:emke van Tilburg scoort lerste goal Volharding TV/Sportijn onderuit in krankzinnig duel Geijsteren wint Paul Janssen zoekt naar verklaring Hattrick Saskia Benthem Geslaagd toernooi Red Caps Venray Zaalvoetballers scoren in eredivisie Gunhoek ESG Niets! >eel em maas Donderdag 15 september 2005 - Pagina 21 9nat„ Qejjjsteren zondag 18 september Ijsteren-Ysselsteyn 6 11.00 op-amma zaterdag 17 sept. Leranen Geijsteren-Swolgen 16.30 dagen ''27 4-Geijsteren 1-2 :ninen RKDEV-Geijsteren 5-0 wolgense Boys >SwolgBoys 3-1 unen 2-Swolg.Boys 2 1-0 rolg.Boys 3-SVOC'Ol 5 2-5 ogramma zondag 18 september rolg-Boys-Toxandria 14.30 -olg.Boys 2-Baarlo 3 10.30 /C'196-Swolg.Boys 3 10.00 Ga Vi rogramma lalvoetbal Vrijdag 16 september Sporthal De Wetteling .30 ZW Leunen-Gastronoom 30 Lake Valley-Brach 50 Gallus/Café de Tijd 5- Jlus/Café de Tijd 4 Sporthal De Weert i)0 Gallus/Café de Tijd 2-ZV/Serum [oOTV/Sportijn 8-TV/Sportijn 9 ZVV Leunen 4-Lake Valley 4 porthal Meerlo fooSV United 2-ZVCO 2 p SV United-TV/Sportijn 7 Zaterdag 17 september ■Sporthal De Weert /.OOTV/Sportijn 6-TV/Sportijn 5 100 ZVV Leunen-Beringe 2 (dames) [.OOTV/Sportijn-Panningen (dames) .OOTV/Sportijn 2-Roggel (dames) arthal Overloon ,v ZVCO-ZW Mari baandag 19 september jporthal De Wetteling höTV/Sportijn 4-ZVCO :,30 ZVV Leunen 5-ZV/Serum 4 Sporthal De Weert ,30 Lake Valley 3-Herb.de Peel lo Lake Valley 4-ZV/Serum 2 jporthal Overloon 100 ZVCO 2-Gallus/Café de Tijd 5 Dinsdag 20 september Sporthal De Wetteling {,00 ZW Leunen 3-ZV/Serum 3 Dames SV United chieten weer net scherp Dames SV United-SVS 19-0 (8-0). jelpunten SV United: Tessa lendrix en Sylvia van de Water leiden 4x), Milou Christians en tneke van Eist (beiden 3x), louk Kleeven en Marieke Ron- n (2) en Sonja Verlinden-Dings. e op zt Evenals in de eerste wedstrijd al. ;gen Volharding wisten de dames tte Ruan SV United afgelopen zondag nieuwfcnieuw negentien het doel te vin- >ofde ten. Slachtoffer was deze keer SVS uit ferliesjevensbeek Na een wat moeilijke 1 latereginfase, waarin de grensrechter van Rijswfc nog eerst de nodige uitleg kreeg, 5 terugjerden de dames van SVS ver terug- :r die «drongen op hun eigen helft. Vlot tateerdimbinerend en met mooie afstands- de Veiftoten werd de stand langzaam r offs^gevoerd naar een 8-0 ruststand, man mooiste doelpunt voor de rust was de aren z(0 door Lonneke van Eist na een >oie combinatie met Milou Chris- aniekjns dwars door het hart van de dstrijdtfensie. Na rust, met drie nieuwe leisters, hetzelfde spelbeeld. Alleen voetballend op de helft van SVS. ik nu bleven de dames goed combi- ren en werd de stand geleidelijk igevoerd. Mooiste doelpunt na rust de solo van Sonja Verlinden- >t ballings die bijna vanaf eigen helft alle eter verdedigsters de hakken liet zien en ermogiekwaam scoorde. Dat doelpunten m iedtllen is een gegeven, maar als die 'e speliok nog eens worden gemaakt met :n stuk verzorgder voetbal geeft dat ren maar een goed gevoel voor de lende wedstrijden. BW'27 4-Geijsteren 1-2 (0-2). Doelpunten Geijsteren: Peter Janssen, Pasval Kleeven Geijsteren heeft in de uitwedstrijd tegen BW'27 4 een 1-2 zege behaald. Vanaf het begin kon Geijsteren over de flanken vrijuit aanvallen omdat BW deze niet goed bezette. Na enke le kleine schietkansen en corners viel de 0-1. Het was verdediger Peter Jans sen die met een schot van zo'n 35 meter zijn allereerste doelpunt maak ten sinds zijn debuut in 2001. Na de 0-1 bleef Geijsteren makkelijk over eind maar nonchalance en laksheid zorgden bij de withemden voor een zwak en slordig spelbeeld voor zo'n kwartier lang. Nadat Geijsteren het spel weer beter oppakte kreeg