-info Leunen verliest degradatieduel Volharding wint verdiend Venray kent weinig succes in Zuid-Limburg Ysselsteyn weet weer te scoren niet SSS'18 bevecht punt e Schijnwerper op as Litjens (SV M Summa TopschuttersJ Klassement Summa Niets! S Venray gin UB. EN MAAS Donderdag 17 november 2005 - Pagina 21 Ook in het voetbalseizoen 2005-2006 van een amateurverenig letbaldier' jnssum in de schijnwerpers. Ooi :elijks een speler^Ksjner of it de gemeenten Venray loeiers van SSS'18, Volharding en H worden in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. Deis- - 3S6 (der voorspelt net als de voproalkenners van het Venrayse nieuwsblad c ok weer de uitslagen van amateurduels die dat weekend gespeeld v )r- j, zijn de voorspellins^fvan de gastspeler beter, dan wint hij of zij een or de jeugdafdelin^van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wc dt acid door Spoi^rffn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de d iers met hmfrotaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De reda peel en ma& doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Bas (SV^selo) n: Bas litjens iftijd: 24 ^oren in: Merselo bonplaats: Merselo ner: verliefd op Angela ren: nee Joep: tegelzetter |b. SV Merselo Slie: rechtshalf jgtepunt: kampioen vorig seizoen ■de zesde klasse fcptepunt: vele gele kaarten dit sei- ige clubs: geen (e trainer: Ger Delauw chtste trainer: nog geen slechte bad potste ergernis: slechte scheids- ïters boek/tijdschrift: televisiegids dere hobby's: zaalvoetbal rellngseten: snacks biertje wiste yrouw: Angela roriete tv-programma: Studio Sport roriete club: Ajax roriete speler: Dirk Kuyt roriete vakantieland: gewoon Nederland wordt kampioen in jullie klasse?: ik denk Heijen wordt laatste in jullie klasse?: HRC liay-EHC tenhorst-Leunen jta'18-Swolgense Boys l-Ysselsteyn United-Bevo slo-TOP'27 '01-VCH rselo-Montagnards Jolthees-SVS |vV27-Oostrum 3-1 3-2 2-2 3-0 2-1 1-1 2-0 2-1 3-0 2-2 2-1 2-0 2-1 2-0 2-1 1-2 1-1 1-2 3-1 1-2 Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten Beau Nellissen (dames SV Venray)9 Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'Ol) 8 punten juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers 6 punten Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volhar- -), Tim Klemans 4 punten*. lud Custers van Oostrum pakte zes punten, maar moest desondanks de zege en aan redacteur Ron Koenen die met zijn voorspellingen negen punten in ze rubriek scoorde. De bal gaat dus aan de neus van de aanvaller van Oos- m voorbij. Custers staat met zijn zes punten op een gedeelde vijfde plaats. Tim Klemans heeft de uitslag van het duel tussen SV United en SVOC'Ol nog top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut- rsvan alle ploegen uit de gemeen- i Venray en Meerlo-Wanssum weer ichtige prijzen winnen. Vanwege t grote aantal Peel en Maas-abon- s in de omgeving van Holthees, trlingsbeek en Overloon dingen de topscorers van SSS'18 uit erloon, Holthees en Volharding uit rlingsbeek dit seizoen weer mee de prijzen. Tijdens het voetbal- :n wordt u door de redactie van en Maas op de hoogte gehouden het Summa Topschutters Klasse- at 2005-2006. Aan het einde van lit zijn er prijzen voor de eerste elf- len en de spelers die de meeste elpunten hebben gescoord in de ateurvoetbalcompetitie 2005- 6. U wordt