isi EB TH^MASSON WOONHUIZEN C rel Fijen Makelaardij een kwestie van vertrouwen PEELRAND MAKELAARDIJ WENST IEDEREEN EEN FIJNE ZOMERVAKANTIE!!! Halfjaarcijfers 2005 ca Peelrand (™!T Te koop gevraagd n Snel en goed PEEL EN MAAS Donderdag 14 juli 2005 - Pagina 4 Wj OPEN DAG 23 JULI 12.00-15.00 uur Arcen, Trip 5A Vraagprijs: op aanvraag Zeer sfeervol woonhuis gelegen in het pittores ke Maasdorp Arcen, De woning is gebouwd in 2001Perc. opp.: 391 m2. Inhoud ca. 560 m3. Indeling; leefkeuken gelegen aan de voorzijde v.v. luxe apparatuur. Zeer ruime woonkamer (ca. 47 m2) met openslaande tuindeuren naar ter ras. Ruime bijkeuken voor opstelling wasmachi ne en droger. Ie verd.: 3 ruime slaapkamers en luxe badkamer v.v. ligbad, douche, wanddoset en wastafel. Fraai aangelegde tuin gelegen op het westen. Eigen achterom. Merselo, Den Tiel 4 Vraagprijs: op aanvraag Wij bieden te koop aan een fraaie woonboerde rij gelegen op 10.800 m2 grond. Bij binnen komst betreedt u de nostalgische bijkeuken en keuken. De woonkamer is knus van opzet. De kelder is vanuit de keuken toegankelijk. In het tussenportaal naar de voormalige stallen treft u badkamer en toiletruimte aan. Op de verdieping zijn 4 slaapkamers gelegen. Een gedeelte van de stallen is ingericht als speelkamer. Rust en ruim te vindt u hier bovenal Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garage op een kavel van ca. 455 m2, L-vormige woonkamer, moderne keu ken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast. De bad kamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereik baar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Kortom: een woning met cachèt Castenray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis gelegen op een kavel van 270 m2. Bouwjaar 1976. Langgerekte oprit met vrijstaande garage. Ruime aparte vrije achterom. L-vormige woonkamer en open keuken. Op de 1e verdieping zijn 3 slaap kamers, badkamer en aparte ruimte met trapop- gang naar 2e verdieping toilet en aansluiting wasmachine.Op de 2e verdieping treft u een 4e slaapkamer aan met bergruimte. De tuin ligt op het noordwesten. Venray en Horst liggen op korte afstand. Venray, De Boog 12 Vraagprijs: 279.000,- k.k. Vrijstaande woning met 5 slaapkamers en inpan dige garage. Vanuit de hal bereikt u de woonka mer v.v. eiken planken vloer. Via een schuifpui is de keurige tuin bereikbaar. Optimale privacy. Moderne keukenopstelling v.v. luxe inbouwap- paratuur. 1e verdieping met slaapkamers en moderne badkamer v.v. douche met wand, was tafel met ombouw ligbad en wanddoset. 2e ver dieping bereikbaar via vaste trap 2 slaapkamers Een pand voor jong en oud. Perceeloppervlakte 230 m2. Inhoud ca. 460 m3. U wilt toch ook op loopafstand van het centrum wonen Broekhuizenvorst Kerkstraat Verkoopprijzen vanaf173.000,- v.o.n. In het centrum van Broekhuizenvorst nieuw te bouwen, 7 Appartementen 4 Eengezinswoningen De appartementen en eengezinswoningen zijn gevarieerde types en zijn inclusief een "berging en parkeerplaats. De appartementen en eenge zinswoningen vormen 2 woonblokken. Castenray, Lollebeekweg 22 Prijs op aanvraag. Vrijstaand landhuis met vrijstaande garage en ruime oprit gelegen in landelijke omgeving bui ten de kern van Castenray. Perceeloppervlakte: 2055 m2. Indeling: souterrain (kelder met pro visieruimte). Doorzonkamer, dichte keuken v.v. keramische kookplaat, magnetron, koelkast en vaatwasser. Bijkeuken met aansluiting wasma chine. 1e verd.: overloop met vide, 3 slaapka mers en verzorgde badkamer met ligbad, dou che, wanddoset en vloerverwarming. De 2e verdieping is bereikbaar via vast trap. Vrij uit zicht aan voor- en zijgevel. Maashees, Hogeweg IB Koopprijs: 429.000,- v.o.n. Onder architectuur omgetoverde woonboerderij tot ruim statig herenhuis met inpandige garage gelegen in net idyllisch dorpje Maashees. Indeling begane grond: woonkamer, royale keuken, wasruimte, berging en garage. 