fenray kan toch winnen n Zuid-Limburg Swolgense Boys*** vergeet te scoren Inhaalduels als afsluiting Dijkse Boys te sterk voor Volharding Venray en SSS'18 bekeren Overtuigende zege SSS Weer geen winst SVOC e Schijnwerper op: Summa Topschutters] Klassement Summa S^ Venray Jeugd jn ;EL EN MAAS Donderdag 15 december 2005 - Pagina 25 jok in het voetbalseizoen 2005-2006 wekelijks gm" V. 'f lok in het voetbalseizoen 2005-2006 wekelijks e^Spptes^rainer of anc ibaldier' van een amateurvereniging uit de Mmeeqten Vennf^n Meei issum in de schijnwerpers. Ook spelers iwn SSS'löSiolhardiiigS^Hi worden in de rubriek 'De schijnwerpe^bp...' aan de tanïf^oeld. Di .[er voorspelt net als de voetbalkennis van het Venrayse niem&sWat Weer de uitslagen van tien amateiduels die dat weekend gespeeld w >r- Zijn de voorspellingen van dp^astspeler beter, dan wint hij of zij een de jeugdafdeling van zmrvoetbalvereniging, die beschikbaar wo teld door Sport-Inn aan hpTHenseniusplein in Venray. Ook dingen de d< icrs met hun totaalsa^fe mee naar enkele prachtige prijzen. De redac ie peel en Maas doeurfee om de eer. Deze week geen Schijnwerper omda beperkt inhaalprogramma is. Luk Snijdeikwam er met zijn voorspellingen niet aan te pas tegen Pee js-redaprcur Henk Lammen. De Venray-speler kwam uit op vijf punt ;n. ammen die maar liefst elf punten behaalde. Overigens kan Snijc Kop gelijke hoogte komen, want twee duels die werden afgelast (Leut Theze en BW'27-Melderslo) houden beide heren nog te goed. Met voc rlo- [Jijf punten staat Snijders in de onderste regionen van het klassement |)Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten I Beau Nellissen (dames SV Venray) 9 punten K Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'Ol) 8 punten |Bas Litjens (SV Merselo) 7 punten |Juul Swinkels (SV Leunen), Ralph van Essen (TOP'27)", Ruud Cusjers m) 6 punten 1 Luuk Snijders (SV Venray)"* 5 punten ■0) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen Vol- Kling), Tim Klemans (SV United)* 4 punten. |Tim Klemans (SV United) heeft de uitslag van het duel tussen SV United en JC'Ol nog te goed Ralph van Essen (TOP'27) heeft de uitslag van het gestaakte duel tussen (C'01 en Quick Boys (bij een 1-2 stand voor Quick Boys vroegtijdig beëin- jfy nog te goed fLuuk Snijders (SV Venray) heeft de afgelaste duels Leunen-Maarheze en |27-Melderslo nog te goed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 lok dit jaar kunnen de topschut- van alle ploegen uit de gemeen- Venray en Meerlo-Wanssum weer htige prijzen winnen. Vanwege grote aantal Peel en Maas-abon- s in de omgeving van Holthees, lingsbeek en Overloon dingen I de topscorers van SSS'18 uit 11 rloon, Holthees en Volharding uit lingsbeek dit seizoen weer mee tde prijzen. Tijdens het voetbal oen wordt u door de redactie van en Maas op de hoogte gehouden het Summa Topschutters Klasse- tnt 2005-2006. Aan het einde van rit lijn er prijzen voor de eerste elf en en de spelers die de meeste clpimten hebben gescoord in de ifruivoetbalcompetitie 2005- 6. U wordt verzocht de namen de topscorers doorgeven via het ikdres leonv@summa.nl. stram lijkt niet alleen af te gaan titel in de zesde klasse. De kop er tt werpt zich ook steeds nadruk- Iter op voor de eerste prijs in het [klassement van het Summa top- bSpttersklassement. Met 4l treffers Oostrum nu vier doelpunten op nummer twee, SSS'18 uit rloon Holthees staat derde met In het individuele klasse- it nikken