Nieuwbouw? €1per meter U bouwt een huis, wij leggen de basis. OPHEFFINGS UITVERKOOP agenda's en kalenders voor 2001 TUINPLANTEN halfvrijstaand woonhuis M VtóSSpiein Makelaardij Maas en Peel - BEL VOOR GRATIS WAARDEBEPALING Stoffen v/a Johan Zegers NIEUW MODULE-BOUW HEEFT U EEN BOUWKAVEL? Te koop nog te bouwen woningen. In Merselo 2 onder 1 kap woningen en vrijstaande woningen In Venray bouwkavels met woning vanaf €457.00,- v.o.n. Te Huur opslagruimte Patiobungalow WOONHUIS PEEL EN MAAS Donderdag 20 oktober 2005 - Pag PE Oostrum, Stationsweg 146 Vraagprijs: 229.000,-k.k. Keurige halfymptaande woning op een ruim perceel Perc. opp. 590 m2. Bouwjaar 1935 Indeling Entree in voorgevel, hal en trap naar Ie verdieping Ruime dichte keuken v.v. originele terrazzo vloer en aanrechtblad. Provisie kelder. Ruime sfeervolle woonkamer. Bijkeuken met toegang tot toiletruimte, badkamer en tuin. Badkamer is vv. douche, wasta fel en aansl. wasautomaat. Verdieping: 2 zeer ruime slaapkamers (4 mogelijk), berde vv. dakkapel. Middels muurkast is de 2e verdieping te tereiken. Deze is in gebruik als bergzolder. Tuin op het zui denwesten is ruim van opzet, v.v aangebouwde garage en schuut Tuin biedt veel privacy! Venray, Wilhelminastraat 35 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek woonhuis in Oranjebuuit van Venray. Woonkamer, keuken, bijkeu ken, achterbouw (evt. te gebruiken als garage). Op de Ie verdieping zijn 3 slaapkamers en een badka mer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping is middels een vaste trap toe gankelijk. Achtertuin op het noorden. Vrije achterom. Dit karakteristiek woonhuis op loopafstand van het centrum van Venray is gelegen in een keunge straat Venray, Grotestraat 51 Huurprijs: op aanvraag Ruim appartement gelegen in het centrum van Venray. Via een ruime hal (mogelijkheid tot stal len van een aantal fietsen) is via de trapopgang de Ie verdieping toegankelijk. Via een tussen- portaal betreedt u de ruime woonkamer. Deze heeft een leuk zicht op liet straatbeeld De keu ken is ruim van opzet. 2 ruime slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel. Aparte toiletruimte. Via een vaste trap is de zolder ruimte toegankelijk. U treft er een slaapkamer aan en 2 aparte ruimtes Deze zijn evt. als slaapkamer geschikt. Prettig wonen in het cen trum van Venray. Venray, appartement gelegen nabij centrum Venray. Vraagprijs: op aanvraag Ruim appartement (ca. 120 m') met eigen garage box (met automatische deuropener) gelegen in geliefd gedeelte van het centrum van Venray, He! appartement ligt op de 2e verdieping in residentie "St. Jozefpark" Ruime woonkamer (ca. 35 nv") met gesloten keuken «,v. elektnsche kookplaat, koelkast en combi-oven. Bijkeuken/berging, 2 ruime slaap kamers, toiletruimte, badkamer met ligbad, douche met wand en wastafel. Ruim balkon 12 m! toe gankelijk via woon- en slaapkamer met zicht op het straatgebeuren. Servicekosten ca 103.- In het appartement b een lift aanwezig Dit apparte ment b het bekijken waard' Ruim opgezet met garage gelegen In mooi gedeelte van de wijk LANDWEERT. OPEN HUIS ZA. 22 OKT. 12-13 UUR Yssekteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrijstaand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstalen. Perceetopp1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mog#. .bdjanzaal/fitnessruimie. Bouwjaar 1985. Souterain, t B.g.g: entree met vide, kantoonuimre, wooroamer (41 m2), ruime woonkeuken met apparatuur en qroie raampaitij met zicht op de weilanden, bijkeu ken at doucheruimte. Ie verdieping, 4 slaapka mers en badkamer. Een ideale woning voor degene die wil wonen in een groene omqevmg. Er is een (rinderwetvetgunning voor het houden van 16 paarden! Broekhuizen, Sef van Megenlaan 4 Vraagprijs: 197.500,-k.k. Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage Begane grond: Ruime woonkamer (ca 31 m2) met trapopgang naar verdieping Woonkeuken (21 m2) met zicht op tuin. Proviandkast met aansluiting waIe verd 4 slaapkamers en een badkamer met ligbad, was tafel en toilet. 