DE BRUIJN B.V. Medewerker Finance Co 1 toro'ffigjfe isolatiebedrijf (leerling) isoleerders m/v (leerling) plaatwerker m/v HEVECO Fustvervoerders (m/v) Oogstmedewerkers (m/v) Amba INTERV www.intervéntion.nl Financieel administratief medewerker m/v (Fulltime) fl full time) "Als je wilt sleutelen aan je toekomst" tempo-team medewerker OP ZOEK NAAR IN DE TECH INLOOPAVOND INTERVENTION VENRAY ABU FEEL EN MAAS Donderdag 13 oktober 2005 - Pag» Creemers B.V. is een modern glas-, schilder- en onder houdsbedrijf met ruim 25 vakmensen. Wij werken voor woningbouwverenigingen, bedrijven en particulieren. Er wordt veel aandacht besteed aan ons vakmanschap en de kwaliteit van het glas-, schilder- en onderhoudswerk. Creemers B.V. in Vierlingsbeek is op zoek naar een ambitieuze (allround) Jouw nieuwe baan in het kort Het betreft een veelzijdige functie waarin je verantwoordelijk bent voor het uitvoeren van de volledige financiële administratie. Tevens behoren de salarisverwerking en de uitvoering van het personeelsbeleid tot je takenpakket. Heb jij wat wij zoeken? Hiervoor beschik je over een MBO+ werk- en denkniveau door een afgeronde MBO administratie (niveau 4) en/of MBA opleiding eventueel aangevuld met enkele jaren relevante werkervaring. Kennis van loonadministratie is een pré. Je hebt ervaring met geautomatiseerde systemen. Je hebt ambitie, een praktische instelling, bent nauw keurig en durft initiatief te nemen. Verder ben je bereid je kennis en vaardigheden m.b.t. je verantwoordelijkheden te ontwikkelen en bij te houden. Hebben wij wat jij zoekt? Deze veelzijdige functie geeft je de kans je te ontwikkelen tot een allround administra teur met een brede kennis van de bedrijfsvoering in een organisatie. Je krijgt de gelegenheid om samen met de nieuwe directie een verantwoordelijke rol te spelen in de verdere ontwikkeling van de organisatie, waarbij zowel goede administratieve als organisatorische vaardigheden belangrijk zijn. Vooral voor minder ervaren kandidaten zal de functie een grote uitdaging betekenen. Reacties op deze vacature worden namens Creemers B.V. behandeld door Connector Consultancy Group B.V.. Wil je reageren op deze vacature; schrijf of mail dan een brief met CV naar Connector Consultancy Group B.V. t.a.v. Xander van den Heuvel, Postbus 421, 5800 AK Venray.Tel. (0478) 554724, e-mail: p&o@connectorbv.nl. Een uitgebreide versie van deze vacature is te vinden op onze website: www.connectorbv.nl M. de Bruyn b.v. is een toonaangevend dynamisch isolatiebedrijf dat al 38 jaar is gespecialiseerd in het leveren en aanbrengen van diverse soorten isolatie voor o.a. leidingen, kanalen, tanks etc. ten behoeve van woningen en utiliteitsbouw, de agrarische en industriële sektor, zowel in binnen- en buitenland. Vanwege expansie van onze aktiviteiten hebben wij op korte termijn plaats voor enkele gemotiveerde Voelt u zich aangetrokken tot bovenstaand en bent u tussen de 16 en 40 jaar en bereid aan te pakken, samen met een enthousiast team isoleerders, reageer dan snel en bel naar; De Bruijn b.v. Postbus 478, 5800 AL Ven ray t.a.v. dhr. E. Truijen Tel. 0478-588378 - Fax 0478-581865 De champignonteelt is een tech nologisch hoogwaardige bedrijfs tak, waarin de Heveco-Croep een zeer vooruitstrevende positie inneemt. De Heveco-Croep bestaat uit meerdere vestigingen in binnen- en buitenland en beheerst de gehele bedrijfskolom, van grond stoffen tot verse champignons en champignonproducten in de supermarkt. Binnen de Heveco-Croep zijn in binnen- en buitenland ruim 1200 mensen werkzaam. De Heveco-Groep is een dynami sche- en groeiende onderneming dankzij de hoge kwaliteit van product, werk en inzet van de medewerkers. www.heveco.com Voor onze oogstlocatie in Meterik zijn wij op zoek naar: Op oproepbasis De functie: het verzamelen en gereedmaken voor transport van de geoogste champignons, assistentie verlenen bij het laden en lossen van de vrachtwagens (heftruckdiploma is een pre), enkele administratieve werkzaamheden (o.a. bonnenregistratie). Jouw profiel: De werkzaamheden zullen voornamelijk plaats vinden aan het einde van de dag (1 7.00-21.00 uur). Bereid om in de weekenden te werken. Mogelijk een ideale functie voor scholieren/studenten. Fulltime en parttime mogelijkheden De functie: Het plukken van champignons volgens gestelde sorterings- en kwaliteitsnormen. Voorkomende taken hierbij zijn: het handmatig plukken van champignons, het sorteren van champignons op grootte en kwaliteit tijdens het plukken, aflaadhandelingen. Jouw profiel: Wij zijn op zoek naar gemotiveerde mensen die graag in teamverband willen werken. Werkervaring is hierbij niet vereist, maar is wel een pre. Een flexibele instelling (hoofdzakelijk t.a.v. werktijden) is van belang. