Oi Qi m m m J Peelrand na Venray, Merseloseweg 157 Venray, Henscheniushof PEEL EN MAAS SB Makelaardij ~elrand~W^h°°uwntW0"en! OPEN HUIS Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray j, „1 www.peelrand.com Ec„„x« - www.lunda.nl VENRAY, ZEVENBLAD 7 VENRAY, FAGOTSTRAAT 23 VENRAY, KRUIDENLAAN 242 LOTTUM, BROEKHUIZERWEG 43 Dit royale en op een ruime kavel in de woonwijk Landweert gelegen halfvrijstaand woonhuis met car port en garage, is perfect onderhouden en beschikt over moderne voorzieningen zoals een overdekt ter ras, luxe badkamer en toilet en vernieuwde keuken. Indeling: Begane grond: Hal, kruipruimte, meterkast, luxe toilet, L-vormige woonkamer met veel lichtinval. Open keuken met moderne inbouwkeuken voorzien van een 4-pits inductiekookplaat, Itho afzuigkap, combi magnetron, koelkast en een vaatwasser. Ie verdieping: Overloop, 3 slaapkamers waarvan er 2 beschikken over TV-aansluiting. Luxe badkamer met vloerverwarming ingericht met Ucosan ligbad (Whirlpool), douchecabi ne, een met Korean afgewerke wastafelmeubel met diverse kasten, closet en een designradiator. Op de volledig geïsoleerde 2e verdieping met Velux-dakraam, is de Nefit Hr-ketel Combi Ecomline (2005) geplaatst. Het is hier goed mogelijk om een 4e slaapkamer te realiseren.De aangebouwde garage beschikt over een stalen kantelpoort met loopdeur, elektra en een tuin deur. De royale carport heeft een lichtkoepel en inbouwspots. De op het zuidoosten gelegen tuin biedt veel privacy en is fraai aangelegd en beschikt over een overdekt terras met een lichtkoepel, inbouwspots, geluidsboxen en TV-aansluiting. B.jr.: ca. 1986, opp.: 259 m2, inh.: ca. 395 m3. Vraagprijs: 235.000,- k.k. @1 VENRAY, SANSHOFSTRAAT 44 VENRAY, MARJOLEIN 58 VENRAY, SANSHOFSTRAAT 60 MAASHEES, GILDELANDT 35 VENRAY, ARKSTRAAT 6 WELL, ST. VITUSSTRAAT 31 VENRAY, KRUIDENLAAN 195 NIEUW VENRAY, TRUUS SCHRODERSTRAAT 5 VENRAY, ZEVENBLAD 29 VENRAY, PENNINGKRUID 50 VENRAY, KROONKRUID 72 VENRAY, MAMBOSTRAAT 9 VENRAY, BOTERBLOEM 42 VENRAY, PASODOBLESTRAAT 5 VENRAY, MARJOLEIN 39 Donderdag 9 maart 2006 - Pagina 2 Deze halfvrijstaande woning met garage en carport, zijn gelegen aan een kindvriende lijke straat in de leuke woonwijk "Veltum" op loopafstand van het centrum van Venray. Indeling: Begane grond: overdekte entree, hal, kruipruimte, meterkast, L-vor mige woonkamer met muurkast, decorradia tor en open hardhouten trapopgang naar de le verdieping, keuken (te scheiden van de woonkamer middels een schuifdeur) met L-vormige inbouwkeuken en voorzien van een 4-pits inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast en combimagnetron. De serre is te bereiken vanuit de keuken en de garage, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 7, 14 en 16 m2), o.a. voorzien van muurkasten en/of een TV- en telefoonaan sluiting. De geheel betegelde badkamer is ingericht met een ligbad, aparte douche- hoek, wastafel en vrijhangend closet. De op het zuidoosten gelegen achtertuin is onderhoudsvriendeÜjk aangelegd en biedt maximale privacy. Bjr.ca. 1971, opp.: 225 m2, inh.: ca. 400 m3 (inel. garage). Vraagprijs: 209.000,- k.k. Deze jonge vrijstaande woning is schitterend gelegen op een royale vrijgelegen kavel in het dorp Maashees. Indeling: Begane grond: Geheel voorzien van een tegelvloer met vloerverwar ming. Hal, meterkast, royale Z-vormige woonka mer met tuindeur en schuifpui. Halfopen woon keuken met inbouwkeuken voorzien van 4-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, combimag netron, koelkast en vaatwasser (allen Siemens). Gang, 2-treedse kelderkast, bijkeuken met een voudig keukenblok en aansluiting voor de was machine, toilet, le verdieping: overloop, inloopkast, 4 slaapkamers waarvan een met gar derobekamer. Badkamer met vloerverwarming ingericht met ligbad, douchehoek, wastafelmeu bel met 2 wastafels, closet en designradiator. De 2e verdieping waar de CV-ketel Nefit HR Combi (1995) zich bevindt, is bereikbaar middels een vaste trap en het is goed mogelijk hier een slaapkamer te realiseren. De op het westen gele gen tuin met vrij uitzicht is mooi aangelegd met een gazon, plantenborders, tuinhuisje en een groot, gedeeltelijk overdekt, terras. B.jr.: 1995, perc.opp.: 450 m2, inh.: ca. 600 m3. Vraagprijs: 359.000,- k.k. Deze jonge halfvrijstaande woning met