2e verd.: Middels vlizotrap toe gankelijke bergzolder. De woning heeft de beschikking over een langgerekte oprit. Gelegen in kindvnendelijke buurt. Perc.opp. 245 m2. Inhoud ca. 380 m3. (exd.garage) Venray, Jerusalem 125 Huurprijs: 925,- per maand Prachtig appartement op loopafstand van het centrum van Venray. Ruime woonkamer met log gia, Nette open keuken v.v. gasfornuis, afzuig kap, keuken en combi-magnetron. Moderne badkamer met douche en wastafel. 2 ruime slaapkamers (opp. ca. 13 m2 en ca. 14 m2). Aparte toiletruimte en bergkast met CV-ketel. Gelegen op 4e verdieping Oppervlakte ca. 100 m2. Uitzicht op Grote kerk en het gemeentehuis. Eigen inpandige parkeerplaats en berging. Venray, Isabellahof 50 Vraagprijs: €298.000,00 Fraai halfvrijstaand landhuis met inpandige gara ge. Ruime woonkamer (a. 32 m2) v.v. leistenen vloer. Aparte speel /studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de achterzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koelkast, vaat wasser en combi-oven. Ruim werkblad met zicht op de tuin le verdieping: 3 slaapkamers en bad kamer met ligbad, douche en wastafel. 2e ver dieping; ruime zolder-/bergmimte. Royale tuin gelegen op het zuiden met vrije achterom.Gelegen in kindvriendelijke wijk Veltum 2. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aange- 1125 ijjniioud ca. iWirê. Ind statige tal, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toegang naar tuin en v.v. div. apparaten, 4 slaapkamers, 2 badkamers waar van één grenzend aan de ouderslaapkamer. Voorts is er een enorme kelderruimte, evt te gebruiken als voorraad- cq. hobbykelder. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Casten ray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 194.500,- lek. Keurig halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande garage gelegen op een kavel van 270 m_. Bouwjaar 1976 Inhoud 375 m3. Indeling: L-vor- mige woonkamet zeer ruim van opzet en open keu ken met toegang naar terras. Op de le verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en de badkamer. 2e ver dieping via vaste trap met een 4e slaapkamer vv. dakraam en aparte bergruimte. In de achter tuin, gelegen op het noordwesten staat nog een tuin huisje DEZE WONING IS ZEER RUIM VAN OPZET. Venray en Horst liggen op korte afstand. Venray, Prins Bemhardstraat 29 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Zeer ruim halfvnjstaand woonhuis met inpandi ge garage op loopafstand van het centrum. De woonkamer is vv een keunge parketvloer. De keuken is netjes om de hoek weggewerkt lichtinval in de woonkamer geeft een ruimtelijk gevoel.Vhnuit de bijkeuken heeft u toegang tot de garage. Ie verdieping. 3 ruime slaapkamers en een badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel 2e verdieping, slaapkamer en bergruimte toe gankelijk via vaste trap. De tuin is zeer sfeervol Noord-Oost. Percopp" 275 m2. Inhoud 510 m3 Venray, julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek heren huis gelegen in hartje Venray Inhoud woning 650 m3. Vbnuit een ruimtebjte entree betreedt u de woonkamet speel-, lees/werk- en eetka mer (opp. resp. 12 m2,15 m2,31 m2). De gehele begane grond is v.v een (Italiaans) mar meren vloer deels v.v, vloerverwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vtinuit de keuken heeft u een doorkijk naar de woonka met Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe bad kamers. Vrije achterom in combinatie met gara ge behoort tot de mogelijkheden. Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 329.000,- k.k. Keurige vrijstaande woning gelegen in de kern van Oostnjm. Perc. opp 356 m2. Inhoud 560 m3. Bouwjaar 1997/98. Indeling; souterrain i en div. c le verd.. 3 ruime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, ligbad en douche ifiet wand. 2e verdslaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad. Venray, Ouverturestraat 7 Vraagprijs: op aanvraag Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar ruime woonkamet De open keuten is functioneel en netjes van opzet Op de le verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafei. Op de 2e ver dieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 215 m_. Inhoud ca. 385 m_, Gelegen in kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Tienray, Ger Wijnhovenstraat 14 Vraagprijs: €149.500,- k.k. Gerenoveerde tussenwoning met eigen achter om. tem. opp.: 140 m2 Inhoud ca. 400 m3. Indeling: ruime hal met trapkast en toiletruimte (1999), woonkamer (32 m2) met veel lichtinval en plavuizen, keuken (1999) voorzien van afzuigkap, keramische kookplaat koelkast, oven en vloerverwarming, tenuit de teuten is de aanbouw toegankelijk Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en de keurige badkamer. 2e ver dieping via vaste nap met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Gelegen in natheid van super markt Prima woning voor starters Zie voor foto vorige uitgave rij 1 kolom 2 Venray, Etudestraat 40 Vraagprijs: 174.000,00 lek. Geschakelde tussenwoning gelegen op ruim perceel met aan de voorzijde een inpandige ber ging. Hal met doorgang naar de woonkamer en de open teuten. De keuken ts functioneel en netjes van opzet Op de le verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan en de in 1996 gereno veerde badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel De 2e verdieping is toegankelijk via vaste trap met nog een ruime slaapkamer. De woning is gelegen in een kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van een kleinschalig winkelcentrum, tere. opp.: ca. 195 m2 Inhoud ca. 385 m3 Well, Sterrenbos 18 Vraagprijs: 239.500,-k.k. Zeer sfeervol halfvrijstaand woonhuis met bij zondere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonkamer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinkamer met aansluiting op terras. De tuin met niveau verschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijkruimte recentelijk verbouwd. Op de ver dieping zijn 3 slaapkamers en een ruime over loop. De badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeioppervlakte 336 m2. U zult verrast zijn van de ruimte! Meerio, De Kievit 15 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Ruim halfvrijstaand woonhuis. Indeling- hal, toi letruimte, ruime woonkamer met veel lichtinval en direct toegang tot de tuin, open teuten voor zien van inbouwapparatuur. Garage voorzien van elektra en water. Ie verdieping: 3 ruime slaapkamers, ruime verzorgde badkamer. Ruime zolder is middels vaste trap te bereiken. 4e slaapkamer aanwezig, Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Woning is volledig geïsoleerd Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein Tuin is gelegen op het zuidoosten en tent veel privacy. Perceeioppervlakte 252 m2. Inhoud 360 m3. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het gezellige Maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand landhuis op royale kavel. Ind.: L-vor- mige woonkamer; dubbele tuindeuren en moderne teuten v.v. apparatuur. Op de verdie ping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast (voorheen slaapkamer) aanwe zig. De badkamer is ruim van opzet en is voor zien van een ligbad, douche, toilet, bidet en dubbele wastafel De ruime bergzolder is bereik baar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op bet zuid-oosten. Zeker de moeite waard om te bekij ken!' Venray, Mgr. Verrietstraat 27 Vraagprijs 213.500,-kJ(. Jonge, luxe afgewerkte stadswoning gelegen in het centrum van Venray. Perc.opp128 m2, inhoud: ca. 300 m3, bouwjaar 2001. Indeling: hal woonkamer met directe toegang tot keurig aangelegde tuin, moderne dichte keuken met apparatuur De keuken biedt een leuk zicht op het straatgebeuren le verd, - 3 slaapkamers, luxe badkamer met duo bad, hangend doset, design radiator en wastafel. De woning is opti maal geïsoleerd en is ideaal gelegen ten opzich te van het winkelcentrum. Meerio, Bemhardstraat 21 Vraagprijs: 242.500,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorps kern van Meerio. Indeling begane grond hal, gesloten keuken, woonkamer v.v. parket bijkeu ken, badkamer toilet en ruime berging v.v. ver warming. 