Ysselsteyn houdt uur stand fenray wacht vuurproef tegen Groene Ster Eerste uitzege Venray Volharding op dreef Offday voor Leunen Sport-sh/j De Schijnwerper op^ llemmen (Swolgei Summa Topschutters] Klassement Niets! S Venray a EN MAAS Donderdag 13 oktober 2005 - Pagina 23 I Book in het voetbalseizoen 2005-2006 wekjifijks een spNqrtraiher i setbaldier' van een amateurvereniging uj^le gemeenten Wlto^en Mé? mssum in de schijnwerpers. Ook suffers van SSS' 18, Volharding >s worden in de rubriek 'De schijm^erper op...' aan de tand gevoeld. De l|er voorspelt net als de voettodxenners van het Venrayse nieuwsblad lWCCrde uitslagen van tien^fmateurduels die dat weekend gespeeld w >r- 2ijn de voorspellingeryran de gastspeler beter, dan wint hij of zij een do L de jeugdafdelingJjHm zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wo meld door Sport-Impflan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de d 155 'uiers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De reda< 't0l nPeel en Ma^ooet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: N ek :pnicn""n vierdeklasser Swolgense Boys. :ilt jam: HiKk Lemmen !n (eftijd: 25 rfj fboren in: Swolgen ifl ponplaats: Swolgen - Ki itner: geen htis aderen: geen jfoep: medewerker champignon- iekenj jb: Swolgense Boys %tie. linksback logtepunt: kampioen in de zesde I Basse v. icptepunt: 8-1 verlies tegen America orige clubs: nee cste trainer: Fred Donkers k echtste trainer: Cor Berkers tootste ergernis: leugens &e boek/tijdschrift: ik lees nooit ^ste film The Godfather idere hobby's: vissen en autospeed- ay kijken evelingseten: Grieks tank: biertje ooiste vrouw: Beyoncé Knowles yoriete tv-programma: Voetbal Insite inkvoriete club: PSV avoriete speler: Henry ^fvonete vakantieland: Turkije ie wordt kampioen in jullie klasse?: Sparta'18 ie wordt laatste in jullie klasse?: Ysselsteyn ïnray-Groene Ster )lharding-NWC svolgense Boys-SSS'18 ormvogels-Ysselsteyn roC'Ol-Bieslo tonenberg-SV United [ashoek-TOP'27 cijen-Merselo Dlthees-Sambeek nerica-BW'27 Niek Lemmen redactie Peel en Maas 1-2 2-1 3-1 M 2-1 1-1 2-0 3-0 2-1 1-0 1-1 3-0 2-0 3-1 1-2 1-1 3-1 2-0 1-2 1-3 el en Maas-redacteur Ron Koenen verloor ruim van Bart van der Kroon van 5S'18. Van der Kroon behaalde vier punten, Koenen slechts twee. Met zijn ierpunten kan de SSS-speler echter geen potten breken in het klassement. Hij iaat op een gedeelde vierde plaats. Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'Ol*) 8 punten ljuul Swinkels (SV Leunen) 6 punten Bart van der Kroon (SSS" 18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volhar- b'ng) 4 punten, Gijs Dinghs heeft de uitslag van het duel Holthees-Oostrum nog te goed top inn town .[.lu.'i.imi.iiaw Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 w Ook dit jaar kunnen de topschut- 1 s van alle ploegen uit de gemeen- i Venray en Meerlo-Wanssum weer achtige prijzen winnen Vanwege ft grote aantal Peel en Maas-abon- fcs in de omgeving van Holthees, erlingsbeek en Overloon dingen ik de topscorers van SSS'18 uit u [erloon, Holthees en Volharding uit 'lerlineshpek dit seizoen weer mee arde prijzen. Tijdens het voetbal- izoen wordt u door de redactie van el en Maas op de hoogte gehouden het Summa Topschutters Klasse nt 2005-2006. Aan het einde van rit zijn er prijzen voor de eerste elf- Icn en de spelers die de meeste Dl Jelpunten hebben gescoord