8 vrouwen. Blues Brothers en Jacqueline Battle of Schoolbands Expositie Trix Rijpkema Contrast in Mariakapel Expositie De Kathedraal van de Peel in museum Prijsuitreiking Raadselige Roos Mijn zoon heeft een seksleven IPS |9| Mijn zoon heeft een seksleven en ik lees mmi moeder Lf VOOïW PEEL EN MAAS Programma Schouwburg Venray Marieke Van Hooff Alice Toen Griet De Wolf Celia Bogaerts Leslie Geeraers Marilou Mermans Karen De Visscher Doris van Caneghem Naast het uitroepen van de nieuwe prins van De Piëlhaas heeft Schouwburg Venray komende week nog meer in petto voor de schouwburglief hebber. Cabaret met 8 vrou wen, muziek en show met The Blues Brothers en verfrissend cabaret met Jacqueline Kerk hof. In de schouwburg wordt op zaterdag 21 januari bekendge maakt wie dit carnavalsseizoen als prins carnaval gaat regeren over Venray. Het programma start om 20.11 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij carnavalsvereni ging De Piëlhaas. Na de succesrijke verfilming door regisseur Francois Ozon wordt het stuk 8 Vrouwen op dinsdag 24 januari in Venray opgevoerd door de Belgische groep Vlaams Fruit. 8 Vrouwen is een toneelspel van Robert Tho mas in een regie van Catrien Her mans. Ze hadden alle 8 een motief en waren allen in Gabys luxueuze villa aanwezig, nu de plaats van een misdaad. Plotseling is hij er niet meer. Gaby's echtge noot, de heer des huizes, tevens de enige man in het toneelstuk. Vermoord! Maar wie heeft het gedaan? Zijn schoonmoeder, zijn schoonzus, zijn dochter, zijn zus, de huishoudsters? De telefoonlijn is dood, de auto start niet meer. Telkens duiken er nieuwe ele menten op die de situatie beïn vloeden en die weer een andere vrouw verdacht maken. Een span nende maar bovenal hilarische en komische productie door de uit gesproken karakters en de onder linge spanningen tussen de 8 vrouwen. In een neerwaartse spi raal ziet u hoe de vrouwen op leugens betrapt worden en hoe de vrouwen meegezogen worden in een moordcomplot dat zijn weerga niet kent. Het stuk heeft tevens een zeer verrassend einde. Hoe worden samenzweringen ongedaan gemaakt? Hoe komt de waarheid aan het licht? Aanvang 20.00 uur. THE BLUES BROTHERS The Blues Brothers zijn terug. En hoe! Niet op het witte doek, maar in het theater: live, swin gend, spetterend en puur! Jim de Groot en Bob Fosko zijn Elwood en Jake Blues. In navolging van de legendarische Dan Aykroyd en John Belushi brengen zij op woensdag 25 januari vanaf 20.00 uur op geheel eigen wijze de bizarre broers weer tot leven in The Official Tribute to the Blues Brothers. Na de succesvolle theatertour van 2002/2003 met Vanaf nu is er de mogelijkheid om deel te nemen aan de door de Stichting Gitaar georganiseerde grote landelijke wedstrijd voor schoolbands genaamd Battle Of Schoolbands. Iedereen die op zijn of haar school in een band speelt kan aan deze wedstrijd meedoen. De organisatie is begonnen met het houden van twee pilots in Het Gooi. Door het grote aantal deel nemers, het enorme enthousias me en de hoge opkomst van het publiek, bestaande uit school vrienden, fans en muziekliefheb bers werd dit een doorslaand suc ces. Omdat de interesse voor deze opzet zo enorm groot blijkt te zijn, geeft ze vanaf nu alle school- bandjes in Nederland de mogelijk heid om hun muzikale talenten op een groot podium te laten zien. Door het opsturen van een video opname (DVD/videoband) kan de jury de bands beoordelen. De opnames moeten voor 31 januari 2006 bij de organisatie binnen zijn. Wil je meedoen, meld je dan aan via onze site www.battleof- schoolbands.nl. In februari 2006 zal de vakjury de dvd's bekijken. De leden van de vakjury zijn o.a: Rob Winter (gitarist Marco Bor- sato), Laura Fygi (zangeres), Jan Tuyp (bassist BZN), Tessa Boom kamp (drumster/zangeres Marco Borsato, Normaal), Tim Akkerman (zanger/gitarist