£>rtragen zonder es of Botox Streetdance in fitnesscentrum Carjump Nellie heeft eigen plein Lagerhuis op locatie Danscentrum Janssen: gewoon anders e ouderdom Showroommodi ellen Pascal de Klein schutterskampioen Laat u inspireren... door onze keukens en badkamers Belediging agenten Intratuin Dorpsraad Oostrum Brandstichting Opanka Brand Mishandeling Onderzoek Fietsverkoopdag Jongerenbus Dorpsradenoverleg Zorgactief Collecte kankerbestrijding LGOG kring Venray Geslaagd Oud papier Oud papier Zonnebloem Dronken I Inbraak Flex naast je studie? day: De moderne mens lijdt wat Tevreden zijn we nooit met onze enigszins verslapte huid, rimpels en kraaienpootjes, vermoeid ogende wallen en met putjes. Maar er is aan te doen. Mariette van Esthé in Oostrum in om de ouderdom te vertragen. L3 is haar nieuwste toevoeging: een zachte laser die liftend, ver stevigend en drainerend werkt. Nieuwsgierig? Een gratis proefbe- handeling is zo aangevraagd. De media hebben zich vol over gave gestort op de make-overs met mes of Botox-spuit, maar het merendeel van de Nederlanders is nog huiverig. En terecht, aan ope raties en niet-lichaamseigen mate rialen kleven altijd risico's. Bovendien zijn de kosten aanzien lijk. Er zijn alternatieven die min der aandacht krijgen, maar die op een natuurlijkere manier ook goede resultaten boeken. Dicht bij huis heeft Mariette Lenssen van schoonheidssalon Esthé er haar vak van gemaakt om de ouderdom bij haar klanten te vertragen. Mariette: "De mogelijk heden worden steeds breder en ik vind het erg leuk om de resultaten te zien die ik bij mijn klanten kan behalen. Met BioSkinJetting bij voorbeeld kan ik rimpels heel plaatselijk bestrijden zonder inspuitingen. De techniek is geba seerd op het feit dat de huid zich zelf repareert en vernieuwt. Bovendien behandel ik mijn klan ten met een krachtige kruiden- peeling van Neoderma of de nog sterkere Carat Professional Peeling. Carat heeft ook sterk voe dende programma's. In combina tie zijn de resultaten prima: de huid wordt steviger, rimpels ver vagen en het gezicht ziet er goed doorbloed en verzorgd uit." "Onlangs ben ik in aanraking gekomen met L3", vervolgt Mariette. "Het is een apparaat dat zuiver licht met een speciale golf lengte gebruikt. Het licht dringt door in de huidcellen en zorgt voor activering van de stofwisse ling in die cellen. Het resultaat is plaatselijke versteviging van de gezichtshuid bij bijvoorbeeld wal len of vochtophopingen. Het apparaat zorgt bij gebruik op het lichaam bovendien voor plaatselij ke vetverbranding en versteviging van borsten, dijen, buik en armen. Ook cellulitis kan succesvol wor den bestreden. Het resultaat is direct zichtbaar en houdt, zeker als de behandelingen in een serie plaatsvinden, lang aan. De sessies zijn pijnloos en zonder risico's. Na de demonstratie van het apparaat was ik meteen enthousiast! L3 is een goede toevoeging aan de behandelingen die ik tot nu toe in mijn salon Esthé kon aanbieden." Om u kennis te laten maken met de mogelijkheden van L3, biedt Mariette Lenssen belangstellen den op vrijdag 16 september een gratis proefbehandeling aan. Bel voor een afspraak (0478) 58 24 94, Rosmolenweg 3 in Oostrum. Zondag 4 september is er een open dag in fitness en saunacen trum Venray. Op deze dag laat Bruce Dance Factory, uit Eindhoven, zien wat streetdance is. Zij doen dit met vele wervelen de shows gedurende die middag. Bruce Dance Factory mag zichzelf de enige dansschool in Nederland noemen waarbij freestyle street dance de hoofdbron is. Ook ver zorgen zij danslessen, workshops, evenementen, en organiseren ieder jaar danstheaterproducties die in grote shows vertoont wor den. Dit gebeurt met cursisten en