h WOONHUIZEN mister KOOL'S BUITENLANDSE KRANTEN Word vriend van een vluchteling ^Uitvoerder B&U ans Hèt verkooppunt van in deze regio B il i KATJA DE GEUS KATJA DE GEUS Te koop gevraagd V' i/an huis uitbOUWGrS Bedieningsman Productie/Inpak IN ALLE PRIJSKLASSEN. Directe definitieve aankoop en geen makelaars kosten. De Limburgse Vastgoed Maatschappij PEEL EN MAAS Donderdag 9 maart 2006 - Pagina 6 ZOEKT U EEN BETROUWBARE MAKELAAR BEL ONS DAN!!!!! HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. Al onze panden staan op: www.woonkrant.nl Woonplein Limburg.nl Lfl/IV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 WIJ REINIGEN: Tapijt Meubelen Oosterse tapijten Berbers Nepal kleden WIJ ONDERHOUDEN: Siergrindvloeren Linoleumvloeren Natuursteenvloeren Houten vloeren ir randstad Randstad zoekt productiemedewerkers voor diverse opdrachtgevers in Venray. Het betreft werkzaamheden voor in de weekenden en op oproepbasis door de week. Ben je minimaal 18 jaar, wil je in ploegendienst werken en hou je van aanpakken? Mail dan je CV met motivatie naar mireille.rutten@nl.randstad.com Randstad Venray - (0478) 53 11 22 - Poststraat 10 - 5801 BC Venray van den munckhof bv Grotestraat 68 Venray VLUCHTELING <0 van den Braken Functie/taken Projecten Wij zoeken Wij bieden (3-ploegendienst) ff Oenetnans - «5! Makelaar Taxateur RMT RT GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille verkoop TE HUUR: Oirlo, Hoofdstraat 25 c Twee kantoorruimtes. Met voldoende parkeer plaatsen. A. Begane grond: Opp. ca. 160 nr. Huurprijs 865,— p. maand. Gestoffeerd. B. Ie verdieping: Gestoffeerd/gemeubileerd verhuurd. Opp. ca. 188 m2. Huurprijs 785,— p.maand.. Venray, Wilhelminastraat Appartement met berging en parkeerplaats in het centrum. Entree, toilet, woonkamer! 55m2), keuken, 2 slaapkamers, badkamer, berging en 2 terrassen. Totale woonoppervlakte ca 140 m2. Huurprijs 1000,— excl. Energie-service en kosten parkeerplaats. TE KOOP WOONPANDEN: Venray, Bazuinstraat Oostrum, Vennenweg Vrijstaand pand met open fietsenhok op een royale kavel. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken met zolder. Ie verd: over loop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e Verd; vlizotrap naar zolderruimte. Kavel 1685m2. Vraagprijs 425.000,— k.k. Wellerlooi, Twistedenerweg Vrijstaand pand met carport voor 2 auto's en tuinhuisje. Ligging in natuurgebied, 100 pri vacy. Bwjr. 1995. Ind: Hal met vide, toilet, woonkamer eetkeuken, bijkeuken, kantoor en kelder. Ie verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne, luxe badkamer (2005). 2e verd: vli zotrap naar zolder. Kavel ca. 1505 m2. Vraagprijs 479.000,—k.k. Venray, Zandakker Hoekwoning met garage en overdekt terras. In rustige straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken(2003) en garage le Verd: overloop, 4 slaapkamers en luxe moderne badkamer.2e verd: vaste trap naar zolder, slaapkamer en wasruimte. 3e verd: vlizotrap naar vliering. Kavel: 225m2 Vraagprijs 279.000,- k.k. Wanssum, Burg. de Weichshavenstraat Twee onder een kap met aanbouw. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, eetkeuken, bijkeu ken en kelder. le verd: overloop, 3 slaapkamer en badkamer. 2e verd: steile trap naar zolder. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Sambastraat Meerlo, De Cocq van Haeftenstraat Geschakelde woning met garage en vrije ach terom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keu ken, garage, le Verd: overloop met 4 slaapka mers, badkamer en doucheruimte. 2e verd: zolderruimte Kavel: 156 m2 Vraagprijs 169.000,- k.k. Overloon, Helderse Duinen Recreatiewoning met 2 tuinhuisjes in een bos rijk gebied. Ind: woonkamer, keuken, slaapka mer. 1 e verd: vide, slaapkamer en moderne badkamer. Kavel 522m2. Vraagprijs 139.000,— k.k. Horst, Gasthuisstraat Karakteristiek herenhuis mét mooi winkelpand gelegen in een mooie parktuin. In centrum Horst. Ind: hal, kamer, grote woonkamer en eetkeuken. Achterbouw met eigen ingang (geschikt voor praktijk aan huis): aanrechtblok, kamer, toilet, (slaap)kamer, praktijkruimte en douche. Kelder: CV-kelder en hobbykelder, le verd: overloop, keuken, slaapkamer, badkamer en grote woonkamer. 