De /O Schijnwereld op: Gjjs Ermers (Volharding) Leunen verliest van EMS: 2-0 SV United blijft clubnaam Het rommelt bij Leunen Oostrum heeft aan één helft genoeg •SA Venray (inalfa^ l^iDePMAN PEEL EN MAAS Donderdag 16 maart 2006 - Pagina 21 top inn town SVOC'01 Clubman Peter Steeghs stapt per direct op SV Merselo SV Oostrum SSS'18 Rik Schlepers schiet vier keer raak BW Swolgense Boys Jeugd Venray bekert op 21 maart Verlies voor SVOC'01 Ook iiynet voetbalseizoen 2005-2006 staat in Peel en Maas wekelijks en speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging uit de gemt en ten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS 11 Volharding en Holthees worden in de rubriek 'De schijnwerper op...' aar tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Ven- rayse nieuwsblad ook nu weer de uit slagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalver eniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Hensenius- plein in Venray. Ook dingen de deel nemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Gijs Ermers, middenvelder van Volharding. Naam: Gijs Ermers Leeftijd: 27 jaar Geboren in: Vierlingsbeek Woonplaats: Venray Partner: Marijn Kinderen: Nee Studie/ beroep: Hovenier: ontwerp en aanleg van tuinen Club: Volharding Positie: Middenvelder Hoogtepunt: kampioen in 2000 met Volharding Dieptepunt: De ziekte van Pfeiffer die bij mij te lang geduurd heeft Vorige clubs: Geen Beste trainer: Trainers zoals Henk Evers en André Cornelissen Slechtste trainer: Van slechte trainers kun je ook leren Grootste ergernis: Verliezen Beste boek/tijdschrift: Ik lees alleen de krant Andere hobby's: Andere sporten bekijken en mijn werk Lievelingseten: Pasta's Drank: Biertje Mooiste vrouw: Mijn vriendin Favoriete tv-programma: Sportprogramma's Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Dat was Jari Litmanen Favoriete vakantieland: Oostenrijk: daar kun je lekker eten en skiën Wie wordt kampioen in jullie klasse? Ik hoop Volharding, maar denk Margriet Wie wordt laatste in jullie klasse? De Ster Gijs redactie Venray-Wilhelmina '08 3-1 2-0 Volharding-De Ster 3-1 1-1 Leunen-Helden 2-4 1-1 Swolgense Boys-Ysselsteyn 3-1 1-1 Grashoek -SV United 0-2 1-3 Kronenberg-SVOC'01 1-1 1-2 Baarlo-TOP'27 3-1 1-1 America-Holthees 0-3 2-2 SVS-Oostrum 1-4 1-3 EWC-BW'27 2-3 2-2 Martien Vermeulen (Holthees) behaalde met zijn voorspellingen twee punten, de redactie slechts een. Hierbij moet echter wel aangetekend worden dat slechts drie van de tien duels afgelopen zondag doorgang vonden. Er zijn dus nog maximaal 21 punten door hem - en ons - te verdienen! 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray)9 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 5) Bas Litjens (SV Merselo) 7 punten 6) Juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers (Oostrum), Ralph van Essen (TÓP'27) 6 punten 7) Luuk Snijders (SV Venray) 5 punten 8) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volhar ding), Tim Klemans (SV United) 4 punten. 