demoteams. De freestyle street dance is een zeer dynamische dansstijl. Het is een mix van hip hop, funk jazz, breakdance en streetdance. Er wordt voorname- - lijk gedanst op vetgemixte muziek. Op de open dag zullen enkele demo teams doorlopend verschillende shows verzorgen waarin u kunt zien dat het street dance iedereen wat te bieden heeft. De samenwerking met het fitnesscentrum is niet vreemd. Dansen en sporten zijn met elkaar verbonden. Meer bewegen, al dan niet op muziek, is leuk en gezond. Het accent van deze middag zal op het streedance liggen maar er is in het fitnesscentrum natuurlijk veel meer te doen. Je kunt er ook aerobic of steples volgen. Fitness en conditietraining of een BBB buik, benen, billen programma behoren ook tot de mogelijkhe den. Na de inspanning mogen alle leden gratis gebruik maken van de sauna en het stoombad. Aan de bar is er plaats voor een verfris send drankje of gewoon een lek ker kopje koffie. Merel van Keulen gaat vanaf donderdag 8 september de streetdance lessen verzorgen. "Deze BDF Bruce Dance Factory gaat beginnen met lessenwoor kids om 16.30, Teens om 17.30 en voor 18 om 21.15. Tijdens de open dag tussen 13.00 en 16.00 uur kim je je laten inschrijven en hebben ze leuke acties (geen inschrijfgeld en kor tingen voor famillieleden). Kun je. deze midddag niet komen infor meer dan vrijblijvend bij Fitness en Sauna centrum Venray, Mozartstraat 20a, telefoon 0478- 589574. Bezoek onze showroom: Heidseweg 33, Venray-Heide T 0478 533000 www.comfortabel-wonen.com COMFORTABEL WONENaoopafc In Veulen start op zaterdag 3 september de kermis. Op zater dag 3 en zondag 4 september is er de Jan Litjens Fly-In en op zon dag de carjump. Al voor de zesde maal vliegen in Veulen op kermis zondag de auto's door de lucht en de groeiende schare carjump fans blijft het fantastisch vinden. Carjump is het onbemand ver springen met auto's. De winnaar is degene wiens voertuig het verst heeft gesprongen. Behalve de reguliere klasse is er dit jaar ook een special klasse. In deze klasse mogen de deelnemers hun voertuigen verbouwen hoe ze maar willen. De raarste bouwwer ken worden aan de start ver wacht. Als afsluiter dit jaar twee freestyle motorcrossers die een show komen weggeven. Aansluitend daaraan geeft Trade Mark een optreden. Op het ter rein bevindt zich een kinderhoek met zandbak, traptractorwedstrij- den en een springkussen. De car jump begint om 14.00 uur. Op loopafstand van het carjump ter rein bevindt zich het Veulen International Airport. Tientallen zogenoemde microlight-vliegtui- gen vliegen vanuit België, Duitsland en Nederland naar Veulen. Van hieruit maken ze hun vluchten over de regio. Uiteraard is het gedurende het hele weekend voor iedereen mogelijk om mee te vliegen tij dens een introductievlucht. Op zaterdag wordt de Jan Litjens Rally gevlogen en zal rond 17.00 uur een heteluchtballon opstij gen In de Sambastraat werd zater dag het jaarlijkse straatfeest gehouden. Een van de hoogtepun ten van het festijn was de onthul ling van de naam van het plein op het middenterrein van de Sambastraat: het Nellie Swinkelsplein. Ongeveer vijftien jaar geleden nam Nellie Swinkels het initiatief om het middenterrein drastig te veranderen. Zij nam voor haar plan contact op met de gemeente Venray en binnen enkele weken werd het middenterrein omgeto verd tot een gezellig pleintje. Tijdens het volgende straatfeest De trotse Nellie Swinkels met haar eigen naambord. werd het idee geopperd om het pieintje naar Nellie te vernoemen. Daar bleef het echter bij en van het idee kwam niets terecht. Tot afgelopen weekend! De organisa tie van het Sambafeest liet een mooi naambordje maken om Nellie alsnog te bedanken