2e verd: vaste trap naar royale zolder. Kavel ca. 2840 m2. Vraagprijs in nader overleg. Oostrum, van Broekhuizenstraat Twee onder een kap woning met garage. In rustige straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken en kelder, le verd: over loop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vli zotrap naar de zolder. Kavel 340 m2. Vraagprijs: 195.000,— k.k. Swolgen, Gun Vrijstaand pand met 4 champignoncellen. Geschikt voor mensen met hobby of werk plaats. Ind: entree, woonkamer, keuken, kelder, slaapkamer, tussengang, bijkeuken, badkamer, toilet, doucheruimte, en 4 cellen, le verd: overloop met 3 slaapkamer, zolder ruimte en toilet. Kavel 1449 m2. Vraagprijs: 339.000,— k.k. Wanssum, Burg de Weichshavenstraat Loods met garage. Opslag loods groot 230 m2. Vraagprijs 70.000,— k.k. Geschakelde twee onder een kapwoning met serre, garage en carport. Ind: entree, toilet, woonkamer,keuken (met moderne inbouwkeu- ken), bijkeuken en mooi aangebouwde serre (2001le verd: overloop, 2 slaapkamers en badkamer. 2e verd: overloop, 2 slaapkamers en CV-ruimte(berging). Het pand is voorzien van kunststof kozijnen en ramen. Kavel 227nr. Vraagprijs 209.000,—k.k. Oostrum, Boshuizerweg Vrijstaand pand met dubbele garage, berging in het buitengebied van Oostrum. Beg.grond: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, achterportaal, slaapkamer met douche, slaapka mer en badkamer. 1 e verd: overloop met 2 grote slaapkamers en badkamer. Kavel: 6690 m2. Vraagprijs: 495.000,- k.k. Tienray, Hoogveld 7 open dag: 25 maart van 11.00 tot 13.00 uur Twee onder een kap met garage, en tuin.1996). Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken met mooie inbouwkeuken en bijkeu ken. le verd: Overloop, 3 slaapkamer en bad kamer. 2e verd. Vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Mooi onderhouden pand. Kavel 255 m2. Vraagprijs 219.000,- k.k. Well, Overbrouck Vrijstaand pand met garage en carport. Ligging aan het einde van een doodlopende straat. Ind.: entree, woonkamer, keuken en bijkeuken met ruime kelderkast, le verd.: overloop, 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 293 m2. Vraagprijs 256000,~k.k. Vrijstaand pand met garage en tuinhuisje. (Bjr: 2000). Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken (met moderne inbouwkeuken) en achterportaal, le verd: overloop, 3 slaapka mers en 4e kamer (voor bv. slaapkamer of hobbyruimte) en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Perfect onderhouden pand. Kavel: 560 m2. Vraagprijs 399.000,- k.k. Hegelsom, Stationsstraat Vrijstaand woonhuis, schuur en tuinhuisje. Ind: Entree, woonkamer, slaapkamer, keuken, werkkast, kelder, opkamer, berging, badkamer, toilet en bijkeuken le verd. Overloop, 4 slaap kamers en royale zolder. Kavel 750 m2. Pand is bijna geheel gerenoveerd. Vraagprijs 339.000,-k.k. StevensbeekCerespark Vrijstaand pand met vrijstaande houten garage. Ind: entree, toilet, berging, eetkeuken, woonka mer, slaapkamer en kelder. 1 e verd: overloop met 3 slaapkamers, mogelijkheid tot 4e slaap kamer, badkamer en cv-ruimte. 2e verd: vlie ring. Kavel 670m2. Vraagprijs 285.000,— k.k. Weeze (Duitsland) Ulmenstrasse (ca. 25 km. van Venray) Vrijstaand pand met inpandige garage en tuin huisje. Ind: entree, toilet, ruime meterkast, woonkamer, eetkeuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd. Vlizotrap naar vliering. Koopsom woning 245.000,—k.k. De kavel 682 m2 is erfpacht. Horst, Wervelstraat Tussenwoning met berging en vrije achterom. Ind.: entree met toilet, woonkamer, eetkeuken met nieuwe inbouwkeuken) en serre, le verd: overloop met 3 slaapkamers en doucheruimte. Vlizotrap naar de zolder. Kavel 145 m2. Vraagprijs 179.000,-k.k. Venray, Spinetstraat Hoekwoning met berging en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken(2000) en berging, le verd: overloop met 3 slaapka mers en badkamer!2000). Kavel: 218 m2. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Op de Kamp Venray, Kolkweg Twee onder een kap woning met garage, ber ging en vrije achterom. Het pand ligt op loop afstand van het centrum, in de nabijheid van een school. Aan de voorzijde ligt een mooi plantsoen. Mogelijkheid praktijkruimte aan huis. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, kelder, berging en garage met elektrische deur. le Verd Overloop met 3 slaapkamers en luxe badkamer. 2e Verd: vlizotrap naar bergzolder. Dele verdieping is voorzien van elektrische rolluiken. Kavel: 320 m2. Vraagprijs 259.000,— k.k. Grubbenvorst, Horsterweg Riant vrijstaand landhuis met mooie ruime serre (40 m2) en garage. Beg.: entree, kantoor, woonkamer met serre serre heeft een automa tisch te openen dak en 2 schuifpuien), moderne eetkeuken, portaaltje, toilet en bijkeuken, le verd: overloop met vide, 4 slaapkamers, moderne luxe badkamer en toilet. Het pand is geheel onderkelderd behalve de garage.Tuin is mooi aangelegd met vijverpartijen. Tuin biedt veel privacy. De kavel wordt ca. 1 ha. Vraagprijs 585.000,— k.k. Venray, Patersstraat Winkelpand met op de 2e verdieping woon ruimte. In het centrum van Venray. De begane grond (winkel) heeft een oppervlakte van 175 m2. De le verdieping (magazijn en kantoor ruimtes, toilet en keukentje) heeft een opper vlakte van ca. 125 m2. Op de 2e verdieping is het woongedeelte ca. 90 m2 met een dakterras van ca. 35 m2. Ind: Slaapkamer met doucheca bine, woonkamer met open keuken met kookeiland en moderne inbouwkeuken. Kavel 173 m2. Vraagprijs 490.000,- k.k. Mogelijkheid tot kopen in verhuurde staat. Venray, Meidoornstraat Twee onder een kap met berging. Ind: entree, woonkamer, royale eetkeuken, berging (moge lijkheid voor slaapkamer) en badkamer, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: overloop, slaapkamer en zolderkamer (inloopkast). Kavel 267 m2. Vraagprijs 198.000,-k.k. Twee onder een kap met schuurtje en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, eet keuken, schuurtje, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. Mooi aangelegde tuin. Kavel: 170 m2 Vraagprijs 159.000,— k.k. Blitterswijck, Oude Heerweg Vrijstaand pand met grote garage en hobby ruimte. Geschikt voor dubbele bewoning of voor kan toor- cq. praktijkruimte. Voorste gedeelte: entree, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken, toi let en kelder. 1 e verd: royale overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar de ruime zolder. Achterste gedeelte: entree, gang met vaste trap naar de verdieping, badkamer, woonkamer met open keuken, hal met toilet en slaapkamer. Verdieping: CV- ruimte en grote zolder. Garage (plaats voor 3 auto's) en een hobbyruimte. Kavel ca. 1200 m2. Prij s op aanvraag. Holthees, Gildestraat Vrijstaand pand met aanbouwt2003en garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, eet/tuinkamer, eetkeuken en garage, le verd: overloop met 2 slaapkamers, badkamer en voormalige douche ruimte. 2e verd: vaste trap naar 3e slaapkamer en bergruimte. Kavel: 520m2. Vraagprijs 289.000,— k.k. openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur, 13.30 uur tot 17.30 uur. Zaterdag van 10.00 - 13.00 uur Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: info@katjadegeus.nl - Lid LMV Erkend door: Stichting Waarborg tapijt meubelreiniging Industrieterrein Oosthaven/Wanssum Stayerhofweg 3 5861 EJ Wanssum Tel.+31 (0)478-569 750 website www.misterkools.nl hoogst persoonlijk STICHTING www.vluchteling.org bouw Van den Braken bouw BV is een allround bouwbedrijf welk zich bezighoud met alle facetten van de bouw. Woning(ver)bouw en utiliteitsbouw zijn de belangrijkste disciplines binnen het bedrijf. Tevens hebben wij 2 groeiende specialismen, te weten systeem woningbouw en betonbouw. Opdrachtgevers zijn particu lieren en kleine tot middelgrote bedrijven alsmede lokale overheden. Van den Braken bouw is gevestigd in Oploo en Horst. Ons werkgebied strekt zich uit van Noord-Limburg tot zuidelijk Gelderland en Oost-Brabant. Sleutelwoorden binnen onze onderneming zijn kwaliteit, professioneel