9) Martien Vermeulen 2 punten Ralph van Essen (TOP'27) heeft de uitslag van het gestaakte duel tussen SVOC'01 en Quick Boys (bij een 1-2 stand voor Quick Boys vroegtijdig geëin digd) nog te goed. Hij scoorde tot nu toe 6 punten met zijn voorspellingen, de redactie 5. De uitslag van dit duel is dus nog van belang voor het wel of niet winnen van een bal voor de jeugdafdeling van zijn vereniging. Martien Vermeulen heeft de uitslagen van de afgelaste duels Someren-Ven- ray, Margriet-Volharding, Ysselsteyn-SSS'18, TOP'27-Resia, SVOC'Ol-Grashoek, SV United-Baarlo en Merselo-Gassel nog te goed. De volgende voorspellers hebben een bal gewonnen: Niek Lemmen, Beau Nel lissen, Maurice Pouwels, Bas Litjens, Tim Klemans, Bart van der Kroon, Gijs Dinghs en Juul Swinkels. Bart Linders, Luuk Snijders, Ruud Custers en Joep Vossen wonnen geen bal, want zij voorspelden de uitslagen slechter dan de redactie. De ballen worden op zaterdag 25 maart om 11.00 uur door Ger Schlooz van Sport-Inn in de winkel aan het Henseniusplein in Venray uitgereikt. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Leunen verloor zondag in de derde klasse C het duel tegen het hooggeklasseerde EMS. In Roer mond werd het volkomen terecht 2-0 in het voordeel van de thuis ploeg. Leunen trad aan zonder de geschorsten Marco Berden en Arno Keunen en de geblesseerde Jaap Lit jens. Dit trio werd vervangen door respectievelijk Frits Lucassen, René Geurts en Gijs Jeuken. De vervangers speelden het uitstekend. Vooral de in de winterstop overgekomen A-speler Lucassen bleek deze middag een grote plaag voor de Roermondse defensie. Veelvuldig dribbelde de pas 17-jarige Lucassen de EMS-achterhoe- de dol. Het begin van de wedstrijd was nog erg aftastend van beide kanten. Het spel speelde zich vooral af rond de middenlijn en er werden weinig kansen gecreëerd. Na een minuut of 20 begon de wedstrijd tot leven te komen en kwamen de eerste kansen. Leunen kreeg de eerst kans. Lucassen strandde na een individuele actie op de EMS-goalie. Vlak daarna kwam Roy Keijsers goed door over de linker kant, maar zijn voorzet kon door Freek Thoone onvoldoende verwerkt worden. Leunen was veel feller in de duels en won bijna alle tweede ballen. Ach terin werd goed verdedigd en de tegenstander werd op agressie en fel heid afgetroefd. De thuisploeg was de eerste helft misschien wel iets meer in balbezit, maar tot echt uitgespeel de kansen leidde dit niet. De gasthe ren waren enkel gevaarlijk uit stan daardsituaties. Een corner werd op de paal gekopt en enkele keren moest Jeuken handelend optreden. Tot aan de thee bleef de 0-0 op het scorebord staan. Na de rust schoot Leunen als een komeet uit de startblokken. Binnen een minuut had Frank Brands de 0-1 voor de oranjehemden op z'n schoen. Thoone kwam via rechts goed door en gaf een afgemeten voorzet op de net ingevallen Brands. Deze mistte helaas deze goeie kans. De toon voor de tweede helft was daarmee gezet. Leunen domineerde de eerste 25 minuten na rust. EMS had (in Roer mond!!) helemaal niets te vertellen. Met veelvuldig en goed combinatie spel speelde Leunen erg goed en gedisciplineerd! Leunen kreeg ook veel kansen. Veel