Frank Brands gasttrainer bij jeugd TV/Sportijn Sportnieuws -info Duur verlies TV/Sportijn BVV27-GFC33 onbeslist Tweede voetbal kamp La Gelijkspel hockeyheren Venray Opnieuw nederlaag hockeydames Sponsors Taxi Verstraaten/Sportijn Niets! agin PEEL EN MAAS Donderdag 13 oktober 2005 - Pagina 25 v; Gemakkelijke zege dames Venray 'enray-Brevendia 5-0 (2-0). Doel punten Venray: Marije Jager (2x), Mandy Maas, Stefanie Rongen en Saskia Benthem. De Venrayse voetbaldames won nen afgelopen zondag op sportpark de Wieën makkelijk van Brevendia: 5- 0 Al snel werd duidelijk dat het krachtsverschil te groot was. Venray controleerde het spel, speelde goed samen en het wachten was dan ook 0p het eerste doelpunt. Dit viel in de 9e minuut: Marije Jager plaatste de bal met een bekeken schuiver in de hoek. Hierna ging Venray verder op ;acht naar meer doelpunten. Tien minuten later wist Mandy Maas de bal lin het netje te deponeren: 2-0. De wedstrijd was op dat moment al gelo pen en het tempo bij Venray ging omlaag. Men ging zich aanpassen aan le tegenstander en er werd onzorg vuldiger gespeeld. In de tweede helft irobeerde Venray het tempo weer op e schroeven. Bij vlagen lukte dit aar- lig zonder tot echt groots voetbal te tomen. Marije Jager was het eerst uccesvol en scoorde koppend de lerde treffer. Halverwege de tweede ïelft wist Stefanie Rongen op snel- ieid door te breken en met een jeweldige knal onder de lat de vierde reffer aan te laten tekenen. Het slot- tkkoord was voor Saskia Benthem die ijf minuten voor tijd een intikkertje representee^ kreeg door wederom Itefanie Rongen. De Venrayse achter- ïoede had een rustige middag en gaf ;een kans weg. Eerste winst dames Volharding De dames van Volharding wonnen ondagmiddag met 3-0 van Achates 2. let was de eerste zege voor een lamesteam van Volharding in de his- orie van de Vierlingsbeekse club, svant Volharding startte dit seizoen roor het eerst met een damesploeg ian de competitie. In de vijfde klasse verloor de ploeg van de trainers Luc hiijpers en Toon Reijnen tot nu toe al laar wedstrijden met ruime cijfers. Haar zondag volgde de eerste - en dik verdiende - zege. De drie doelpunten verden gescoord door Femke van Til- mrg. "Een terechte zege die we goed jevierd hebben", vertelt trainer Luc [Cuijpers. "We beginnen steeds meer !te voetballen en staan positioneel beter dan in de eerste wedstrijden van het seizoen. De beste ploegen in c 'de competitie hebben we al gehad. Ik n" !weet zeker dat we nog meer punten oc* gaan halen en niet als laatste zullen -eindigen. Deze zege is een leuke opsteker voor de meiden, want ze ot zijn erg fanatiek. De sfeer is goed en ook het voetballen gaat steeds beter." op: BW27-GFC 33 1-1 (1-1). Doelpunt BW'27: Johan Speijcken In de wedstrijd tussen BW en GFC zijn de geel-zwarten er wederom niet in geslaagd om de eerste thuisover winning te boeken. Na een gelijkop- gaand duel werden de punten broe derlijk gedeeld: 1-1. Het begin was een bliksemstart voor BW, binnen twee minuten stond de 1-0 op het scorebord in het voordeel van de thuisspelende ploeg. Uit een snel genomen vrije schop door Ralf Wolters werd de bal op Johan Speijcken gespeeld die direct met buitenkant links de GFC goalie verraste en de 1-0 binnentikte. Met dit snelle doelpunt van BW werd GFC wakker geschud en deze namen het initiatief. Door goed samenspel