Sportnieuws Wervelend Venray naar 3-1 zege Weer cruciaal duel voor Leunen 'Het is gemakkelijk om dit te roepen' Venray op jacht naar periode Üm De Schijnwerper opjrKuut Custers (Oostrum) Summa TopschuttersJ Klassement Knabbelen konijnen het doelnet stuk? S Venray PEEL EN MAAS Donderdag 10 november 2005 Ook in het voetbalseizoen 2005-2006 wekelijks een speieïXrainer of 'voetbaldier' van een amateurverenigine/üt de gemeenten Venral Wanssum in de schijnwerpers. Ook>pelers van SSS'18, Volharding en H<llt- hees worden in de rubriek 'De schijfwerper op....' aan de tand gevoeld. De j is- tspeler voorspelt net als de voej&ükenners van het Venrayse nieuwsblad c >k nu weer de uitslagen van tionamateurduels die dat weekend gespeeld w >r- den. Zijn de voorspellingeirvan de gastspeler beter, dan wint hij of zij een voor .de jeugdafdelin^van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wo gesteld door Sport-hm aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de d nemers met humrotaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De reda< tie van Peel en IVJiias doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Ri ud CustersykSnvaller van Oostrum. Naam: Ruud Custers Leeftijd: 19 Geboren in: Venray Woonplaats: Oostrum Partner: nee Kinderen: nee Studie/ beroep: ik werk als verkoper bij een reclameproductiebedrijf: Sign-a- Rama in Tegelen Club: Oostrum Positie: Rechtsbuiten Hoogtepunt: kampioenschap met de Al twee jaar geleden Dieptepunt: ik zou het niet weten Vorige clubs: alleen Oostrum Beste trainer: Gerrit Broeren Slechtste trainer: daar geef ik geen ant woord op Grootste ergernis: fietsen en wandelen door de regen Beste boek/tijdschrift: Voetbal International Andere hobby's: zaalvoetbal en uitgaan Lievelingseten: friet Drank: bier en apfelkom Mooiste vrouw: de actrice Linsey Lohan Favoriete tv-programma: 24 Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Robin van Persie Favoriete vakantieland: Italië Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Oostrum Wie wordt laatste in jullie klasse?: SVS Stevensbeek Roel redactie Schaesbeig-Venray 1-3 1-1 Leunen-VW03 3-2 1-2 Ysselsteyn-ZSV 1-1 1-2 Swolgense Boys-De Zwaluw 4-2 2-2 SSS'18-Sparta'18 4-1 1-1 TOP'27-SV United 1-3 1-1 BEVO-SVOC'Ol 1-2 2-1 HRC'29-Merselo 1-1 3-1 Oostrum-EWC 3-0 2-0 BW'27-Sambeek 2-0 3-1 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray)9 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 5) Juul Swinkels (SV Leunen) 6 punten 6) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volhar ding), Tim Klemans 4 punten*. Dat ook dames kijk op voetbal hebben, bewees Beau Nellissen van het dames team van SV Venray met haar voorspellingen in onze rubriek. Zij behaalde maar liefst negen punten en versloeg nipt onze redacteur Henk Lammen die op acht punten bleef steken. Met haar zege verdient Beau een bal voor de jeugdafdeling van SV Venray en neemt zij bovendien in het tussenklassement een fraaie tweede plaats in achter Niek Lemmen van Swolgense Boys. Tim Klemans heeft de uitslag van het duel tussen SV United en SVOC'01 nog te goed. top inn town Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Zesdeklasser Oostrum scoorde afgelopen zondag vijf keer en neemt met in totaal 27 goals afstand van de achtervolgers SSS'18 (24) en Venray (22). In het