)e boer van Diadomo fan Mathieu Breuer Er is nog genoeg verk aan de winkel" Meerlo-Wanssum Jac Derikx weer lijsttrekker CDA Daniela Jilesen nieuwe partijleider €18, Tante Jet in kerstsfeer Ska* Service rubriek 1 EN MAAS Donderdag 8 december 2005 - Pagina 13 jerlonaar debuteert landelijk met boerenroman in omnibus eerlonaar Mathieu Breuer (9) heeft een wens in ver ing zien gaan. Deze week ijn boerenroman De boer Diadomo landelijk uitge- :n in de 78ste omnibus van ek-/familieromans bij uit- ;rij West Friesland. Het te exemplaar van het boek hij afgelopen weekend rhandigd aan zijn schoon- :der, mevrouw Peters- uit Meerlo, bij gelegen- van haar negentigste nardag. t verhaal speelt zich af in het pige plattelandsdorpje in het oosten van Brabant, waar de van Diadomo gold als mach- e man. Hij droomt ervan de tste boer van Brabant te wor- Dat is echter alleen maar elijk als zijn zoon zou willen tven met de veel oudere en e dochter van de eveneens irijke buurman. Edoch, de verkiest een arbeidersdoch- ir gebeuren rondom de hoeve Daal vreemde dingen die lei tot veel commotie en roddels it anders zo vredige dorpje, enige dorpscafé, waar een uwe met haar mooie dochter cepter zwaait, is volgen de van Diadomo het broeinest alle lasterpraatjes. De span- le boerenroman speelt zich af :t prachtige Brabantse land in wintiger jaren van de vorige Het is een boek dat je, als nmaal bent begonnen, in een i uitleest. jthieu Breuer is een geboren ijver. Hij werd geboren in in Boxmeer en werd in I960 jrwijzer aan de lagere school Meerlo, in welk dorp hij zijn genote Miep Peters leerde en. In die tijd stond Mathieu nog in de goal van RKW lo. Vier jaar later trouwde hij :stigde hij zich als onderwij- an de jongensschool in Box- r. Vijf jaar later werd hij fdvan de Petrusschool in Box- rtot 1982. Om gezondheids- nen verliet hij het onderwijs rerkte hij vanaf 1987 op de jaticve dienst van het Natio- Oorlogs- en Verzetsmuseum yerloon. Hij woonde met de ïeroen boven het museum. In hetzelfde jaar dat hij in Over- loon begon, werd bij Mathieu Breuer een tumor ontdekt in het rechteroog. Na radioactieve behandelingen in Duitsland was het zicht nog maar 10 procent. Zes jaar geleden, hij woonde inmiddels in Meerlo, werd ook aan het linkeroog een nog grotere tumor ontdekt. Pogingen om dat oog te redden mislukten, waarna het linkeroog werd verwijderd. Door het geringe zicht was wer ken en uitvoeren van zijn hobby's (videofilms maken, tekenen, schil deren en boetseren) niet meer mogelijk. Breuer kwam in de WAO terecht. Hij houdt zich Schrijver Mathieu Breuer overhandigt het eerste exemplaar van de omnibus met daarin zijn boerenroman aan zijn schoonmoeder, oma Peters-Rijkx uit Meerlo, die afgelopen weekend 90 jaar is geworden. bezig met wandelen, fietsen en boeken luisteren via de blindenbi bliotheek. Bovendien schreef hij zijn eerst roman op een speciaal vergrotingsprogramma op zijn computer. Een hachelijke onder neming om zo een roman te schrijven, omdat de teksten op het beeld zo groot zijn dat het moeilijk is om de hele zin in een keer te lezen. Hij schreef de roman in een maand tijd, maar het corrigeren duurde vele maanden langer. Het lukte de Meerlose schrijver om zijn roman te laten opnemen in de beroemde 78ste omnibus van streek-/familier- omans van de KOK in Kampen, Uitgeverij West Friesland. Beken de auteurs bij die uitgeverij zijn Henny Thijssing-Boe, Margreet van Hoorn en Gerda van Wage- ningen. De omnibus is deze week verschenen onder ISBN nummer 9020527517 en de prijs is 9.95 euro. iold Holl lijsttrekker en beoogd wethouder GP'94 nold Holl is ook bij de lende verkiezingen op 7 irt 2006 weer