tus sen halflinie en spitsen werd de bal snel rondgespeeld en kwam de BW defensie onder druk te staan. Na een kwartier een snelle aanval van GFC. Vanuit de verdediging werd de bal naar de geheel vrijstaande Bayram Durgun gespeeld die vanaf vijfentwin tig meter met een knap afstandschot de BW doelman Marco Rutten kans loos liet en hierdoor de stand gelijk trok 1-1. Grubbenvorst merkte dat de thuisploeg aangeslagen was door dit onverwachte doelpunt en zorgde voor onrust in de BW verdediging. De aanvalsgolven volgden in een snel tempo. In deze fase was het betere spel voor de gasten. De BW doelman moest meerdere keren zijn talenten tonen en kon met enkele fraaie red dingen een achterstand voorkomen. En venijnig schot van de rechterspits kon met de voeten worden gepareerd en een strak schot in de benedenhoek werd bekwaam langs de paal getikt Na dit offensief kreeg BW op slag van rust de mogelijkheid om op voor sprong te komen. Constantyn Jeuc- ken slalomde door de GFC verdedi ging, passeerde drie verdedigers en zag hoe zijn schot op de paal ketste. De terugspringende bal werd met een omhaal door BW over het doel gewerkt. Na de hervatting opende BW sterk aanvallend en forceerde enkele cor ners. Uit de eerste hoekschop werd de indraaiende bal met grote moeite en veel geluk door een GFC verdedi ger uit het doel gekopt. Uit een twee de hoekschop werd de bal gemist door een GFC speler waardoor Rogér Wolters een knappe mogelijkheid geboden werd om te scoren maar hij was te verrast om de bal binnen te tik ken. Grubbenvorst kwam hierna terug met een serie gevaarlijke coun ters maar de BW defensie kon met kunst en vliegwerk het doel schoon houden. BW kreeg nog een riante kans om op voorsprong te komen toen de bal door Rogér Wolters bin nen drie seconden tweemaal tegen de paal werd getikt. In de eindfase waren de beste kansen voor GFC op de overwinning maar tot scoren kwa men beide ploegen niet meer in deze voor het publiek aantrekkelijke en spannende wedstrijd. Zondag gaat BW'27.op bezoek bij America. Zaalvoetballers in het nieuw Het eerste en tweede team van ZW Gallus/Cafe de Tijd zijn in een nieuw tenue gestoken door Brood en Banket Fred. Tevens heeft de nieuwe sponsor het eerste team voorzien van nieuwe uittenues. 0p zondag 16 oktober zal futsalin- lemational Frank Brands een gasttrai- verzorgen voor de D-, C- en B- jeugd van Taxi Verstraaten/Sportijn. Detraining zal plaatsvinden van 09.00 tot 12.00 uur in de Raayhal in Over- loon. Momenteel speelt Frank Brands bij SK.Konica uit Goirle in de eredivisie. In het verleden speelde hij in Venray voor HVC/Taxi Verstraaten. Vorig sei- idezoen veroverde hij voor het eerst een li! vaste plaats bij de selectie voor het lei Nederlands futsalteam. Zo ging hij ook mee naar het EK in Tsjechie. Ook t sü op dit moment behoort hij nog steeds tot hel Nederlands futsalteam. Vorige t« week nog kwam hij uit in de met 1-4 ^gewonnen oefenwedstrijd in en tegen België. Voor menig jeugdige futsaller !tal hij het grote voorbeeld zijn om na Itestrven. Zelf was hij op pupillenleef- tijd er al op gefocust om het nationale team te behalen. Hoe dit gelukt is, kunt u beter aan hem zelf vragen of kom gerust kijken. - De jeugdafdeling van Taxi Ver- alt» 'straaten/Sportijn is aan het begin van idit seizoen ontstaan. Na de fusie tus sen TVF/OTTO en HVC/Taxi Ver straaten