voor haar inzet van jaren geleden. Het was Nellie zelf die het bord mocht onthullen. Toen de versier selen van het nieuwe bord waren verwijderd, was het Nellie Swinkelsplein een feit. De negende editie van het Venrayse Lagerhuis wordt op de derde vrijdag van september gehouden door activiteitenvereni ging Brukske Aktief in wijkcen trum de Kiosk in het Brukske in Venray. De stellingen hebben betrekking op in Venray spelende kwesties zoals groenvoorziening in de wijken, politiek, verkeei en veiligheid. Ook het publiek wordl in de gelegenheid gesteld een stel ling naar voren te brengen. De debatoren worden uitgenodigd om te zeggen waar het op staai, zonder ingewikkelde formulerin gen of politiek jargon, gewoon recht voor z'n raap in duidelijke taal. Zoals altijd is de rode draad die door deze avond loopt; poli tiek is niet alles, maar alles is wel politiek. Wie mee wil debatteren. kan zich als kandidaat aanmelden bij Leonie Cals via tel. (0478)546667, bij Petra van Duynhoven via tel. (0478)512293 of bij Piet Molmans via tel. (0478)511873. De vorm waarin gepresenteerd wordt is ontleend aan het televisieprogramma Lagerhuis. De presentatie in Venray is in handen van Petra van Duynhoven. De jury wordt gevormd door Gerard de Beijer, geassisieerd door de winnares van vorig jaar Justine Janssen. De zaal is voor het publiek op vrijdag 16 september vanaf 20.00 uur geo pend en de discussie start om 20.30. Men is van harte welkom om instemming of afkeuring te laten blijken bij de argumentatie zoals die door de debatoren naar voren wordt gebracht. De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een 17-jarige inwoner van Venray aangehou den. Agenten zagen de man rond 03 40 uur zonder verlichting fiet sen over de Albionstraat en spra ken hem aan. Omdat de man gewoon bleef doorfietsen, werd hij even verderop weer aange sproken, waarna de man volgens de agenten geen geloofwaardige verklaring kon geven voor hei rij den zonder verlichting. Toen dit vermoeden werd uitgesproken, beledigde de man de agenten. Hierop werd hij aangehouden en overgebracht naar het politiebu reau. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Intra tuin houdt tot en met dins dag 4 oktober de dieren-stickerac- tie. Dit is een actie waarbij zelf korting geplakt kan worden op dierenproducten naar keuze. De kortingsstickers worden met de Intratuinfolder huis-aan-huis ver spreid. De Dorpsraad Oostrum houdt op dinsdag 6 september in D'n Oesterham een openbare verga dering. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda: bespreking van het con cept dorpsomgevingsprogramma (DOP) en de aanpak van de over last door hondenpoep. De politie is op zoek naar getuigen van een brandstichting die in de nacht van zaterdag op zondag is ontdekt bij een auto die gepar keerd stond bij een woning aan het Penningkruid. Een 15-jarige inwoner van Venray liep rond 00.30 uur met een stel vrienden naar huis en zag dat er brand was ontstaan bij de auto. De jongeren bel den de bewoners van het huis waar de auto stond wakker, waarna het vuur met een emmer water werd geblust. De politie heeft nader onderzoek ingesteld en vermoedt dat de dader(s) een brandend voorwerp tegen de gevel van het huis heeft gegooid dat vervolgens bij de auto terecht is gekomen In het belang van het verdere onder zoek is de politie op zoek naar getuigen. Zij worden verzocht zich te melden bij de politie Venray. telefoonnummer 0900-8844. Pascal de Klein heeft tijdens het persoonlijk kampioenschap van Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray het persoonlijk kampioenschap gehaald van deze vereniging en mede door deze prestatie wist hij beslag te leggen op de Piet Lenssen Memorialbeker. In