Merselo gedegen naar overwinning Einde aan zegereeks Een puntje voor Ysselsteyn Venray blijft makkelijk overeind Hlimi stopt bij SV Venray fèau De Schijnwerper opj Nellissen (dames Niets! S Venray PEEL EN MAAS Ook in het voetbalseizoen 2005-2006 wekpfljks een spS^rjtrainer i 'voetbaldier' van een amateurvereniging uj/de gemeenten Vehsaven Mé? Wanssum in de schijnwerpers. Ook saters van SSS'18, Volharding hees worden in de rubriek 'De scliijnj^erper op...' aan de tand gevoeld. De As tspeler voorspelt net als de voethjrfkenners van het Venrayse nieuwsblad c )k nu weer de uitslagen van tiemrfmateurduels die dat weekend gespeeld w den. Zijn de voorspellingeiuran de gastspeler beter, dan wint hij of zij een voor de jeugdafdeling «m zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wo gesteld door Sport-Inaflan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de d nemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De reda< tie van Peel en Maj^loet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: - Nellissen vaoroe dames van SV Venray. Zij speelt zondag met hara ploeg topper te^m RKSVO. Naam: Beau Nellissen Leeftijd: 16 jaar Geboren in: Venray Woonplaats: Oirlo Partner: nee, geen vriend Kinderen: nee Studie: ROC Ter Aa in Helmond Club: SV Venray Positie: linksback Hoogtepunt: Limburgs kampioen met de meisjes van Venray Dieptepunt: nee, nog niet echt Vorige clubs: nee Beste trainer: Gert-Jan Wismans en Ron Spruit Slechtste trainer: nee, ik heb nooit echt slechte trainers gehad Grootste ergernis: liegen Beste boek/tijdschrift: Cosmo Girl Beste film: Troy Andere hobby's: zaalvoetbal, internet ten en uitgaan Lievelingseten: Chinees Drank: Malibu Cola Mooiste man: Brad Pitt Favoriete tv-programma: GTST Favoriete club: SV Venray Favoriete speler: heb ik eigenlijk niet Favoriete vakantieland: Nieuw-Zeeland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: wij natuurlijk Wie wordt laatste in jullie klasse?: weet ik niet Beau Nelissen Redactie RKSVO-dames SV Venray 0-3 1-2 Venray-Geleen Zuid 1-0 2-1 VOS-Leunen 2-2 1-1 Sparta'18-Ysselsteyn 4-1 4-0 Stormvogels-Swolgense Boys 1-1 1-2 Merselo-Odiliapeel 2-1 1-1 SVOC'Ol-TOP 3-1 2-0 SV United-Bieslo 4-2 3-1 Sambeek-Oostrum 0-3 1-3 Holthees-AC VW 1-1 3-2 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Maurice Pouwels (Ysselsteynj en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 4) Juul Swinkels (SV Leunen) 6 punten 5) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volhar ding), Tim Klemans 4 punten*. *Tim Klemans van SV United scoorde vier punten met zijn voorspellingen, redacteur Ron Koenen vijf. De 'strijd' tussen de twee is echter nog niet beslist, want het duel SV United SVOC'01 werd uitgesteld vanwege het overlijden van twee inwoners van Meerlo. Tim staat momenteel op de gedeelde vijfde plaats met vier punten. Ysselsteyn-De Zwaluw 0-0. Ysselsteyn heeft tegen De Zwaluw uit Oeffeit een puntje aan het totaal toegevoegd en het deed zichzelf daar mee tekort, want tegen mededegrada tie kandidaten moet thuis eigenlijk gewonnen worden: 0-0. Toch hoeft Ysselsteyn niet ontevreden te zijn met dit puntje, want de gasten kwamen zeer sterk uit de startblokken. Yssel