1e ver dieping: 3 slaapkamers, badkamer en grote hobby- werkruimte. Eindfase: wind- en water dichte bouw (buitencasco). Deze woning geeft voor tijdige beslissers de mogelijkheid om naar eigen inzichten aanpassingen te laten uitvoe- Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande luxe afgewerkte bungalow met alle voorzieningen gelijkvloers. Souterrain met opslagkelder, woonkamer, zeer ruime leefkeuken 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer, Het terras is geheel betegeld. Netjes aangelegde tuin met vij ver en veel privacy. Garage en carport geschikt voor grote amper, Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen, Perceelopp.' 1 ha 72 a 80 ca, extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Souterrain,fitnessruimte/biljart zaal. Beg. gr.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken, bij keuken en doucheruimte. Op de 1e verdieping zijn 4 slaapkamers en de badkamer. Hinderwetvergunning voor het houden van 16 paarden. Venray, Verdistraat 9 Vraagrijs: 159.000,- k.k. Goed onderhouden hoekwoning gelegen in de wijk '"Brukske" met kleinschalig winkelcentrum binnen handbereik. Semi open keuken v.v. moderne inrichting met apparatuur. De woonka mer en de hal zijn voorzien van plavuizen. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een moder ne badkamer met ruim ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e verdieping: ruime bergzolder mid dels vaste trap. Tuin op het zuidoosten. Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Schuurtje aan de voorzijde. Langgerekte oprit. Perceeloppervlakte 196 m2. Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: 255.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonkamer, bijkeuken, badkamer, toilet. 1e ver dieping: 4 slaapkamers. Achtertuin met vrije ach terom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit VR Economy combi-ketel geplaatst in 2001. Kortom: een bezichtiqinq waard!! VOOR DE OVERIGE WONINGEN, (ca. 50!) ZIE ONZE WEBSITE Well, Sterrenbos 18 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Zeer sfeervol halfvrijstaand woonhuis met bij zondere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonkamer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken. De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinkamer met aansluiting op terras. De tuin met niveau verschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijkruimte recentelijk verbouwd. Op de ver dieping zijn 3 slaapkamers en een ruime over loop. De badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeloppervlakte 336 m2. U zult verrast zijn van de ruimte! Blittterswijck, Mgr. Martensstraat 2 Vraagprijs: 495.000,- k.k. Zeer exclusieve royaal verbouwde villa. Perceelopp. 1165 m2. Bouwjaar 1970. Inhoud ca. 1500 m3. Luxe woonkamer (59 m2), ruime leefkeuken voorzien van alle luxe. Slaapkamer met grote inloopkast, moderne luxe badkamer. 1e vèrd.: ruime overloop en 2 slaapkamers. Verder is er een subtropisch zwembad (12 x 5 m) en een grote sauna met Turks stoombad, Geheel ommuurde tuin met prachtig aangelegde Japanse tuin. Voorts zijn er een 3-tal paarden- boxen aanwezig. Merselo, Testrik I Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand landhuis op een prachtige locatie. Perc. opp.: 11896 m2. Inh. ca.855 m3. Bouwjaar 1939 waarna regelmatig gerenoveerd. Ind.: keurige moderne keuken, bijkeuken met toegang naar provisiekelder, aparte toiletruimte, zeer ruime woonkamer met vide, ouderslaapka mer met grote inloopkast en moderne badkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer. Verder een grote vrijstaande schuur. De paarden- c.q. natuurliefhebber zal zich hier zeker thuis voelen. Wanssum, len de Neej Erf 24 Vraagprijs: 199.500,- k.k. Zeer ruime hoekwoning met aanpandige gara ge. Perceeloppervlakte 283 m2. Begane grond: gesloten eetkeuken met afzuigkap, gasfornuis, koelkast, oven en dubbele spoelbak, ruime woonkamer met tuindeuren. Op de 1e verdie ping treft u drie ruime slaapkamers aan met inbouwkasten. De badkamer is voorzien van wastafel, ligbad en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met ruime slaapkamer en bergruim te, C.v. combiketel 2000. Overdekt terras en fraai aangelegde tuin met vrije achterom. Woning geheel voorzien van hard houten kozij nen met dubbel glas en rolluiken. Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Ruim appartement (ca. 120 nT) met eigen gara gebox gelegen in geliefd gedeelte van het cen trum van Venray. Het appartement ligt op de 2e verdieping in residentie "St. Jozefpark". Ruime woonkamer (ca. 35 m') met gesloten keuken v.v. elektrische kookplaat, koelkast en combi oven. Bijkeuken/berging met aansluiting was machine en ketelopstelling. 2 ruime slaapka mers, toiletruimte, badkamer met ligbad, dou che met wand en wastafel. Garagebox met automatische deuropener. Ruim balkon 12 mJ toegankelijk via woon- en slaapkamer. Servicekosten ca. 103,-. In het appartement is een lift aanwezig. Venray, Helfrichstraat 43 Huurprijs: 900,-/mnd Tijdelijke verhuur van keurig onderhouden woonhuis in de nabijheid van net centrum van Venray. Ruime woonkamer, aparte keuken voor zien van 5-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkasten combi-magnetron. Op de 1e verdieping treft u aan 3 ruime slaapkamers en een keurige badka mer. De 2e verdieping is via vaste trap toegan kelijk. Hier is nog een slaapkamer en een dou cheruimte met douche en toilet. Perceel oppervlakte 150 m2, De woning is te aanvaar den vanaf september 2005 en wordt gemeubi leerd verhuurd. Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 389.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een ruime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ca. 645 m3. Indeling begane grond: woonka mer, slaap- c.a. studeerkamer, ruime keuken en berging c.q. hobbyruimte. Ie verdieping: 4 slaapkamers en badkamer. De ruime tuin is gele gen op het noordoosten. Gelegen in een rustige omgeving. Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Keurige vrijstaande woning gelegen in de kem van Oostrum. Perc, opp. 356 m2, Inhoud 560 m3. Bouwjaar 1997/98. Indeling: souterrain met provisiekelder, ruime hal met toiletruimte en h.h, eiken trap naar 1e verdieping. Woonkamer met veel lichtinval; eiken parketvloer en schuifdeur naar fraai terras, zeer luxe keuken met kookei- land en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken met voorraadkast. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, ligbad en douche met wand. 2e verd.: slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad. Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek heren huis gelegen in hartje Venray. Inhoud woning 650 m3. vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 mz, 15 m2, 31 m2). De gehele begane grond is v.v, een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloerverwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vanuit de keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badkamers. Vrije achterom in combinatie met garage behoort tot de mogelijkheden. Venray, Prins Bernhardstraat 29 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van venray. De woonkamer is v.v. een keurige parketvloer. De keuken is netjes om de hoek weggewerkt. Lichtinval in de woonkamer geeft een ruimtelijk gevoel.Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de garage. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers en een badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel. 2e verdieping: slaapkamer en bergruimte toe gankelijk via vaste trap. De tuin is zeer sfeervol ingericht en biedt veel privacy. De ligging is ""'5 m2. Ir'1 Noord-Oost. Perc.opp. 275 m2. Inhoud 510 m3. Venray De Gouden Leeuw 148 Vraagprijs: 148.500,- k.k. Keurig appartement gelegen in het fraaie cen trum van venray. Het appartement beschikt over een balkon aan de voorzijde, gelegen op het oosten en een balkon aan de achterzijde, gele gen op het zuid-westen. Woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, badkamer, aparte berg ruimte met ketelopstelling. Eigen parkeerplaats en grote berging in de kelder. Bouwjaar 1982 Bijdrage Vereniging van Eigenaren: 75.