Foutenfestival bij TV/Sportijn Petra van Veghel velt SV United Zevende zege op rij SV Venray Oostrum F1 ampioen Reanimatie diploma Voorsprong heren heren Summa/Red Stars slinkt Bedrijfscompetitie tafeltennis Jumpers'76 titelkandidaat - EL EN MAAS Donderdag 17 november 2005 - Pagina 23 fMerselo SMeiselo jjerbeekse Boys 2-Merselo 2 selo 3-Wittenhorst 11 selo 4-Olympia'18 7 uigense Boys B1 -Merselo B1 nagnards C2-Merselo Cl - (19D2-Merselo Dl Cuijck D5-Merselo D2 jC'Ol E2-Merselo E1G IC'OI E3-Merselo E2G jirum MFla-Merselo MFla drum MFlb-Merselo MFla [selo-Milheezer Boys uramma zaterdag 19 nov. jelo BI - HRC'27 BI jselo Cl - TOP'27 Cl CO (ScloDl - Meterik Dl i$eloD2 - VCO Dl iselo E1G - Meterik El selo E2G - Meterik E3 (Stlo F1G - GFC'33 F3 'CB (Asten) vet-Merselo vet 17.00 zondag 20 november 1-1 0-5 2-3 4-0 0-Ó 1-9 1-12 7-2 3-8 1-4 5-0 5-1 0-3 12.45 12.30 11.30 10.15 10.30 930 8.30 lo-Montagnards pelo 2-SVS 2 :rslo 3-Merselo 3 n 5-Merselo 4 14.30 11.00 10.00 10.00 _mbeek 3-2 Kr 3-Wittenhorst 10 1-10 [N-Achates 4 7-1 imes-BW dames 1-2 na zondag 20 november jostrum 14.30 nited 4-BW 3 11-00 14BW 4 10.00 pdames-Achates dames 11.00 ugd V27B1-Meterik BI 5-1 Ming C2-BW27 Cl 1-1 V27 Dl-Milsbeek D2 1-5 ïta'l8D3-BW27 D2M 1-0 V27 El-Milsbeek El 5-3 V'27 Fl-Venray SV F9 9-2 ICF2-BW27 F2 3-7 endtsveen MFl-BW'27 MF1/2 64) ueramma zaterdag 19 novem- jclsom Bl-BW'27 BI 15.00 V27 Cl-Venray SV C5 14.30 jaD2CO-BW27 Dl 12.00 V27 D2M-Yssetsteijn D2 12.00 Itenhorst E2-BW27 El 9.00 Mtagnards F4-BW27 F1 10.30 V27 F2-SVEB F2 10.00 on IV Geijsteren n<^ rogramma zondag 20 november olharding 6- Geijsteren 2 r' "rogramma zaterdag 19 novem- :k, 'Pi 16.30 eljsteren -Lottum 5|SV Oostrum 'Uitslagen 3P> Vitesse'08 A2G-Oostrum Al 3-9 TSCOiBl-Oostrum BI 2-0 JP Oostrum C1-Venray C3 7-1 nP ^Oostrum D 1-Montagnards D1 2-9 tel%0o5tmnD2-TOP27 DlC 2-7 Wssclsteyn D 2-Oostrum D3 4-1 P zi ;nray E2-Oostrum El 10-2 sar ostium E2-Venray Eó 0-8 dati nrayE13-Oostrum E3 7-1 ham istrum F1-Stormvogels F2 14-0 •n". C'27 F3-Oostrum F2 4-1 "Vol SDEV F3-Oostrum F3 0-5 liesl Mtrum F4-EWC F3 5-1 ijker Ktrum MF1/2-Merselo MF1 10-1 untfl leierik MFl/2-Oostrum MF3/4 20-0 i'Oostnim vet-SVOC'Ol vet 1-2 'Oostrum-EWC 1-4 nenl 'Oostrum 2-SVOC'Ol 2 1-2 tesse'08 4-SV Oostrum 3 104) e 1 1'Oostrum 4-RKDEV 3 3-3 hel intagnards 5-SV Oostrum 5 1-0 -lha ilthees 3-SV Oostrum 6 11-0 tl 'Oostrum DA1-SV United DA1 5-2 'riei rogramma zaterdag 19 novem- tr ew( lostrumBl-LeunenBl 14.00 staa Itlderslo Cl-Oostrum Cl 12.30 lOC'Ol C2-Oostrum C2 12.30 VUnited Dl-Oostrum Dl 10.00 Venray D5-Oostrum D2 9-30 Oostrum D3-Wittenhorst D4 11.30 tostrum El-Vitesse'08 E2 11.30 ralgenseBoysE 1 -Oostrum E2 9.30 ostrum E3-SVOC01 E3 930 .27 Fl-Oostrum F1 10.30 F2-Volharding F4 9-30 itmm F3-SVOC01 F3 11.30 'enray F120ostrum F4 12.00 lostrum MF3/4-America MF1 1130 VOC'Ol vet.B.-S.V. 0ostruml5.00 rogramma zondag 20 november 14.30 'UgllUmUil £UlIU«lg ;ii VV27-S.V. Oostrum tunen 3-S.V. Oostrum 2 V. Oostrum 3-Stormvogels 2 3J igetan BIADA1-S.V Oostrum DA1 Programma donderdag 24 egd ende 2-S.V. Oostrum 4 f- Oostrum 5-Merselo 4 V. Oostrum 6-SV United 3 csia F2-Oostrum F4 11.00 12.00 11.30 10.00 10.30 11.00 nov. 18.15 'n wolgense Boys Jell Uitslagen wilg.Boys-De Zwaluw 2-2 'O® Swolg.Boys 2-Sparta'18 2 1-4 Programma zondag 20 november 'W Sparta'18Swolg.Boys 14.30 Vsselsteyn 3-Swolg.Boys 2 13.00 iwolg.Boys 3-Sparta'18 6 10.30 SV Venray-VOW 2-0 (1-0). Doel punten Venray: Aukje van Lierop en Rinske