Marion Loeffen krijgt Bartelstrofee ISBV Kelly Willems naar Europese jeugdkampioenschappen Buitenlust 1 en 2 aan de leiding Goud voor Ron v.d. Hoff 5x5 hockey avondcompetitie w 1 De Peelrunners Atletiek Venray De Jumpers Ruiterdub St. Jan 15 TIBHAR SMA SH 28/R Zomerbridge Carjump Veulen Rijvereniging Ons Genot Motorcross TV Venray HBSO de Vrolijke Schutters Mudhunters Het Alvertje Oostrum fcob PEEL EN MAAS Donderdag 14 juli 2005 - Pagina togE In de le klasse van de midgetgolf- competitie heeft Buitenlust 1 in Nuth goede zaken gedaan door de uitwed strijd tegen Zicht Nirve 2 met klein verschil te Winnen. Tevens zagen ze voornaamste concurrent en koploper Geldrop 3 met 8-0 en 53 slagen ver schil het onderspit delven tegen Zicht Nirve 1, waardoor Buitenlust 1 de lei ding weer kon overnemen. Aanvankelijk zag het er nog niet zo florissant uit, want de eerste ronde werd met 103-108 verloren en boven dien werd er niet vlekkeloos gespeeld. De tweede ronde bracht niet alleen een kentering teweeg, maar ook het heilige vuur, waardoor het geloof in eigen kunnen weer werd opgevijzeld. Winst met één slag (103-102) in de tweede ronde. Na de pauze kwam de beste score op het bord: 4 slagen winst (103-99), waar door de tussen stand 4-2 in Venrays voordeel was met exact hetzelfde aantal holeslagen als de tegenstander: 309. De laatste ronde moest met mini maal één slag gewonnen worden voor een ruime zege. Het werden er uitein delijk drie: 104-101. Het verdiende resultaat was een 6-2 (413-410) victo rie en daarmee heroverde Buitenlust 1 de leiding met nog drie wedstrijden te gaan (september). Beste speler was Jan Engels met 97 slagen. In de 2e klasse speelde koploper Buitenlust 2 een prima wedstrijd tegen het zeker niet slecht spelende Heeze 1, maar de thuisploeg bleek veel te sterk. Onder aanvoering van uitblinker Huub Straatman, die met 89 slagen veruit de beste speler van de wedstrijd was, werden de Brabanders teruggedron gen, alleen in de tweede omloop kwa men ze aardig dichtbij (105-108), maar verder was hun stootkracht te gering om de lijstaanvoerder te ver ontrusten. Het uiteindelijke resultaat was een 8-0 (403-450) overwinning, waardoor een goede stap werd gezet voor een terugkeer naar de le klasse. De score van 89 van Huub Straatman beteken de een evenaring van zijn PR van april 2000. Buitenlust 3 trad in Eindhoven aan om Eindhoven 2 te bekampen en het werd een enerverende wedstrijd door het ontbreken van de beste spe ler bij de thuisploeg. De eerste ronde ging met 3 slagen verloren, de twee de met vier. Na de thee werd uit een ander vaatje getapt en werd de tegen stander met 121-117 verslagen. Helaas konden zij dit in de laatste ronde geen vervolg geven, waardoor er een 6-2 (513-523) nederlaag werd geleden. Leo Wilms was met 126 sla gen de beste speler van zijn team. Onderlinge Competitie De spanning begint opnieuw te stij gen. Na diverse aflossingen aan de kop van het klassement gedurende het seizoen, kruipen de spelers aan de top steeds dichter bijeen. Op de der tiende dag bijvoorbeeld was het Jan Engels, die met 69 slagen de beste score van de dag neerzette en tevens een 64) overwinning boekte op Grad Arts. De maximale winst van 6-0 bereikten ook Gerrit Janssen (70) tegen Thieu Vranken en Huub Straat man (73) tegen Piet van der Eist. Het duel tussen de koplopers Jan van Dijk bij de heren en Fieke van Ham bij de dames eindigde in een 6-0 winst voor de heer, maar beiden zullen aller minst tevreden zijn met hun