gevaar kwam er via Lucassen en Thoone. De twee zeer getalenteerde spitsen vonden elkaar blindelings en dat leidde tot mooie en vloeiende combinaties. Ook de komst van zaalvoetbalinternational Brands binnen de lijnen deed Leunen goed. De blonde Socrates weet het team altijd goed te op te peppen en ver deelt het spel met zijn fluwele trap- techniek goed. Uiteindelijk leidde het offensief van Leunen niet tot doelpun ten. Dat was dan ook het enige waar het deze middag in Roermond aan schortte. Leunen verdiende de over winning, maar vergat te scoren. Uiteindelijk viel een kwartier voor tijd de 1-0 voor EMS. De gastheren kregen halverwege de tweede helft wel een aantal kansen, maar de behendige spitsen van EMS vonden continu de uitstekend keepende Jeu ken op hun pad. In de 75e minuut stond Patrick Keuren echter wel erg vrij, waardoor er zelfs voor Jeuken geen houden meer aan was. Deze klap kwam Leunen niet meer te boven. Toen het in blessuretijd nog 0- 2 werd, was de wedstrijd gespeeld. Leunen ging strijdend ten onder, maar kon met opgeheven hoofd het veld verlaten. Zondag thuis tegen Hel den een nieuwe kans om punten te pakken in de strijd tegen degradatie. SV United wordt de definitieve naam van de gefuseerde voetbal clubs Meerlo en Wanssum. De uit slag van de stemming onder de leden is zondag in de kantine bekendgemaakt. Een jaar geleden is SV United als voorlopige 'werknaam' gekozen. De bedoeling was dat tijdens dit seizoen de nieuwe clubnaam uit het hart van de vereniging moest komen. Een spe ciale commissie had uit alle inzendin gen drie namen geselecteerd: Blauw Wit'06 (referend aan de clubtenues van Meerlo en Wanssum), MWS'06 (Meerlo Wanssum Samen) en SV Uni ted. In totaal hebben 254 leden hun stem uitgebracht. Het toeval wil dat het aantal stemmers uit beide dorpen exact gelijk was: zowel 127 uit Meer lo als uit Wanssum. SV United werd de winnaar met 113 stemmen. Op de voet gevolgd door de nummer twee Blauw Wit met 105 stemmen. MWS'06 werd slechts 35 maal geko zen en viel duidelijk af. Met de bekendmaking van de nieu we naam kan het bestuur nu ook ver der werken aan het logo en de wed- strijdkleding. Ondanks de afgelasting van SV United-Baarlo was het zondag aardig druk in de kantine van sport park De Broekberg. Job Franssen, pupil van de week, trok uit de bokaal de winnaar van twee vrijkaarten voor een wedstrijd van een willekeurige profclub in Nederland. De gelukkige winnaar was Eugène Peelen uit Meer lo. Uitslagen SVOC'Ol-Grashoek 1-4 SVOC'01 Al-GFC'33 Al 0-4 SVOC'01 Cl-SV United Cl 2-0 SVOC'01 C2-TSC04 C3 3-0 Vitesse'08 D3-SVOC01 Dl 1-9 SVOC'01 El-Leunen El 3-0 SVOC'01 E3-Quick Boys E4 5-11 Montagnards Fl-SVOC'Ol F1 1-5 Melderslo F3-SVOC01 F2 3-0 SVOC'01 F3-Volharding F4 2-1 SVOC'01 F4-MeterikF3 0-12 Programma zaterdag 18 maart SJVV Deurne-SVOC'Ol 16.00 ELI Lieshout-SVOC'Ol B 16.00 SVOC'01 Bl-SVEB B2 14.30 GFC'33 Cl-SVOC'Ol Cl 13.30 Venray SV C9M-SVOC01 C2 11.45 Montagnards D2-SVOC01 D1 1230 Leunen D2-SVOC01 D2 11.30 SVOC'01 El-VenraySVE2 9.00 SVOC'01 E2-Wittenhorst E6 11.00 FCV RK SV E4-SVOC01 E3 9.00 Venray