Direct). Er gaan twaalf bands naar de halve finale waarin gestreden wordt voor zes finaleplaatsen. De halve finale en finale zullen gehouden worden in een mooi theater met medewer king van genoemde juryleden. Wat valt er te winnen? Er zal van de winnende band een cd-/dvd- opname gemaakt worden en de winnende band zal op een groot festival optreden, dat zal plaats vinden rond de zomer van 2006. In de weekeinden van 21 en 22 en 28 en 29 januari is er weer Kunst op Zich(t) in het Konings kerkje. Trix Rijpkema exposeert dan haar nieuwste schilderijen: kleurrijk, expressief en iets min der realistisch dan eerder werk van haar. Een DVD-film toont het ontstaan van een grote muurschil dering voor een Nijmeegs appar tementencomplex. Drie weken lang was Trix Rijpkema bezig met de drie bij vijftien meter tel lende muurschildering die in november vorig jaar voltooid werd. Trix Rijpkema (St. Antho- nis) is geen onbekende in deze regio. Ze schildert al jaren met acrylverf, maar gebruikt daarbij ook andere materialen zoals oaoier. ouur oisment en srafiet. In haar werk zitten soms duidelijk herkenbare figuren, zoals mensen en vogels, maar vaker zijn er alleen vormen en lijnen te zien. De inspiratie hiervoor haalt ze uit de natuur en een verzameling opgebouwd uit takken, wortels, veren en stenen. Haar werk bestaat uit vele lagen en kent dan ook meer kijkniveaus. De toe schouwer die in de diepte van het schilderij kijkt, doet verrassende ontdekkingen. Welke dat zijn, dat is aan de kijker. Tijdens de ope ningsuren is Trix Rijpkema ook zelf in het Koningskerkje aanwe zig. Iedereen is van harte welkom. Het Koningskerkje aan de Spoor straat 17 in Vierlingsbeek is open op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Bob Fosko en Frans van Deursen heeft Fosko in Jim de Groot een nieuwe broer gevonden en samen staan ze te trappelen om de theaters van Nederland volle dig op hun kop te zetten. Inmid dels is The Official Tribute to the Blues Brothers een legendarische show geworden, die het waard is om nog eens en nog eens en nog eens beleefd te worden! Onverge telijke hits als Everybody needs somebody to love, In the mid night hour, Guilty, Think en Soul Man knallen door de zaal, onder steund door een zeskoppige band en de drie waanzinnige Bluettes. JACQUELINE KERKHOF Uit onderzoek blijkt dat het cabaretpubliek weer behoefte heeft aan een actuele boodschap en inhoud. Het publiek mort over de eendagsvliegen die allemaal op elkaar lijken. Jacqueline Kerk hof is één van de weinige cabare tiers die zich niet confirmeert aan de gangbare trend van veel onzin en zap-cabaret. Zij is van mening dat een goed cabaretier enkele seizoenen nodig heeft om zijn eigen stijl te ontwikkelen. Kerk hof won de publieks- en persoon lijkheidsprijs tijdens de Cameret- ten in 1998. Volgens haar 'zitten de festivalwinnaars elkaar in de weg; dit seizoen ben je de win naar, volgend jaar maak je plaats voor de nieuwe winnaar. Je staat direct voor een grote zaal met je debuutprogramma waarin je je eigen stijl nog aan het ontdekken 8 vrou wen staan op dinsdag 24 januari op het podium van Schouwburg Venray bent.' Voor Kerkhof geldt dat zij in haar derde programma Vlees bingo haar sterkste kanten weet neer te zetten. Haar acteertalent, muzikaliteit, emotie en vertelver- mogen wordt optimaal benut in Vleesbingo. De stijl is uniek: Kerkhof vertelt een verhaal zon der uitstapjes. Dat doet niemand in Nederland. In Vleesbingo zet ze buitengewoon expressief spel en muziek in om een avond lang het publiek mee te nemen in een wereld van waanzin, die verdacht veel weg heeft van het dagelijks bestaan. Het is maar net door welke loep je kijkt. Op 26 januari om 20.00 uur is deze voorstelling te zien in Schouwburg Venray. Vleesbingo gaat over hoe een kleine gemeenschap wraak neemt op een besluiteloos