een rechtst reekse finale versloeg hij zijn vader, Henk de Klein. Afgelopen zaterdag begonnen 28 schutters aan deze erestrijd. Zoals het gebruikelijk is kostte de inschiet- rondes de kop aan zes schutters en werd er volop doorgestreden door de andere personen. Een bij zondere prestatie werd geleverd door Lisanne Stevens, voor het eerste jaar lid en met 41 rake schoten werd zij uiteindelijk twaalfde. Tegen het invallen van de duisternis waren er nog tien personen in de strijd voor het kampioenschap die op zondag morgen verder streden. Het eer ste slachtoffer die morgen was een verrassing. Giel Krijnen, top favoriet voor de eindzege, schoot mis en moest de wedstrijd verla ten. Tegen het middaguur werd besloten, met nog vijf schutters in de strijd, werd besloten om de blokjes te verkleinen. Ria de Klein-Peters viel als eerste op de kleine blokjes af, gevolgd door Joop Linders. Marian Henssen- Coersen werd de beste dame in het algemeen klassement met een derde prijs en toen was het de strijd tussen Henk de Klein tegen Pascal de Klein, oftewel vader tegen zoon. De beslissing volgde met het 189e schot, toen Henk de Klein zijn schot niet op het gewenste doel zag verdwijnen en Pascal de Klein hiermede dus win naar werd van het persoonlijk kampioenschap van de Schutterij. Sinds het overlijden van Piet Lenssen (erevoorzitter) heeft de familie Lenssen een wedstrijd in het leven geroepen ter nagedach tenis aan hem. De winnaar van deze beker is diegene, die in één schuttersjaar de beste schutter in een aantal vooraf bepaalde wed strijden is, waarbij de beslissing over het winnen van deze beker, valt tijdens het persoonlijk kam pioenschap. De winnaar werd dus pas op het allerlaatste moment bekend toen Henk de Klein mistte en Pascal de Klein dus uiteindelijk het kampioenschap won alsmede deze Piet Lenssen Memorialebeker. Danscentrum Janssen staat al ruim 25 jaar voor u klaar om u vrij te laten bewegen over de dansvloer. Naast u wekelijks gezellige dansles in een sfeervolle ambiance, is er een boel meer te beleven. Gezellige dansavonden bij voorbeeld waarop goede muziek voor de juiste sfeer zorgt of een kerstavond om eens een keer chique uit te gaan. Of wat te denken van een buffet-dansant, barbecue, oosterse avond of een euro avond? Het doel van deze avonden is een stukje gezellig heid toevoegen aan de dage lijkse sleur. Wanneer je echt goed dansen hebt geleerd, verleer je het eigen lijk nooit. Heb je eenmaal het ritme onder de knie, dan hoefje niet benauwd te zijn om nog ooit op de dansvloer voor joker te staan. Maar dat neemt niet weg dat het reuzegezellig kan zijn om met vrienden, familie of buren om nog eens opnieuw naar dansles te gaan. Ga dus eens gezellig 'op herhaling' en leer de nieuwste trends op de modernste muziek. Soms verdwijnt na verloop van tijd de routine uit het dansen en gaan de pasjes niet zo soepel meer. De oplossing: een herha lingscursus volgen! Voor alle leeftijdsgroepen heeft het danscentrum wat wils. Kidsswing voor de kids vanaf 4 jaar, streetdance vanaf 10 jaar met speciale groepen voor de wat ouderen vanaf 18 jaar en stijldan sen voor alle leeftijden. Zeker als je wat ouder bent, is dansen een hele goede vorm van bewegen. Wist u dat een uur dansen gelijk staat aan een half uur fietsen of traplopen? Om nog maar niet te spreken over de onderzoeken die er lopen over de geheugentrai ning en de voorkoming van dementie. Tevens starten er nieu we cursussen voor line-dansen 's morgens en 's avonds. Het fijne van line-dansen is dat u niet afhan kelijk bent van een partner en leeftijd speelt geen enkele rol. Wilt u meer informatie over de danslessen, tel: 0478-510500 of loop even binnen