SV F3-SVOC01 F1 10.00 Venray SV F11-SVOC'Ol F2 12.00 Montagnards F3-SVOC01 F3 10.30 GFC'33 F4-SVOC01 F4 9.00 Programma zondag 19 maart Kronenberg-SVOC'Ol 14.30 Ysselsteyn 3-SVOC'Ol 13.00 SVOC'01 3-Hegelsom 2 11.00 SVOC'01 4-Leunen7 11.30 Leunen 6-SVOC'Ol 5 10.30 Het rommelt al een tijdje bij SV Leunen. Afgelopen week barsste de bom toen clubman Peter Steeghs met onmiddelijke ingang opstapte. Steeghs was de spin in het web bij de Leunse voetbalclub. Hij was vice-voorzitter, penning meester, leider van het eerste elf tal en hij verzorgde de contacten met de pers. Daarnaast verrichtte hij nog tal van hand- en spandiensten. Peter Steeghs wil in eerste instantie niet reageren op zijn opstappen. Hij verwijst naar voorzitter Hans Peeters die evenmin scheutig is in zijn commentaar. Pee ters spreekt tegen dat de mislukte contractverlenging met trainer Jos Rutten de oorzaak is van de breuk. "Peter wilde aan het einde van het sei zoen sowieso stoppen", aldus de pre ses. "Dat is nu met een paar maanden vervroegd. Meer is er eigenlijk niet aan de hand. Er is zeker geen crisis." Steeghs, al zeven jaar in functie, op zijn beurt weerspreekt de woorden van Hans Peeters. "Er is absoluut wel wat aan de hand. Hier steekt een heel verhaal achter. De mensen die er direct bij betrokken zijn weten pre cies hoe het zit", vertelt Peter Steeghs die evenwel aeen ooenheid van zaken wil geven. "Dan zouden jullie een prachtig verhaal hebben. Maar daar schiet niemand iets mee op. De voetbalclub niet en ik ook niet." Steeghs vertelt dat hij aan het eind van het seizoen alleen wilde stoppen als bestuurslid. "Maar ik zou gewoon elftalleider blijven." Naar verluidt is de rol van vertrek kend trainer Jos Rutten wel degelijk de oorzaak van de breuk. In novem ber kwamen de club en Rutten con tractverlenging overeen. Een maand later werd bekend dat Rutten toch na dit seizoen vertrekt. Het gaat om een financiële kwestie. In het contract met de trainer is een vergoedingssom opgenomen. Achteraf blijkt Rutten netto minder over te houden dan waarop hij geteld had. De trainer uit Venlo verzoekt het bestuur dit bedrag bij te passen. Daar gaan penningmees ter Steeghs en het bestuur niet op in. "Afspraak is afspraak", redeneert Steeghs die in de rol van elftalleider wel een dubbele pet opheeft. Rutten kiest eieren voor zijn geld en verkast straks naar Blerick. "We houden de trainer aan zijn contract", bevestigt Hans Peeters. "Daar heeft Jos Rutten zich in geschikt. Hij maakt ook gewoon het seizoen af. We gaan str aks zonder ruzie uit elkaar. Het bestuur heeft Peter ook altijd door dik en dun gesteund. Maar wat in decem ber is gebeurd is absoluut niet goed voor de club." Toch blijken de verhoudingen door deze kwestie enigszins verstoord te zijn. Bronnen melden dat het niet goed meer zou boteren tussen trainer en elftalleider. Dat kwam vorige week tot een uitbarsting. Naar verluidt zou het bestuur pal achter trainer Rutten staan en Peter Steeghs min of meer hebben laten vallen. Het eerste elftal strijdt tegen degradatie in de derde klasse C. Het bestuur waakt