Reljnders. De dames van SV Venray hebben een plichtmatige overwinning behaald tegen de Brabantse midden moter VOW. Het werd op eigen ter rein 2-0. Gewaarschuwd door trainer Ron Spruit voor verslapping na de belangrijke zege en bijbehorend feest je van vorige week, schoot Venray uit de startblokken. Nog voor de Brabant se tegenstanders de bal hadden kun nen aanraken, was het de centrale middenvelder Aukje van Lierop die al na 38 seconden de 1-0 op het score bord zette. Ze kon net na de aftrap doorlopen tot op 20 meter van het doel zonder enige tegenstand van de allesbehalve alerte verdedigers en schoot van die afstand de bal prachtig in het dak van de goal. Nog voordat VOW doorhad dat de wedstrijd al aan de gang was, lag de bal dus al weer op de middenstip. Gaandeweg de wed strijd werd echter wel duidelijk dat VOW een goede middenmoter is en daar ook zeker thuishoort. Venray had dan ook moeite om tot een goede opbouw te komen. De fysiek zeer sterke Brabantse dames lieten zien over veerkracht te beschikken en boden heel behoorlijk tegenstand. Bovendien hadden de Venrayse dames veel moeite om elkaar te vin den. Er was een overdaad aan onge lukkige passes,^misverstanden en wegspringende ""Hallen. Desalniette min werd VOW zelden gevaarlijk. Venray wist een aantal goede kansen te creëren. Zo was het linkshalf Marie ke Sijmons die vlak voor rust de bal rakelings naast de kruising schoot. Ook afstandschoten van Aukje van Lierop en laatste vrouw Rinske Reijn- ders misten precisie. In de tweede helft zette dit beeld zich voort. Ven ray bleef de betere ploeg met het meeste balbezit, zonder tot grote kan sen te komen. Een kwartier na rust was het Rinske Reijnders die zeker heid bracht: een prachtig afstand schot zeilde de linkerbovenhoek in. Met de 2-0 op het bord kon Venray de wedstrijd rustig uit voetballen. Alhoe wel geen beste wedstrijd, pakte Ven ray opnieuw drie punten. Het laatste tegendoelpunt dateert inmiddels van eind september. Verdiende zege Geijsteren Geijsteren-Holthees 2 2-0 (1-0). Doelpunten Geijsteren: Gijs Wijn hoven en Bram Derikx Geijsteren heeft een regelmatige zege behaald op Holthees 2: 2-0. In de eerste helft speelde Geijsteren de eer ste twintig minuten erg slordig voet bal vooral op het middenveld en ook voorin kon men de bal niet goed vast houden. Daarna was het wel meteen raak. Bram Derikx zag in zijn ooghoe ken Gijs Wijnhoven diep gaan en voordat de Holthese verdedigers zich weer goed en wel gepositioneerd hadden, lag de bal al in het net. In de tweede helft ging Geijsteren beter voetballen. Toch duurde het tot tien minuten voor het einde voordat de beslissing viel. Na een mooie actie van Pascal Kleeven kon Tacettin Altu- nyuva de bal klaar leggen voor Bram Derikx die vervolgens kon scoren. Hierna veranderde niets meer aan de stand en bleven de punten dik ver diend in Geijsteren. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Coach Janssen: "Dit mag niet gebeuren" Taxi Verstraaten/Sportijn- ESZW Totelos 3-6 (1-1). Doelpunten: 15. Frank van Kem pen (eigen doel) 0-1; 17. Coen Lins- kens 1-1; 38. Pieter Wels 1-2; 42 Freek Thoone 2-2; 43. Pieter Wels 2-3; 44. Coen Linskens 3-3; 46. Pieter Wels 3-4; 49. Pieter Wels 3-5; 50. Peter Geurts 3-6. Scheidsrechter: Houben (Maastricht). Toeschouwers: 125. Taxi Verstraaten/Sportijn: Janssen; Dekkers, Jeuken, Van Kempen, Kneepkens, Linskens, Thoone en Troisfontaine. Door Henk Willemssen TV/Sportijn is terug bij af. Na een foutenfestival