Sportnie Korfbalsters SVOC'01 winnen moeizaam Monsterzege hockeyheren Venray Judoka's succesvol Pi Knappe zege korfbaldames Merselo Eerste nederlaag Peelkorf Oranje Wit vloert koploper 'S Bas Philipsen wint LK PEEL EN MAAS Donderdag 20 oktober 2005 - Pagina j ie0M!DBUF - sm&i ~u Buitenlust In de eerste wedstrijd van het indoorseizoen bij Midgetgolf Club Bui tenlust in Venray zijn al diverse goede scores neergezet. Zo klopte Gerrit Ver meulen Gerrit Janssen met miniem ver schil (50 - 51) en eiste daarmee de dag zege voor zich op. Harrie Lenssen had één slag meer nodig (52) en Huub Straatman en Jo Litjens bij de dames kwamen tot een score van 54 slagen. Voor Jo Litjens betekende dit dat ze met haar score de eerste leider van deze competitie werd. De laagste ronde (23) bij de heren werd gescoord door Gerrit Vermeulen en Harrie Lens sen, terwijl Karei van Ham eveneens tot een fraaie 25 kwam. Bij de dames was het natuurlijk Jo Litjens, die met 25 slagen de laagste ronde noteerde. In het algemene klassement gaat Jo Lit jens met een verbetering van 18,89 procent aan de leiding, gevolgd door Gerrit Janssen met -15,00 procent en Jan van Dijk met -12,38 procent. Derde bij de heren is Karei van Ham met - 9,23 procent. Bij de dames zijn achter Jo Litjens Annie Litjens (-1,99 procent en Truus van Dijk met 0,00 procent de nummers twee en drie. Donderdag wordt in Zaal Back in Time in Oostrum de algemene ledenvergadering gehou den. De aanvang is 20.00 uur. Motorcrossers De jeugd van Motorcrossers Regio Venray heeft een wedstrijd verreden. Bij de 125 jeugd wist Emile Cox in de eerst manche de zege voor zich veilig te stellen en in de tweede manche werd hij achter de winnaar afgevlagd om op de tweede trede te mogen plaatsnemen. Een andere wedstrijd werd verreden in Asten-Heusden. Bij de Zijspan Nationaal was het Piet Aben/Ties van Dijk die met de tweede beker huiswaarts keerde. De elfde stek in het dagklassement was voor Martijn van Ravenstein/Mat Wijers weggelegd. Een zesde stek bij de Nationaal 250 werd veiliggesteld door Marc Josephs, terwijl Edwin Logtens in de eerste manche vroegtijdig de strijd moest opgeven en in de derde manche op een zeventiende stek werd afgevlagd. Bij de 125 junioren maakte Dennis Kuenen de toptien vol door in de man ches een achtste plaats en een elfde plek voor zich op te eisen. Dartclub De Piëlhaas In café De Piëlhaas wordt op zater dag 22 oktober vanaf 20.30 uur het clubkampioenschap gehouden. Dit toernooi is alleen voor leden. Uitslag darten: winnaarsronde; 1 Dennie Plum, 2 Jos Heesen, 3 Jolanda Gis- berts, 4 Lou Janssen, 5 Math Janssen, 6 Pascal Janssen, 7 Marcel Gielens, 8 Pat- rik Plum. Verliezersronde; 1 Henk van Moorsel, 2 Roland van de Voort, 3 Andy Philipsen, 4 Bianca van de Voort, 5 John Tebarts, 6 Albert Moorrees, 7 Coby Janssen, 8 Rob van Dooren. Er werd twee keer 180 gegooid door Math Janssen en de hoogste finish was voor Dennie Plum met 129 punten. Uitslag Peellandcompetitie: TZN verloor met 2-8 van het Wapen van Asten. The Smokey's wonnen met 8-2 van het Paterke 666 uit Venray. The Killer Bees verloren met 3-7 van 't Tapperijke BD. The Old Stars wonnen met 7-3 van 't Huukske Deuren. The Boys wonnen met 9-1 van 't Paterke. Bull Eyes won met 6-4 van de Klappers uit