scores. Harrie Lenssen (70) versloeg teamge noot Gerrit Vermeulen (75) met 4-2, nadat hij de eerste ronde nipt aan zijn tegenstander moest laten (21-22). Ton Hendriks was dicht bij de maxi male winst tegen Annie Litjens en hoewel de scores (80-84) dicht bij elkaar lagen, bleekt Ton Hendriks met 5-1 toch wat slagvaardiger. Truus Arts speelde een prima wedstrijd tegen outsider Pierre Dean, die ondanks zijn score van 73 slagen een prima wed strijd speelde, maar toch een ronde aan de tegenstander moest laten: 24- 25. De meest spannende partij was die tussen beide echtelieden Jan en Jo Litjens, die weliswaar geen echte win naar opleverde, maar misschien wel een morele overwinning voor Jo Lit jens. Behalve de 3-3 uitslag waren beide spelers ook in score exact aan elkaar gewaagd: 75-75. De laagste ronde kwam op naam van Jan Engels en Gerrit Vermeulen, beiden met 21 slagen. Na de dertiende speeldag bek lom Jan Engels voor de eerste keer de kop van de ranglijst met 7 punten, gevolgd door Jan van Dijk (7,5) en Harrie Lenssen (8). Bij de dames blijft Fieke van Ham, als vierde geklasseerd ranglijst bij de dames aanvoeren met 10 punten, gevolgd door Jo Litjens (17) en Truus Arts (26.5). Op de veer tiende speeldag waren het Huub Straatman (72), Jan van Dijk (74), Pierre Dean (74), Harrie Lenssen en Jan Engels (71), die de maximale winst van 6-0 binnenhaalden. Ton Hendriks (80) trof in Harrie Lenssen een te sterke tegenstander ondanks goed tegenspel, iets dat ook gezegd kan worden van Jo Litjens (82), die ronde- winst in de tweede omloop liet glippen. Jan Litjens (met 76 slagen heel degelijk), dwong Gerrit Janssen in de eerste ronde tot delen (22-22), maar kon verder zijn tegenstander niet echt meer bedreigen, waardoor Gerrit Janssen (68) met 5-1 aan het langste eind trok. Leo Wilms (74) speelde een goede partij tegen Theo Litjens (83) en won daarom verdiend met 4-2. Het duel tussen de dames Annie Litjens tegen Truus Arts eindig de in een 5-1 (80-88) winst voor Annie Litjens. Harrie Lenssen én Ger rit Janssen waren met 68 slagen de beste spelers en Harrie Lenssen teken de ook voor de laagste ronde (21). In het klassement staan nu drie spelers met 7 punten bovenaan: Jan van Dijk nu weer als eerste op basis van gemiddeldeverbetering (- 4,40), gevolgd door Jan Engels (- 3,74) en Harrie Lenssen (-2,81). De stand bij de dames blijft ongewijzigd: Fieke van ham (10) vóór Jo Litjens (18) en Truus Arts (25,5). Na Amsterdam start ook bij de Ven- rayse hockeyclub MHCV in het nieu we seizoen het unieke spelconcept 5x5 avondcompetitie. Een combina tie van zaalhockey en ijshockey waar bij zestien teams van vijf personen eens per twee weken op een woens dagavond een volledige competitie spelen. Door het grote kunstgrasveld in de breedte op te splitsen in vier kleinere velden onstaat er een verfris send nieuw spel van 2 x 30 minuten. Door te spelen met doelen die vijf meter van de achterlijn staan, zonder vaste keeper en met balken op de lij nen, blijft de bal voortdurend in het spel. Een zeer dynamisch spel dat in de Randstad geintroduceerd is. Doelgroep voor deze competitie die uit vijftien wedstrijden bestaat, zijn vooral mensen van boven de 30 jaar die de laatste jaren hard aan hun carriere hebben gewerkt en weer iets aan sport willen gaan doen. Zij heb ben over het algemeen geen interesse om in het weekend een hele dag op een hockeyveld, voetbalveld of anders te staan en willen liever door de week in de avond sportief bezig zijn middels