Reserves SVOC bedwingen Oostrum lalfa ook zeker an play-off's Hon Dreesens ederlands wemkampioen Merselo geeft zege uit handen Spes maatje te groot voor De Peelkorf Wit wint SVOC01 flink uit haalt Oranje topduel Jessie Wismans wint toernooi korfbal [EL EN MAAS Donderdag 22 december 2005 - Pagina 29 SV Merselo Uitslagen Peelkorf F2-Merselo F1 OO Merselo Fl-SVOC '01 F2 1-3 Merselo Dl-De Eendracht Dl 0-6 Oranje Wit Cl-Spes Cl 3-5 Oranje Wit B2-Flamingo's B2 9-5 Oranje Wit B3-Spirit BI 0-4 Oranje Wit Al-Emos A2 13-4 Merselo 1-Vonckel Girls 1 sen. 5-5 SV Oostrum Uitslagen Oostrum-SWIFT 6-11 Pupillen 1 Oostrum-SVOC 1-2 Oostrum-Peelkorf 04 Pupillen2 Oostrum-SVOC 04 Oostrum-Peelkorf 1-9 PupillenE De Merels-Oostrum OO Aspiranten Oostrum-De Peelkorf OIO Senioren 1 Oostrum-SVOC 9-9 Oranje Wit Uitslagen Junioren Al-Emos A2 134 Aspiranten Bl-SPES (M) BI 96 Aspiranten B2-Flamingo's (M) B2 9-5 Aspiranten B3-Spirit (L) BI 04 Aspiranten Cl-SPES (M) Cl 3-5 Aspiranten 02-Roka Cl 2-2 Klimop (Kfb 1-Pupillen Df 1O0 MKV El-Pupillen El 2-0 Peelkorf F1 -Pupillen F1 2-3 Pupillen Fl-SVOC F1 2-0 Senioren 1-Astrantia 1 9-8 Senioren 2-De Treffers 1 4-7 Programma donderdag 22 dec. Recreanten-S wift 21.00 De Peelkorf Uitslagen De Wilma's Al-De Peelkorf Al 9-3 Peelkorf F2-Merselo F1 0-0 De Wilma's Bl-De Peelkorf BI 54 Peelkorf F2-Oostrum F1 46 De Horst Cl-De Peelkorf Cl 2-1 Peelkorf Fl-Oranje Wit F1 2-3 Oostrum Cl-De Peelkorf C2 0-10 Oostrum F2-Peelkorf F1 1-9 De Peelkorf Dl-Miko '76 Dl 9-2 De Peelkorf D2-Nas Dl 3-7 De Peelkorf El-DOT(V)El 56 Uitslagen Spes 1-De Peelkorf 1 24-7 01ympia(0)l-De Peelkorf 2 8-3 Olympia(O) 2-De Peelkorf 3 8-5 Recreanten-Flamingo's 5-2 Programma woensdag 28 dec. De Peelkorf 5-Vonckel Girls 2 20.30 Programma donderdag 29 dec. De Merels-De Peelkorf 4 22.15 SVOC 01 kor.bal Uitslagen SVOC Al-Rosolo Al De Horst 2-SVOC 1 SVOC A2-KSV Al Oostrum 1-SVOC 2 Odio Bl-SVOC BI De Eendr.-Cl-SVOC Cl Wittenhorst Cl-SVOC C2 DES Dl-SVOC Dl SVOC D2-Odio D2 SVOC El-DOS El Oostrum F2-SVOC F1 Oranje W.F1-SVOC F1 Oostrum Fl-SVOC F2 Merselo Fl-SVOC F2 Programma donderdag SVOC 3-De Merels 3 TV Venray Op het laatste moment besloot de organisatie in Velden om toch voor het oude, vertrouwde, maar loodzwa re parcours te kiezen voor de slot wedstrijd van de Dagblad Crosscup, met de beruchte zandheuvel erin. Zowel Pim Scheres als Peter Scheres wisten hier een bronzen plak te vero veren. En dat niet alleen bij deze cross maar ook in de eindstand! Dave Ewalts ontbrak in Velden maar had zijn tweede plek in de eindstand al vastgesteld. Trainingen: Dinsdag jeugd en seni oren zwemmen 19.15-20.15 uur. Donderdag jeugd lopen 18.15- 19-00 uur atletiekbaan Venray. Senio ren lopen 19 —20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Uitslagen. Molendijkcross Velden: Jeugd: Maikel Wismans: 5.16. Pim Scheres: 5-35- Esther Verhaegh: 6.03- Hilde Vlemmix: 6.13. Imke v/d Munckhof: 6.14. Anne Reintjes: 9-20. Korte cross: Ludy Verstappen: 21.28. Joop Wijnhoven: 22.51. Geert Reintjes: 27.07. Jan van Ass: 24.21. Jos Martens: 27.10. Twan Jeuken: 44.13- Lange Cross: Peter Scheres: 35-09 Martien Dupont: 39 34. André van Osch: 40.28. Programma: 26-12: Kasteelloop, Horst: Info: www.kasteelloop.info 28-12: ATB-tocht Neerkant (25;/45km.) Start: 9.00-10.30 uur voetbalkantine Sportpark Neerkandia, Moosdijk. Midgetgolf Club Buitenlust Venray Na de vijfde speeldag op zijn