Tong-ll in de prijzen on van der Hoff en Debby onnor beste sporters 2005 Iridge in Venray e.o. Niets! Pat EL EN MAAS Donderdag 22 december 2005 - Pagina 27 2002 RV tweede zitting van de tweede :ompetitie is gespeeld. In geel Iden Annie van den Munckhof lazien Baak de eerste plaats met 13 procent. De tweede plaats was [r Mia Koopman en Annie Ger its met 56,25 procent Derde :n Frans Mertens en Nelly Taxs 55,21 procent. In rood ging de jte plaats naar Sef Raedts en Frans lts met 61,81 procent, gevolgd Henk van Heumen en Tom kuij- met 59,72 procent en derde ren Riet Dobbe en Maria Vloet met 78 procent. C Doublet lij bridgeclub Doublet is de Johan :e een jaarlijks terugkerend evene nt Het herinnert de leden aan een de oprichters van de club. De ;er ging naar het paar Henk Pen en Frans Hendriks die met een re van 68 procent de eerste prijs malden. Tweede met een score 59,55 procent waren Trees van Beele met Rieky Claessens en Jan even met Nellie Bexkens. De de plaats ging naar Jan Heinekamp Frank Bender. C Venray sc Tijdens de eerstcSriertallenavond den zes viertallen tegen elkaar in strijdperk. Annie Rottgering en os Willems wisten samen met hun renpaar Frans van Lieshout en Wim nders met 17-13 te winnen van tegenstanders. Ans van Hooft en ny Jungslager wisten samen met itpaar van Pelt met 19-11 te win- Marga Steemers en Wim Teunis- waren met Gefrit Boekholt en rman Verheijen met 24-6 te sterk ir hun tegenstanders. Naast de rtallers waren er nog twee vrije lij- I, Hierin waren Herma Darmstadt Caroline Wikkers, Klazien Baak t Wim Vervuurt en Annie Boekholt Emelie Kuiper de beste drie in de en in de B-lijn waren Miep met Frans Seuren net iets beter Peetjens met Doke Verheijen Coenen en Toos van Haren. Bridgesoos De Kemphaan De laatste keer van de eerste lad dercompetitie van bridgesoos De Kemphaan is gespeeld. In oranje was de eerste plaats met 64,58 procent voor Gs en Jan Selders. Tweede waren Jeanne Korsmit en Jac, Huijs met 63,13 procent en de derde plaats was met 58,33 procent voor Nelly Bexkens en Dorrie Driessen. In rood was de eerste plaats met 60,94 pro cent voor Riet en Jan Aarts. Tweede met 58,33 procent waren Jo de Bac ker en Toon van Vegchel en de derde plaats was voor Corrie van de Mortel en Gemma van Winkel met 56,25 pro cent. In groen waren Jos Linders en Anton Volleberg de winnaars met 66,97 procent, gevolgd door Frieda Kalkman en Annelies Rooyakkers met 61,46 procent. Derde waren Nel Gor- ree en Jan Voesten met 53,65 pro cent. Volgende week is er vrij bridgen vanwege de kerstdrive. NRBC Venray De zesde en tevens laatste avond van de tweede competitieronde 2005/2006 is gehouden. In de gele lijn waren Paul Corver en Jo Sijbers de winnaars met 71,25 procent, gevolgd door Mariet Deenen en Ine van Lint met 59,58 procefit. Piet Vos en Rob Keijzer waren derde met 57,92 procent. In de rode lijn waren Annie Boekholt en Mia Lommen de besten met 65,10 procent. Met 62,54 procent waren Tineke Meurs en Riet Muermans tweede. De derde plek was voor Jan Steinvoort en Huub Camps met 59,38 procent. In de groene lijn ging de eerste plek naar Mientje en Toon Jakobs met 71,58 procent. Ger Janssen en Mien Pijpers waren tweede met 55 procent, gevolgd door Hilde Kooien en Joke Peeters met 54,17 procent. In de blauwe lijn waren Marlies en Ted van Benthem eerste met 67,92 pfocent. De tweede plek ging naar Riky Erps en Ine Nillesen met 63,33 procent en met 62,08 procent bezetten Annet Timmer en George van Ham de derde BC Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft vrij bridgen gehouden. In geel waren Francien Haegens en Jeu Steeghs de winnaars met 57,81 procent, gevolgd door Truus