lanual kansloos :egen Bevo 3 Schaakvereniging 't Gretig Paard vijftien jaar Clubkampioenen AV Venray Tanja Vermeulen wint sjoeltoernooi Fraaie start zwemmers 125 Brons Greevink 'EEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! rijdag tussen 9.00-17.00 uur UIhandbalheren van Manual hebben moeite met het niveau in een hogere klasse. Afgelopen zondag kreeg Manu- rï» "e eigen sporthal klop van hel derde team van Bevo. De gasten waren met 10-21 enkele maatjes te groot voor 1 jr enrayse handbalberen. Vooral aanvallend hadden de Venrayse handbalheren het ontzettend moeilijk tegen de F> ver<ledigende gasten uit Panningen Ongeveer vijftig wedstrijdatleten en atleetjes hebben deelgenomen aan de jaarlijkse clubkampioenschappen baanatletiek voor de pupillen, c/d junioren en de NSG-atleten van AV Venray. Een goede prestatie leverde Suzan Stevens. Zij verbeterde als meisje pupil A het clubrecord hoog springen. Haar sprong over 1.36 meter leverde veel punten op en het was daarom dat zij in die categorie ook clubkampioen werd. Erik Stevens behaalde die titel bij de jongens C. Tenslote behaalde Marleen Stevens bij de NSG-atleten de clubtitel. Ook de familie Keijzers behaalde twee clubtitels binnen. Uitslag: Jongens pupillen C; 1. Quinten Ver- sleijen, 2 Koen Westerkamp. Meisjes pupillen C; 1 Femke Rien- sema, 2 Julia Keijzers, 3 Pleuni Ach ten. Jongens pupillen B; 1 Dirk Scheres, 2 Eloy Janssen, 3 Jeffrey de Rooij. Meisjes pupillen B; 1 Evi van Berlo. Jongens pupillen A; 1 Bob Keijzers, 2 Tijmen Witvliet, 3 Tom Ponjee. Meisjes pupillen A; 1 Suzan Ste vens, 2 Tessa van Pinxteren, 3 Arian- ne Derickx. NSg-atleten jongens; 1 Daniel Gerstmann, 2 Richard Megens. NSG-atleten vrouwen boven 16 jaar; 1 Marleen Stevens. Jongens D; 1. Don Keijzers, 2 Kevin Teunissen, 3 Sjoerd Mathijsen. Meisjes D; 1 Jasmiene Bombale, 2 Brigitte Witvloet, 3 Rianne de Beer. Jongens C; 1 Erik Stevens, 2 Loek Mathijssen, 3 Robin Teunissenn. Meisjes C; 1 Birgit van Merkestein, 2 Mariska Reen, 3 An Lenders. I In café De Piëlhaas wordt op zater dag 15 oktober vanaf 20.30 uur een {toernooi gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur inschrijven via tel.(0478)582187. I Uitslag whiskeydarten winnaars- ronde; 1 Gerard de Bruijn, 2 Jos Hee- ardgen, 3 Geert van Hoof, 4 Peter van de er ufeerg, 5Johan van Hoof, 6 Dave Ach- looftn, 7 Roland van de Voort, 8 Jolanda ijkSoenen gei Verliezersronde; 1 DenniePlum, 2 "eiiAndy Philipssen, 3 Lou Janssen, 4 Pat- litirrik Plum, 5 Henk van Moorsel, 6 Bian- gfita van de Voort, 7 Wilhelmien Sie- ïs iters, 8 Sascha Diender. Er werd twee keerl80 gegooid ■door Jos Heesen en een keer door 'Peter van de Berg. dill Uitslag Peelland competitie; 1 al Bekerwedstrijd The Smokey's-Half- teiweg Killers 2-11. int Dan waren er nog vijf inhaalwed- BoÖtrijden; iitslhe Boys-De Zwaan Bakel 7-3 a liPe Boy's-'Quik Triple Deume 3-7 ;n, ffhe Old Stars-Oude Brouwhuis 4 6-4 ;1 «De Pielhaas-DC Gameshot 1 1-9 o';The Rabbits-The Bad Boys Bakel 6-4 Afgelopen zaterdag werd door Sjoelclub Venray weer het jaarlijkse toernooi gehouden in Leunen. Van Sjoelclub Venray zelf deden tien deelnemers aan het toernooi mee, van wie er vijf in de prijzen vie len: KHBV Diana Zes koppels van KHBV Diana heb ben deelgenomen aan de koppel van St. Willbrordus in Milheeze. Het win nende koppel