verzocht de namen de topscorers doorgeven via het eg Bil-adres leonv@summa.nl. q( ln het teamklassement blijft met Ktrum aan de leiding met 28 odi ffers voor SS'18 met 26 en Holt- ,|<el tsmet 25 goals. In het individuele ssement verstevigde Jelle van Til- fg (Holthees) zijn leidende positie in: Wtwee keer te scoren. Hij staat nu goals, Achtervolger Johan tycken (BW'27) scoorde een keer liei staat tweede met negen doelpun- f amklassement: Oostrum )f tgs 2) SSS'18 26 3) Holthees 25 4) Venray 23 5) Swolgense Boys 21 6) Volharding en BW'27 18 7) SV United 17 9) Leunen en SVOC'Ol 15 11) TOP 12 12) Merselo 11 13) Ysselsteyn 6 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 11 2) Johan Speycken (BW'27) 9 3) Freek Thoone (Leunen) 8 4) Dick Janssen (SV Oostrum) en Hakan Sazak (Holthees) 7 6) Tim Klemans (SV United) en Wout Janssen (SSS'18) 6 8) Bas Joosten (SSS'18), Maikel Frans man (Volharding), Constantijn Jeuc- ken (BW'27), Roy Willems (Oos trum), Robin Tissen (Swolgense Boys) en Sander Dinghs (SVOC'Ol) 5 14) Luc Janssen (SSS'18), John Tijs- sen, Bas Heijnen (allen Swolgense Boys), Mark Blenckers en Erik Ermers (beiden Volharding) 4 19) Wout Gomjners, Kristian Michiels en Farid Idrissi (allen SV Venray), Hans weijers (SV United), Ruud Cus ters en Bas Kessels (beiden Oostrum), Roel Biezenaar (SV Merselo), Niek van Lin (TOP'27) en Joep Manders (SVOC'Ol) 3. Tweemaal rood en 2-1 nederlaag Schaesberg-Venray 2-1 (1-0). Doelpunten: 38. Stef Odekerken 1- 0; 92. Bart Reijndep. 2-0; 93- Johan Vullings 2-1. Scheidsrechter: Peeters (Kronenberg). Toeschouwers: 250. Rode kaart: 49. Mischa Mulders (Scha- esberg) vanwege uitdelen elleboog stoot; 75. Peter Nabbe (Venray) van wege neerhalen doorgebroken speler; 78. Jan Poels (trainer Venray) vanwege commentaar op de leiding. Venray: Nabbe; Snijders, Van Schijndel, Scholten en Gommers; Lin ders, Van der Coelen (70. Vullings) en Seijkens (70. Philipsen); Michiels, Idrissi en Van der Weerden (76. Van As). Venray liet zondagmiddag in Schaesberg een unieke kans lig gen om dichter naar de kopgroep te kruipen in de eerste klasse D. De Zuid-Limburgse laagvlieger hield de drie punten in eigen huis: 2-1. Venray liet opnieuw dure punten achter in de oostelij ke mijnstreek en moet voorlopig genoeg nemen met een rol in de middenmoot. Eerder ging Venray al met 2-1 onderuit bij het veel lager geklasseer de MSP'03 in Heerlen. Van de veer tien punten werden er slechts vier buitenshuis gehaald. Op eigen sport park De Wieën zijn de Venraynaren heel wat succesvoller. Trainer Jan Pruijn verbleef in Japan en werd ver vangen door zijn beoogde opvolger Jan Poels. De Venraynaar beleefde allesbehalve een leuke middag bij zijn rentree. Een kwartier voor tijd werd Poels door arbiter Jos Peeters zelfs met rood achter de omheining gestuurd. De leidsman uit Kronen berg zond vlak daarvoor, doelman Peter Nabbe van het veld. Nabbe had bij het uitkomen een doorgebroken speler onderuit gehaald. Niet alleen het Venrayse publiek maar ook trai ner Jan Poels was het helemaal niet met de rode kaart eens. Poels haalde langs de kant verhaal waarvan Peeters niet was gediend Staande naast Nabbe zag Poels hoe zijn team uitein delijk met 2-1 onderuit ging. Venray startte overtuigend en speelde de thuisploeg in het eerste kwartier helemaal zoek. Farid Idrissi trof de