individuele klassement blijft Jelle van Tilburg, die niet scoor de, koploper met negen treffers. Freek Thoone van derdeklasser, die tweemaal trefzeker was, komt met acht doelpunten op gelijke hoogte met Johan Speycken van BW27. Teamklassement: 1).Oostrum 27 2) SSS'18 24 3) Venray 22 4) Holthees 21 5) Swolgense Boys 19 6) Volharding 16 7) BW en SV United .15 9) Leunen en SVOC'01 13 11) TOP 12 12) Merselo 10 13) Ysselsteyn 6 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 9 2) Johan Speycken (BW27) en Freek Thoone (Leunen) 8 3) Tim Klemans (SV United), Wout Janssen (SSS' 18) en Dick Janssen (SV Oostrum) 6 7) Bas Joosten (SSS'18), Roy Willems (Oostrum), Hakan Sazak (Holthees) en Sander Dinghs (SVOC'01) 5 9) Luc Janssen (SSS'18), John Tijssen, Robin Tissen en Bas Heijnen (allen Swolgense Boys), Mark Blenckers en Erik Ermers en Maikel Fransman (allen Volharding) 4 14) Constantijn Jeuckén (BW'27), Wout Gommers, Kristian Michiels en Farid Idrissi (allen SV Venray), Ruud Custers en Bas Kessels (beiden Oos trum), Roel Biezenaar (SV Merselo), Niek van Lin (TOP'27) en Joep Man- ders (SVOC'01) 3 Bestuur en trainer Pruijn reageren op uitspraken opgestapte Hlimi Het 'afscheidsverhaal' van de opgestapte Hicham Hlimi is niet in goede aarde gevallen bij SV Venray. De 24-jarige verdediger haalde vorige week in dit blad nogal fel uit naar trainer Jan Pruijn. Hlimi verweet de coach slechte communicatie en omgang met de spelers. Door Henk Willemssen Peter Rongen, bestuurlid techni sche zaken, vindt dat Hlimi de zaken nogal eenzijdig belicht. "Het verhaal ligt wel wat genuanceerder", zegt Rongen die erop wijst dat de verdedi ger zijn kans heeft gehad maar niet heeft gegrepen. Hlimi keerde na twee jaar terug op het oude nest. Na twee invalbeurten stond hij tegen Vinken slag in de basis. Dit was tevens zijn laatste optreden in de hoofdmacht. Rongen: "Zoals Hicham zelf toegeeft, heeft hij toen superslecht gespeeld. Hij is daarna teruggezet naar het tweede elftal. De eerste keer komt hij een half uur te laat. En twee weken geleden komt hij helemaal niet opda gen. Het is kwalijk dat hij zo zijn team in de steek laat. Hij moet een betere mentaliteit tonen en zich aan de afspraken houden" Rongen vindt dat Hlimi ten onte rechte kritiek spuit op Jan Pruijn. "Het heeft geen pas om zo te reage ren. Hij moet zijn eigen falen niet afwentelen op de trainer. Maar hoge bomen vangen nu eenmaal veel wind en Jan kan hier heus wel tegen. Hicham moet beseffen dat hij zelf een basisplaats moet verdienen. En dat hij door zijn slechte presteren zichzelf buiten het elftal heeft gezet." Jan Pruijn wil in eerste instantie niet al te veel woorden vuil maken aan de 'affaire Hlimi'. "Wie denkt Hicham Hlimi wel niet wie hij is. Om zo'n artikel te krijgen. Hij heeft geen recht van spreken", reageert Pruijn verbolgen. "Ik heb te maken met een groep van 23 spelers. En daar zitten allemaal verschillende types bij. Maar er kunnen er maar elf spelen. Als ik iedere keer een speler tekst en uitleg moet geven waarom hij niet in de basis staat, dan zou ik hier een com plete dagtaak hebben." Pruijn vindt het verhaal van Hlimi een typisch voorbeeld van een teleur gestelde speler die de handdoek in de ring gooit. "Het is zo gemakkelijk om dit te roepen. Gelukkig is niet ieder een zo. Want