naam te hebben geschreven, bleek Jan Engels ook op de zesde speeldag de sterkste door opnieuw met 51 slagen de concurrentie achter zich te laten. De sterk spelende Henk van Leeuwen en Harrie Lenssen moesten beide één slag toegeven en eindigden samen met 52 slagen op plaats twee. De derde plek was voor Gerrit Vermeu len met 54 slagen. Bij de dames bleek lijstaanvoerstcr Jo Litjens ook nu onklopbaar, want ze greep haar dag winst overduidelijk met 56 slagen. Bets Wilms was met 60 slagen prima op dreef en werd daarmee tweede vóór de als derde eindigende Miet Clevers met 65 slagen. In de stand gaat Jo Litjens nog fier aan de leiding met een verbetering van 13,64 pro cent. De niet spelende Piet van der Eist handhaafde zich met een verbete ring van 10,12 op de tweede plaats. De strijd om plaats drie is in volle hevigheid losgebarsten. Annie Litjens staat nog steeds derde (- 7,93 pro cent), maar Ton Hendriks (7,60 pro cent), die Karei van Ham (7,18 pro cent) passeerde en Harrie Lenssen (7,04 procent) liggen op de loer. In het damesklassement passeerde Fieke van Ham Truus van Dijck en staat nu on de derde nlaats. 3-14 5-17 7-3 9-9 3-3 0-5 1-5 1-11 0-5 46 04 26 1-2 1-3 22 dec. 22.15 Merselo-Vonckel Girls 5-5 (2-3). Doelpunten Merselo: Sanne van Els, Petra Maassen, Anja van Dijck, Ellen van Dijck en Marijke Loonen. De korfbalsters van Merselo heb ben in de slotseconden de winst in de thuiswedstrijd tegen Vonckel Girls uit handen gegeven. De laatste wedstrijd van 2005 voor de korfbaldames uit Merselo eindigde dan ook in een nipte gelijke stand: 5-5. Uit deze wed strijd bleek maar weer hoe belangrijk het is dat er een trainer boven het team staat. Het moeilijkste was dan ook om rust te krijgen in het spel. Het eerste doelpunt viel desondanks aan Merselose zijde uit een strafworp van Sanne van Els. De Meterikse dames verdedigden zeer kort op de dame en gaven Merselo nauwelijks ruimte om de bal goed rond te spelen. De korf balsters van Merselo werden hierdoor flink uit hun concentratie gehaald. In de 20e minuut van de eerste helft kreeg Merselo nog een meevaller mee in de vorm van een vrije worp. Deze werd op correcte wijze omgezet in een doelpunt door Anja van Dijck. Over de gehele eerste helft gezien bleven de Vonckel Girls meer druk uitoefenen en dat resulteerde in een 2-3 voorsprong bij rust. In de rust werd nogmaals gemaand om rustig te blijven en de kansen op het juiste moment uit te spelen. De dames begonnen dan ook positief aan de tweede helft. Hun inspanningen deden wonderen want net voor het einde van de wedstrijd kwamen ze op voorsprong. De laatste minuten was er vooral veel onrust en hektiek in de Raayhal in Overloon. Merselo stond op een 54 voorsprong en schepte netjes de bal uit de Meterikse aanval. Het gejoel van menigeen om rustig de bal rond te blijven spelen maakte het Merselose aanvalsvak ongemakkelijk. De scheidsrechter floot voor tijdrek- ken en de bal ging voor de laatste seconden naar de Meterikse aanval. Vrijwel direct scoorde de Vonckel Girls in de resterende seconden de gelijkmaker en bezorgde de thuis ploeg daarmee een fikse kater. Spes-De Peelkorf 7-24 (3-14). Doelpunten De Peelkorf: Marian ne Preston en Mayke van Ass (bei den 2x), Moniek Peters, Rian Alders en Nicole Tielen De Peelkorf stond afgelopen zon dag tegenover de titelkandidaat van dit zaalseizoen, Spes. Een ploeg waar van in een