lat. Maar gaandeweg voerde het fysieke werkvoetbal van Schaes berg de boventoon. Venray kwam nauwelijks meer aan voetballen toe en ergerde zich bovendien aan de zwak leidende arbiter die uiteindelijk drie keer rood en zeven keer geel trok. Het was iedere keer weer een grote verrassing of Peeters wel of niet zou fluiten. Door de warrige leiding haalde de leidsman zich de proble men op de hals. Hij probeerde zijn autoriteit te handhaven door met kaarten te strooien. Vlak voor rust kwam de thuisclub op voorsprong: 1-0. De aanleiding was een verdedigingsfout bij Venray. Een terugspeelbal op Peter Nabbe was tekort. De doelman raakte de bal maar half waardoor de Schaesbergse rechterspits Reijnders vrij het straf schopgebied kon binnendringen waarna spits Stef Odekerken het afrondde; 1-0. Nabbe baalde na het rustsignaal nog als een stekker van zijn fout. Tijdens de pauze schoten de Ven rayse reserves tweede doelman John- Paul van As warm. De goalie, afkom stig van Montagnards, kon toen nog niet weten dat hij even later zijn debuut zou maken. De tweede helft werd helemaal ontsierd door de zwakke leiding. De gemoederen lie pen soms hoog op bij de vele onbe grijpelijke beslissingen van Peeters. Desondanks startte Venray goed en Farid Idrissi schoot in kansrijke posi tie net naast het doel. Een paar minu ten later komt Schaesberg met tien man te staan. Linkerspits Mischa Mul ders wordt in een duel door Luuk Snijders even aan zijn shirt getrokken. Mulders deelde daarop een duidelijke elleboogstoot uit in het gezicht van Snijders. De rode kaart was dan ook terecht. De plotselinge overtalsituatie bood nieuwe perspectieven voor Venray dat de druk opvoerde. Farid Idrissi werd vanaf links aangespeeld. De spits kapte zijn man uit maar zijn schot verdween in het zijnet. Ivo van der Weerden brak goed door over links maar een tegenstander voor kwam een doelpoging. Over de rech terflank ontstond weinig gevaar omdat Kristian Michiels, terug van een wedstrijd schorsing, duidelijk zijn dag niet had. Venray ging steeds meer de lange bal hanteren en 'vergat' de opbouw. Bart Linders werd binnen de zestien aangetikt maar de bal ging niet op de stip. Jan Poels greep in met twee wis sels. Johan Vullings kwam als extra spits voor Sjoerd van der Coelen en Gijs Philipsen loste de licht gebles seerde Marcel Seijkens af. Farid Idrissi kopte een lange bal van achteruit goed terug op Gijs Phi lipsen die knap uithaalde maar de doelman redde. Een snelle Schaes bergse counter over links luidde de rode kaart voor Peter Nabbe in. Ven ray apelleerde voor buitenspel en Nabbe rende uit zijn doel om onheil te voorkomen. De goalie kwam net te laat voor de bal en tikte de Schaes- berg-aanvaller onderuit. Arbiter Pee ters was onverbiddelijk en trok rood. Een paar minuten later kwan de leidsman tot de ontdekking dat Nabbe in de dugout was gaan zitten. Peeters besloot hem alsnog daar weg te sturen en het publiek zag opnieuw een rode kaart wapperen. Het bleek niet het tweede rood voor Nabbe te zijn maar de prent was bestemd voor Jan Poels. Inmiddels was Ivo van der Weerden naar de kant gehaald voor doelman John-Paul van As. Even later ontstond er grote con sternatie toen Luuk Snijders werd onderuit gehaald door een Schaesber- ger. Tot ieders verbazing trok Peeters opnieuw rood. Na alle tumult kwam de arbiter