dan hield ik er niet veel meer over. Terwijl we iedereen heel hard nodig hebben. Op het einde van een lang seizoen zijn de reservespe lers vaak doorslaggevend. Want er komen altijd schorsingen en blessures of er zijn spelers die kampen met vormverlies." De persoonlijke aanval van Hlimi wuift Pruijn weg. "Iedere speler wordt door mij gerespecteerd. En ook iedereen krijgt het vertrouwen." De 3-1 overwinning op Geleen Zuid biedt mooie perspectieven voor de nabije toekomst. Het was zondag de eerste wedstrijd van de tweede periode. "Die gaat over zeven duels waarvan wij er vier thuis spelen", had Venray-trainer Jan Pruijn al gezien. Het is duide lijk dat Venray zijn zinnen op de periodetitel heeft gezet Daarvoor moest eerst runnerup Geleen Zuid aan de kant worden gezet. Pruijn had zijn manschappen gewaarschuwd. "De tegenstander is aan een goede serie bezig. Die willen ze natuurlijk een goed vervolg geven. Daarom moesten wij heel scherp beginnen om hen niet in de wedstrijd te laten komen. En dat pakte goed uit. Want na een kwartier hadden we al een flinke bres geslagen." Door twee treffers van Farid Idrissi leidde Venray al snel met 2-0. Toch stond het halverwege 'slechts' 2-1 Alhoewel het overwicht van de thuis club enorm was, bleef Geleen Zuid gezien de krappe voorsprong in de race. Toch kende Pruin halverwege geen enkele twijfel. "Ik wist in de rust al zeker dat wij zouden winnen. Dat heb ik de spelers ook voorgehouden. Want Geleen Zuid ging al heel snel een-op-een spelen. En dan weet je zeker dat wij met onze aanvallende kwaliteiten altijd zullen scoren. Zo'n riante kans die Dave Hendrikx voor rust verprutste zouden er nog veel meer komen" Door de afwezigheid van de drie geschorsten Michiels, Philipsen en Snijders kregen anderen een kans zoals Sjoerd van der Coelen en Ivo van der Weerden die voorheen regel matig binten de basiself vielen. Johan Vullings moest zijn plaats afstaan aan Farid Idrissi. Pruijn: "Alhoewel Johan het goed deed in de spits. Hij werkte hard maar hij scoorde niet. En dat is toch een belangrijke taak voor een centrumspits. Farid deed het wat dat betreft goed. Want hij scoorde twee keer. Ik heb ook nooit het vertrou wen in Farid verloren. Hij is het sco ren en het voetballen zeker niet ver leerd. Want dat laat hij bij vlagen wel op de trainingen zien. Donderdag heb ik nog tegen hem gezegd dat hij zijn kans zou krijgen. Maar toen wist ik nog niet dat hij vandaag in de basis zou starten. Ik heb hem de hele wed strijd laten staan om hem vertrouwen te geven." Pruijn kan het niet nalaten een ver gelijking te maken met de vertrokken Hicham Hlimi, "Ook Farid zou wel zo'n verhaal over mij kunnen ophan gen. Maar hij gooit niet zijn kop in de wind en probeert juist het tegendeel te bewijzen. Hij heeft het positief opgepakt. Hetzelfde geldt voor Sjoerd van der Coelen. Die speelde de laatste weken ook niet. Maar vandaag krijgt hij weer een kans en hij scoort ook nog." Pruijn verklaart dat alles valt of staat met presteren. "Want dat is de basis. Vandaag stonden elf spelers op het veld die samen de 'drive' hadden met elkaar te winnen. En daarbij bepaal ik de opstelling en het sys teem. Daarvoor ben ik aangetrokken." Venray-vrijwilUger Jan Bonants wordt er bijna moedeloos van. "Dit is verdorie al de derde week op rij", verzucht