gingen de Ven rayse zaalvoetballers vrijdag roemloos ten onder tegen ESZW Totelos: 3-6. Door de tweede nederlaag op rij moet TV/Sportijn voorlopig afhaken voor de toppo sities in de eerste divisie B. Het zal voor de Venrayse equipe nog een hele toer worden om promo tie naar de eredivisie te bewerkstelli gen. Een plek bij de bovenste drie, vier is het doel. Gezien de geringe verschillen op de ranglijst is nog van alles mogelijk. Maar na tien duels is de conclusie duidelijk. TV/Sportijn heeft het verlies van vijf basisspelers (Beer- kens, Brands, Kroes, Snijder en Yahia) niet kunnen opvangen. Verleden jaar stond de Venrayse ploeg na tien wed strijden op liefst 28 punten. Nu zijn het er slechts zestien. Het scoren gaat het gerenoveerde team nog redelijk goed af. Maar in verdedigend opzicht laat TV/Sportijn teveel steken vallen. Vrijdag was het al niet anders. Doelman Raymond Janssen, verleden jaar nog de minst gepasseerde keeper op landelijk niveau, zag van alle kan ten de Eindhovenaren vrij voor hem opduiken. De Wijchense sluitpost moest nu al 35 keer de gang naar het net maken. Terwijl hij een jaar gele den na evenveel wedstrijden slechts veertien keer gepasseerd werd. De cijfers liegen niet. Maar het moet gezegd dat TV/Spor tijn dit seizoen ook enkele verrassend goede wedstrijden speelde en dito resultaten boekte. Vrijdag speelden de Venraynaren gewoon een uiterst ongelukkige wedstrijd. Nu is ESZW Totelos ook een tegenstander waarte- zaalvoetbal Vrijdag 18 november Sporthal De Wetteling 20.30 ZW LeunenTntgr'80 21.30 TV/Spörtijn 5-Lake Valley 4 22.30 TV/Sportijn 7-Gallus/de Tijd 3 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd-Brökske 21.00 ZW Leunen 2-MZV/De Ruif 22.00 ZW Leunen 4-Panningen 2 Sporthal Meerlo 20,00 ZW Mari-ZV/Serum Zaterdag 19 november Sporthal De Weert 17,00 Gallus/Café de Tijd 4-OBR 18.00 ZW Leunen-Altw'heide (d.) 19 00 TV/Spoitijn-TV/Sportijn 2 (d.) 20.00 Lake Valley-Beringe 2 (d.) gen TV/Sportijn het traditioneel lastig heeft. De twee subtoppers lieten geen hoogstaand voetbal zien. Totelos-rou- tinier Peter Geurts miste al snel een dikke kans. Eric Troisfontaine zag zijn schot door de doelman gekeerd. Gaandeweg werden de Eindhovena ren steeds gevaarlijker. De Venrayse defensie bleek allesbehalve water dicht. Raymond Janssen praatte zich de blaren op zijn tong om zijn spelers tot meer scherpte aan te zetten. Na een kwartier gaf Antoine Rijkers een voorzet vanaf rechts. Via verdediger Frank van Kempen verdween de bal in het eigen doel: 0-1. Twee minuten later stond het weer gelijk. Doelman Janssen bereikte met een verre uit worp de geheel vrijstaande Coen Lins kens die binnen de vijandelijke cirkel stond. Totelos-doelman Mare Ebus bleef als versteend in zijn doel staan waardoor Linskens van dichtbij onge hinderd 1-1 kon binnenkoppen. Daarna had Taxi yerstraaten/Spor- tijn de zaken beter op orde. Aanvoe- der Fred Jeuken pakte op eigen helft de bal af en stoomde door richting doel. Zijn schot werd gekeerd door Ebus. Op slag van rust strandde ook Freek Thoone op de doelman. Na de pauze zakte het spelniveau zienderorgen. Beide teams leden veel balverlies en waren amper in staat een fatsoenlijke aanval op te bouwen. Speler-trainer Peter Geurts was wederom een ware plaaggeest voor de Venraynaren maar Raymond Jans sen maakte al zijn doelpogingen onschadelijk. Halverwege de tweede helft ging het mis. Frank van Kempen verspeel de als laatste verdediger de bal knullig aan de