erachter dat hij de verkeer de kaart had getrokken en gaf alsnog geel. In de slotfase wemelde het nog van de kaarten. In de blessuretijd greep de Venrayse defensie niet goed in en Van As werd gepasseerd in de lange hoek: 2-0. Johan Vullings profi teerde vlak daarna van een misver stand in de defensie en bracht de eindstand op 2-1 Ysselsteyn-ZSV 0-0. Ysselsteyn heeft tegen ZSV uit Zeil- berg een meer dan verdiend puntje behaald maar dat was het uiterste wat er voor de thuisploeg deze mid dag in zat: 0-0. Ysselsteyn startte deze middag goed en ondanks dat het met verschillende invallers speelde, gaf men de gasten uit Zeilberg zeer goed partij. ZSV is al weken uit vorm en daar had Ysselsteyn toch meer van mogen profiteren. De beste kansen waren voor de rust voor ZSV, maar Ysselsteyn speelde zeker niet slecht en gaf weinig weg. Echt uitgespeelde kansen waren er bijna niet en zo gin gen beide partijen met een 0-0 stand rusten. Na de rust werd Ysselsteyn iets brutaler en het kreeg zowaar enkele goede kansen om de score te openen. Doelpunten maken is echter iets waar Ysselsteyn de laatste weken grote moeite mee heeft. De gasten daarentegen scoren veel maar hebben in verhouding ook veel doelpunten tegen. ZSV had zondag niet het vizier op scherp staan en het verwonderde dan ook niemand dat het sportieve duel uiteindelijk in 0-0 eindigde. Zondag gaat Ysselsteyn in Velden op bezoek bij IVO. Ho Hout-Volharding 0-2 (0-1). fclpunten Volharding: Maikel Jnsman en Niels de Bruin Volharding heeft uitstekende zaken laan door meer dan verdiend te men bij nummer tien Mierlo Hout: Door de zege hebben de roodwit- uit Vierlingsbeek een kloof van fcn punten geslagen naar diezelfde Olijke tiende plek. De overwin- 8 had overigens veel hoger uit Wen vallen, maar eigen falen in de Werking en fabuleus keeperswerk Mierlo Hout kant door Everaldo issen maakten dat het slechts bij ec treffers voor de Bekenaren *f. 'e eerste twintig minuten was het nog wel in balans. In een leuke n neer gaande wedstrijd met kan over en weer wisten beide ploe- i het doel echter niet te vinden. fe' Daan de Bruin in de goal bij harding als Everaldo Thijssen aan «lo Hout-kant traden enkele keren handelend op. Na 28 minuten len am Volharding de leiding. M voorbereidend werk van Mark Blenckers en Willem Weijs werd door Maikel Fransman op fraaie wijze afge maakt: 0-1. Daarna gingen bij de laag geklasseerde thuisclub (vorig jaar nog geëindigd op de tweede plaats, red.) gelijk de koppies naar beneden en had Volharding nog voor de pauze de nekslag moeten toedienen aan Mierlo Hout. Erik Ermers verzuimde vijf minuten voor rust de score te verdub belen. Na een geweldige ren van Mai kel Fransman en een mooie doortik ker van Mark Blenckers had Ermers de bal voor het inschieten, maar op het moment suprème dat hij aanhaal de gleed de spits onderuit waardoor de levensgrote kans in rook opging. Even later was het de 18-jarige Willem Weijs -die uitstekend in de basis debu teerde- die met de hak bijna doel trof na een voorzet van Erik Ermers. In de tweede helft regen de kansen voor Volharding zich aaneen, De Vier- lingsbekenaren kregen zoveel kansen dat ze wel vier wedstrijden winnend had kunnen afsluiten. Een volley van Willem Weijs werd geblokt, een kop bal van de kleinste man op het veld Mark Blenckers werd door Everaldo