hij, terwijl hij zondagmid dag vlak voor de aftrap van Venray-Geleen Zuid een groot gat in het doelnet met een touw dichtknoopt Het gaat niet geheel zonder gevaar, want op het zelfde doel wor t ondertus sen de keeper van Geleen Zuid ingeschoten. "Het zijn spiksplinte ieuwe net ten. En zaterdagavond was er nog niets aan de band", weet Bon. its. "Ik ver moed dat konijnen de boosdoeners zijn. Alhoewel jagers bew. ren dat die beesten niet in plastic knagen. Maar ik kan me niet voorstellen dat iemand moedwillig de netten kapot knipt." Arbiter Maas constateerde bij zijn inspectie het gat in het net. Ter-, /ijl een paar uur eerder Venray 2 nog op het hoofdveld speelde en toen niemand er iets van gemerkt had. De leidsman uit Roermond vond tevens dat de lijnen rond het doel, aan de zijde van de Deumeseweg, moesten worden overgekalkt. Terwijl Bonants het net repareert trekt Rinus Swinkels met zijn karretje de lijnen nog eens over. Het zondagse pak moest de terreinknecht even inruilen voor de blauwe overall met laarzen. Maas kijkt goedkeurend toe hoede twee Venrayse vrijwilligers tegen de klok van half drie zich inspannen. "Keurig werk mannen. We kunnen zo beginnen"complimenteert hij. Jan Bonants denkt ondertussen dat hij de oplossing heeft gevonden. "Het gebeurt altijd van zaterdag op zondag. Door de week hangen de net omhoog. Daarom hang ik voortaan op zaterdagmiddag, als de jeugd is uitgevoetbald, de netten ook omhoog. Want dan kunnen de konijnen er tenminste niet meer bij. En als er dan toch nog een gat inkomt? Dan weet ik het ook niet meer. Getergde spits Farid Idrissi haalt zijn gram Venray-FC Geleen Zuid 3-1 (2-1). Doelpunten: 8. Farid Idrissi 1-0; 16. Farid Idrissi 2-0; 23. Koen Hendrikx 2- 1; 58. Sjoerd van der Coelen 3-1- Scheidsrechter: Maas (Roermond). Toeschouwers: 350. SV Venray: Nabbe; Troisfontaine, Van Schijndel en Scholten; Linders (82. Wijnands), Gommers, Van der Coelen en Seijkens; Van der Weer den, Idrissi en Hendrikx (86. Vul lings). Door Henk Willemssen Een wervelend Venray behaal de in de eerste klasse D een over tuigende 3-1 overwinning op Geleen Zuid. De thuisploeg startte furieus en stond binnen een kwartier al met 2-0 voor. Beide doelpunten werden gescoord door de getergde spits Farid Idris si. De voormalige topschutter mocht na vier invalbeurten weer eens in de basis starten. Idrissi maakte zijn uitverkiezing meer dan waar. Een wervelend Venray had zondag geen kind aan de ploeg van Geleen- Zuid. Farid Idrissi scoorde twee keer. Venray bekert tegen Herpinia Eersteklasser Venray heeft in de derde bekerronde de uitwedstrijd tegen Herpinia geloot. Deze onbeken de tegenstander uit het Brabantse Herpen is een middenmoter in de vierde klasse H. Het bekerduel wordt gespeeld op zondag 27 november. SSS'18 trof wel een thuiswedstrijd. De Overloonse vierdeklasser moet het opnemen tegen het sterke Oss'20. De Brabantse ploeg is medekoploper in de eerste klasse C. Na de derde ronde stromen de negen hoofdklassers van het district Zuid II in het bekertoernooi in. Gevoegd bij de 23 overgebleven clubs, gaat de vierde ronde van start met 32 ploegen. Na afloop was het dubbel feest. Niet alleen de zege maar ook drie ver jaardagen werden gevierd. De geschorste Kristian Michiels werd zaterdag 26 jaar. En zondag waren Rob Scholten en