1e verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v, muurkast Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïso leerd. Nefit VR Economy combi-ketel geplaatst in 2001 Een handige klusser kan zich hier prima uitleven! Wanssum, len de Neej Erf 24 Vraagprijs: €188.500,- k.k. Zeer ruime hoekwoning met aanpandige garage. Perceeloppervlakte 283 m2. Begane grond: gesloten eetkeuken met afzuigkap, gasfornuis, koelkast, oven en dubbele spoelbak, ruime woonkamer met tuindeuren. Op de le verdie ping treft u drie ruime slaapkamers aan met mbouwkasten. De badkamer is voorzien van wastafel, ligbad en toilet. Vaste trap naar 2e ver dieping met ruime slaapkamer en bergruimte. C.v. combiketel 2000. Overdekt terras en fraai aangelegde tuin met vrije achterom. Woning geheel voorzien van hard houten draai-kiep ramen met dubbel glas en rolluiken. Venray, Mgr. Nolensstraat 4 Prijs op aanvraag Bijzonder sfeervol karakteristiek herenhuis gele gen op loopafstand van het centrum. Indeling Souterrain. Statige entree met ruime hal. Woonkamer type "en suite" met tuindeuren naar terras Ruime woonkeuken met bijkeuken en douche. Ie verdieping: 3 ruime slaapkamers waarvan 2 met wastafel en muurkast moderne badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet Zolder via vaste trap met 4 dakkapellen. De mogelijkheid bestaat om hier nog 2 slaapkamers te creëren Grote achtertuin (diep 22 m) gelegen op het zuidwesten met vrije achterom. Kortom EEN ZEER BUZONDER OBJECT. Swolgen, Kerkveld 22 Vraagprijs: 365.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met vrij uitzicht aan de achterzijde gelegen in de dorpskern van Swolgen. Indeling begane w inbouw apparatuur, bgkeuten. mpandtge garage. Aanpandige ruimte v.v. kantoor en aparte werkruimte. Tan gelegen op het westen, terras met veranda, le verdrepmg. 4 slaapkamers v.v rolluiken. kamer v.v. douche, toilet, wastafel. 2e verdieping mid dels vlizotrap bereikbaar. Bouwjaar 1997, aanbouw 2002. Perceelopp 490 m2 Een luxe afgewerkte woning met mogelijkheid tot werken aan huis Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties Taxaties Urfiiurg.nl Woninpnakebiar Bedrijfsmakelaar REGISTER-TAXATEUR wij zijn ook or zateroag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. poststraat 9 5801 bc venray t 0478-63 69 22 t 077-398 12 60 f 0478-63 6914 www.carelfijen.nl WWW.MAASF.NPFEL.Nr, MAAS en PEEL Kantoor Helden Tel.: 077-3074242 Kantoor Weert Tel.: 0495-545006 Kantoor Horst Tel.: 077-3985757 NUSSELEIN/KABROEKSTRAAT. Te koop nog 3 van de 6 nieuw gebouwde appartementen. De appartementen liggen in het centrum van America. Alle appartementen hebben een berging. Prijs v.a. 217.600,- v.o.n. Wegens uitstekende verkoopresul taten hebben wij dringend behoefte aan nieuw aanbod in de regio NOORD LIMBURG in alle prijsklas sen. Kies! u voor een professionele verkoop, bel dan voor een GRATIS WAARDEBEPALING en VERKOOPGESPREK 077-3985757 Goed onderhouden vrijstaande woning met grote schuur, tuin huisje en welland gelegen in het buitengebied nabij de plaatselij ke golfbaan. Gunstige ligging t.o.v. A67 en A73 Bouwjaar 1959. De gehele woning is voor zien van rolluiken en heeft bij het woongedeelte beneden dubbel gtes met kunststof kozijnen, de rest heeft deels hardhouten kozijnen. De tuin is gelegen op het westen. Er zijn geen directe achterburen. IDEAAL VOOR DIEREN/PAARDENLIEFHEB BERS! Perc.grootte: 16.852m2. Vraagprijs €370.000,- k.k. Goed onderhouden halfvrij- staande woning met garage gel.in rustige straat op goede stand. Bouwjaar 1979. vanaf 1995 is de woning doorlopend verbouwd. De woning is v.v. beneden dubbel glas. hardhou ten kozijnen, deels rolluiken, open keuken met MDF-aan- bouwkeuken, 3 slks. met lami- naatvloer. badkamer met ligbad, douchecabine en 2e toilet. 