Buysen en Truus Michels met 57,17 procent. Derde waren Anny Binsbergen en Leny van Klink met 53,13 procent. In de groene lijn waren met 64,38 procent Tony van Ham en Jeanne Korsmit de besten. De tweede plaats was voor Ricky C.re- mers en Thea Peters met 57,66 pro cent en derde waren Héléne Moree en Henk de Vries met 55,63 procent. De kerstdrive wordt gehouden op donderdag 22 december. BC Commom Sense Er is vrij bridgen gehouden. De eer ste plaats was voor Jeanne Korsmit en Jac. Huijs met 65,63 procent. De tweede plaats was met 58,33 procent voor Rikie Creemers en Sara Hordijk. Derde met 56,25 procent waren Jo Linders en Jo Kok. In rood waren met 69,27 procent Annelies Rooyakkers en Martien Verheijen de besten, gevolgd door Bets Bistervels en Nel Lagarde met 60,94 procent. De derde plaats was met 52,08 procent voor de paren Annie en Onnic Karagozyan en "Truus en Sef Michels. BC Harten Drie De kerstdrive was een gezellige aangelegenheid. Fieke Arts en Marian Vierhout hadden voor de prijzentafel gezorgd. In geel waren Theo Jakobs en Henk Penninx de winnaars met 69-17 procent. Tweede waren Jan Simons en Annie v. d. Munckhof met 56.25 procent, gevolgd door Cees en Marian Vierhout met 55.83 procent. In rood waren Tonny Swinkels en Mien Kuenen de besten met 57.71 procent. Met 55,14 procent waren Jos van Soest en Wim Vervuurt twee de en derde waren Francien Haegens en Do van Kempen met 54.69 pro cent. Overloonse Bridgeclub Deze week waren in de gele lijn Sef en Mia Lommen de besten met 67.01 procent, gevolgd door Wim en Luus van Son met 59.22 procent. De derde plek was voor Bert en Nelly Vloet met 57.64 procent. In de rode lijn waren Harry en Riet Willems de winnaars met 72.42 procent. De tweede plaats ging met 64.63 procent naar Thom Kalkman en Jan Aarts en derde waren Gerd en Ellen Franssen met 55.90 procent. BC Doublet Bij bridgeclub Doublet is de Johan Spee een jaarlijks terugkerend evene ment. Het herinnert de leden aan een van de oprichters van de club. De beker ging naar het paar Henk Pen ninx en Frans Hendriks die met een score van 68 procent de eerste prijs behaalden. Tweede met een score van 59,55 procent waren Trees van de Beele met Rieky Claessens en Jan Kleeven met Nellie Bexkens. De derde plaats ging naar Jan Heinekamp en Frank Bender. Schaatsen in Zweden De laatste jaren laat het natuurijs in Nederland ons behoorlijk in de steek. Reden voor Marine Pronk en Heieen Rahusen om IJsburo nl op te richten. IJsburo organiseert schaatsreizen naar Zweden onder leiding van ervaren gidsen. Het bijzondere aan deze rei zen is dat het een echt avontuur is. Niet een vooraf uitgestippelde tocht, geen geveegde baan, maar per dag een nieuw traject en een nieuw hotel, daar waar op dat moment de beste ijs- condities zijn. Op woensdag 28 december geven Marine Pronk en Heieen Rahusen een diapresentatie van de schaatssafari in café De Klok kenluider aan de Markt in Venray. Aanvang 14.00 uur en 16.00 uur. Aan melden kan via www.ijsburo.nl of bij Piet van Benschop via tel. 06- 54272750. Op het Park-Pokal jubileumtoer- nooi, twintigste editie zijn drie spe lers van taekwondovereniging Tong-ll erin geslaagd met prijzen naar huis te gaan. In Sindelfingen (Duitslandhadden zich maar liefst 1200 deelnemers ingeschreven voor dit hoog aange schreven internationale toernooi dat gehouden werd in het mooie Glaspa last sportpaleis. Nationale selectie spelers van onder andere Polen, Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Nederland, Ghana, Griekenland en nog vele anderen streden spelers in pittige duels om de hoogste eer. Voor Tong-il speelde op zaterdag nieuwko mer Abdel Migniss in de