was M. Deul met J. Her- msen. Bij de dames gingen W. van Ooi en A. Thijssen met de eer strij ken. De semi-interland tussen regio 16 en Belgisch Limburg is gewonnen door regio 16. Donderdag indoor pers. Tienray. Zaterdag derde indoor. Team 1 en 2 in Ysselsteyn en team 3 in Tienray. Vrolijke Schutters De ontmoeting tussen St. Petrus uit Brouwhuis en de Vrolijke Schutters is op twee fronten gewonnen door de Vrolijke Schutters. De beste prestaties waren van M. Baten, T. Franssen, Th. Jansbeken en S. Jacobs. Overalwin naar was J. Hermsen. Donderdag gaan de Schutters naar de Peel in Yssel steyn. Aanvang 14.00 .yyr. De trotse prijswinnaars van Sjoel club Venray klasse C 2e Inge Vermeulen gem. 131.3; klasse D le Tanja Vermeulen 125.3; klasse E le Kevin Engels 120.8; klasse F 2e Harrie Rongen 120.9 en klasse H le Truus Schoeber 110.5. PC De Jumpers De zussen Jeurissen van PC De Jumpers hebben een springwedstrijd in Geldrop bezocht. In het klassieke parcours behaalde Iris Jeurissen de vierde prijs en in het progressieve parcours de negende prijs. Deze prij zen werden beiden behaald met Sand- ro Boy, in de categorie DL. Ze won de categorie DM met Tinka's Boy. In de categorie BZ behaalde ze de tweede prijs met Kimula. Katja Jeurissen behaalde de tweede en zevende prijs in het klassieke en progressieve par cours in de categorie DM met Roosje. Door deze resultaten mocht ze de finale rijden. In de finale werd ze tweede en werd ze uitgeroepen als beste combi natie in de categorie DM met Roosje en dit leverde de eerste prijs op. Ze namen vele extra prijzen mee naar huis. Esther Jeurissen behaalde de vierde prijs met Raspoetin in de cate gorie L. PEEL EM MAAS [)e peelrunners oor Joke Peters naar b houdt op uandag 31 oktober een informatie- vond in het restaurant van bunga lowpark De VeDinsdag baantraining .«ooo uur Kastiëlse Baan. Donderdag W uurloop 10 tot 20 kilometer 18.30 nr Startplaats 13 oktober Ton Besse- ine de Zumpel 5 in Grubbenvorst tartplaats 20 oktober Jac Geurts, [erstraat 21 in Horst. Denk aan •flecterende hesjes en verlichting! Zaterdag bostraining 16.00 uur par keerplaats Schadijker Bossen. De lerfstpeelloop is verplaatst van 9 ,ktober naar zondag 6 november. De jliebollencross is verplaatst van 24 leceraber naar zaterdag 17 decem- ier De feestavond van de Peelrun- ,ers wordt dit jaar gehouden op laterdag 29 oktober vanaf 20.00 uur. Gezien het programma is het aan te ,evelen om in vrijetijdskleding en cmakkelijke schoenen aan te treden. Wedstrijdkalender: 16/10 Boekend- oss, 23/10 Tegelen Scopiascross, /II Tegelen Snelle Sprong Coss, )/ll Well Leukermeerloop, 27/11 jermond Meinwegcross. Itletiek Venray De website van AV Venray-Regio is ■wijzigd in www.atletiekvenray.nl De trainingen: Pupillen; woensdag van 18.00 tot ),15 uur en op zaterdag van 11.00 it 12.15 uur. C/D junioren maandag junioren D m 18.00 tot 19-15 uur. Maandag unioren C 19-00 tot 20.30 uur. Don- irdag (looptraining) van j 15 tot 19 30, (technisch) van J.OO tot 20.30 uur. A/B en senioren nsdag van 19.00 tot 20.30 uur, don- :rdag van 19.00 tot 20.30 uur, Zondagochtend in overleg trainer, ISG-atleten van 18.30 tot 19-30 uur. Lopersgroep alle niveaus dinsdag 9.00 uur baantraining. Donderdag start atletiekbaan) 19 00 uur baan, of wegtraining De baantrainin- en worden op de