oefenwedstrijd op het veld al met groot verschil verloren werd. Ook in deze wedstrijd toonde Spes zich als een ploeg met veel korfbal lend vermogen en leed De Peelkorf een royale nederlaag: 7-24. Binnen negen minuten had Spes een voor sprong van 56 behaald. De ploeg creëerde kansen op de doorloopbal, afstandschot en onder de korf. Twee maal kreeg Spes een strafworp mee waar de Peelkorf haar twijfels bij had. De eerste scorevan de Peelkorf kwam uit een vrije worp van Marianne Pres ton. Werom kon Spes een aantal malen scoren voordat Mayke van Ass met een strafworp de tweede treffer voor de Peelkorf maakte. De stand kwam hiermee op 8-2. Spes bleef zichzelf goed vrijspelen en de ploeg maakt uitstekend gebruik van deze kansen. Nog eenmaal voor het rustsig- na kon de Peelkorf scoren. Moniek Pe rs scoorde uit een klein afstand schot. De ruststand kwam op 3-14. De Peelkorf bleef ook in de tweede helft strijden voor de bal. Ondanks de grote achterstand bleef de inzet goed De ploeg bleef naar kansen zoeken en wist die ook te vinden. Deze kansen werden echter niet voldoende verzil verd. Nog tweemaal scoorde de Peel korf uit een strafworp. De laatste twee doelpunten voor de Peelkorf werden gemaakt door Rian Alders eh Nicole Tielen. De wedstrijd eindigde met een stand van 24-7 op het score bord. De Peelkorf moest haar meerde re erkennen in de ploeg uit Groes- beek. De Horst 2-SVOC'Ol 5-17 (1-9). Doelpunten: Kim Dircks (5x), Debbie Wismans (3x), Ellen Gee- rets, Yvonne Classens, Joan Wil- lemsen en Willeke Philipsen (allen 2x) en Cindy Geerets. De korfbalsters van SVOC'Ol heb ben in Groesbeek geen spaan heel gelaten van De Horst 2: 5-17. De gas ten konden weer rekenen op Anke Wennekers, die na een aantal weken blessure weer zo goed als hersteld is. Helaas heeft haar zus Sanne Wenne kers haar afgelost op de pijnbank. Zij verkeert dan ook de komende weken in de lappenmand. Na de kater van een week eerder, toen de eerste nederlaag van het seizoen werd gele den, was SVOC'Ol afgelopen zondag Nieuwjaars bijeenkomst SV Merselo houdt op /.ondag 1 januari een nieuwjaarsbijeenkomst in de kantine van SV Merselo. Aanvang 14.30 uur. Match In verband met de feestdagen is het kantoor van Match in de periode van 23 december tot 2 januari gesloten Uiteraard kan men zich wel inschrijven als vrijwilliger via WWW.vrijwilligerswerkvenray.nl of e-mail info@vrijwilligerswerkvenray.nl. Op de website kan men ook kijken naar de openstaande vacatures, terwijl organisaties die op zoek zijn naar vrij willigers, via dit medium eenvoudig een vacature kunnen plaatsen. weer helemaal top. Dat bleek ook wel uit de spelwijze. De SVOC-dames waren scherp en op de afronding was ook niets aan te merken. Via een roya le 1-9 voorsprong bij rust werd een duidelijke 5-17 zege behaald tegen een tegenstander die enkele maatjes te klein was. Maar liefst zeven speel sters troffen een of meerdere keren de korf en dat illustreert de veelzijdig heid van SVOC'Ol, dat na de winter- pauze op jacht gaat naar de titel in de tweede klasse. KBO Venray De jaarlijkse verkoop van kaarten door KBO Venray voor Circus Mók wordt gehouden op zaterdag 7 janu ari. De uitvoering wordt gehouden op woensdag 8 februari. De verkoop voor ouderen en invaliden vindt plaats in De Kemphaan. Dit gebeurt als volgt: 9-30 uur verstrekken van volgnummers, 10.30 uur start ver koop aan bejaarden en invaliden