4e sik. op 2e verdieping is via een vaste trap bereikbaar. De tuin op het Zuidoosten is ca. 12m diep en Is vv. terras. Perc.gr: 225mJ Vraagprijs 232.500,- k.k. PRINSES IRENESTRAAT 60. Goed onderhouden vrijstaande woning met 2 woongedeeltes gelegen in rustige woonwijk op goede stand. Bouwjaar 1969. De woning is v.v. geheel dubbel alas in hardhouten kozijnen (m.u.v. 1 raam) In 1994 is de woning uitgebreid met een bovenverdieping. De tuin is geheel rondom het huis gelegen en is v.v. vijver, terras, tuinver- lichting en beklinkderde oprit. Opp.: 470 m2. Inh.: ca 840 m3. Vraagprijs 349.000,- k.k. Tussenwoning met vrije achter om gelegen in woonwijk op goede stand en nabij het cen trum van Horst. Bouwjaar 1989, in de loop der jaren is de badka mer vernieuwd en een houten serre aangebouwd. Pand is voor zien van hardhouten kozijnen en beneden dubbel glas. Tuin met tuinhuis en gazon 3 Slaap kamers. Badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en 2e toilet. Vaste trap naar zolder c.q. 4e slaapkamer. Perc.gr.: 136 m2. Vraagprijs 189.500,- k.k. OPPERDONKSEWEG 8. Boerderij met 2 parkeerplaat sen, gelegen in landelijke omge ving in het buitengebied van Lottum. De woning ligt net buiten het centrum op loopafstand. Het geheel heeft een bijzonder unie ke ligging in de natuur. Bouwjaar eind 19e eeuw. Diverse onginele elementen zijn bewaard geble ven. Het pand is v.v. hardhouten kozijnen met raamvensters. Tuin op zuiden. Beneden 2 Slaap kamers en badkamer. Boven 2 slaapkamers en royale zolder. Perc.gr.: ca. 750 m2. Vraagprijs: 299.000,- k.k. O.A. CONIFEREN, KLIMPLANTEN, BOMEN EN SIERHEESTERS Scherpe prijs Duidelijk advies Opentallleen op vrijdag en zaterdag tuincentrum - boomkwekerij P. Bistervelts Steegse Peelweg 55 LEUNEN I rvwwwwww* Nelly's Modestoffen O Oirlo Pastoor Gerardsstraat 8 Maandags gesloten U kunt bij ons niet pinnen Stress Burn-out Conflicten Relatieproblemen Problemen thuis/op het werk Praktijk voor Coaching en Stresscounselling Loes Steemers (iHdABvC Professionele hulpverlening d.m.v. vertrouwelijke gesprekken. Ondersteuning en begeleiding op het gebied van functioneren in werk en privéleven. Ook op zaterdag: Geen wachtlijsten Geen doorverwijzing nodig Telefoon: 0478 - 516583 Grootdorp 53 - Merselo Bemiddelings- en beheerbureau onroerende zaken www.b-en-b.nl In drie maanden is uw woning kant en klaar en tegen een prijs vanaf €300,- per m"' inhoud. Laat ons daarop uw droomhuis realiseren. Wij verzorgen voor u alles wat nodig is van de eerste schets t/m de sleutelklare oplevering, Plannen om bouwgrond of een nieuw huis te kopen in een van de nieuwbouwprojecten in Venray en omgeving? Neem dan contact op met de adviseur van de Rabobank. Die kan u alles vertellen over wat er allemaal bij het kopen van een woning komt kijken. En welke financie ring het beste bij u past. Zo vindt onze adviseur moeiteloos de ideale combinatie van minimale woonlasten en maximaal woongenot. Uiteraard is een aantrekkelijke rëtite van toepassing. Maak vandaag nog een afspraak met een van onze adviseurs via (0478) 530 350! Rabobank nummerOin hypotheken. 1 x 1x opslagruimte 1000m2 (40x 25) v.z.v. 3 x overheaddeur met deur hoogte 4.50m, Goothoogte 5.00m. Vloeistofdichte vloer. Wanden geïsoleerd. Bereikbaar middels zeer ruim 2.500 m2) verhard bedrijfsterrein. Perfecte logistieke ligging. 7 km van A73 en A67. Voor info: tel. 06-53663398 Te koop Ardennenlaan 11 te Venray Vrijstaande woning gelegen in een geliefde groene omgeving. Indeling: woonkamer met inbouwkachel, moderne keuken met vaatwasser, magnetron, koelkost, vriezer, keramische kookplaat. 3 slaapkamers, kantoor met eigen entree, badkamer m. ligbad. Souterrain: diverse hobbyruimtes, achterdeur naar tuin. Archiefruimte, zonnebankkamer, biljardruimte en vaste trap naar begane grond. Grond 500nfwoninginhoud 700m2. Vraagprijs 415.000 euro, Tel. 06-30021130 Te koop bij inschrijving: Dopheide 36 Ysselsteyn 2 onder 1 kap met garage, ruime aanbouw en carport. Totale inhoud 510 m3, oppervlakte perceel 238 nf. Kijkdag: zaterdag 22 oktober 2005 van 10.00 - 15.00 uur (of op afspraak) Voor meer informatie: J. Bovee, 06-53885455 van den Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof

Peel en Maas | 2005 | | pagina 8