kunststofatletiek- aan gehouden (Sportpark De 'ieën). Telefoon tijdens trainingen |85522. Informatie bij trainers of via tel. 88217 of www.atletiekvenray.nl Iedere zaterdag is de papiercontai- cr van A V. Venray Regio geplaatst in de Weg in den Berg kruising Vel- tumse Kleffen, geopend van 9.00 tot j.OO uur. 16 oktober is de Boekend Orion- cross (DBCC) en op 30 oktober in Na Weert de Ijzeren Mancross (LimBra). ia lot H dt Dartclub D'n Oldtimer houdt op hi zaterdag 15 oktober vanaf 20.30 uur wi het tweede Oldtimer Darts Ranking -m Toernooi in café D'n Oldtimer in Ven- vfray Er wordt gespeeld op negen Je dartsbanen. Iedere rankingavond zijn -ei er uiteraard naast de punten voor de -'et ranking (voor plaatsing van de finale :%vond), ook geldprijzen te winnen, in Iedereen vanaf 16 jaar oud kan aan e «deze toernooien deelnemen. Inschrij- omven is mogelijk tot 20.15 uur bij café ats D'n Oldtimer of via tel. (0478)510431 DC D'n Oldtimer -De Piëlhaas Donderdag 13 oktober 2005 - Pagina 27 TV Ysselsteyn Uitslag teamclubkampioenschappen Finale dames B 1) Jolanda Swinkels en Jolanda Smits 2) Elly Verstappen en Petra Spreeuwenberg Finale heren B 1) Willem Verhei jen en Dirk Jaspers 2) Teun de Wit en Peter Philipsen Finale dames A 1) Kathelijn de Wit en Lindsey Pouwels 2) Jeanne Peeters en Renate Peeters Finale heren A 1) Twan de Wit en Wim de Wit 2) Paul Litjens en Kalle Voigt Het volgende toernooi is het René van Dijk Logistics BV afsluitingstoer- nooi. Er kan t/m 16 oktober inge schreven worden middels de inschrijfkaarten in de kantine of door een mail te sturen naar ktvoigt@wana- doo.nl. Ze willen dit winterseizoen weder om een drietal dart- en rikavonden organiseren en wel op de vrijdagen 28 oktober, 18 november en 9 december. Aanvangstijdstip is om 20.00 uur. Ieder lid mag een intro ducé meenemen. Opgave voor de eer ste avond graag tot uiterlijk zondag 23 oktober bij Wim de Wit, Tel. 0478- 545035. ISBV e.o. De tafeltennissers van Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. hebben deelgenomen aan een toernooi in Amersfoort en de sjoelers waren actief in Leunen. De tafelten nissers hadden er een rit voor over om in Amersfoort deel te nemen aan het Ranglijsttoernooi. Toch sneuvel den velen al in de poulewedstrijden. Na de vervolgronden bleven er nog maar twee spelers over die er niet aan dachten om hun batje er bij neer te gooien. Koen Heideveld drong door tot de finale in de vierde klasse, maar verloor deze helaas. Hendra van Sin- deren streed in de zesde klasse in de finale ook om de hoogste eer. Zij had alle voorafgaande wedstrijden gewon nen en bleek uiteindelijk de sterkste van allemaal. Voor haar eerste plaats ontving zij een beker. De sjoelers waren in zaal Martens in Leunen te gast bij Sjoelclub Venray, die daar de tweede wedstrijd hielden om de Lim burg Bokaal. Net als bij de eerste wed strijd toonde Marijke Denissen zich de sterkste in de klasse B met een gemiddelde van 134,75. In de klasse E werd Wilma Wismans tiende met 116,00 gemiddeld. Bas Pastors werd twaalfde in klasse G met 105,35 gemiddeld In de klasse H werd Frans Geurts fraai tweede met 109,00 gemiddeld. Erica van Well overtrof zichzelf met een gemiddelde van 106,10 en de derde plaats. Jan Pijpers en Leo Reintjes werden in deze klasse zesde en zevende met gemiddeld 102,80 en 