Wout Gommers aan de beurt. Ze vierden respectievelijk hun 29e en 24e verjaardag. Gommers trakteerde niet op bier maar smokkel de een taart met slagroom het kleed lokaal binnen. De stemming was dan ook opperbest. Naast Michiels waren ook de jon kies Gijs Philipsen en Luuk Snijders geschorst. Dit trio had zijn derde gele kaart opgelopen en moest daarom één duel toekijken. In de spits kreeg Farid Idrissi de voorkeur boven Johan Vullings. De thuisploeg begon superaanval- lend met Sjoerd van der Coelen, ook weer terug in de basis, die heel kort achter de driemansaanval speelde. Wout Gommers was op papier verde diger maar speelde als vierde midden velder. Achterin konden Troisfontai ne, Van Schijndel en Scholten het gemakkelijk af tegen de twee Geleen- se spitsen. Vooral op het middenveld won een gedreven Venray de slag. Marcel Seijkens toonde zich een belangrijke pion. De Deurnese routi nier staat zijn mannetje, heeft een uit stekende trap en is taktisch bijzonder sterk. Arbiter Maas, die het spel heel kort volgde, nam na acht minuten een uit stekende beslissing. Wout Gommers werd vlak buiten het strafschopge bied neerlegeld. 'Doorspelen', gebaar de de met een staartje getooide Roer- mondse referee die gezien had dat Farid Idrissi in balbezit kwam. Idrissi bedacht zich niet en schoot de ope ningstreffer binnen: 1-0. Een minuut later stond het bijna 2- 0 maar Idrissi en Van der Weerden konden niet tot afwerken komen. Venray speelde Geleen Zuid bij vla gen helemaal van de mat. De Zuid- Limburgers wisten niet waar ze het moesten zoeken. Ook trainer Leo Bec kers was ten einde raad. "Waar zijn we toch mee bezig", schreeuwde hij herhaaldelijk. De ontredderde Zuid- Limburgers werden aan alle kanten voorbijgelopen door een ontketend Venray. Toch lag in de tiende minuut bijna de 1-1 in het net. Uit een razendsnelle counter stormde Koen Hendrikx alleen op het doel af. Grensrechter Antoine Arts vlagde voor buitenspel maar Maas wees erop dat de Geleense aanvaller vanaf eigen helft startte. Met een katachtige reflex voorkwam doel man Peter Nabbe de gelijkmaker. Venray hield de bezoekers verder in een stevige greep. Een venijnige uithaal van Wout Gommers werd door doelman Schuffelen over de lat getikt. Marcel Seijkens nam vanaf rechts met zijn linkervoet de indraai ende hoekschop die door Farid Idrissi feilloos werd ingekopt: 2-0. De Geleense doelman ging even later in de fout maar Dave Hendrikx schoot in kansrijke positie te gehaast naast. De aanvalsgolven van Venray ble ven maar komen. De Geleense grens rechter maakte zich niet populair bij het thuispubliek door een paar keer ten onrechte de gretige Venrayse spit sen terug te vlaggen. Maar zijn collega Arts was zondagmiddag evenmin brandschoon. Halverwege de eerste helft ver dween een schot via de bovenkant van de lat over het Venrayse doel. Arbiter Maas gaf ten onrechte een hoekschop omdat hij meendti few03 bal via de vingertoppen vjj tonen Nabbe over het doel vcii ï0"? Nabbe verklaarde dat hij dei;' cyo'^ getoucheerd had. Maar de con ïtunenA wel tot een doelpunt leiden WVC'i9-' Hendrikx schoot hard de 2-1 Wout Gommers, die zicht graag een doelpunt als verjas t deau gunde, produceerde 05 viert een schitterende knal. En wf voorkwam doelman Schul treffer. Uit de corner die vod het flipperkastvoetbal