Ql 01 Nu opruiming kinderschoenen ZOMER- EN WINTERSCHOENEN WOONHUIZEN Let op weg=pech ZOMER OPRUIMING kortingen tot 50°i Peelrand O™?7 KOM, KIJK EN KOOPIül PEELRAND MAKELAARDIJ: Nieuw, nieuw, nieuw, verkocht, verkocht, verkocht. BEDRIJFSRUIMTE TE HUUR schoenmode Kinderschoenen alleen in Horst n Te koop gevraagd Te huur 'De Keizer' Venray Praktijk-, presentatie- en kantoorruimti voor starters en doorstarters ta| II giro 404040 Dat moet u zien DE MOOISTE HERENMODE VO< DE ALLERLAAGSTE PRIJZEN. op onze gehele collectie PEEL EN MAAS Donderdag 30 juni 2005 - Deze in perfecte staat van onderhoud ver kerende hoekwoning met vrije achterom en mogelijkheid tot het bouwen van een car port cq. garage is gelegen in de kindvrien delijke woonwijk Landweert Op de gehele begane grond ligt een eiken strokenvloer. Indeling: Begane grond: hal, geheel ver nieuwd toilet (2004), meterkast, keuken met inbouwkeuken (2004) die is uitgerust met een 4 pits-gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, oven, koelkast en granieten werkblad. Indeling: 2e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en een luxe bad kamer uit 2004 met ligbad, wastafel en een vrijhangend toilet. Op de 2e verdieping is de cv-ketel geplaatst en bestaat er de mogelijkheid om een 4e slaapkamer te creëren. De tuin op het zuiden is netjes aangelegd en vrijgelegen aan de achterzij de. De mogelijkheid bestaat om naast de berging een garage of carport te bouwen. B.jr.: ca. 1982, opp.: 138 m!, inh.: 365 m1. Vraagprijs: 193.000,- k.k. Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Indeling: hal, toilet, royale woon kamer (37 m;) met zeer veel lichtinval, moderne keuken met inbouwkeuken uitge rust met 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en combimagnetron, trapkast, ruime aangebouwde bijkeuken en een inpandig bereikbare garage met kantel- en loopdeur. Ie verdieping: overloop, 3 slaap kamers (15, 9, 7 nv), badkamer voorzien van ligbad met douchescherm, wastafel meubel en toilet, was/CV-ruimte. De gehe le bovenverdieping is uitgerust met rollui ken. De royale tuin op het noordoosten biedt zeer veel privacy en is onderhouds- vriendelijk aangelegd. B.jr.: ca. 1997, opp.: ca. 220 m;, inh.: ca. 365 m'. Vraagprijs: €229.000,- k.k. Op een kindvriendelijke locatie aan de rand van de woonwijk Landweert staat' dit vrij staand geschakeld woonhuis met garage. Aan de achterzijde grenst de tuin met het "groen" waardoor een maximale privacy verzekerd is. Het gehele pand is voorzien van kunststof kozijnen met draai/kiep ramen. Indeling begane grond: Hal met garderobehoek, toilet, meterkast, L-vormi- ge woonkamer met massieve eiken parket vloer en een erker. Keuken met vaste inrichting voorzien 4 pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en een vaatwas ser. Bijkeuken met aansluitingen voor was sen en drogen. 1ste verdieping: Overloop, 3 slaapkamers ca. (7, 9 en 15 m') en een badkamer voorzien van toilet, bidet, dou che, wastafel en een ligbad (Villeroy Boch). 2de verdieping: Ingericht als 4de slaapkamer met in de knieschotten berg ruimte. Garage. Tuin met een zuid bezon ning en aangelegd met sierbestrating, bor ders en een vijverpartij. B.jr.: 1990, perc.opp.: 270 mf, inh.: 425 mJ Vraagprijs: 249.000,- k.k. Dit jonge, perfect onderhouden, halfvrij staand woonhuis met garage, vrije achterom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakkapel, is gelegen op een royale kavel en op een schitterende locatie in de jonge, ruim opgezette wijk St. Antoniusveld tegen over een mooie waterpartij: de "Fibula vaart". Indeling: Begane grond: Hal, meter kast, toilet, L-vormige woonkamer (ca. 40 m!) en open keuken (Siematic) met alle apparatuur. Aangebouwde garage. Ie verdie ping: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer, ingericht met een ligbad, douche, Wastafel en vrijhangend toilet. 