in de Tateurvoetbalcompetitie 2005- 106- U wordt verzocht de namen de topscorers doorgeven via het 1-adres Ieonv@summa.nl. het teamklassement delen twee Iwvigen nu de koppositie met ieder Rcntien treffers: SSS'18 en Oos- rum Venray volgt met zeventien 'lpunten op een derde plaats. In individuele klassement speelde Mees niet, zodat koploper Jelle van Tilburg op acht goals bleef staan. Johan Speijcken (BW27) scoorde een keer en kruipt met in totaal zeven doelpunten dichterbij. Teamklassement: I) SSS'l8 en Oostrum 19 3) Venray 17 4) Holthees 15 5) BW27 12 6) Swolgense Boys, SV United en SVOC'Ol 11 9) Volharding 10 10) TOP'27 8 II)Leunen 6 12) Ysselsteyn en Merselo 5 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 8 2) Johan Speycken (BW27) 3) Tim Klemans (SV United) en Dick Janssen (SV Oostrum) 6 5) Bas Joosten en Wout Janssen (bei den SSS'18) 5 7) Luc Janssen (SSS'18), Mark Blenc- kers (Volharding), Freek Thoone (Leunen), Hakan Sazak (Holthees) en Sander Dinghs (SVOC'Ol)4 12) John Tijssen (Swolgense Boys), Roy Willems (Oostrum) en Joep Man- ders (SVOC'Ol) 3- Wühelmina'08-Venray 2-5 (2-2). Doelpunten: 2. Mazim Karagoli l-O; 6. Dave Hendrikx 1-1; 26. Patrick Tep- pers 2-1; 44. Loek van Schijndel 2-2; 51. Gijs Philipsen 2-3; 65. Kristian Michiels 2-4; 81. Kristian Michiels 2-5 SV Venray Nabbe; Troisfontaine, Scholten, Van Schijndel en Snijders; Linders (81. Van der Coelen), Gom- mers en Philipsen; Michiels, Vullings (76. Idrissi) en Hendrikx (61. Van der Weerden). Venray heeft zondag in de eer ste klasse D de eerste punten op vreemd terrein behaald. De equi pe van trainer Jan Pruijn trok in Weert de stijgende lijn door en klopte Wilhelmina'OS met royale cijfers: 2-5. Net als vorig seizoen in de tweede klasse H was Venray ook ditmaal dui delijk te sterk voor Wilhelmina. Door de overwinning stijgt de Venrayse ploeg naar de vijfde plaats op de rang lijst. Jan Pruijn had zijn winnende team van een week eerder tegen Someren (3-0) op één positie gewij zigd. Gijs Philipsen kreeg op het mid denveld de voorkeur boven Sjoerd van der Coelen. De supportersbus was met vijftig personen tot bijna de laatste stoel bezet. De Venrayse supportersschare zag dat de thuisploeg al heel snel de leiding nam: 1-0. De bezoekers waren direct wakker en onder aanvoering van de sterk spelende Kristian Michiels werd het Weerter doel bestookt. Dat resulteerde al snel in de gelijkmaker. Na een goede actie van Michiels over de rechterflank scoorde Dave Hendrikx: 1-1 Venray ging door op jacht naar een voorsprong. De Weerter doelman Ruud Wulms maakte een kopbal van Loek van Schijndel onschadelijk en ook Johan Vullings wist in kansrijke positie niet te scoren. Geheel tegen de verhouding nam Wilhelmina'08 opnieuw de leiding. Bart Linders maakte een overtreding net buiten het strafschopgebied. De Belgische specialist Patrick Teppers wist wel raad met de vrije trap. De veteraan krulde de bal onhoudbaar voor Peter Nabbe in het doel: 2-1. Venray moest weer van voorafaan beginnen. Kopballen van Wout Gom- mers en Johan Vullings vlogen over en naast het Weerter doel. Vlak voor rust viel toch de verdiende gelijkma ker. Uit een vrije trap zorgde de opge komen Loek van Schijndel koppend voor 2-2. Na rust drukte Venray het over wicht in nog meer doelpunten uit. Gijs Philipsen zette met een schitte rende 'streep' vanaf 25 meter zijn ploeg voor