bij Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 in Venray. In een garage aan de Pater Bleijsstraat in Overloon is maan dagavond omstreeks 23.40 uur een brand ontstaan toen de 59- jarige bewoner daar aan het klus sen was. De man moest met brandwonden aan armen, buik, benen en gezicht naar het zieken huis gebracht worden. De brand is vermoedelijk ontstaan door las- werkzaamheden die het slacht offer aan zijn auto verrichtte. Toen er brand in de auto ont stond, heeft het slachtoffer zijn auto de garage uit geduwd en liep hij de verwondingen op. De vrouw en de twee zonen van het slachtoffer bleven ongedeerd. De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een 46-jarige inwoner van Venray aangehouden op verdenking van mishandeling. De man wordt ervan verdacht twee personen te hebben mishan deld aan de Sportlaan. Een patrouille werd rond 01.30 uur aangesproken door een beveili- gingsbeamte van een gelegenheid aan de Sportlaan, die verklaarde dat er zojuist iemand was mishan deld. Dit bleek een 20-jarige inwo ner van Melderslo te zijn, die in zijn gezicht geslagen was door een voor hem onbekende man. Vervolgens meldde een Venraynaar zich bij de politie die verklaarde dat hij ook in zijn gezicht was geslagen. Op basis van het gegeven signalement werd de 46-jarige verdachte ter plaatse aangehouden. De aanlei ding voor het handgemeen is ver moedelijk een ruzie over een ver keerssituatie. De politie onderzoekt een inbraak in een woning aan de Merseloseweg. Inbrekers hebben bij de inbraak maandag in de loop van de dag goederen ter waarde van enkele duizenden euro's buit gemaakt. De daders zijn de woning vermoedelijk aan de ach terzijde binnengekomen door een raam te forceren. De buit bestond voornamelijk uit foto- en videoap paratuur. De inbraak vond plaats tussen 8.30 uur en 16.30 uur. De politie van de basiseenheid Venray houdt op zaterdag 3 sep tember een fietsverkoopdag. Tussen 12.30 uur en 13-00 uur kan men op het politiebureau aan de Leunseweg 4 in Venray een kijkje nemen bij de gevonden fiet sen en vanaf 13.00 uur worden de fietsen per opbod verkocht. Het kopen van een fiets is alleen mogelijk voor gedupeerden van fietsendiefstal in het district Venray (gemeenten Venray, Horst aan de Maas, Sevenum, Meerlo- Wanssum, Gennep, Mook en Middelaar en Bergen). Bij de koop is het tonen van de aangifte en een geldig legitimatiebewijs nood zakelijk. Waarschijnlijk is dit de laatste keer dat de politie van de basiseenheid Venray een dergelij ke fietsverkoopdag organiseert. Wie tussen de 12 en 21 jaar kan naar de Jongerenbus van Jongerenwerk Synthese in Venray komen. In de bus is van alles te doen; tafelvoetbal, computers met spellen, tijdschriften lezen, lekker kletsen, spelletjes spelejn, TV kijken, muziek luisteren of gewoon een beetje rondhangen. Ook is er allerlei informatie te vin den over diverse onderwerpen. De bus is telkens van 19.30 uur tot 21.30 uur in Venray te vinden op de volgende plaatsen: Donderdag 1 september Brukske, dinsdag 6 september- busstation, donderdag 8 septem ber Zuidsingel, dinsdag 13 sep tember Wetteling, donderdag 15 september Brukske, dinsdag 20 september Toverbal, donderdag 22 september Landweert (JOP). Voor informatie kan men contact opnemen met Synthese Venray via tel. (0478)517317. De Stichting Dorpsraden- overleg Venray houdt op maan dag 5 september vanaf 20.00 uur een vergadering in gemeen schapshuis Gelderkoel aan de Heidseweg in Heide. Op de agen da staan onder meer de herzie ning bestemmingsplan buitenge bied en de lokale omroep Venray. Nieuw bij Opanka het komende seizoen is breakdance voor de jeugd. In september wordt gestart met een cursus van tien lessen, gegeven door Andrey