de lijsttrek- van GP'94. De Meerlonaar beoogde wethouderskan- lat van de partij, die de lopen vier jaar samen met leerlo-Wanssum en CDA coalitie in de gemeente rlo-Wanssum vormde. Op weede plaats staat Frans itjens uit Swolgen en op lts drie raadslid Jan Cox Panssum. oorzitter Twan Volleberg is eden over de lijst, net als de n, zo bleek tijdens de drukbe- g ite ledenvergadering. De kan- Utenlijst van GP'94 telt twaalf :n en bestaat uit een mix van en kandidaten en nieuwko- suit de dorpen Meerlo, Swol- Wanssum en Tienray. De er niet in geslaagd kandi- [n op de lijst te krijgen uit de jen Geijsteren en Blitterswij- ""e hebben wel leden in die jen, maar die wilden helaas op de kandidatenlijst gaan j. Ja, dat is wel een gemis", Twan Volleberg. de eerste plaats van de kan- ienlijst van GP'94 staat zoals 'acht de huidige wethouder de partij, Arnold Holl. >ld heeft het de afgelopen als wethouder Financiën 'kend gedaan", meent Twan •berg. "De gemeente Meerlo- >sum wordt geroemd om degelijke financiële beleid 'ar heeft Arnold een belang- steentje aan bijgedragen. is desondanks nog |cg werk aan de winkel. Ais 'illen we al jaren dat de 'ting sluitend is zonder de van reserves, en dat is nog Is niet gelukt. Wij staan !r meer voor een financieel |c en zelfstandige gemeente flo-Wanssum." j> de tweede plaats van de |datenlijst staat Frans Kerst- uit Swolgen, die al jaren lid is jGp'94, en de derde plaats Lijdt bezet door raadslid Jan L If uit Wanssum. Op plaats vier Pjf staan met respectievelijk Janssen uit Meerlo en Marcel Ni eils uit Tienray twee nieuwe Cn- "Wij zijn erg blij dat zij bij V de lijst staan. Arie en Mar cel zijn toch twee mensen die midden in de gemeenschap staan en die echt politiek actief willen worden." Erik Tissen, huidig fractievoor zitter en raadslid van GP'94, is terug te vinden op plaats zes. "Erik heeft aangegeven vanwege zijn drukke werkzaamheden een stapje terug te willen doen. Hij wil eventueel wel commissielid blijven." Op plaats zeven staat nog een nieuwe naam: Lian Volle berg uit Tienray, de dochter van voorzitter Twan Volleberg, die zelf de achtste plaats bezet. De huidige commissieleden Will Bovee-Hendriks uit Meerlo, Ramborg Litjens-Janssen uit Swol gen, Jan Rutten uit Meerlo en Eduard Maas uit Swolgen zijn terug te vinden op respectievelijk plaats negen, tien, elf en twaalf. COALITIE In principe wil GP'94 in 2006 als coalitiepartij terugkeren in de nieuwe raad. De resultaten van het huidige coalitiebeleid - waar GP'94 sinds 2002 ook deel van uitmaakt - hebben volgens de par tijvoorzitter 'de nodige positieve en vruchtbare resultaten op veler lei gebied opgeleverd'. "Je merkt dat je als coalitiepartij toch meer kunt doen en betekenen voor de mensen in de gemeente. We hopen een zetel meer te bemach tigen en met drie goede mensen in de raad te komen. En met Arnold Holl hebben we een zeer ervaren wethouderskandidaat. Ja, wij zien de verkiezingen vol ver trouwen tegemoet." De kandidatenlijst van GP'94: Van vrijdag 9 december tot en met zondag 11 december is er een expositie van beelden de kunst en bloemsierkunst bij Veerhuys Tante Jet in Blit- terswijek. Marian Mooren uit Meerlo etal eert haar bloemsierkunst in kerst sfeer en geeft daarnaast nog demonstraties van het vervaardi gen en opbouwen hiervan. Uiter aard kunt u hier vrijblijvend een kijkje nemen, maar verder kunt u ook de kant en klare kerstbloem stukken kopen, of de diverse gebruikte materialen per bloem stuk los bestellen om vervolgens zelf uw kunststuk te creëren. Tijdens deze dagen is er tevens een expositie met beelden van de Spaanse kunstenaar Pedro Del Rio en de Geijsterse keramiste