2e verdieping: bereik baar middels een vaste trap. Overloop, was ruimte, dakterras en slaapkamer met dakka pel over de volle breedte. De op het zuiden gelegen tuin heeft een vrije achterom en is speels aangelegd. B.jr.: ca 1997, opp.: 254 m', inh.: ca: 450 m!. Vraagprijs: 265.000,- k.k. OPEN HUIS zaterdag 2 juli 11.00-13.00 uur. Wellerlooi, Kruisstraat 24B Als u langs deze woning rijdt, ziet u aan de buitenkant niet hoeveel woon comfort deze zeer ruime vrijstaande woning te bieden heeft. Vraagprijs 389.000,- k.k. Ysselsteyn, Ysselsteynseweg 37 Op een vrijgelegen locatie in het buiten gebied van Ysselsteyn-Heide, op een kavel van 5.240 m!, staat deze vrijstaan de woonboerderij met inpandige garage. Vraagprijs 459.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Dit zeer royale (5 slaapkamers en 2 bad kamers), uitgebouwde vrijstaande woon huis, staat op een riant perceel van ca. 3.250 m'. Wonen op 1 niveau is mogelijk. Vraagprijs 415.000,- k.k. Venray, Westsingel 42 Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het cen trum van Venray staat deze vrijstaande woning met garage. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray, Smakterveldweg 19 Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten in de wijk Landweert op een schitterende kavel van ca. 770 m2 staat deze onder achitectuur van dhr. Colsen getekend zeer royale (ca. 900 m3) en functioneel ingedeelde luxe villa. Vraagprijs 469.000,- k.k. Venray, Etnalaan 14 Op een schitterende kavel in een fantasti sche, bosrijke, woonomgeving staat deze, onder moderne architectuur gebouwde, villa met inpandige garage. Vraagprijs 519.000,- k.k. www.peelrand.com Wellerlooi, De Schaak 10 Verborgen in het groen, midden in een natuurgebied en in een oase van rust gelegen vrijstaand uitgebouwd landhuis. Vraagprijs op aanvraag Venray, Rozemarijn 10 Zeer modern, onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage op een ruime kavel (457 m?) aan de rand van Landweert. Vraagprijs 398.000,- k.k Venray, Matterhomlaan 32 Op een unieke kavel gelegen, aan de achterzijde grenzend aan de bosrand, staat deze, zeer degelijk gebouwde villa met inpandig bereikbare garage en car port. Vraagprijs 439.000,- k.k Broekhuizenvorst, Mgr. Hanssenstraat 26 Op een vrij gelegen kavel, staat dit op de begane grond, zeer royale en uitge bouwde vrijstaande woonhuis met vrij staande garage (mogelijkheid om op 1 niveau te bewonen). Vraagprijs 298.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 Aan de rand van Broekhuizenvorst gele gen op een royale kavel (675 m!) staat deze goed onderhouden vrijstaande woning met aanbouw en vernieuwde keu ken ('00) Vraagprijs 319.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruim te binnen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 198.000,- k.k. Oostrum, De Hulst 12 Dit onder verfrissende architectuur gebouwde vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel. Vraagprijs op aanvraag Venray, Pr. Hendrikstraat 13 Op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de "oranjebuurt" gelegen, vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, zonnige tuin en vrij gelegen overdekt terras. Vraagprijs 279.000,- k.k. Oostrum, Spurkterdijk 6 Landelijk gelegen, geheel verbouwde langgevelboederij v.v. Alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakteris tieke elementen. Vraagprijs 649.000,- k.k. Venray, Melchiorhof 5 RoyaaL vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verdie ping. De tuin met vrije achterom biedt optimale privacy (389 m!). In prijs verlaagd Vraagprijs 339.000,- k.k. Oostrum, Ghunenbeek 16 Deze verrassend ruime, onder architec tuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) met mogelijk heid voor kantoor/praktijk aan huis. Vraagprijs 398.000,- k.k. Well, Grotestraat 25 Dit ruime karakteristiek woonhuis met appartement en een unieke hobby schuur is gelegen aan een van de oud ste straatjes in het dorpje Well met aan de achterzijde direct contact met rivier de Maas. Vraagprijs 449.