Bas Joosten (SSS'18) en Willems (Oostrum) op. Beiden iet orden afgelopen weekend twee en delen nu de tweede plaats tien doelpunten. Jelle van Tilburg thees) blijft met veertien treffers lec raard koploper. Teamklassement: 1) Oostrum 41 2) SSS'18 37 3) Holthees 34 4) Venray en Swolgense Boys 27 6) SV United 25 7) Volharding 22 8) Leunen en BW27 20 10) SVOC'Ol 18 11) TOP'27 16 12) Merselo 15 13) Ysselsteyn 8 Individuele klassement* 1Jelle van Tilburg (Holthees) 14 2) Bas Joosten (SSS'18) en Roy Wil lems (Oostrum) 10 2) Johan Speycken (BW27), Wout Janssen (SSS'18), Hakan Sazak (Holt hees), Dick Janssen (SV Oostrum), Tim Klemans (SV United) en Freek Thoone (Leunen) 9 7) Roy Willems (Oostrum) 8 10) Robin Tissen (Swolgense Boys), Ruud Custers (Oostrum) en Luc Jans sen (SSS'18) 6 11) Maikel Fransman en Erik Ermers (beiden Volharding), Constantijn Jeucken (BW27), Kevin Tissen (Swolgense Boys), Wout Gommers (SV Venray) en Sander Dinghs (SVOC'Ol) 5 19) Farid Idrissi (SV Venray), John Tijssen en Bas Heijnen (beiden Swol gense Boys), Niek van Lin (TOP'27), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Bas Kes- sels en Arjan Kempen (beiden Oos trum), Hans Weijers en Geurt Clevers (beiden SV United), Mark Blenckers (Volharding) 4 Op de laatste voetbalzondag van dit jaar staan nog enkele inhaalduels gepland. In de vijfde klasse F wordt de derby tussen SV United en SVOC'Ol gespeeld. Deze ontmoeting is de laatste thuis wedstrijd van dit seizoen van SV Uni ted op sportpark Bergsbos in Meerlo. De tweede competitiehelft wordt afgewerkt op de De Broekberg in Wanssum. De derby, die al twee keer eerder werd afgelast, telt nog mee voor de eerste periode waarin Baarlo er het beste voor staat. SVOC'Ol kan alleen nog de periodetitel pakken door SV United te kloppen, terwijl Baarlo moet verliezen van VCH. De zesde klasse E draait zondag een volledig programma. BW'27 gaat op herkansing bij koploper Oostrum. Voor de Blitterswijckers mag de win terstop beginnen, want de geelzwar ten kampen met nogal wat gebles seerden. Holthees treft opnieuw Hegelsom. Afgelopen zondag verste vigde Holthees zijn tweede positie door de 2-1 thuiszege op Hegelsom. De clubs in de zesde klasse E hebben slechts een korte winterstop. Omdat deze poule dertien clubs telt, moeten er vier extra wedstrijddagen, 26 in plaats van normaal 22, worden gepland. Op zondag 15 januari stuurt de KNVB de ploegen weer de wei in. Dan staan onder meer de duels Oos- trum-Lottum, Holthees-Meterik en BW27-AC VVV op het programma. Dijkse Boys-Volharding 2-0 (0-0) Volharding ging zondag in de laat ste wedstrijd voor de winterstop met 2-0 onderuit op bezoek bij titelkandi daat nummer één Dijkse Boys. De VierJingsbekenaren waren absoluut niet de mindere van het team van oud Volharding-trainer Chris Burhenne, maar een dubbelslag na een uur spe len werd de ploeg van de huidige coach Andre Cornelissen fataal. Ondanks de nederlaag blijft Volhar ding vijfde in de stand. De bezoekers begonnen het duel in Helmond zonder aanvoerder Maikel Fransman, die te laat was voor de teambespreking en ook Rob Branje was niet van de partij. Hij werd om tactische redenen buiten de ploeg gehouden. Het eerste half uur was voor de thuisclub. Het ontbrak Vol harding in die periode aan durf om te voetballen. Dijkse Boys-spits Said Yahia was de gevaarlijkste man bij de gastheren. Tot tweemaal toe was hij dicht bij de openingstreffer, maar eerst schoot hij in het