ervoor in deze cruciale fase zonder trainer te komen zitten. "We hebben voor nie mand gekozen", bevestigt Hans Pee ters. "Het enige dat telt is het belang van de voetbalclub." Peter Steeghs, accountant van beroep, zegt achter zijn principes te staan. "De beslissing om te stoppen was daarom niet moelijk meer. Alhoe wel ik veel liever op een ander moment en op een andere manier afscheid had genomen." Hans Peeters betreurt het opstap pen van Steeghs. "We missen aan hem een heel goede kracht. Dat moeten we nog maar zien op te vangen. Maar het is zijn persoonlijke beslissing. En dat resoecteren we." Uitslagen VCH BI-Merselo BI 1-1 Montagnards C1 -Merselo Cl 2-1 Melderslo Dl-Merselo Dl 3-0 Meterik MF la-Merselo MF la 3-3 Meterik MF lb-Merselo MF la 2-3 Merselo-SV Deurne 2-2 Programma zondag 19 maart VCA (St Agatha)-Merselo 14.30 Excellent 4-Merselo 2 10.00 Merselo 3-Griendtsveen 2 11.00 Merselo 4-Geysteren 1 10.30 Programma zaterdag 18 maart Merselo Bl-VW'03 BI B.13.45 Merselo C 1-Herpinia Cl B. 1130 Merselo Dl-Milsbeek Dl B.11.30 Merselo D2-Volharding D3 B.10.15 Merselo EIG-Volharding E2 B. 10.30 Merselo E2G-Swolgense Boys B. 9.30 Merselo FIG-Baarlo F5 B. 8.30 Merselo MF/-Oostrum MF B. 8.30 Walsberg vet.-Merselo vet. 17.00 Uitslagen Oostrum Al-TOP'27 A1CO 1-3 Oostrum Bl-Spcl Irene B2 1-2 FCV Cl-Oostrum Cl 0-1 Venray C6-Oostrum C2 11-0 Oostrum Dl-Hegelsom Dl 1-6 Venray D4-Oostrum D2 6-0 Oostrum D3-United D2 3-1 Oostrum El-Ysselsteyn E2G 5-6 Venray E13-Oostrum E2 9-1 Oostrum Fl-Volharding F1 2-4 Oostrum F2-Venray F10 2-1 Oostrum MFl/2-United MF1/2 4-10 SSS'l8 MF3/4-Oostrum MF3/4 8-5 SV Oostrum vet.-SV Venray vet. 3-5 SV Oostrum-America 6-1 SV Oostrum 2-SV United 2 4-4 Programma zaterdag 18 maart Kronenberg A2C-Oostrum Al 14.30 HRC'27 Bl-Oostrum BI 13.00 Oostrum Cl-Sparta'18 Cl 13 30 Oostrum C2-EWC C2C 13.30 Ysselsteyn Dl-Oostrum Dl 13 30 Oostrum D2-RESIA D2CO 9 30 RKDEV D2-Oostrum D3 11.00 Venray E5-Oostrum El 9.00 United E4-Oostrum E2 9.00 Leunen E5-Oostrum E3 11.15 Oostrum Fl-Blerick F1 9.30 Oostrum F2-Heijen F2 9.30 Oostrum F3-MVC' 19 F3 11.30 Oostrum F4-Venray F9 11.30 Merselo/Griendtsv-Oostr. MF1/2 9.00 Oostrum MF3/4-TOP'27 MF1/2 11.30 SV Oostrum vet.-Leunen 15.30 Programma zondag 19 maart SVS-SV Oostrum 14.30 Venray SV 5-SV Oostrum 2 10.30 SV Oostrum 3-HRC27 2 12.00 BW'27 2-SV Oostrum 4 11.00 SV Oostrum 5-Achates RKOSV 410.00 SV Oostrum 6-SVEB 3 10.30 Westerb.Boys-SVOostrum DA1 10.00 Programma zondag 19 maart SSS'l 8-SVEB 14.30 SSS'18 2-Sambeek 2 12.00 Vitesse'08 4-SSST8 3 10.30 Montagnards 5-SSS18 4 11.00 SSS'18 5-Westerbeekse B. 2 10.00 Dames SSS'l 8-RKTSV 12.00 SSS'18 2-Elzendoro 1 10.00 Sportnieuws -info Oostrum-America 5-1 (4-0). Doelpunten: 20. Rik Schlepers 1-0; 22. Rik Schlepers 2-0; 25. Stan Janssen 3-0; 44. Rik Schlepers 4-0; 49. Ralf van Herpen 4-1; 85. Arjan Kempen 5-1; 90. Rik Schlepers 6-1. Scheidsrechter: Charles Damen (Liessel). Toeschou wers: 125. Oostrum: Eppe Haneveld; Bram Broeren, Roy de Kleijn, Kevin van Dijck (76. Bas Camps) en Frank Frede- rix; Bas Kessels (6o. Dick Janssen), Jan Verheijen