het eerst op voorsprong: 2-3 Wilhelmina'08 kwam er niet meer aan te pas en Venray kon de score verder uitbouwen. In de 65e minuut verschalkte Kristian Michiels met een stiftbal de uitgelopen doel man: 2-4. Het was de eerste competi tietreffer van de Vierlingsbeekse aan valler in Venrayse dienst. Michiels bekroonde even later zijn sterke optreden met zijn tweede doelpunt en bracht de eindstand op 2-5. Een dik verdiende overwinning voor Venray dat zondag de sterke ex- hoofdklasser Groene Ster op bezoek krijgt. De Ster-Volharding 1-3 (0-0). Doelpunten Volharding: Erik Ermers, Mark Blenckers en Roel Gerrits Volharding boekte afgelopen zon dag de derde zege op rij. Op bezoek bij de nummer voorlaatst De Ster uit Stein werden vrij eenvoudig de drie punten opgehaald: 1-3. Zonder de geschorste Niels de Bruin en de geblesseerde Joris van de Weegh, maar weer met de herstelde topsco rer Mark Blenckers begon Volharding aan het karwei tegen promovendus De Ster en dat deden de roodwitten het eerste kwartier alles behalve over tuigend. Er werd bijzonder slap gespeeld in het begin en doelman Ste fan Gelden had al na twee minuten geluk dat zijn mistrap niet werd afge straft door de thuisploeg. Na de mati ge eerste vijftien minuten nam Vol harding het initiatief en gaf dat een klein uur lang niet meer af. Tot de rust wist De Ster de stand nog gelijk te houden, maar dat was allerminst een verdienste van de Midden-Lim burgers zelf. Mark Blenckers en Erik Ermers hadden het vizier toen nog niet scherp staan. Maikel Fransman zag zijn verdwaalde voorzet bijna in doel verdwijnen en opnieuw Erik Ermers verzuimde de in kansrijke positie en geheel vrijstaande Mark Blenckers aan te spelen. Direct na rust was het wederom Erik Ermers die tot tweemaal toe rian te kansen niet wist te benutten. In de 56e minuut deed de spits van Volhar ding het beter. Een perfect indraaien de vrije schop van Patrick van Kem pen werd door Ermers prachtig binnengekopt: 0-1. Twee minuten later was hij de aangever bij de 0-2 van Mark Blenckers, die voor de vier de keer dit seizoen doel trof. De onge vaarlijke gastheren uit Stein maakten in de 73e minuut uit het niets opeens 1-2 door rechtsbuiten O'Brian Rosaria en dat was voor De Ster het sein om nog een keer alles op alles te zetten om de overigens onverdiende gelijk maker te forceren. Volharding leek de kluts even kwijt, maar geleidelijk aan kreeg het team van trainer Andre Cor- nelissen weer de overhand en na een weergaloze voorbereiding van Maikel Fransman bepaalde invaller Roel Ger rits de eindstand in blessuretijd uitein delijk volkomen terecht op 1-3. Zondag treedt Volharding thuis aan tegen hekkensluiter NWC uit Asten. Swolgense Boys drukt overwicht laat in treffers uit: Ysselsteyn-Swolgense Boys 0-2 (0- 0). Doelpunten: 60. Thijs van Mierlo 0- 1; 75. Kevin Tissen 0-2. Scheidsrech ter: Philipsen (Lomm) Toeschouwers: 175 Gele kaart; Frank Geurts (Yssel steyn), Sander Thijssen, Niek Lemmen en Bas Heijnen (Swolgense Boys). Ysselsteyn: Rob Berkers; Van de Pas, Jeffrey Versteegen, Brouwer (77. Marcellis) en Martin Pouwels; Kuenen, Geurts en Maurice Pouwels; Bovee, Thijs Berkers (56. Van Dijck) en Phil Versteegen (67. Schepens). Swolgense Boys: Custers; Cox (73 Rütten), Kerstjens, Christians en Lem men (52. Martens); Thijssen, Niels Heijnen (78. Kleeven) en Van Mierlo; Bas Heijnen, Robin Tissen en