ruime lichte woonkamer is gelegen aan de rand van de wijk Landweert en heeft een inhoud van ca. 450 m3. Het pand is o.a. geheel voorzien van kunststof ramen (draai/kiep) en deuren. Indeling begane grond: Hal, meterkast, luxe toilet, sfeervolle, lichte woonkamer (ca 32 m2) met gas haard, gedeeltelijk open eiken inbouwkeuken is voor zien van luxe AEG apparatuur: een keramische kook plaat, afzuigkap, hetelucht oven, combimagnetron, koelkast, vaatwasser, dubbele spoelbak met een één- handelmengkraan en doucheslang, bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger, le verdie ping: Overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 12,5,10,10 m2), badkamer ingericht met een douchehoek, zwe vend toilet, een dubbele wasbak. 2e verdieping: Royale ruimte van ca. 38,5 m2 bereikbaar middels vaste trap en is in gebruik als berging met mogelijk heid tot het creëren van een 4de slaapkamer. De extra brede inpandige bereikbare garage is compleet geïso leerd. Ruime carport voorzien van een lichtkoepel en het pand heeft een royale oprit van. De fraai aange legde, goed onderhouden tuin is op het westen gele gen, geheel omheind met gewolmaniseerde schuttin gen en is voorzien van een fraai tuinhuisje. B.jr.: 1994, percopp.: 232 m2, inh.: ca. 450 m3. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Deze royale halfvrijstaande woning met inpan dig bereikbare garage is gelegen op een mooie locatie in de kindvriendelijke wijk Landweert. Het pand ligt in de nabijheid van scholen en winkels. Indeling: begane grond: Hal, meter kast, toilet, woonkamer met veel lichtinval aan de voor- en achterzijde en een massieve Larix vloer, open keuken met een hoekopgestelde inbouwkeuken voorzien van een 4 pits gaskook plaat, afzuigkap, combi magnetron, koelkast en vaatwasser, le verdieping: Overloop met vaste trap naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers, en badkamer ingericht met een Ucosan ligbad met douchegedeelte, thermostaatkraan, zwevend toilet, wastafel met mengkraan en een design radiator. 2e verdieping: overloop, wasruimte en 4e slaapkamer met een open slaap- of speelzol- der bereikbaar met een vaste trap. Inpandige garage. De op het noordwesten gelegen achter tuin heeft een optimale privacy en is o.a. inge richt met een gazon, 2 terrassen, sierbestrating en is voorzien van een buitenkraan en tuinver- Lichting. B.jr.: 1994, perc.opp.: 244 m2, inh.: ca. 415 m3. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Aan een rustige weg gelegen, staat deze hoekwoning met vrije achterom, garage en oprit. De woning beschikt over een ruime woonkamer en een in 2004 vernieuwde keu ken. Indeling: Begane grond: Hal met kel derkast, kruipruimte, meterkast, toilet (2004), woonkamer (ca. 41 m2) gesitueerd aan de achterzijde. Open keuken met inbouwkeuken voorzien van een 4-pits keramische kookplaat, schouwmodel afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en koelkast, le verdieping: overloop, 4 slaap kamers (resp. ca. 12,12,10 en 10 m2), was ruimte, badkamer ingericht met ligbad, douchehoek, toilet, designradiator en was tafel. De op het noorden gelegen achtertuin is voorzien van een buitenkraan, verlichting en elektra. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime oprit. Vanuit deze oprit is via de zijkant van het pand de achtertuin bereik baar middels een afsluitbare houten poort. B.jr.: 1975, perc.opp.: 147 m2, inh.: 370 m3. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Deze goed onderhouden uitgebouwde tussenwo ning met kelder, geheel geïsoleerde berging en vrije achterom (eventueel met kleine auto bereik baar) ligt op loopafstand van het centrum. Indeling: Begane grond: Hal met gesloten trapop gang naar de 1ste verdieping, kelder, meterkast, toilet, woonkamer met tegelvloer en vloerverwar ming en mogelijkheid voor een gashaard. Open keuken voorzien van een luxe inbouwkeuken inge richt met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, combimagnetron, koelkast, vaatwasser en een mengkraan. Vrijstaande berging voorzien van een tweede keukenblok. 