steyn keeper Rob Berkers zorgde er met enkele schitterende reddingen voor dat de nul na een half uur nog op het scorebord stond. Als het een beetje verkeerd was uitgevallen dan had de thuisploeg zo maar tegen een 0-2 of 0-3 achterstand aangekeken. Maar na een half uur was het nog steeds 0-0 en het laatste kwartier voor de rust was Ysselsteyn de betere ploeg en het kreeg zowaar enkele kleine kansjes om de score te openen. Gescoord werd er voor de pauze ech ter niet. Na de pauze was Ysselsteyn de betere ploeg en het kreeg enkele mooie kansen om de score te openen. Het vizier stond deze middag voor beide ploegen niet op scherp en de werklust van Ysselsteyn werd niet optimaal beloond. Men moest zich tevreden stellen met een punt en dit was een uitslag waar gezien de gehele wedstrijd beide ploegen vrede mee konden hebben. Op grond van de eer ste helft was De Zwaluw de betere ploeg en de tweede helft was voor Ysselsteyn en zo blijven beide ploe gen in de onderste regionen. Zondag wacht voor Ysselsteyn de moeilijke uitwedstrijd tegen Sparta'18 uit Sevenum, dat medekoploper is. SV Venray veteranen Programma zaterdag 5 november SVOC (B>SV Venray 15.00 SW veteranen Programma zaterdag 5 november SVOC (A>SW 15.00 GSV28-Venray 0-0. Scheidsrechter: Bergholtz (Elsloo). Toeschouwers: 125 waarvan het merendeel uit Venray. Venray: Nabbe; Troisfontaine, Scholten en Van Schijndel; Linders, Snijders (70. Idrissi), Seijkens en Gommers; Michiels, Vullings en Van der Weerden. Venray hoefde zondagmiddag in Genhout niet onder te doen voor koploper GSV'28. De grote vraag in het Venrayse kamp was hoe het mogelijk is dat deze defensief ingestelde Zuid-Lim burgse ploeg aan de leiding kan gaan in de eerste klasse D. De Venrayse middenmoter was voetballend beter en kreeg ook de beste kansen. De thuisploeg kon daar nauwelijks iets tegenover stellen. Door de 0-0 remise verspeelde GSV'28 niet alleen de koppositie maar de Zuid-Limburgers liepen tevens de eerste periodetitel mis. Die prijs gaat nu op doelsaldo naar Groene Ster. De periodewinnaar, die de vloer aanveeg de (8-1) met Wilhelmina'08, was drie weken geleden nog te gast in Venray. Ook de ex-lioofdklasser uit Heerier- heide wist Venray niet te verslaan: 2- 2. Nu de competitie voor een derde deel erop zit, kan het nog alle kanten op met de formatie van trainer Jan Pruijn. De ploegen in 1D kruipen steeds dichter naar elkaar toe. Mid denmoter Venray staat vijf punten achter het leidende trio Groene Ster, EHC en GSV'28. De laatste plaats wordt eveneens door drie ploegen gedeeld. En ook hier bedraagt de marge met Venray vijf punten. De supportersbus was met 42 Ven rayse fans goed gevuld. De vertrektijd van 13-15 uur was wat aan de late kant. Maar indien de bus vlot kon doorrijden dan zouden de supporters voor half drie in het dorpje Genhout, in de gemeente Beek, kunnen zijn. Maar op het einde van de Napoleons- baan begon de ellende. De bus belandde in een file evenals de auto van voorzitter Sjef Keijzers. Na twin tig minuten oponthoud kon de bus de A2 oprijden maar het was toen al dui delijk dat de aftrap niet meer gehaald zou worden. Enkele fans zochten van uit de bus telefonisch contact met