Kevin Tissen. Door Henk Willemssen Precies een uur mocht het dap per strijdende Ysselsteyn hopen op een goed resultaat tegen het sterkere Swolgense Boys. Totdat Thijs van Mierlo de ban brak (0-1) en zo de vijfde competitieneder laag van de Ysselsteynse ploeg inluidde. De Swolgenaren kunnen door de 0-2 zege naar boven kij ken in de vierde klasse G. Voor de thuisploeg leek de ontmoe ting met Swolgense Boys wel een Helden-Leunen 2-0 (1-0) In de 3e klasse C is Leunen er zon dag niet in geslaagd om de punten mee naar huis te nemen. In een matig duel moesten de mannen uit Leunen hun meerdere erkennen in Helden: 2- 0. Voor Helden was het de eerste thuisoverwinning na wel al drie maal een uitwedstrijd gewonnen te heb ben. Leunen blijft na het verlies op drie punten steken en is daarmee in de staart van de ranglijst terug te vin den. In de eerste helft van het duel waren de beide teams goed aan elkaar gewaagd. Het spelniveau was matig en er werden aan beide kanten nau welijks kansen gecreëerd. Leunen kon de spitsen maar moeilijk bedie nen doordat het veelvuldig de lange bal naaf voren verkoos. Door het overwicht in lengte van de verdedi ging van Helden werden de meeste ballen snel ingeleverd en kwamen de Leunse spitsen er niet aan te pas. Ver dedigend had Leunen de zaken rede lijk onder controle waardoor beide keepers nauwelijks in actie hoefden te komen. Door een groot misver stand in de Leunse verdediging kwam Helden in de 25e minuut toch op 1-0. Een lage en slappe voorzet vanaf rechts werd niet uitverdedigd en ter wijl de verdedigers van Leunen elkaar aankeken profiteerde Helden, 1-0. Meer kansen waren er in de eerste helft aan beide kanten niet te note ren. In de tweede helft was het Helden dat feller begon in plaats van Leunen dat op zoek moest naar de gelijkma ker. Al in de 2e minuut moest doel man Jaap Litjens een knappe redding verrichten op een vrije trap van Hel den. Leunen kwam er voetballend nauwelijks aan te pas en de gastheren hadden diverse kansen op 2-0. De druk op het Leunse doel nam toe en uiteindelijk in de 23e minuut werd met een schot van afstand de verdien de 2-0 binnen geschoten. De bal werd in eerste instantie nog door Jaap Lit jens gekeerd maar belandde uiteinde lijk toch in het doel. Leunen moest meer risico gaan nemen en ging ach terin een tegen een spelen. Met twee wissels, Geert Thijssen voor Arno Kuenen en Remco Hellegers voor Roel Gielens probeerde trainer Jos Rutten de wedstrijd nog te doen kan telen maar echt veel vuist konden de mannen uit Leunen niet maken. Hel den kreeg nog een aantal kansen uit de counter en in de 32e minuut kon Jaap Litjens zijn kwaliteiten nog eens tonen met een knappe redding. Pas in de allerlaatste minuten kwamen er een paar kleine kansen voor Leunen maar zowel Edwin Berden als Frank Brands zagen hun inzet gekeerd door de Heidense doelman. Helden ging er over 90 minuten terecht met de overwinning vandoor Na een paar goede wedstrijden van Leunen waarin de punten wel ver diend, maar net niet gehaald werden was er afgelopen zondag sprake van een collectieve offday. Komende zon dag zijn er weer nieuwe kansen voor Leunen, thuis tegen het eveneens laaggeklasseerde MVC'19. kopie van een week eerder tegen SSS'18. Ook toen wisten de manschap pen van trainer Peter Groenen heel lang stand te houden maar bezweken alsnog in de slotfase en verloren met 0-2. Ysselsteyn