1ste verdieping: Overloop, twee slaapkamers met laminaatvloer, toilet, gemoderniseerde badkamer (1997) inge richt met een ligbad met whirlpool, een douche, thermostaatkranen en een wastafelmeubel met mengkraan. De ruimte wordt mechanisch geventi leerd. De tweede verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en is in gebruik als 3e slaapkamer. De op het noordwesten gelegen achtertuin biedt voldoende privacy. De tuin beschikt o.a. over een buitenkraan, verlichting en elektra. B.jr.: 1956, perc.opp.: 214 m2, inh.: ca. 400 m3. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Schitterende, karakteristieke landelijk gelegen vrij staand woonhuis op een riant perceel (1700 m2) met vrijstaande berging/schuur. Recent grondig verbouwd en gemoderniseerd, met veel grote, sfeervolle en prak tische ruimtes. Indeling: Hal, meterkast, kelder. Riante, sfeervolle woonkamer met kamer 'en suite' gescheiden door glas-in-lood schuifdeuren, grote schouw met houthaard. Royale woonkeuken met moderne inbouwkeuken (2004) voorzien van een 6- pits gaskookplaat, schouwmodel afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser. Kantoorruimte, welke ook te is gebruiken als bijkeuken/speelkamer. Zijentree/bijkeu ken met toilet, le verdieping: Overloop, 4 slaapka mers. Badkamer ingericht met ligbad, douchecabine, closet en wastafel. Was-/bergruimte met aansluiting voor de wasmachine/droger en de Nefit CV-ketel en Nefit boiler (Combi; beide 1999). De vliering is via een vide bereikbaar middels een houten trap. De riante, op het westen gelegen tuin beschikt over een groot gazon, verschillende plantenborders, een boomgaard en een met houten planken aangelegd verhoogd ter ras. De vrijstaande dubbele schuur (samen ca. 58 m2) doet dienst als berging en stalletje voor hobby-klein- vee. De verharde oprit biedt plaats aan meerdere voer tuigen. Absoluut meer dan een bezichtiging waard! bw.jr.: 1955, percopp.: 1690 m2, inh.: 550 m3. Vraagprijs: 369.000,- k.k. In de kindvriendelijke wijk Landweert staat deze vrij staande woning met 3 slaapkamers, 2 bergingen en car port. De woning wordt verwarmd middels heteluchtver- warming (geen radiatoren). Indeling begane grond: Hal met open trapopgang naar eerste verdieping, meterkast, toilet. Ruime woonkamer met laminaatvloer voorzien van een kleine erker die voor veel lichtinval zorgt. Open keu ken met inbouwkeuken voorzien van een 4-pits gasfornuis en afzuigkap. De keuken geeft toegang tot de eerste bij keuken met aansluiting voor de wasmachine en droger. Tweede bijkeuken met tegelvloer (voorheen garage) inge richt met een eenvoudig keukenblok. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van Novilon en de wanden zijn behangen. De badkamer is ingericht met een ligbad, douchehoek, wastafel en toilet en wordt mechanisch geventileerd. De tweede verdieping is bereik baar middels een vaste trap en is in gebruik als berging maar biedt de mogelijkheid tot het maken van een 4e slaapkamer. De CV-ketel is hier geplaatst. De tweede ver dieping is geheel geïsoleerd. De achtertuin met vrije ach terom is grotendeels verhard. De tuin beschikt over een overdekt terras met lichtkoepels en spots. B.jr.: ca. 1993, opp.: 253 m2, inh.: ca. 300 m3. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Deze twee onder één kap woning met garage en carport is gelegen in een rustige woonstraat in de wijk Veltum op loopafstand van het centrum van Venray. Indeling begane grond: De begane grond is in 2004 geheel gestukadoord. Hal, kruipruimte, toilet, vernieuwde meterkast, ruime woonkamer met open trap naar le ver dieping, in de ruime woonkamer (ca. 35 m2) ligt een eikenhouten vloer (2004). Open keuken ingericht met inbouwkeuken (2004) voorzien van een granieten werkblad, een 6-pits kook plaat, oven, ITHO afzuigkap, vaatwasser, koel kast en combimagnetron, le verdieping: Overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. ca. 20,14 en 7 m2), ruime badkamer met toilet, ligbad, douchehoek en wastafel. De garage nu in gebruik als berging beschikt over een keuken blok en aansluiting voor de was- en droogma- chine. De royale op het zuidwesten gelegen tuin heeft een prima bezonning en biedt maximale privacy. De tuin beschikt over een buitenkraan, verlichting en elektra. Bjr.ca. 1971, opp.: 250 m2, inh.: ca. 345 m3. Vraagprijs: 215.000,- k.k. Dit karakteristieke vrijstaand woonhuis met berging is doorspekt met authentieke elementen zoals glas in lood ramen. Het pand heeft een knusse gezellige indeling en in 2003 is er een aanbouw gerealiseerd