junioren B- klasse -68kg zijn eerste internationale wedstrijd. Met een gewonnen partij 10-9 tegen Francisco Dorf en een ver loren partij tegen Sebastian Hayn 5-7 kon Abdel terugkijken op een geslaagd eerste optreden. Annette van Deursen uitkomend in de A -klasse Dames senioren -72kg liet zien in goede vorm te verkeren. Na in de halve finale van derde plaats win nares op het EK Suzan Berger van TC- Geilhausen met 2-0 gewonnen te heb ben trof zij in de finale oud wereldkampioene Sarah Stevenson uit Engeland. In een uiterst spannen de partij over drie ronden van 2 minu ten moest Annette toch de eer aan Sarah laten, die won de partij met een nipt verschil 12-13 en kon met het goud huiswaarts keren. Op zondag stonden Ferry Greevink heren senio ren A-klasse zwaargewicht +84 kg en Martijn Merken heren senioren A-klas se -78 kg aan start. Merken beet de spits af in de grootste poule van het Ie tiende editie Sportgala Venray Einde van het jaar, tijd voor een erugblik. Sportminded Venray leed dit zaterdagavond op een lijlvolle manier tijdens het jaar- Ijkse Sportgala dat alweer zijn lende editie beleefde. AJs beste porters van 2005 kwamen hand- oogschutter Ron van der Hoff eiï oftbalster Debby Connor uit de nis. Beiden wonnen de hoofd- rijs voor de tweede keer. De orfbalsters van De Peelkorf logen zich een jaar lang - voor e eerste keer - de beste sport- loeg van Venray noemen. Door Jan Leijsten Het Sportgala in december is voor It gemeenschap een mooie gelegen- icid haar waardering voor de spor es te laten blijken. Het programma erliep volgens het geijkte recept vaarin jong en ouder, prestatief of lefhebber plus de mensen achter de thermen op een sfeervolle wijze in Ie spotlights komen. Met het orkest Flavour op de ach- irgrond praatten Henk Deters en Henk Stevens de avond aan elkaar, "et Ysselsteynse presentatieduo Itocht, veelal in rijm met hier en daar cen kwinkslag, de genomineerden 'oor het voetlicht. Bij het kiezen van Mnnaars behoort een jury en ook dit Wr was daarin ieder kerkdorp verte genwoordigd. Henk Lammen vertelde Aniens de prijsbepalers over de merkwijze. Zoals het gehele jaar door de pers de berichten volgen over Winnaars tijdens het Sportgala 2005: vanaf linksboven met de klok mee: Esther v.d. Pas ontvangt namens De Peelkorf de prijs voor de sportploeg van het jaar, Jolanda Poels, trainer/coach van het jaar, Debby Connor en Ron v.d. Hoff sportvrouw en -man van het jaar en Wim Voesten en Ben Hendriks die beiden de waarderingsprijs kregen. de Venrayse sporters. Plus iedere zon dag van negen tot negen bezig zijn met sportvergaring. Kortom het jure ren is niet iets van de laatste weken even kijken 'wie zullen we eens nomi neren?'. Als eerste kwam de aanmoedigings prijs aan bod. Die werd uitgereikt door Jolanda Poels, al twintig jaar leidster van garde en showgroep de Peeldancers uit Ysselsteyn. De prijs ging naar het korfbalteam van Oranje Wit uit Leunen. Al twee seizoenen presteren deze dames zowel in de zaal als buiten puik. Twee keer twee de is een opmerkelijke prestatie, temeer omdat ze het zonder trainer moesten fftellen. Jolanda Poels werd op haar beurt uitgeroepen tot coach van het jaar. WAARDERINGSPRIJS De waarderingsprijzen werden door Adrie van Stokkem, de winnaar van 2004, uitgereikt. De waardering en het gulle applaus gingen naar Ben Hendriks, die 41 jaar geleden aan de wieg stond van tafeltennisvereniging Red Stars, en al die jaren zijn club in de frontlinie runt De volkomen ver raste Ben: "Ik sta te trillen op mijn benen. Dit is mooi." Om er relative rend aan toe te voegen: "Als vrijwilli ger moet je nooit op waardering reke nen. Daar doe je het niet voor." De