Junior Kamer wil speelweide realiseren Papegay voor Joep en Jeanne Krijnen JeugdsoosIduna laat schulden na Veertig jaar Jeugd Rode Kruis Venray Twee kleuren grind op dak ubliekshal Venray stimuleert zorg voor de natuur .s Alcoholmisbruik groot probleem' 1 Spaans op De Keg Brandweer later in Smakt, Ysselsteyn en Vredepeel SSSSïfe 'Geen Smakterheide 3 maar De Blakt" E Flyers PEEL EN MAAS Donderdag 24 november 2005 - Pagina 9 r. Het college van Venray heeft jn besluit genomen over een jeuwe bouwvergunning voor het dak van de publiekshal, lurgemeester en wethouders .ïebben besloten om twee duide- ijk verschillende kleuren grind roe te passen. Met donkere grind- jtroken wordt een verwijzing naar de oude fundamenten onder de publiekshal op het dak aange bracht. Hierdoor is het niet meer nodig om hoogteverschil tussen de grindsoorten aan te brengen. Dit was een duurdere oplossing die de commissie Welstand, Monumenten en Architectuur van Venray had voorgesteld. Naar aan leiding van dit advies heeft het college een second opinion gevraagd bij een andere wel standscommissie. Naar aanleiding hiervan en in overleg met de architect heeft het college dit besluit genomen. Met de gekozen oplossing wordt binnen de muren van het gemeentehuis een interessante invulling gegeven aan het dak, die refereert naar de monumentale status van het pand. In het oor spronkelijke ontwerp van de publiekshal werd uitgegaan van een zogenaamd sedumdak. Een groene dakbedekking, bestaande uit gras- en mossoorten. Vanwege bezuinigingen moest er gezocht worden naar een andere oplos sing, Het college dacht aan een afwerking met wit grind. Dit vond commissie Welstand, Monumenten en Architectuur van de gemeente Venray te mager, omdat het dak beschouwd dient te worden als een vijfde gevel. Zoals de oorspronkelijke binnen tuin deel uitmaakte van het geheel en geen kale vlakte was, zo was het ook noodzakelijk om het dak op een interessante manier vorm te geven, passend bij de omliggende bebouwing. Aangezien het college van mening was dat een eenvoudig grinddak ook voldoende was, heeft de gemeente het plan voor een second opinion voorgelegd aan een commissie van Welstandszorg Noord-Brabant. Ook deze commissie kwam tot de conclusie dat een eenvoudig grinddak geen optie was, omdat ook zij vond dat het dak als vijfde gevel behandeld diende te wor den. Wel geeft zij aan dat er meer der opties zijn om het dak met een interessant grafisch patroon in te vullen. In overleg met de architect heeft Venray een pas sende oplossing gevonden in het van twee duidelijk verschillende kleuren grind die verwijzen naar de oude fundamenten onder de publiekshal, zonder hoogtever schil. Het gewijzigde voorstel wordt nu uitgewerkt tot een nieu we bouwaanvraag en de bouw vergunning hiervoor zal binnen kort worden verleend. Daarna kan dan de publiekshal worden afge bouwd. lleeil iopzotó nberu Het college vindt natuur en landschap in de gemeente Venray gemeente belangrijk. Daarom financiert de gemeente een deel van het plan Zorg voor natuur en landschap in de gemeente Venray. Dit plan wordt door de stichting Instandhouding Kleine landschapselementen (IKL) vanaf 2006 jaarlijks opgesteld en uitge voerd voor een periode van tien jaar. De overige middelen voor het plan komen vanuit de provin cie, gebiedsbureau Reconstructie, sponsoren en particulieren. Het IKL noemt in het zorgplan al haar activiteiten voor een jaar. Het doel van het plan is het behouden en verhogen van de kwaliteit van het Venrayse land schap. Het IKL stelt het op in overleg met diverse Venrayse organisaties, zoals WBE, IVN, stichting dorpsradenoverleg, LLTB, Gemeente Venray. Sinds 1987 is de stichting IKL actief bin nen de gemeente Venray. Zij onderhoudt onder andere land schappelijke elementen, zoals sin gels, boomgaarden en poelen in het Limburgse (cultuurlandschap en verbetert leefomstandigheden voor diverse diersoorten. Daar betrekken zij zoveel mogelijk lokale partijen bij. Ook stimuleren en ondersteunen zij vrijwilligers werk in natuur en landschap. Zo werken in Venray bijvoorbeeld Jong Nederland en diverse basis scholen onder begeleiding van IKL in de bos- en natuurterreinen van de gemeente Venray. Zo ver groten zij de betrokkenheid van de inwoners van Venray bij hun eigen leefomgeving. 