wist van tevoren dat het een zwaar seizoen tegemoet zou gaan. Thijs Berkers speelde zondag voorlopig zijn laatste wedstrijd. Hij vertrekt deze week voor drie jaar naar Mexico. Het sterk verjongde Yssel steynse team streed ook tegen Swol gense Boys met veel passie en inzet. Trainer Groenen verklaarde vooraf dat hij vooral een echte afmaker mist. Dit is al jarenlang een groot manco. Swolgense Boys trok al snel het spel naar zich toe. Na een kwartier profi teerden de rood-zwarten bijna van slecht uitverdedigen. Maar doelman Rob Berkers redde op de inzet van Kevin Tissen en uit de rebound schoot Bas Heijnen via de lat over Ook de thuisploeg wist enkele keren gevaarlijk te worden. Zo moest de ervaren sluitpost Gert Custers alles uit de kast halen om een een verrade- lijk schot van Eddy Kuenen onschade lijk te maken. Vlak daarna verscheen Ronnie Bovee op aangeven van Phil Versteegen vrij voor het doel maar de spits mikte de bal naast. Evenals tegen SSS'18 wist Ysselsteyn de kansen niet te verzilveren. De defensie van de thuisclub had de handen vol aan de beweeglijke Swolgense voorhoede. Toch bleef Ysselsteyn onder leiding van libero Jeffrey Versteegen knap overeind. Uit een steekpass van zijn broer Robin kreeg Kevin Tissen vrije doortocht. Maar de goed uitgekomen Rob Ber kers tikte de bal net voor de schietgra ge voeten van de Swolgense aanvaller weg. Uit een voorzet van Sander Thijs sen was Kevin Tissen opnieuw dicht bij de openingstreffer maar zijn kop bal werd ditmaal door de lat gekeerd. Na elf minuten in de tweede helft kreeg Thijs Berkers een publiekswis- Swolgense Boys Uitslagen Ysselsteyn-Swolg.Boys 0-2 RKDEV 2-Swolg.Boys 2 2-3 Swolg.Boys 3-Ysselsteyn 4 14 Programma zondag 16 oktober Swolg.Boys-SSS'18 14.30 SV United 2-Swolg.Boys 2 11.30 Kronenberg 4-Swolg.Boys 3 9.30 SVV veteranen Programma zaterdag 15 oktober BW-SW 1530 sel. Swolgense Boys schroefde de druk steeds hoger op. "Het tempo lag in de eerste helft te laag", zei de Swol gense trainer Fred Donkers "Zolang het 0-0 blijft kan het nog alle kanten op. Een voetbalwet zegt dat als je zelf niet scoort, de tegenstander het wél doet. We moesten daarom zo snel mogelijk op voorsprong zien te komen." Na precies een uur spelen werd Donkers op zijn wenken bedient. San- der Thijssen pompte een vrije trap hoog het strafschopgebied in. Doel man Rob Berkers kwam uit zijn doel maar Thijs van Mierlo kon er met zijn hoofd net iets eerder bij en kopte de 0-1 binnen. Ysselsteyn moest nu komen waar door de strakke organisatie achterin werd losgelaten. Dit was koren op de molen voor de Swolgenaren. Bas Heijnen dook vrij voor het doel maar zijn schot was te zwak om Rob Ber kers te verontrusten. Een kwartier na de 0-1 verdubbelden de bezoekers toch de voorsprong. Keeper Rob Ber kers verwerkte met één vuist een inzet van Sander Thijssen. Kevin Tis sen pikte de bal op en scoorde 0-2. Vlak daarna was Tissen dichtbij de 0-3. Ysselsteyn hield lang stand, maar verloor uiteindelijk met 0-2. Eerste redde Rob Berkers waarna de rebound op de doellijn werd gekeerd door Martin Pouwels. Ysselsteyn wist nog één keer drei gend te worden. Gert Custers kon niet bij een hoge voorzet die bij de tweede paal belandde. Daar stond invaller Geert van Dijck klaar om uit te halen maar de lat voorkwam de 1-2. In de slotminuten verzuimden Bas Heijnen en Kevin Tissen om de score nog