gretige Pieter Wels die vrije doortocht kreeg: 1-2. De Sevenum- mer kon van ellende wel door de grond zakken. Peter Geurts trof uit een vrije trap de paal. TV/Sportijn moest het voorin vooral hebben van de oplevingen van Freek Thoone. Zijn maatje Bennie Kneepkens kwam vrij dag nauwelijks in het stuk voor. Thoone liet een paar goede acties zien maar was pas acht minuten voor tijd succesvol. Vanuit een 'onmogelij ke' rechterhoek schoot hij de bal bin nen: 2-2. Een minuut later stond de thuis ploeg weer op achterstand. De vogel vrije Pieter Wels werd uit een vrije trap geen strobreed in de weg gelegd: 2-3. En voor de derde keer kwam TV/Sportijn langszij. Na een weerga loze actie goochelde Freek Thoone zich door de Eindhovense defensie. Hij wist ook nog tot een schot te komen maar doelman Ebus lag in de weg. Uit de rebound was Coen Lins kens wel succesvol: 3-3- In de laatste vijf minuten ging het helemaal mis. Pieter Wels genoot weer eens alle vrijheid. Frank van Kempen kon op de doellijn de 3-4 niet voorkomen. Fred Jeuken loste daarop Raymond Janssen af in het doel. Ook die zet pakte verkeerd uit. Jeuken verspeelde in de middencirkel de bal en Pieter Wels ging ermee aan de haal: 3-5. In de slotseconden bepaalde Peter Geurts de geflatteerde eindstand op 3-6. Coach Paul Janssen baalde na afloop als een stekker. "Drie keer laten we uit een vrije trap een tegen stander helemaal vrij staan. De spelers stonden gewoon niet op te letten. Dit mag niet gebeuren", zei Janssen die vond dat Totelos slim het tempo uit de wedstrijd haalde. "Ons spel had ook te weinig diepgang. Vorige week verloren we al heel onnodig. En dit is opnieuw een gevoelige tik. Maar we moeten verder. We hebben een keer een goede overwinning nodig. Om te laten zien dat we het wel kunnen." f Oostrum F1 is kampioen in de hebben ze nu 24 punten en zijn ze '>eede F klasse geworden. Door met niet meer in te halen. Alle wedstrij- £tn Stormvogels F2 te winnen den werden tot nu toe gewonnen. Onder enthousiaste leiding van de cursusleidster hebben leden van Summa Redstars het officiële reanima- tiediploma behaald. Uiteraard hoopt men de ter beschikking gestelde def- ribilator nooit te hoeven gebruiken, maar dat is natuurlijk nooit te voor spellen. Er zijn nu in bijna alle gelede ren binnen Summa Redstars leden, die zijn opgeleid en weten wat te doen bij vermeende hartproblemen in hun directe omgeving. De geslaagden zijn Huub Thijssen, Erik v.d. Munckhof, Paul Willems, Maria en Pierre Clijsters, Elly Coenen, Antoinette en Peter v.d. Velden, Thea v.d. den Bosch en Erwin van Mill. SV Oostrum-SV United 5-2 (3-0). Doelpunten SV Oostrum: Petra van Veghel (3x), Jessie Pelzer en Yvonne Verhoeven. Doelpunten SV United; Tessa Hendrix (2x). Met dank aan Petra van Veghel die afgelopen zondag drie maal doel trof, hebben de voetbalda mes van SV Oostrum de topper tegen SV United gewonnen: 5-2. Er leek na de eerste helft geen vuil tje aan de lucht voor de nog ongesla gen thuisploeg. Oostrum domineerde niet echt, maar liet aanvallend wel de meeste impulsen zien. Met name het spitsenduo Petra van Veghel en Jessie Pelzer bezorgden de gasten handen vol werk. Het was dan ook niet ver wonderlijk dat beide dames verant woordelijk waren voor een royale 3-0 voorsprong bij rust. Na vijftien minu ten schoot Petra van Veghel vanaf ruim twintig meter fraai raak. Na bijna 25 minuten verdubbelde Jessie Pelzer Petra van Veghel (r) van Oostrum had met drie treffers een