vooruitgereisde Venraynaren die al in Genhout gearriveerd waren. De vraag om de wedstrijd een kwartier uit te stellen werd niet gehonoreerd. Op radiozender LI hoorden de Venraynaren in de bus verslaggever Ben Dols vertellen dat uitstel bespro ken was in de bestuurskamer. Maar daar was niets bekend over de lange files. Tevens meldde de radioverslag gever dat Jan Pruijn had gezegd dat er gewoon om 14.30 uur afgetrapt moest worden. Pruijn wilde niet wachten op de fans uit Venray. Dit nieuws viel in heel slechte aarde bij de supporters die een klein kwartier van de wedstrijd van hun favorieten moesten missen. Later bleek de infor matie die LI verspreidde onjuist te zijn. Want het was scheidsrechter Bergholtz, uit het naburige Elsoo, geweest die van geen uitstel wilde weten. Aangekomen op het 'sportpark' in Genhout vernamen de supporters dat Johan Vullings met een kopbal al dichtbij de openingstreffer was geweest. Maar verder hadden ze niet veel gemist. In tegenstelling tot het afbraakvoet bal van GSV'28 probeerde Venray - voor zover dat mogelijk was - nog te voetballen. De zeer warrig fluitende Bergholtz nam de Venraynaren te weinig in bescherming tegen hun schoppende opponenten. Het duel werd ontsierd door de talrijke over tredingen. Venray was het gevaarlijkst door opnieuw een kopbal van Johan Vullings. Na een klein halfuur kon Ivo van der Weerden, weer terug in de basis, zomaar doorlopen naar het GSV-doel. Maar op de rand van het strafschopgebied werd hij getorpe deerd. Ook nu hield de leidsman de kaarten op zak. Rob Scholten schoot de vrije trap vlak over het doel. De D-side besloot het afsteken van het vuurwerk te bewaren tot het begin van de tweede helft. De fakkels en het geknal konden de wedstrijd geen andere wending geven. Venray had opnieuw een overwicht maar het voetballen werd gewoon onmogelijk gemaakt. Daar was de laconiek leiden de Bergholtz medeschuldig aan. Ook de grensrechter van de thuisclub ver- bruidde het bij de Venrayse aanhang door bij inworpen regelmatig de 'ver keerde' kant op te wijzen. Tevens zag de linesman een overduidelijke hoek schop voor een ingooi aan. Kristian Michiels werd het op een gegeven moment teveel. "Hé pannenkoek. Je moet wel gewoon vlaggen als de bal uit is", riep hij. Bergholtz trad nu wel op en trakteerde de Vierlingsbeker op een gele kaart waardoor Michiels komende zondag geschorst is voor het thuisduel tegen Geleen Zuid. Pas in de eindfase werd de thuis ploeg voor het eerst dreigend. Venray nam wat meer risico's en probeerde nog de winst weg te kapen. Farid Idrissi loste als extra aanvaller Luuk Snijders af. Kopballen van Vullings en Idrissi leverden geen treffer op en ook enkele schoten uit de tweede lij nen hadden niet het gewenste effect. Bijna ging de thuisclub nog met de zege aan de haal. Libero Rob Scholten onderschepte te bal maar had iets teveel tijd nodig om het leer onder controle te krijgen. GSV brak razend-, snel uit over rechts maar voor het doel schoot de spits in kansrijke posi tie over het domein van Peter Nabbe. Verdediger mist vertrouwen van trainer Pruijn Hicham Hlimi (24) heeft wei nig plezier beleefd aan zijn terug keer bij SV Venray. De verdediger kon geen