leider. De minister president mist een been. De dag dat hij zijn trouw zwoer aan het vaderland en beloofde zijn volk te dienen waar hij kon, had hij hem nog: een prachtig rechter been. Op een doordeweekse middag wordt de minister president door een stel onverlaten gegrepen en is twee uur lang vermist geweest. Het hele land raakte tijdens de korte afwezigheid van zijn minister pre sident in een onbestuurbare chaos. Militante actiegroepen? Terroristen? Wie heeft het been van onze geliefde leider? Dj Izzy in Jera'70 Bij Jera'70 in Ysselsteyn wordt op zaterdag 21 januari vanaf 20.00 uur een Beachparty gehouden. Jera'70 is deze avond omgetoverd tot een heus privé-strandje aan de Spaanse kust met echt zand! Dj Izzy laat deze avond zomerse hits uit de boxen knallen. Dj Izzy draait al zo'n tien jaar mee in de muziekwereld. Hij begon als house dj, maar is een paar jaar geleden in het feestcircuit terechtgekomen. Zo is hij de resi dent dj van Feestcafé de Koets in Venray en Café Costa en Café Basta in Eindhoven. Daarbij maakt hij ook nog deel uit van de après- ski formatie De SRV Mannen. Natuurlijk staan de plaatselijke dj's van Jera'70 (Two Stupid DJ's in het voorprogramma met de nodige onzinnige spelletjes waar mee leuke prijzen zijn te winnen! Iedereen dient deze avond ver kleed komen! Dus trek een zwem broek, Hawaïbloesje of bikini aan, want binnen is gezorgd voor een temperatuur van rond de 30°C. Vergeet ook de zonnebril, strand schepje, snorkel en duikbril niet. Deze avond geldt er een leeftijds grens van vijftien jaar en ouder. Meer informatie staat op www.jera70.nl. Gespreksgroep Toon Hermans Huis Binnenkort start het Toon Her mans Huis in Venlo, inloophuis voor mensen met kanker en hun naasten, met een gespreksgroep voor mensen waarvan de partner aan kanker is overleden. De groep wordt geleid door gezondheids zorgpsycholoog Miep Berbers. Het overlijden van een partner is een zeer ingrijpende verlieserva- ring. Men raakt erdoor uit balans en het kost veel energie en inzet om weer een nieuw evenwicht te vinden. De gespreksgroep kan helpen bij de verwerking van het verlies en houvast bieden bij de vraag; Hoe nu verder? Deelne mers kunnen ervaringen uitwisse len met mensen die eenzelfde ver lies hebben meegemaakt. Men krijgt informatie en tips over rouwverwerking en kan op zoek gaan naar de eigen unieke manier om het leven weer op te pakken en vorm te geven. De groep komt om de veertien dagen op donder dagmiddag van 13-30 tot 15.00 uur bij elkaar. In totaal worden er tien bijeenkomsten gehouden. Meer informatie en opgave, tel. (077)3211433. Kamerkoor Contrast brengt op het feest van Maria Lichtmis op zondag 5 februari vanaf 15-30 uur in de Mariakapel in Holthees een programma van liederen, die voor een belangrijk deel in het teken van de Mariadevotie staan. Voor de gemeenschap van Holthees is het feest van Maria Lichtmis van grote betekenis, omdat op die dag het Onze Lieve Vrouwe Gilde Holthees al eeuwen lang haar Gil- demis viert. Zoals de naam van het gilde al aangeeft, is het gilde nauw verbonden met de Maria verering, Maria is de bescherm heilige van het Gilde. Verder zal het gilde deze dag, in vol ornaat, de Gildemis houden in de Maria kapel. Aanvang 9 00 uur. Het kamerkoor, opgericht in 1992, bestaat uit vijftien vrouwen, en staat al die tijd al onder leiding van dirigent Ad Voesten. Het koor probeert in zijn repertoire te zoe ken naar onbekende en nieuwe wegen, of het nu gaat om heden daagse composities of oude muziek. Het heeft een keur van liederen, missen en theaterpro ducties op haar repertoire staan, en heeft in de regio al menig con cert verzorgd. Dirigent Voesten, geboren in Grubbenvorst in 1963, behaalde in 1987 het diploma docerend musicus kerkorgel aan het conservatorium in Maastricht, en in 1989 het praktijkdiploma koordirectie. Hij