belangrijk- aandeel in de 5-2 zege van haar ploeg op SV United. de voorsprong toen zij een assist van Yvonne Verhoeven op waarde schat te en vervolgens beheerst afrondde. Toen Van Veghel op slag van rust haar tweede treffer scoorde, leek de topper al in een vroegtijdig stadium beslist: 3-0. SV United dacht daar ech ter heel anders en kwam na de pauze brutaal uit de startblokken. De gasten gooiden alle schroom van zich af en gingen vol in de aanval. Met name aanvalster Tessa Hendrix was een continu gevaar voor de Oostrumse defensie. De snelle speelster wist bin nen twee minuten al de 3-1 aan te tekenen en dat gaf de gasten nog meer hoop op een beter resultaat. Toen opnieuw Hendrix na twintig minuten 3-2 scoorde, wankelden de Oostrumse dames. Zonder echter om te vallen. Spits Jessie Pelzer ging zich steeds meer bemoeien met het spel van de thuisploeg en liet zich gere geld terugvallen om haar middenveld te assisteren. Langzaam kreeg Oos trum weer meer grip op het duel en wist in de slotfase dan ook de beslis sende slag uit te delen. Zo scoorde Petra van Veghel met een schuiver in de lange hoek haar derde en Oos- trums vierde treffer en strafte Yvonne Verhoeven beheerst een fout in de defensie van SV United af: 5-2. Een verdiende maar zeker op basis van de tweede helft geflatteerde zege voor de Oostrumse dames. Aanvoerder Brandy van Dijck kon de terugval in de tweede helft maar moeilijk verkla ren: "Ik denk dat het in de eerste helft iets te gemakkelijk ging, waardoor we het na de pauze te gemakkelijk heb ben opgevat. Het is ook niet makke lijk om iedere week weer tegen heel matige tegenstanders te spelen en dik te winnen en vervolgens vol aan de bak te moeten. Dat is toch het nadeel van deze klasse." Ook Yvonne Ver hoeven was niet tevreden over het vertoonde spel in de tweede helft: "We speelden veel te chaotisch. Dat was helemaal niet nodig. Gelukkig hebben we ons op tijd kunnen her stellen." Door de 5-2 zege is Oostrum nog steeds ongeslagen en heeft na acht duels 24 punten en maar liefst 107 doelpunten voor. De komende twee weken staan de Oostrumse dames voor twee vuurproeven. Dan gaat Oostrum op bezoek bij Resia (komen de zondag) en Handel (27 november), twee ploegen die samen met Oos trum de top drie vormen. SV United lijkt door de nederlaag afgelopen zon dag de kansen op een kampioenschap definitief verspeeld te hebben. Zaterdag kreeg het herenteam van TTV Summa/Red Stars een nederlaag te slikken tegen de nummer twee in de tweede divisie, Vriendenschaar. In Gouda werd het 6-4 voor de gasthe ren. Ronald Bogaard kreeg zijn eerste nederlaag aan de broek en bleef op twee overwinningen steken. Frank van der Vleuten en Theo Boon droe gen ieder één puntje bij aan de score. "Het was niet goed", aldus coach Loek Nelissen. "Frank verliest bijvoorbeeld van hun invaller. We hebben een paar matchpoints gehad om een overwin ning eruit te halen, maar ja. Het was niet goed, En nu gaan we met een voorsprong van maar drie punten de resterende twee wedstrijden in. Er zal nog hard gewerkt moeten worden om die voorsprong vast te houden." De dames speelden zaterdag hun laatste wedstrijd van dit seizoen. In de degradatiegroep van de eredivisie werd thuis met 4-3 verloren van Amsterdam '78. Beide ploegen waren al veilig voor handhaving en dat bleek uit de tamme wedstrijd. Slechts een enkele keer werd echt strijd geleverd, waardoor uiteindelijk de 1-3 ruststand nog draaglijk werd. Nadat Sabina Lar- mené enigszins