die in gebruik is als tuinkamer waardoor het leefop- pervlak vergroot is en er een maximaal tuincontact aanwezig is. Indeling Begane grond: Hal met dichte trapopgang, mk, kelder, toilet sfeervolle woonkamer (ca. 26 m2) met een houten grenen vloer en een gashaard (schouw), tuinkamer (ca. 24 m2) met roya le schuifpui en diverse grote raampartijen waardoor er veel licht inval en een mooi zicht is op de tuin, gesloten keuken met inbouw keuken v.v. een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap (schouwmodel), koelkast, combimagnetron, vaatwasser, terrazzo werkblad, inbouw- kast en een raam met uitzicht op de straat, bijkeuken met aan sluitingen voor wasmachine en droger, een inloopkast met de CV- ketel en een wasbak, vliering in gebruik als bergzolder en bereik baar middels vlizotrap. le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 12,9,5 en 8 m2) met o.a. muurkasten, TV-aansluiting en een bureaublad, badkamer v.v een douchehoek met thermostaat kranen en 4 massagesproeikoppen, wastafelmeubel, wandtoilet en een designradiator. Vrijstaande berging (ca. 35 m2), de oprit biedt ruimte voor 2 auto's. De op het zuiden vrijgelegen tuin heeft een optimale bezonning en een perfecte privacy. De fraai aangelegde tuin is ingericht met een vijverpartij, een tuinhuis, 2 terrassen waarvan 1 op een hardhouten vlonder, plantenborders, hardgebak ken klinkersierbestrating en gazon. B.jr.: ca. 1954, perc.opp.: 613 m2, inh.: ca. 411 m3 (excl. berging 125 m3). Vraagprijs: 315.000,- k.k. Deze op een perfecte locatie in de kindvriendelijke wijk Veltum gelegen geschakelde woning met garage heeft o.a. een ruime living en een gemoderniseerde badkamer. Indeling: Begane grond: Hal met garderobehoek, meter kast, toilet, woonkamer voorzien van grote raampartijen en een tuindeur wat veel tuincontact oplevert. Op de vloer ligt een massief eiken parketvloer. Dichte keuken met inbouwkeuken. Met betrekking tot de apparatuur is gekozen voor een 4-pits gaskookplaat, Itho afzuigkap, koelkast, oven en een magnetron. 1ste verdieping: De royaLe overloop biedt ruimte voor een werk-/studeerhoek en vanuit hier zijn de 3 slaapkamers bereikbaar. De gemoderniseerde badkamer is ingericht met een ligbad, een douchehoek, een wastafel, een closet en een design radiator. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en momenteel in gebruik als berging en biedt de mogelijkheid tot het realiseren van een 4e slaapka mer. Tevens bevinden zich hier de CV-ketel Remeha en de geiser Vaillant (beide 1980). Vanuit de 2e verdieping is middels een vlizotrap een 3e verdieping bereikbaar: de vlieringzolder. De inpandige garage voorzien van elektra en een aansluiting voor de was- en droogmachine. De garage beschikt over een stalen kantelpoort, loopdeur en tuindeur. De op het Noordoosten gelegen tuin is aange- Legd met plantenborders, gazon en een terras. Bjr.: ca. 1980, inh.: ca. 490 m3, woonopp.: ca. 244 m2. Vraagprijs: 239.000,- k.k. NIEUW Deze jonge, perfect onderhouden twee onder één kap woning met gemoderniseerde keuken en badka mer is gelegen in de wijk Landweert en beschikt over een garage met elektrisch bedienbare kantelpoort. Indeling begane grond: Hal met vaste trapopgang naar de le verdieping, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer (32 m2) voorzien van een erker met inbouwspots en een massief eikenhouten vloer. De open keuken is ingericht met een inbouwkeuken voorzien van een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en mengkraan. le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 13, 10, 9 m2) waarvan één beschikt over TV- en telefoonaanslui ting en een muurkast en een andere slaapkamer over een balkon. Badkamer ingericht met duo-ligbad, douchehoek, wastafel en toilet. 2e verdieping: Deze is in gebruik als bergzolder, een eventuele 4de slaapkamer is hier prima te realiseren. In de ruimte bevinden zich de CV ketel, de unit voor de mechani sche ventilatie en de aansluitingen voor de was- en droogmachine. De aangebouwde tapstoelopende garage beschikt over een stalen kantelpoort (incl. elektrische deuropener). De op het zuiden g i gelegen hikt over tuin heeft een perfecte bezonning en beschikt over een tuinhuis en een waterpartij, twee zonneterras sen en een vrije achterom. B.jr.: 1996, perc.opp.: 232 m2, inh.: ca. 400 m3 excl. garage ca. 65 m3. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Deze luxe, op vele fronten vernieuwde, twee onder één kap woning met aangebouwde serre is gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlo catie in de wijk Landweert en verkeert in een prima staat van onderhoud. Indeling: Begane grond: Hal, woonkamer met recentelijk aange bouwde serre welke zorgt voor veel lichtinval, toilet en meterkast. Half open keuken ingericht met een inbouwkeuken, met betrekking tot de apparatuur is gekozen voor een 4-pits gaskook plaat, een RVS schouwmodel afzuigkap, combi magnetron en koelkast. Bergruimte (ca. 13,5 m2 groot) is ingericht met een tweede keukenblok, tevens is de aansluiting voor de wasmachine en droger aanwezig. 1ste verdieping: overloop, 3 slaapkamers ca. 10, 7 en 12 m2 groot, ruime badkamer ingericht met een wastafelmeubel, douchehoek en toilet. De ruimte wordt mecha nisch geventileerd. De tweede verdieping is in gebruik als bergzolder. De op het zuidoosten gelegen tuin is aangelegd met een zonneterras, gazon en plantenborders. De tuin beschikt over een houten tuinberging, verlichting en een grondwaterput. B.jr.: 1993, perc.opp.: 213 m2, inh.: ca. 475 m3. Vraagprijs: 225.000,- k.k. I VRIJSTAAND GESCHAKELD I HALFVRIJSTAAND Venray, Langstraat 41 Aan de buitenzijde ziet u niet wat dit pand te bieden heeft!!! Deze zeer royale karakte ristieke woning (inhoud ca. 875 m3) met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis, is perfect gelegen op een unieke kavel in het centrum van Venray. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Venray, Lenteklokje 2 Vrijstaand geschakeld woonhuis met fors leefoppervlak op de begane grond met mogelijkheid voor praktijk aan huis en veel ruimte op de le en 2e verdieping, Vraagrpijs: 299.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg staat deze royale hoekwoning met vrije achterom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Venray, Gentiaan 44 Op een kindvriendelijke locatie op steen worp afstand van basisscholen, winkels en speelvoorzieningen staat deze hoekwoning in de woonwijk Landweert. Vraagprijs: 194.000,- k.k. Oostrum, Jofferspas 17 Deze zeer goed onderhouden twee onder een kap woning met vrijstaande garage/berging is gelegen aan een rustige woonstraat in het dorp Oostrum en biedt meer ruimte dan u aan de buitenkant zou verwachten. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Lottum, De Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kindvriende lijke locatie dit royaal, uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met maar liefst 7 slaapka mers. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m3) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Dit grotendeels gerenoveerde halfvrijstaande woning met serre en garage op een ruime kavel (370 m2), leent zich uitermate voor kantoor aan huis. Vraagprijs: 265.000,- k.k. NIEUW NIEUW NIEUW NIEUW Aan een rustige, kindvriendelijke straat in de woonwijk Landweert gelegen staat dit halfvrijstaande, uitgebouw de woonhuis met vrijstaande garage (2 bouwlagen) en carport. Belangrijke zaken als de keuken, badkamer en de CV-ketel zijn recentelijk vernieuwd. Indeling: Begane grond: Nagenoeg geheel voorzien van een granieten tegelvloer met vloerverwarming. Hal, kruipruimte, meter kast met krachtgroep en L-vormige woonkamer. De dich te eetkeuken met maximaal tuincontact beschikt over een moderne inbouwkeuken (Kersenkleur, 2000) welke voorzien is van een 5-pits gaskookplaat, RVS schouwmo del afzuigkap, oven, koelkast en een vaatwasser. Middels een tussenportaal is de riante oprit te bereiken, le ver dieping: Overloop, 3 slaapkamers waarvan de grootste met TV- en telefoonaansluiting. Moderne badkamer (2000) met vloerverwarming ingericht met duo-ligbad, douchecabine, cLoset, wastafel en design radiator. 2e ver dieping: Overloop welke in gebruik is te nemen als was ruimte, 4e slaapkamer. Tevens bevindt zich hier de Nefit HR Combiketel (2002). De ruime vrijstaande garage (ca. 29 m2) met carport beschikt over een tegelvloer, verwar ming, elektrische segmentdeur en een geïsoleerde zol derkamer met een laminaatvloer, verwarming en 2x Velux dakvenster. De op het westen gelegen tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, siergrind- en plantenbor ders, een royale vijverpartij en een tuinhuisje. Bwjr. 1990, perceelopp.: ca. 289 m2, inh.: ca. 500 m3 Vraagprijs: 243.