basisplaats afdwingen en miste het vertrouwen van trai ner Jan Pruijn. Hij besloot daar om abrupt te stoppen. "Ik wil best knokken voor een basisplaats. Maar onder deze trainer wil ik me niet meer bewijzen. Er is nauwe lijks persoonlijk contact en ik mis het vertrouwen. Ik heb er geen plezier meer in en ik ga niet met tegenzin voetballen. Door Henk Willemssen Vorige week belde Hlimi met voor zitter Sjef Keijzers om te zeggen dat hij er de brui aan geeft. Trainer Jan Pruijn heeft hij niet meer gesproken. Daar heeft de 24-jarige voetballer ook geen behoefte aan. Want vanaf de allereerste training merkt Hlimi dat Pruijn het niet in hem ziet zitten. Na een tweejarig avontuur bij VW en het Duitse Straelen keerde de Ven- raynaar dit seizoen terug op het oude nest. Vanwege zijn vakantie miste hij de eerste weken van de voorberei ding. Op de allereerste training had hij al een aanvaring met Pruijn en er zouden nog airerlei incidentjes, mis verstanden en onbegrip volgen. "Ik meende dat we die vrijdag om acht uur moesten trainen. Maar het bleek half acht te zijn. Hij reageerde toen al zo vreemd. Hij heeft zich ook nooit voorgesteld terwijl ik toch een nieu we speler ben. Persoonlijk heeft hij mij nooit iets gevraagd. Dat had ik heel anders verwacht. Ik had best een hoge dunk van hem omdat hij toch bij Ajax heeft gezeten." Vlak voor de competitiestart liep Hlimi een lichte bovenbeenblessure op. Tijdens de warmingup van de ouverture tegen RIOS merkte hij dat het niet ging. "Als ik toen gespeeld had dan was ik er zes tot acht weken uitgeweest. Want ik heb zo'n blessure al vaker gehad. Toen viel de trainer tegen mij uit in het kleedlokaal. Dat ik het niet kon maken. Ook dinsdag op de training begon hij weer te mekke ren. Maar hij sprak me nooit persoon lijk aan. Ik miste gewoon vertrouwen. Ik vind dat Pruijn een probleem heeft met communicatie naar de spelers toe." Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS De twee duels daarna was Hlimi invaller en in de vierde wedstrijd tegen Vinkenslag, waarin hij slecht speelde maar wel scoorde, stond hij voor het eerst in de basis. Venray verl oor met 3-4 en dit was tevens zijn laat ste optreden in de hoofdmacht. "De week daarna zat ik de hele wedstrijd op de bank. Toen heeft Pruijn me teruggezet naar het tweede. Hij zei nog wel dat het beter was om ritme op te doen en dat ik me daar maar moest bewijzen. Dat was ook de eer ste keer dat hij met me praatte" Hicham Hlimi was inmiddels al zijn plezier in het voetballen kwijtgeraakt. Ook omdat hij bijna nooit op zijn favoriete positie als centrumverdedi ger werd ingezet. "Ik wil best links- of rechtsback spelen maar dat is niet mijn positie." De verdediger is onlangs benaderd door Wilhelmina'08. De eersteklasser uit Weert had gehoord dat Hlimi bij Venray op een zijspoor was beland. "Maar ik ga niet Wilhelmina toe. Ik richt me voorlopig alleen op het zaal voetbal. Daar kan ik ook twee of drie keer in de week mee bezig zijn." Hlimi speelt bij eredivisionist Fer- monia Boys/Pet's Place in Helmond. "Voor mijn werk ben ik nu met een cursus begonnen. Dat is drie avonden in de week. Dus ik kan de komende tijd toch niet trainen. Maar als het bij