onnodig van Heieen Hop verloor en Sandra leijten kans loos verloor van Annemarie van der Kwast, won Kelly Willems uiterst moeizaam van Tessa van Dijk Na het verloren dubbel won Sabina in vijven van Van der Kwast en pakte Keliy ook tegen Hop in vijf games de winst. Sandra verloor de laatste partij van Van Dijk in vijven, waarmee het 3-4 voor de gasten werd. Afgelopen weekend werden tevens twee Ranglijsttoernooien gespeeld. Zaterdag speelden de C- en D-spelers in Heel het C-Ranglijsttoemooi. Anouk Clerx werd heel knap eerste bij de Meisjes Junioren. Ze won al haar partijen deze dag. Helaas werd dat niet beloond met een B-Ücentie, In de hoofdklasse van de bedrijven tafeltenniscompetitie van Red Stars wordt langzamerhand duidelijk wie de Play-off gaan halen. Titelverdedi ger TextDepartment, The Headhun ters, Inalfa Roof Systems en de Keu kenkenners hebben de beste papieren. TextDepartment-Stroeken Electro 7-3 Ying Fu Li had in zijn eerste wed strijd niet veel moeite met Ton Ziel- tjens van Stroeken. Peter ter Huume trok de stand gelijk tegen Gorazd Gre benjak die veel last had van het mate riaalspelletje van Ter Huume. Peter Clijsters wist de stand weer naar 2-1 te tillen door eenvoudig van Wilma Oostrom te winnen, Ying Fu Li had geen vat op het materiaal van ter Huume en verloor vrij kansloos in drie games, die hij gelaten accepteer de.Tegen Peter Clijsters ging het beduidend moeilijker want Clijsters timmerde er lustig op los en won de eerste twee games. Ter Huurne won vervolgens de 3e en 4e game. In de 5e game ging het tot het eind gelijk op maar uiteindelijk won Clijsters met 11-8 Het was ware propaganda voor hoe het tafeltennis gespeeld moet worden. Veel strijd met mooie rally's, uiterst gemotiveerde spelers en span ning tot aan het eind toe. Komplimen- ten aan de beide spelers. Ton Ziel- tjens en Gorazd Grebenjak speelden eveneens op het scherpst van de snede. Ze gaven elkaar geen duim breed toe en pas in de 5e en laatste game wist Ton Zieltjens met 12-10 de wedstrijd heel nipt naar zich toe te trekken. Een wat zure nederlaag voor Grebenjak die zich tot het uiterste had verzet en zeker een hele goede partij had gespeeld. De laatste partij die tussen Ying Fu Li en Wilma Oostr om mocht gerust gezien worden als de showpartij van de avond. Beiden hadden het op en akkoordje gegooid en boeide het talrijke publiek tot op het laatste moment. De showpartij werd zoals verwacht in 5 games beslist in het voordeel van Ying Fu Li. The Headhunters-De Keukenken ners 6-4 De Keukenkenners konden in deze wedstrijd tegen het sterke The Head hunters laten zien dat zij meedoen om de bovenste vier plaatsen in de Hoofdklasse. De nieuwe kopman Mar- tijn Arts kon al direct zijn borst nat maken tegen de zeer stugge en gerou tineerde Arno Schrivers. Al snel werd duidelijk dat Martijn betrekkelijk wei nig kans kreeg van een zeer gemoti veerde Schrivers die het zelfs aandurf de om aanvallend de nodige punten te scoren. Martijn Arts probeerde echt alles om Schrivers te ontregelen doch moest zich al snel gewonnen geven. Wel wist Arts van de andere routinier Bouwmans te winnen. Arts was net iets gelukkiger in deze wed strijd gezien wat rand en kantballen PEEL EN MAAS een abonnement waard op cruciale momenten. Jeroen Swin- kels en Marcel Swaghoven wisten alleen van Dorien v.d. Giesen te win nen. Het belangrijke dubbelspel was voor The Headhunters Inalfa Roof Systems-TempoTeam 8- 2 De topwedstrijd was die tussen Twan van