Someren. De Piëlhaas verloor met 6-4 van Xinix uit Swolgen. WDOB won met 8-2 van Halfweg. The Rabbits ver loren met 7-3 van HHG 1 uit Bakel. Vitesse-Merselo 5-12 (2-4). Doel punten Merselo: Anja van Dijck (4x), Diana van der Duyn (3x), Sanne van Els (2x), Ellen van Dijck, Petra Maassen en Marijke Loonen. De korfbaldames van Merselo heb ben een knappe zege behaald in de uitwedstrijd tegen Vitesse: 5-12. Vanaf het beginsignaal van de wed strijd stond het team van trainer Hay Lemmen goed te spelen. Het vierkant werd ruim opgezet en de kansen kwa men vanzelf. Anja van Dijck wist bin nen vijf minuten de openingstreffer te scoren uit een doorloopbal. Helaas werden veel afstandsschoten niet omgezet in doelpunten. Desondanks wist Diana van der Duyn in de eerste helft twee maal te scoren uit een doorloopbal. Gekeken naar de kansen die Merselo had was het verschil in rust tussen de beiden ploegen mini maal: 2-4. Eén ding was zeker; het verschil in doelpunten moest groter en hiervoor moesten meer kansen worden afge maakt. Merselo speelde zeer gecon centreerd, zowel in de aanval als in de verdediging. Al snel raakte het aan- valsvak van Vitesse geïrriteerd door dat de Merselose verdediging iedere keer de bal wist te onderscheppen. De irritatie bij Vitesse liep zo hoog op dat ze hoofdzakelijk fysiek gingen korfballen. Jammer genoeg werd hier niet voor gefloten maar Merselo wist hier beheerst mee om te gaan. Vitesse had na een kwartier spelen de moed opgegeven waardoor Merselo de wedstrijd naar de hand konden zet ten. Er vielen nog een aantal mooie doelpunten uit afstandsschoten en in de laatste minuten wisten Marijke Loonen en Anja van Dijck nog te sco ren uit een doorloopbal. DSV-De Peelkorf 13-11 (8-5). Doel punten De Peelkorf: Mayke van Ass (4x), Tineke Vergeldt (2x), Kim Kusters, Nicole Tielen, Rian Alders, Marianne Preston en Moniek Peters. In de hoofdklasse veldkorfbal heeft De Peelkorf de eerste nederlaag gele den in de uitwedstrijd tegen DSV: 13- 11Met name in de verdediging liet de Peelkorf het liggen afgelopen zon- SVOC'01 korfbal Uitslagen SVOC Al-Emos Al SVOC-ROKA KSVA1-SVOC A2 SVOC BI-Oranje W BI SVOC Dl-Miko'76 Dl SVOC 3-ODOS 3 SVOC Cl-De Wilma's 5-9 8-7 2-3 3-10 12-1 10-8 7-1 Programma zaterdag 22 oktober SVOC A2-De Eendr A2 3021 14.00 Wilma's B1-SVOC-B1 5627 12.30 Peelkorf Cl-SVOC Cl 297 13-30 Oostrum Cl-SVOC C2 5239 11.00 Wilma's Dl-SVOC Dl 3740 10.30 NAS Dl-SVOC D2 3846 10.30 Programma zondag 23 oktober De Treffers 2-SVOC 1 1468 13 00 SVOC 2-Erica 1 2267 11.00 Programma dinsdag 25 oktober Mikado-SVOC 20.00 Programma woensdag 26 oktober Olympia 3-SVOC 3 3241 20.00 SVOC-Wittenhorst 20.00 De Peelkorf Uitslagen DSV-de Peelkorf 13-11 Astrantia 1-de Peelkorf 2 7-5 De Peelkorf 4-DOS(A) 6-6 Oostrum 2-de Peelkorf 5 6-6 Programma zondag 23 oktober De Peelkorf-de Merels 13-00 De Peelkorf 2-Spes(M) 2 11.00 ODOS 2-de Peelkorf 3 13 00 Programma woensdag 26 oktober De Peelkorf 4-ODOS 3 20.00 Erica 1-de Peelkorf 5 20.00 Recreanten-SVSH 20.00 Programma donderdag 27 okto ber De Peelkorf-De Korfrakkers 20.00 dag. DSV kon vrij gemakkelijk vrijko men op de doorloopbal. Met een hoog tempo scoorde de tegenstander uit Diessen op deze manier de ene na de andere bal. De Peelkorf creëerde ook haar kansen maar kon niet