Thijssen uit het doel geranseld, inval ler Roel Gerrits vond Thijssen op zijn weg na een fantastische aanval. En zo ging het maar door. Erik Ermers faal de opnieuw alleen voor de keeper, een vrije trap van Patrick van Kem pen haalde Thijssen uit de kruising en ook een kopbal van Maikel Fransman was een prooi voor de schier onpas- seerbare doelman van Mierlo Hout. De kansenmisserij werd Volharding nog bijna fataal. Uit een van de spaar zame tegenaanvallen redde Volhar ding-goalie Daan de Bruin fraai op een kopstoot van Martijn Verhofstadt. Verder gaf de solide Volharding defensie met de uitblinkers Nermin Hamzic en Rob Branje vrijwel niets meer weg. In de 73e minuut viel dan toch de lang verdiende 0-2. Het was Niels de Bruin die Everaldo Thijssen eindelijk voor de tweede keer wist te passeren. Het laatste kwartier was en bleef Volharding de overheersende partij maar het team van trainer Andre Cornelissen had mededogen met Mierlo Hout en de gastheren mochten derhalve niet klagen dat het slechts bij twee tegentreffers bleef. SV Venray veteranen Uitslag SJW-SV Venray 3-1 Programma zaterdag 19 nov. SV Venray-SW 15-30 SVV veteranen Programma zaterdag 19 nov. SV Venray-SW 15.30 Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS D-Side Venray ontvangt DOVO De supportersclub D-Side Venray heeft vanaf de oprichting contact gelegd met. supportersgroepen van andere amateurclubs. Zo is er een band ontstaan met de D-side van DOVO dat uitkomt in de zaterdag hoofdklasse. Komende zondag bij de thuiswedstrijd tegen EHC zijn de Veenendaalse supporters te gast in Venray. Eerder dit seizoen bracht een dele gatie van de Venrayse D-side een bezoek aan DOVO dat toen speelde tegen ASWH. Om te zien hoe de suporters daar hun wedstrijd beleven en ook om Venray in het land te pro moten. De Venraynaren werden har telijke ontvangen. DOVO won met 4- 0 en de Venrayse supporters zongen uit volle borst de clubliederen mee. Er is toen afgesproken dat de D- side van DOVO een keer een tegenbe zoek zou brengen en dit gebeurt nu komende zondag. Slotminuut fataal voor oranjewitten: 1-2 Leunen-VW03 1-2(1-0). Doelpunten: 38. Edwin Berden 1-0; 69. Diego Samafu 1-1; 90. René Hou- ben 1-2. Scheidsrechter Claessen (Sittard). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Koen Gielens (Leunen) en René Houben (VW03). Leunen: Jaap Litjens; Arno Kuenen, Koen Gielens, Juul Swinkels en Rob Willems (65. Frits Lucassen); Geert Thijssen (52. Roy Keijsers), Edwin Berden en Joris van Lierop; Marco Berden, Roel Gielens en Freek Thoone. Door Jan Leijsten "Als we vandaag niet winnen dan hebben we een probleem", zo liet Leunen-middenvelder Geert Thijssen vlak voor half drie geen enkele twijfel open. Enkel een zege, daar ging de thuisclub voor. Daar gastentrainer Ger Verheijen tijdens de warmingup verklaarde altijd en overal voor de winst te gaan, beloofde het affiche Leu nen-VW03 heel wat. Uiteindelijk werd de slotminuut Leunen fataal en gingen de Venlonaren met de winst aan de haak 1-2. Leunen-trainer Jos Rutten was ver heugd dat zijn aanvoerder Rob Wil lems, op de laatste training gebles seerd geraakt, toch speelklaar was. Dat gold aanvankelijk niet voor doel man Jaap Litjens die tijdens het Freek Thoone (I) van Leunen had een moeilijk middagje tegen VW03 verdediger Abdullah Ououmar. intrappen plots