Venray goed had gezeten dan had ik die cursus graag uitgesteld. Ik heb er geen moeite mee dat ik niet in de basis sta. Als anderen beter zijn dan is dat zo. Maar onder deze trainer kan ik me niet bewijzen. Ik moet vertrou wen hebben en dan ga ik voor een trainer door het vuur. Maar bij Pruijn is alleen zijn systeem heilig. Hij is egoïstisch en wil alles in de hand hou den. Hij is er niet mee bezig om voet ballers persoonlijk beter te maken. Het draait vooral om hemzelf. Indivi duen tellen niet. Ik heb ook geen zin in ruzie. Ik ben er daarom ook niet tegenin gegaan. Het is heel jammer dat het zo gelopen is. Ik ben op de trainer afgeknapt en heb er helemaal geen plezier meer in. Ik had met Sjef Keijzers vooraf goede afspraken gemaakt maar die tellen nu niet meer. De voorzitter reageerde ook best teleurgesteld." Hlimi vertelt dat hij slechts één week met plezier getraind heeft. "Dat was in die week dat Pruijn er niet was. Toen heeft Jan Poels het overge nomen. Het was een wereld van ver schil. Het leek net of je bij een andere club terecht was gekomen. Jan was actief en was met veel energie aan het trainen. Het was heerlijk om te doen. Dinsdag na de training had ik alweer zin in donderdagavond. Ook andere spelers hebben dat zo ervaren. Maar zij die een basisplaats hebben die hoor ie niet zo snel klagen." Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Oostrum is de nieuwe koploper in het teamklassement De zesdeklasser scoorde afgelopen zondag drie keer en staat nu op 22 goals, een doelpunt voor SSS'18. In het individuele klasse ment blijft Jelle van Tilburg (Holt hees) koploper met negen doelpun ten voor Johan Speycken (BW27) met acht treffers en een kwartet spe lers met zes goals. Teamklassement: 1) Oostrum 22 2) SSS'18 21 3) Holthees 20 4) Venray 19 5) BW27 15 6) Volharding 14 7) Swolgense Boys, SV United en SVOC'01 13 10) Leunen en TOP 11 11) Merselo 10 12) Ysselsteyn 6 Individuele klassement: 1Jelle van Tilburg (Holthees) 9 2) Johan Speycken (BW'27) 8 3) Tim Klemans (SV United), Wout Janssen (SSS'18), Freek Thoone (Leu nen) en Dick Janssen (SV Oostrum) 6 7) Bas Joosten (SSS'18) en Sander Dinghs (SVOC'01) 5 9) Luc Janssen (SSS'18), Roy Willems (Oostrum), John Tijssen (Swolgense RnyO Mark Rlpnrlrpr*; (Volharding) en Hakan Sazak (Holthees) 4 14) Erik Ermers en Maikel Fransman (Volharding), Constantijn Jeucken (BW'27), Wout Gommers en Kristian Michiels (SV Venray), Ruud Custers (Oostrum), Roel Biezenaar (SV Merse- 10), Niek van Lin (TOP'27) en Joep Manders (SVOC'01) 3- aumivm. mrnus flruBp D.v. Ten Brlnke Hekwerken Thermaalbad Arcen B.V. Thetru BV Turning Technic B.V. Taxi Verstraalen B.V. Uitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blilterswiick B.V. Partycentrum De Witte Hoeve klas Donderdag 3 november 2005 - Pagj Geelzwarten weg van fatale plaatsen Milsbeek-Volharding 3-1 (2-1). Doelpunt Volharding: Nermin Hamzic. Na vier zeges op rij leed Volharding afgelopen zondag weer eens een nederlaag. In de derby tegen promo vendus Milsbeek verloren de roodwit- ten in Milsbeek geheel onnodig met 3-1- Al na zeven minuten keek Volhar ding -zonder de geschorste Rob Bran- je- tegen een achterstand aan. Een al dan niet