men weer meteen kans op kans om de score uit te bouwen. De verdiende 0- 2 kwam dan toch op het scorebord door een prachtige goal van Pascal Kleeven Na een flitsende een-twee rondde hij beheerst af. Dit was tevens de ruststand na een goede eerste helft met goed combinatiespel maar met een klein kwartiertje van wanorde. Na zo'n tien minuten in die tweede helft kreeg BW een licht veldover- wicht en drukte het Geijsteren met de rug tegen de muur. Enkele gevaar lijke corners en vrije trappen konden door de verdediging onschadelijk worden gemaakt. BW maakte nog wel de verdiende eretreffer. De vijf Venrayse zaalvoetballers die dit seizoen in de eredivisie acteren hebben nog weinig suc ces gekend. Ook in de tweede speelronde verloor zowel SK Konica, met de broers Frank en Ruud Brands, als Fermonia/Pet's Place. Beide clubs wachten nog op de eerste punten maar de Venraynaren lieten vrijdag wel van zich horen. De Helmondse ploeg Fermonia/Pet's Place verloor thuis - met Hicham Hlimi, Dennis Snijder en Said Yahia in de gelederen - met 3-4 van ZSW/Oriënt Plaza. Alle Helmondse doelpunten waren van Venrayse makelij: Hicham Hlimi en Said Yahia (2x). Bij tegenstander ZSW speelde Tommy Kroes mee die afgelopen sei zoen nog in Venray actief was. Na het 5-1 verlies tegen Malabata kon SK Konica het vrijdag evenmin bolwerken tegen Marlène. De club uit Goirle verloor in eigen hal met 3-5. Frank Brands opende de score op aan geven van zijn broer Ruud: 1-0. Daar na liep Marlène uit naar 1-4. Frank Brands scoorde met een afstandschot nog wel de 2-4 maar kon een nieuwe nederlaag niet voorkomen. D-Side krijgt reclamebord Supportersclub D-Side Venray werd zondag voor aanvang van de wedstrijd tegen BSV Limburgia aange naam verrast. Frank Eibers onthulde namens SV Venray een fraai reclame bord voor de fanatieke supporters als blijk van waardering voor hun positie ve ondersteuning van Venray 1Het reclamebord, in de kleuren rood-wit én met het logo van de D-Side, is uiteraard opgehangen op de plek waar de D-Side zijn vaste stekkie heeft. Rechts van het doel aan de zijde van de Deumeseweg. Zondag rijdt er ook een supporters bus naar Heerlen waar Venray aan treedt tegen MSP'03- Het vertrek is om 12.45 uur bij kantine De Boggerd. De busreis kost 7,50 euro, dit is inclu sief een consumptie. Niels Nielen mist topper Doelman Niels Nielen kon zondag niet het doel verdedigen van zijn nieuwe club JVC Cuijk in de hoofd klassetopper tegen kampioen Schijn- del. De Oostrumse keeper, die drie jaar bij Venray onder de lat stond en nooit geblesseerd was, ontbrak van wege een ontstoken slijmbeurs in zijn linkerknie. Nielen liep de blessure donderdag op de training op. Trainer Van Vugt zat met een pro bleem omdat ook tweede keeper Bart Wijnen niet inzetbaar was. Hij her stelt van een meniscusoperatie. Voor liefst 1000 toeschouwers maakte de pas 18-jarige Mark Scheffler zijn debuur in de hoofdmacht van JVC Cuijk dat met 2-2 gelijkspeelde. Cibatax-coach: "Een foutenfestival" De stemming zat er na afloop goed in bij de Eindhovenaren. Voor de poorten van de hel werd in Venray een 5-6 zege wegge kaapt tegen TV/Sportijn. De volu meknop in de bus ging flink omhoog. Het zal ongetwijfeld een prettige terugreis zijn geweest. Coach Johan van der Hoek is de laatste die nog moet instappen. "Het was een foutenfestival", oordeelt hij. "Ik vond TV/Sportijn een goede ploeg. Ze speelden heel compact en ze hebben met de nummers negen en tien (Kneepkens en Thoone, red.) twee levensgevaarlijke aanvallers." "Het begin was goed", vervolgt de Cibatax-coach. "We kregen ook wat kansjes. Doordat we steeds meer druk gingen