in heJ bied. Maar alle Venrayse dc® gen smoorden op een of anój eens been. ~st»tvi Geleen Zuid bleef loeren (p'mpia' counter. Zo moest goalie I ingrijpen op een inzet van 1 }0 Lemmens. De bal schoot nip isv richting doel maar de attentt W® Gommers voorkwam onheil, j^™'1 Vlak voor rust kon linkerspit Hendrikx alleen doorgaan. Hij ïwisiey het strafschopgebied binnen lonndri deed toen iets onbegrijpelijk jonge aanvaller schoot niet op s,o)g^ gaf de bal ook niet af maar proi ïss is-sp de een afzwaaier richting de a fsdstc) vjag 'Mem Na de pauze viel er voor hfl ®'™pia honderdkoppige publiek veeln vp te beleven. Na dertien minutct Mislage Dave Hendrikx door over lini legde de bal op maat temp ^lle Sjoerd van der Coelen die dei vocoi hoek vond: 3-1. tomb Daarna was de wedstrijd gesp: Woei De Venrayse defensie overheen gaf niets meer weg. Het enigew yUnite dat de thuisploeg gemaakt kan vocoi den is dat niet met ruimere (i werd gewonnen. Want kansentf of 5-1 kwamen er nog volop. IJ tnshoe: der Weerden en invaller Jolian *27 lings verschenen oog-in-oog m9 tomt doelman die telkens redding bisi Quick B< hoofdsponsor^. (imJ-j-* official dealer (kledingsponsor) Inalfa Root Systems Group B.V. van den Munckhot B.V. Nelipak B.V. NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. vanGrinsven drul Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV BV/Trailer World Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Cor Paint/oe Studio Interieurstylisten Deloitte, Accountants, Venlo Elektro Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blltterswijck Flextronics International Europe B.V. Fortis Bank Venray Heathcare Group, Venlo. Verzuimmanagement reïntegratie Helderman Sport Venray Venray Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Keljsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Autowijk Kelzersveld De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. van der Putt Advocaten, Venray u BV Turning Technic B.V. Taxi Verslraaten B.V. Uitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blltterswijck B.V. Partycentrum De Witte Hoeve VCMrc BEVO-SN TOP'27-! Vijfd Uitstage itossd-H Constan' Merselo- VIOS-HR Hdjen-.M va* Stand SV Venray Zaterdag 12 november SJW-SV Venray Leunen staat voor belangrijke weken in de derde klasse C. De ploeg van trainer Jos Rutten treft in deze competitiefase allemaal directe concurrenten in de onder ste regionen van de ranglijst. Zon dag wacht op sportpark 't Klaver blad de ontmoeting met VW'03 dat evenveel punten heeft. Het slechte begin van Leunen werd mede veroorzaakt door de zware competitiestart. In de eerste zes wed strijden troffen de oranje-witten de vijf ploegen die er nu duidelijk boven uit steken in 3C. Afgelopen zondag eindigde het uitduel tegen VOS in 3-3- Daarvoor werd 1-3 gewonnen bij Reu ver dat toen de rode lantaarn van Leu nen overnam. Dit weekeinde staat de cruciale ontmoeting met VW'03 op het programma. Met een gelijkspel schieten beide ploegen niet veel op. Een week later sluit Leunen de eerste competitiehelft af met de uitwedstrijd tegen Wittenhorst. Ook dat is een tegenstander waartegen punten gepakt kunnen worden. Want daarna beginnen de returns en dan moet de Leunse ploeg weer de degens kruisen met de topclubs. Venray reist in de eerste klasse D af naar het Zuid-Limburgse