98,90. In de klasse I wer den de laatste plaatsen ingenomen door Marjan Litjens met 84,65 gemid deld, Maaike de Wit en Jan Kurvers met gemiddelden van 83,10 en 66,70. St.Jan Merselo De clubkampioenschappen van St. Jan uit Merselo zijn verreden op het eigen ruiterterrein. Zowel de aller kleinste ponyruiters als de regerende regiokampioenen zetten hun beste beentje voor. De winnaar bij de aller kleinste ruiters werd bekend na een stoelendans. Lenneke Paijens die met Lotje startte ging hier met de eerste prijs naar huis. De andere ruiters kre gen een aanmoedigingsprijs. Bij de pony's ging de eerste prijs dressuur naar Liz Arts met Scooby. Bij de paar den was het Esther van Dongen die met Prince met de eerste prijs naar huis ging. Na een spannende strijd bij de cross eindigde Saskia Beerkens met Diana op de eerste plaats bij de pony's. Bij de paarden was het Janine van Ooi die met Narlando de rest het nakijken gaf. Als laatste kwamen de durfals nog aan start in het springpar- cours. Bij de pony's was het Maartje Emons die met Renaldo W met de eer ging strijken. Bij de paarden ging de eer naar Petra van Dijck met Jolivia. In het algemeen klassement bij de pony's eindigde Elzemiek Paijens met Quicksilver op de eerste plaats en zij mag zich dit jaar clubkampioen noe men. Bij de paarden werd Susan Hendriks met Solana de clubkam pioen. In de groep deelnemers zon der startkaart werd Anique Smeets met Sunny eerste. En in het algemeen klassement van de teams gingen Chantal Oudshoorn, Ingrid Bonneux en Ingrid Wïllems met de eerste prijs naar huis. PEEL EN MAAS een abonnement waard TV Venray Zondag wordt het startschot gege ven voor de Dagblad Crosscup. De eerste wedstrijd vind plaats in de Boe kend. Een week daarna is de tweede wedstrijd in Tegelen. Gedurende de maanden november en december worden de overige wedstrijden van deze competitie gehouden. Trainingen donderdag jeugdlopen van 18.15 tot 19.00 uur atletiekbaan Venray. Seniorenlopen van 19.00 tot 20.45 uur atletiekbaan Venray. Zater dag seniorenlopen van 15.00 tot 17.00 uur, vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19 in Horst). Zon dag fietsen (ATB) vertrek om 9 00 uur vanaf de Sprank. Programma: 16-10: Boekendcross (DCC) Info: www.orionzin.nl, 22-10: Triathlon Valkenburg (zwembad) Info: www.zcvalkenburg.nl., 23-10: Scopiascross, Tegelen (DCC) Info: www.scopias.nl. Informatie TV Ven ray, e-mail: martien@twenray.nl of bel (0478)511545, www.twenray.nl. Handbal Manual Uitslagen Heren senioren Manual-Bevo 10-21 Heren A Manual-Explosion 22-33 Heren B1 Manual 1 -BSAC 31-15 Heren B2 Rapiditas-Manual 19-2 Heren Cl Loreal2-Manuall 5-3 Heren C2 Manual2-Blerick 5-19 Dames recreanten Leudal-Manual 4-10 Dames sen Manual-Swalmen 11-12 Dames A Manual-Bevo 15-6 Dames B Manual-BSAC 6-5 Dames Cl Manual-Leudal 18-2 Dames C3 Manual3-Linne 0-12 D jeugd Blerick-Manual 6-0 Het begon allemaal met een genoeglijk schaakavondje tussen vrienden, ruim vijftien jaar gele den in Maashees. Pieter de Vos en Theo Goemans kwamen na een tijdje tot de conclusie dat het ook leuk was om met anderen te scha ken en besloten tot de oprichting van een schaakvereniging, 't Gre tig Paard. Al snel klom het ledental op naar twintig, onder wie veel jeugd. Voor zitter Pieter de Vos: "Maar ja, die gaan na verloop van tijd studeren en dan