op gelijke hoogte komen. Door het sys teem van voorverdedigen los te laten en de een op een verdediging op te pakken probeerde de Peelkorf de doorloopbal op te vangen. Dit lukte redelijk maar bleek onvoldoende om het gevaar geheel te stoppen. De Peelkorf verloor deze wedstrijd van Diessen met name op strijdlust en de snelheid van de tegenstander. Oranje Wit Uitslagen Merels-Recreanten 7-4 Midweek 3-Erica 2 12-6 Junioren Al-DES (V) Al 3-4 SVOC '01 Bi-Aspiranten BI 3-10 Aspiranten B2-Swift (V) BI 2-7 Aspiranten Cl-Spes (M) Cl 1-7 Senioren-TOG 11-8 Senioren 2-Playing Girls 1 9-8 Programma zaterdag 22 oktober Diosa Al-Junioren Al 14.00 Aspiranten Bl-Spes (M) BI 15.30 DOS (A) BI-Aspiranten B2 14.00 DOT (V) B2-Aspiranten B3 13 00 ODIO Cl-Aspiranten Cl 12.30 Roka Cl-Aspiranten C2 12.00 Pupillen Dl-DES (V) D2 10.30 De Treffers El-Pupillen El 10.00 Programma zondag 23 oktober Altior-Senioren 13-00 De Horst 2-Senioren 2 11.00 Programma woensdag 26 oktober Midweek 3-Wittenhorst 1 20.00 Recreanten-HBSV 20.00 SV Oostrum korfbal Uitslag Oostrum-Peelkorf 6-6 Programma zaterdag 22 oktober Pupillen E Oostrum-Gazelle 10.00 Aspiranten Oostrum-SVOC 11.00 Senioren ZSV-Oostrum 11.00 Programma woensdag 26 oktober Dames SWIFT-Oostrum 20.00 Oranje Wit-TOG 11-8 (6-2). Doel punten Oranje Wit: Caroline Michels en Petra v.d. Haghen (bei den 3x), Loes Kateman (2x), Rian Derikx, Linda Houben en Linda v. Deurzen. In een spectaculaire pot korfbal heeft Oranje Wit koploper TOG uit Overangel gevloerd. De Leunse dames waren op eigen veld te sterk voor de gasten: 11-8. Het duel begon meteen met een lange aanval van Oranje Wit met goede kansen die er op dat moment nog niet invielen. Het verdedigingsvak kon zich echter goed staande houden tegen het vervelende blok van TOG. Hierdoor kon het aan- valsvak uiteindelijk de eerste treffer maken via een mooie wegtrekbal van Linda Houben. Daarna werd er een strafworp gegeven aan Caroline Michels die verzilverd werd. Na de wissel had de verdediging echter grote moiete met het nauwe blok waardoor de stand op 2-2 kwam. De thuisploeg bleef op haar beurt ook doorgaan met scoren. Dit kwam onder andere door het goed benutten van de kansen onder en achter de korf door Linda v. Deurzen. Ook Caroline Michels liet weer haar kan sen niet onbenut en scoorde via een mooi afstandsschot. Omdat de verde diging via dicht verdediging en afblokken van de bal het spelletje beter onder controle had, kon Oranje Wit uitlopen naar een 6-2 voorsprong via Petra v.d. Haghen en Rian Derikx. Na de rust ging het gelijk op naar 10- 6. Door het blok van TOG werd de wedstrijd steeds fysieker. TOG sneed namelijk heel kort naast de steun voor de korf om een doorloopbal te maken. Dit kregen ze een paar keer voor elkaar. Oranje Wit liet dit echter niet lang gebeuren, want ook zij kre gen een strafworp mee, die Loes Kateman koelbloedig afmaakte. De' stand werd 11-6. Door een paar fou ten in de verdediging bij OW kreeg TOG goede kansen en probeerde nog dichterbij te komen, maar het was niet genoeg om de zege van de thuis ploeg nog in gevaar te brengen. Door de winst van Altior op ODOS staat Altior nu bovenaan. Oranje Wit deelt nu met TOG de tweede plaats. De Leunse korfbalsters gaan zondag op bezoek bij de nieuwe koploper Altior. SV