niet fit bleek. Met enige vertraging, de aftrap werd vijf minuten uitgesteld, kon Litjens toch zijn plek onder de lat innemen. Het eerste gevaar kwam na hon derd seconden van Edwin Berden die naast schoot. Een paar minuten later vond Zoran Stojiljkovic met een fraai schot Jaap Litjens sterk in de bene denhoek. De thuisclub moest al snel het initiatief aan de meer dan 100-jari- ge laten. De achterover 'leunende' gastheren konden zo hun geliefde counterspel uitvoeren. Ware het niet dat topscorer Freek Thoone constant twee cipiers aan zijn zijde wist. Jaap Litjens, niets en niemand ontziende, blesseerde zijn medespeler Koen Gie lens bij een hoekschop. De libero van de thuisclub bleek even later weer fit genoeg om Cuneyt Aydogdu, zij het ten koste van geel, af te stoppen. Na 25 minuten was er eindelijk een Leunens wapenfeit. Edwin Berden schoot de bal een meter voorlangs. De bezoekers speelden het defensief slim. Door stringent te dekken wer den Marco Berden en Freek Thoone zo goed afgeschermd dat ze zelden tot combinatiespel kwamen. De keren dat het aanvallersduo wel in stelling kwam, werd het vuurwerk geleverd door de offensieve midden velder Roel Gielens. Precies na een half uur krulde VW- spits Goran Stojiljkovic de bal op de lat boven Litjens. Er was geen enkele actie over drie stations waardoor het schouwspel er niet beter op werd. Maar plotseling liet Freek Thoone, uit geweken naar rechts, even zijn klasse zien. Zijn precieze voorzet nam Edwin Berden ineens op zijn 'pantof fel' en Erik Kleuskens was kansloos in het Venlose doel: 1-0. Op slag van rust kwamen de mannen van Jos Rut ten nog goed weg. Doelman Litjens liet een bal vanaf de flank los waarna Juul Swinkels het gevaar bezwoer door Samoglu hardhandig opzij te zet ten. Er zijn wel eens voor mindere vergrijpen penalty's gegeven! Na rust kwam twintig minuten lang Leunens beste fase. Na 65 minuten loste de jeugdige Frits Lucassen de niet geheel fitte Rob Willems af. Joris van Lierop nam de aanvoerdersband over. Daarvoor was Roy Keijsers al in het veld gekomen voor de verdienste lijke Geert Thijssen. Een verre uittrap bereikte Freek Thoone die twee man passeerde en vervolgens tegen de keeper op knalde. Daarbij zag Thoone de op rechts volkomen vrijstaande Roel Gielens bij de tweede paal over het hoofd. Ook na het opkomen van rechtsachter Arno Kuenen had Freek Thoone zijn vizier niet zuiver staan. Joris van Lierop, die net als laatste man was geposteerd, zag al snel de Venlose gelijkmaker achter zich val len. Uit een snelle uitval 'liep' Diego Samafu de bal over de lijn nadat Jaap Litjens in eerste instantie half redde: 1-1. Het degradatieduel'bleef boeien der dan mooi. De voorzet van Frits Lucassen, met een prima invalbeurt, was niet aan Edwin Berden besteed want de bal vloog over. Tien minuten voor tijd ontstond nog een klein opstootje in de verder sportieve wedstrijd. Het gebeurde nadat Koen Gielens nogal pittig Sto jiljkovic bejegende. Libero Gielens, de beste man bij Leunen, revancheer de zich al snel door de bal na een hoge inzet van de lijn te trappen. Dit bleek slechts uitstel van executie. Invaller Mohammed Benlepsir 'speel de' met Joris van Lierop en Roel Gie lens waarna voor de andere invaller René Houben een tikje voldoende was voor de 1-2. Een dreun die in de negentigste minuut als een