heeft zijn liefde voor het kerkorgel steeds weten te bewaren, zo is hij als organist en dirigent verbonden aan de Aldegundiskerk in Maasbree, alwaar hij twee orgels tot zijn beschikking heeft. In de afgelo pen jaren is hij zich gaan toeleg gen op het componeren. Compo sities van zijn hand zijn het Laudate Dominum voor vrouwen koor en drie accordeons, en de muziektheaterproductie Requiem voor een vrouw alleen. Tijdens het concert is ook een eigen com positie van hem te beluisteren, en wel het Stabat Mater, op teksten van Guido Gezelle. Verder staan er deze middag werken op het programma van bekende compo nisten als Felix Mendelssohn-Bart- holdy, Robert Schumann, Gabriel Fauré, Benjamin Britten, Francois Verhelst en Francois-Auguste Gevaert. Kaarten zijn te reserve ren bij de familie Ermers via tel. (0478) 636480 en de familie Wij- enberg via tel. (0478)636390. Ook kan men kaarten bestellen via www.mariakapel.nl. Kaarten zijn eveneens verkrijgbaar op de dag van het concert vanaf een half uur voor de aanvang van het con cert bij de ingang van de kapel. Breakdance In wijkcentrum Veltum kan men op dinsdag meedoen aan een cursus breakdance. De lessen duren van 18.15 tot 19-15 uur. Opgave in informatie: Jolanda Jaspers via tel. (0478)510995. In museum 't Freulekeshuus Venray is van 20 januari tot en met 21 mei de expositie De Kathedraal van de Peel te bezich tigen. Aanleiding voor deze ten toonstelling is het boek dat op 4 november 2005 verschenen is over de Sint Petrus' Bandenkerk in Venray. Het is een prachtig pla tenboek in groot formaat over de schatten die zich in de deze Grote Kerk bevinden. De unieke collec tie Middeleeuwse beelden die zich in de kerk bevinden zijn de aanleiding geweest voor de uitga ve van dit boek. Uniek omdat geen andere kerk in Nederland een dergelijke collectie bezit. Zelfs binnen Europa is deze verza meling uitzonderlijk te noemen. Het merendeel van de maar liefst vijftig bewaarde beelden stamt uit de vijftiende en zestiende eeuw en is van hoge kwaliteit. Op de tentoonstelling is een selectie gemaakt van de mooiste foto's uit het boek. Ook zullen enkele schilderijen, beelden en liturgische voorwerpen uit de col lectie van de kerk op deze ten toonstelling te zien zijn. Museum 't Freulekeshuus heeft een deel verzameling van de Grote Kerk in langdurige bruikleen. Die zullen voor deze gelegenheid in een nieuw licht worden getoond. Het grote paneel, voorstellende Chris tus als hovenier, dateert uit ca. 1500 en zal vanaf nu een promi nente plaats gaan innemen in de vaste collectie van het museum. De Venrayse schilder Petran Ver meulen, die de prachtige grote kruiswegstaties voor de kerk maakte, schilderde, alvorens hij tot zijn definitieve kruisweg kwam een 14-tal studies. Deze mini-kruisweg is nu ook te zien in het museum. De overige schatten van de kerk zijn uitgebreid vastgelegd in het boek. De schitterende preek stoel, nauwelijks beschadigd tevoorschijn gekomen uit de ruïne na de oorlog, de eikenhou ten biechtstoelen, het kostbare gouden en zilveren vaatwerk en de zwaar geborduurde kazuifels. Het prachtige Marianum in het centrum van de kerk. Maar ook de mooiste lokaties in het monumen tale, op een na hoogste kerkinteri eur van Nederland, zijn in het licht van de erlangs strijkende zon sfeervol gefotografeerd. Bouw kundige details als maaswerken en kraagstenen zijn gedetailleerd opgenomen.Ook het Mariareta- bel, dat zich nu in Tongeren bevindt en het Petrusretabel, opgesteld in het Suermondt-Lud- wig-Museum in Aken, beiden oor spronkelijk afkomstig uit Venray zijn helaas niet meer in Venray, maar wel in het boek te zien. En ook van de totstandkoming van de foto's, zoals de halsbreken de toeren die de fotograaf, geassi steerd door leden van de stichting Behoud Restauratie Beelden schat Sint Petrus'Bandenkerk Ven