enige vorm van competi tie. Werd altijd gezegd dat hockey een moeilijke sport is, door het vlakke kunstgras is een bal eenvoudig te stoppen en met een korte introductie cursus van enkele trainers van MHCV, worden de eerste beginselen van de hockeytechniek en taktiek bijge bracht. In de competitie wordt een duidelijk onderscheid gemaakt tussen beginners en gevorderden. Bij de derde helft kan iedereen op een gelijk niveau onder het genot van een drankje en een hapje de wedstrijden in een gezellige atmosfeer evalueren. De animo mag groot worden genoemd. Er hebben zich reeds 80 mensen aangemeld. Het betreft hier zowel hockeyers als niet-hockeyers, ook van buiten Venray. Ook bedrij ven als Xerox hebben zich met een team aangemeld. Mensen die belangstelling hebben kunnen zich zowel individueel als per team, via de website, te weten www.mhcv.nl onder het kopje 5x5 Avondcompetitie inschrijven. De kos ten bedragen 60 euro per persoon per seizoen, inclusief 10 euro inschrijfgeld. Leden van MHCV beta len 30 euro per persoon. Meer informatie verkrijgt men via de website (www.mhcv.nlmiddels doorklikken naar de link van de 5x5 avondcompetitie Telefonische infor matie via Sander Pop 0478-581964. In de afsluitende finalewedstrijd van de GP-serie in het Bulgaarse Sofia leverde het Nederlands handboog team prachtige prestaties. Individueel werd Limburger Pieter Custers tweede, Wietse van Alten zesde en Ron v.d.Hoff werd pas gestuit op weg naar zijn race om een plaats bij de laatste acht. Als team leverden zij een topprestatie door eerst gastland Bulgarije te verslaan met 246 tegen 233 punten en daarna het altijd sterke Oekraïne in de halve finale met 248 tegen 242 punten. In de finale wachtte Japan dat de Italianen had verslagen. Maar het Nederlands team, dat de hele week al had geïmponeerd, wist ook deze horde te nemen en met een score van 245 tegen 236 punten was de gouden medaille dikverdiend voor het oranje team. Bridgeclub Venray Op de laatste speelavond van Bridgeclub Venray is niet veel veran derd. Doke Verheijen en Karei Peet- jens wisten hun eerste plaats niet alleen te consolideren maar zelfs te verstevigen met een score van ruim 70 procent. Theo de Vos en Collin bleven nog een beetje in hun spoor met een tweede plaats en de derde plek werd ingenomen door Marijke Meijer en Wim Verschuiten. In de andere groep was er een gedeelde eerste plaats voor Ans van Hooft en Janny Jungslager samen met Frans van Lieshout en Wim Manders. De derde plaats was voor Irene Camps en Jaques Jeurissen. De komende weken kan men op de donderdagavonden in de Kiosk in het.Brukske terecht en op 25 augustus start het nieuwe seizoen. Overloonse Bridgeclub De Overloonse Bridgeclub heeft een bridgewedstrijd gespeeld. In de gele lijn was de eerste plaats voor Willy en Miep Gijsbers met 59-90 pro cent. Tweede waren met 54.17 pro cent Tonny Claassen en Wim Her mans en de derde plaats was voor Toon den Brok en Rens Plilipsen met 53-65 procent. In de rode lijn waren Marie Kersten en Nellie Basten de besten met 58.33 procent. Corrie Borsen en Ciska Voss waren tweede met 56.67 procent en de derde plek was voor Jack Spreeuwen- berg en M. Coolen met 55.83 pro cent. Marion Loeffen is terecht heel trots op de Bartelstrofee Traditiegetrouw heeft de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. het seizoen 2004-2005 afgesloten met een feestelijke avond in het club gebouw van TTV Summa/Red Stars. Deze avond is het sluitstuk van een druk en zeer