leden van De Piëlhaas, 10.40 uur start verkoop aan alle andere bejaarden en invaliden. Op donderdag 12 januari vanaf 14.00 uur vertoont de heer J. Mooren uit Swolgen in De Kemphaan een aantal korte films. Hieronder de film De oude gebruiken en het leven van een dagloner. Aanmelden voor 9 januari bij de heer H. de Klerk via tel. (0478)585132 of bij mevrouw B. v.d. Voort via tel. (0478)588691 of schrif telijk in de KBO brievenbus. Op zater dag 21 januari houdt KBO Venray- kom bij voldoende belangstelling een busreis naar de Limburgdag van de Seniorenexpo in Veldhoven. Vertrek tijd van de bus is om 9 00 uur vanaf De Kemphaan. Oranje Wit-Astrantia 9-8 (6-2). Doelpunten Oranje Wit: Caroline Michels (4x), Petra v.d. Haghen, Marloes van Dijck, Kristie Ambro- sius, Linda van Deurzen en Anne- lie Reintjes. Tijdens het sportgala op zaterdag- Het Alvertje Het wedstrijdseizoen voor 2005 zit er weer op. Nu kan ook het klasse ment worden opgemaakt van het clubkampioenschap. Hiervoor telden 26 wedstrijden, verdeeld over het hele jaar, mee. René Wijnhoven was dit jaar de meest constante visser. Met 473-5 punten werd hij afgetekend winnaar. 2. Harrie Theeuwen 449.5 punten. 3. Henk Theeuwen 437 pun ten. 4. Sjaak Theeuwen 430 punten. 5. Ton Deenen 392 punten. 6. Jos Hermans 367 punten. 7. Jan Sanders 365 punten. 8. Pieter Kunen 346 punten. 9. Antoon Sanders 334.5 pun ten. 10. Peter Gerrats 309 punten. Op woensdag 28 december wordt er een koppelwedstrijd gehouden in de jachthaven in Wanssum. De wed strijd wordt gesplitst in twee delen. De loting is vanaf 8.45 uur in café Piet aan de jachthaven. Daarna wordt er gevist van 10.00 tot 12.15 uur. Vervol gens is de middagpauze en wordt er weer gevist van 13-00 tot 15.15 uur. Aansluitend is de prijsuitreiking. Aan melding is mogelijk tot en met zater dag 24 december tot 18.00 uur bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Als de haven tegen die tijd niet bevis- baar is door ijs of door te hoge water stand, dan wordt de wedstrijd afge last. Voor informatie kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. avond ontvingen de korfbalsters van Oranje Wit de aanmoedigingsprijs. Een dag later maakten zij hun aspira ties om kampioen te worden in de eerste klasse meteen weer waar. In sporthal De Wetteling werd in een spannende pot korfbal Astrantia met een 9-8 nederlaag naar huis gestuurd. De thuisploeg begon fel en met een hoog baltempo en vele acties werd de toon meteen gezet. Caroline Michels, die middag goed voor vier treffers, opende met tweed fraaie doelpunten de score. Daarna werd de ploeg opge schrikt door een ernstige enkelbles sure van Linda Houben, die naar het ziekenhuis moest worden vervoerd;. Me; een goede invalbeurt had Oranje Wit in Inge Smits een prima vervang ster in huis. Na deze tegenslag pakte Oranje Wit de draad weer op. Met fraaie aanvallen werd de voorsprong uitgebreid naar een 6-2 ruststand. Na de pauze kwamen de gasten beter in de wedstrijd. Astrantia krab belde langzaam overeind en wist de achterstand te verkleinen. Oranje Wit toonde echter aan over veerkracht te beschikken. De Leunse korfbalsters waren zondag mentaal ijzersterk en door het spel te temporiseren en een goede balbehandeling, pakte de thuis ploeg opnieuw het initiatief. Via treffers van Kristie Ambrosius, opnieuw Caroline Michels en een fraai afstandschot van Annelie Rein tjes werd