zijnet en ver volgens ranselde Volharding-keeper Daan de Bruin een kopbal van de ex- Venraynaar uit het doel. Het laatste kwartier voor rust gooide Volharding de schroom van zich af. Vooral Jaap de Vlam was bij vlagen ongrijpbaar voor de Helmondse defensie, maar z'n eindpass was net als vorige week niet jgoed genoeg. Niels de Bruin schoot een keer in het zijnet. Een vrije trap van Mark Blenckers beland de op de lat en in de rebound vond Erik Ermers Dijkse Boys-goalie Johan Kox op z'n weg. Opnieuw Ermers was dicht bij de openingstreffer toen hij een schot van Jaap de Vlam zoda nig van richting veranderde dat het leder net langs de verkeerde kant van de paal scheerde. Direct na de thee nam Dijkse Boys het initiatief weer over. Koen Willems zag zijn schot met buitenkant links net naast vliegen en invaller Patrick Korsten schoot via de rug van Hend rik Ermers net over, maar na ruim een uur spelen ging het ineens heel snel. Said Yahia strafte een foutje van doel man Daan de Bruin genadeloos af: 1- 0. Binnen de minuut verdubbelde Danny van Bakel met een verdekt schot de score: 2-0. Bange herinnerin gen aan de openingswedstrijd tegen Sittard kwamen weer naar boven, maar liet men zich toen nog afslach ten met 5-0, nu rechtte Volharding de rug een Dijkse Boys kwam er niet echt meer aan te pas. Volharding had zeker een geüjkspel verdiend, maar zelfs een eretreffer was de roodwitten vandaag niet gegund. Invaller Gijs Ermers schoot bij z'n eerste balcon tact te gehaast over, een kopbal van Erik Ermers werd van de doellijn gehaald door Tonnie van de Wetering en de jarige aanvoerder Joep Vossen miste oog-in-oog met Kox. Daarnaast mochten Jaap de Vlam en zeker de eveneens ingevallen Maikel Fransman zich ook nog terecht beklagen, dat scheidsrechter Peter Arts uit Schaijk het vertikte om de bal tot tweemaal toe op de stip te leggen. Venray en SSS'18 zijn de enige twee overgebleven clubs in het bekertoernooi. De wedstrijden in de derde ronde werden op zondag 27 november afgelast vanwege de winterse omstandigheden. Op 18 december staan ze opnieuw op het programma. Venray speelt de uitwedstrijd tegen vierdeklasser Herpina in Herpen. Dit mag voor de formatie van Jan Pruijn geen struikelblok zijn voor het bereiken van de volgende ronde. Het wordt voor Venray extra interessant omdat daarna de hoofdklassers instro men. Precies een jaar geleden sneuvelde Venray door het 1-0 verlies bij derde- klasser Sparta'25 in de derde ronde. SSS'18, uitkomend in de vierde klasse, krijgt het heel wat zwaarder. Want eer steklasser Oss'20 komt zondag in Overloon op bezoek. Beide bekerduels beginnen om 14.00 uur. ic Troisfontaine scoort winnende treffer vanaf elf meter: 0-1 UI Limburgia-Venray 0-1 (0-0). U toelpunt 68. Eric Troisfontaine 0- .j Scheidsrechter: Jaspers (Uden). schouwers: 150. t® 'Venray: Nabbe; Snijders, Schol- et Van Schijndel en Troisfontaine; Ipsen, Gommers en Linders; c Üels (85. Van der Coelen), Idrissi te! 'an der Weerden (46. Vullings). oor de eerste keer dit seizoen Ie Venray de volle buit in li-Limburg. Door een benutte ifschop van Eric Troisfontaine sloeg de Venrayse ploeg BSV iburgla met minimale cijfers: itó t Venrayse nieuwkomer gaat op keurige vijfde plaats de winter- in. De achterstand op het leiden- eni hei Groene Ster en RIOS bedraagt hts vijf punten. Tevens staat Ven- tr goed voor in de tweede perio- ttarin RIOS, met een voorsprong drie punten, de beste papieren |VÖ, I Na de zege op Wilhelmina'08 'oen was dit pas de tweede Ven- 'uitoverw inning. P het hobbelige en drassige veld unssum kwam Venray, zonder de csseerde routinier Marcel ens, sterk uit de startblokken. In 'erste kwartier hadden de bezoe- °P voorsprong moeten komen. 