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met serre, 4 slaapkamers, garage en vrije achterom is gelegen op een ruime kavel van 550 m2, op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Venray, Vingerhoedskruid 25 Aan een leuke, kindvriendelijke woonstraat in de wijk Landweert, gelegen halfvrijstaan de woning met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Zwanebloem 26 Deze perfect onderhouden, sfeervol inge richte halfvrijstaande woning met verlengde garage en 4 slaapkamers is gelegen op een royale kavel. Vraagprijs: 222.500,- k.k. Venray, Vossestaart 27 Deze perfect onderhouden, royaal uitge bouwde middenwoning met garage en car port staat op een kavel van 253 m2 en kan zich qua inhoud (450 m3) meten met iedere twee-onder-een kapwoning, u zult bij bezichtigen versteld staan van de ruimte. Vraagprijs: 215.000,- k.k. MONUMENTAAL Venray, Patersstraat 14 Zoekt u achter een schitterende volledig gerenoveerde in het centrum gelegen monu mentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen (1.250 m3) of om een winkel/kan toor/bedrijf aan huis uit te oefenen, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs: 429.000,- k.k. Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert, ligt deze goed onderhouden hoekwoning met gara ge. In 2004 is de badkamer gemoderniseerd. Indeling: begane grond: Hal, meterkast, toilet ruimte, royale woonkamer ca. 34 m2 groot. In de kamer ligt een massief houten vloer. Halfopen keu ken ingericht met inbouwkeuken. Het geheel bestaat uit een 4-pits keramische kookplaat, een afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en een diep vries. Portaal met trapopgang naar de 1ste verdie ping. Indeling: Overloop, 3 slaapkamers ca. 16, 7 en 12 m2 groot. De in 2004 vernieuwde badkamer is ingericht met een ligbad, douchehoek, een dub bele wastafel en een designradiator. Het plafond is afgewerkt MDF en voorzien van spots en speakers. De tweede verdieping is opgedeeld in 2 kamers. De CV-ketel is geplaatst op de overloop, tevens beschikt de overloop over de aansluiting voor de was- en droogmachine. Beide kamers beschikken over een dakvenster. De aangebouwde garage heeft een stalen kantelpoort. De op het oosten gelegen tuin met vrije achterom is verzorgd aangelegd met sierbestrating en gemetselde plantenbakken. Bwjr. 1990, perceelopp.: ca. 213 m2, inh.: ca. 325 m3 Vraagprijs: 215.000,- k.k. @1 TUSSENWONING Venray, St. Antoniusstraat 3 Deze, aan een doodlopende straat in het centrum van Venray gelegen stadswoning is perfect onderhouden en biedt alle luxe en comfort voor de verwende woningzoeker. Vraagprijs: 212.000,- k.k. Venray, Henseniusstraat 18b Dit in het centrum van Venray gelegen karakteristieke woonhuis (jaren 30) met vrije achterom en patiotuin heeft diverse authentieke elementen maar is volledig aangepast aan de normen en eisen van deze tijd en verkeerd in een perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Venray, Aronskelk 55 Aan een rustige woonstraat in de woonwijk Landweert ligt deze geheel, aan de huidige woonwensen aangepaste, aan de achterzijde vrijgelegen tussenwoning met carport. Vraagprijs: 204.000,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden. Op een goede locatie, nabij speel voorzieningen, aan de buitenring van woonwijk het Brukske, gelegen tus senwoning met vrijstaande garage. Indeling: Begane grond: Hal, meter kast, toilet, vaste trap naar le verdie ping, royale doorzon woonkamer, half open keuken met ruime provisiekast, vrijstaande garage, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan er één voorzien is van een dakkapel, badkamer ingericht met ligbad, was tafel en toilet. De 2e verdieping is met een vlizotrap bereikbaar en is in gebruik als bergruimte. De tuin met vrije achterom is gelegen op het noordwesten en biedt maximale priva cy. B.jr.: ca. 1975, opp.: 224 m2, inh.: ca. 365 m3. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement gelegen op de begane grond, met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, aan de west zijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. Venray, Schoutenstraatje 22 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs: 250.000,- k.k. Venray, Jerusalem 41 Dit jonge, ruime appartement met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, verkeert in een perfecte staat van onder houd en is schitterend gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Woonplein Limburg.nl REGISTER MAKELAAR TAXATEUR Op een kindvriendelijke locatie in de wijk Landweert ligt tegenover een basisschool deze in de laatste jaren geheel gerenoveer de tussenwoning. De wanden in de gehele woning zijn afgewerkt met spachtelputz. Aan de voorzijde zijn drie kunststof kozij nen geplaatst en het hele pand is voorzien van rolluiken. Indeling begane grond: Hal, vernieuwd luxe toilet, meterkast, rechte woonkamer met laminaatvloer. De half open keuken heeft een update ondergaan, geheel geïsoleerde berging. Eerste verdie ping: Overloop, drie slaapkamers ca. 15, 12 en 8 m2 groot. Badkamer (2005) ingericht met royale inloopdouche, wandcloset en wastafel. Tweede verdieping middels vaste trap bereikbaar en in gebruik als bergzol der, een eventuele 4de slaapkamer is hier prima te realiseren. De achtergelegen tuin is in 2004 opnieuw onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een tuinhuisje en een vrije achterom. B.jr.: 1984, perc.opp.: 125 m2. inh.: ca. 370 m3. Vraagprijs: 184.000,- k.k. NVM'WONEN Venray, Wilhelmina Sangersstraat 10 Aan de rand van de woonwijk St. Antoniusveld staat deze royale vrijstaande woning met inpandig bereikbare garage en leuke, eigentijdse elementen. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmervloer met vloerverwar ming op de bgg. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 In het centrum van Broekhuizenvorst, gele gen op een royale kavel (675 m2) staat deze vrijstaande woning met aanbouw en ver nieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m2), met vnj uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m3) met inpandig bereik bare garage en carport, is gelegen op een royale kavel van 453 m2 in de nieuwe woon wijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Venray, Ranonkel 25 Perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met een ruime aangebouwde garage en 4 slaapkamers op de le verdieping. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 185.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Zeer modern gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/bespreekbaar. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Collegiale verkoop. Venray, Stationsweg 25 Zoekt u een karakteristiek woonhuis in har tje Venray, dat volledig aangepast is aan de normen en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zien Vraagprijs: 449.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zeer ruime woning (inh. ca. 950 m3) nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis op 313 m2 grond. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Broekhuizen, Stokterweg 4 Dit pand biedt alles wat de verwende woningzoeker in deze tijd wil: een schitte rende woonplek met aan de voorzijde blij vend vrij uitzicht en aan de achterzijde een perfect aangelegde tuin (kavel 1142 m2). Vraagprijs: 398.000,- k.k. Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met onder gelegen inpandige garage. Vraagprijs: 384.000,- k.k. In woonwijk het Brukske ligt aan een rustig hofje deze tussenwoning met garage, de garage is nu in gebruik als berging/bijkeuken. Vele belangrijke zaken zoals kozijnen, keuken en badkamer zijn recentelijk vernieuwd. Indeling: Begane grond: ruime hal die beschikt over een muurkast waar de CV-ketel is geplaatst. Meterkast, toilet, rechte woonkamer (ca. 31m2) met veel tuincontact door de flinke raampartij en en een royale schuifdeur (2001). In deze lichte kamer ligt een eiken parketvloer. De open keuken is gescheiden van de woonkamer middels een muurtje en beschikt over een moderne inbouwkeuken (2001) die is voorzien van een 4-pits gaskookplaat (Bosch), een Itho afzuigkap, een combimagnetron, koelkast, vaatwasser en inbouwspots. Bijkeuken met wastafel en aansluiting voor de wasmachine en droger, ber ging. Verdieping: De overloop geeft toegang tot de 4 slaapkamers, de badkamer en de vliering middels een vlizotrap. Op de hele eerste verdieping ligt een eiken houten parketvloer. De gemoderniseerde badkamer is ingericht met een ligbad, een