de 9-8 zege veilig gesteld. Door deze fraaie overwinning blijft Oranje Wit in de race voor de titel. Na het kerstreces zullen de Leunse korf balsters de draad van de laatste weken, met verzorgd korfbal en indi viduele klasse, weer moeten oppak ken om het kampioenschap inder daad in de wacht te slepen. Judoka Jessie Wismans van sportinstituut Verhagen in Venray heeft in België (Bree), het interna tionaal toernooi gewonnen. Na in de voorronde haar partijen met vol punt te hebben gewonnen, kwam Jessie in de finale tegen de ster- Judoclub Verhagen De judoka's van Sportinstituut Verhagen uit Venray zijn in de prijzen gevallen. Het G-judo toer nooi Rotterdam werd voor de vijf de keer gehouden. Met ongeveer honderd judoka's werd er om het eremetaal gestreden. Er deden vier judoka's van sportinsti tuut Verhagen mee aan dit kampioen schap. Jurn Bardoel had vier wedstrij den gewonnen en een verloren en stond daarmee op de tweede plaats. Rob de Bakker die in dezelfde poule zat had drie wedstrijden gewonnen en twee verloren en werd derde ach ter Bardoel. Jasper Holtackers won twee wedstrijden en verloor er twee en werd derde in zijn poule. Kay Loe- nen stond op een mooie vijfde plaats. Op 21 januari gaan de judoka's van Verhagen naar het Twinkel Toernooi in Gilze. ke judoka van TOMODA Nijmegen. Jessie bleef echter geconcentreerd en scoorde in de beginfase van de partij een klein voordeel. Dit voordeel hield ze vast tot het einde van de partij en wist daarmee kampioen van dit toer nooi te worden. De Springplank Donderdag 22 december, tocht door het centrum voor de kinderen van de groepen 4 en 5. Van 18.30 tot 20.00 uur moeten er verschillende etalages goed bekeken worden. Aan de hand van bewerkte foto's, moet gezocht worden naar het voorwerp dat weg is. Maandag 26 december is er geen club voor de kinderen van groep 3. Dit in verband met Kerstmis. Dinsdag 27 december, van 18.30 tot 20.00 uur, clubavond voor de jeugd van de groepen 6, 7, 8 en de schoolverlaters. Op het programma staat het kijken naar een dvd. Aansluitend is er een programmavergadering voor de lei ding van de dinsdaggroep. Donderdag 29 december verzorgen Liz en Marjolein een thema-avond voor de kinderen van de groepen 4 en 5. Anne Verheijen scoorde twee keer voor de korfbalsters van Oostrum, maar kon niet winnen van bet tweede team van SVOC'Ol. Oostrum-SVOC'01 2 9-9 (3-4). Doelpunten Oostrum: Dessie Janssen, Fieke Kuenen, Moniek v.d. Pas en Anne Verheijen (allen 2x) en Irene Camps; doelpunten SVOC'Ol 2: Moniek Versteegen en Annemieke Steeghs (beiden 2x), Sabrina Snellen, Astrid Steeghs, Kelly Wismans, Lieke Arts en Loes Duijkers. Oostrum en het tweede team van SVOC'Ol hebben in een spannende korfbalwedstrijd de punten broeder lijk gedeeld: 9-9. De gasten gaven in de eerste helft meteen aan niet op de slachtbank te willen worden gelegd door het hooggeklasseerde Oostrum. De bezoekers pakten brutaal het ini tiatief en door enkele fraaie treffers werd de eerste helft ook met een voorsprong afgesloten: 34. Oostrum pakte na de pauze de zaken energieker aan. De thuisploeg had enkele wisselingen doorgevoerd en liet vanaf het eerste fluitsignaal de buit in eigen huis te willen houden. Door feller te verdedigen en aanval lend meer te variëren, werd het reser veteam van SVOC'Ol steeds meer onder druk gezet. Nadat de gasten eerst nog een 3-5 voorsprong hadden