Kolenchenko. De lessen zijn op dinsdag van 18.15 tot 19.15 uur in Wijkcentrum Veltum. Ook is er weer kids- en streetdance. De les sen gaan van start op 29 augustus en worden gegeven op maandag in basisschool De Vlaswei, wijk Landweert in Venray. Kidsdance van 15.30 tot 16.15 uur voor de groepen 1 tot en met 4. Streetdance van 16.45 tot 17.00 uur voor de groepen 5 tot en met 8. Ook zijn er lessen streetdance voor de jeugd van 12 tot en met 18 jaar. De lessen worden gege ven op maandag van 18.15 tot 19-15 uur in wijkcentrum Veltum. De dansstijl zit tussen hip-hop en jazzballet in. Er wordt gedanst op top-40 muziek. Last but not least zijn er de lessen internationale dans voor volwassenen. Deze worden gegeven op maandag avond van 21.00 tot 22.00 uur en op ndinsdagmorgen van 9.30 tot 11.00 uur, in wijkcentrum Veltum. Dansleidster is Josta Velthuis. Voor alle groepen geldt dat nieuwe leden nog welkom zijn. Men kan ook vrijblijvend eens komen kijken. Meer informatie is verkrijgbaar via tel. (0478)510995 of stuur een e-mail naar info@opanka.nl Kijk ook op www.opanka.nl Bij voldoende belangstelling houdt Zorgactief cursus en servi ce een avond over kinderziektes op maandag 10 oktober van 20.00 tot 22.30 uur in Cuijk. Tijdens deze avond worden de volgende onderwerpen besproken: kink hoest, bof, mazelen, rode hond, waterpokken, exanthema subi tum en infectiosum. Verder wor den onderwerpen als hersenvlies ontsteking, koorts, voedselallergieën, wormpjes, bra ken en diarree bij kinderen behandeld. Voor informatie en aanmelding kan men contact opnemen met Zorgactief cursus en service via tel. (0900)8803 (op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur) e-mail cursus-service@zorg- actief.com De KWF Kankerbestrijding houdt in de week van maandag 5 tot en met zaterdag 10 séptember een collecte. Het thema van de collecteweek is Je kunt iets doen tegen Kanker. Met het geld dat de collectanten elk jaar ophalen, kan meer wetenschappelijk onder zoek mogelijk worden gemaakt. Onderzoek waarmee betere en minder ingrijpende behandelin gen ontwikkeld kunnen worden. Daarom hoeft kanker voor steeds minder mensen het einde te bete kenen. Elke collectant kan zich legitimeren. KWF Kankerbestrijding is te herkennen aan het rood-wit-blauwe logo met de krab en aan het keurmerk van het Centraal Bureau Fondsenwerving. In verband met de ontwikkeling van nieuwe woonwijken is de afdeling Venray van het KWF Kankerbestrijding op zoek naar nieuwe collectan ten. Belangstellenden kimnen zich hiervoor melden bij mevrouw Stoks via tel. (0478)586659. Men kan een gift overmaken op giro 26000. Kring Venray van het Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap (LGOG) viert op zaterdag 17 september haar 50- jarige bestaan. Dit wordt gevierd vanaf 14.30 uur in de foyer van Schouwburg Venray tijdens een feestelijke vergadering voor leden en genodigden. Tijdens de verga dering houdt gedeputeerde van de provincie Limburg, de heer B. Kersten een feestrede en is er een optreden door muziekgezelschap Mallemoer. Hoogtepunt is de ont hulling van een maquette door de leden Kruysen en Gootzen. De maquette (gemaakt door de heer Van Maarschalkerwaard) geeft een beeld van Venray omstreeks 1939, dus voor de verwoestingen in de Tweede Wereldoorlog. Na de onthulling wordt de maquette aangeboden aan de gemeente Venray. Voorlopig is de maquette te bezichtigen in het portaal van de schouwburg. Aan de TU in Eindhoven, facul teit technische natuurkunde is Rik Vullings uit Venray cum laude geslaagd. Ehieleri wwm/ Chevroletdealer voor de regio Venray/Horst verkoop nieuwe Chevrolets verkoop gebruikte auto's onderhoud en reparatie originele onderdelen I originele accessoires