Nieuwenha- gen. Daar zetelt de fusieclub Schaes- berg die medio 2003 ontstond door het samengaan van Kolonia en RKONS. Schaesberg bezet samen met Wilhelmina'08 de twee degradatie- plekken. Schaesberg is ook de minst socrende ploeg in.lD. Toch moet Venray de zuidelijke opponent niet te licht opvatten. Want eerder lieten de Venraynaren al drie dure punten ach ter in Heerlen bij laagvlieger MSP'03. Het trio Kristian Michiels, Gijs Phi lipsen en Luuk Snijders keert zondag terug na een schorsing van één wed strijd. Waardoor trainer Jan Pruijn weer over een ruime selectie kan beschikken. Volharding lijkt zich in de tweede H te ontpoppen tot een middenmo ter. Zondag spelen de Vierlingsbekers in Helmond tegen het zwaar tegenval lende Mierlo-Hout. Vorig seizoen was Mierlo-Hout nog de grootste titelcon- current van Venray waartegen Volhar ding toen heel verrassend vier puntèn pakte. Maar dit is geen garantie is voor nieuw succes. In de vierde klasse G lijkt SSS'18 helemaal van slag. De Overloners dachten mee te spelen om de titel maar de realiteit is heel anders. De laatste vier duels leverden slechts twee schamele puntjes op. Het is voor trainer Noud Janssen een hele klus om zijn ploeg weer op de rails te krijgen. Zondag komt ook nog koplo per Sparta'18 op sportpark De Raay op bezoek. Swolgense Boys is na de 3-6 winst op Stormvogels opgeklommen naar de derde plaats. Dit is een heel mooie positie voor de nieuwkomer die zon dag de nummer zeven De Zwaluw uit Oeffeit ontvangt. Laagvlieger Yssel steyn speelt in 4G de Peelderby tegen ZSV. De buren uit het Brabantse Zeil- berg waren vorig seizoen nog twee keer te sterk voor de Ysselsteyners. In de vijfde klasse F staat de derby TOP'27 tegen SV United op het pro gramma. Het 'kleine' Tienray tegen de 'grote' fusieclub uit Meerlo-Wanssum. Cor, Klilr An Ao mnnliic» loort Hot Ho nummer twee SV United duidelijk favoriet is. Alhoewel nieuwkomer TOP'27 het met een achtste positie heel aardig doet. Afgelopen zondag was de Tienrayse ploeg in de andere derby tegen SVOC'01 eveneens de underdog. En toen wist TOP'27 een dik verdiend punt uit het vuur te sle pen. SVOC'01 zakte door de remise tegen TOP'27 naar de derde plek. Alhoewel de club uit Oirlo-Castenray nog altijd ongeslagen is. Zondag wacht de zware uitbeurt tegen BEVO in Beringe, Deze tegenstander staat met evenveel punten op de vierde plaats maar de Beringers hebben een wedstrijd meer gespeeld. In de zesde klasse E wordt de posi tie van lijstaanvoerder Oostrum met de week rianter. De ploeg van trainer Twan Bloemen laat heel weinig ste ken vallen terwijl de directe concur renten het wekelijks laten afweten. Oostrum heeft inmiddels al een aardig gat van vijf punten geslagen met ach tervolger Holthees. De Oostrumse koploper speelt zondag thuis tegen hees, dat grossiert in gelijke spelen en nog niet verloren heeft, gaat op bezoek bij Melderslo dat zesde staat. De nummer vijf BW'27 pakt na een weekje vrijaf de draad weer op met het thuisduel tegen Sambeek. SV Venray veteranen Uitslag SVOC(B>SV Venray 0-6 Programma zaterdag 12 nov. SJW-SV Venray 16.00 SVV veteranen Programma zaterdag 12 nov. SW-SVOC (B) 15.30 PEEL EN MAAS een abonnement waard Programma zondag 13 november Schaesberg-SV Venray 14.30 Schaesberg 2-SV Venray 2 12.00 SV Venray 3-Gemert 3 