genomen, kwam de thuisploeg sterk terug. De speelwijze van Oostiunl wierp haar vruchten af. De achters tand werd omgebogen in een 8-5 voorsprong door treffers van Fieke Kuenen, Moniek Smits en tweemaal Arme Verheijen. De winst en de twee punten waren binnen handbereik. Het jeugdige team van SVOC'Ol toon de in de slotfase over veel veerkracht te beschikken en via vier treffers op rij namen de gasten zelfs een 8-9 voor sprong. Moniek Smits nam daarna de gelijkmaker van Oostrum voor haar rekening. Een laaiate wanhoopsoffensief van de thuisploeg leverde geen resultaat meer op zodat Oostrum, na de neder laag van een week eerder, nu genoe gen moest nemen met een gelijkspel. Ipio In Nederweert is de tweede ronde an de speedo-wedstrijden gezwom- len voor zwemmers tot en met vaalf jaar. De deelnemers van SG Noord Lim- urg (Spio Venray en Manta Bergen) ebben hun best gedaan. Stan Gor- ie, Minke Janssen en Alex Bos wil- :n hun tijden te verbeteren, zodat ze ch konden plaatsen voor de Neder- indse Kampioenschappen in Leiden In eind van het seizoen. Zij hopen at de gezwommen tijden snel enoeg waren. SG Noord Limburg sleepte als één toep de medailles binnen. Bij elkaar naar liefst tien gouden, zes zilveren !n drie bronzen plakken. [Uitslagen: 100m rugslag: 2) Minke Janssen. .21.61. 1) Stan Gorree 1.25.98. 50m vrije slag: 1) Sophie Meissen >•44.32. 1) Thijn Verhagen 0.42.25. !)Nik Hccren 0.42.81 100m vrije slag: 2) Minke Janssen 11.06. 2) Merle Schoofs 1.39 98. 3) argot v. lersel 1.42.34. 1) Stan Gor- 6 1.09.31. 100m wisselslag: 3) Merle Schoofs 16.57. 200m wisselslag: 1) Minke Janssen 53.25. 1) Stan Gorree 2.58.15. 100m schoolslag: 2) Merle Schoofs 56.31. 1) Alex Bos 1.37.49. 25m vlinderslag: 1) Sophie Meissen 22.34. 1) Nik Wientjes 0.20.29. 1) lijn Verhagen 0.23.24. 50m vlinderslag: 1) Alex Bos bals verwacht plaatste ook Inalfa (f Systems zich voor de play-offs je hoofdklasse van de Summa/Red- Ibedrijventafeltenniscompetitie. ji laatste wedstrijd versloegen zij tesluiter Huggers Electronika met n dat was genoeg voor plaatsing, jen met TextDepartment, The gdbunters en De Keukenkenners n zij uit gaan vechten wie uitein- jk in april 2006 het sterkste team Ie hoofdklasse is. De overige vijf is zullen in een aparte competitie |den voor de plaatsen 5 t/m 9- jdley Moss heeft een prijs ter dring gesteld voor het sterkste :partment-TempoTeam 7-3 grootste verrassing in deze wed- jd was de overwinning van Gorazd ïbenjak op de nog ongeslagen in Bonants. Nadat Gorazd zijn lere twee partijen heel nipt had loren van Angelina Koenen en Nel rssers (beide partijen in vijf games ooide hij al zijn energie en verbe- iheid in de strijd om in ieder geval h nog één partij naar zich toe te kken. Tegen de zeer sterke en Öbnfnts begon hij goed en m de eerste twee games maar ►est de derde en vierde game afge- In de laatste game gooide Gre- njak alle schroom van zich af en itookte Bonanis met veel harde ikhandballen en daar had Bonants nodige moeite mee. Terecht was ebenjak zeer blij na afloop van ze enerverende partij en moet hem nodige zelfvertrouwen geven or de play-off. Ying Fu Li had een «vond want ook hij won van John nants, die vooral in de laatste en S fde game een ontketende Li tegen- zich had. Peter Clijsters won van >elina Koenen en Nel Dorssers verloor wel van John Bonants, met zijn bekende topspinballen spelletje van Clijsters danig ontre- le. ilfa