hoger op te voeren. "Een terechte zege", vond Donkers. "We hebben zoveel kwaliteit dat we altijd wel sco ren. Ysselsteyn heeft ons een uur kun nen bijhouden. En als we wat koel- bloediger waren geweest dan hadden we met 4-0 of 5-0 gewonnen." SV Ysselsteyn Uitslagen Ysselsteyn Al-TOP'27 Al 2-5 Ysselsteyn B1 G-GFC'33 B2 0-2 SJW Cl-Ysselsteyn C1G 24 SV United C2-Ysselsteyn C2 0-6 SVOC'01 D1 -Ysselsteyn D1 0-8 Ysselsteyn D2-Leunen D3 8-0 Ysselsteyn El-Venray E2 2-1 VW'03 E2-Ysselsteyn E2G 1-7 Ysselsteyn E3-Wittenhorst E4 4-5 Hegelsom E2-Ysselsteyn E4 7-0 Venray F1 -Ysselsteyn F1 8-0 Ysselsteyn F2-MerseIo F1G 2-1 Ysselsteyn F3-Wittenhorst F5 2-1 Oostrum F4-Ysselsteyn F4 2-1 Merselo MFl-Ysselsteyn MF1-2 0-0 Sv United MFl-2-Ysselsteyn MF34 3-5 Programma zaterdag 15 oktober Ysselsteyn Dl-Vitesse'08 Dl 12.45 ZSV E2-Ysselsteyn El 10.30 Oostrmn F1-Ysselsteyn F1 930 Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS SV Leunen Uitslagen Leunen Al-Stormvogels'28 Al 1-0 Wittenhorst B2-Leunen BI 3-3 United B2- Leunen B2 1-1 SVOC'Ol Cl - Leunen Cl 04 Leunen C2-Volharding C3 0-1 Leunen C3-TSC04C3 74 MVC'19 Dl-LeunenDl 4-1 Ysselsteyn D2-Leunen D3 8-0 Leunen El-OostrumEl 9-0 SSS'18 E2-LeunenE2 44 Leunen E3-SVOC01 E2 11-1 Volharding E4-Leunen E4 1-11 Leunen E6-Merselo E2G 0-7 Leunen F1 -Wittenhorst F1 3-2 IVO F2-Leunen F2 2-5 Leunen F3-SVOC01 F2 7-0 Sparta'18 F6-Leunen F4 3-1 Venlo. Boys F7-Leunen F6 15-0 Leunen vet.-Venrayvet. 3-10 Helden-Leunen 2-0 Lierop2-Leunen 2 04 Leunen 3-Sparta' 18 2 3-3 Leunen 4-United 3 2-4 Wittenhorst 9-Leunen 5 5-0 SVOC'Ol 5-Leunen 6 1-9 Leunen 7-SVOC'Ol 4 11-0 Programma zaterdag 15 oktober Volharding A2-Leunen A2 14.30 Melderslo F3-Leunen F5 10.30 Leunen Dl-Someren Dl 11.30 Leunen El-Leunen E2 10.00 Vitesse08 Fl-Leunen F1 11.00 SJW vet.-Leunen vet. 16.30 Programma zondag 16 oktober Leunen-MVC'19 14.30 Leunen 2-Egchel 2 11.30 Ysselsteyn 3-Leunen 3 13 00 Merselo 3-leunen 4 11.00 Leunen 5-MVC19 7 10.30 IVO 8-Leunen 6 930 Wittenhorst 10-Leunen 7 11.30 Venray wacht zondag een 'are klus in de eerste klasse D i ex"h°0fdklasser Groene Ster >p bezoek komt. De ontmoeting "et de club uit Heerlerheide 5|,dt een vuurproef voor de "°g van trainer Jan Pruijn. Bij st haakt Venray aan bij de Pgroep maar bij verlies valt de "wkomer terug in de langge- middenmoot. tfoene Ster bracht zondag koplo- Vinkenslag de eerste nederlaag (3-1). Eerder vloerde de degradant 4^1 titelkandidaat EHC. Venray is ls gewaarschuwd Alhoewel het ver- jDfliilop de ranglijst tussen de num mer (Groene Ster) en vijf (Ven- y) slechts drie punten bedraagt. Een juk' voor de thuisploeg is dat de 'JUfige ex-prof Eric van der Luer •ugst waarschijnlijk niet meereist Venray Van der Luer is in dienst 3D Roda JC en heeft zondagmiddag isl tplichtingen in het Parkstad Lim- kl( lrg Stadion waar Roda JC aantreedt t#-n FC Utrecht, Ui P anderhalve kilometer van sport- (ït( c Wieën vindt het kelderduel unen-MVC'19 plaats. De staartclubs ue derde klasse C spelen al vroeg I fut seizoen een echte degradatie- II wyc'19 is hekkensluiter met Punt terwijl Leunen met drie punten de elfde plaats bezet. Beide clubs hunkeren naar een over winning om zo snel mogelijk uit de bedreigde zone te klimmen. Het duel is tevens het weerzien van de oud- VW'ers Jos Rutten (Leunen) en Ger van Rosmalen (MVC). Beide trainers speelden vele jaren samen in de hoofdmacht van