11,30 Toxandria 3-SV Venray 4 10.30 SV Venray 5-RKDEV 2 10.30 Venlo 2-SV Venray 6 11.00 SV Venray 7-Koningslust 2 9.30 Stormvogels 2-SV Venray 8 11.00 SV Venray 9-Fiducia 3 9.30 Leunen 4-SV Venray 11.00 Senioren dames: SV Venray-VOW 11.30 SV Venray 2-Helmond 9.30 SV Venray 3-Elsendorp 10.30 Jeugd Programma zaterdag 12 nov. Venray Al-HVCH Al a. 15.00 Venray A2-Achates Al a, 15.00 Volharding A2-Venray A3 v. 13-45 Volharding Bl-Venray BI v. 13-15 Bavos Bl-Venray B2 v. 11,45 SVOC'01 Bl-Venray B3 v. 13.00 Venray B4-Wittenhorst B3 a13-15 Venray B5-Venlosche Boys B3a. 15.00 Blerick B2-Venray B6 v. 12.30 Venray Cl -Volharding Cl a. 15.00 Venray C2-RKMSV Cl a. 13.15 SV Oostrum Cl-Venray C3 v. 12.30 EWC Cl-Venray C4 v. 12.00 Venray C5-Kronenberg Cl a. 11,45 Venray C6-Baarlo C3 a. 15.00 Venray C9M-Belfeldia C2 a. 11.45 MW Dl-Venray Dl v. 8.00 Venray D2 trainen a. 11.30 MVC19 Dl-Venray D3 v. 12.30 Venray D4-Milsbeek Dl a. 11.45 RKDSO Dl-Venray D5 v. 10.15 Venray Dó-SVOC'Ol D2 Venray D7-FCV D2 GFC'33 D4G-Venray D8 Venray D9M-VIOS D2 Leunen El-Venray El Venray E2-SV Oostrum El FCV El-Venray E3 SSS'18 E2-Venray E4 Astrantia El-Venray E5 SV Oostrum E2-Venray E6 Venray E7-SVEB El SVEB E2-Venray E8 Venray E9-SSST8 E4 Venray E10-Meterik E2 Venray El l-Sparta'18 E4 Leunen E6-Venray El2 Venray El 3-SV Oostrum E3 SVOC'01 F1-Venray F1 Venray F2-Blerick F1 Venray F3-Venlosche Boys F2 Sparta'18 F3-Venray F4 Venray F5-Achates F1 Venray F6-EWC F1 Venray F7-HRC27 F2 Venray F8-Milsbeek F1 BW'27 F1-Venray F9 Venray F10-Baarlo F6 (o.) RKDSO F2-Venray Fll TOP'27 F2-Venray F12 Venray Mini F wedstrijd Uitslagen SVN Al-Venray Al RKDSO Al-Venray A2 Venray A3-SVOC01 Al Venray Bl-SVN BI Venray B2-ASV33 BI Venray B3-Wittenhorst B3 Venray B4-GFÜ33 B2 Sp. Irene B3-Venray B5 Venrav B6-MVC19 B2 a. 9 30 a. 9.30 v. 10.00 a. 12.00 v. 10.15 a. 9.00 v. 10.00 v. 8.15 v. 8.30 v. 8.45 a. 10.00 v. 9 30 a. 9.00 a. 9.00 a. 9 00 v. 8.30 a. 10.00 v. 9.15 a. 10.00 a. 10.00 v, 8.00 a. 11.00 a. 11.00 a. 11.00 a. 11.00 v. 9.00 a. 12.00 v. 10.15 v. 9.00 a. 12.00 1-4 0-3 2-3 2-2 1-0 8-3 8-0 2-2 7-4 Sparta'25 Cl-Venray Cl Liessel Cl-Venray C2 Venray C3-SVOC01 Cl Venray C4-SVEB Cl Merselo Cl-Venray C5 Sparta'18 C3-Venray C6 Blerick C3-Venray C9M Margriet Dl-Venray Dl Venray D2-SVOC01 Dl Venray D3-Venlosche Boys Stormvogels'28 Dl-Venray D4 TOP'27 Dl-Venray D5 Venray D6-Leunen D3 Quick Boys'31 D2-Venray D7 Venray D8-Sparta'18 D4 Helenaveen Dl-Venray D9M Venray El-SV United El Vitesse'08 E2-Venray E2 Venray E3-Blerick E2 Venray E4-Baarlo E2 Volharding E2-Venray E5 Venray E6-Montagnards E2 Volharding E3-Venray E7 Venray E8-Heijen E3 Leunen E4-Venray E9 Venray E10-Wit.tenhorst E4 Venlosche Boys E7-Venray Ell Venray E12-America E3 Merselo E2G-Venray El 3 Venlosche Boys F1-Venray F2 Venray F3-Baarlo F2 Venray F4-IVO F2 Montagnards F2-Venray F5 Achates Fl-Venray F6 Heijen F2-Venray F7 Astrantia Fl-Venray F8 Venray F9-Montagnards F4 Venray F10-BW27 F1 BW'27 F2-Venray Fll EWC F3-Venrav F12 Yenhors (lapse ifontagn IHube Constan' va Herselo Vlos HRC27 lüpscB -llubei ontagr URC-Me Uitslaat loitum-l EWC-He Vunbcel Holthce: America BVY27 Sünd Oostrun Holthce: CFC33 Hfgclsoi «W27 VWdersl EWC Metcrlk levw |Sunbcel ;America itatum Hegelso! teoik- W'S-Amt teers' mv Oostrun ACVVV

Peel en Maas | 2005 | | pagina 22