1 Het sterk toenemende alco holgebruik onder jongeren wordt een steeds groter pro bleem in Venray. Het leidt tot agressie en criminaliteit in de openbare ruimte. Dat zei bur gemeester Waals maandag in de commissie Stedelijk Beheer. Waals vertelde dat uit onder zoek is gebleken dat 70 procent van de meisjes ouder dan twaalf jaar regelmatig alcohol drinkt. "Bij de jongens is het nog niet onder zocht. Maar dit cijfer zal niet veel vrolijker zijn. Door het alcoholge bruik ontstaat veel agressie. Dit is een heel groot probleem in Venray", stelde Waals, die aangaf dat het overmatig drinken van alcohol vrijwel geheel buiten de reguliere horeca om plaatsvindt. "Het gebruik in de cafés is redelijk goed onder controle." Waals wees ook naar de supermarkten 'waar breezers en alcoholische dranken steeds meer schapruimte krijgen'. "De blauwe maandag is daardoor een begrip geworden op de scho len en opleidingen." Volgens de burgemeester zal alleen een jarenlange intensieve anticampagne en een strenge aan pak uitkomst bieden. "Want het is binnen tien jaar "ook gelukt om van een roker als sociaal figuur een volledige sociale outcast te maken. En door een strakke aan pak is het aantal gokverslaafden inmiddels ook gehalveerd." Gezien de grote belangstelling onder de leerlingen is inmiddels de tweede cursus Spaans op basis school De Keg van start gegaan. Deze cursus is gesplitst in de twee lesgroepen; beginners en vervol gers. Het gaat hierbij om leerlin gen die naast hun weektaak een extra uitdaging nodig hebben. Aan de beginnerscursus nemen veertien leerlingen van de boven bouw deel. Zij volgen twee proef- Tijdens de negende editie van Tour of Taste, het zakelijke culinai re evenement op de Venrayse jaar agenda in restaurant De Vier Linden, maakte Junior Kamer Venray aan culinair Noord- Limburg het-pfóject voor 2006 bekend: een nieuwe speel- en picknickweide in Venray. Junior Kamer Venray, is een club van jonge, ambitieuze, ondernemende mensen die de Tour of Taste hou den. Dit belangrijke, jaarlijkse eve nement van de Junior Kamer is een reis door de culinaire regio Venray. Hier leven de topkoks van vier toonaangevende restaurants zich uit. Rene Brienen van De Heerlijckheid, Roger Smits van De Hamert, Patrick Verhoeven van De Vièr Linden en Theo Wolters van De Heeren van Overloon. Onder de ruim 220 gasten waren dit jaar vele ondernemers, managers en beslissers, welke onder het genot van gerechten en wijnen intensief konden netwerken. Met deze avond steunt de Junior Kamer Venray het goede doel. Een doel dat gedurende de avond werd ont huld en toegelicht. Op de voorma lige fietscrossbaan Vlakwater wil Junior Kamer Venray in 2006 een speel- en picknickweide realiseren waar gezinnen uit de regio Venray kunnen recreëren. Junior Kamer Venray voorziet hiermee in een behoefte die onder vele Venrayse gezinnen reeds lang bestaat. Dankzij wederom een succesvolle Tour of Taste is er een eerste ferme stap gezet naar de realisatie hiervan. Het komend jaar zal de Junior Kamer zich verder inzetten om het project (omvang 100.000,-) succesvol af te ronden. Naast enkele Venrayse onderne mers die reeds hun steun hebben toegezegd is ook de Gemeente Venray een solide partner in de uit eindelijke realisatie. Junior Kamer Venray hoopt dat wederom veel particulieren en ondernemingen participeren in een ongetwijfeld succesvol project. Mocht u interes se hebben dan kunt u contact opnemen met Geert Versteegen (info@jkvenray.nl). Junior Kamer Venray (onderdeel van JCI Nederland) is een solide, ambitieu