11 Gommers, Farid Idrissi en Bart "S lieten de kans op de ope- Streffer liggen. "Daarna lieten we w»t uit het spel halen", vond aan- "ier Rob Scholten. "Limburgia [lde echt op z'n Zuid-Limburgs °P de counter. Daar kregen ze wel wat kleine kansen door maar nan Peter Nabbe heeft niet echt 'e doen gehad." '"fay was technisch en taktisch Mere ploeg en hield doorlopend veldoverwicht. Tijdens de rust 'linkerspits Ivo van der Weer- dic al langer tobt met een knie- iUre en binnenkort een mri-scan ondergaat, in het kleedlokaal achter. Hij werd vervangen door Johan Vul lings. Halverwege de tweede helft drong Johan Vullings, op aangeven van Gijs Philipsen, heLstrafschopge- bied binnen. De invaller draaide weg van zijn directe opponent en werd onderuit getrokken. Penalty, besliste de goed leidende arbiter Jaspers die zondagmiddag alle kaarten op zak hield. Eric Troisfontaine schoot vanaf elf meter hard,en onberispelijk raak: 0-1. De bal verdween zelfs door het net. De Limburgia-doelman probeer de de leidsman te overtuigen dat het daarom geen doelpunt was. Maar toen Jaspers het gat in het doelnet toonde, verstomde de kritiek. Het was de eerste competitietreffer van verdediger Troisfontaine die de vaste penaltynemer is maar hij kan niet altijd rekenen op een basisplaats. Ven ray kreeg ook thuis tegen BSV Lim burgia een strafschop die toen benut werd door doelman Peter Nabbe. Vlak na de 0-1 verdedigde Venray niet goed uit waardoor de Limburgia- spits in kansrijke positie kwam. Luuk Snijders maakte vlak buiten de zestien een noodzakelijke overtreding. De thuisploeg schreeuwde om een rode kaart omdat de Brunssummer (bijna) doorgebroken was. Maar Jaspers vond alleen een vrije trap voldoende die overigens geen gevaar opleverde. "Daarmee kwamen we goed weg. Een gele kaart was wel op zijn plaats geweest", aldus Scholten. BSV Limburgia bleef de lange bal hanteren maar dit sorteerde weinig effect. Venray was in de slotfase nog het gevaarlijkst maar de bezoekers verzuimden verder afstand te nemen. Ook werden de aanvallen te pas en te onpas afgevlagd door de grensrechter van Limburgia. Rob Scholten: "We wilden zondag per se de drie punten pakken. En dat is gelukt. Het was niet altijd even fraai maar het resultaat was ditmaal heilig." Venray hervat de competitie op zondag 12 februari met de thuiswed strijd tegen MSP'03 uit Heerlen. SSS'18-Toxandria 4-0 (1-0). Doel punten SSS'18: Bas Joosten (2x), Luc Janssen en eigen doelpunt Toxandria. Lang bleef de 0-0 stand gehand haafd maar in de 42ste minuut van de eerste helft was het dan toch raak. Na een versnelling van Wout Janssen gevolgd door een voorzet kon Bas Joosten de bal bij de tweede paal bin nenglijden. De ban was gebroken en uiteindelijk liep SSS'18 uit naar een verdiende 4-0 overwinning in de thuiswedstrijd tegen Toxandria. SSS'18 en haar trainer Noud Janssen - die zijn contract met een jaar ver lengd heeft- kunnen rustig gaan over winteren. Dit kan niet gezegd worden van Toxandria, dat vrij troosteloos onderaan staat in deze vierde klasse. De wedstijd was amper een minuut oud toen Toxandria na een foutieve terugspeelbal, de eerste kans van de wedstrijd kreeg. Maar in plaats van