Mieke van Uden. Pedro laat zich in vor men, materialen en kleuren inspi reren door zijn woonomgeving Tarragona. De prachtige aardkleu ren van zijn beelden passen op een speciale manier in het interi eur bij Tante Jet. Mieke heeft spe ciaal voor deze gelegenheid enke le prachtige beelden vervaardigd waarvan er enkele als basis die nen voor de bloemsierkunst van Marian. Op zondag 11 december kunt u luisteren naar het koor Harmony uit Oostrum. Het koor vierde in oktober zijn 30-jarig bestaan en sluiten het jubileumjaar af in het gezellige Veerhuys aan de Maas. Jet. Vanaf 17.00 uur zingen de koorleden een kerstrepertoire tij dens het avonddiner. Het koor staat onder leiding van Jac Janssen en wordt op piano begeleid door Otto Kooien. Voor deze gelegenheid is er een speciaal meergangenmenu gemaakt met lekkere kleine hap jes van chef-kok Marcel Goumans Uiteraard zijn de bloemen en beelden nog langer te bewonde ren bij Tante Jet Openingstijden: Vrijdag 9 december vanaf 14.00 uur - demonstratie van 15.00 uur tot 16.00 uur, zaterdag 10 december vanaf 11.00 uur - demonstratie van 11.00 uur tot 12.00 uur en van 15.00 uur tot 16.00 uur, zondag 11 december vanaf 11.00 uur - demonstratie van 11.00 uur tot 12.00 uur en van 15.00 uur tot 16.00 uur. 1) Arnold Holl (Meerlo) 2) Frans Kerstjens (Swolgen) 3) Jan Cox (Wanssum) 4) Arie Janssen (Meerlo) 5) Marcel Hovens (Tienray) 6) Erik Tissen (Wanssum) 7) Lian Volleberg (Tienray) 8) Twan Volleberg (Wanssum) 9) Will Bovee-Hendriks (Meerlo) 10) Ramborg Litjens-Janssen (Swolgen) 11) Jan Rutten (Meerlo) 12) Eduard Maas (Swolgen) Mantelzorg De eerstvolgende bijeenkomst van de belangen- en contactgroe pen mantelzorg in de regio Meerlo- Wanssum wordt gehouden op dinsdag 13 december van 10.00 - 11.30 uur in de sociëteit van de KBO, gelegen aan de Mgr. Jenis- kensstraat te Meerlo. In de gemeente Horst aan de Maas vindt op dinsdag 20 december van 09.45 -11.45 uur een bijeenkomst plaats van het Steunpunt Mantelzorg (Synthese) in het gebouw aan de Bemmelstraat 2 te Horst. Er zijn geen gastsprekers. Alle mantelzor- gers die wonen of voor een naaste zorgen in de gemeenten Horst aan de Maas, Meerlo-Wanssum of Sevenum, worden uitgenodigd om aan een van deze bijeenkomsten deel te nemen. Ook personen die niet in de genoemde gemeenten wonen of voor iemand zorgen zijn welkom. Met de gemeenteraads verkiezingen in maart en de invoe ring van de eerste fase van de WMO in het vooruitzicht, is 2006 zeker voor mantelzorgers een belangrijk jaar. Deze nieuwe wet kent diverse aandachtgebieden. Eén van deze gebieden is mantel zorg en vrijwilligerswerk. In het werkgebied van het Steunpunt Mantelzorg Horst zijn in het kader van d Dag van de Mantel zorg ruim 25Ó bloemetjes bezorgd bij mantelzorgers. Expositie Het Limburgs Museum verzorgt een tentoonstelling in de hal van het gemeentehuis in Meerlo. Deze expositie bestaat uit drie panelen en een vitrine. Gekoppeld aan deze tentoonstelling is een websi te met als titel: 'De top vondsten bij uw (t)huis'. U vindt de site op: www. archeologiemanifes tatienl Grootste coalitiepartij hoopt op zes zetels Jac Derikx uit Geijsteren voert wederom de CDA- ver kiezingslijst in Meerlo-Wans sum aan. Derikx is al jaren lid van het college van B en W én loco-burgemeester van de gemeente. Derikx is ook in de nieuwe raadsperiode weer beschikbaar als wethouder van het CDA, dat met vijf raadszetels de grootste partij in de gemeente Meerlo-Wans- Op plaats twee van de verkie zingslijst - die definitief wordt vastgesteld tijdens de ledenverga dering van 15 december- staat Jan Kuijpers uit Wanssum, de huidige fractievoorzitter van het