Vegchel en Angelina Koe nen. Het werden 5 spannende games die in de laatste game uiteindelijk beslist werd door van Vegchel. Tot en met de 4e game ging het gelijk op en wist Angelina de uiterst gemene slice- ballen van van Vegchel te pareren. Karin Bonants speelde een hele leuke partij tegen Jos Koenen maar vergat in de 4e game de partij naar zich toe te trekken. Ze verloor deze game met 13-15. Jos Koenen wist ondanks forse trainingsachterstand, toch twee partij en naar zich toe te trekken, want hij won ook van Nel Dorssers. Nel gaf zich pas gewonnen na 5 games en slaagt er maar niet in haar tegenstan ders op cruciale momenten de gena deklap te geven. Wel blijft zij enorm knokken om haar partijen te winnen en dat siert haar. Wat een spannende partij had moeten worden werd het niet tussen Angelina Koenen en Jos Achten. In de laatste partij bleek Angelina vooral taktisch en qua slag vaardigheid veel te sterk voor Jos Achten. Van Vegchel bleef dus onge slagen en zijn vorm is stijgende, wat nodig zal zijn om zijn team de Play-off in te slepen. Omdat ook het dubbel spel voor Inalfa was eindigde deze partij in een mime overwinning voor Inalfa Roof Systems. wat normaal gesproken bij winst van een C-ranglijsttoemooi gebeurt. Ver der werd er niet slecht gespeeld door de Summa/Red Stars-jeugd. Marieke van den Munckhof haalde de halve finale bij de Meisjes Pupillen, verder werd er in de troostronden redeüjk gespeeld. Rick Pouwels haalde daar de halve finale evenals Judith Stoef (Meisjes Kadetten) en Erwin Stoef en Victor Janssen (Pupillen). De laatsten hadden een ronde daarvoor clubgeno ten Jasper Verblakt en Mees Wolters uitgeschakeld. Miranda Jaspers werd meteen in de troostronde uitgescha keld evenals Clint Goumans en Koen Offermans. Zondag werd in Berkel en Roden rijs het eerste A-Ranglijsttoernooi gespeeld. Summa/Red Stars heeft momenteel maar één speelster bij de 'A's' en dat is Sandra Leijten. Sandra wist deze dag een derde plek te beha len. Ze verloor van verliezend Analis te Simone de Klerk. Om plek drie won ze de onderlinge strijd met Sas- kia Liefers. Jumpers'76-Yellow Sox 95-80 (43- 39). Topscorers Jumpers'76: Loek Claessens 23, Mikke Leenders 21, Andrea Penco 17, Freek Betton- viel 15. Het nieuw opgestarte herenteam van basketbalvereniging Jumpers'76 uit Venray behoort meteen weer tot de titelkandidaten in him competitie. Afgelopen week werd door Jum pers'76 de derde achtereenvolgende thuiswedstrijd gespeeld. De eerste twee wedstrijden werden eenvoudig gewonnen met 99-51(Oss) en 110 tegen 58. (Gemert) Tegenstander dit weekend waren de Yellow Sox uit Bakel, die eveneens hun eerste drie wedstrijden met dergelijke cijfers in winst hadden omgezet. Ook nu weer trok Jumpers'76 aan het langste einde: 95-80. Voor Jumpers'76 werd nu de eerste lastige tegenstand verwacht, Bij aan vang waren het de Yellow Sox die brutaal de leiding namen met een 0-4 voorsprong. Aanvallend werd er door de Jumpers gezocht naar de juis te posities en pas in de derde minuut scoorde Loek Claessens (deze avond topscoorder met 23 punten) zijn eer ste 2 punten van de avond voor de gastheren. Onderleiding van gangma ker Loek Claessens en terug van weg geweest Freek Bettonviel, werd de druk in de verdediging verhoogd wat al snel resulteerde in enkele goede onderscheppingen van Jumpers. Invallend coach Tristan Jpmmerts van Bueren, wisselde in hoog tempo door, vanwege de goed en strikt lei dende scheidsrechters die er voor zorgde