uithalen werd de bal opzij gelegd en was deze kans verkeken. De eertste helft was weinig hoogstaand. Over loon probeerde wel het spel te maken, maar de eindpass was vaak onnauwkeurig. Toch waren er kansen voor de SSS-ers. In de 5e minuut ein digde een kopbal van Bas Joosten op de lat na een prima voorzet van Patrick Borghs. In de 16de minuut was er een mooie kans van Luc Jans sen, maar vanuit een moeilijke hoek miste het bal het doel maar net. Diver se corners leverden verder niets op Pas in de 40ste minuut leverde de eer ste corner van Toxandria enig gevaar op voor het doel van SSS'18. Terwijl iedereen meende dat de ruststand bereikt was, dacht Bas Joosten daar anders over. Na de 1-0 in de 42ste minuut, werd hij 'n minuut later opnieuw aangespeeld door Wout Janssen, maar deze bal was iets moei lijker onder controle te brengen en het bleef (voorlopig) bij de krappe voorsprong bij rust In de tweede helft was er eigenlijk maar een team dat voor aanvallend gevaar wist te zorgen, SSS'18. Toxandria wilde wel maar er zat geen dreiging in de aan vallen. In de 7e werd een mooie aan val door Patrick Borghs nog in de han den van de Toxandria-doelman geschoten. In de 10e minuut kreeg Toxandria de enige echt uitgespeelde kans en kwam het grote euvel -sco ren- naar voren. Via de Overloon-doel- man ging de bal corner In de 20e minuut werd de wedstijd beslist, toen een hoekschop van Luc Janssen, via de vuisten van de Toxandria doelman in de eigen goal verdween. Ondanks protesten van Toxandria spelers keur de scheidsrechter Jans -die vlakbij stond- het doelpunt goed; 2-0. Mocht er nog hoop geweest zijn bij Toxand ria, dan was die drie minuten later helemaal verdwenen toen Luc Jans sen nummer drie liet aantekenen. Dat het vijf minuten later ook nog 4-0 werd via Bas Joosten was voor de sta tistieken. Voorlopig staat SSS'18 op de derde plaats. Komend weekend is er nog de bekerwedstrijd tegen eersteklasser Oss. Deze wedstijd begint niet zoals normaal om 14:30, maar al om 14.00 uur. IVO 'steelt' 0-1 zege op sportpark Kerkebos Swolgense Boys-IVO 0-1 (0-1). Doelpunt: 43- Bas Kusters 0-1. Scheidsrechter: Kolenberg (Hel mond). Toeschouwers: 125. Gele kaart: Niek Lemmen (Swolgense Boys), Jeroen Heijligers, Joep Houben en Joost Geurts (IVO). Swolgense Boys: Custers; Roel Hendrix (46. Peter Hendrix), Kerst- jens, Christians en Lemmen; Sander Thijssen, Rütten, Kevin Tissen en Martens (63. De Swart); John Thijssen en Bas Heijnen. Door Henk Willemssen Swolgense Boys leed in de vier de klasse G een volkomen onte rechte 0-1 nederlaag tegen IVO. Het betekende tevens het eerste thuisverlies in dit seizoen van de Swolgenaren. De thuisploeg domineerde de gehele tweede helft maar IVO-doelman Maurice Kusters was zondagmiddag niet te verschalken. Door de nederlaag neemt IVO de vierde plaats over van Swolgense Boys. De ploeg uit Velden is een tegenstander die de roodzwarten niet goed ligt. Het uitduel ging drie maan den geleden al met 3-1 verloren. Trai ner Fred Donkers had zondag nog precies elf fitte spelers over. Drie man uit het reserve-elftal bezetten de bank. In het duel tegen ZSV raakte Robin Tissen geblesseerd. Hij voegde zich bij Niels Heijnen, Thijs van Mierlo, Nard Cox en Michel Kleeven die al langer in de lappenmand vertoeven. Bovendien was verdediger Paul Kur- Swolgense Boys had het zondag moeilijk tegen IVO en verloor met 0-1. sten na zijn gele kaart tegen ZSV voor één duel geschorst. Ondanks