Merselo korfbal Uitslagen Olympia Dl-Merselo Dl Merselo Dl-KSV Dl Vitesse-Merselo 5-12 Merselo 2-Olympia 3 5-9 Programma zaterdag 22 oktober Odio Cl-Oranje Wit Cl 12.00 DOT B2-Oranje Wit B3 13 00 DOS Bl-Oranje Wit B2 14.00 Diosa Al-Oranje Wit Al 14.00 Programma zondag 23 oktober Merselo 1-HBSV 2 11.00 Programma dinsdag 25 oktober Merselo 1-De Eendracht sen. 20.00 Programma woensdag 26 oktober Merselo 2-ZSV 3 20.00 De Kemphaan De uitslag van bridge-soos De Kemphaan: in geel was op de eerste plaats Zus van Meijel en Truus Michels met 60,58%, op een tweede plaats met 58,33% Riet en Jan Aarts en op derde plaats zijn geëindigd Nellie Bexkens en Leny Spekhorst met 56,25%. In rood heeft Henny en Charles Rohrich de eerste plaats behaald met 69,79%-, op de tweede plaats zijn geëindigd Jeanne Korsmit en Jac. Huijs met 68,23% en op de derde plaats met 56,29% Dien Goumans en Anton Volleberg met 56,29 In groen werd er ook gespeeld en daar was op de eerste plaats voor Thei Gerrits en Piet van Ooi met 68,33%, op de tweede plaats met 63,33% waren dat Jan Janssen en Frans Mertens en op de derde dan nog Mieke van Osch en Mientje Wester met 58,33 BC 2002 RV BC 2002 RV heeft de eerste zitting van de competitie gespeeld, In de gele lijn waren de winnaars Corrie Hartong en Nellie Bexkens met 57,92 procent. Een gedeelde tweede plaats met 57,08 procent was er voor Annie van den Munckhof met Clazien Baak en Jan van Casteren met Henny Rörich. De derde plaats ging naar Loes Engel en Theojakobs met 54,17 procent. In de rode lijn werden Hennie Alkemade en Tony Jansen eerste met 63,19 procent. Tweede waren Rieki van Bree en Bep Martens met 59,03 procent. De derde plaats was voor Mien van de Broek en Wies Burg met 55,83 procent. Klavertje Vier De vierde avond van de ladder is gespeeld. In de gele lijn behaalden Van Ham en Korsmit de hoogste score met 63.13 procent. Tweede waren Haeg- hens en Steeghs met 60.78 procent. Op de derde plaats eindigden Dik en Rooyakkers met 56.15 procent. In de groene lijn was de eerste plaats voor Sturm en de Vries met 63.65 procent. Tweede was het echtpaar Van Son met 58.75 procent en de derde plaats was voor Moree en Spekhorst met 56.25 procent. Ook werd er voor het district geviertald door Klavertje Vier 1 tegen Horst 5. Deze wedstrijd werd gewon nen door Klavertje Vier met 25 tegen 4. Overloonse Bridgeclub De Overloonse Bridgeclub heeft een wedstrijd gespeeld. De sterkste in de gele lijn waren Kees en Ria van Son met 60 procent. Tweede waren Maria van Boekei en Antoinette Coppus met 59-92 procent, gevolgd door Wiel en Miny Verhoeven met 55.83 procent. In de rode lijn waren Irma Huis en Adele van Leuken de winnaars met 63-25 procent. Met 59.58 procent was de tweede plek voor Thea Waterreus en Frans van Heuvel. Derde waren Jo Kok en Johanna Manders met 55-67 pro cent. Bridgeclub Venray Op de laatste avond zijn er de nodi ge verschuivingen geweest. In de gele lijn is de eerste plaats overgenomen door Doke Verheijen en Karei Peet- jens. In de rode lijn wisten Ep. en V. Pelt middels een forse inhaalslag toch nog de eerste plaats in deze groep te bemachtigen en in de groene lijn waren Mia Koopman en Riet Manders, ondanks een wat mindere avond te sterk voor alle anderen. In de gele lijn was de