is de jeugdafdeling gegroeid tot vier teams: A-, B-, C- en D-jeugd. De A-junioren spelen en trainen mee met de prestatieve seniorenteams en de andere jeugdteams trainen weke lijks een uur op de zondagochtend in de Raayhal in Overloon. Jeugdcoordi- nator is Hans van den Bekerom. Jos van Gerven is hoofdjeugdtrainer en traint dan ook de A- en B-jeugd. Han Slooter traint de C's en Gert Jan Wis- mans traint de D-jeugd. De insteek bij de jeugd is zeker prestatief te noe men. Wel is het zo dat nieuwe jeugd spelers altijd vier weken kunnen mee- trainen. Daarna wordt er bepaald of een speler door mag gaan of (voorlo pig) niet. Met name voor de C-jeugd is er mogelijk nog ruimte. De jeugdfutsalcompetitie is er helaas nog niet. Wel wortd er vanuit de KNVB actie ondernomen om deze van de grond te krijgen. Het grootste probleem is dat er nog te weinig ver enigingen zijn die structureel iets met jeugdfutsal doen. De jeugdteams gaan echter wel geregeld wedstrijden spe len. Zo zullen op 20 november de jeugdteams van de vereniging van Frank Brands, SK Konica uit Goirle, te gast zijn in de Raayhal. Nog eerder en wel op 30 oktober zijn de jeugdteams uit Venray op bezoek in Wijchen bij FC Olympic. En in januari/februari staat er een groot jeugdtoernooi op het programma, eveneens bij FC Olympic. De jeugdafdeling van de Venrayse vereniging zoekt ook nadrukkelijk samenwerking met veldvoetbalver- enigingen. Uitgangspunt hierbij is dat het veldvoetbal en futsal elkaar ver sterken. Spelers die beiden doen kun nen profiteren van de specifieke aspecten van beide takken van voet bal. Zodoende ontwikkelt de speler zich beter als complete voetballer Uiteraard is het wel noodzakelijk dat er goede onderlinge afspraken gemaakt worden. Daarom nodigt Taxi Verstraaten/Sportijn veldvoetbalver- enigingen ook uit om een kijkje te komen nemen op een zondagochtend in de Raayhal. Ook kunnen verenigin gen een afspraak maken voor een gesprek of gasttraining in de zaal. Contact kan worden opgenomen met de jeugdcoordinator Hans van den Bekerom 0478-581272. Voetbal samen met je Willem II idolen Center Pares organiseert als official partner van de Eredivisie samen met de voetbalclub Willem II in het week end van 11 tot 14 november op Het Meerdal (Horst-America) het Willem II Family Event. Het hele weekend staat het park in het teken van Willem II, dat ook aanwezig zal zijn met spe lers, coach en technische staf van het eerste elftal. Tijdens het Willem II Family Event kunnen fans hun favo riete spelers ontmoeten, wedstrijden spelen, tijdens de voetbalchallenge hun favoriete speler uitdagen en uiteraard genieten van alles wat Cen ter Pares te bieden heeft. De selectiespelers, coach en tech nische staf zijn gedurende het gehele weekend aanwezig op het park. Op vrijdagavond vindt er een voetbalbra derie plaats waar de fans prijzen kun nen winnen met 'hooghouden' en 'gatenbord schieten'. Het hele gezin kan deelnemen aan de Willem II ken nisquiz. Zaterdag en zondag wordt er een speciaal voetbalprogramma geor ganiseerd met ondermeer het Panna- MasterZ toernooi, penaltyschieten en Coke 360, een moderne variant op paaltjesvoetbal. In de wedstrijden nemen de fans het op tegen de profs van Willem II. Ook kunnen ze tussen door over voetbal discussiëren, hand tekeningen verzamelen, etcetera. Zaterdagavond zal voor alle deelne mers de