deze lange rits afwezigen speelde Swolgense Boys een goede wedstrijd. De ploeg heeft in het kalenderjaar 2005 een enorme progressie geboekt. Van een laagvlie ger in de vijfde klasse tot nu een plek in de subtop van de vierde klasse. Drie jaar geleden speelde tegenstan der IVO zelfs nog drie klassen hoger. In het seizoen 2002/03 was Swolgen se Boys immers nog een zesdeklasser. Gezien de jonge talentvolle spelers groep kan het dorpje Swolgep (1300, duurde zolang dat Custers toj inwoners) nog veel plezier beleven besloot uit te trappen. IVO:' verrichten. Kevin Tissen schoot op de doelman. Even later negeerde arbiter Kolenberg het signaal van de IVO- vlagger waardoor John Thijssen vrije doortocht kreeg maar opnieuw redde Kusters. Zoals ook Bas Heijnen de sluitpost op zijn weg vond. Swolgen se Boys nam het heft in handen en brak steeds gevaarlijker door de Vel- dense linies. Vlak voor rust viel even wel de treffer aan de overkant. Gert Custers wachtte met de bal in het spel brengen omdat Joop Martens zijn schoen aan het strikken was. Dit aan zijn vlaggenschip. IVO was vanaf het beginsignaal klaarwakker. Dat kon niet van de Swolgenaren worden gezegd. Robin Crommentuyn verscheen al snel in kansrijke positie maar goalie Gert Custers was op zijn post. Direct daar na schoot Jélle Kusters vlak over de kruising. Na een minuut of tien her stelde de thuisploeg zich. De ijverige rechtshalf Sander Thijssen gaf een uit stekende voorzet aan zijn broer John die de bal voor open doel maar half raakte. Waarmee een uitstekende kans verloren ging. Spits John Thijs sen speelde zondag sowieso geen gelukkige wedstrijd. Dat was ook al in Velden het geval. Toch kreeg hij zelfs rood wat hem een schorsing van vier wedstrijden opleverde. Gert Custers maakte nog twee doelpogingen van IVO onschadelijk. Aan de overzijde kreeg zijn collega Maurice Kusters steed meer werk te Na de pauze was er nog maar één ploeg die voetbalde. Routinier Peter Hendrix verving de geblesseerde Roel Hendrix. Sander Thijssen drong door over de rechterkant maar zijn schot vloog over het doel. Na eindelijk een goede actie van John Thijssen kreeg Kevin Tissen een vrij veld voor zich maar hij schoot de bal iets te ver voor zich uit waardoor keeper Kusters kon ingrijpen. Na uitstekend werk van Kevin Tissen verscheen goodold Peter Hendrix in kansrijke positie maar ook hij kon kon de IVO-goalie niet passeren. Inmiddels was oud doelman Mare de Swart in het veld gekomen voor Joop Martens. De aanvallers lense veste snel een wife trap. Er was even des- ,c Mèèhfen. ooi nog oriëntatie in de achterhoede en nie- övee mogelijkheden maar ook hij mand reageerde op de hoge bal waar van Bas Kusters koppend profiteerde: 0-1. Het doelpunt viel terwijl Martens nog steeds met zijn schoen in de weer was. Vanaf de aftrap stoomde de Swol genaren op naar het IVO-doel. Bas Heijnen scoorde direct de 1-1 gelijk maker terwijl de Veldense vlagger Ralf Lennissen met zijn vlag omhoog stond. Niemand op sportpark had iets onreglementairs waargenomen. Behalve arbiter Kolenberg die tot ont zetting van de thuisclub de treffer annuleerde. De Helmondse fluitist gaf aan dat Bas Heijnen hands had gemaakt. De doelpuntenmaker ont kende dit ten stelligste. In het Swol gense kamp werd herinnerd aan de uitwedstrijd toen er ook al grote pro blemen waren met de vlaggenist van IVO. wist de dikverdiende treffer niet op het scorebord te brengen. In de slot fase en vooral