en Stan Janssen; Ruud Custers, Roy Willems (57. Arjan Kem pen) en Rik Schlepers. Door Jan Leijsten Ook America kon Oostrum geen strobreed in de weg leggen. In het Peeldorp werd het nog krapjes 1-2 voor de koploper in de zesde klasse E. De mannen van Twan Bloemen hadden zondag voor eigen publiek aan een dik halfuur genoeg voor de overwin ning. De 6-1 is dan ook geenszins geflatteerd. Bij Oostrum stond de debuterende Eppo Haneveld tussen de palen. Hij verving vaste doelman Ralph Kessels die de laatste tijd weinig had getraind. De thuisploeg startte voortvarend. Roy Willems zette met een prachtige voetbeweging Stan Janssen vrij op links. Zijn schot verdween voorlangs. Dit was halverwege het eerste bedrijf de voorbode voor vijf uiterst produc tieve Oostrumse minuten. Na precies twintig minuten tructe Ruud Custers op rechts René Schurink uit. Zijn voorzet op maat rondde Rik Schle pers attent af: 1-0. Twee minuten later etaleerde Rik Schlepers zijn trap- techniek. Door een directe vrije trap vanaf 22 meter met zijn linker ineens in de verste hoek te deponeren: 2-0. Kort hierna manifesteerde Eppo Haneveld zich in het Oostrumse doel. De scherpe inzet van Ralf van Herpen kende geen genade bij de thuisclub goalie. Door andermaal gaaf aangeven van Ruud Custers werd het al snel 3- 0. Custers legde de bal panklaar op het hoofd van Stan Janssen die kop pend scoorde. Het spel van Oostrum was een lust voor het oog. Snelle balpassages afge wisseld met goed aankomende lange ballen vanuit het middenveld. Zodat de 4-0 vlak voor rust zelfs een leek kon zien aankomen. Op de scherp indraaiende hoekschop van rechts door Ruud Custers wist Tom Faessen bij twee inzetten onheil te voorko men. Echter op het zuivere schot van Rik Schlepers was de gastendoelman kansloos: 4-0. De thee maar vooral de warme kleedkamer leek America een duw in de goede richting te geven. Immers enkele minuten koud aan het tweede bedrijf begonnen vond de al voor rust ingevallen Koen Janssen de ongestraft vrijstaande Ralf van Herpen. Die toon de voor één keer zijn spitskwaliteiten door met een prachtige knal met zijn linkervoet Eppo Haneveld kansloos te laten: 4-1. Het bleek geen incident. Want America-linkerspits Rob Noor- dijk lepelde de bal even later pardoes op de lat. De bal is even zoek bij een duel tussen Oostrum-libero Kevin van Dijck (links) en zijn tegenstander. De druk van het 'heilige' moeten werkte Oostrums laksheid in de hand. Van de goede organisatie - voor rust het kenmerk van de koploper - was plotseling geen sprake meer. Onzui vere passes bleken het gevolg van concentratiegebrek. Een iets meer begenadigde tegenstander had dit genadeloos afgestraft. Hier doelde trainer Twan Bloemen ook na afloop op. "De eerste helft was goed. Het was ook pas ons eerste duel in vier weken." Invaller Bas Camps stuitte bij zijn eerste balcontact tenauwernood op America-keeper Faessen. Toch zette Oostrum nog het slotakkoord. De na een uur ingevallen Dick Janssen ver lengde met het hoofd naar Arjan Kem pen die de bal er slechts hoefde in te lopen: 5-1. Op de valreep werd