CDA, en op drie raadslid Rob van der Heijden uit Meerlo. Na deze twee ervaren raadsleden, is Ger Verstra- elen uit Tienray op plek vier de eerste nieuweling. Op plaats vijf en zes staan de huidige raadsleden Jan Arts uit Swolgen en Wies Hamstra uit Blit- terswijek. Naast Ger Verstraelen uit Tien ray heeft het CDA nóg enkele nieuwe gezichten op de lijst staan, zoals Victor Geurts uit Wanssum op plaats zeven, Eric Ambrosius uit Swolgen op acht, Lous Aerts-Hendriks uit Tienray op tien en Bram Derikx uit Geijs teren (de zoon van Jac Derikx, red.) op twaalf. John van Putten uit Wanssum, die nu namens het CDA in de commissie Financiën en Algemene Zaken zit, staat op plek negen. De top tien bestaat dus uit een mix van jong en oud, en belangrijker: alle dorpen in de gemeente Meerlo-Wanssum zijn bij de eerste tien namen vertegen woordigd. STAPJE TERUG Van de huidige raadsleden Jan Kuijpers, Rob van der Heijden. Jan Arts, Wies Hamstra en Frans van Rijswick doet alleen Van Rijs- wick een stapje terug. De Tienray- naar staat nu op plaats elf en heeft aangegeven niet als raadslid terug te willen keren. Hij wordt op plaats vier 'vervangen' door zijn dorpsgenoot Ger Verstraelen. Het CDA kijkt vol vertrouwen uit naar de verkiezingen op 7 maart 2006, zegt Wil van Ham. "Ik denk dat we een prima lijst heb ben en met Jac Derikx een door de wol geverfde wethouderskan didaat. We hebben veel ervaring, maar ook nieuw jeugdig enthou siasme. Ja, met deze lijst durven we zeker de verkiezingen in. We hebben nu vijf raadszetels en hopen natuurlijk op een zesde. Je moet altijd positief denken." Over de verkiezingslijst moet tijdens de algemene ledenverga dering van 15 december 2005 nog formeel gestemd worden. "Maar ik verwacht weinig of geen muta ties", aldus Van Ham. Tijdens die bijeenkomst wordt ook het ver kiezingsprogramma vastgesteld. De voorgestelde lijst van het CDA: 1) Jac Derikx, Geijsteren 2) Jan Kuijpers, Wanssum 3) Rob van der Heijden, Meerlo 4) Ger Verstraelen, Tienray 5) Jan Arts, Swolgen 6) Wies Hamstra, Blitterswijck 7) Victor Geurts, Wanssum 8) Eric Ambrosius, Swolgen 9) John van Putten, Wanssum 10) Lous Aerts-Hendriks, Tienray 11) Frans van Rijswick, Tienray 12) Bram Derikx, Geijsteren 13) Jan van Lipzig, Meerlo 14) Annie Peelen, Meerlo 15) Ger Janssen, Blitterswijck 16) Paul Kessels, Swolgen 17) Wil van Ham, Blitterswijck Marcel de Groot stopt als fractievoorzitter PvdA Daniela Jilesen is de nieuwe partijleider van de Partij van de Arbeid in de gemeente Meerlo-Wanssum. De Tienray- se is de opvolgster van Marcel de Groot, die een stapje terug gaat doen. Hij staat 'naar goed PvdA-gebruik' als vertrekkend fractievoorzitter op de laatste (achtste) plaats van de verkie zingslijst als lijstduwer. "Het is mooi geweest", vertelt Marcel de Groot (57). "Het is tijd voor nieuwe geluiden en ik weet dat mijn opvolgers beschikken over een echt rood PvdA-hart. Na veertien jaar als raadslid actief te zijn geweest, vind ik het goed om plaats te maken voor een nieuwe generatie. Als je te lang in de raad zit, loop je de kans om in herha ling te vallen en dat mensen op je uitgekeken raken. En het is naar mijn mening sowieso goed voor een partij als er nieuwe mensen met nieuwe inzichten komen." Marcel de Groot is al jaren hét gezicht van de PvdA in Meerlo- Wanssum. De Meerlonaar begon zijn politieke loopbaan echter als raadslid van de Progressie Kombi- natie (PK) Meerlo-Wanssum. Na een meningsverschil met PK-wet- houder Leo Beterams over de koers van de partij, richtte hij samen met onder meer Dickie Minken- Jansen een eigen PvdA- afdeling in de gemeente Meerlo- Wanssum op. Hij zit nu twee periodes