ray soms moest uithalen om zijn prenten te kunnen maken, is op de expositie te zien. Bent u nieuwsgierig geworden naar de tentoonstelling, de tot standkoming van het boek en de schatten van de Grote Kerk, dan bent u van harte welkom op woensdagmiddag, zaterdagmid dag en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur in museum 't Freu lekeshuus. Tevens bieden zij u de gelegen heid op de eerste zaterdag van de maanden februari, maart, april en mei onder leiding van Drs. Toon den Brok de Grote Kerk te bezoe ken. Verzamelen om 14.30 in het museum van waaruit, na een korte inleiding, de rondleiding in de Grote Kerk volgt. Het museum ligt in de schaduw van de Grote Kerk. Voor het onderwijs wordt een educatief project opgezet. Nederlandse SchoolChristus als hovenierca, 1500olieverf oh haneel. 85 x 68 cm De dertiende editie van de Ven rayse Raadselige Roos, de jaarlijk se poëzie- en prozawedstrijd voor amateurschrijvers uit Zuid-Neder land, is gehouden. De wedstrijd van het Literair Café Venray-regio trok weer meer deelnemers uit vooral Limburg en Brabant. Maar liefst 129 auteurs stuurden 81 gedichten en 60 (korte) verhalen in. Drie jury's (twee vak- en een publieksjury) troffen heel wat interessants aan tussen de inzen dingen. Bekroonde en anderszins geselecteerde gedichten en verha len zijn goed voor een lezens waardige bundel (88 pagina's). De uitgave daarvan is financieel mogelijk dankzij Letterkundig Centrum en provincie Limburg alsmede de Rabobank. Prijswin naars en bundel worden gepre senteerd op zondag 22 januari vanaf 11.30 uur in partycentrum De Witte Hoeve in Venray. De prijzen worden uitgereikt door burgemeester Waals. De BIJ-prijs, de publieksprijs voor poëzie, wordt namens de Publieksjury overhandigd door André Leijssen. De winnaars lezen daarna het bekroonde werk voor. Tevens worden de winnaars gehuldigd van de Dichtregelwedstrijd 2005 met (maandelijks in de regionale pers en op de website van het Literair Café) een opgave om gedicht en dichter te zoeken. Op het Venrayse podium is ook slam- dichter Quirien van Haelen (echte naam Frits Criens), de dichter van de zapgeneratie te horen. Een per former die zijn poëzie etaleert in een swingende voordracht. Hij geldt als een van de beloftes in poëzieland. In 2004 werd hij als jongste dichter opgenomen in de prestigieuze Dikke Komrij. Van Haelen, die eind november zijn solodebuut Testosteron presen teerde, afficheert zich zonder valse bescheidenheid als Dichter des Vaderlands 2020 Na afloop (14.00 uur) verzorgt De Witte Hoeve een Literair Buffet, waarbij deelnemers gedichten kunnen voordragen. Aanmelden hiervoor kan bij de Witte Hoeve via tel. (0478)581626. Meer informatie staat op www.literair-cafe-ven- ray.nl. Beachparty In Jera'70 in Ysselsteyn wordt op vrijdag 20 januari de alcohol vrije tienerdisco met een beach party gehouden. Deze avond is bedoeld voor jongeren van twaalf tot en met vijftien jaar in Yssel steyn en omstreken. Jera'70 is deze avond omgetoverd tot een heus privé strandje aan de Spaan se kust met echt zand. De tempe ratuur zal zo'n 30°C bedragen, dus bezoek de beachparty in een zomerse outfit. De muziek word verzorgd door dj Ralf Janssen uit Leunen en er is een alcoholvrije cocktailbar. De inlooptijd is van 19.30 tot 20.00 uur. De avond duurt tot 23.