advies en persoonlijke aandacht. Aansturen personeel, onderaannemers en toeleveranciers, af roepen materialen, controleren kwaliteit en voortgang, bijwonen bouwvergaderingen en werkoverleg, opleveren en nazorg Woning- en utiliteitsbouw (nieuwbouw en verbouw) Projecten van 10.000,00 tot 1.000.000,00 Een allround uitvoerder met minimaal 5 jaar ervaring in boven omschreven functie. Minimaal een afgeronde MTS opleiding met aanvullende opleidingen. Een stressbestendig persoon met dui delijke en correcte communicatieve omgangsvormen. Zelfstandig en oplossingsgericht werken is een must. GEEN 9 tot 5 mentali teit. Kennis van geautomatiseerde projectbewaking is een pré Een salaris overeenkomstig de functie, opleiding en ervaring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Voor informatie over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. Louis Camps. Schriftelijke reacties met CV naar onze vestiging in Horst: Expeditiestraat 9, 5961 PX HORST of per e-mail: info@vandenbraken.nl Deken Schmerlingstraat 8 5841 AN Oploo Tel. (0485) 38 21 09 Fax (0485) 38 21 27 Expeditiestraat 9 5961 PX Horst Tel. (077) 398 82 82 Fax (077) 398 82 72 info@vandenbraken.nl www.vandenbraken.nl Binnen de locatie Broekhuizenvorst worden in een 3-ploegen- dienst vers binnenkomende grondstoffen verwerkt tot vriesverse producten. Ter aanvulling van de ploegen zijn wij op zoek naar enkele gemotiveerde allround krachten voor de functie van: Oerlemans Foods Nederland BV is gevestigd in Venlo en Broekhuizen vorst. De onderneming telt op dit moment ongeveer 200 medewerk- (st)ers en maakt onderdeel uit van Oerlemans Foods BV. Oerlemans Foods maakt deel uit van Kleiberg Beheer BV en is gespeciali seerd in de teelt, verwerking en handel van vriesverse groente-, fruit en aardappelproducten. Met vestigingen in Nederland, Engeland, Polen en Hongarije realiseert Oerlemans Foods met ca. 425 mede- werk(st)ers een jaarlijkse afzet van ruim 140 miljoen kilo product wereldwijd in meer dan 50 landen. Oerlemans Foods BV is een succes vol bedrijf met goede arbeidsvoor waarden en arbeidsomstandigheden waar een prettig werkklimaat heerst met waardering en respect voor elkaar. De bedrijfsfilosofie staat voor een open en oprechte samenwerking tussen medewerk(st)ers die eigen verantwoordelijkheid nemen, zelf standig werken en initiatief tonen. Kijk ook op www.oerlemans-foods.nl De functie: In deze functie zul je opgeleid worden om allround in het proces ingezet te kunnen worden. Na de inwerk- en opleidings periode ben je in staat om het gehele productie- en/of verpakkingsproces aan te sturen. Je stelt de lijn in op het te verwerken product en draait deze zo efficiënt mogelijk. Je verhelpt kleine sto ringen en bent in staat om alle bijbe horende kwaliteitscontroles te verrichten. In de rustigere perioden van het jaar vind je het geen probleem om breed binnen het bedrijf ingezet te worden. Functie-eisen: Je vooropleiding ligt op minimaal VBO-niveau en is technisch gericht. Je hebt affiniteit met de grondstoffen waarmee wij werken (groenten/aardap pelen). Je beschikt over ervaring in een soort gelijke functie in een procesgestuurde industrie. Je weet van aanpakken, toont initiatief en gedrevenheid. Je beschikt over disci pline en verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent flexibel en bereid om overwerk te verrichten (m.n. weekeinden in het seizoen). Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groente-en Fruitverwer- kende Industrie aangevuld met een evenwichtig pakket secundaire arbeids voorwaarden. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij Twan Relouw, Manager P&O of Niels Deenen, Plantmanager (telefoon: 077-3895895). Interesse: Heb je interesse, stuur dan vóór 25 maart 2006 een sollicitatiebrief, voorzien van een overzicht van je persoonlijke gege vens aan: Oerlemans Foods Nederland B.V. t.a.v. dhr. T. Relouw, Manager P&O Postbus 3351, 5902 RJ Venlo of per e-mail: p&o@oerlemans-foods.nl oenenuis Oerlematis

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6