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Venray, St. Antoniusveldweg 34 Op een mooie locatie met vrij uitzicht, staat dit via de garage geschakelde, vrij staande, royale woonhuis met dakterras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 289.000,- k.k. Venray, De Boog 16 Op een van de toplocaties in het centrum Van venray, staat dit vrijstaand gescha keld woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 309.000,- k.k. Ysselsteyn, Dopheide 27 Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande ber ging, gelegen in een jonge wijk. een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs 264.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in het kerk dorp Oostrum gelegen, zeer ruim, vrij staand geschakeld woonhuis met inpan dig bereikbare garage en een leuke, 'kind vriendelijke tuin op het zuiden. Vraagprijs 274.000,- k.k. 1 Venray, Henseniusstraat 19 Midden in het centrum van Venray gele gen appartement (op de begane grond met tuin), met een aparte berging in het Souterrain en een eigen parkeerplaats. Vraagprijs: 169.000,- k.k. 1 Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de bega ne grond, met inpandige parkeerplaats en Berging in het souterrain, schitte rend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. Venray, op de begane grond van een keurig appartementencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld apparte ment. Vraagprijs: 239.000,- k.k. 1 Venray, De Laterije 8 Midden in het hartje van Venray, staat dit jonge, royale, luxe afgewerkte appartement op de 2e verdieping met een eigen parkeerplaats en berging in het souterrain. Vraagprijs: 279.000,- k.k. 1 Venray, Grotestraat 12 Op een van de meest aantrekkelijke locaties in de kern van Venray op de hoek Grotestraat/Schoutenstraaije staat dit Gemeentelijk Monument. Wij kun nen u hier de Basis voor een riante woonplek in het Centrum aanbieden. Vraagprijs: op aanvraag. 1 Te huur: Schoutenstraatje In het centrum op een perfecte locatie gelegen appartement met leuk dakter- Op een schitterende locatie aan de rand van Horst staat dit uitermate degelijk gebouwd vrijstaand woonhuis met garage in een eigen tijdse architectuur. Het pand is gebouwd in 1980 en elementen zoals badkamer en keuken stammen nog van deze tijd. In deze woning zijn 2 slaapkamers en een badkamer op bega ne grond gesitueerd. Indeling: begane grond: hal met trapopgang naar le verdieping, toilet, meterkast, royale woonkamer met sfeervolle open haard en schuifpui wat zorgt voor optimaal tuincontact. Keuken met ruime provisieruimte en inbouw keuken die is v.v. afzuigkap, oven, koelkast,4- pits gaskookplaat en voldoende bergruimte. Tussenportaai, 2 slaapkamers, badkamer met douchehoek, ligbad, wastafel en toilet. Aangebouwde garage, le verdieping: overloop, slaapkamer, ruime inloopkast en een vertrek wat in te richten is als 2e slaapkamer en/of 3e slaapkamer op deze verdieping. 