ze en ondernemende vrienden club, met aansprekende projecten, het Wereldhandelsspel en hét zakelijke culinaire evenement op de jaaragenda: de Tour of Taste. De Junior Kamer Venray vindt haar oorspong in 1999. De heren Leon en Wil Janssen herkenden de behoefte onder jonge onderne mende dertigers om zich in een club te verenigen. In 1999 vormde het project Het Venray's ArbeidsPracticum de eerste ken nismaking van Venray met de ambities van de Junior Kamer. De grondslag van het idee was kinde ren uit het speciaal onderwijs de mogelijkheid te bieden, onder begeleiding van een onderwijsin stelling, kennis te maken met hun toekomstige rol in het bedrijfsle ven. Bedrijven die destijds gebruik maakten van dit project doen dit tot op de dag van vandaag nog altijd. In 2003 en 2004 realiseerde de Junior Kamer het project 'Dat mag er wezen'. De Junior Kamer Venray renoveerde een weeshuis in Roemenië. Ook hier was de ondernemersgeest bepalend voor het succes van het project. Junior Kamer (JCI) Nederland onder scheidde destijds Junior Kamer Venray met de award voor het beste project van Junior Kamer Nederland. Het project had een omvang van 70.000,- en is geheel zelfstandig door Junior Kamer Venray gerealiseerd. In 2006 wil de Junior kamer een speel- en picknickweide realiseren voor gezinnen uit de regio Venray. Meer informatie is te vinden op de website van Junior Kamer Venray www.jkvenray.nl lessen, waarna ze kunnen beslui ten of ze met de cursus willen doorgaan. De beginnerscursus wordt wederom gegeven aan de hand van de Teleac televisieserie Spanje Nu en Nu Spaans en bestaat uit modern beeld- en geluidsmateriaal, met daarbij intemetbegeleiding. De serie is in juni nog door een internationale jury in Berlijn bekroond met de zogeheten Comenuisprijs. Dit is een prestigieuze onderscheiding van de Europese Vereniging voor Neerlandistiek Comenius, voor vormende projecten die onderwij zend en opvoedkundig als uitste kend in Europa gelden. Op 27 juni is door het Ministerie van OCW een wetsvoorstel bij de Tweede Kamer ingediend voor regulier onderwijs in de Spaanse taal voor leerlingen van basisscho len. Het is wellicht mogelijk de cursus van De Keg daarin in te passen. Vanuit De Keg is een ver zoek ingediend bij het Europees Platform, dat deze ontwikkeling indertiid heeft inveyet Joep en Jeanne Krijnen-Gooijer, bekend als het keizerspaar van Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan in Venray, zijn onderscheiden binnen de Nobele Orde van de Papegay, één van de hoogste onderscheidingsoorten uit het schutters- en gildenwezèn. Dat gebeurde in het Rubenshuis in Antwerpen. Joep Krijnen is jarenlang het gezicht geweest van de Venrayse schutte rij. Vanaf 1976 tot en met 2001 hanteerde hij de voorzittershamer en regelde hij vele zaken voor de schutterij. De uitbreiding van de schutterij, de realisatie van diver se zaken in samenhang met de kerk, de nieuwe uniformering; dit waren enkele zaken waarmee Joep Krijnen voorop liep om de schutterij te promoten. Aan zijn rechterhand stond Jeanne Krijnen-Gooijer, die hem vele uren heeft moeten missen. Zij was achter de schermen echter ook volop bezig om zaken voor de schutterij te regelen. Zij typte vele notulen uit en zorgde ervoor dat haar man zijn activiteiten als voorzitter op een goede manier kon vervullen. Joep Krijnen was inmiddels al vijf jaren actief in de Nobele Orde van de Papegay in de functie van officier, en Jeanne Krijnen-Gooijer had zeven jaar geleden de zilveren medaille ver bonden aan deze orde reeds ont vangen. Afgelopen zaterdag werd Joep Krijnen opgenomen als com mandeur in deze orde en kreeg Jeanne Krijnen-Gooijer een pro motie naar een gouden medaille. De Nobele Orde van de Papegay heeft tot doel personen te eren of te honoreren, die met hun inzet of steun bijdragen of hebben bij gedragen tot de instandhouding en uitstraling van de erkende his torische