gezellig jaar, waarin niet alleen is deelgenomen aan diverse toernooien. Er waren ook verschillen de gezellige avonden. Bovendien kon naast het sjoelen, tafeltennissen en zwemmen dit sei zoen voor het eerst iedere maandag avond worden gebowld in het Bow lingcentrum in Oostrum. Het hoogtepunt van het seizoen waren ongetwijfeld de Nederlandse Kampioenschappen Tafeltennis voor Gehandicapten in sporthal de Wette- ling. Op deze afsluitingsavond was er gezellige muziek van een dj heerlijke soep met belegde broodjes. De mees te belangstelling ging natuurlijk uit naar de uitreiking van de verschillen de bekers voor die leden die het afge lopen seizoen de beste prestaties heb ben geleverd. Bij de zwemmers is Marij Wieers de terechte winnares van de wisselbeker. Zij heeft altijd een goed humeur en helpt de ande ren waar zij kan. Bij de tafeltennissers bleek Jan van Gerven in Groep A net als in het vorig seizoen iets te sterk voor de anderen. Hij werd echter op de voet gevolgd door Ankie Muijsers. In Groep B was Koen Heideveld de winnaar van de beker voor de beste speler. Tenslotte stak Harrie Kuijpers in Groep C met kop en schouders boven de rest uit. Hij was terecht bijzonder trots op de beker die hij net als de andere win naars uit handen van Huub Thijssen in ontvangst mocht nemen. De beker voor het beste toernooigemiddelde was deze keer voor Ankie Muijsers. Ankie was ook de winnares van het klassement van Leo Reintjes voor degene die het afgelopen jaar het trouwste de trainingen heeft bezocht. Zij ontving hiervoor een beker die vergezeld ging van een mooie grote foto van haar. Vervolgens was het de beurt aan de sjoélers. Marijke Denissen ontving de wisseltrofee van de ANS vanwege haar tweede plaats bij de Limburg Bokaal in de klasse B. Germy Joosten was dit seizoen de beste wedstrijdoe fenaar en Maaike de Wit verbeterde haar gemiddelde dit seizoen met bijna 20%. De aanmoedigingsprijs was dit jaar voor Jan Pijpers, omdat hij toch weer op de weg terug is. Ook de bowlers waren benieuwd wie dit eer ste seizoen de wisseltrofee in ont vangst zou mogen nemen. Harrie Jacobs bleek uiteindelijk de beste prestatie te hebben geleverd. Het hoogtepunt van de avond was ongetwijfeld de uitreiking door voor zitter Mat Klaassens van de Bartelstro fee aan Marion Loeffen. Al vele jaren geeft zij geheel belangeloos iedere zaterdagmorgen leiding aan de zwem mers in de Sprank. Ook de leden van de reumavereni ging en de andere gastzwemmers worden steeds door haar geholpen vóór, tijdens en na het zwemmen. Zij is dan ook de terechte winnares van deze beker. Tot in de kleine uurtjes bleven de leden napraten over deze avond en het voorbije seizoen. Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur 5,10 en 15 kilometer. Start plaats donderdag 14 juli parkeerplaats Schuitwater in Melderslo. Startplaats donderdag 21 juli parkeerplaats Scha- dijker Bossen in Meterik. Zaterdag bostraining, 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalen der: woensdag 20 juli vakantielopen Roggel 4 of 8 kilometer. Zaterdag 7 augustus IJzeren Man volksloop Weert diverse afstanden. Zaterdag 20 augustus Kermisloop Siebengewald. Tijdens de schoolvakanties verval len de trainingen voor de pupillen en de NSG-groep. Voor de overige cate gorieën ziin de trainingen in overleg I met de trainers. Lopersgroep alle niveaus dinsdag 19.00 uur baantrai ning. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden gehouden op de kunststofatletiekbaan van sport park De Wieën. Telefoon tijdens trai ningen (077)585522. Zaterdag 16 juli wordt in Eindhoven de Open Eindho- vense gehouden. Informatie bij de trainers of via tel. (077)588217. Zie ook www.av-venray.nl Oud papier kan men iedere zaterdag tussen 9.00 en 13-00 uur naar de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen brengen. De pony's van paardenclub De Jumpers uit Oirlo hebben een spring- wedstrijd in Vorstenbosch bezocht. De paarden gingen naar Roggel. Iris Jeurissen was iedereen te snel af in de categorie DM met Tinka's Boy. Ze behaalde de eerste prijs en als extra nriis leverde dit een Ankv Deken op. In de categorie DZ sleepte ze de tweede prijs binnen met Kimula. Katja Jeurissen werd zevende in de categorie B met Manolito. In Roggel won Esther Jeurissen in categorie B met Replay met vijftig stijlpunten. Ze werd derde in de categorie L met Raspoetin. De tweelingzusjes Eva en Janine van Ooi van ruiterdub St. Jan hebben deelgenomen aan een concours in Grave. Janine van Ooi reed met Nar- lando. In de klasse Ml dressuur werd ze twee keer tweede met 161 en 163 punten. Eva van Ooi startte met Sil- vano. In de klasse Ml dressuur eindig de ze op de tweede plaats met 171 punten. In Roggel is een concours hippique gehouden. De volgende combinaties kwamen met een dres- suurprijs naar huis; Brigitte Kreuzer met Tsarina in de klasse Ml 2e prijs met 172 punten; Conny van Duijnhoven met Livius in de klasse M2 2e prijs met 162 punten; Eva van Ooi met Silvano in de klasse Ml le prijs met 176 punten; Petra van Dijck met Jumpdolivio Z in de klasse M2 4e prijs met 173 punten; Esther van Dongen met Prince in de klasse Z1 le prijs met 391 punten, Marie-José Clevers startte met Natha lie de eerste keer in de klasse M2. Zij reed echter horse concours (buiten mededinging) mee. Ze eindigde op de 2e plaats met 164 punten; In de springring werd Susan Hendriks met Solana 2e in de klasse B met 52 pun ten voor de rijstijl; Marion Janssen met Mickey reed twee keer een fout loze rit in de klasse B en eindigde op de 5e plaats; Petra van Dijck startte met Jolivia in de klasse L en won de 2e prijs. Met Paco startte ze in de klas se Z en eindigde op de 7e plaats. Nieuws uit Venray en omgeving PEEL EN MAAS JULI doi Mi (dre :alle lays 'ase dart V vr Vrijdag 15 juli begint in Praag (Tsje chië) de Europese Jeugdkampioen schappen Tafeltennis. De 18-jarige Kelly Willems uit Oostrum maakt voor de derde keer in haar carrière deel uit van de nationale selectie, dit maal als juniore. De speelster van TTV Summa/Red Stars kijkt relaxed uit naar het toernooi, dat tot 24 juli duurt. Dertien jaar was Kelly toen ze in 2000 voor het eerst mee mocht doen aan het EJK. Toen kwam ze uit in de categorie meisjes kadetten. Dit jaar maakt ze deel uit van het meisjes juniorenteam. Hoe ervaart ze het nu in vergelij king met toen? "Ik ga er veel relaxter mee om, ook al omdat ik natuurlijk wat ouder ben en het niet nieuw meer is. Bovendien is de sfeer in het team (met Nicky Zetsen, Saskia Lief- ers en Maaike van de Pavoordt) stuk ken beter dan destijds. Verder kijk ik ernaar uit om me weer internationaal te meten." Wat verwacht je van het EJK? Ik denk dat het moeilijk wordt ons te handhaven in de eerste categorie, de andere landen zijn in de breedte denk ik te sterk voor ons. Maar ik denk ook, dat ik beter ga spelen dan tijdens toernooien hier in Nederland. De sfeer op een EJK is meer wed- strijdgericht: iedereen is erop gericht te winnen en dan ga ik zelf ook