na afloop namen de irritaties toe. De Veldenaren trapten tot grote ergernis van de thuisclub tel kens de bal ver weg. Na 95 minuten blies Kolenberg de Swolgense storm loop af. Voor het eerst sinds 28 maart (1-2 nederlaag tegen SVOQ verloren de roodzwarten een thuisduel. "In het voetbal krijg je niet altijd wat je verdient", berustte verliezend trainer Fred Donkers. "IVO is beloond voor 90 minuten anti-voetbal. Daarbij is volkomen onterecht de 1-1 afge keurd. Als je dan ziet wat wij gepres teerd hebben. We hebben met veel strijd zeven of acht echte doelkansen afgedwongen. Daarvan hadden er wel twee of drie in moeten gaan. Er was maar één ploeg die vanmiddag drie punten verdiende." h00fdSP°;^ official dealer (kledingsponsor) mol systems group b.v. Golden Members: van Haren Automobielbedrijven B.V. Holmans Tapijten Cuijk B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. van den Munckhol B.V. Nelipak B.V. NLW Groep, Venrav 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum vanGrinsven drukkers Venlo bv Members: Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Alec Aanhangwagens BV/Trailer World Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbsdrijt Koenen Zn. Holthees Cor Paint/oe Studio Interieurstylisten De Aanpak Bouwservice BV Deloitte. Accountants, Venlo Elektro Marlens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswljck Flextronics International Europe B.V. Fortis Bank Venray Healhcare Group, Venlo. Verzuimmanagement reïntegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interstylinn B.V. Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Janssen Venray Slucadoors bv Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Autowijk Keizersveld De Lekkernij - 't Anker. Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fljen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. Notariskantoren Venray Personato B.V. van der Puft Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar Accountants Salarispoïnt Oirlo SUMMA, Advies groep B.V. Tempo Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thermaalbad Arcen B.V. Thetru BV Turning Technic B.V. Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V, Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blifterswijck B.V. Partycentrum De Witte Hoeve Programma zondag 18 december Herpinia-SV Venray SV Venray 6-Spcl.Irene 3 Hegelsom 2-SV Venray 7 Uitslagen Venray Al-Avanti'31 Al Venray A2-VCH Al Wittenhorst A2-Venray A3 Sp. Irene Bl-Venray BI 14.00 10.30 11.00 1-2 2-2 2-4 0-4 Erp Bl-Venray B2 Leunen B2-Venray B3 Venray B4-Ysselsteyn Big Venray B5-Baarlo B2 Venray B6-Sparta'18 B2c Venray C1-VWC2 Venray C2-Mifano Cl BW 27 Cl-Venray C4 Montagnards C2-Venray C5 SSS'18 C2G-Venray C6 HBSV C4-Venray C9M 2-2 0-16 20-0 4-1 3-2 0-3 2-0 5-3 8-2 1-2 6-3 TOP Dl-Venray Dl Montagnards Dl-Venray D2 Venray D6-Ysselsteyn D2 Venray D8-IVO D4 Venray D9M-Elzendorp Dl Venray E6-SV United E2 Wittenhorst E4-Venray E9 Venray E10-Ysselsteyn E3 Ysselsteyn E4-Venray El2 SVOC'Ol E3-VenrayE13 Montagnards Fl-Venray F1 9-0 Kronenberg Fl-Venray F3 1-1 3-1 Venlosche Boys F7-Venray F12 3-6 9-0 Programma zaterdag 17 december 14 Groene Ster Al-Venray Al v. 12.30 1-7 Venray Bi-Margriet BÏ a. 14.00 5-1 Venray B2-Rood Wit'62 BI a. 13.15 3-7 Sp. Jekerdal Cl-Venray Cl v. 1115 7-1 HW Helmond Cl-Venray C2 v. 11.45 1-3 Venray Dl-UDI'19 Dl a. 1315 3-8 Venray F5-Venray F6 a. 11.00 0-12 Milsbeek Fl-Venray F7 v. 10.30 SSS'18 Uitslagen