zijn ze weg. Carel van Eist verzorgt weliswaar elke twee jaar een schaak cursus op dé basisschool met als afsluiting een simultaan tegen twee bestuursleden, maar voor de jonge jeugd zijn onze schaakavonden te laat." Op het ogenblik telt de vereniging nog negen leden, afkomstig uit de hele oude gemeente Vierlingsbeek. Een keer in de twee weken, op de even weken, wordt er op maandag avond van kwart over acht tot elf uur, 'maximaal kwart voor twaalf, gespeeld in cafe't Hoekje in Vierlings beek. "We spelen een onderlinge competitie", vertelt penningmeester Theo Goemans. "We hebben eigenlijk nooit aan de bondscompetitie meege daan maar wel in de zogenaamde Drie Provincieën Competitie, zo'n beetje het gebied van het Land van Cuijk. Je moet echter een team van vijf vaste mensen hebben en het was lastig om ze op verschillende avonden bij elkaar te krijgen." "Met negen leden ben je nog wel levensvatbaar hoor", vult Pieter de Vos aan. "En we hebben nieuwe leden ook echt wat te bieden: een serieuze competitie waarbij ontspan ning en gezelligheid hoog in het vaan- Bridgeclub Venray Met nog een competitieavond te gaan zijn de kaarten voor de eerste plaatsen in de rode en groene groep geschud. In de rode lijn hebben Frank Bender en Joop Corzilius een forse voorsprong op de achtervolgers en in de groene lijn kan de overwinning van Mia Koopman en Riet Manders nauwelijks nog in gevaar komen. In de gele lijn zijn Irene Camps en Jaques Jeurissen de trotse koplopers maar zij voelen nog wel de hete adem van een aantal achtervolgers in hun nek. Afgelopen donderdag waren Anneke Schoonbeek met Harrie Arts, Greetje Gielen met Miep Tepas en Frans van Lieshout in geel goed op dreef. In de rode lijn was de overwin ning voor Ep. van Pelt gevolgd door Frank en Joop met op de derde plaats Annet Paris met Mieke Stappers. In de groene lijn speelde Mia Koopman met invaller Wim Vervuurt de sterren van de hemel en ze behaalden een onwaarschijnlijk hoge score van ruim 70 procent. Op eerbiedige afstand werden zij gevolgd door Adri de Klerk met Bella Huisman en Miets Bis- scheroux met Hilde Kooien. BC Doublet In de herfst worden de clubcompe- titieavonden afgewisseld met butler- bridge en verdedigen de viertallen de kleuren van BC Doublet in het dis trict. De derde ronde van de clubcom petitie kende een andere winnaar. Corrie Hartong en Gerard Linssen werden eerste met 67 procent. Twee de waren Piet van Genugten en Ron van Gaal en derde Annie Clermonts en Mia Koopmans. In de rode lijn wonnen Jan en Tilly van der Heyden die daarmee ook de eerste plaats in de tussenstand overnamen van Ria Stevens en Riet Dobbe met 58 pro cent. Tweede waren Marie Louise van Gemert en Leontien Buytendijk en derde Clazien Baak en Rieneke de Weert. Overloonse Bridgeclub Op de eerste oktoberwoensdag zijn in geel Teun Willems en Gerry van Boekei eerste geworden met 74.08 procent. Tweede waren Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom met 62.50 procent, gevolgd door Toon den Brok en Jack Huis met 58.33 pro cent. In de rode lijn waren Nellie Jeu ken en Wim van Hoek de beste met 62.50 procent, tweede waren Marie Kersten en Nellie Basten met 55.33 procent. Peter Geurts en Ben Revet waren derde met 54.92 procent. Nobel Juliët Willems van Nobel is naar een wedstrijd in Wellerlooi geweest. Zij