andere waarderingsprijs was niet min der verdiend voor Wim Voesten uit Leunen. Hij is al dertig jaar lang actief in de sportstichting Leunen-Veulen- Heide. Buiten de prijs kregen de heren ook een dinerbon zodat ook hun dames kunnen meegenieten. Na het verfrissende optreden van twee Venrayse rappers, de jeugd wil ook wat, was het tijd voor de prijs van de gehandicaptensport. Max van de Langeberg, pionier en uitdrager van deze sportaard, verrichte de uit reiking. Edoch... de winnares, tafel- tennister Maria Wilmsen, was ergens anders met het kleine balletje en batje in de weer. Ze was dit jaar in Venray nog derde bij het Nederlands kam pioenschap. Van de Langeberg zal de prijs later aan Maria overhandigen. Na mooi rijmwerk van beide 'Hen ken' met als motto 'je kimt niet vroeg genoeg beginnen', zetten Annemarie Goossens en Geert Craenmehr een twintigtal jeugdige sporters in de prij zen. Goossens vroeg en kreeg als sponsor een overweldigend applaus voor de jonge doorzetters die van groot tot klein maar fris en trots voor het voetlicht verschenen, Als tussendoortje kwam dé auto- sportjournalist van Nederland, Allard Kalff, met de internationaal op door breken staande racer Jeroen Bleeke- molen op het podium. Compleet met de op de büline uitgestalde, door Har- rie Maessen gesponsorde, blauwwitte raceauto uit de Benelux Racing League V6 serie, beiden vertelden wetenswaardigheden over hun sport. Voor de liefhebbers om van te water tanden! CONNOR Dan de sportvrouw 2005: drie kan didaten. Handboogschutster Liesbeth Koonings is nationaal kampioen veld- schieten. Tafeltennisster Sabina Lar- mené komt met Red Stars uit in de eredivisie. Daarnaast bereikte ze de kwartfinale bij de Nederlandse B-kam pioenschappen en won ze zilver bij de Limburgse titelstrijd. Softbalster Debby Connor werd dit jaar met het nationale team derde bij het EK. Bovendien werd de 23-jarige Pabo studente uitgeroepen tot beste slag vrouw van het toernooi. Dat was voor de jury overtuigend genoeg om Debby tot sportvrouw van 2005 uit te roepen. Ze kreeg haar prijs uit han den van sportwethouder Mathieu Emonts. De zeven Peeldancers in prachtige oranje pakjes dansten onder leiding van Jolanda Poels adembenemend mooi op de klanken van Fiësta Mexi- cana en Mendecino, En dit aan de vooravond van hun deelname aan de Nederlandse titelstrijd. Bij de verkiezing van1 de sportploeg was er wederom een sterk trio. De korfbaldames van de Peelkorf ver schenen als winnaars op het podium zonder Evelien Arts en Christel Derkx maar met hun inmiddels gestopte coach Joop Ouderland. Ze staken hun vreugde niet onder stoelen of banken bij de uitreiking door Joep Viever- mans. De Peelkorf, in de zaal op het hoogste niveau in de topklasse uitko mend, bleef het voetbalteam van SV Venray en het handboogteam van Ons Genoegen voor. VAN DER HOFF Het was al ver na tienen toen NLW/Arkant-directeur Henk van dei- Pas de eer had de Venrayse sportman van het jaar bekend te maken. De drie genomineerden sporten allen op hoog internationaal niveau. Hand boogschutter Ron van der Hoff is veertig tot vijftig uur per week met zijn sport bezig. Hij pakte de Neder landse titel en was zeer succesvol met het nationale team. Taekwondoka Ferry Greevink is open kampioen van Duitsland, Spanje en Turkije. Hij pakte tevens brons op het EK in Riga. En als derde in de rij: Mathijs van Asten. De 27-jarige springruiter die samen met zijn vader in Ysselsteyn een manege runt. Hij won dit jaar twee keer een Grand Prix en werd kampioen van Nederland. Er kon er maar één winnen en dat was Ron van der Hoff die zich stralend de huldi ging liet welgevallen als sportman van het jaar 