gedre- vener spelen." Inmiddels is het sei zoen in Nederland al twee maanden voorbij en genieten de meeste spe- lers/sters van hun welverdiende rust. Zo niet Kelly, want zij is gewoon door blijven trainen. Sterker nog, ze heeft er al enkele trainingsstages op zitten. "Ik heb de afgelopen weken gemid deld vier dagen per week getraind. Soms op Papendal, soms in Wessem en nog een aantal keren bij mijn club. Papendal en Wessem werden telkens vanuit de jeugdselectie van de NTTB georganiseerd en vonden ook plai Zo met de gehele selectie." Theo Natuurlijk is de ambitie er omloni hoog mogelijk te eindigen, maar wffimr: verwacht Kelly persoonlijk van fió813 ejr? nr "Het is mijn laatste EJK, want^-Q» gend seizoen ben ik officieel sen%" Ik wil er nog één keer voor gaf Hopelijk kan ik daarna blijven spef zoals ik kan spelen: niet meer inh^,en den omdat ik geen fouten wil makyjarj maar er gewoon voor gaan. jq, Dan kan ik hopelijk in de eredivu gr( ook meer partijen gaan winnen, w$ ik zat een aantal keren dichtbij." j^e De Venrayse Bridgeclubs houden vanaf donderdag 14 juli (vandaag) zomerbridge. Dit is de eerste avond in een serie van zes. De spits wordt deze avond afgebeten door de Niet Rokers Bridge Club Venray. De avonden beginnen om 19-30 uur en worden gehouden in de Hosk. Aan het einde van de zomerbridge wordt er een. beker uitgereikt aan het paar dat over vier avonden gerekend het hoogst heeft gescoord. In Veulen wordt op zondag 4 sep tember een carjump gehouden. Welke auto springt het verst na de lancering via een springschans? De winnaar wacht eeuwige roem en een vat bier. Meedoen is voor iedereen mogelijk. Naast de reguliere carjump is er dit jaar voor het eerst de speciale klasse. Creatieve deelnemers kunnen zich in deze klasse uitleven. Alles mag, mits voldaan aan enkele regels. De meest bizarre voertuigen worden aan de start verwacht. Aanmelden kan via tel. (0478)581928 of kijk op www.carjump.nl De selectiewedstrijden van de ponyruiters van rijvereniging Ons Genot Leunen-Veulen-Heide voor de Limburgse kampioenschappen, die op zondag 14 augustus in Lottum worden gehouden, zijn verreden. In het totaal hebben 23 ponyruiters van Ons Genot deelgenomen aan deze selectiewedstrijden, In de individuele klassen hebben uiteindelijk negen rui ters/amazones een startbewijs voor de kampioenschappen weten te bemachtigen. Dit zijn bij de dressuur: In de klasse DB Stefanie Baltissen met Moonlight, Kim Verstappen met Quinta, Kristy Bakker met Black Sha dow, Aniek Litjens met Tonja, Kim- berly van Gaal met Anoeska. In de klasse D LI Jenny Achten met Jasmijn H. en Aniek Santegoeds met Moonlight H. In de klasse DE L2 Lian Vullings met Kyra. In de klasse DE M2 Iris Verrijt met Contessa. Naast deze individuele ruiters hebben zich ook het eerste viertal en het achttal van Ons Genot onder leiding van Martijn Timmermans geplaatst. Bij het springen zijn dit: In de klas se DB Stefanie Baltissen met Moon light. In de klasse DE M Iris Verrijt met Contessa. In de klasse DE Z Iris Verrijt met Melissa. Voor de eerste keer waren de jeugdrijders te gast op het circuit van MC de Grensrijders van Biesthoutak- ker. De wedstrijd werd georganiseerd door MC de Dreef uit Dongen. Bij de 50 mini automaten reed Luc Hermsen ook nu twee keer 10 minuten rond en wist beide keren met goed resul taat de vlag te passeren, De 5e beker bij de 65 automaten kwam op naam te staan van Jeremy de Vink die ook in de manches een zeer prachtige manche reed en een 6e en een 5e plaats voor zijn rekening nam. Bij de 125 jeugd reed Emile Cox een sterke wedstrijd en nam in de le manche kopstart, maar moest deze halverwe ge de strijd afstaan en wist een 2e plaats voor zich veilig te stellen en in de 2e manche klom hij enkele plaat sen op en ging als 5e man over de meet. Komend weekend wordt het Internationaal Jeugdweekend verre den op circuit de Peel, waar onge veer 500 rijders uit 14 verschillende landen verwacht worden. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Frank Timmermans van TV Venray heeft een goede prestatie geleverd door op de Ironman in Frankfurt tweede te worden bij de veteranen, en twintigste overall. Met name met het fietsen en lopen heeft hij geweldi ge tijden neergezet. Hij liep ook nog een tijdje voorop, maar moest deze positie in de laatste ronde helaas afstaan. Zijn tijd van 9-13 41 uur was ruim twaalf minuten sneller dan zijn beste tijd die hij twee jaar geleden realiseerde. In Hooge Mierde zijn er punten voor de club behaald door Hans, Eric en Mariska op de sprintaf stand. Mariska werd hierbij tweede bij de dames. Twan en Martien verte genwoordigden de club op de kwart, uiteraard in de nieuwe clubkleding. En Imke verdedigde de clubkleuren bij de jeugd, helaas werd ze verkeerd gestuurd zodat ze een ronde teveel fietste, maar ze maakte de wedstrijd toch uit. Paul Wulms werd diezelfde dag in Didam derde master, deze wedstrijd telt mee voor het mastercir- cuit. De zomertijd is weer ingegaan met betrekking tot de zwemtraining, deze wordt nu van 18.00 tot 19.00 uur gehouden op de dinsdagavond. Trainingen: dinsdag zwemmen jeugd en senioren van 18.00 tot 19-00 uur in zwembad De Sprank Venray. Donderdag jeugd lopen van 18.15 tot 19 00 uur atletiekbaan Venray. Senio ren lopen van 19-00 tot 20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag jeugd lopen van 11.00 tot 12.15 uur bos vanaf parkeerplaats bij de Sprank. Senioren lopen van 15.00 tot 17.00 uur training rondom de kasteelse bos sen, vertrek vanaf Peter Scheres, Gas- tendonkstraat 19 in Horst. Zondag jeugd en senioren fietsen (racefiets) vanaf 9.00 uur, vertrek vanaf zwem bad de Sprank. Uitslagen triathlon Didam 13e over all 3e master Paul Wulms 2.02.13 uur. Ironman Frankfurt 2e: Frank Timmer mans: 913.41 uur. Programma zaterdag 16 juli triath lon Holten, www.triathlonholten.nl PDV Ysselsteyn Uitslag wedvlucht Houd,eng, negen deelnemers, 278 duiven, 1, 2, 3, 7, 18, 20, 22 P. van Asten; 4, 9, 11, 16, 19, 21, 23, 25 G. Cox; 5 Th. Hendrix; 6, 12, 13, 17 Potten Laenen; 8 Hub Koonings; 10,14, 24 G. Linders; 15 H. Janssen. Uitslag wedvlucht Srepy/Thieu, vier deelnemers, 38 duiven. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 Th. Hendrix; 3, 9,10 Hub Koo nings. Suizende Vleugels Vierlingsbeek Uitslag wedvlucht Thieu, twaalf deelnemers, 202 duiven. 1, 12,17,18 W. Jilisen, 2, 7,9 Henk Bekers; 3, 4, 5, 8, 20, 21, 23, 25 J. Welbers; 6 M. van Boekei; 10 Peter Waals; 11, 13 Reyn- ders-Cuypers; 14, 22 W. Bouten; 15 C. de Hoog; 16 P. de Bruyn; 19 E.Deenen; 24 G. v/d Biesen. PDV De Zwaluw - Uitslag wedvlucht Strepy/Thieu, 28 deelnemers, 393 duiven. 