www.lillebi.be 1 ROLLUIKEI UITVZZkco? LancCsiqt PEELRAND MAKELAARDIJ: brengt dynamiek in de bestaande woningmarkt! Venray, Stationsweg 25 nnn Venray, Patersstraat 14 Eïl Peelrand M Makelaardij Ql Ql Cl www.peelrand.com www.funda.nl Steenhandel USTERS Uw meest komplete partner met klasse Salon Carissa M. Claessens-Pubben VERA VENRAY Aarts j§ Voor de feestdagen Wouterstraat 36, America 077 - 464 04 20 Kortingen van 20% tot 60%! EIKEN GRENEN TEAK KOLONIAAL _giversecadeau-artikelen halve prijs! PEEL EN MAAS Donderdag 1 december 2005 - pigEl Oh, kom er eens kijken naar onze nieuwe collectie Lillebl. Surprise verstuurt naar meer dan 50 landen, maar u kunt het ook gewoon ophalen in onze winkel. Surprise Patersstraat 5 Venray tel. 516016 in hartje Venray, dat volledig aangepast is aan de nor men en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zienOe lig ging aan een van de mooiste woonstraten van Venray is uniek. Een garage op loopafstand (25m) kan gebruikt worden. Het pand biedt een perfecte mix van wooncomfort en authenti citeit. Zo is de hal nagenoeg geheel authentiek en zijn diverse tegelvloeren in de oude staat teruggebracht. Oe woonkamer geeft via de dubbele tuindeuren een schitterend zicht op de knusse achtertuin, heeft een natuurstenen schouw en een sfeervolle erker aan de voorzijde. de functionele ruimte voor "de witte hoek". Op de eerste verdieping vallen de paneeldeuren meteen op. De 3 slaapkamers zijn van prima formaat en hebben ieder een eigen bijzonder heid: de toegang naar het balkon aan de voorzijde, een ronde muur met glas in lood ramen en mooi zicht op de achtertuin. De qua oppervlakte riante badkamer biedt evt toegang tot een te maken dakterras. De volledige verbouwde 2e verdieping die middels een vaste trap bereikbaar is geeft mogelijkheid voor een 4e slaapkamer of kan een geweldige werkkamer zijn. Er is voldoende licht door de 2 velux-dakvensters en meer loopruimte dan u aan de buiten kantvan het pand zou verwachten. De mooi aangelegde achtertuin met vrije achterom is v.v. - sierbestrating en biedtmatimale privacy. Kortom: een bezichtiging meer dan waard raal over de volle breedte uL_, vrijstaand woonhuis met ruime aangebouwde garage en een zonnige achtertuin m terom. Het pand heeft ei n met vrije ach- e afwerkingsni- warming. Hal, meterkast, toilet, rechte woonka- it trapkast en een royale uitbouw met pits gaskookstel, schouwmodel afzuigkap, vaat wasser, hete luchtoven, magnetron en koelkast met vriesvak. Bijkeuken met uitstortqootsteen en aansluiting voor de wasmachine en droger. Ie verdieping: Overloop, 2 slaapkamers, separaat toilet en een badkamer ingericht met een ligbad, schotten. 2e badkamer ingericht met een dou cheruimte en een wastafel. Inloopkast met daar in de CV-ketel en veel bergruimte. De brede aan gebouwde garage heeft een kantelpoort. De op het noordwesten gelegen tuin met vrije achter om, een gazon, platenborder en 2 terrassen, waaivan 1 overdekt, biedt veel privacy door de beschutte hoekligging. B.jr: ca. 1994, opp.: 380 m', inh.: ca. 450 m'. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Aan een leuke, kindvriendelijke woonstraat in de wijk Landweert, gelegen halfvrij- staande woning met garage. Indeling: begane grond: hal met vaste, dichte trap- opgang, kruipruimte, meterkast, toilet, rechte woonkamer (ca. 28 m') met trap kast, open keuken met inbouwkeuken voor zien van een 4-pits gaskookplaat, afzuig kap, koelkast en een vaatwasser. Royale bijkeuken. Ie verdieping: overloop, 3 slaapkamers met o.a. rolluiken en de groot ste kamer is voorzien van een TV- en tele foonaansluiting (resp. ca. 6,14 en 10 m'). Moderne geheel betegelde badkamer, inge richt met een ligbad en wastafel. Oe 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en in gebruik als bergruimte en was ruimte. Er bestaat de mogelijkheid tot het realiseren van een 4e en 5e slaapkamer. Inpandig bereikbare garage. Er is een ver gunning aanwezig voor het realiseren van een carport. De op het noordwesten gele gen achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating. B.jr.: ca. 1994, opp.: 166 m', inh.: ca. 410 mJ. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Zoekt u achter een schitterende volledig gerenoveerde in het centrum gelegen monumentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen (1.250 m') of om een win- kel/kantoor/bëdrijf aan huis uitte oefenen, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard! In het pand zijn diverse karakteristieke elementen aanwezig en de indeling van het pand biedt nog veel mogelijkheden. Indeling voorhuis: begane grond: winkelruimte met metefkast. Ie verdieping: overloop, 3 slaapkamers, meterkast Badkamer ingericht met een closet, fonteintje en doucheruimte. De riante 2e verdieping wordt als berging gebruikt en hier is de CV-ketel geplaatst. Indeling achterhuis: begane grond: hal, kelder, kantoor, royale woonkamer met schouw, gesloten leefkeuken met eenvoudig keukenblok, wasruimte en toilet. Ie verdieping: overloop, 3 grote slaapkamers en een bergruimte met vaste trapop- gang naar de 2e verdieping van het voorhuis. De op het westen gelegen, verhar de tuin met ruime schuur heeft een vrije achterom die bereikbaar is via de Henseniusstraat. B.jr.: ca. 1806, opp.: 320 m', inh.: ca. 1250 m'. Richtprijs: 429.000,- k.k. VENRAY, CHURCHILLSTRAAT 18 I PAVANESTRAAT 124 TE VENRAY Venray, Nieuweind 26 Op een perfecte vrije hoeklocatie nabij het centrum van Venray gelegen, diverse malen uitgebouwd en goed onderhouden vrijstaand woonhuis. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Zeer modem gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/bespreekbaar. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 In het centrum van Broekhuizenvorst, gele gen op een royale kavel (675 m!) staat deze vrijstaande woning met aanbouw en ver nieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m'), met vrij uitzicht over de lan derijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Wonen op 1 niveau (ca 750 m' woonruimte) op een kavel van ca. 3.250 m! in de kem, met een blijvend vrij uitzicht en mogelijkhe den voor dieren aan huis. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Venray, Landweertweg 18 Deze vrijstaande woning met carport en ruime aangebouwde berging is gelegen in het centrum van Venray op een prachtig per ceel van 577 m'. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m') met inpandig bereik bare garage en carport, is gelegen op een royale kavel van 453 m' in de woonwijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray op een kavel van 735 m' staat dit in 1996 royaal uitgebouwd vrijstaande woonhuis met vrijstaande gara ge. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kem van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 185.000,- k.k. Venray, Stationsweg 139a Op een schitterende kavel (1.165 m') gele gen, degelijk en met gebruikmaking van per fecte materialen gebouwd, zeer royaal en karakteristiek, vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 519.000,- k.k. Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmer vloer met vloerverwar ming op de begane grond. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Venray, Truus Schroderstraat 5 Dit zeer royale, perfect onderhouden, vrij staand woonhuis met berging en leuk aan gelegde tuin is gelegen in een rustige, kind vriendelijke woonstraat. Vraagprijs: 383.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zoekt u een zeer ruime woning nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis, is dit pand een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat 10 Aan de rand van de woonwijk St. Antoniusveld staat deze royale vrijstaande woning met inpandig bereikbare garage en leuke, eigentijdse elementen. Vraagprijs: 389.000,- k,k. In de directe nabijheid van het centrum, op leuke locatie gelegen hoekwoning met serre en verlengde garage. In 1995 is het pand geheel verbouwd en voorzien van nieuwe kozijnen, keuken, badkamer en CV-ketel. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toi let, rechte woonkamer met veel lichtinval en afgewerkt met sierlijsten. Ruime dichte keu ken met inbouwkeuken voorzien van 4-pits gaskookplaat, vlakscherm Itho afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron, koelkast. Royale verwarmde serre met tegelvloer en grote har monicadeur. Ie verdieping: Overloop, 3 slaap kamers en een badkamer ingericht met een closet, een wastafel, een doucheruimte en een design radiator. 2e verdieping: volledig geïsoleerde bergruimte met CV-ketel, waar een ruime 4e slaapkamer realiseerbaar is. De roya le, inpandig bereikbare garage beschikt over een elektrisch bedienbare kantelpoort De op het westen gelegen tuin is volledig verhard en voorzien van een waterpartij, middels de har monicadeur is er veel contact met de serre. B.jr.: ca. 1964, opp.: 246 m!, inh.: ca. 350 m3. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Venray, Zilverschoon 8 Gelegen aan de rand van de woonwijk Landweert III, staat dit vrijgetegen, royale woonhuis met garage (Finse houtbouw) op een ruime kavel van 506 m!. Vraagprijs: op aanvraag Wellerlooi, Catharinastraat 25 Vrijstaand woonhuis met inpandige praktijk/kantoorruimte, vrijstaande schuur met 2 paardenboxen, rijbak en weiland op een kavel van ca. 3350 m'. Vraagprijs 395.000,- k.k. Venray, St. Servatiusweg 30 Een unieke starterswoning! Aan de rand van de jonge woonwijk St. Antoniusveld, staat deze uitgebouwde tussenwoning met vrij staande garage en een oprit voor 2 auto's. Prijs: €f Vraagprijs: 199.000,- k.k. Lottum, de Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kindvriende lijke locatie dit royaal, uitgebouwd halfvrij- staand woonhuis met maar liefst 7 slaapka mers. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een v/oonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m:) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modem en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs 219.000,- k.k. Zoekt u een pand waar fors leefoppervlak op de begane grond met mogelijkheid voor prak tijk aan huis gecombineerd wordt met veel ruimte op de le en 2e verdieping, dan moet u beslist hier komen kijken. De luxe afwer king, kelderruimte en het neutrale materiaal gebruik maakt dit geheel af. Indeling: bega ne grond: ruime hal met trapopgang, toilet, meterkast, woonkamer met houten esdoorn vloer, tuinkamer met veel lichtinval door de lichtstraat, gesloten keuken met'moderne inbouwkeuken (2000) en voorzien van een 6- pits gasfornuis, heteluchtoven, koelkast en vaatwasser. Berging met de aansluiting voor de wasmachine en droger en bergkast met koelkast. Kantoorruimte met kabel en tele foonaansluiting. le verdieping: overloop, 3 slaapkamers en ruime badkamer ingericht met een ligbad, douche, toilet en wastafel. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap. Overloop met CV-ketel, 4e slaap kamer met bergkasten. De op het oosten gelegen achtertuin is voorzien van een Pergola met begroeiing. Vraagprijs: 309.000,- k.k. Venray, Koningskaars 1 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en carport, is gelegen in Landweert. In 2002 is de keuken ver nieuwd en in 2003 de badkamer en toilet. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Wanssum, Meerlosebaan 8 Deze halfvrijstaande, uitgebreide woning met vrijstaande berging en overdekte vrije achterom ligt in een rustige woonstraat in het dorpje Wanssum, dicht bij de golfbaan van Geijsteren. Vraagprijs 249.500,- k.k. Venray, Paterslaan 3a Deze royale, halfvrijstaande, jonge woning met vrijstaande garage en ruime, zonnige tuin op het zuiden met vrije achterom, is gelegen in het centrum van Venray. Vraagprijs 269.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met serre en gara ge in gebruik als kantoor/praktijk ruimte. Het pand is in prima staat van onderhoud, recentelijk is de keuken geheel vernieuwd. Vraagprijs 265.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met serre, 4 .slaapkamers, garage en vrije achterom is gelegen op een ruime kavel van 550 m', op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs 249.000,- k.k. Venray, Wederik 19 Deze ruim uitgebouwde halfvrijstaande woning met garage en carport is gelegen op een roya le kavel aan een hofje in de wijk Landweert Vraagprijs: 232.000,- k.k. Deze perfect onderhouden, sfeervol ingerichte halfvrijstaande woning met verlengde garage (ca. 9 meter) is gelegen op een royale kavel, aan de rand van de woonwijk Landweert. Dit pand heeft 4 slaapkamers waarvan 2 op de le verdie ping en 2 op de 2e verdieping. Indeling: begane grond geheel voorzien van een massief eiken nouten vloer: hal, meterkast, toilet, woonkamer met trapkast en tuindeur waardoor e tuincontact is, open keuken met inbouwkeuken voorzien van een 4-pits keramische kookplaat, vlakscherm afzuigkap, combimagnetron en koel kast De keuken wordt middels een bar geschei den van de woonkamer. De aangebouwde garage is verlengd, le verdieping, geheel voorzien van een parketvloer: overloop, 2 slaapkamers, badka mer ingericht met een ligbad, douchehoek, was tafelmeubel en toilet. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap: 2 slaapkamers met bergruimte in de knieschotten. Tevens is op deze verdieping de CV-ketel, de aansluiting voor de wasmachine en droger en de unit voor de mechanische ventilatie geplaatst. De op het westen gelegen tuin is aangelegd met 2 terras sen, een gazon, diverse plantenborders en een vijverpartij met waterval. Vraagprijs: 222.500,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrijstaan de recreatiewoning met tuinbergfhg, is gelegen in het bungalowpark De Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m!. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Overloon, de Vers 225 Deze recreatiewoning is in 1997 gebouwd en is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m! op het vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/7 Deze jonge, vrijstaande recreatiewoning is gelegen op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrijstaande waterwoning is gelegen aan een rustige doodlo pende straat op het vakantiepark de Witte Vennen. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden NVM'WONEN Aan de buitenring van de woonwijk het "Brukske" ligt deze leuke tussenwoning met berging en aan de achterzijde grenzend aan een groensingel. In het pand is de keuken gerestyled en de badkamer geheel vernieuwd (20021. Indeling: Begane grond: royale hal, meterkast, kruipruimte, toilet, woonkamer met trapkast, tuindeur en mooi zicht op de achtertuin, open keuken met inbouwkeuken voorzien van een 5-pits gasfornuis, schouw model afzuigkap en oven. De keuken en woonkamer worden gescheiden middels een bar. Berging, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een moderne badkamer inge richt met ligbad, doucheruimte, wastafel, vrijhangend toilet en design radiator. 2e ver dieping: royale geïsoleerde bergruimte voor zien van 2 Velux dakvensters. De op het wes ten gelegen achtertuin heeft een goede bezonning en biedt de nodige privacy en is aangelegd met een terras, een gazon en diverse plantenborders. B.jr.: ca. 1975, opp.: 150 m', inh.: ca. 390 m'. Vraagprijs: 172.500,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Venray, Marjolein 20 Aan de rand van Landweert staat dit vrij staand geschakeld woonhuis met garage. Maximale privacy is verzekerd door de gren zing aan het "groen". Vraagprijs: 239.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum, staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Ysselsteyn, Dopheide 27 Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande ber ging. Een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Venray, Langstraat 41 Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Zeer royale karakteristieke woning (ca. 875 m') met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Arcen, Maasstraat 60 In de kem van het maasdorp Arcen, staat deze goed onderhouden vrijstaande bungalow met inpandige garage, op een vrijgelegen kavel (379 m'). Vraagprijs: 269.000,- k.k. Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met onder gelegen inpandige garage. Vraagprijs: 384.000,- k.k. Venray, Kiosk 66 De unieke kans voor een starterDit per fect onderhouden, in 2001 geheel gereno veerd appartement op de 3e verdieping met grote berging op de begane grond. Vraagprijs: 137.000,- k.k. Venray, Grotestraat 12 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs op aanvraag. Venray, Henscheniushof "Henscheniushof in hartje Venray wordt gerealiseerd! Er worden maisonnettes/ap- partementen op de le en 2e verdieping te koop aangeboden. Prijzen vanaf 250.00,- v.o.n. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de begane grond, met inpandige parkeerplaats en ber ging in het souterrain, schitterend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. Venray, Patersstraat 30 Appartement op de begane grond met ber ging en parkeerplaats in het souterrain. In het appartement is in 2002 een nieuwe luxe inbouwkeuken geplaatst. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Melderslo, Daniëlweg 47 Aan de doorgaande weg van Horst naar Melderslo staat deze langgevelboerderij met schuur op een royale kavel van 880 m'. Een unieke kans voor de liefhebber die betaalbaar "buiten" wil wonen. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Oostrum, Spurkterdijk 6 Landelijk gelegen, geheel verbouwde langge- velboederij v.v. alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakteristieke elementen. Vraagprijs: 649.000,- k.k. GESCHAKELD WOONHUIS Md M**#4 Venray, Adelbettweg 38 Deze geschakelde woning met extra slaapka mer op de beg.gr. en een vaste trap naar de 2e verd. heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrijstaande garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije achterom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 159.000,- k.k. VERKOCHT ONOER VOORBEHOUD De Gouden Leeuw 174 te Venray Sambastraat 26 te Venray Meerlosebaan 24 te Wanssum Langstraat 72 te Venray St Antoniusveldweg 34 te Venray Langstraat 30 te Venray Hogeweg 5 te Vierlingsbeek Kolkweg 4 te Venray Haalakker 30 te Oirlo Walstra 9 te Venray Jerusalem 80 te Venray EUenberg 25 te Broekhuizen Silene 8 te Venray MET SUCCES VERKOCHT Bergweg 23 te Venray Jerusalem 82 te Venray Ghunenbeek 16 te Oostrum Henseniusstraat 19 te Venray Kruidenlaan 52 te Venray Zwanebloem 14 te Venray Yssetsteynseweg 37 te Ysselsteyn Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com Alle voorhanden soorten bakstenen •Topexclusieve vloer- en wandtegels Decoratieve sierpieisters Stenen voor diverse bestratingen buiten het huis Dakpannen in alle kleuren en modellen Spiekert 4 5812 AD Heide-Venray Tel: (0478) 58 69 55 Fax: (0478) 58 91 16 Alles wat u zoekt voor uw woning is te vinden in onze moderne en volledig ingerichte showroom. In één oogopslag ziet u het resultaat van uw nieuwbouw, verbouwing of renovatie. Steenhandel Kusters: veelzijdig in assortiment en service Nu speciale aanbieding voor december maand Voetreflex behandeling, schoonheidsbehandeling per behandeling €25,- Pedicure behandeling 16,- Zeer mooie Beauty Cheques vanaf 16,- MAAK EEN AFSPRAAK VOOR KERST ATTENTIE GRATIS Voetreflexzonetherapie, acupressuur, pedicure, schoonheidsbehandeling, kleurentherapie, ontspanningsmassage, sauna. Kruitweg 9, 5801 XR Venray telefoon 0478-569785 De praktijk is in 't centrum gelegen t.o. de bibliotheek. GRATIS PARKEREN GEGARANDEERD G O E Industrieterrein De Hulst SLAGERIJ Gourmetschaal 7 soorten vlees a 4,3] Varkenshaas, Gehakt Cordonbleu, Snitsel, Kipfilet, Kalkoen/af. Biefstukje en een Slavinkje Gourmetschaal 7 soorten vlees compleet met garnituur a 10,8] Varkenshaas, Gehakt Cordonbleu, Snitsel, Kipfilet, Kalkoenlapjs, Biefstukje en een Slavinkje, Roerbakgroenten, Versgesneden fn Huzarensalade, Eieren, Uienstokbrood en 3 Sauzen Reepjesvlees gourmetschaal 6 soorten vlees en 1 vis a Shoarma, Stroganof, Kip piri-piri. Swaggies (kalkoen), Cajun (bief), Gyros en Nativement (vis). Reepjesvlees gourmetschaal 6 soorten vlees en 1 vis met garnituur a 11,8|anin Shoarma, Stroganof, Kip piri-piri. Swaggies (kalkoen), Cajun (bii elaa: Gyros en Nativement (vis), Roerbakgroenten, Versgesneden fru: ien Huzarensalade, Eieren, Uienstokbrood en 3 Sauzen. se w leut» 48imd leetti ie va ewo Ook voor warm vlees Mlgt poon vanaf 7,50 pe tQ Gehaktballetjes-tomatensaus, Varkenspoulet-champignonrooms Spaans rundvlees, Beenham in mosterdsaus, Kalkoenfiletsaté, Hachée, Kip - Thaise curry UITSLUITEND OP BESTELLING U kunt ook online bestellen op www.aarts-kurstj ei Die Ru Belangrijke informatie voor mensen met diabej U wilt meer bewegen, maar u vindt het moeilijk om naar een g school te gaan. Het Medisch Centrum Antoniusveld heeft de oplossing voor u! Wij organiseren een cursus "Antoniusveld in Beweging" waaj leert bewegen in een groep van zes personen, onder begeleiding een fysiotherapeut. De lessen zijn twee maal per week, gedunf een periode van drie maanden. De lessen duren één uur. Tijdens deze cursus krijgt u ook: Voedingsadviezen van een diëtiste Inzicht in de ziekte diabetes mellitus (aan de hand van voorlic| en instructie van onze praktijkverpleegkundige) Gratis een eigen bloedsuikermeter De mogelijkheid door onze kookworkshop de voedingsad' culinair te verwerken Persoonlijk bewegingsadvies, na afloop van de cursus De cursus "Antoniusveld in Beweging" zal in het Medisch Cel Antoniusveld, aan de Stationsweg 60 te Venray, plaatsvindel cursus start 16 januari 2006, de kosten bedragen 18,75 per les (totaal aantal lessen: 26). De lessen zullen elke li dag om 14.15 uur en donderdag om 13.00 uur plaatsvinden. Hebt u interesse voor deze cursus? Meldt u dan aan bij: Veronique van den Berk tel: 0478- 503502 (maandag t/m donde| 13.30-14.00u) email: v.vandenberk@huisartsenvenray.nl. Tijd anh lieuv lebbi >5 n en(] ijde ent spie Venmyseweg 10, Horst. Tel. (077) 398 84 39 lAfgi jurgei poe TCgci jverk3 papri et se; ji dp lebbe Igedt Ikaa jacht fsch efsto ai pde j |cn va 1 En i roor;

Peel en Maas | 2005 | | pagina 8