2005. Met alle winnaars, genomineerden en jeugdig talenten in de bloemen werd het sfeervolle sport- feest traditioneel afgesloten met 'You'll never walk alone'. Martijn Merken, Abdel Migniss, Annette van Deursen en Ferry Greevink waren zeer succesvol in Sindelfingen toernooi tegen Michael Baumgarten van Cicara Berlijn die hij met 5-2 won. De tweede partij werd gespeeld tegen een van de vier Poolse spelers in deze klasse. Ook deze werd gewonnen 4-3- Hierna was Griekenland de tegenstan der, die moest een 2-1 nederlaag incasseren. In de halve finale was Jasna Kamper uit Polen de tegenstan der, Na drie ronden was de stand gelijk en werd er verlengd. In de sudden death scoorde Polen het eerste punt en moest Merken met brons genoegen nemen. Ferry open de tegen de Duits kampioen Kay Ulvi die zonder veel problemen met 10-5 aan de kant werd gezet. Hierna volg de wederom een Duitse speler, Vol- ker Wazick die maakt deel uit van het team Swisstal United die uitkomen in de Bundesliga. Ook hij moest zijn meerdere erkennen in Ferry uitslag 7- 5. In de halve finale trof Ferry de sterk spelende Lucas Negrin uit Oostenrijk. Die moest voor de derde keer tegen Ferry een nederlaag incasseren uitslag 6-4. In de finale moest Ferry alle zei len bijzetten tegen de boomlange Ghanees Abdel Kharouk die met zijn zeer snelle aanvals combinatie's Ferry onder druk zette. Toch kon Ferry de tweede ronde met een 4-2 voor sprong afsluiten. Bij een gelijke stand van 5-5 na de derde ronde volgde de sudden death die wist de Ghanees te winnen en Ferry met zilver het nakij ken gaf. De selectiespelers van Tong- il kunnen met een goed gevoel op deze Park-Pokal terugkijken. Als rit- metoernooi en als voorbereiding op de Nederlandse kampioenschappen in Januari van het nieuwe jaar heeft hij zijn nut bewezen. Belangstellen den voor taekwondo zijn vanaf 2 janu ari welkom tijdens een van de lessen. Voor trainingstijden zie www.tong- il.nl. Mudhunters De Mudhunters hebben een dubbel programma gereden. Een deel ging naar Swalmen en een ander deel ging naar Deurne. Tijdens het kerstweek- end gaat de mountainbikevereniging ook twee keer op pad. Voor het eerst is dat op eerste en tweede kerstdag. Tweede kerstdag is het doel veran derd. De Mudhunters gaan naar.Hae- len, in plaats van naar Opitter (Bel- gie). Ook in de week na kerst staat er een extra tocht op de planning. Bij de Mudhunters geldt: Iedereen die het een keer wil uitproberen is welkom. Het verplicht tot niets. Tijdens de kerstvakantie zijn er diverse extra kansen. Kijk hiervoor op WWW. mud hunters.nl Hier vindt men naast de planning ook een aantal wetenswaar digheden van de vereniging. Agenda; Zondag 25 december ver trek 9-00 uur voor een training rond Venray, geen trainer aanwezig. Maan dag 26 december vertrek 8.00 voor een tocht in Haelen 30 of 45 km. Woensdag 28 december vertrek 8.30 uur voor een tocht in Neerkant 25 of 45 km. Zondag 1 januari is er geen training. Vertrek altijd vanaf de Sprank. St. Jan Merselo In Velden is de derde selectiewed strijd dressuur voor paarden verre den. In klasse B werd Susan Hendriks met Unique D tweede met 170 en 177 punten. Ellen van Dijck werd met Simona vijfde met 168 en 167 punten. De klasse LI werd in twee groepen verreden. In de eerste groep gaf Karin Winnen met Uranca de rest het nakij ken en eindigde op de eerste plaats met 334 punten. In de tweede groep liet Monique van Dijck zien dat zij de smaak goed te pakken heeft, ze ein digde met Feiten op de eerste plaats met 170 en 172 punten. In klasse L2 eindigde Ingrid Arts met Tari op de vierde plaats met 166 en 166 punten. Tijdens de laatste selectiewedstrijd springen in