interlandwedstrijd van het Nederlands elftal op een groot scherm vertoond worden in een echte voetbalambiance, met een des kundige analyse.van Willem n trainer Robert Maaskant. Het Willem n Family Event is alleen te boeken in combinatie met een ver blijf op Het Meerdal (vanaf slechts 299 voor een 4-persoons cottage). Het arrangement is te boeken via 0900-0501 (20cpm). Kijk voor meer informatie op www.centerparcs.com/familyevent. zaalvoetbal Vrijdag 14 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Leunen-Amicitia 2 21.30 Lake VaUey-TV/Sportijn 3 22.30 Gallus/Café de Tijd 5-TV/Spor- tijn 8 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd-Roerdalen 2 21.00 ZW Leunen 2-ZW Mari 22.00 ZW Leunen 4-TV/Sportijn 5 Sporthal Meerlo 20.00 SV United 2-Beringe 5 21.00 SV United-MZV/de Ruif 4 Zaterdag 15 okober Sporthal De Weert 17.00 TV/Sportijn 6-Panningen 2 18.00 ZW Leunen-Lake Valley (d) 19-00 TV/Sportijn-Schaesberg (d) Maandag 17 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 TV/Sportijn 4-ZW Leunen 2 21.30 TV/Sportijn 3-AJ Deume 22.30 Gallus/Café de Tijd 3-SV United Sporthal De Weert 20.30 Lake VaUey 2-ZW Zittert 21.30 Lake Valley 4-TV/Sportijn 6 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-ZV/Serum 5 Dinsdag 18 oktober Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 3-MZV/De Ruif 3 Venrayse broers scoren voor Konica SK Konica/Minolta heeft zijn eerste puntje (3-3) binnen in de eredivisie. De Goirlese zaalvoet balclub werd van de hatelijke nul verlost dankzij de Venrayse broers Frank en Ruud Brands. Ruud Brands hielp met een snoei harde trap, die vanaf tien meter in de kruising verdween, zijn team op de valreep aan een verdiend punt: 3-3 De veel hoger geklasseerde tegenstan der ZSW/Oriënt Plaza, met ex-HVC'er Tommy Kroes in de gelederen, werd door de hekkensluiter verrassend op een 2-0 achterstand gezet. De uiblin- kende aanvoerder Frank Brands open de de score: 1-0. Na de hervatting scoorde Tommy Kroes de aanslui tingstreffer: 2-1. De ploeg uit Wijchen nam een 2-3 voorsprong maar Ruud Brands redde in de slotminuten nog een punt voor zijn team. De rode lantaarn is nu in handen van het nog altijd puntloze Fermonia Boys/Pet's Place. De Helmondse ploeg, met Hicham Hlimi, Dennis Snij der en Saïd Yahia, ging met 11-5 onderuit bij koploper FCK/Den Hom mel. Voetbalschool La Ola- uit het Duitse Monchengladbach ver zorgt in de herfstvakantie voor de tweede keer een voetbalkamp in ,Venlo. La Ola is in de week van ;nf DaaiK'a817 tot en met donderdag 10 oktober opnieuw te gast op ^ripark Herungerberg van Idf ^'er dagen lang worden de deelne- eJ] mende kinderen getrakteerd op trai- ,ei, ifthngen waarin alle facetten van het adi ;v°etbalspel aan bod komen. Voetbal- li: ^o°Ueider Ralf Sitter: "Voor kinde ren in de leeftijd van 5 tot 18 jaar is n het aanleren van technische vaardig- oc5 eden '1et hoofddoel. In de trainingen ligt de aandacht vooral op de balvaar digheid en worden de verschillende Voetbaltechnieken (dribbelen, pas- hn.' lSen' afwerken, balbeheersing, kop- Pen en duels) aangeleerd. Er wordt .getraind in groepen van maximaal .Kiltwaalf kinderen door een team van y(lf [^schoolde en gekwalificeerde trai lers. Onze voetbalkampen en -cursus sen vinden in alle schoolvakanties ,3| fats," De trainingen vinden iedere unl van 10-00 tot 16.00 uur plaats. ljCtj Mie kinderen