dat aanspeelpunt Andrea Penco al snel naar de bank moest met drie fouten. Rust eerste kwart 25-22.' Ondanks deze tegenslag werden er in het tweede kwart erg veel slordige keuzes en loopovertredingen gemaakt aan beide kanten. Dit resul teerde in veel balverlies. En een lage re score aan het einde. (18-17) Rust stand 43-39- Het derde kwart was aan de gasten te zien dat ze moe werden. Jumpers verzuimde om ruimer uit te lopen. In de zesde minuut stond er een stand van 60- 47 in het voordeel van Jumpers Maar door het te veel missen van vrijeworpen kon Yellow Sox nog redelijk in het spoor blijven. Dit kwart werd afgesloten met slechts 12 punten voordeel, waar het meer dan 20 had kunnen zijn. (68-56) Bij aanvang van het vierde kwart was het vooral het team dat gezamenlijk uit liep naar een 84-66 voorsprong en hier leek de wedstrijd mee te zijn gespeeld. Bij de Yellow Sox hadden inmiddels drie dragende spelers het speelveld verlaten vanwege hun vijf de fout. Yellow Sox probeerde nog wel, maar het kon geen vuist maken tegen de geroutineerde bankspelers van het team van Jumpers'76. Eind stand dit kwart 95-80. De volgende thuiswedstrijd is op zondag 4 december om 17.00 uur in snorthnl de Wetteline. Indrukwekkende zege Jochem Magermans Op het B-toernooi van Oosterhout heeft Jochem Magermans op indruk wekkende wijze beslag gelegd op de overwinning. Op deze banen werd bijzonder hoog gescoord. Maar üefst acht spelers presteerden het om na de voorronden in de Junioren A/B klasse presteerden het om een gemid delde van 200 of hoger te realiseren. Jochem Magermans scoorde hier ach tereenvolgens 221-215-203-256 en 203 en nam met een totaal van 1098 pinfall de leiding vóór Michael van Bameveld met 1088 en Sittardenaar Glenn Zillekens met 1080. In finale ging Magermans onverdroten voort met scoren en dat deed hij met games van 217-213 en 255. De concurrentie had het nakijken bij zoveel scorege- weld en Magermans mocht dan ook dik verdiend de overwinningskrans omgehangen. Op het podium werd Magermans (1813 pinfall, wat een gemiddelde betekende van 226,63) geflankeerd door Glenn Zillekens met 1738 en Marcel Leatemia uit Helle- voetsluis met 1722 pins. Dit beteken de Magermans tweede victorie in drie toernooien en verstevigde daarmee zijn leidende positie in de stand van het klassement Jeugdbowler van het Jaar. Hoewel er niet bijster goed gespeeld werd, werden er toch door enkele spelers prima gepresteerd. Bij voorbeeld Bram Snellen, die met een gemiddelde van 177,25 de beste spe ler van de dag werd en dat leverde hem twintig plaatsen winst op iq de ranglijst klassement en staat nu met 62 punten op de vierde plaats, Antoon Camps presteerde eveneens zeer verdienstelijk met 173,33 gemid- dejd, Hij scoorde als enige een game boven de 200-grens (212) en scoorde daarmee de hoogste game van de dag. Monya Kuijsters verbeterde haar PR tot 154. Bij de meisjes was Patricia Camps de beste speelster met 144,80 gemiddeld en 164 als hoogste game. Hoewel koploper Kevin Litjens een prima wedstrijd speelde, met een gemiddelde van 140. was het Ralph Oosterwijk, die met 120,75 gemid deld de leiding van Kevin overnam. Na Ralph Oosterwijk, die 128 punten vergaarde, staat Kevin Litjens nu met 83 punten op de tweede plaats. Rob bert Jansen steeg een plaatsje en is nu met 68 punten derde. Zaterdag wordt vanaf 11.30 uur Huisleague gespeeld. ylA \NVe\eis Eindstraat 12, tel. 581553

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23