eerste plaats voor Ann Peejens met Ton van Jaarsveld, gevolgd door Doke en Karei. De derde plek was voor Annie Rottgering met Toos Wil lems. In de rode lijn waren de tweede en derde plaats voor Hermine Franke- fort met Marriet Kuyer en Ria Liebrand met Mientje Wester. In de groene lijn was de eerste plaats voor Riet Blok met Fonny Kousemaker, gevolgd door Fieke Arts met Miets Verstappen en Tineke Meurs met Marga Steemers. NRBC Venray De vijfde speelavond van de eerste ronde competitie 2005/2006 is gespeeld. In de gele lijn waren Truus Bollen en Piet Vos de winnaars, twee de waren Irene Camps en Annie Siroen en de derde plaats was voor Paul Corver met Jo Sijbers en Annie Boekholt met Mia Lomme. In de rode lijn waren Riek Rutten en Ber Poels eerste. Tweede waren Jac Meeusen en Hilde Kooien, gevolgd door Mia Koop man en Annie Visser. In de groen lijn waren Nellij Camps en Sraar van Meijel eerste. Mientje en Toon Jakobs bezet ten de tweede plaats en de derde plaats was voor Herma Darmstadt en Adri de Klerk. In de blauwe lijn waren Annet Timmer en George van Ham de winnaars, gevolgd door Wies Appels en Dries Albers Derde waren Riky Erps en Ine Nillessen. Venray-Bakel 7-0 (4-0). Doelpun ten Venray: Freek Alkemade en Wouter Clermonts (beiden 2x), Maurice Holla, Roel Waals en Ward Buddiger Afgelopen weekend .stond de wed strijd tegen de hekkensluiter Bakel op het programma. Dat het een grote uit slag zou worden stond al vast al was het de vraag of de 18-0 van vorig sei zoen weer haalbaar was. Het ant woord werd nee, want de teller bleef afgelopen zondag steken op 7-0. Aan het begin van de eerste helft was het al meteen duidelijk dat de hockeydwerg slechts was gekomen om zo min mogelijk doelpunten tegen te krijgen want Bakel was geko men met 10 verdedigers en een keep er. Venray speelde meteen met veel pressie met als gevolg dat er slechts op één helft werd gehockeyd. Het eerste doelpunt, een harde klap van Freek Alkemade, ging tussen de benen van de keeper van Bakel door 1-0. Het publiek dacht op dat moment al aan een galavoorstelling. Door de massale aanvalsdrang van Venray wer den de ruimtes toch erg klein en liep iedereen elkaar in de weg. Dit bemoeilijkte het scoren enigszins. De uitblinker Wouter Clermonts had ech ter geen moeite met de zeer beperkte ruimte en scoorde twee keer achter elkaar 3-0. Na een hoop gemiste kan sen volgde voor rust ook nog de 4-0 gemaakt door Maurice Holla met de befaamde Holla-shuffle een uiterst complexe backhand uit de pols gepusht. Na rust moest dan de score verder worden uitgebreid. Na wat tips van de vervangende coach Ben Bakens zou dit geen probleem meer moeten zijn. Echter had de coach van Bakel ook wat taktische wijzigingen doorge- Ward Weijs (geheel links) schermt de bal af voor zijn tegen stander, teamgenoot Ward Büddi- ger kijkt toe. voerd. Zo moesten de spelers van Bakel meer van positie wisselen om het de middenvelders van Venray moeilijker te maken. De middenvel ders van Venray hadden dit echter goed in de gaten en communiceerden goed waardoor de tactiek van Bakel geen enkel moment voor gevaar kon zorgen. Venray ging verder met het aanvallende spel en dit resulteerde in nog drie doelpunten waarvan één wonderschone goal van Roel Waals, een harde klap hoog in