mokerslag aankwam. Jaap Litjens: "Hoewel er veel druk op de ploeg staat, miste ik de beleving. Dan moet het zondag in Horst maar gebeuren. Want opgeven is er in ieder geval niet bij!". hoofdsponsoj. official dealer (kledingsponsor) 'rooi systems group b.' vSpot?T van Haren Automobielbedrijven B.V. Hotmans Tapijten Culjk B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. van den Munckhof B.V. Nellpak B.V. NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Atec Aanhangwagens BV/Trailer World j. Verzuimmanagement reïntegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interstyllng B.V. Persjnatr^o/1 Ve"ray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Terecommunicatie. Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.l. Verspreldlngsburo Periodiek WEJEBE Bliiterswlick B.V. Partycentrum De witte Hoeve Programma zondag 20 november Volharding Bl-Venray BI 0-2 Venray E2-SV Oostrum El 10-2 SV Venray-EHC 14.30 Bavos Bl-Venray B2 0-1 FCV El-Venray E3 2-0 SV Venray 2-UDF19 2 11.00 SVOC'Ol Bl-Venray B3 0-3 SSS'18 E2-Venray E4 3-9 Liessel 2-SV Venray 3 11.30 Venray B4-Wittenhorst B3 64) Astrantia El-Venray E5 4-3 SV Venray 4-Odiliapeel 2 11 30 Venray B5-Venlosche Boys B3 6-1 SV Oostrum E2-Venray E6 0-8 Panningen 4-SV Venray 5 10.15 Blerick B2-Venray B6 2-0 Venray E7-SVEB El 2-9 SV Venray 6-Blerick 7 10.30 Venray Cl-Volharding Cl 1-3 SVEB E2-Venray E8 0-10 Spel. Irene 4-SV Venray 7 10.00 Venray C2-RKMSV Cl 04 Venray E9-SSS'18 E4 10-6 SV Venray 8-HRC27 2 9.30 SV Oostrum Cl-Venray C3 7-1 Venray E10-Meterik E2 1-3 SSS'18 5-SV Venray 9 10.00 EWC Cl-Venray C4 2-2 Venray Ell-Sparta'18 E4 2-6 SV Venray 10-Holthees 3 9.30 Venray C5-Kronenberg Cl 0-9 Leunen E6-Venray El 2 04 Dames: Venray C6-Baarlo C3 3-0 Venray E13-SV Oostrum E3 7-1 SNA-SV Venray 12.30 Venray C9M-Belfeldia C2 4-6 SVOC'Ol Fl-Venray F1 2-9 Mierlo Hout 1-SV Venray 2 12.00 MW Dl-Venray Dl 4-2 Venray F2-Blerick F1 0-3 United 1-SV Venray 3 10.30 MVC'19 Dl-Venray D3 3-1 Venray F3-Venlosche Boys F2 1-8 Venray D4-Milsbeek Dl 2-5 Sparta'18 F3-Venray F4 2-1 Jeugd RKDSO Dl-Venray D5 5-1 Venray F5-Achates F1 4-1 Venray Dó-SVOC'Ol D2 1-7 Venray F6-EWC F1 4-3 Uitslagen Venray D7-FCV D2 0-3 Venray F7-HRC27 F2 44) Venray Al-HVCH Al 2-2 GFC'33 D4G-Venray D8 0-21 Venray F8-Milsbeek F1 1-7 Venray A2-Achates Al 34) Venray D9M-VIOS D2 2-13 BW'27 Fl-Venray F9 9-2 Volharding A2-Venray A3 1-5 Leunen El-Venray El 0-7 RKDSO F2-Venray Fll 1-1 SSS'18-Sparta'18 2-2 (1-2). Doel punten SSS'18: Paul Joosten en Bas Joosten SSS'18 haalde een punt tegen kop loper Sparta'18 uit Sevenum in een spannende, open wedstrijd. Twee teams streden vor de winst. Uiteinde lijk won SSS'18 een punt en verloor Sparta'18 twee punten: 2-2. Vanaf de eerste minuut waren de bedoelingen van beide teams duide lijk: aanvallen en proberen goals te maken. Zeker de eerste helft bleek Sparta iets meer kwaliteit en strijdlust te hebben en werden de meeste duels dan ook door Spartanen gewonnen. In de 10e minuut had dit al resultaat toen na een onoverzichtelijke situatie in het Overloonse strafschop gebied Tom Vercoulen het laatste tikje aan de bal wist te geven: 0-1. Een minuut later werd een voorzet van Paul Joos ten, na een goede individuele actie, nipt gemist door Paul Janssen. Een minuut later was het wel raak via dezelfde Paul Joosten die attent