als raadslid van de PvdA in de Meerlo-Wanssumse gemeen teraad en is zes jaar fractievoorzit ter. De huidige fractievoorzitter heeft het volste vertrouwen in zijn opvolgster Daniela Jilesen. De sinds twee jaar in Tienray woon achtige Jilesen deed de afgelopen jaren al de nodige politieke erva ring op als lid van de commissies Burgers en Ruimte. "Ik zie het als een uitdaging", vertelt Daniela Jilesen (28). "De politiek is me de laatste jaren steeds meer gaan boeien. Zeker het laatste jaar ben ik samen met de overige leden van de PvdA al druk bezig geweest met de toekomst van de partij. Want we wisten al een tijd dat Marcel ging stoppen. Om die reden heb ik ook de Rosa-leer- gang binnen de PvdA gevolgd, een soort interne opleiding bin nen de partij voor politici in spe. Erg interessant en leerzaam." Op plaats twee van de kandida tenlijst van de PvdA staat Nicoline Deen uit Meerlo, die in de vorige raadsperiode lid was van de com missie Burgers en, na het afron den van haar studie, de draad weer wil oppakken. Op plek drie staat een nieuwkomer: Rob Reijn- ders uit Tienray. Peter Deen uit Meerlo bezet de vierde plaats op de lijst en de ervaren Ben Minken uit Wanssum en Henny Jenner uit Blitterswijck staan respectievelijk op plaats vijf en zes. Provinciale Statenlid Dickie Mincken- Jansen uit Wanssum staat op plek zeven en Marcel de Groot bezet als lijst duwer de laatste en achtste plaats. Opvallend is het aantal stellen op de lijst. Daniela Jilesen (nummer 1) en Rob Reijnders (3), Nicoline (2) en Peter Deen (4) en Ben (5) en Dickie Mincken (7). "We zijn nog druk bezig met ons verkiezingsprogramma met als werktitel 'We geven Meerlo- Wanssum terug aan de burgers'. Op grond van de populariteit van de PvdA rekenen we op twee zetels. De bedoeling is dat Daniela en Nicoline onze twee raadsleden worden. Er wordt nu hard gewerkt aan het verkiezingspro gramma, dat op de algemene ledenvergadering van 9 januari wordt vastgesteld", aldus Marcel de Groot, die de Meerlo-Wans- sumse PvdA-afdeling 'op de ach tergrond zeker blijft steunen'. De kandidatenlijst van de PvdA: 1) Daniela Jilesen (Tienray) 2) Nicoline Deen (Meerlo) 3) Rob Reijnders (Tienray) 4) Peter Deen (Meerlo) 5) Ben Minken (Wanssum) 6) Henny Jenner (Blitterswijck) 7) Dickie Minken - Jansen (Wanssum) 8) Marcel de Groot (Meerlo) Kerstviering Op donderdag 22 december zijn de tijden van de avondopenstelling van het gemeentehuis in Meerlo gewijzigd. In verband met de kerstviering is het gemeentehuis geopend van 16.00 tot 18.00 uur. Kerstmarkt in Blitterswijck Gemengde Zangvereniging Erato uit Blitterswijck verzorgt op zondag 11 december een kerstcon cert in de parochiekerk O.L. Vrou we Geboorte in Blitterswijck. Aan vang: 14.00 uur. Het kerstconcert heeft een afwisselend programma. De muziek wordt verzorgd door gemengde zangvereniging Erato. fanfare Moed en IJver en 't Jonge Garde Koor uit Oirlo. Tijdens dit concert worden sfeervolle vocale en instrumentale liederen ten gehore gebracht in allerhande uit voeringen. Aansluitend vindt in het gemeenschapshuis voor de eerste keer een kerstmarkt plaats (aanvang om ongeveer 15.30 uur). Bij de ingang van het parochiehuis wordt iedereen ontvangen met een glaasje glühwein en de kinde ren krijgen een glaasje chocolade melk. Op de kerstmarkt kunnen dé bezoekers genieten van gezellig en sfeervol ingerichte stands. Een jaarabonnement kost u slechts 95 Ik word tot wederopzegging abonnee van Peel en Maas en word zo wekelijks geïnformeerd over al het nieuws uit Venray en Meerlo-Wanssum. Haam: Adres: Postcode Woonplaats: Tevens machtig ik de administratie van Peel en Maas om een keer per