bedoelde lob van Milsbeek's topschutter Chip van der Veen ver dween over doelman Daan de Bruin in doel: 1-0. Zo zat de als counter- ploeg bekend staande thuisclub al vroeg in een zetel, zelf lekker achter over leunen en Volharding laten komen. En komen dat deden de gas ten in de eerste helft met verve. Mils- beek-goalie Francois Stevens zag de ene aanval na de andere gevaarlijke aanval op zich afkomen. Het zou ech ter tot een kwartier voor rust duren voordat de zeer verdiende gelijkma ker viel. Linksback Nermin Hamzic scoorde z'n eerste competitiegoal ooit in Volharding met een snoeihar de schuiver na zeer fraai voorberei dend werk van uitblinker Jaap de Vlam 1-1Daarvoor had Volharding al een aantal mooie kansen om zeep geholpen. Achtereenvolgens Mark Blenckers (3x), Jaap de Vlam en Mai kel Fransman hadden het vizier niet op scherp staan. Marinus Hendriks en Maikel Fransman zagen hun inzetten van de lijn gehaald. Die kansenmisse- rij kwam Volharding duur te staan. In de extra tijd van de eerste helft was het de thuisclub dat volstrekt tegen I de verhouding in met een 2-1 voor sprong ging rusten. Sjors Spranger schoot de bal met een prachtige curve in de benedenhoek. Gelijk daar na floot scheidsrechter Maas uit Roer mond voor het rustsignaal. Die late treffer kwam zeer hard aan bij Volharding en had een verlammen de werking op het spel van de gasten. Speelde Volharding voor rust bij vla gen uitstekend, in het tweede bedrijf zakte het niveau aanmerkelijk. Een paar halve kansen was het enige wat de roodwitten nog in petto hadden. Milsbeek was met uitvallen aanmerke lijk gevaarlijker, maar Daan de Bruin behoedde zijn team een paar maal voor een grotere achterstand, Bij Vol harding maakte verdediger Kevin Wil lems tien minuten voor tijd na bijna twee jaar blessureleed zijn rentree. Ook hij kon niet voorkomen andere invaller, Glenn Angen Milsbeek, na een vlijmscherp; ter vier minuten in blessuti stand verhoogde naar 3- raakte Jaap de Vlam aan de kant nog de lat, waardoor va harding aan een mooie reeks' overwinningen op een rij eo kwam. ig 6noi Nieuws uit Ver tóUies en omgevin leest U in PEEL EN Boys-Rei tearlo ►Gnstioe 7-Kronei Étcd-SVO ►8KDEV hoofdsponsoi> Senioren Programma zaterdag 5 november Vet. SVOC(B>SV Venray Programma zondag 6 november SV Venray-Geleen Zuid 14.30 SV Venray 2-Volharding 2 11.00 De urne 3-SV Venray 3 11.00 SV Venray 4-SSST8 2 11.30 SV Venray 5-SV United 2 10.30 HBSV 4-SV Venray 6 12.00 Melderslo 2-SV Venray 7 11.00 EWC 3-SV Venray 8 10.30 SV Venray 9-Sambeek 4 9-30 SV Venray 10-Griendtsveen 2 9-30 Senioren dames: RKSVO-SV Venray 10.30 Sparta' 18-SV Venray 2 10.00 SSS'18 2-SV Venray 3 10.00 Junioren Uitslagen Best Vooruit Al-Venray Al 2-0 EWC Al-Venray A2 2-2 Venray A3-Melderslo Al 2-3 Venray B1 -Venlosche Boys B1 3-2 Venray B2-SV United B 5-1 EWC Bl-Venrav B4 0-11 Sparta' 18 B2-Venray B5 6-3 IVO B2-Venray B6 3-6 Blerick Cl-Venray Cl 2-3 Deurne Cl-Venray C2 2-1 Melderslo Cl-Venray C3 0-6 Venray C4-RKDEV Cl 64 Venray C5-TOP'27 Cl 1-6 Venray C6-IVO C3 3-9 Venray C9M-TSC04 C3 2-6 Venray Dl-RodaJC Dl 0-7 Venray D2-SV United D1 64) Venray D3-GFC33 Dl 2-7 HRC27D1-Venray D4 1-5 Venray D5-BW27 Dl 2-0 Wittenhorst