- Ideaal voor degene die wil wonen in een stadse omge ving. Arcen, Dominee Kingstraat 15 Vraagprijs: 169.000,- k.k. Zeer fraaie starterswoning met vrijstaande gara ge. Moderne open keuken, ruime doorzon woonkamer v.v. eiken parketvloer Bijkeuken met aansluiting wasmachine. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: via vaste trap naar zolder met inbouwkast en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Woning deels v.v. kunststof kozijnen, dubbel glas en rolluiken. Ruim perceeloppervlak van 195 m2 Goed onderhouden woning die u echt van binnen moet zien! Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakelaar NVM Woonptein REGISTER-TAXATEUR Tijdens de weken 30, 31 en 32 zijn wij op zaterdag niet telefonisch bereikbaar. patersstraat 21a 5801 at venray t 0478-63 69 22 - t 077-398 12 60 - f 0478-63 69 14 www.carelfijen.nl Grotestraat 7,5801 BD Venray Tel.: 0478-550651 Fax: 0478-550649 WWW.MAKELAARDIJTHOMASSOni.niL VENRAY Boterbloem 25 VENRAY Langstraat 19 ff Perceelopp. 161 m2 Vraagprijs: 172.000,= k.k. Perceelopp. ca 145 m2 Vraagprijs: 175.000,= k.k. Starterstussenwoning in kindvriendelijke wijk land weert op loopafstand van de basisschool. Ruime woonka mer, halfopen keuken, bijkeu ken, badkamer en 3slaapka- mers, op de zolder' een 4e slaapkamer. Deze woning is eventueel inclusief alle wlt- goedapparatuur zoals wasma chine en koel/vriescombinatie. Olt pand uit 1912 is Ideaal voor de han dige starter. De ligging is zeer centraal t.o.v. winkelvoorzieningen (loopaf stand). De afgelopen Jaren zlln de vol gende elementen vernieuwd. In 1999 is het dak geïsoleerd en de balklaag ver nieuwd. De CV ketel In 2002 en de kozij nen In 1993. B.g.g, Hal, L-vormlge woon kamer, open keuken, Bijkeuken mei aan sluitingen voor wassen/vriezen/drogen. Tollet. Badkamer met ligbad en doucheca bine 1e verdieping 2 slaapkamers Tuin gelegen op hel zuidoosten vbo(^makelaar Woanplein mmm, UlTlburg. SCVM |qp vaa makelaar/taxateur in onroerend goed Luxe vrijstaande woning van ca. 750 m2 op perceel van 662 m2, gelegen op industrieterrein. Met o.a.: souterrain: ideaal aan te passen tot kantoor c.q. praktijkruimte. Beg. grond: woonkamer, serrekamer, keuken, bijkeuken, le verd.: nieuwe badkamer, 3 slaapkamers. Een pand voor liefhebbers van een luxe pand in combinatie met privacy en eventueel beroep aan huis. VRAAGPRIJS: 369.000,- K.K. RaboMakelaardij Zuid, Markt 21a, Postbus 17, 5450 AA MILL Tel. (0485) 454 151, Fax (0485) 452 540, info<®rabomakelaardijzuid.nl RaboMakelaardij Zuid méér dan een makelaar! www.rabomakelaardijzuid.nl B.'IIJ.l 'i Aan de rand van Wellerlooi met zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een vrij uitzicht over de landerijen staat dit vrij staand woonhuis met garage op een kavel van 660 m'. Het pand is recentelijk geren oveerd, zaken als toilet, badkamer en CV ketel zijn vernieuwd. Vraagprijs: €279.000,- k.k. Horst, Blauwververstraat 18 Op een schitterende locatie aan de rand van Horst staat dit uitermate degelijk gebouwd vrijstaand woonhuis met garage in een eigentijdse architec tuur. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 Aan de rand van Broekhuizenvorst, gelegen op een royale kavel (675 m!) staat deze goed onderhouden vrijstaan de woning met aanbouw en vernieuwde Keuken ('00). Vraagprijs 319.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Op een schitterende, bosrijke locatie Gelegen, staat dit vrijstaand uitge bouwd Woonhuis met geheel onderkei- derde vrijstaande Garage. Er bestaat de mogelijkheid tot wonen op 1 niveau. Vraagprijs 415.000,- k.k. Wellerlooi, Kruisstraat 24b Als u langs deze woning rijdt ziet u aan de buitenkant niet hoeveel woon comfort deze zeer ruime vrijstaande woning te bieden heeft. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Ysselsteyn, Ysselsteynseweg 37 Op een vrijgelegen locatie in het bui tengebied van Ysselsteyn-Heide, op een kavel van 5.240 m', staat deze vrij staande woonboerderij met inpandige garage. Vraagprijs: 459.000,- k.k. Oostrum, Ghunenbeek 16 Deze verrassend ruime, onder architec tuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) met mogelijk heid voor kantoor/praktijk aan huis. Vraagprijs 398.000,- k.k. Venray, Melchiorhof 5 Royaal vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verdie ping. De tuin met vrije achterom biedt optimale privacy (389 m!). Vraagprijs 339.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Mgr. Hanssenstraat 26 Op een vrij gelegen kavel, staat dit op de begane grond, zeer royale en uitge bouwde vrijstaande woonhuis met vrij staande garage (mogelijkheid om op 1 niveau te bewonen). Vraagprijs 298.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruim te binnen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 198.000,- k.k. Oostrum, Spurkterdijk 6 Landelijk gelegen, geneel verbouwde langgevelboederij v.v. alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakteris tieke elementen. Vraagprijs 649.000,- k.k. Well, Grotestraat 25 Dit ruime karakteristiek woonhuis met appartement en een unieke hobby schuur is gelegen aan een van de oud ste straatjes in het dorpje Well met aan de achterzijde direct contact met rivier de Maas. Vraagprijs: 449.000,- k-k. In het Centrum van Venray, op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de Oranjebuurt gelegen, vrijstaand woonhuis met aange bouwde garage en overdekt terras. Vraagprijs: €279.000,- k.k. Wanssum, Meerloseweg 13a Op een schitterende locatie, met aan de voorzijde uitzicht over de landerij en, aan de rand van het dorp Wanssum staat dit multifunctioneel vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 360.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND Venray, Annie Romeinstraat 2 Jong, perfect onderhouden, halfvrij staand woonhuis met garage, vrije ach terom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakkapel, gelegen op een royale kavel. Vraagprijs: 265.000,- k.k. Wanssum, De Houskuilstraat 16 In het dorpje Wanssum ligt aan een kindvriendelijke straat dit halfvrij staand woonhuis met aanbouw over de gehele breedte ('02), waardoor het teefoppervlak op de begane grond wordt vergroot. Vraagprijs: 197.000,- k.k. Venray, Paterslaan 3a Deze royale, halfvrijstaande jonge woning met vrijstaande garage is gele gen in het centrum van Venray. De ruime, zonnige op het zuiden gelegen tuin beschikt over een vrije achterom. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Venray, Sanshofstraat 36 Deze halfvrijstaande woning met vrij staande garage, vrije achterom en riant perceel van 395 m' is gelegen in een rustige woonstraat in de wijk Veltum op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Venray, Silene 8 Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met luxe, moderne aanbouw en verlengde garage, gelegen aan een schitterende woonstraat in de wijk Landweert met aan de voorzijde een groenvoorziening met speeltuin. Vraagprijs: 255.000,- k.k. Venray, Zandbleek 40 Op een van de meest gewilde locaties van Venray, op steenworp afstand van het centrum staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Tegenover is er een groenvoorziening en de achterzijde is geheel vrijgelegen. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Broekhuizen, Ellenberg 25 In een rustige woonomgeving in het kerkdorp Broekhuizen, staat aeze ruime, goed onderhouden halfvrijstaan de woning met garage en carport. Vraagprijs: 184.000,- k.k. Venray, Kaardebol 22 Op een leuke kindvriendelijke locatie schuin tegenover een groenvoorziening met speelmogelijkheden, staat dit half vrijstaande woonhuis met garage. Vraagprijs 249.000,- k.k. Kaardebol 47 te Venray Pavanestraat 8 te Venray Kroonkruid 52 te Venray Sjj Zilverschoon 3 te Venray Heidseweg 67 te Heide Eikenlaan 17 te Venray Sanshofstraat 62 te Venray Meterikseweg 99 te Horst i:;? Papenbeek 27 te Well Menuetstraat 20 te Venray Gentiaan 38 te Venray Gratenstraat 7 te Venray Jerusalem 41 te Venray Gebrandystraat 8 te Venray Langstraat 8 te Venray Menuetstraat 8 te Venray l Zevenblad 19 te Venray j Gussenstraat 6 te Leunen 5; Marjolein 18 te Venray Ranonkel 8 te Venray Kruidenlaan 102 te Venray St. Servatiusweg 38 te Venray Ranonkel 17 te Venray Mozartstraat 3 te Venray Bredeweg 5 te Holthees Eligiusweg 15 te Venray Patersstraat 42 te Venray St. Servatiusweg 22 te Venray Brennerlaan 14 te Venray Sleutelbloem 6 te Venray Mgr. Hanssenstraat 47 te Oostrum Bosweg 3 te Venray Meerloseweg 5 te Wanssum Koenraadhof 1 te Venray Ooyenseweg 9b te Broekhuizenvorst Eindstraat 9 te Venray Eikenlaan 15 te Venray Kruisdistel 2 te Venray Eindstraat 17 te Venray Hoekendaalse Velden 49 te Bakel Speelweide 48 te Bakel Bergroosstraat 12 te Bakel Burg. Schafratstraat 46 te Boekei Churchillstraat 12 te Venray Elsteren 11 te Well lb Vingerhoedskruid 51 te Venray Mambostraat 41 te Venray Wasbloem 4 te Venray Kroonkruid 57 te Venray Kruidenlaan 211 te Venray Venrayseweg 23 te Wanssum Kruidenlaan 54 te Venray Kruidenlaan 68 te Venray Wilh. Sangerstraat 23 te Venray Zevenblad 42 te Venray Eikenlaan 7 te Venray Vingerhoedskruid 54 te Venray Past Ruttenstraat 3 te Venray Isabella hof 34 te Venray Bosschermolen 10 te Venray Pr. Bernhardstraat 76 te Venray De Hees 32 te Sevenum Wilh. Sangersstraat 8 te Venray Waarvan de laatste 4 weken (onder voorbehoud): Laurahof 8 te Venray Clara Wichmannstr 49 te Venray Pr. Beatrixstraat 16 te Venray Mr de Haanstraat 11 te Leunen Muurpeper 2 te Venray Brouwerstraat 20 te Well lb Isabellahof 7 te Venray Spoorstraat 46 te Tienray Lelie 26 te Venray Mr. Bergerstraat 2a te Broekhuizen Kruidenlaan 82 te Venray Horsterweg 1 te Broekhuizen Matterhornlaan 32 te Venray Christoffelkruid 56 te Venray Pavanestraat 118 te Venray Etnalaan 14 te Venray Sparrendreef 20 te Oostrum lb Penningkruid 65 te Venray jan feb nart apr mei jun Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: 412.000,- k.k. Wanssum, Merelhof 14 Aan een doodlopend straatje, in het dorp Wanssum gelegen, op een kavel van 1.013 m!, staat deze goed onder houden splitlevel bungalow met dubbe le garage. Vraagprijs: 6 389.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije ach terom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden Aan een van de mooiste en rustigste woon straten in de wijk Landweert op een schitte rende kavel van ca. 770 m' staat deze onder architectuur van Dhr. Colsen getekend zeer royale (ca. 900 m!) en functioneel ingedeel de luxe villa. Vraagprijs: 469.000,- k.k. Deze zeer moderne onder architectuur gebouw de vrijstaande woning met gigantische aanbouw en vrijstaande garage is gelegen op een kavel aan de rand van de wijk Landweert, nabij uit valswegen naar de A73. Vraagprijs: €398.000,- k.k. H Makelaardij nvm L TAXATEUR Venray, Kroonkruid 62 Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert ligt deze uitstekend onder houden, en vooral op de begane grond luxe uitgevoerde halfvrijstaande woning met tuinhuis en vrije achterom. Vraagprijs 196.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs 229.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met serre en garage in gebruik als kantoor/praktijk ruimte. Het pand is in prima staat van onderhoud, recentelijk is de keuken geheel vernieuwd. Vraagprijs 274.000,- k.k. Broekhuizen, Veerweg 5 Op een zeer forse kavel van 1.185 m! gelegen, royaal uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met een directe lig ging aan de maas. Collegiale verkoop. Vraagprijs 269.000,- k.k. Horst, Vermeerstraat 6 Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001. Zaken als keuken, badkamer, kozijnwerk en ketel verkeren in absolute nieuwstaat (2001). Vraagprijs 279.