2e verdieping: in gebruik als bergruimte. De tuin is op het zuiden gelegen en maximale privacy. De tuin is aangelegd met diverse borders, een gazon en een deels overdekt terras. B.jr.: ca, 1980, opp.: ca. 755 m', inh.: woon huis ca. 700 m', garage: ca. 160 m!. Vraagprijs: €398.000,- k.k. Venray, Kaardebol 22 Op een leuke kindvriendelijke locatie, schuin tegenover een groenvoorziening met speelmogelijkheden, staat dit half- vrijstaande woonhuis met garage. Vraagprijs 249.000,- k.k. Wanssum, Houskuilstraat 16 In het dorpje Wanssum ligt aan een kindvriendelijke straat dit halfvrij staand woonhuis met aanbouw over de gehele breedte, waardoor het leefop- pervlakte op de begane grond vergroot. Vraagprijs: 197.000,- k.k. Venray, Silene 8 Zeer ruim, uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis met luxe, moderne aanbouw en verlengde garage, gelegen aan een schitterende woonstraat in de wijk Landweert met aan de voorzijde een groenvoorziening met speeltuin. Vraagprijs: 255.000,- k.k Venray, Rochusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met serre en garage in gebruik als kantoor/praktijk ruimte. Het pand is in prima staat van onderhoud, recentelijk is de keuken geheel vernieuwd. Vraagprijs 274.000,- k.k. Venray, Kroonkruid 62 Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert ligt deze uitstekend onder houden, en vooral op de begane grond luxe uitgevoerde halfvrijstaande woning met tuinhuis en vrije achterom. Vraagprijs 196.000,- k.k. Broekhuizen, Ellenberg 25 In een rustige woonomgeving in het kerkdorp Broekhuizen, staat deze ruime, goed onderhouden halfvrijstande woning met garage en carport. Vraagprijs: 184.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije ach terom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Deze fraaie hoekwoning is gelegen op een mooie locatie in de kindvriendelijke, wijk landweert. De woning is aan de voorzijde vrijgelegen en beschikt over een vrije ach terom. Op de gehele begane grond ligt een tegelvloer. Indeling: Begane grond: hal, meterkast, L-vormige woonkamer met sfeer volle houthaard, uitgebouwde openkeuken met eiken inbouwkeuken voorzien van koel kast, vaatwasser, 4 pits-gaskookplaat en afzuigkap. Vanuit de woonkamer is de tus- senhal te bereiken waar zich de toegang tot het toilet bevindt en de trapopgang naar de le verdieping. le verdieping: Royale overloop, 3 slaapka mers, cv-ruimte en een ruime luxe badka mer die is uitgerust met een ligbad, dou chehoek, wastafel met meubel, toilet en een designradiator. De 2e verdieping is middels een vlizotrap te bereiken en in gebruik als een bergzolder. De onderhoudsvriendelijke tuin met berging is netjes aangelegd en te bereiken middels een vrije achterom. Aan de achterzijde van de woning is er voldoen de parkeergelegenheid aanwezig. Vraagprijs: 187.500,- k.k. Horst, Vermeérstraat 6 Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001. Zaken als keuken, badkamer, kozijnwerk en ketel verkeren in absolute nieuwstaat (2001). Vraagprijs 279.000,- k.k. Broekhuizen, Veerweg 5 Op een zeer forse kavel van 1.185 m' gelegen, royaal uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met een directe lig ging aan de maas. Collegiale verkoop. In prijs verlaagd Vraagprijs 269.000,- k.k. Venray, Zandbleek 40 Op een van de meest gewilde locaties van Venray, op steenworp afstand van het centrum staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Tegenover is er een groenvoorziening en de achterzijde is geheel vrijgelegen. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Venray, Sanshofstraat 36 Deze halfvrijstaande woning met vrij staande garage, vrije achterom en riant perceel van 395 nv' is gelegen in een rustige woonstraat in de wijk Veltum op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Venray, Paterslaan 3A Deze royale, halfvrijstaande jonge woning met vrijstaande garage is gele gen in het centrum van Venray. De ruime, zonnige op het zuiden gelegen tuin beschikt over een vrije achterom. Op een schitterende locatie, met aan de voorzij de uitzicht over de landerijen, aan de rand van het dorp Wanssum staat dit multifunctioneel vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Het woonhuis is in 1992 gebouwd en Biedt de mogelijkheid om op begane grond te douche en te slapen. Op