het zelfs nog 6-1 door Rik Schlepers die de bal uit een vrije trap binnentikte: 6-1. Cijfers die een titelpretendent waardig zijn. Nu nog meer dan een helft spirit aan de dag leggen. En de vijfde klasse lonkt steeds meer. hoofdsponsor^(fV roof systems group b.v. official dealer (kledingsponsor) "in1» v5poi?r m Golden Members: van Haren Automobielbedrijven B.V. Hofmans Tapijten Cuijk B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum vanGrinsven drukkers Venlo bv Members: Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Atec Aanhangwagens BV/Trailer World Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Cor Paint/de Studio Interieurstylisten De Aanpak Bouwservice BV Deloitte, Accountants, Venlo Elektro Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck Flextronics International Europe B.V. Fortis Bank Venray Heathcare Group, Venlo. Verzuimmanagement reintegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interstylina B.V. Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Janssen Venray Stucadoors bv Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Autowijk Keizersveld De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. Notariskantoren Venray Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Riihl Haegens Molenaar Accountants Salarispoint Oirlo SUMMA, Advies groep B.V. Tempo Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thermaalbad Arcen B.V. Thetru BV Turning Technic B.V. Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blitterswijck B.V. Partycentrum De witte Hoeve Programma zaterdag 18 maart SV Venray vet.-BW vet. S V Venray-Wilhelmina 1800 Programma zondag 19 maart SV Venray 2-HVCH 2 11.00 SSE 2-SV Venray 3 12.00 SV Venray 4-EWC 2 11.30 SV Venray 5-Oostrum 2 10.30 SpelIrene 3-SV Venray 6 10.00 Meterik 2-SV Venray 7 11.00 Olympia'18 4-SV Venray 8 10.00 Programma zaterdag 18 maart Venray veteranen-BW veteranen Programma zondag 19 maart EWC-BW 14.30 BW 2-Oostrum 4 11.00 Resia 3-BW 3 11.00 Olympia 7-BW 4 11.30 BW 1 d.-SV United 1 dames 11.00 Programma woensdag 22 maart Meterik-BW 19.30 Uitslag SVEB F2-BW27 F1 0-15 SSS'18 MF1/2 BW'27 MF1/2 4-0/7-0/3-0/4-0 Programma zaterdag 18 maart BW'27 Cl-Wittenhorst C2 14.30 BW'27 Dl-Swolgense Boys SV Dl CO 13.00 America D2-BW27 D2M 11.30 BW'27 El-Venray SV E6 10.00 BW'27 Fl-SSS'18 F2 10.00 HRC'27 Fl-BW'27 F2 10.30 BW'27 MF1/2-SVEB MF1/2 11.15 Programma zondag 19 maart Swolg.Boys-Ysselsteyn 14.30 Swolg.Boys 2-RKDEV2 10.30 Ysselsteyn 4-Swolg.Boys 3 10.30 SV Venray 9-SVS 2 9.30 SV Venray 10-Ysselsteyn 2 9.30 Dames: Brevendia-SV Venray 13.15 Nooit Ged. 2-SV Venray 2 13.00 Handel 2-SV Venray 3 11.00 Programma zaterdag 18 maart Venl. Boys Al-VenrayAl v. 13.30 Venray A2-GFC33 Al a. 15.00 Heijen Al-Venray A3 v. 13.30 Venray B1 -Scharn BI a1500 Venray B2-ZSV BI a. 13.15 GFC'33 BI-Venray B3 v. 13.30 Venray B4-Sparta'l8 B2C a. 13.15 Venray B5-SV United B2 a. 15.00 Venray B6-Y sselsteyn BIG a15.00 Blauw Geel'38 Cl-Venray Cl v. 11.30 Erp Cl-Venray C2 v. 11.15 RKDEV Cl-Venray C3 v. 13.00 EWC CIC-Venray C4 v. 12.00 Venray C5-Venray C6 a. 11.45 Venray