de kruising. Na afloop van de wedstrijd, die uiterst vriendelijk verliep, toonden de spe lers van Bakel zich sportieve verlie zers door de spelers van Venray uitge breid te complimenteren. BC Harten Drie Bridgeclub Harten Drie heeft een vrije bridgeavond gehouden. In geel waren Buyssen en Spekhorst de win naars met 65,63 procent, gevolgd door Fiers en Manders met 61.11 procent. De derde plaats ging naar het echtpaar Wientjens met 60,76 procent. In rood waren met 65.28 procent Kooien en Steeghs de winnaars, Tweede was het echtpaar Vierhout met 61,81 procent en derde waren v.d. Beele en Tiggelo- ven met 58,68 procent. Volgende week wordt er een vrije lijn in viertal len gespeeld. DC D'n Oldtimer Dartclub D'n Oldtimer heeft het tweede Oldtimer rankingtoernooi gehouden. Er waren 67 deelnemers. Uitslag winnaarsronde: 1Dennis Smits, 2. Rowlad Willems, 3. Jos Lin- ders, 4. Nieky Artz en uitslag verlie zersronde; 1. Floor Wartenberg, 2. Ton Damen. De hoogste finish bedroeg 140 voor Bram Muytjens. Beste dame was Diana Jacobs. Er werd op deze avond maar liefst twaalf keer een 180 score gegooid. Marcel Verhaegen en Dennis Smits twee maal, Diana Jacobs, Ton Damen, Dennie Verstraten, Björn eleven, Marco Elgersma, Erik Jansen, Jos Linders en Rowald Willems allen een maal. SVOC'Ol-Roka 8-7 (4-4). Doelpun ten SVOC'01: Kim Dircks (3x), Yvonne Classens (2x), Cindy Gee- rets, Willeke Philipsen en Sanne Wennekers. Als titelkandidaat moet je ook slechte wedstrijden winnen. De korf balsters van SVOC'01 deden dit afge lopen zondag door op sportpark De Heesakker de gasten van Roka met een 8-7 nederlaag naar Beesel te stu ren. Het kostte de thuisploeg pijn en moeite om de stugge gasten van zich af te schudden. In de eerste helft ging het duel lange tijd gelijk op en beide partijen gingen dan ook met een gelij ke 4-4 stand aan de thee. Na de pauze probeerde de thuisploeg opnieuw om Roka op een veilige achterstand te zetten. SVOC'01 slaagde hier echter niet in en zag de gasten telkens terug komen in het duel. Uiteindelijk trok de thuisploeg met 8-7 aan het langste einde en houdt het team van trainer Yvonne Classens scoorde t pen zondag twee keer, Loek Flentge en coach Miriam Ia uitzicht op de periodetitel in den de klasse korfbal. Daarvoor t byjgj komende zondag wel worden g» Maria nen in Neerkant. ?atric zus Op gebi en z Rijvereniging Ons Genot Rijvereniging Ons Genot Leunen- Veulen-Heide heeft in Sevenum de eerste indoorselectiewedstrijd verre den. Van Ons Genot werd met veer tien combinaties aan deelgenomen. Drie combinaties wisten zich in de prijzen te rijden. In de klasse D-B haalde Imke Dries- sen met Meggy een vijfde prijs met 157 punten. De overige resultaten in de klasse DB waren: Melanie Gom- mans met Savanje 152 pnt, 8e plaats, Maud Verstappen met Gharfield 153 pnt, 9e plaats, Kimberly van Gaal met Anoeska, 148 pnt, 12e plaats, Loes van Stokkum met Aisha, 147 pnt, 14e (laats. In de klasse D-Ll werden door Ons Genot twee prijzen in de wacht gesleept. Aniek Santegoeds met Sha- don H behaalde met 174 pnt een le prijs, Kristy Bakker met Black Sha dow behaalde met 165 pnt een 3e prijs. Overige resultaten in de klasse D- Ll: Aniek Santegoeds met Moonlight H, 155 pnt, 5e plaats, Kim Verstap pen met Quinta, 143 pnt, 