krijgen een shirt en een ter) 1Sratis eten en drinken tijdens de pChpauze en aan het einde van het tamp een fraaie deelnemersoorkon- ie Een absoluut hoogtepunt is de icxcursie naar het stadion van de Duit se Bundesligaclub Borussie Monchen- Wbach. Bovendien zullen enkele Wende voetballers demonstratietrai- jtagen verzorgen. Het eerste voetbalkamp in Venlo werd ontzettend goed getvaardeerd dooi de deelnemende kinderen Ralf Sitter is zeer te spreken over de kennismaking met het Nederland se voetbal eerder dit jaar tijdens het eerste voetbalkamp bij WV'03: "We hebben van de kinderen en zeker ook van de ouders bijzonder goede reac ties gehad. Vooral onze professionele benadering viel in de smaak. Boven dien hebben we in de pers ontzettend veel aandacht gehad voor het voetbal kamp in Venlo," La Ola biedt naast de voetbalkam pen voetballers van verenigingen de mogelijkheid om hun vaardigheden individueel te vergroten in de eigen voetbalschool. Niet als concurrent van de verenigingen, maar als onder steuning van de training in vereni gingsverband. Verder kunnen kinde ren die nog niet in een vereniging actief zijn, zich bij La Ola de grondbe ginselen van het voetbalspel eigen maken. Sitter: "Voor de meer gevor derden zijn er zogenaamde prestatie cursussen die er op gericht zijn om de individuele vaardigheid van de voet baller te stimuleren en te vergroten. Wij willen in die cursussen de kinde ren de uitdaging geven om zich indi vidueel te ontplooien. We hebben daarnaast een goede samenwerking met VW Venlo en Borussia Monchen gladbach en de mogelijkheden om de kinderen onder de aandacht te bren gen van deze twee betaald voetbalor ganisaties." In Duitsland heeft La Ola door het hele land verschillende voet- balscholen. In samenwerking met een Nederlandse partner wordt binnen kort de eerste voetbalschool in Nederland geopend. "De bedoeling is dat er op termijn meer voetbalscho- len in Nederland komen. De opening van de school in Someren is de eerste aanzet van La Ola om ook in Neder land vaste voet aan de grond te krij gen. Er zijn ook nog steeds plannen om in Noord-Limburg, met name in de driehoek Venlo, Horst en Venray een voetbalschool op te richten", zegt Sitter. La Ola Voetbalschool biedt voetbal kampen en -cursussen aan voor enthousiaste jeugdvoetballers. De kampen vinden plaats in de vakanties, de cursussen iedere week. Voor meer informatie en aanbiedingen kunt u bellen: 0049-163/6898098 of kijken op de website van La Ola: www.laola- fussballschule.de. Voor meer informa tie over het voetbalkamp in de herts vakantie kunt u contact opnemen met voetbalschoolleider Ralf Sitter, tele foon 0049 163-6 89 80 98. Arcan kaapt 2-3 zege weg in De Wetteling TV/Sportljn-Arcan/wWv Reschlo 2-3 (1-1). Doelpunten: 11Roel Mocking 1-0; 16. Theo van der Zweep 1-1; 26. Mar cel Esten 1-2; 41. Frank van Kempen 2-2; 47. Horrie Seits 2-3. Scheidsrech ter: Biharie (Enschede). Toeschou wers: 125. Gele kaart: Frank van Kem pen (TV/Sportijn) en Marcel Esten (Arcan). Taxi Verstraaten/Sportijn: Janssen; Beerkens, Jeuken, Van Kempen, Kneepkens, Linskens, Mocking, Thoone en Troisfontaine. Door Henk Willemssen TV/Sportijn leed vrijdag een onnodige en dure 2-3 nederlaag tegen Arcan/wWv Reschlo. Door het verlies moet de Venrayse club voorlopig afhaken bij de topposi ties in de eerste divisie B. Een week eerder won