1, 4, 7, 9, 12, 19, 21 M. Basten; 2 C. van Vught; 3, 17 W. Heynen; 5, 13, 20 H. Strij- bosch; 6j. Sijbers; 8, 22 P. Loonen; 10, 14, 15 P. van Houdt; 11 J, Henc- kens; 16 H. Peeters; 18 A. Sijbers; 23 J. Kerstens; 24 L. Snijder; 25 G. van Houdt. Uitslag wedvlucht'Mont de Marsan, negentien deelnemers, 163 dui- ven.1,20 H. Arts; 2,8,19 L. WUlems; 3.5,9,10,14,21 H. Philipsen; 4,11,22,24 P. Strijbosch-Derks; 6,25 Vero v. Dijk; 7,13 J- Basten; 12,23 Comb. Hendriks-Arts; 15,16 Cuppen Siebers; 17 M. Basten; 18 P. v. Houdt. De Martensbeker waarvoor gescho ten werd bij St Joris Leunen afgelopen donderdag is gewonnen door M Smul ders. Verder waren er goede presta ties van A Barents, W Spreeuwenberg enJKeysers. Er is een nieuwe trainer gevonden in de persoon van J. v.d. Munchof. Donderdag wordt er geschoten op de doelen van Oirlo. Aanvang 14,00 uur. Voor komend weekend staat er een tocht in Belgie op de planning. Het alternatief is 9.00 uur Venray. De komende weken, wanneer een aantal mensen met vakantie zullen gaan wordt er ontspannen gereden. Er zit van alles in het programma en m^ sen die een keer mee willen rijdi zijn van harte welkom. Een sele gezelschap maakt op dit moment I -laatste voorbereidende ritten vo' hun achtdaagse Trans-Alp die o\ enkele dagen plaats gaat vinda Acht dagen en bijna 1000 kilomeil door de alpen met daarbij 22 kilon ter klimmen. De kalender vind je i WWW.mudhunters.nl Planning: Zondag 17 juli vertrek 8.00 voor een tocht in Hamont (B) 2i en 60 km. Alternatief 9-00 uur Ve ray. Daarnaast iedere dinsdag een i ning rond Venray vertrek 19.00 ut Anits l -ode 10 Do loris Zu itan Pe< An Wi bel lati 'ami ieK 864 >478 Bij de selectiewedstrijd vrije hef gel, die in het Lateraalkanaal in Ho is gehouden, plaatste Twan Verhae 'H' zich voor het Nederlands Kampiot schap vrije hengel dat op zaterdaj oktober in het Harinxmakanaal Leeuwarden wordt gevist. Verhaej g1" Me werd tweede in zijn sector, met op één na hoogste vangstgewicht i q de dag. De vijfde en laatste wedstr yj( om de vijverkoning is gevist. Uitsli 1 Harrie Theeuwen, 2 Ton Deenen Sjaak Koenen, 4 Sjaak Theeuwen, Op Jos Hermans. De eindstand bij dc ifolai serie was als volgt: 1 Marco Classei :n Ai 2 Jan Sanders, 3 Jos Hermans, 4 Sja in 1 Koenen, 5 René Wijnhoven. De vijf1 On en laatste wedstrijd om de lentel we ning voor korte hengels is gevist, te 1 werd enorm goed gevangen in vijv On 1. Uitslag: 1 Math van Ooyen, 2 To kei van Ooyen, 3 Dieter Wagner, 4 Re de Wijnhoven, 5 Sjaak Theeuwen. >je^e eindstand bij deze serie was als vol| ^jen 1 Dieter Wagner, 2 Toon v J Ooyen, 3 René Wijnhoven, 4 Will B |o( den, 5 Math van Ooyen. ^et Uitslag jeugdkoningvissen; tijde jyje de laatste wedstrijd werd er ook wc ?jn7 erg goed gevangen in de jeugdvijvibm Uitslag gevorderden: 1 Thomas Nijf ;Qn huis, 2 Martijn Kusters. Uitslag beg yr( ners: 1 Pepijn Janssen, 2 Roy V j)e mans, 3 Jop Matijsen, 4 Jero gej. Janssen. Na drie wedstrijden levert i 20. de volgende einduitslag: Gevordi j den; 1 Thomas Nijenhuis, 2 Mart Kusters, 3 Luuk Blenckers. Beginne TIJI 1 Roy Wismans, 2 Pepijn Janssen KER Jeroen Janssen, 4 Jop Matijsen, bews Arjan Geerets, 6 Bram Tacken, 7 S gn t0 Cremers. Tot en met 14 septemb Vjncjt zijn er elke woensdagmiddag tuss f 13-30 en 17.00 uur enkele jeugdl a e ders bij de jeugdvijver aanwezig zi om jeugdvissers die komen vissen '2.0( helpen en te zorgen voor hun veil heid. Ouders kunnen dus met e. gerust hart hun kinderen naar de vijver brengen voor een leuk visrai UI dagje. In verband met de vakantiej riode zijn er geen wedstrijden t woensdag 17 augustus, als de 50-pli competitie weer van start gaat. Vo vragen en informatie betreffende li 'Qgj maatschap en vergunningen kan m contact opnemen met Pieter Kun via tel. (077)3662920 of mail na info@hsvhetalvertie.nl 14. Ve

Peel en Maas | 2005 | | pagina 20