reageerde en de 1-1 achter Sparta doelman Verhaeg drukte. Weer twee minuten later had Overloon geluk toen een verkeerd geraakte bal -na een Sparta vrije trap- op het doel belandde. Overloon kwam meer onder druk en had moeite de Sparta aanvallen te ontregelen. In de 20ste minuut was het dan ook raak. Een nieuwe vrije trap op 22 meter mocht door scheidsrechter Van de Zanden opnieuw genomen worden na te snel inlopen van Patrick Borglis, en nu ver dween de bal van Nick van de Riet - via onderkant lat- in het SSS doel: 1-2. In de 32ste minuut dacht heel Over loon aan een penalty maar de scheids rechter legde de bal precies rand strafschopgebied. Meer dan een cor ner leverde dit uiteindelijk niet op. In de 40e minuut strandde een onver wacht schot van Paul Janssen op de paal. De tweede helft was iets minder aantrekkelijk maar zeker nog wel spannend. De intentie van beide ploe gen bleef hetzelfde: scoren. Sparta was in de 10e minuut dichtbij toen Marijn Muijsers de bal uit de doel- mond moest weghalen. In de 24e minuut had Nick van de Riet van Spar ta de wedstrijd in het slot moeten gooien. Hij deed bijna alles goed. Omspeelde de Overloon keeper maar plaatste toen de bal op de paal in plaats van in het lege doel. Tien minu ten later had Wout Janssen aan de andere kant de gelijkmaker op de schoen maar de Sparta-doelman redde. Uiteindelijk was het Bas Joos ten -hij viel de laatste twintig minuten in na een blessureperiode- die liet zien het scoren nog niet verleerd te zijn. Na een steekpass van Wout Jans sen omspeelde hij in de 42e minuut de Spartadoelman en schoof de bal beheerst in het net: 2-2. Overloon was aan het einde blijer met de uit slag dan Sparta'18. TOP'27 F2-Venray F12 04 Programma zaterdag 19 nov. NWC Al-Venray Al v. 13-30 Stormvogels'28 Al-Venray A2 v.13-00 Venray A3-Ysselsteyn Al a. 15.00 Venray Bl-Geldrop BI a. 15.00 Venray B2-NWC BI a. 13-13 Venray B3-Montagnards B2 a. 15.00 SVEB B2-Venray B4 v. 1215 Belfeldia B2-Venray B5 v. 12.30 Venray B6-Wittenhorst B4 a. 15.00 Mierlo Hout Cl-Venray Cl v. 11.45 Helmondia Cl-Venray C2 v. 12.00 Venray C3-FCV Cl a, 11.45 Venray C4-SV Lottum Cl a. 13.15 BW'27 Cl-Venray C5 v 13 30 SV United C2-Venray C6 (o.) v. 12.00 VCH C2-Venray C9M v. 11.00 Venray Dl-JVC Cuijk Dl a. 13 15 Venray D2-01ympia'18 D2 a. 11.45 Venray D3-TSC04 Dl a. 9.00 RESIA Dl-Venray D4 v. 11.00 Venray D5-SV Oostrum D2 a. 9-30 Stormvogels'28 D2-Venray D6v. 10.00 VW'03 D3-Venray D7 v. 11.00 Venray D8-RKDEV D2 a. 9 30 Wittenh. D6-Venray D9M (o.)v. 11.00 Venray El-Wittenhorst El a. 9.00 Montagnards El-Venray E2 v. 8.00 Venray E4-Sparta' 18 E2 a. 11.00 Venray E5-Achates El a. 9.00 Venray E6-Achates E2 a. 9.00 Vitesse'08 E3-Venray E7 v. 8.00 Venray E8-Montagnards E3 a. 10.00 SV Lottum E2-Venray E9 v. 9.00 Leunen E4-VenrayE 10 v. 10.15 Wittenhorst E5-Venray El 1 v. 8.00 Venray El2-RESIAE3 a. 9.00 Ysselsteyn E4-Venray El3 v. 8.15 Venray Fl-Vitesse'08 F1 a. 10.00 Sparta' 18 Fl-Venray F2 v. 8.00 Leunen F2-Venray F3 v. 8.30 Venray F4-Quick Bovs'31 F2 a. 10.00 EWC Fl-Venray F5 v. 9 00 Vitesse'08 F2-Venray F6 v. 10.00 Volharding F3-Venray F7 v. 10.15 RESIA Fl-Venrav F8 v. 9.00 Venray F10-SV United F2 a. 11.00 Venray F11-EWCF2 a. 12.00 Venray F12-SV Oostrum F4 a12.00 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00

Peel en Maas | 2005 | | pagina 21