Roof Systems- Huggers onika 7-3 amcaptain Geert Huggers was deze Het team van TextDepartment gaat als beste geplaatst naar de playoffs avond in topvorm. Hij won van Jos Koenen en van invaller Rick Pouwels en verloor maar heel nipt van routi nier Jos Achten, die de volle vijf games nodig had om de voortreffelijk spelende Huggers te verslaan. Rick Bonten was er niet helemaal bij want hij bleef zonder overwinning deze avond. Ook Frans Larmene kon geen punten bijeen vergaren, al lukte het hem bijna om Jos Koenen op de knieën te krijgen. In de laatste en vijf de game stond Larmene op winst, doch miste twee simpele balletjes en kon de partij niet meer naar zich toe trekken. De jonge invaller Rick Pou wels wist twee overwinningen te boeken en dat mag best een vermel ding hebben. Verrassend won hij van de sterker geachte Rick Bonten, doch Bonten had zoals eerder gezegd zijn avond niet en verloor kansloos van deze youngster(invaller) bij Inalfa. Jos Koenen vijzelde zijn persoonlijk gemiddelde ook weer op door twee overwinningen op Larmene en Bon ten. Door deze overwinning heeft Inalfa zich als laatste geplaatst voor de play-offs. Barto's Broodjes- Stroeken Elektro 8-2 Barto's Broodjes heeft er geen gras over laren groeien tegen Stroeken Elektro. De weer opgestelde Patrick Manders bleek een onneembare veste. De sterk afgeslankte Manders was daardoor nog sneller in zijn sla genwisselingen en voetenwerk en timmerde er vanouds op los met zowel zijn forehand als backhand. Fons Coppus, Wilma Oostrom en Ton Zieltjcns hebben dat geweten. Ton Zieltjens wist zich bij Stroeken als enige goed te weren want hij won van zowel van Leo Manders en van Dudley Moss, die veel moeite hadden met het materiaal van Zieltjens. Beide teams zullen elkaar in de tweede helft van de kompetitie wederom ontmoe ten en wellicht zal Stroeken dan wat meer punten behalen dan deze keer. De wedstrijd tussen The Headhunters en Geodis Vitesse is verplaatst naar 2 januari omdathet team van The Head hunters door diverse griepgevallen niet kon spelen, Lisa Dreesens zwom vijf afstanden bij de jeugd en behaalde een vierde plaats op de 50 vlinder in 0.29.89, een vijfde plaats op de 100 vlinder in 1.07.39 en een zevende op de 200 vlinder in 2.34.64. De 200 vrij in 2.13-54 was goed voor een tiende plaats en de 100 vrij in 1.01.88 voor een veertiende plaats. Zij verbeterde op drie afstanden haar tijd waarbij de aangescherpte tijd op de 50 vlinder voor haar het belangrijkst was omdat ze kort tegen de Europese limiet aan zit. In Amsterdam Is Dion Dreesens fgelopen weekend Nederlands ampioen geworden. Dat gebeurde tijdens de Nederland- c kampioenschappen zwemmen orte baan 2005. Twee zwemmers an SG.Noord-Limburg SPIO hadden liervoor limieten behaald. Op de 500 meter vrije slag wist Dion Dre'e- ie ens na een spannende strijd de eer- e plaats te veroveren met vijf secon- en voorsprong op nummer twee. let overige deelnemersveld bleef ver achter op deze twee zwemmers. Zijn tijd 18.49 24 was al een aantal jaren niet meer door de winnaar op de 1500 meter bij de junioren 1 behaald. Het was pas de tweede 1500m wed strijd, die Diori in. zijn leven had gezwommen. Een spectaculaire pres tatie. Dion Dreessens werd Nederlands kampioen op de 1500 meter. Ook zijn zusje Lisa wist een aantal goede prestaties neer te zetten.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 29