gilden, schuttersgilden, schutsbroederschappen en/of schutterijen. De orde zal zich, afhankelijk van de mogelijkheden, eveneens inzetten om de boven genoemde verenigingen te helpen hun werking kwalitatief te verbe teren of uit te breiden. Bij deze doelstelling is de orde niet gebon den aan enige politieke, filosofi sche of religieuze overtuiging. Jaarlijks worden tijdens de zoge noemde investituur de eretekens en hun bijbehorende oorkonden uitgereikt. Deze plechtigheid wordt onder meer bijgewoond door de leden van de kanselarij en binnen- en buitenlandse promi nenten. Joep Krijnen is sinds zijn aftreden als voorzitter in 2001 nog immer actief voor de schutte rij. Samen met het bestuur is hij nu druk doende om in 2008 een bondsschuttersfeest in Venray te organiseren. De Venrayse brandweer kan vanaf de kazerne aan de Acaciastraat drie kerkdorpen niet binnen zes minuten berei ken. Smakt, Ysselsteyn en vooral Vredepeel moeten lan ger wachten op de komst van de brandweerwagen. In de dorpen Leunen, Heide, Veulen, Castenray, Oirlo, Oostrum en Merselo arriveert de brandweer tussen drie en zes minuten na vertrek vanaf de kazerne. Brandweercommandant Peter Bandsma vertelde dinsdag avond in het gemeentehuis dat deze tijden gelden voor de kom van het dorp. "We zijn vanmiddag met een ladderwagen naar alle dorpen gereden en hebben de tijd opnieuw opgenomen. In Ysselsteyn waren we in zeven minuten. Die plaats is via de hoofdwegen goed bereikbaar. En we hebben niet harder gereden dan tachtig, negentig kilometer." Dorspraadvoorzitter Sieb Nijssen vroeg duidelijkheid. Want een gemeenteambtenaar had een week eerder op de dorpsraadver gadering verteld dat de brand weer er negen minuten overdoet om in Ysselstevn te arriveren. Maar Bandsma bevestigde dat zeven minuten echt haalbaar is. De wagen kan via de Leunseweg snel de Deumeseweg oprijden. Smakt moet bij een brand acht minuten wachten. Het dorp ten noordoosten van Venray ligt ongunstig ten opzichte van de kazerne in Venray-Zuid. Indien de brandweerauto via de A73 naar Smakt rijdt dan kan het iets kor ter. De rit duurt dan zevenenhalve minuut. Vredepeel ligt helemaal in een uithoek en is pas na twaalf minu ten te bereiken. Daarom heeft de Venrayse brandweer samenwer king gezocht met de gemeente Gemert-Bakel. Vanaf Brabant duurt de rit naar Vredepeel drie tot vier minuten. Bandsma verklaarde dat de brandweer voldoet aan de wette lijke normopkomsttijden. Die lig gen voor het stedelijk gebied op PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur acht minuten en voor het buiten gebied op twaalf minuten. Venray beschikt over een vrij willigerskorps. Het nadeel is dat het langer duurt voordat de brandweer kan uitrukken. Bij een beroepskorps dat op de kazerne verblijft kan anderhalve minuut na de melding de wagen al aanrij den. Bij vrijwilligers duurt dit lan ger omdat ze overdag van hun werk moeten komen Dan kan het zes tot zeven minuten duren voor dat de brandweerauto's onderweg zijn. Burgemeester Waals vertelde dat bijna een complete dagpioeg op het gemeentehuis werkt. "Zodra er een brandmelding is dan kunnen zij direct hun pen laten vallen en de computer laten staan. Dat ligt anders bij een schil der die ergens hoog op een ladder aan het werk is." Bandsma vertelde dat een vrij willigerskorps ook zijn voordelen heeft. "Want alle mensen komen hier uit de omgeving. Ze kennen vaak de objecten en de bewoners goed." Volgens de commandant is een beroepskorps in Venray geen optie. "Want daarvoor is het aan tal incidenten te laag." restaurant ASTER.A*»* 1 partijen tot 700 personen. I Wij zijn op korte termijn op zoek naar een Hotel-receptionist(e) De werktijden dijn een 06.30 W 15.00 dor 61 »an 15.00 tot 23.00 dur. Zin in bovenstaande functie? Stuur dan een brief met pasfoto naa. Hotel Asteria Venray t a v Dhr. Luc Kemmelings, Maasheseweg 80a, 5804 AD Venray Handtekeningen voor Verdonk Amnesty Peel