TV/Sportijn nipt met 4-3 van ODV Yema, een andere laagvlieger uit Maastricht Thuis tegen de nummer elf Arcan was het een ideale kans om weer dichter naar de top te sluipen. Maar het pakte heel anders uit. Alhoewel coach Paul Janssen vond dat zijn ploeg veel beter speelde dan in de gewonnen partij tegen ODV Yema. Taxi Verstraaten/Sportijn heeft als doel bij de eerste drie of vier te eindi gen. Deze positie geeft straks recht op promotie naar de nieuwe eredivi sie. Met het team uit de voorbije sei zoenen was de Venrayse club een vrij wel zekere promotiekandidaat. Alhoewel coach Janssen er niets van wil weten dat zijn team aan kwali- Ondanks deze venvoede poging van Freek Thoone moest Taxi Verstraat en/Sportijn de punten inleveren bij Arcan. teit heeft ingeboet, is duidelijk dat TV/Sportijn in de meeste wedstrijden niet het niveau van vorig seizoen haalt. Dat is ook niet gek na het ver trek van Brands, Kroes, Snijder en Yahia. Dit kwartet, goed voor drie kwart van de doelpuntenproductie, speelt nu wekelijks zijn partijtje in de eredivisie. Toch heeft Taxi Verstraaten/Spor tijn al een paar verrassend sterke wedstrijden gespeeld. Zoals tegen koploper EFV/Cibatax dat op de val reep ontsnapte aan de eerste neder laag. De ontmoeting tegen Arcan begon wat later omdat de Maastrichtse ploeg pas om 20.35 uur, tien minuten voor aanvang, in sporthal De Wetteling arriveerde. In de eerste minuten was het aftas ten van beide kanten. Al snel werden de bedoelingen duidelijk. TV/Sportijn had het initiatief en Arcan richtte een kordon op rond het eigen doelgebied. Freek Thoone zorgde voor het eerste gevaar maar hij stuitte op de doel man. Een minuut later veroverde Roel Mocking op eigen helft de bal. Hij stak de middellijn over en speelde de diepgaande Freek Thoone aan op rechts. Thoone was niet zelfzuchtig. Hij kon zelf schieten maar besloot breed te leggen op de meegelopen Mocking die 1-0 binnenschoot. Een mooie aanval die smaakte naar meer. Een sliding van Frank van Kempen op de middellijn werd de thuisploeg even later noodlottig. De arbiter trok geel en TV/Sportijn moest twee minu ten in ondertal zien door te komen. Aanvankelijk leverde dit geen proble men op. Maar bij het uitverdedigen ging de Venrayse ploeg in de fout. Horrie Seits onderschepte de bal en vond Theo van der Zweep die vogel vrij voor het doel stond: 1-1. Bennie Kneepkens strandde daarna op de Arcan-goalie. De tweede helft was een halve minuut oud toen de Maastrichtenaren verrassend de leiding namen. Marcel Esten schoot een vrije trap in de krui sing: 1-2. Vanaf toen was het duidelijk dat TV/Sportijn het heel lastig zou krijgen. Arcan trok zich terug en de Venrayse ploeg moest komen. Maar de echte vorm ontbrak bij de thuis club. Het spel was te statisch en te voorspelbaar. Freek Thoone liet een paar goede acties zien. Maar het ver volg ontbrak omdat de topscorer geen enkele steun kreeg. Als hij de achterlijn haalde was er niemand voor het doel om de aanval af te ron den. Toch bleven Kneepkens en Thoone constant voor dreiging zor gen maar net het tikkeltje geluk in de afwerking ontbrak. Aan de overzijde voorkwam Raymond Janssen met een kordate ingreep een grotere achters tand. Leidsman Biharie schoot de thuis club op een gunstig moment te hulp. Arcan-aanvoerder Marcel Esten was in duel met Frank van Kempen. Ogen schijnlijk gebeurde