zetten ontstond er veel ruim te. Ze hebben ons fouten perfect afge straft. Na de 4-1 heb ik een extra ver dediger ingebracht om hun counter eruit te halen. Daardoor kon Tim Nelemans mee naar voren en hij scoort prompt drie keer. Ik ben heel blij met deze zege", aldus Van der Hoek. Zijn college Paul Janssen zit na afloop met tal van vragen. "Het was zeker niet de vermoeidheid. Dat gaven de spelers zelf toe. Vorig jaar kon ik twee ingespeelde 'blokken' inzetten. Dan was dit nooit gebeurd. De organisatie viel nu helemaal weg. We moeten eens bij onszelf te rade gaan." Wellicht dat de Venrayse spelers wat overmoedig werden na de riante 4-1 voorsprong. De strakke speldisci- pline werd losser en de posities wer den verlaten. Janssen: "Toch geeft deze wedstrijd moed. Want niemand gaf een stuiver voor ons. We hebben laten zien dat we heel goed kunnen voetballen. En iedereen is bereid voor elkaar te gaan. Jammer we dat geen punt hebben gepakt. Dat hadden we zeker verdiend." Dames Sportclub'25-SV Venray 0-7 (0-2). Doelpunten SV Venray: Saskia Benthem (3x), Marije Jager (2x). Aukje van Lierop en Lotte Koppers Mede dankzij een hattrick van Sas kia Benthem hebben de voetbaldames van SV Venray een royale 0-7 over winning behaald in de uitwedstrijd tegen Sportclub'25 Venray zette in Bocholtz vanaf het begin druk op de ketel. Met goede acties en mooi com binatiespel had de thuisploeg weinig in te brengen. Het eerste doelpunt liet desondanks toch nog ruim een kwartier op zich wachten. Saskia Benthem zette de gasten dikverdiend op voorsprong. Enkele minuten daar na verdubbelde Benthem de score door in een duel met de keepster de bal binnen te glijden. De 0-2 was tevens de ruststand. Na de thee lieten de Venrayse voetbalsters Sport club'25 alle hoeken van het veld zien. r De Hoveniers ook voor tiw tuin www.gunhoek.nl Venray 0478-571800 Binnen tien minuten zette Aukje van Lierop de 0-3 op het scorebord met een mooi afstandsschot boven in de hoek. Venray bleef lustig doorcombi- neren en Saskia Benthem bekroonde een goede wedstrijd door de vierde treffer aan te laten tekenen. Na twintig minuten in de tweede helft was het de beurt aan Marije Jager om de score verder op te voe ren. Met een knap ingeschoten bal in de benedenhoek bracht zij de stand op 0-5. Daarmee was de koek nog niet op. Via een treffer van de inge wisselde Lotte Koppers en de tweede van Marije Jager werd de eindstand uiteindelijk op 0-7 bepaald. Het had nog erger kunnen zijn voor de thuis ploeg als een vierde treffer van Saskia Benthem niet onterecht was afge keurd. -Volharding: 12-1 (5-0). Jpunten Oostrum: Msie Pelzer (5x), Stephanie v.d. ijst (3x), Petra Arts (2x), Anneke mgenkamp en Ruby Pothoven, oelpunt Volharding: ;mke van TUburg. De tweede wedstrijd van de voet- haldames van Volharding ging afgelo- 5 a W zondag in en tegen Oostrum met verloren. Het werd desondanks !ea historische wedstrijd want et eind Femke van Tilburg (foto) wist uit een fraaie vrije trap het eerste doelpunt in de nog korte historie van de Volhar ding-dames te scoren. Na de 0-19 nederlaag tegen SV United hadden de gasten zich voorgenomen om de schade in Oostrum beperkt te hou den, Dit lukte in de eerste helft nog vrij aardig, want Oostrum wist 'slechts' vijf keer het net. te vinden. Na de pauze werd het klasseverschil verder in doelpunten uitgedrukt. De individuele klasse aan Oostrumse zijde, met name spits Jessie Pelzer was bij vlagen ongrijpbaar voor de Vierlingsbeekse achterhoede, was te veel van het goede voor de nieuwelin gen uit Vierlingsbeek. Femke van Til burg verzette achterin bergen werk en was de absolute uitblinker