Maas zamelde 440 handtekeningen in tijdens hun vluchtelingenactie. Met deze handtekeningen roept de regiona le Amnesty-afdeling minister Verdonk op om de kwaliteit van de adoptieprocedure te verbete ren. Vrijwilligers van Amnesty Peel Maas zamelden handteke ningen in bij o.a. Albert Heyn en de kerk in Oostrum. Met de peti tie roept Amnesty de minister op om de kwaliteit van de interviews in de asielprocedure te verbete ren, medisch onderzoek te doen naar martelingen, schendingen van mensenrechten serieus te nemen en te luisteren naar men senrechtenorganisaties. Wie nog niet heeft getekend kan nog steeds zijn mening aan de minis ter kenbaar maken via www.amnesty.nl. Het Lokaal Historisch Platform (LHP) ergert zich al jarenlang aan de benaming Smakterheide 3 voor het toe komstige bedrijventerrein tus sen Oirlo en Venray. In een brief aan het college houdt het platform opnieuw een plei dooi voor invoering van de naam De Blakt. Volgens het LHP heet dit gebied ten noorden van Oirlo al minstens 500 jaar De Blakt. Het platform vindt de naam Smakterheide 3 volkomen mis plaatst omdat dit gebied helemaal aan de andere kant (noord-oos ten) van Venray ligt. Een aantal jaren geleden is in navolging van de bestaande indus trieterreinen Smakterheide 1 en 2 gekozen voor de naam Smakterheide 3- De gemeente had zijn oog laten vallen op het ter rein De Blakt als toekomstig uit breidingsgebied. Om grondspecu- lanten op een dwaalspoor te zetten is toen voorlopig voor de werknaam Smakterheide 3 geko zen. Op termijn zou het gebied een andere naam krijgen. Maar tot op de dag van vandaag hanteert de gemeente nog steeds dezelfde werknaam. Het Lokaal Historisch Platform ijvert ervoor om allerlei aspecten van het Venray erfgoed in ere te houden. Eén juiste naamgeving behoort daar ook bij, zo vindt het platform dat het 'historisch onrecht' nu eindelijk wil rechtzet ten. Het LHP heeft al een tiental keer gebeld of geschreven naar diverse afdelingen van de gemeente. Maar zonder resultaat. Vandaar dat het platform zich nu rechtsreeks tot het college wendt. "Als de Roze Vlek veranderd kon worden in De Bleek, dan moet het in dit geval ook geen probleem zijn", schrijft voorzitter Koos Swinkels in de brief. Gemeente geeft toch subsidie ondanks huurachterstand De opgeheven jeugdsoos Iduna in Oostrum laat een schuld van 3-785 euro na. Het bestuur doet een beroep op de gemeente Venray dat met een huurachterstand van 1.971 euro de grootste schuldeiser is. De huurschuld wordt wel licht als oninbaar afgeboekt. Het college besloot het Oostrumse jongerencentrum als nog 1.884 euro subsidie toe te kennen over 2005. Het gaat om de periode van 1 januari tot 15 augustus, de dag dat de stichting officieel ontbonden werd. De jaar subsidie bedraagt normaal 3-015 euro. Omdat het al langer slecht ging met Iduna was met het bestuur afgesproken voor dit jaar geen subsidieaanvraag in te die nen. Er moest eerst duidelijkheid komen. Het college vindt het nu rechtvaardig - ondanks de opheffing en de openstaande huurschuld - Iduna alsnog subsi die toe te kennen. Alhoewel het in strijd is met de wet en de gemeente subsidieverordening. De gemeente vindt dat er des tijds vertrouwen is gewekt en bovendien is Iduna tot 15 augus tus geopend gebleven en er zijn soosactiviteiten georganiseerd. Met de subsidie kunnen de kosten gedekt worden. De huurschuld van 1.971 euro zal de gemeente vermoedelijk als oninbaar moeten afboeken. De problemen van OJC Iduna zijn niet nieuw. Het aantal bezoe kers nam gestaag af. De Oostrumse jeugd zoekt zijn ver tier steeds meer in het centrum van Venray. In augustus 2004 trad er een nieuw bestuur aan dat geconfron teerd werd met nogal wat 'lijken in de kast'. Al spoedig bleek dat het voortbestaan ernstig bedreigd werd. Want er was geen geld meer in kas en bij de bank stond de stichting in het rood. De finan ciële administratie bleek niet op orde te zijn. Er