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende baan in een collegiale werksfeer. Je kunt rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Roy Broos, tel.; 077-398 62 98. Je schriftelijke reactie graag voor 30 oktober a.s. sturen naar: Heveco Producties B.V., T.a.v. Yvonne Gommans Postbus 6200, 5960 AE Horst. Reacties zijn ook mogelijk per e-mail: yvonne.gommans@heveco.com Numac is een toonaangevende organisatie op het gebied Uw profiel van industrieel machineonderhoud. Ais totaalaanbieder Je hebt minimaal een MEAO-BA diploma of een gelijkwaardig niveau kunnen wij opdrachtgevers complete technische fV"66.|mr V°0r dc fan?He r=Ieran,e werkervaring. Daarnaast heb e kennis van geautomatiseerde verwerking van gegevens en ie hebt dienstverlening aanbieden. Van visie en concept tot eIvaring met progMmma.s Wordi Excol»n Dienstverlening uitvoering, service en nazorg. Onze opdrachtgevers zijn en klantvriendelijkheid zijn eigenschappen die je bezit en bovendien zeer tevreden over deze aanpak. Dit vertaalt zich dan ook kun je op een accurate en systematische manier werken, in de continue groei die Numac doormaakt. Daarom zijn wij n op ons hoofdkantoor in Venray op zoek naar een nieuwe L Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden collega op de afdeling Finance Control. j?en prettige werksfeer binnen een ambitieus bedrijf Voldoende ontwikkelingsmogelijkheden Wij zoeken Persoonhjke erkenning en waardering ais meaewerxer van ae aiaenng rinance L,omroi draag je zorg voor de administratieve verwerking van de urenstaten, de in- en verkoopfacturen en de bankafschriften. Daarnaast behoren bet debiteuren- en crediteurenbeheer en het bijdragen aan de periodieke rapportages tot je takenpakket. Je ontvangt richtlijnen van en rapporteert rechtstreeks aan de Controller. Solliciteren Sollicitaties kunnen gestuurd, worden naar Numac Nederland, t.a.v. Recruitment, Postbus 5107, 5800 GC Venray. S Voor meer informatie: tel.: (0478) 578444 of kijk op www.numac.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. in machineonderhoud TELESERVICE Verkoopmedewerker m/v voor een bedrijf in Venlo. Je breidt door telefonisch contact je eigen klantenbestand uit en je onderhoudt contacten met je bestaande bestaande klanten. De functie is een combinatie tussen relatiebeheer en acquisitie. Je beantwoordt vragen, noteert bestellingen en voert prijsonderhandelingen.Je hebt minimaal een mbo- niveau. Het betreft een functie van 32 tot 40 uur per week. Heb je interesse? Reageer dan snel. Informatie: (077) 354 66 70, Loes Beek, Roermondsestraat 2,Venlo Klantenservicemedewerker m/v voor een bedrijf in Venlo. Je neemt telefonisch bestellingen aan en verwerkt deze vervolgens in de computer Je beantwoord vragen van klanten en handelt klachten af. Voor deze functie vragen wij mbo werk- en denkniveau, Het betreft een functie voor 32 tot 40 uur per week met uitzicht op een vast dienstverband. Interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (077) 354 66 70, Loes Beek, Roermondsestraat 2, Venlo www.tempo-team.nl uitzendbureau Gevraagd voor het rooien van leliebloembollen in de periode van 17-11-2005 tot 25-12-2005. Het betreft buitenwerk in de omgeving van Oirlo. Wij bieden tijdelijke arbeidsovereenkomst volgens CAO. Mts. Loonen: 0478-571965 KUNSTHANDEL LIJSTENMAKERIJ Alle inlijstingen worden zuurvrij verzorgd Restauratie en schoonmaken van schilderijen Verkoop van diverse schilderijen en zeefdrukken Schilderijen uit eigen atelier van Jan Maessen Schilderslinnen diverse maten Kado artikelen brons figuren Ophangsystemen Schilderscursussen met acriel en olieverf 20 jaar uw vakman voor al uw inlijstwerk Patersstraat 24a Venray Tel. 0478-589695, Fax 0478-589695 bezoek; www.amba-online.com Functie profiel: Verkoper /Account Manager Korte omschrijving De verkoper accountmanager vertegenwoordigt zowel het bedrijf in de markt alsook de klanten binnen de eigen organisatie. Hij zij is zowel veran; woordelijk voor het beheren en verder uitbouwen van bestaande