er niet veel maar Biharie floot en greep naar zijn borst zak. Even bestond de vrees dat Van Kempen zijn tweede geel, en dus rood, zou krijgen. Tot grote opluch ting van de thuisclub was de gele prent bestemd voor Esten die er hele maal niets van snapte. Taxi Verstraat en/Sportijn profiteerde van dit buiten kansje. Er ontstond nu meer ruimte en op aangeven van Fred Jeuken schoot Frank van Kempen de 2-2 bin nen. Toch kon deze meevaller de Ven- raynaren niet over het dode punt heen helpen. Eric Troisfontaine zag zijn schot gekeerd en Arcan-speler Danny Haupts schoot twee keer in kansrijke positie voorlangs. Drie minuten voor tijd viel het doek. TV/Sportijn verdedigde slecht en Hor rie Seits haalde de trekker over: 2-3. De Venraynaren probeerde nog een verdiend punt uit het vuur te spelen. In de slotminuut leek het te lukken maar de uithaal van Freek Thoone belandde op de binnenkant paal. Ontgoocheld droop TV/Sportijn af. "Een deceptie", waren de eerste woorden van de zwaar teleurgestelde Paul Janssen. "We hadden recht op drie punten. Tijdens het duel heb ik ook steeds geloofd in een goede afloop. Want we kregen kansen genoeg. Dan is dit verlies een moker slag. We gooien drie hele dure pun ten weg." Nuth-Venray 3-3 (2-2). Doelpun ten Venray: Maurice Holla (2x) en Ward Weys In een wedstrijd met veel strijd hebben de Venrayse hockeyheren in en tegen Nuth de punten gedeeld: 3- 3. De wedstrijd begon al meteen slecht. Een buiten de circel geslagen bal werd door de Venrayse keeper Jeroen Wijnhoven doorgelaten. Tot ieders verbazing werd er echter toch een doelpunt toegekend door de scheidsrechter: 1-0 voor Nuth. Al snel werd duidelijk dat de scheidsrechters af en toe een oogje dicht zouden gaan knijpen. Venray liet de moed echter niet zakken en begon onder aanvoe ring van Maurice Holla een offensief op de Nuthse goal. Al snel resulteerde dit ook in een doelpunt van diezelfde Holla. Het duidelijk betere Venray ging volop door met aanvallen en al snel werd het 2-1 dankzij een intikker tje van Ward Weys na een inzet van Ward Buddiger, die een puike wed strijd speelde. Net voor rust kwam Nuth geheel tegen de verhouding in weer op gelijke hoogte. Een hoogst dubieuze beslissing van de scheids rechter zorgde hiervoor, de bal was al ruim achter geweest en werd alsnog voorgegeven en ingetikt. Gezien het vertoonde spel maakte de vervangende coach Ben Bakens zich geen zorgen over een goede afloop van de partij. In de tweede helft werd de wedstrijd een stuk onvriendelijker, met veel gemene overtredingen en duikelende spelers van Nuth Al snel maakt Nuth de 3-2 en keek Venray weer tegen een ach terstand aan. Vanaf de zijkant stuurde Ben Bakens zijn manschappen aan om vooral veel te lopen en goed mee te verdedigen. Dit hielp en de druk op het Nuthse doel werd groter en gro ter. Even later tekende Maurice Holla, op aangeven van wederom Ward Bud diger, voor de gelijkmaker. Niet veel later kreeg Venray ook nog een straf- comer. Ward Buddiger gaf de bal per fect aan. Wouter Clermonts stopte en Roel Waals sleepte de bal snoeihard in de linkerbovenhoek. De feest vreugde werd echter snel verstoord door de scheidsrechter die het doel punt afkeurde omdat de bal niet bui ten de circel zou zijn geweest. Dit zorgde ervoor dat de eindstand uitein delijk 3-3 bleef. MHCV Programma zondag 16 oktober Venray Hl-Bakel 