11e plaats. In de klasse D-L2 werden de vol gende resultaten behaald: Jenny Ach ten met Jasmijn H, 166 pnt, 7e plaats, Lenke Hanen met Sharon, 157 pnt, 15e plaats, Sjoerd Driessen met Mere- lin, 149 pnt, 20e plaats. In de klasse D-E Ml behaalde Lian Vullings met Kyra met 166 pnt, een mooie 3e plaats, maar viel daarmee wel net buiten de prijzen. In de klas se D-E M2 behaalde Iris Verreijt met Contessa met 142 pnt een 4e plaats. Tijdens de Limburgse kampioen schappen in Bom behaalde Bas Philip sen van Judo Vereniging Venray zijn vijfde Limburgse titel. Na zijn vorige week in het Oostenrijkse Strasswal- chen behaalde eerste prijs was al dui delijk dat hij ook dit seizoen weer in goede vorm steekt. In Limburg is hij in zijn klasse al jaren veel te sterk voor zijn tegenstanders. Zonder enige tegenstand van betekenis mocht hij De Roerdomp De lijsten van viswateren van de NWS en van de Limburgvergunning waarop staat geldig van 2003-2005 zijn ook in 2006 nog geldig, dus niet weggooien. Er wordt voorlopig iede re woensdagmiddag onderling gevist, verdere inlichtingen bij de wedstrijd commissie. Men kan voor verdere informatie contact opnemen met de wedstrijdcommissie de heer A.de Klein via tel. (0478)581066 en het laatste nieuws over de geplande wed strijd en ook de uitslagen staan op www.hsvderoerdomp.nl. Bij een wedstrijd van Heijnen hengelsport was er een eerste plaats voor A.Goor- en die hiermee een ticket wisten te winnen voor de finale van de KOC in Ierland voor 2006. Onderling van 12-10; 1 M. Voer- mans, 2 L. v/d Hoogenhof, 3 F. v/d Sanden, 4 A. de Klein, 5 M. van Bakel. Amka St. Jos 5428 tel. 04 Wil zusj dan zij n Ami: wederom op de hoogste plaats op! erepodium plaats nemen om medaille in ontvangst te nemen, judoka's van de Venrayse verenig OER] behaalde sowieso goede resultata hristi dezelfde klasse als Bas Philipsen het Yasser Bouyousfi die de tw< plaats mee naar Venray nam Verder was er nog een finalep! voor Rick Philipsen in de finale hij echter zijn meerdere erkenne ooy-/ een judoka uit Zuid-Limburg, M iildela ook hij genoegen moest nemen 1 laasht zilver. Verder waren er nog erepl el. 04 sen voor Nic Goumans en bij de jes voor Bianca Jenneskens. Zij be) den beiden een derde plaats, judoka's uit Venray maken zich sa nu met de vele andere wedstrijdji ka's op voor een druk bezette strijdkalender Wedstrijdagenda voor de selee ploeg; 23 oktober toernooi Oedenrode, 30 oktober toerm Bergen, 6 november toernooi in H« hem-Valkenburg, 13 november nooi in Geleen, 16 november Cofl titie JCL. Joeri 13 ol om 1 en w iilvesl e-maii: redactie® vandenmunckhof.1 j en br enM TAN osefin is gel 113 ol 'eter,1 PEEL EN MAA empk 813 A Stan Nico! Harri broei 1 in lii dat b Sportinstituut Verhagen nam zon dag met elf judoka's deel aan de Lim burgse kampioenschappen judo in Bom. Maar liefst zeven judoka's van het instituut stonden in de finale: Jes sie Wismans, Anke Thoonen en Didier Pceters wonnen goud, Jinny Wiedcmeicr, Willem Seurcn, Mischa Eijt en 1 .ars Volleberg zilver en Djocke Bouwmans en Esmiralda Puts brons. Luke Jans-Beken en Evan Wilmsen wisten net geen podiumplaats te iimBB De judoka's van sportinstiti arole Verhagen waren goed op dree'j w JR het LK.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 24