SSS'18-Toxandria 4-0 SSS'18 2-Venhorst 2 3-0 SSS'18 3-HRC27 2 44) Ysselsteyn 6-SSS18 4 04 SSS'18 1-Vios B 1 dames 0-0 Handel l-SSS'18 2 dames 1-4 Programma zondag 18 december SSS'18 l-OSS'20 14.00 Sambeek 3-SSS18 4 10.00 SSS'18 5-ExceUent 4 10.00 Swolgense Boys Uitslagen Swolg.Boys-IVO 0-1 SVOC'Ol 5-Swolg.Boys 3 3-12 Programma zondag 18 december TOP'27 3-Swolg.Boys 3 1030 SVV veteranen Programma zaterdag 17 december SW-Stormvogels 1500 PEEL EN MAAS een abonnement waard RKDEV-SVOC'Ol 0-0 Na een goede seizoensstart waar er van de eerste zeven wedstrijden er vijf werden gewonnen gaat het nu heel wat stroever voor vijfdeklasser SVOC'Ol. Na de 2-0 overwinning op Bieslo op 16 oktober heeft SVOC geen wedstrijd meer gewonnen. Ook tegen RKDEV uit Arcen lukte het niet om de drie punten mee naar huis te nemen. SVOC moest genoegen nemen met een puntje: 0-0. Er stond afgelopen zondag een zeer jeugdig SVOC aan de aftrap. Buiten keeper Dave Clephas, die de gebles seerde Ralf Steeghs goed verving, waren het allemaal begin twintigers en tieners die de klus voor SVOC moesten klaren. Omdat Ivan Maes ziek was mocht A-speler Thijs Kuij- pers op het middenveld aan de bak. Gevolg van al dit jeugdige enthousias me was dat het spel rommelig was. Niemand zette de lijnen uit en het spel was onrustig. Veelal werd de lange bal gehanteerd. RKDEV zette vanaf het begin druk maar kansen creëerde het niet. Het was SVOC dat een 200% kans kreeg in de persoon van Paul Manders. Hij anticipeerde goed op een lange bal van Roy van de Ven en stond plots alleen voor de keeper die veel te ver uit zijn doel was gekomen. Manders nam de bal echter volledig verkeerd mee waar door de keeper eenvoudig kon rui men. RKDEV antwoordde middels een vrije kopkans die Clephas klem- vast pakte. SVOC had daarna het bete re van het spel. Verder als enkele ongevaarlijke kopballen en afstands schoten kwamen de tricolores echter niet. Rechtsback Hans Manders kreeg het publiek nog op de planken met enkele fraaie solo's maar verder gebeurde er niet meer veel in het eer ste bedrijf. Niet lang in de tweede helft kreeg SVOC een goede mogelijk toen Pim Fleurkens zich knap vrij speelde. Hij ging linea recta naar het doel maar hij had af moeten spelen op de volledig vrijstaande Gijs Dinghs. Nu kon de keeper het slappe schot van Fleur kens makkelijk pakken. Via diezelfde Fleurkens legde SVOC de mooiste aanval van de wedstrijd op de mat. Hij controleerde een dieptepass van Van de Ven op de borst en legde breed op de inlopende Dinghs. Die piepelde een verdediger maar zag zijn schot door de keeper met de vingertoppen uit de verre hoek worden geduwd. Buiten deze kansen gebeurde er wei nig in de tweede helft. De wedstrijd leek naar het einde te kabbelen totdat RKDEV een corner kreeg. Clephas liet de bal los en Tom Strijbos kon vlak voor de doellijn de bal wegrossen voordat er een arcens voetje tegen kon worden gezet.. SVOC raakte de kluts kwijt en RKDEV rook zijn kans. Maar het aanvalsspel bevatte te wei nig vernuft om SVOC echt te veront rusten. Het slotakkoord was aan Dinghs. Hij speelde twee man voor bij, ging de zestien in, legde de bal niet op de vrijstaande Fleurkens maar schoot op de keeper. Dezelfde situ atie als eerder in de wedstrijd maar dan andersom. Na de wedstrijd maak te trainer Ruud Vermeer bekend aan de spelersgroep dat hij aan het einde van het seizoen vertrekt bij SVOC.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 25