aan Vol harding-zijde, maar moest deson danks toestaan dat de thuisploeg in het tweede bedrijf zeven keer doel trof. Van Tilburg bekroonde haar puike optreden wel met een persoon lijk tintje. Ruim in de tweede helft krulde zij een vrije trap van net buiten het strafschopgebied prachtig in de kruising. Het gevolg was een geweldi ge ontlading bij de Vierlingsbeekse aanhang die de eerste treffer luid bejubelde. Trainer Luc Cuijpers van Volharding kon na afloop vrede heb ben met de uitslag, ondanks dat zijn team opnieuw een royale nederlaag leed. "We zijn pas begonnen en voor veel dames is het de eerste keer dat ze in teamverband voetballen. Als ploeg moeten we nog duidelijk groeien, maar iedere training opnieuw zie je dat het steeds beter gaat. Als de groep er maar in blijft geloven." Venrays team geeft in slotfase 4-1 voorsprong weg: 5-6 TV/Sportijn-EFV/Cibatax 5-6 (2-1). Doelpunten: 15. Niels Dekkers 1-0; 21. Bennie Kneepkens 2-0; 24. Jan Vogels 2-1; 29. Freek Thoone 3-1; 35. Freek Thoone 4-1; 39- Tim Nelemans 4-2; 42. Tim Nelemans 4-3; 43- Tim Nelemans 4-4; 44. Marlon Keizer 4-5; 46. Freek Thoone 5-5; 50. Jan Vogels 5-6. Scheidsrechter: Geurts (Neder- weert). Toeschouwers: 100. Taxi Verstraaten/Sportijn: Janssen, Dekkers, Jeuken, Van Kempen, Kneepkens, Linskens, Thoone en Troisfontaine. (Door Henk Willemssen) In een krankzinnige slotfase gebeurde toch het 'onmogelijke'. TV/Sportijn kende een blackout van zo'n vijf minuten. In die periode wist EFV/Cibatax uit een volkomen geslagen positie terug te komen. De Eindhovenaren bogen een 4-1 achterstand om in een 4-5 voorsprong. Na een zinde rende slotfase prijkte de 5-6 eind stand op het scorebord in sport hal De Wetteling. TV/Sportijn, dat afgelopen zomer vijf spelers kwijtraakte, kwam in zijn eerste thuisduel verrassend goed voor de dag. Het sterke EFV/Cibatax, een geheide titelkandidaat, leek lange tijd in Venray zijn eerste averij op te lopen. Maar wonder boven wonder stapten de Eindhovenaren toch als overwinnaars van het veld. Ruim een half uur na afloop staat coach Paul Janssen met de spelers Fred Jeuken en Bennie Kneepkens de wedstrijd nog te analyseren. Ze raken er maar niet over uitgesproken. Hoe is het in godsnaam mogelijk dat TV/Sportijn een zekere overwinning binnen een mum van tijd verspeelde. Was het de warmte in de benauwde sporthal? Of wellicht overmoed? Ant woorden bleven na afloop uit maar feit is wel dat de 'nieuwe' Venrayse ploeg perspectief heeft in de eerste divisie B. Criticasters voorspelden'dat TV/Sportijn na drie jaar op rij in de top drie te zijn geëindigd nu een flin ke stap terug moest doen. De 2-6 zege op FSG in de ouverture was al een mooie opsteker. Tegen titelfavoriet EFV/Cibatax kon TV/Sportijn laten zien wat het echt waard was. En dat bleek verrassend veel te zijn. Coach Janssen sprak ondanks de matige voorbereiding al snel het vertrouwen uit in zijn team. TV/Sportijn zou opnieuw meestrijden in de top drie. Het is te vroeg om na twee duels al conclusies te trekken. Maar wat TV/Sportijn vrijdagavond liet zien verdient een grote pluim. De Venraynaren voetbalden naar hun mogelijkheden. Voor doelman Raymond Janssen werd een 'handbal defensie' opgetrokken. Met de snelle en doelgerichte aanvallers Bennie Kneepkens en Freek Thoone beschikt TV/Sportijn over twee gevaarlijke angels waartegen de Eindhovenaren handen en voeten tekort kwamen. In het eerste kwartier viel er nog niet veel te beleven. EFV/Cibatax had een licht overwicht en kreeg enkele kansjes. Maar alle doelpogingen waren een makkelijke prooi voor goalie Janssen. Ook de Venraynaren doken een paar keer gevaarlijk op