klanten al ook het actief binnenhalen van nieuwe klanten. Door vooral buiten de local in Horst actief de markt te benaderen en nieuwe opdrachten te verwerven een belangrijke bijdrage te leveren om de omzet en resultaten van de beidt BV's te verhogen. Hij zij is in staat ontwikkelingen in de marktte vertalen naar kansen voorö eigen organisatie en speelt hier pro-actief op in. Hij zij zal zowel de Nederlandse, Duitse, als Engelse taal in woord en ge schrift moeten beheersen. Functie: Verkoper account manager Leeftijd: 3-35 jaar Opleiding: HBO commercieel - technisch of commercieel met technische affiniteit. Salaris: In overleg Aantal uren: 4 uren Omvang bedrijf: 2 medewerkers Soort werk: - Acquisitie (verkoop). - Account management (beheren en uitbouwen bestaande accounts). - Opstellen offertes en correspondentie. - Interne verslaglegging. Wat moet je in ieder geval in huis hebben om het hier te redden? Communicatief sterk in woord en geschrift, goed analytisch vermogen, ervs ring met verkoop en account management in de B2B markt, doorzettingsvermogen, prestatiegericht. Cultuuromschrijving van het bedrijf: Momenteel sterk in de groei, zowel de markt control als medical zijn op dit moment sterk aan het expanderen. Voor meer informatie zie onze webpagina: WWW. KLEEVEN.NL Toelichting op werkgebied: verkoper account manager De verkoper/account manager werkt nauw samen met het management team (directie en bedrijfsleider) en is actief betrokken bij het vormgeven er uitvoeren van het marktering beleid van de organisatie. Hij zij neemt deel aan commerciële overlegstructuren, beursdeelname, om wikkeling van communicatieuitingen. Zal officieel bij Kleeven Control werkzaam zijn. En zal functioneel rapporteren aan de directie van Kleeven Control b.v. en Kleeven Medical b.v. Start: per direct. 0 kunt uw schriftelijke reactie richten aan Kleeven Control BV, t.a.v. Dhr Ton Kleeven Nijverheidsstraat 6. 5961 PJ Horst www.kleeven.nl - info@kleeven.nl Intervention uitzendburo heeft op dit moment een uitgebreid vacatureaanbod op technisch gebied met o.a. vacatures voor: lassers, operators, constructiebankwerkers, machinebedienden, technisch inkoper, procesengineer, cnc-operators, plaatwerkers, montagemedewerkers en nog VEEL meer! We zijn extra geopend op: vrijdag 14 oktober van 18.00-21.00 uur!! Interesse? Loop dan gerust binnen en informeer naar jouw mogelijkheden! Intervention Venray - Grote Markt 1 0478-552828 Hoe gezond bent u? ^Groe Groene Kruis Pluspakket Op deze vraag is het wellicht moeilijk antwoorden! Daarom hebben wij een 15 minuten duren test, die inzicht geeft in uw conditie. Tijdens deze zogenaamde Healthcheck worden dooreen speciaal opgeleide verpleegkundige uw cholesterol- en glucosewaarden in uw bloed gemeten Ook worden de bloeddruk, de bodymass-index en de longfuntie bepaald. Op basis van deze waarden krijgt u een leefstijladvies mee. ledereen kan aan deze healthcheck meedoen, wanft vroegtijdig onderkennen van risico's voor bijvoorbeeld hart- en vaatziekten kan veel problem! voorkomen. U hoeft hiervoor geen verwijzing van de huisarts te hebben! Het spreekuur vindt plaats: op 19 oktober a.s. (bij voldoende belangstelling ook op 9 november a.s.) in De Hoge Horst te Horst. op 26 oktober a.s. (bij voldoende belangstelling ook op 16 november a.s.) in De Clockert in Venray. RSZOI Voor leden van Groene Kruis Pluspakket bedraagt de prijs 15,00; voor n iet-leden 16,50. u.-v U kunt een afspraak maken via de Klantenservice, telefoonummer 077 320 95 95 SgM BUITENZONWERING M KUNSTSTOF KOZIJNEN DE NIEUWSTE COLLECTIE IN DE AANBIEDING! Na een prachtige nazomer, is het nu weer tijd om lekker naar j binnen te gaan. Gordijnen zijn sfeermakers bij uitstek! Maar nu nog de perfecte stof kiezen!? Om u te helpen bij uw keuze presenteren wij meer dan 80 nieuwe showbanen! En in oktober woon maand krijgt u 10% korting op deze* nieuwe gordijnstoffen. Zo heeft u het allernieuwste, tegen de beste prijs! 'U herkent ze aan het actie-label, actie loopt t/m 31 oktober. GORDIJNEN BINNENZONWERING VLOERBEKLEDING openingstijden) Di. t/m vr. 10.00 -18.00 u. (gesloten 12.30 - 13.00 u.) vr. koopavond, za. 10.00-16.00 u. ma. gesloten. Industrieterrein Hoogveld-Oost, Expeditiestraat 4, Horst T 077 - 396 17 77 F 077 - 396 17 78 info@gebrwijnhoven.nl - www.gebrwijnhoven.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 8