was geen deugde lijke boekhouding en er werden uitgaven gedaan waarvoor geen dekking was. Naast het afnemende bezoe kersaantal was er een groot tekort aan vrijwilligers. Zowel voor een bestuursfunctie als voor het voor bereiden en uitvoeren van activi teiten waren onvoldoende jonge ren te vinden. Door allerlei noodgrepen is het voorheen altijd gelukt Iduna draaiende te houden in het monumentale pand de Oude Watermolen. Het nieuwe bestuur kwam enkele maanden geleden tot de conclusie dat daarvoor het draag vlak ontbreekt. De huur bij de gemeente werd opgezegd en de stichting is opgeheven. De gemeente legt zich bij de situatie neer vanwege 'het ontbreken van enig toekomstperspectief. De gemeente hoopt nu zo snel moge lijk een nieuwe bestemming voor het pand te vinden. Er zijn een paar Oostrumse verenigingen die interesse tonen. Op vrijdag 16 december 2005 viert het Jeugd- en jonge renwerk van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Venray haar 40 jarig jubileum. Ter gelegenheid hiervan wordt in het Rode Kruis gebouw onder de Clockert, Bergweg 4 in Venray van 18.30 uur tot 20. 00 uur een receptie aangebo den voor alle oud- leidsters, oud-leden en iedereen, die iets van doen heeft met het vroe gere Jeugd Rode Kruis. Wat gestart is als Jeugd Rode Kruis heet tegenwoordig het jeugd en jongerenwerk van het Nederlands Rode Kruis. Bijna 40 jaar geleden werd gestart met EHBO cursussen op ca 21 basis scholen in Venray en omgeving. Leidsters uit die tijd waren Mieke Keysers, Anny Verheyen, Gerda Wolters, Louise van Riel, Peter Pouwels en Theo en Maria Krouwel. Uit die lessen aan groep 8 van de basisschool ont stond een clubje ijverige jeugdle den, die verder wilde met de EHBO in een ontspannen sfeer. De lessen EHBO worden thans nog gegeven op de scholen De Hommel en De Toverbal in Venray. Verder komt de club nog elke 14 dagen bijeen in de Clockert te Venray op Maandagavond. Het aantal jeugd leden varieert van 8 tot 20 leden.. Het jeugd- en jongerenwerk van het Nederlands Rode Kruis is wel veranderd. Men maakt Kerststukjes voor bewoners van het Schuttersveld en/of Beukenrode, gaat gezamenlijk op kamp, geeft van tijd tot tijd. demonstraties op braderiën en niet onbelangrijk de EHBO- les sen. Veel jeugdleden uit het verle den zijn inmiddels lid geworden van een afdeling van de afdeling Venray van het Nederlands Rode Kruis. De huidige coördinator van het jeugd- en Jongerenwerk Gerda Wolters roept iedereen, die iets heeft of heeft gehad met het Jeugd Rode Kruis, zich te melden bij haar. Haat telefoonnummer is 0478-583698 of 06-21654343 of via mail: JJWrodekruisvenray® hotmail.com De club heeft een tekort aan lei ders laf leidsters. Voelt iemand1 zich geroepen neem contact op met Gerda Wolters. Dranghekken niet meer gratis Verenigingen en andere organi saties die voor hun festiviteiten gebruik maken van dranghekken of andere afzetmaterialen, zullen hiervoor voortaan moeten beta len. De gemeente Venray is dit jaar 17.000 euro kwijt aan de afde ling Buitenbeheer van NLW- Bedrijven voor het klaarzetten en opruimen van de afzettingen. Sinds 1 januari 2003 berekent NLW-Bedrijven de kosten, inclu sief de manuren, door aan de gemeente. De gemeente op haar beurt wil vanwege bezuinigingen deze kosten weer gaan verhalen op de vererenigingen, zo meldde wethouder Driessen (CDA) maan dag in de commissie Stedelijk Beheer. Binnenkort komt hij met een voorstel en tarieven. internet Wordt uw site gevonden door uw doelgroep? Haalt u voldoende business uit uw website? Nee? Met Flyers Internet Communicatie haalt u meer uit uw website door: Een aansprekend ontwerp Communicatieadvies Business monitoring Content Management Systemen Zoekmachine marketing Interesse? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie Grootdorp 89 5815 AN Merselo-Venray www.flyers.nl 0478-546293 - info@flyers.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 9