voor het doel. Na een kwartier brak Taxi Ver straaten/Sportijn de score open. Daar ging een mooie uitgespeelde aanval aan vooraf die achterin begon bij Frank van Kempen. Coen Linskens was de verbindingsman die Niels Dek kers voor het doel vond: 1-0. Doel man Raymond Janssen maakte een een schot van aanvoerder Wesley Vis ser onschadelijk. De thuisploeg bleek veel doeltreffender. De soms ongrijp bare Freek Thoone, overgekomen van eersteklasser ZW Leunen, startte vanaf eigen helft een solo. Hij hield overzicht en passte op maat naar de meegekomen Bennie Kneepkens: 2-0. Vlak voor rust kwam TV/Sportijn in de problemen doordat Frank van Kempen met een pijnlijke knie naar de kant moest. Arbiter Geurts kende EFV/Cibatax een dubieuze vrije trap toe op een kansrijke positie midden voor het doel. Jan Vogels wist er wel raad mee en knalde 2-1 binnen. Na de pauze bleven de bezoekers komen. Maar het Venrayse team profi teerde optimaal van de ruimte én de fouten die EFV/Cibatax maakte. Een hoekschop ging de mist in en Freek Thoone brak razendsnel uit. Hij omspeelde handig doelman Jonkers en schoof 3-1 binnen. Vlak daarna ging de Eindhovense doelman grandi oos in de fout. Hij maaide faliekant over een voorzet van Fred Jeuken heen. Freek Thoone zag ineens een vrij doel voor zich: 4-1. En toen ging het mis. Binnen vier minuten voltooide Tim Nelemans zijn hattrick en het stond weer gelijk: 4-4. Het oerdegeüjke Venrayse bolwerk, dat driekwart wedstrijd stond als een huis, stortte plotsklaps in elkaar. Bal verlies en foute passes leidden de nederlaag in. Marlon Keizer zette de bezoekers op voorsprong: 4-5. Maar TV/Sportijn" gaf zich niet zomaar gewonnen. Frank van Kempen schoot vlak naast. Even later pakte Van Kempen zijn tegenstander de bal af. Hij vond Freek Thoone die de 5-5 binnenschoof. Beide clubs streden in de slotfase voor de overwinning. Cibatax-speler Michael Drummen maakte het alle maal niet meer mee. Hij verliet na een wissel boos de zaal. Terwijl de klok al stilstond sloeg EFV/Cibatax toe. Het was Jan Vogels die bij de tweede paal de winnende treffer scoorde: 5-6. De In 1965 opgerichte Honk- en softbalvereniging Red Caps Ven ray heeft een geslaagd internatio naal Gijs Gommans toernooi ach ter de terug. Gedurende twee dagen werden op sportpark De Wieën spannende honkbal en softbalwedstrijden gespeeld en werd zaterdagavond met veel oudleden het 40-jarig jubileum gevierd. De softbaldames hadden alleen tegenstand van een combinatieteam van DSS Haarlem en RCH/Pinguïns uit Heemstede, en moesten na drie wed strijden genoegen nemen met een tweede plaats. Bij de heren was elke wedstrijd spannend. De Red Caps Venray heren begonnen zaterdag zwak aan hun eigen toernooi. De eer ste wedstrijd werd met 3-1 verloren van derde klasser Indians uit Weert. Daarna volgde ook nog een verrassen de 5-1 nederlaag tegen het team van Richmond. De derde wedstrijd, tegen de Cardinals uit Oss, werd gelukkig wel in winst omgezet zodat het team vol goede moed zondag kon aantre- HV Manual Programma zaterdag 17 sept C meiden Loreal5-Manual 1 11.40 B meiden Vios-Manual 12.20 C meiden Bevo7-Manual2 14.40 B jongens Loreal-Manual 17.05 Heren recreanten Manual 1 -Nederwetten 21.00 Programma zondag 18 september A dames Swalmen-Manual 14.40 Heren Sen. Loreal2-Manuall 16.00 D jeugd Manual-Swift 200 11.00 C meid. Manual3-Wittenhorst2 11.50 C jongens Manual 1 -Manual 2 12.35 B jongens Manual2-Swift2001 1 13-20 A heren Manual-Vios 14.30 Dames Sen. Manual-Wittenhorst 15.35 PEEL EN MAAS een abonnement waard den tegen de Raggers uit Uithoorn. Deze wedstrijd werd eenvoudig gewonnen. De laatste wedstrijd