D4-Venray D6 3-2 Venray D7-TSC04 D2 0-9 Sp Irene D4-Venray D8 2-8 Rood Wit'62 DóM-Venray D9M 4-7 Venray El-GFC'33 El 10-5 SV United El-Venray E2 1-3 Sparta'18 E2-Venray E3 1-2 Venray E4-Venlosche Boys E2G 2-6 Venray E5-BW27 El 3-2 Venray E7-RKDSO El 1-11 Swolg. Boys E2-Venray E8 0-21 Venray E9-Venray El 0 1-5 FCV E3-Venray El 1 7-5 Venray E12-Hegelsom E2 3-6 Venray El 3-MeterikE3 1-11 Venray F1 -Wittenhorst F1 11-2 IVO Fl-Venrav F2 4-0 Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houblers B.V. Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Lekkernij - 't Anker. Merselo istyle Mode/Seconao Fashion kefaardlj Carel Fljen II Thomasson ale/Renokas B.V. Sparta'18 F2-Venray F3 7-1 Kronenberg Fl-Venray F4 3-0 Heijen Fl-Venray F5 2-1 Venray F6-Montagnards F2 0-1 Venray F7-RESIA F1 1-4 Stormvogels'28 F3-Venray F8 9-0 Venray F9-Venray F10 6-1 Venray F11-SVOC'Ol F3 4-1 Venray F12-SSST8F3 1-0 Programma zaterdag 5 november SVN Al-Venray Al v. 12.30 RKDSO Al-Venray A2 v. 14.00 Venray A3-SVOC01 A1 a. 15.00 Venray Bl-SVN BI a. 15.00 Venray B2-ASV33 BI a. 13-15 Venray B3-Wittenhorst B3 a. 15.00 Venray B4-GFC33 B2 a. 13-15 Sp. Irene B3-Venray B5 v. 12.15 Venray B6-MVC19 B2 a. 15.00 Sparta'25 Cl-Venray Cl v. 11.00 Liessel Cl-Venray C2 v. 11.30 Venray C3-SVOC01 Cl all .45 Venray C4-SVEB Cl a. 13-15 Merselo Cl-Venray C5 v. 12.30 Sparta'18 C3-Venray C6 v. 12.30 Blerick C3-Venray C9M v. 12.45 Margriet Dl-Venray Dl v. 9 30 Venray D2-SVOC01 Dl a. 11.45 Venray D3-Venlosche Boys D2 a, 9.00 Stormvogels'28 Dl-Venrav D4v. 10.00 TOP'27 Dl-VenrayD5 Venray D6-Leunen D3 1 ®c Quick Boys'31 D2-VenrayD7' Moi...b Venray D8-Sparta' 18 D4 «en Helenaveen Dl-Venray D9M Venray El-SV United El Vitesse'08 E2-Venray E2 Venray E3-Blerick E2 Venray E4-Baarlo E2 Volharding E2-Venray E5 Venray E6-Montagnards E2 1 aticgei Volharding E3-Venray E7 r Venray E8-Heijen E3 Leunen E4-Venray E9 Venray E10-Wittenhorst E4 Venlosche Boys E7-VenrayEHt Venray El 2-America E3 Merselo E2G-Venray El3 Venray F1-GFC33F1 (o.) Venlosche Boys Fl-Venray F2 Venray F3-Baarlo F2 Venray F4-IVO F2 Montagnards F2-Venray F5 Achates F1 -Venray F6 1 «6 Heijen F2-Venray F7 Vi Astrantia F1 -Venray F8 jjgJ Venray F9-Montagnards F4 Venray F10-BW27 F1 BW'27 F2-Venray Fll EWC F3-Venray F12 Venrav Mini-F wedstrijden Inalla Root Systems Group B.V. van den Munckhol B.V. Nellpak B.V. NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum vanGrinsven drukkers Venlo bv ...jn Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Alec Aanhangwagens BV/Trailer World Merselo-VIOS 4-2(2-1). Doelpunten: 4. Cas Frederix 0-1; 16. Roel Biezenaar 1-1 42. Nick van Hoek 2-1 55. Roel Biezenaar 3-1; 67. Bas Litjens 4-1; 73- André Peters 4-2. Scheidsrechter: Alberts (Deurne). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Roy Swinkels (Merselo) en Tijn Daanen (VIOS). Merselo: Stefan Wilms; Wim van Tilburg, Mark Maassen, Marcel Bos en Roy Swinkels; Roel Biezenaar, Frank Egelmeers en Bas Litjens; Ronald Bonants, Nick van Hoek (83- Koen Pubben) en Willem Koenen (70. Mai kel Beerkens). Door Jan Leijsten Ze hadden het eens anders aan gepakt bij Merselo. Trainer Ger Delauw: "We zijn om elf uur bij elkaar gekomen. Voor een wande ling, een broodje en soep. Ik denk dat we geen nadelige gevolgen ondervinden van het bekerverlies tegen Venray. Want de spanning uit het begin van de competitie is er duidelijk vanaf. Er is weer lol en beleving in de groep." Bijna profetische woorden van de oefenmeester van de thuisclub die vanwege een griepje de donderdag- training moest missen. Delauw gaf blijk zijn mannen te kennen. En door de 4-2 zege wipte Merselo op de rang lijst van de vijfde klasse G over VIOS heen. Toch openden de bezoekers uit Beugen de score. Robert van Dijk kon ongehinderd vijftig meter met de bal aan de voet oprukken. Hij vond de diepstaande Cas Frederix die, door niemand gehinderd, doelman Stefan Wilms laag in de hoek versloeg: 0-1. Dat de soep niet zo heet geheten wordt dan opgediend toonde Roel Biezenaar aan. Hij nam een afgeweer de bal ineens op zijn slof en het leer verdween hard in het net: 1-1Er ont stond een levendige strijd, waarin wel eens wat misliep, maar de ijver was zeker zo hartverwarmend als het fraaie najaarszoitnetje, VIOS zette gegroepeerd spelend in een matig tempo de thuisclub vaker op eigen helft vast. Zonder echt gevaar te stichten. Dat kwam meer van 'linkspoot' Roel Biezenaar. De offensieve middenvelder zag zijn goede acties vooralsnog niet op waar de geschat door zijn voorwaartsen. Tien minuten voor rust moest Marcel Bos, voor zijn verslagen doelman Ste fan Wilms, de inzet van Cas Frederix van de doellijn trappen. Een prachti ge één-twee, door Nick van Hoek met een hakbal opgezet, werd door Ronald Bonants zwak afgerond. Mer selo had over geluk niet te klagen toen Mark Maassen ongestraft binnen de zestien Cas Frederix van achteren omver .kegelde. Vier minuten voor rust draaide Willem Koenen de bal haarzuiver op het hoofd van Nick van Hoek die prachtig inknikte: 2-1. Ook bij de 3-1 was de geelzwarte luchtmacht paraat. Mark Maassen vond met een lange vrije trap vanaf rechts precies de kruin van Roel Bie zenaar: 3-1. Zelfs deze voorsprong bracht geen rust in het spel van Mer selo. Maar VIOS weigerde te profite ren. Een directe vrije trap van Robert Verdijk strandde op de geelzwarte muur en even later faalde middenvel der Verdijk voor doelman Wilms. Dit deed Bas Litjens niet. Met de mooiste treffer van de middag stifte de Merse lo middenvelder de bal pi ter de jeugdige keeper Ro den Heuvel: 4-2. De Brabanders met opi (een zestal) achtien- en nep gen in de ploeg, leefden nog op. Door linkerspits André Pi tntom-H van dichtbij 4-2 scoorde, reerde de gasten zowaar tol offensief waarbij de thuisp nauwelijks over de middel Paniek was er niet maar de Stefan Wilms 'Nick (van Hi mag ook meeverdedigen' van weinig zekerheid. Wilms greep nog sterk in opl van Geert Frederix. Invaller Koen Pubben w: extra tijd nog dichtbij een maar zijn prachtige schot wc fraai gekeerd. Bij Marcel heerste grote tevredenheid, daad. We hebben ervoor mo qi ken. Maar de wedstrijdvoorbe was er dan ook na. Die moe erin houden, inclusief de soep de 28-jarige luchtmachtmin rogds-Sx tweeënhalf jaar in Vredepeelj ia-sve neerd is en ook voor SV Merv B}"3'1 degelijk afweerdeskundige bijlen' Belastingadviseurs

Peel en Maas | 2005 | | pagina 22