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in het kerk dorp Oostrum gelegen, zeer ruim, vrij staand geschakeld woonhuis met inpan dig bereikbare garage en een leuke, kind vriendelijke tuin op het zuiden. Vraagprijs 274.000,- k.k. Venray, De Boog 16 Op een van de toplocaties in het centrum Van venray, staat dit vrijstaand gescha keld woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 309.000,- k.k. Ysselsteyn, Dopheide 27 Luxe geschakelde vrijstaande woning mët grote garage/carport en vrijstaande ber ging, gelegen in een jonge wijk. een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs 264.000,- k.k. Venray, St. Antoniusveldweg 34 Op een mooie locatie met vnj uitzicht, staat dit via de garage geschakelde, vrij staande, royale woonhuis met dakterras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 289.000,- k.k. Venray, Maijolein 20 Op een kindvriendelijke locatie aan de rand van de woonwijk Landweert staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met gara ge. Aan de achterzijde grenst de tuin met net "groen" waardoor een maximale pri vacy verzekerd is. Vraagprijs 249.000,- k-k. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig appartementencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld apparte ment. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, De Laterije 8 Midden in het hartje van Venray, staat dit jonge, royale, luxe afgewerkte appartement op de 2e verdieping met een eigen parkeerplaats en berging in het souterrain. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Grotestraat 12 Op een van de meest aantrekkelijke locaties in de kem van Venray op de hoek Grotestraat/Schoutenstraatje staat dit Gemeentelijk Monument. Wij kun nen u hier de basis voor een riante woonplek in het Centrum aanbieden. Vraagprijs: op aanvraag. Venray, Henscheniushof "Henscheniushof" in hartje venray wordt gerealiseerd! Er worden apparte menten (maisonnettes) te koop en te huur aangeboden, alle gelegen op de le en 2e verdieping van het complex. Vraagprijs: op aanvraag. Venray, Henseniusstraat 19 Midden in het centrum van Venray gele gen appartement (op de begane grond met tuin), met een aparte berging in het Souterrain en een eigen parkeerplaats. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de bega ne grond, met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, schitte rend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. 1 Overloon, De Vers 225 Deze recreatiewoning is gelegen op een royale kavel van ca. 500 nri op vakan tiepark "De Vers" in de bosrijke omge ving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinber- ging, is gelegen in het bungalowpark de Heideree Duinen op een ruime kavel van 497 m'. Vraagprijs: 149.000,- k.k. 1 Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrij staande waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 235.000,- k.k. IN ALLE PRIJSKLASSEN. Directe definitieve aankoop en geen makelaars kosten. Aanvaarding direkt of op langere termyn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij De Vlies 24 5814 AH Veulen telefoon 0478 630375 fax 0478 630483 gsm 06 18137602 email ats.dirkx@planet.nl Onderhoud en vervanging van centrale verwarming Badkamerrenovaties Installatiewerk ton dirkx technische service I DEALERSCHAP ZWEMBADEN Verkoop, aanleg en onderhoud van opbouw en inbouw-zwembaden ve RaboMakelaardij Zuid, VENRAY SMAKTERWEG 21, FRANSSEN KEUKENCENTRUM, Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray WWW.peelrand.com Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com WWW.TUnda.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4