behaalde een tweede prijs in het BL1 met 156 punten. Jeanine Huijbers nam deel in de klasse DZ2 met handi cap met haar pony Kelsey en behaal de de eerste prijs met 208 punten. Ook Klinte de Rijck wist met haar pony Hollanda S een eerste prijs te behalen met 170 punten. Ook Vera Verstegen behaalde een eerste prijs met 181 punten. Josette van den Berg is met haar pony Chicco naar een springwedstrijd in Swolgen geweest. Om de eer hoog te houden heeft zij in de klasse DB een eerste prijs behaald met 53 stijlpunten. Op 7 november is de oliebollenactie en alle leden wor den om 17.30 uur bij de familie Cree- mers op de Wanssumseweg ver wacht. del staan. Er is altijd een gezellig ach tergrondmuziekje, er is geen doodse stilte want je mag ook rustig een pils je bestellen of even met elkaar praten. En dat voor 12,50 euro per jaar." Op de vraag of je al een hele goede schaker moet zijn antwoorden beide heren ontkennend: "Je hoeft geen professionele schaker te zijn, een gewone huis-tuin-en-keuken-speler kan gerust meedoen." NRBC Venray De vierde avond van de eerste ronde competitie 2005/2006 is gespeeld. De eerste plaats in de gele lijn was voor Mirjam Voermans en Frans van Lieshout met 60.42 pro cent, gevolgd door Toon den Brok en Bert Ellemers met 55,56 procent. De derde plek was met 55 procent voor Truus en Leon Bollen. In de rode lijn waren Tiny en Jac Meeusen de winnaars met 62,92 pro cent. Tweede waren Diny en Teun Heetkamp met 58,33 procent en de derde plaats ging naar Geertje van den Brink en Marga Steemers met 56,58 procent. In de groene lijn ging de eerste plaats naar Thea van de Berg en Siem Leijen met 63-67 pro cent. Tweede met 58.33 procent waren Riek Bouten en Gerda Stoffels. Lidia Thijssen en Loes van Well waren derde met 53-75 procent. In de blau we lijn ging de eerste plek naar Henk van Bergen en Cor Oostveen met 66,51 procent. Tweede waren met 57.29 procent Riek Arts en Margriet Potten, gevolgd door Joke Peters en Ilona Orosz met 54,32 procent. Klavertje Vier De uitslagen zijn als volgt: geel: 1 mevrouw v. Goin ga/de heer Canli 64.58% 2. heren Bruyns/Dusee 57.03% 3- dames V. Ham/Korsmit 51.82%; groen: 1. dames Creemers/Peeters 66.13% 2. echtpaar Kalkman 58.23% 3- mevrouw Siroen/de heer V. Goinga 57.71%. BC Harten Drie De vijfde en laatste zitting van de eerste ronde om het clubkampioen schap is gespeeld. In groep A waren Annie v.d. Munckhof en Jan Simons eerste met 68,75 procent. Tweede waren Theo Jakobs en Henk Penninx met 60.76 procent. De derde plaats was voor het echtpaar Vierhout met 60.42 procent. In groep B waren de winnaars Fieke Arts en Joke Peeters met 55.65 procent, gevolgd door Herma Darmstadt en Caroline Wik- kers met 54.76 procent. Het echtpaar Wientjens was derde met 54.46 pro cent. BC 2002 CV In BC 2002 RV is de laatste zitting van de laddercompetitie gespeeld. In de gele lijn ging de eerste plaats naar Annie van den Munckhof en Clazien Baak met 63,33 procent. Piet van Aar en Sef Raedts werden met 58,50 pro cent tweede en de derde plaats was voor gelegenheidspaar Wim Spreeu wenberg en Loes van Wel met 57,50 procent. In de rode lijn waren de win naars Hennie Alkemade en Tony Jan sen met 64,58 procent. Een gedeelde tweede plaats was er voor Mien van de Broek met Wies Burg en gelegen heidspaar Rieki van Bree met Bep Martens