jaar het abonnementsgeld Jr van mijn bank- of girorekening af te halen. b handtekening: AA Stuur deze bon oo naar Antwoordnummer 13, 5800 VB Venray (postzegel NIET nodig) Verloskundigenpraktijk Horst en Maasdorpen. Gemeenten Horst aan de Maas en Meerlo-Wanssum Margo Vermazeren, Almut Raaijmakers, Marlon Theunissen en Marjon Truijen. U kunt in alle gevallen bellen met tel.nr: 077-3981450 b.g.g. 0478-522222. Voor het maken van afspraken kimt u het beste bellen op dinsdag, woensdagmorgen of don derdag. Huisartsenpraktijk Meerlo, Pastoor Janssenstraat 3, 5864 BL Meerlo, tel: 691367 Spoedgevallen: tel: 692300; tijdens de uren dat de praktijk geo pend is. Artsen: P.H.A. JoostenJ.F.H. van Arensbergen, F.J.P. van Arensbergen Spreekuren: uitsluitend op afspraak Apotheek Maasdorpen: Beatrixstraat la, 5864 AG Meerlo, tel: 530080 Openingstijdens ma-vrij van 8.30- 17.30 uur, za van 10.00-12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Buiten deze openingstijden kunt u uitsluitend voor spoedrecepten terecht bij Apotheek Antoniusveld, Stationsstraat 60d Venray. EHBO: Secr: Oude Heerweg 30, 5863 AE Blitterswijck, tel: 531346 Fysiotherapie: Praktijk voor fysiotherapie Meerlo- Wanssum, Constantijnstraat 7, 5864 BJ Meerlo, tel: 691726, fax: 692626, e-mail: fysiomeerlo@hetnet.nl Psycholoog/ -therapeut: Mw A.G.M. van Mieghem-Smoren- burg, Legert 15, 5866 CG, Swolgen, tel: 692532, e-mail: mieghem@worl- donline.nl. Spreekuur: volgens afspraak. RIAGG: RIAGG Noord-Limburg, Hogeweg 99, Postbus 242, 5900 AE Venlo, tel: 077-3550222. Geopend: ma t/m vr 8.30-17.30 uur. In deze stichting zijn ondergebracht: kinder- en jeugdzorg, volwassenenzorg, ouderenzorg, pre ventie en dienstverlening. Praktijk voor psychotherapie en bewustzijn, mw D. Van Dijk, Mgr. Aertsstraat 51, 5866 BG Swolgen, tel: 077-4632297. Kruisvereniging: Het Groene Kruis Noord-Limburg, Drie Decembersingel 48, Postbus 3165, 5902 RG Venlo. Bureau Klan tenservice: bereikbaar tijdens kan tooruren (inclusief ledenadministra tie), tel: 077-3209595. Rode Kruis: Nederlandse Rode Kruis, afdeling Meerlo Gebouw: Dorpbroekstraat 9a, 5864 CP Meerlo, tel: 692755. Secretaris: W. Baken, Hoofdstraat 40a, 5864 BG Meerlo. Tandartsen: S. H. Tan, De Kievit 8a, 5864 BX Meerlo, tel: 692231 Spreekuur: vol gens afspraak. Hulpverlening: Kindertelefoon, tel: 0800-0432 (dage lijks bereikbaar van 14.00 tot 20.00 uur) SOS Telefonische Hulpdienst: 077- 3548888 Buro Slachtofferhulp Noord- en Mid den-Limburg, tel: 077-3548030 Buro Jeugdzorg, Noorderhof 14, 5804 BV Venray, tel: 517484 Advies- en Meldpunt Kindermishan deling, Postbus 219, 5913 ST Venlo, tel: 077-3875829. CAD Noord-Limburg, verslavings zorg, tel: 077-3548200. Ziekenvervoer: 077-3575757 Ongevallen: 112 Nationale Vereniging De Zonnebloem Afdeling De Driehoek Meerlo-Tien- ray-Swolgen, Secretaris: I.B.A. Arts, Generaal Dempsystraat 21, 5866 BM Swolgen, Tel. 0478-692028. Voor bezoekwerk: tel. 0478-692364 Synthese unit Horst Bemmelstraat 2, 5961 HN Horst, tel. 077-3978500, fax 077-3978505, email: unithorst@synthese.nl. www.synthese.nl Ouderenadviseur voor informatie, advies en bemiddeling. Voor tel. afspraak 077-3978500. Steunpunt voor Mantelzorgers. Inloopbijeenkomst elke derde dins dag van de maand van 10.00 -12.00 uur. Algemeen Maatschappelijk Werk. Voor tel. afspraak 077-3978500. Spreekuur op maandag t/m vrijdag van 09.00-10.00 uur. Vrijwilligerscentrale. Bemiddeling of persoonljike informatie advies. Tel. afspraak 077-3978500. Inzage vrijwilligersvacaturebestand: tijdens kantooruren. Vacatureklapper en via synthese.vrijwilligersgids.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 13