moes ten de gastheren tegen derde klasser, en tevens nog ongeslagen, OWO uit Amsterdam. Venrayse honkslagen en fouten van de Amsterdammers wissel den elkaar af. In de laatste slagbeurt wisten de Amsterdammers nog terug te komen van 9-1 tot 9-5, maar ook zij moesten op dit toernooi een neder laag incasseren. Na afloop kregen de deelnemende teams hun prijs uitge reikt door erelid Miep de Rooy. De eindstand: 1. OWO Amsterdam 2. Indians Weert 3- Red Caps Venray 4. Cardinals Oss 5. Richmond (UK) 6. Raggers Uithoorn Op zaterdagavond werd een reünie gehouden voor alle (oud-)leden. Tij dens deze druk bezochte reünie gaven vooral veel oud DAR spelers en softbalsters van het eerste uur acte de presence. Het bestuur ontving uit handen van oprichter Frans Vroomen een 40 jaar oude honkbalknuppel en van oud-DAR lid Grad Vollenberg een ingelijst DAR embleem dat zeker een bijzonder plaats krijgt in het nieuwe clubhuis. De ontroerde Brabander Frans Vroomen mocht tevens uit han den van 'zijn' oude team een Venrays woordenboek ontvangen, Ook het in Zwitserland woonachtige erelid Ria Vermeulen werd in de bloemetjes gezet. Uit handen van voorzitter Julian Hendriks ontving zij een Red Caps Venray shirt. JÊJh ANieleis Eindstraat 12, tel. 581553 Sponsors Taxi Verstraaten/Sportijn TAXI VERSTRAATEN BV! VERVOER OPMAAT LUbiemM Trailing ._U lnicnuiion.il bs- Keizersveld 19 Venray (•««HU Clf», JtHMO Human Insurance Group bv teeuwslraat 4 Tel. 0478 5 3 00 35 www.vandenmunckhol nl Tegelzettersbedrijf MONDIAL sponcate -cafetaria LANDWEERT Kruidenlaan 105 Venray Tel. (0478) 580 480 VENRAY-BOXMEER John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray 'De Qroen kanpok. CPeelrand 8 MakctanS Schoolstraat 25-a Venray Henseniusplein 5c DE WETTELING Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS JBC Venray 80 De laatste dag van het Vervolgtoer- nooi is afgewerkt. Aan dit regiotoer- nooi deden vier verenigingen mee: Amicale Cuijk uit Cuijk, JB de Bokke- schieters uit Boxmeer, JBV Grave Superieur uit Grave en JBC Venray 80. Omdat elke vereniging een verschil lend aantal deelnemers had werd de uitslag in procenten uitgedrukt. Als eerste is geëindigd JBC Venray 80 met een totaal score over vier wedstrijdda gen 80 procent. Tweede waren Grave Superieur met 65,217%, derde waren De Bokkeschieters met 40,471 pro cent en vierde Amicale Cuijk. Omdat JBC Venray 80 voor het derde jaar de wisselbeker heeft gewonnen blijft deze nu in hun bezit. Ook het aantal gewonnen wedstrijden van de dou blets van JBC Venrav 80 was hoog. TV Ysseisteyn De team-clubkampioenschappen van tennisvereniging Ysseisteyn wor den gespeeld van zondag 25 septem ber tot en met zondag 9 oktober. Alle informatie is te vinden op de site en in het clubgebouw. Inschrijven kan tot zondag 18 september en voor vra gen kan men terecht bij Kalle Voigt via tel. (0478)545008. Uitslagen KNLTB Najaarscompetitie: Ysseisteyn 35 2-ST Tunnis 1 2-2 Doomakkers 1-Ysselsteyn 35 3 1-3 Wimbledonck 1-Ysselsteyn 1 4-0 Ysseisteyn 2-Grevenbicht 2 1-3 Programma KNLTB Najaarscompetitie: Vrijdag 16 september Amstenrade 2-Ysselsteyn 35 1 19.00 Vrijdag 16 september Ysseisteyn 35 3-Liessel 2 1900 Zaterdag 17 september Ysseisteyn 1-Tos Bergeijk 1 13-00 Zaterdag 17 september Rulec 1-Ysselsteyn 2 13.00 Op zondag 9 oktober wordt voor de eerste maal het Outdoor Dorpen- toernooi gehouden. De wedstrijden worden in Leunen, Swolgen en Oos trum op kunstgras gespeeld. Opgeven voor zaterdag 1 oktober per mail lwm.nijssen@hccnet.nl onder vermel ding van outdoor dorpentoemooi of via tel. ("0478)545013.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 21