met 58,33 procent. Derde werden Riet Dobbe en Annie van Mil met 52,78 procent. Common Sense De derde laddercompetitie van bridgeclub Common Sense is gespeeld. In geel was de eerste plaats voor Sari Hordijk en Wil Tacken met 63,02 procent. De tweede plaats met 61,46 procent was voor Jeanne Kors- mit en Jac. Huijs. Derde waren Nellie Schrooten en Hugo van de Windt met 58,33 procent. In rood was de eerste plaats met 57,29 procent voor Nel Gorree en Leny Worst, gevolgd door Bets Bistervels met Nel Lagarde en Hans Koopman met Jan Lagarde met 56,25 procent. Woensdagavond voor Hemelvaart organiseert 't Gretig Paard al vele jaren een snelschaaktoernooi waar grote namen uit de regio mee doen. Verder gaan de leden ook zelf regel matig op pad om aan toernooien mee te doen en de leeftijd maakt niks uit. "Schaken is een goeie sport om de geest scherp te houden", is een van de uitspraken van de beide, enthou siaste bestuursleden. Zelf zijn ze al In het eerste deel van het speedo- seizoen hebben de zwemmers van Spio afgelopen zondag fraaie presta ties geleverd. Bij de minioren 6 heb ben Stan Gorree en Minke Janssen beiden twee keer goud veroverd met pr's op de afstanden 100 schoolslag en 100 vlinderslag. Met de gezwom men tijden hebben zij zich vrijwel zeker geplaatst voor het NK 2006 in Leiden Cristian v. Iersel behaalde een gouden en een zilveren plak bij de 50 rugslag en 50 schoolslag. Bij de minioren 5 was er 3 x goud voor Alex Bos en 3 X zilver voor Richard Sluter eveneens behaalde zij op deze afstan den 100 rugslag, 200 wisselslag en 100 vrijeslag een nieuw pr. Lisa Pee ters behaalde brons op de 200 wissel slag en tevens een mooie pr op de afstand 100 vrijeslag. Katja Vullings behaalde een bronzen plak op de 50 rugslag. Ook voor de minioren 3-4 waren er goede prestatie van Margo van Iersel met een gouden plak op de 50 rugslag en een zilveren op de 50 schoolslag en Sarah Bos zilver op 50 rugslag. Maxime Rintjema heeft voor het eerst de langere afstanden gezwommen met 2 x brons op 50 vlinder en 100 rug heeft zij zich goed geweerd. Goede prestaties waren er ook voor Martijn Crooymans zilver op de 50 rugslag en Merle Schoofs brons op 50 rugslag en 50 schoolslag. Voor de nieuwelingen Evi Schols, Lotte van Megen, Meta van Duren en Thijn Ver hagen was dit de eerste speedowed- strijd en zij kunnen tevreden zijn met mooie pr's en kunnen terug kijken op een mooie en gezellige ervaring. Uitslagen Speedo wedstrijd HSV De Roerdomp HSV De Roerdomp in Venray begint in week 46 of 47 met de reno vatie van haar visvijver. Als de vijver klaar is wordt er in de loop van de winter nog een paar duizend kilo gro tere vis uitgezet zodat de leden er in het nieuwe jaar weer volop tegenaan kunnen. Aan de noordkant waar het afwateringskanaal langs loopt worden een tweetal grote mindervalide vis- steigers aangebracht, Op www.hsvderoerdomp.nl zijn de werkzaamheden te volgen met repor tages en foto's. Voorlopig wordt er iedere woens dagmiddag onderling gevist. Voor informatie kan men contact opnemen met de wedstrijdcommissie de heer A.de Klein via tel. (0478)581066. Uitslagen: Bij een koppelwedstrijd in Kerk- driel was er een eerste plaats voor het koppel G.Robben M.v/d Ven, die hiermee een ticket wisten te winnen voor de finale van de KOC in Ierland voor 2006. Derde wedstrijd herfstkoning; 1 M. Voermans, 2 H. Goemans, 3 L.v/d Hoogenhof, 4 J. Dekkers, 5 A. de klein, 6 R. Knapen. De winnaar van deze serie is M. Voermans die zich dit jaar herfstkoning mag noemen. 