Keizersveld 55 Venray 0478-586200 www.autoghielen.nl Leden van DOS Venray halen op maandag 5 september oud papier op in de wijk Landweert 111. Het papier voor 9-00 uur aan de straatkant gereed zetten. Leden van Red Stars halen op vrijdag 2 september tussen 18.00 en 20.00 uur oud papier op in de wijk Zuid tussen Zuidsingel, Prins Bernhardstraat, Nassauplein en de nieuwe flats Vlierstraat Zij ver zoeken het oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebundeld. U kunt ook oud papier brengen naar de container bij de tafeltennishal, Kiosk la, Venray, Wijk Brukske nabij basis school de Foekepot. Openingstijd: dinsdags van 18.00 - 20.00 uur, zaterdags 09-00- 12.00 uur. Meer informatie: Jac Linders (tel.588411) of Peter Bouwmans (tel.589134). Tijdens de Fietsvierdaagse Venray heeft het rad van avon tuur vier dagen gedraaid voor de Zonnebloem afdeling de Burggraaf. De Zonnebloem zet zich in voor zieken en gehandi capten die dreigen te vereenza men. Natuurlijk kennen een hele boel Nederlanders de bekende Zonnebloem boot. Deze boot is dringend aan vervanging toe en het besluit om een nieuwe boot met alle moderne voorzieningen te laten bouwen is al genomen. Maar de Zonnebloem en dus ook de afdeling De Burggraaf, doet veel meer. Een grote groep goed opgeleide vrijwilligers bezoekt met grote regelmaat de gasten. Verder worden er regelmatig gezellige middagen en dagtoch ten gehouden. Op dinsdag 6 sep tember vanaf 14.00 uur is er weer een gezellige middag. Het bestuur van de fietsvierdaagse heeft voor het jaar 2005 deze Zonnebloem afdeling aangewe zen als het goede doel. Dit bete kent dat de volledige opbrengst van het rad van avontuur, aange vuld met spontane giften door de vrijwilligers van de fietsvierdaag se, ten goede komt van deze afde ling. Op dinsdag 6 september vanaf 14.00 uur wordt het bedrag, overhandigd ten over staan van de gasten en vrijwilli gers van deze afdeling, in Den Hoender aan de St. Ursulastraat overhandigd. Tegen een 23 jarige automobi list uit Venray is vorige week don derdag proces verbaal opgemaaki voor het rijden onder invloed var alcohol. De man reed omstreek.' 23.35 uur op de A73 ir Vierlingsbeek. De politie onderzoekt eer inbraak in een woning aan d< Wagnerstraat. Woensdag ronc het middaguur werd in dez< woning door twee personen inge broken. Zij verschaften zich d< toegang door een ruit te forceren Uit de woning werd ondere foto apparatuur gestolen. De ovei buurman die glasgerinkel ha< gehoord en poolshoogte wa gaan nemen, overliep de twe< daders. Hij omschreef een dade als een man tussen de 18 en 2. jaar oud, ongeveer 1.65m groo met een fors postuur. De mai heeft een lichtgetinte huidskleu en droeg een rood petje, eei lichtbruine suede jas, een blauw* spijkerbroek en wit/rode spori schoenen. De tweede dader i volgens de overbuurman ee; man, eveneens tussen de 18 e: 23 jaar oud, ongeveer 1.80r groot met een mager postuur. D dader heeft zwart stekelhaar e. droeg een zwart jack, een blauw spijkerbroek en witte sportbroi ken. Bij het zien van de overbuu man vluchtten de daders d woning uit. Gezien het tijdstif rond 12.00 uur 's middags, zo het mogelijk kunnen zijn dat meer getuigen zijn die de dadei hebben gezien. Getuigen worde verzocht contact op te neme met de politie Venray, via h< algemene telefoonnummer 090i 8844. Ben je student en wil je graag bijverdienen? Wij hebben werk voor je als processor. Je werkt dan in het moderne logistieke bedrijf Flextronics in Venray. In teamverband maak je daar bestellingen verzendklaar. Interesse? Neem contact op met OTTO Uitzend Kracht. Bel 0478 - 52 99 99 of doe de flextest www.OTTOwerkt.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 11