Horst voor pony's lieten twee amazones van zich horen. Chan- tal Oudshoorn behaalde in klasse EL de tweede prijs. Verae Janssen eindig de met Little Star op de derde plaats in klasse DM. Maartje Emons, Saskia Beerkens, Elzemiek Paijens, Chantal Oudshoom en Verne Janssen mogen op 14 en 15 januari in Helden rijden op de Regiokampioenschappen sprin gen. Conny van Duijnhoven toog met Livius naar Geldrop. In klasse M2 ein digde ze in de eerste proef op de vier de plaats en in de tweede proef op de tweede plaats. Bij de selectiewed strijd springen in Castenray eindigde Verne Janssen met Little Mistery op de tweede plaats in de klasse L. Rick Janssen startte in Weert met Pointer bij de Young Riders en eindigde op de zesde en de negende plaats. HBSO de Vrolijke Schutters. De semi-interland van de senioren die gehouden werd in Heusden Zol der (B), tussen teams van Belgische Limburg, Gezellig Samenzijn en Nederlands Limburg, werd op alle fronten gewonnen door het team van Nederlands Limburg. Ook bij de ontmoeting tussen de kampioenen was de overwinning voor Nederlands Limburg, en wel voor P. Martens. Hoogste schutter werdj. Hennsen. Ook is er geschoten in het nieuwe doel van Griendtsveens Uitspanning. Hoogste dagdeelnemer werd M. Hendriks. Goed in vorm waren verder L. Weys, J. van Os en T. Franssen. Donderdag wordt er aangetreden bij Ons Genoegen in America. Atletiek Venray De trainingen voor de pupillen en c/d junioren vervallen van 24 decem ber tot en met vrijdag 6 januari. Vanaf zaterdag 7 januari worden de trainin gen hervat met de bostraining voor de pupillen. In verband met werk zaamheden aan de vloer van sporthal de Weert van maandag 2 tot en met vrijdag 6 januari, kan er geen gebruik worden gemaakt van de hal. De trai ningen in die week vervallen. Het e- mailadres van AV Venray-Regio is info@atletiekvenray.nl De trainingen: pupillen woensdag zaal de Weert 18.00-19-00 uur. Zater dag (verzamelen De Sprank) 11.00- 12.15 uur. C/D junioren. Maandag: junioren D zaal de Weert 18.00-19.00 uur. Maan dag: junioren C zaal de Weert 18.00- 19.00 uur. Donderdag (looptraining) 18.15-19.30 uur. (technisch) 19.00- 20.30 uur. A/B en senioren. Dinsdag 19-00- 20.30 uur. Donderdag 19-00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trai ner. NSG-atleten Raayland donderdag 18.30-19-30 uur. Lopersgroep/alle niveaus Dinsdag 19 00 uur baan- training. Donderdag (start atletiek baan) 19 00 uur baan, bos of wegtrai- ning. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën Telefoon tijdens trainingen 585522. Informatie bij de trainers of tel. 588217. Zie ook www.atletiekven- ray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontai ner van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/k Veltümse Kleffen en open van 9.00-13.00 uur. Agendag; 8 januari Someren Donckcross (LimBra), 8 januari Egmond Halve Marathon, 22 januari Helden Heldensbossencross (LimBra), 28/29 januari Venray Vlakwatercross DC D'n Oldtimer Het vierde Oldtimer Ranking Darts Toernooi was met 52 personen goed bezocht. Het toernooi werd gewonnen door Björn Geven. Hij ver sloeg in de finale Marcel Verhaegen met 5-1. In de strijd om de derde en vierde plaats won Vince Carter met 4- 0 van Ton Damen. De verliezerronde werd gewonnen door Johan van Hoof. Hij versloeg in de finale Roy Roelofs met 3-1. De hoogste finish was voor Ruud Tijssen met 139 en de beste dame was Chantal Kersten. Er werd op deze avond maar liefst elf keer een 180 score gegooid. DC De Piëlhaas In café De Piëlhaas in Venray wordt op vrijdag 30 december vanaf 20.30 uur het whiskeydarten gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelne men. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag kerstdarten: winnaarsronde; 1. Peter Willems. 2. Dennie Plum. 3. Jos Heesen. 4. Peter van de Berg. 5. Roland van de Voort. 6. Marcel van Helden. 7. Henk van M >orsel. 8. Rob van Dooren. Verliezersronde; 1, Mark Linskens. 2. Nicole van Dooren. 3. Frank van de Munckhof. 4. Bianca van de Voort. 5. Thorsten Gooren. 6. Marion Willems. 7. Patrik Plum. 8. Jeroen Cattoir Uitslag Peelland competitie: The Boys verloren met 6-4 van De Kroon. The Rabbits verloren met 6-4 van Oranjebar. The Killer Bees wonnen met 8-2 van De Kwasten. The Smo- key's speelden gelijk 5-5 tegen de Mik Mar. De Old Stars verloren met 7-3 van Ja Zeker, Ja. De Piëlhaas speelde gelijk 5-5 tegen de Flepkes. Bull Eyes verloren met 7-3 van Thet Bad Boys. WDOB speelde gelijk met 5-5 tegen Bruheze Too. TZN is verzet. De Peelrunners Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 10 tot 20 km. 18.30 uur startplaats 22/12: Jac Geurts, Herstr. 21, Horst. 29/12: Hay Collin, Houthuizer weg 20a, Lottum. 5/1: Fam. Jacobs, Ben- derstr. 14, Horst. Zaterdag bostrai ning 15.30 uur parkeerplaats Schadij- ker Bossen. Wedstrijdkalender: 26/12 Horst Kasteelloop, 31/12 Pfalzdorff Sylves- terlauf, 15/1 Boekend Nieuwjaars loop. Uitslagen: 32e Steegbergcross te Kronenberg Vrouwen v.a. 35 jaar 5 km: 5 Petra Mooren 22.31- 8 Ria v.d Goor 22.52. 11 Annemie Hendriks 24.33 12 Truus Hiddema 24.41 Mannen t/m 39 jaar 5 km: 6 Sjors Thielen 19 08. 7 Hans v.d. Munckhof 19.42. 20 Peter Aarts 26.01. Mannen 40 t/m 49 jaar 5 km: 9 Joop Zanders 20.07. 11 Joop Wijnho ven 20.25. 12 Leon Mooren 21.17. 13 Geert Emons 21.19- 14 John Weijs 21.25. 17 Wim Jacobs 22.02. 18 Wiel Brouwers 22.27. Mannen v.a. 50 jaar 5 km: 1 Wim Ebisch 19.32. 4 Peet Hoeijmakers 20.09. 5 Jac Geurts 20.17. 7 Bert Kal len 21.05. 10 Twan Arts 21.33.14 Jan van Dongen 23.18. 19 Ber Jeucken 23.56. 20 Michel Billekens 24.01. 21 Jan Nellen 24.09. 22 Geert Tielen 24.38. 23 Jos Peeters 25.02. Mannen t/m 39 jaar 10 km: 20 Mar- Slaats 51.38. 21 Peter Coenen 52.50. Mannen 40 t/m 49 jaar 10 km: 1 Hein Hoeijmakers 35.35. 7 Arno Jeur- issen 40.08. 8 Chris Meulendijks 40.16. 25 Wilbert Classens 47.22. Mannen v.a. 50 jaar 10 km: 1 Jan Pee ters 39 59. 4 Wiel Dinghs 41.55. 5 Piet Aarts 43-51 - 6 Jochem Oversteeg 44.01. 12 Hay Collin 47.38. Vrouwen v.a. 50 jaar 10 km: Ans Gielen 1.09.03. Jongens t/m 11 jaar, 930 m: 2 Jan van der Poel 3-38. 5 Jop Meulendijks 3-52. 6 Teun van der Poel 4.03- Meisjes 12 t/m 15 jaar, 1835 m: 2 Nadeche Meulendijks 8.39 De Molendijkcross in Velden heeft het mooiste parcours van het circuit. De atleten gingen optimistisch van start, om zichzelf later in de wedstrijd op de heuveltjes tegen te komen. De jonge Sjors Thielen kwam op de hel lingen nog wat kracht tekort, maar kon in het seniorenveld goed meeko men. Peet Hoeijmakers moest vanwe ge een opspelende hamstring noodge dwongen met aangetrokken handrem lopen. 930 m jongens t/m 11 jaar: Jop Meulendijks 5.08 (2e). 1,8 km meisjes 12 t/m 15 jaar: Nad eche Meulendijks 8.10 (4e). Korte cross (5,4 km): Sjors Thielen 21.44: Wim Ebisch 21.45 (2e M50). Jac Geurts 22.16. Twan Keijsers 22.24. Joop Wijnhoven 22.51. Bert Kallen 23.29 Leon Mooren 23.48. Geert Emons 23.56. John Weijs 24.27. Wim Jacobs 24.32. Ria van den Goor 25.16. Peet Hoe ijmakers 25 20. Wim Boonhof 27.40. Truus Hiddema 27.47. Jos Peeters 28.59. Lange cross (9,6 km): Hein Hoe- ij. :akers 33 55 (2e M40). Jan Peeter 36.39 (2e M50). Arno Jeurissen 36.39- Chris Meulendijks 37.56. Wiel Dinghs 39.23. Piet Aarts 40.30. Peter Coenen 50.15. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS

Peel en Maas | 2005 | | pagina 27