VW en maakten de bloeiperiode in de eredivisie mee in de jaren tachtig. Volharding is op de goede weg in de tweede klasse H. Na drie zeges op rij is de slechte competitiestart hele maal weggepoetst. Thuis tegen hek kensluiter NWC uit Asten kunnen de Vierlingsbekers opnieuw een stapje vooruit maken. SSS'18 moet in de vierde klasse G de koplopers Olympia'18 en Spar ta'18 voor laten gaan. Een streep door de rekening is de zware enkelblessure die topscorer Bas Joosten zondag opliep, Joosten scoorde zes keer in de eerste vijf duels, Maar trainer Noud Janssen beschikt over meer spelers (onder wie Wout en Luc Janssen) die gemakkelijk het net vinden, De Over- loners treden in Swolgen aan tegen de plaatstelijke Boys. De Swolgenaren staan vijfde op drie punten afstand van de nummer drie SSS'18. De nieuwkomer kan zondag weer beschikken over spits John Thijssen die zijn schorsing van vier duels heeft uitgezeten. Verdediger Paul Kursten keert terug van een blessure waar door trainer Fred Donkers op volle sterkte kan aantreden. Ysselsteyn speelt de uitwedstrijd tegen Stormvogels in Siebengewald. De Ysselsteynse laagvlieger achter haalt bij een zege de tegenstander op de ranglijst. Ondanks de benarde positie is de situatie voor Ysselsteyn nog lang niet uitzichtloos. Want de club bevindt zich onderin in 'goed' gezelschap van drie andere slowstar- ters. In de vijfde klasse F moest SVOC'Ol koploper Baarlo laten gaan. De trico lores willen zich thuis tegen Bieslo herstellen van de matige prestatie (2- 2) tegen Kronenberg. SV United pro beert ten koste van Kronenberg in het spoor te blijven van de koplopers. TOP'27 was zondag niet opgewassen tegen Baarlo. Komend weekeinde gaat de Tienrayse middenmoter op bezoek bij Grashoek dat iets hoger geklasseerd staat, Merselo sprokkelt zijn puntjes bij elkaar in de vijfde klasse G. De nieuw komer bezet de tiende plek maar de afstand tot de twee degradatieplaat sen is gering. Uit tegen lijstaanvoer der Heijen zal het voor de mannen van trainer Ger Delauw heel lastig worden om tot succes te komen Maar wellicht zit er weer een stuntje in zoals eerder Venhorst verrassend de eerste punten afhandig werd gemaakt. In de zesde klasse E heeft koploper Oostrum vrijaf. De rood-witte brigade kan zich alvast voorbereiden op de beladen topper tegen Holthees die op 23 oktober op het programma staat. Eén ding is zeker: ook na dit weekein de blijft Oostrum aan kop want de marge met de concurrentie bedraagt vier punten. Holthees moet na twee vrije zondagen weer aan de bak. De ploeg van vertrekkend trainer Roe land van Oudenhoven hoopt thuis tegen Sambeek zijn ongeslagen status te behouden. Bij winst nadert Holt hees koploper Oostrum tot op één punt wat de naderende topper nóg interessanter maakt. BW27 blijft voorlopig steken in de middenmoot. Uit tegen America zijn er weer winst kansen voor de Blitterswijckers. RVS designproducten www.steja.nl hoofdsponsor^ (Inalfa/ official dealer (kledingsponsor) vSpogr Golden Members: Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs .teathcare Group, venlo. Verzuimmanagement reintegratia Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interslyling B.V. van der Putt Advocaten. Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray litair en Tegelwerken V.o.f. anaar Accountants oep B.V. Periodiek .lerswiick B.V. Partycentrum 0e witte Hoeve Programma zondag 16 oktober SV Venray-Groene Ster 14.30 SV Venray 2-Gemert 2 11.00 MULO 2-SV Venray 3 1100 SV Venray 4-Juliana 3 11.30 SV Venray 5-Wittenhorst 4 10.30 IVO 4-SV Venray 6 9-30 Resia 2-SV Venray 7 11.30 VIOS 2-SV Venray 8 12.00 SV Venray 9-Holthees 4 9-30 SV Venray 10-SVEB 3 9 30 Senioren dames: Sparta'25-SV Venray 11.00 Quick B.-SV Venray 2 12.00 Westerbeek-SV Venray 3 10.00 Jeugd Uitslagen Scharn Al-Venray Al 3-4 Venray A3-SV Oostrum Al 4-1 Venray BI-FC Geleen Zuid BI 3-4 Venray B2-Montagnards BI 2-1 Venray B3-SV Lottum BI 11-0 Montagnards B2-Venray B4 3-1 Wittenhorst B4-Venray B5 0-13 Venray B6-HBSV B2 2-9 SVC2000 Cl-Venray Cl 2-1 MULO Cl-Venray C2 2-1 Venray C4-Kronenberg Cl 2-1 SVEB Cl-Venray C5 9-3 Sp, Irene C3-Venray C6 3-2 Venray Dl-FortunaSittard Dl 1-10 Venray D2-SSST8 Dl 2-3 Venray D3-Sparta' 18 D1 0-3 Venray D5-SV United D2 9-2 Sparta'18 D3-Venray D6 2-2 Venray D7-Venlosche Boys D4 2-3 HBSV D3-Venray D8 1-2 Excellent D2-Venray D9M 44 Venray E1 -Montagnards El 13-1 Ysselsteyn El-Venray E2 2-1 Venray E4-Venray E3 1-5 Venray E5-Stormvogels'28 El 4-2 Venray E6-Vitesse'08 E3 7-3 SV United E2-Venray E7 3-6 Venray E8- Achates E3 5-1 Meterik E2-Venrav E9 9-1 RESIA E2-Venray EI0 8-3 IVO E4-Venray El 1 4-6 Venray E12-SV Oostrum E3 2-2 America E3-Venray E13 2-2 Venray F1 -Ysselsteyn F1 8-0 Quick Boys'31 F 1-Venray F2 4-3 Sparta'18 F3-Venray F3 3-2 Venray F4-Blerick F2 4-1 Volharding F2-Venray F5 3-1 Heijen F 1-Venray F6 7-0 Venray F7-Astrantia F1 0-1 Vitesse'08 F3-Venrav F8 .- 3-0 Venray F9-SV Oostrum F2 4-2 Venray F10-RKDEV F2 3-0 Venray F11-RKDEV F3 14 Programma zaterdag 15 oktober Sp. Irene Al-Venray Al (b.) v. 13-30 SV United Al-Venray A2 (c.) v. 13-30 Venray A3-Someren A3 a. 15.00 Volharding BI-Venray BI (b.)v. 13-00 Someren B4-Venray B5 v. 14.00 Venray Cl-HBSV Cl (b.) a. 15.00 Venray C3-SV United Cl (c.) a. 11.45 Venray C4-Someren C3 a. 13.15 Someren C4-Venray C5 v. 12.00 Venray C6-Someren C5 a. 15.00 Venray C9M-VianenV.CM (b.)a. 13.15 Venray D2-JVC D2 (c.) a. 11.45 Someren D4-Venray D3 v. 10.00 Venray D4-IVO D2 (c.) a. 11.45 Venray D5-Someren D5 a. 9 30 Someren D6-Venray D6 v. 10.00 Venray D7-Someren D7 a 9.30 Pestilent DM-Venray D9M (b.)v. 10.00 Quick Boys El-Venray El (b.)v. 10.00 Someren E3-Venray E3 v. 10.00 Venray E4-Someren E4 a. 10.00 Someren E5-Venray E5 v. 10.00 Venray E6-Someren Eó a. 9.00 Someren E7-Venray E7 v. 10.00 Someren E9-Venray E9 v. 10.00 Venrav ElO-Someren E10 a. 9.00 SVEB Fi-Venray F1 (b.) v. 9.00 Someren F3-Venray F3 v. 8.15 Venray F5-Someren F4 a. 11.00 Someren F5-Venray F6 v. 8.15 Venray F7-Someren F6 a. 11.00 Someren F7-Venray F8 v. 8.15 Venray F9-Someren F8 a. 11.00 Someren F9-Venray F10 v. 8.15 Venray F11-Someren F10 a. 12.00 Venray F12-Melderslo F4 (c.) a. 12.00 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Veteranen Programma zaterdag 15 oktober SV Venray-SVOC (A) 17.00 Fanartikelen SV Venray is sinds kort gestart met de verkoop van fanartikelen. Er is een rood-wit-blauwe paraplu te koop voor zeven euro en een rode pet kost vier euro. Beide artikelen zijn voorzien van de opdruk 'SV Venray'. De petten en paraplu's zijn verkrijgbaar in de kantine. Voor de supporters is er een speciale aanbieding: de paraplu en de pet kosten samen tien euro. In de toe komst wil de voetbalclub ook sjaals eaan verkoDen.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23