C9M-SVOC01 C2 a. 11.45 Venray Dl-VW Dl a. 13.15 RKDEV DlCO-VenrayD2 v. 12.00 Meterik Dl-VenrayD3 v. 10.00 Venray D4-Vitesse'08 D3 a. 11.45 Venray D5-Ysselsteyn D2 a. 9 30 Sparta'18 D3-Venray D6 v. 10.30 Venray D7-Belfeldia D2 a. 9 30 Wittenhorst D3-Venray D8 v. 8.00 Wittenhorst D7-Venray D9M v. 11.00 Blerick El-Venray El v. 9.00 SVOC'01 El-Venray E2 v. 8.15 Venray E3-VW03 El a. 11.00 Sparta'18 E2-VenrayE4 v. 10.00 Venray E5-SV Oostrum El a. 9.00 BW'27 El-Venray E6 v. 9.00 HBSV E3-Venray E7 v. 9.00 SV Lottum-E2 Venray E8 v. 8.00 Venray E9-Ysselsteyn E3 a. 9.00 Venray E1 O-Volharding E3 a. 9.00 GFC'33 E3-Venray El 1 v. 10.00 Venray E12-Montagnards E3 a. 9.00 America E2-Venray El 3 v. 10.30 Venray Fl-Venlosche Boys F1 a. 10.00 Venray F2-Sparta'l8 F2 a. 10.00 Venray F3-SVOC01 F1 a. 10.00 MVC'19 E2-Venray F4 v. 9.00 Venray F5-SV United F2 a. 11.00 Vitesse'08 F2-Venray F6 v. 10.00 Astrantia F1-Venray F7 v. 10.00 Venray F8-Sp. Irene F7 a. 11.00 SV Oostrum F4-Venray F9 v. 10.45 Venray F10-EWC F2 a. 11.00 Venray F 11-SVOC'Ol F2 a. 12.00 Venray F12-HBSVF6 a. 12.00 Venray F13-HBSVF7 a. 10.00 Venray F14-LeunenF5 a. 12.00 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Uitslagen Venray Al-Scharn Al 4-3 V enray A3-Hegelsom Al 3-0 Montagnards B1 -Venray B2 4-1 V enray B3-Milsbeek BI 6-1 Venl. Boys B3-Venray B6 4-1 Venray Cl-SVC 2000 Cl 1-0 Venray C2-MULO Cl 1-2 Venray C3-Sparta' 18 C1 2-9 Venray C4-Wittenhorst C2 0-1 Venray C6-SV Oostrum C2 11-0 Venray D3-Wittenhorst D2 2-6 Venray D4-SV Oostrum D2 6-0 Swolg. Boys Dl-Venray D5 3-1 Venray D6-Heijen Dl 4-0 Venray D8-Baarlo D3 3-2 Venray D9M-Wittenhorst D6 15-1 Venray E2-SV Lottum El 6-2 VCH El-Venray E3 1-3 Venray E4-Wittenhorst E2 6-2 Swolg. Boys El-Venray E5 1-4 Venray E6-Achates E2 1-1 Venray E8-Baarlo E4 2-4 Meterik E3-Venray E9 5-2 HRC'27 E2G-Venray E10 0-13 Venray El 1-FCVE3 3-3 Swolg. Boys E2-Venray El2 0-2 Venray E13-SV Oostrum E2 9-1 RKDSO Fl-Venray F2 2-4 SSS'18 F l-VenrayF3 4-1 Venray F4-IVO F2 4-1 Venray F6-Astrantia F1 4-2 Venray F7-Stormvogels'28 F3 0-2 Venray F9-Sparta' 18 F7 4-0 SV Oostrum F2-Venray F10 2-1 Leunen F4-Venray F11 7-0 Venray F12-Sparta' 18 F8 7-0 De KNVB heeft de bekerwedstrijd Someren-Venray vastgesteld op dins dag 21 maart. Het duel begint om 20.00 uur op sportpark De Potacker in Someren. De bekerontmoeting werd op 5 maart afgelast. Vanwege het volle competitieprogramma besloot de voetbalbond de resterende duels uit de vierde bekerronde door deweeks te laten spelen. Indien Venray de vijfde ronde bereikt dan wacht de thuiswedstrijd tegen de de winnaar van UDI-Witten- horst. Twee strafschoppen, vlak voor en net na rust, luidden de 1-4 nederlaag van SVOC'01 tegen Grashoek in. De fusieploeg leed het vierde verlies op rij in de vijfde klasse F. De thuisclub nam de leiding door Niels Arts: 1-0. Na twee ongelukkige handsballen van Bas Geerets legde de arbiter de bal beide malen op de stip en Grashoek leidde met 1-2. Daarna was het verzet van SVOC'01 gebroken en liep Grashoek uit naar een 1-4 zege.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 21