1 M. Voermans 5 punten, 2 J. Dekkers 6 punten, 3 H, Goemans 11 punten, 4 L. v/d Hoogenhof 12 punten, 5 A. de Klein 14 punten, 6 R. Knapen 15 punten. Uitslag onderlinge wedstrijd; 1 L.v/d Hoogenhof, 2 H. Coppus, 3 J. Hendriks. 4 F. v/d Sande, 5 T. Wee gels. vijftien jaar lid en van de andere zeven ligt het gemiddelde lidmaat- schapsduur ook op ongeveer tien jaar. Als cadeautje voor het 15-jarig jubi leum zouden de heren graag wat nieuwe leden hebben, deze kunnen zich zelf aanmelden bij Theo Goe mans 636519 of Pieter de Vos 639060. 50m rugslag: 2) Martijn Crooijmans 0.54.84, 1) Margot van Iersel 0.46.62, 2) Sarah Bos 0.50.88, 3) Merle Schoofs, 3) Katja Vullings 0.57.69, 2) Christian van Iersel 100m rugslag: 3) Maxime Rintjema 2.03.00, 1) Alex Bos 1.25.59, 2) Richard Schluter. 50m schoolslag: 2) Margot van Iersel 0.54.29, 3) Merle Schoofs 0.54.34,1) Christian van Iersel 0.51.51. 100m schoolslag: 1) Minke Janssen 1.32.86, 1) Stan Gorree 1.31.22. 50m vlinderslag: 3) Maxime Rintjema 1.00.14. 100m vlinderslag; 1) Minke Jans- snl.21.24,1) Stan Gorree 1.22.38. 100m vrije slag: 1) Alex Bos 1.18.36, 2) Richard Schluter 1.19-91- 200m wisselslag: 1) Alex Bos 3-09.28, 2) Richard Schluter 3 31-64, 3) Lisa Peeters 3-27.63. Uitslagen LAC wedstrijd 200m vrije slag: 1) Minke Janssen 2.34.36, 1) Stan Gorree 2.31.54, 3) Richard Schluter 2.56.16. 400m vrije slag: 1) Inge arts 5.00.61, 2) Kimberly Teunissen5.12.69, 2) Dion Dreesens 4.55.76. 800m vrije slag: 1) Lisa Dreesens 9-48.59, 2) Jelmer van Dijk 9.28.06,1) Job van Duijnhoven 9.51.96. Venraynaar Ferry Greevink heeft bij de Europese kampioenschappen taekwondo in het Letse Riga de bronzen medaille gewonnen. Gree vink verloor in de klasse boven 84 kilogram in de li3lve finale van de Fransman Pascal Gentile, die later de gouden medaille won. Het Alvertje De vijfde en laatste wedstrijd om de herfstkoning voor korte hengels is gespeeld. Uitslag: 1 Toon van Ooyen, 2 Piet Beijersbergen, 3 Sjaak Theeuwen, 4 Math van Ooyen, 5 Henk Janssen. De eindstand: 1 Toon van Ooyen, 2 René Wijnhoven, 3 Piet Beijersber gen, 4 Sjaak Theeuwen, 5 Math van Ooyen. De laatste wedstrijden om de herfstkoning voor lange hengels is afgewerkt. Uitslag: 1 Peter Cuppen, 2 Jos Her mans, 3 René Wijnhoven, 4 Henk Theeuwen 5 Sjaak Koe nen. De eindstand: 1 Jan Sanders, 2 Mark peters, 3 Jos Hermans, 4 Henk Theeuwen, 5 René Wijnhoven. Het wedstrijdgebeuren ligt nu stil tot zondag 13 november. Dan begint de laatste serie van 2005; de wedstrij den om de winterkoning in de haven in Wanssum. Vanaf zondag 9 oktober is het mogelijk zich aan te melden voor de wedstrijden om de winterko ning. Er kunnen maximaal achttien vissers deelnemen aan deze serie. Als er meer aanmeldingen komen gaan diegenen, die aan de meeste clubwed strijden van het Alvertje hebben deel genomen, voor. Voor vragen en infor matie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opne men met Pieter Kunen via tel (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvert jenl. Pieter de Vos (links) en Theo Goemans schaken na vijftien jaar nog steeds tegen en met elkaar

Peel en Maas | 2005 | | pagina 27