douchecabine, wandtoi let, wastafel, en een designradiator. De ruimte wordt mechanisch geventileerd. De op het noordoosten gelegen tuin is aangelegd met een gazon, enkele plantenborders en een terras. De tuin beschikt over een houten tuinhuisje, buiten kraan en verlichting. B.jr.: ca. 1974, percopp.: 171m2, inh.: ca. 430 m3. Vraagprijs: 195.000,- k.k. Dit zeer royale, perfect onderhouden, vrij staand woonhuis met berging en leuk aange legde tuin met overdekt terras en maximale privacy, is gelegen in een rustige, kindvrien delijke woonstraat in de wijk Antoniusveld. Indeling: begane grond: hal, meterkast, toi let, royale woonkamer, opkamertje in gebruik als speel-/studeerkamer, gesloten keuken v.v. een moderne inbouwkeuken met kookeiland en alle apparatuur, bijkeuken met de aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger en veel bergruimte, le verdieping: royale overloop met vaste trap naar de 2e verdieping, 4 slaapkamers, luxe badkamer ingericht met ligbad, aparte douche, dubbe le wastafel en vrijhangend toilet. De zeer ruime tweede verdieping beschikt over veel bergruimte en is in gebruik als speelkamer. Het is hier heel goed mogelijk om een 5e slaapkamer te realiseren. De geheel omhein de achtertuin is voorzien van een tuinhuisje en is mooi aangelegd met een gazon en een overdekt terras. B.jr.: 1998, perc.opp.: 431 m2, inh.: ca. 600 m3. Vraagprijs: 383.000,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrijstaan de recreatiewoning met tuinberging, is gelegen in het bungalowpark De Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m2. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Overloon, De Vers 225 Deze recreatiewoning is gelegen op een roy ale kavel van ca. 500 m2 op vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/17 Deze exclusieve vrijstaande waterwoning, ligt op één van de mooiste punten, waar een combinatie te vinden is van rust, ruim te en een prachtige omgeving. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrijstaan de waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/7 Deze jonge, vrijstaande recreatiewoning is gelegen op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 205.000,- k.k. @1 GESCHAKELD WOONHUIS Venray, Adelbertweg 38 Deze geschakelde woning met extra slaapka mer op de beg.gr. en een vaste trap naar de 2e verd. heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrijstaande garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Vraagprijs: 395.000,- k.k, Aan de rand van Venray op een kavel van 735 m2 staat dit uitgebouwd vrij staande woonhuis met vrijstaande garage. Het pand is in 1996 geheel verbouwd waardoor het leefoppervlak op begane grond aanzienlijk is toegenomen. Indeling begane grond: Hal met open trapopgang naar de le verdieping, meterkast, L-vor mige woonkamer met plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming en een rook kanaal. Leefkeuken met uitzicht over de landerijen. Dit vertrek is ingericht met een vaste opstelling voorzien van keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast en een diepvries. Kelder (4 m2), toilet, bijkeuken met aansluitingen voor wassen en drogen, le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers met een oppervlakte van 10, 13 en 15 m2. Badkamer met douchehoek, wastafelmeubel, designradiator en een separaat toilet. De 2e verdieping is middels een steektrap bereikbaar en in gebruik als bergzolder. De diepe, zeer vrij gelegen tuin met uitzicht over de lan derijen heeft een zuidwest ligging en is mooi aangelegd. B.jr.: 1956, perc.opp.: 735 m2, inh.: ca. 525 m3 (incl. garage). 18 maart van 11.00-13.00 uur. NIEUW In het hart van Venray is het winkel/appartementen complex "Henscheniushof" gerealiseerd. Het complex bestaat uit een grote win kelruimte (ca. 450 m2) op de begane grond en 7 appartementen in 1 en 2 bouwlagen. De winkelruimte zal verhuurd worden. Er zijn nog 3 zeer royale met lift bereikbare koopappartementen beschikbaar, deze hebben een opper vlakte van resp. 117, 126 en 130 m2 en een loggia op 2 niveau's. Het complex heeft een klassieke uitstraling en het zeer herkenbare "toren tje" is in de oude stijl teruggebracht. De entree is gelegen aan de Leeuwstraat. OPEN HUIS: zaterdag 18 maart van 10.00-14.30 uur. NIEUW NIEUW NIEUW

Peel en Maas | 2006 | | pagina 2