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.jera70.nl. Muzikale zondag Op de Servaashof in Venray vindt zondag 5 februari van 14.00 tot 16.00 uur een muzikale mid dag plaats met een optreden van Close Harmony Group Confetti. Confetti is een groep enthousiaste zangers en muzikanten die een gevarieerd stukje muziek presen teren. De muziek bestaat uit voor namelijk Engelstalige muziek uit de jaren 60 tot 90. Hierbij zingt Confetti zowel onder begeleiding van een combo als ook a capella. Met name de variatie in het reper toire maakt een optreden van Confetti voor een zeer breed publiek toegankelijk. Confetti weet daar dan ook op een zeer goede wijze invulling aan te geven door van ieder optreden een feest te maken zowel voor het oor als ook het oog. De naam confetti is bij de oprichting geko zen omdat het kleurijke van de naam terug komt in de muziek. Confetti staat onder leiding van dirigente Gerti Cremers. Belang stellenden zijn van harte welkom in het restaurant Le Tambourin op de Servaashof aan de Stationsweg in Venray. De organisatie is in handen van het Intern Activitei tencentrum en restaurant Le Tam bourin van de GGZ-groep Noord en Midden-Limburg. De Locht In Streekmuseum De Locht in Melderslo geeft de smedengroep op zondagmiddag 22 januari een demonstratie smeden. Op de bovenverdieping is een expositie over eetcultuur in de 20e eeuw te bezichtigen. Het museum is op dinsdag, donderdag en zondag open van 14.00 tot 17.00 uur. Groepen kunnen ook op andere dagen en tijden terecht. Kijk ook op www.delocht.nl. Zoo Pare Bezoekers van Zoo Pare Over- loon kunnen op zondag 29 januari deelnemen aan een uitgebreide brunch. Het is de eerste keer dat bezoekers op inschrijving kunnen brunchen in het park. In verband met beperkte deelname is reserve ren noodzakelijk. Inschrijvingen kunnen doorgegeven worden via tel. (0478)640046. Zoo Pare is tot april dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.overloon- zoo.nl. Köpkesmert In Maashees wordt op zondag 22 januari de Köpkesmert gehou den. Voor de 294e keer wordt deze jaarlijkse activiteit gehouden door het kerkbestuur en het St. Joris en St. Antoniusgilde. De dag start met om 11.00 uur een mis in de kerk met medewerking van het Gilde en het gemengd kerk koor. De mis wordt zoals gebrui kelijk afgesloten door het Gilde met de vendelgroet op het kerk plein. Daarna worden in de zaal van plein 27, per opbod, vleeswa ren verkocht onder leiding van René de Rüper, dit jaar voor de zeventiende en laatste keer. Ook dit jaar wordt de verkoop afgewis seld door verschillende optredens van onder andere de kleine Cheerbliekskes, een delegatie van het Kerkkoor en de Linedancers. Verder kan men bij de leden van het Gilde gewicht raden en barak ken. De opbrengst van de vlees verkoop is voor de kerk in Maas hees. Boekrecensie in Peel en Maas 'Mijn zoon heeft een seksle ven en ik lees mijn moeder Roodkapje voor' is een even aangrijpend als hilarisch ver haal over ouder worden, maar vooral ook over de verhou ding tussen een moeder en dochter tussen wie iets onbe spreekbaars in staat, iets wat nu op scherp wordt gesteld. Heieen en haar man Peter kwe ken winterbloeiende planten. Ze houden van hun werk, van elkaar en van hun twee kinderen. Maar als Heieen bijna vijftig is, begin nen niet alleen haar hormonen haar parten te spelen. Haar zoon maakt een fietstocht door Austra lië, angstig ver weg en haar huwe lijk vertoont achterstallig onder houd. Als dan ook nog haar moeder, met wie zij een moeiza me relatie heeft, een hersenin farct krijgt, wordt Heieens leven steeds grotesker ('Aantal keren dat ma vanavond belde: 23'). Er passeert geen dag meer zonder de terreur van de zorgen om de tach tigjarige. Eén ding staat voor Heieen als een paal boven water: haar in huis nemen wil ze niet. Maar hoe legt ze dat uit aan ande ren? En dat is niet de enige vraag Renate Dorrestein waarvoor zij zich gesteld ziet. Gaat haar man tegenwoordig vreemd? Hoe moet zij haar doch ter Lizzy beschermen tegen alle gevaren van het leven? En zal schildpad Bingo, haar moeders oogappel, ooit nog ontwaken uit zijn winterslaap? Mijn zoon heeft een seksleven en ik lees mijn moeder Roodkapje voor is te koop bij boekhandel Van den Munckhof in Venray. Prijs: 17,90 euro. Donderdag 19 januari 2006 - Pagina 12 Kunst Cultuur

Peel en Maas | 2006 | | pagina 12