14.30 Venray H2-HCAS 4 12.45 Venray A-Civicum A 11.00 Venray Dl-Son 12.45 JBC Venray 80 Op zondag 9 oktober heeft de wed strijdcommissie het slottoernooi gehouden. Dit slottoernooi luidt het einde van het buitenseizoen in. De prijswinnaars; 1ste prijs Ruben Pex 5 winst +40 punten, 2de prijs Eef Zeelen 5 winst +38 punten, 3de prijs Raymond Pex 5 winst +35 punten, 4de prijs Frans van Erp 4 winst +14 punten, 5de prijs Tonie Ikkert 3 winst +27 punten, 6de prijs Godfried Ver- heijen +21 punten, 7de prijs Edgar Ikkert 3 winst +18 punten, 8ste prijs Pierre Clijsters 3 winst +11 punten, 9de prijs Tonnie van Erp 3 winst +6 punten, 10de prijs Angelique van der Linden 3 winst +5 punten. De laatste dag van het Vervolgtoer- nooi is afgewerkt. Aan dit regiotoer- nooi deden vier verenigingen mee: Amicale Cuijk uit Cuijk, JB de Bokke- schieters uit Boxmeer, JBV Grave Superieur uit Grave en JBC Venray 80. Omdat elke vereniging een verschil lend aantal deelnemers had werd de uitslag in procenten uitgedrukt. Eer ste was JBC Venray 80 met een totaal score over vier wedstrijddagen van 80 procent. Tweede was Grave Superi eur met 65,217 procent. Derde waren De Bokkeschieters met 40,471 pro cent. Vierde was Amicale Cuijk. Omdat JBC Venray 80 voor het derde jaar de wisselbeker heeft gewonnen blijft hij nu in hun bezit. Ook het aan tal gewonnen wedstrijden van de doublets van JBC Venray 80 was hoog. TAXI VERSTRAATEN BVi VERVOER OP MAAT LUi» I CIVIM Trnifmg -1 International bv Keizersveld 19 Venray n qmlli Venlo Human y insurance Group bv Leeuwslmal 4 Tel 0478 5 3 00 35 -cafetaria Landweert cOKmideniaan fjjp 105 Venray Tel. (0478) 580480 r Ti www.vandenmunckhof nl Tegelzettersbedrijf MONDIAL GROUP Venray [-ft VENRAY - BOXMEER ww tv. hoteteurotel nl 'De Qfoen Aanpap Janslust 8, Heide CPeelrand SMjdolo^ Hst Mee* red**#! Schoolstraat 25-a Venray venray stucadoors Overloonseweg 71 Venray Spart-mn Henseniusplein 5c ^TTT spor/^i. MHC Rosmalen-Venray 5-3 (4-1). Doelpunten Venray: Lenneke Bouwmans, Sanne Wouters en Kim van Kessel. De dames van Hockeyclub Venray hebben afgelopen zondag met 5-3 verloren van MHC Rosmalen. Klaar voor de strijd en steevast van plan om te winnen na het verlies van een week eerder, begonnen de Venrayse hockedames aan de wedstrijd in en tegen Rosmalen. De thuisploeg kwam binnen enkele minuten al snel op een voorsprong. In een kort tijdsbestek wist Rosmalen vervolgens nog drie keer te scoren en een 4-0 voorsprong te nemen. Venray vocht hard terug, met een aantal mooie kansen voor Kim van Kessel, maar die kwam maar niet langs de grote keeper van Rosma len Uiteindelijk was het Leonieke Pal men die over de rechterkant kwam, vier dames van Rosmalen voorbij ging en de bal schitterend aanspeelde aan Lenneke Bouwmans. Die maakte het kwarwei vervolgens perfect af» Met een 4-1 achterstand begonnen de Venrayse hockeysters vol goede moéd aan de tweede helft. Rosmalen bleef sterk maar Venray bleef haar kansen creëren. Sanne Wouters scoorde halverwege de tweede helft vanuit een strafcomer met een Argen tijnse backhand, aar volgende wel nog een antwoord op van Rosmalen in hun laatste goal. Het laaste doel punt van de wedstrijd kwam van Kim van Kessel hoog in het Rosmaalse goal na een voorzet van Sanne Wou ters. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS

Peel en Maas | 2005 | | pagina 25