de gehele begane grond ligt een marmerenvloer m.u.v. de keuken, in de hal, keuken en woonkamer ligt vloerverwarming. Indeling begane grond: Entree met eiken trap opgang naar de 1ste verdieping, kelderkast, slaapkamer (14 m:), badkamer voorzien van douche, toilet en een wastafel. Gesloten keuken met vaste opstelling voorzien van keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast en een elektri sche oven. Royale woonkamer met erker en schuifpui. Garage met tuindeur en overhead rol deur. 1ste verdieping: Overloop, slaapkamer (8 m!), separaat toilet, cv-kast. De overige ruimte (ca. 60 m!) is nog geheel naar eigen wens in te richten en af te werken. Realisatie van een 3de, 4de of 5de slaapkamer is mogelijk. De tuin met vrije achterom is geheel ommuurd, tevens staat hier een geheel geïsoleerde berging met terras overkapping. B.jr.: 1992, perc.opp.: 375 m', inh.: ca 700 m'. Vraagprijs: €360.000,- k.k. vrije ach I,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden M NVM-WONEN M Makelaardij ümjü Vraagprijs: 269.000, Deze royale halfvrijstaande woning met aangebouwde garage is gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlocatie in de wijk Landweert en verkeert in een prima staat van onderhoud. Vraagprijs: 232.000,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinber- ging, is gelegen in het bungalowpark de Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m'. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/20 In de kop van Noord-Limburg op vakan tiepark De Witte Vennen, staat deze exclusieve vrijstaande recreatievilla uitermate geschikt voor langdurige recreatie aan een recreatiepias (ca. 25 ha) met privé aanlegsteiger. Vraagprijs: 289.500,- k.k. Overloon, De Vers 225 Deze recreatiewoning is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m' op vakan tiepark "De Vers" in de bosrijke omge ving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden/vrij staande waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 235.000,- k.k. "Henscheniushof" in hartje Venray wordt gerealiseerd! In het hart van Venray wordt het win kel/appartementen complex "Henscheni ushof" gerealiseerd. Het complex bestaat uit een grote winkelruimte (ca. 450 m') op de begane grond en 7 appartementen in 1 en 2 bouwlagen. De winkelruimte en 2 appartementen zullen verhuurd worden. Er worden appartementen (maisonnettes) te koop aangeboden, alle gelegen op ae le en 2e verdieping van het complex. Deze royale appartementen zijn middels een lift bereikbaar en hebben zowel op de le en 2e niveau een balkon. Het com plex krijgt een klassieke uitstraling en het zeer herkenbare "torentje" wordt in de oude stijl teruggebracht. De entree is gelegen aan de Leeuwstraat. Voor verdere informatie bel met ons kan toor op 0478-568846. Prijs op aanvraag Venray, Pavanestraat 118 Tussenwoning met berging gelegen in de woonwijk 't Brukske Vraagprijs: 164.000,- k.k. Wanssum, Merelhof 14 Aan een doodlopend straatje, in het dorp Wanssum gelegen, op een kavel van 1.013 m', staat deze goed onder houden splitlevel bungalow met dubbe le garage. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: 412.000,- k.k. VERKOCHT ONDER VOORBHOUD Venray, Wilhelmina Sangersstraat 8 Leunen, Mr de Haanstraat 11 Well, Brouwerstraat 20 Venray, Clara Wichmannstraat 49 Venray, Lelie 26 Venray, Laurahof 28 Broekhuizen, Horsterweg 1 Tienray, Spoorstraat 46 Venray, Kruidenlaan 82 MET SUCCES VERKOCHT Venray, Prins Bemhardstraat 76 Venray, Isabellahof 34 Venray, Vingerhoedskruid 54 Venray, Pastoor Ruttenstraat 3 Venray, Bosschermolen 10 Venray, Pr. Beatrixstraat 16 Venray, Muurpeper 2 Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl WONINGINRICHTING (KUNSTSTOF KOZIJNEN - I HEERLIJK BUITENLEVEN Voorjaarskriebels, wie kent ze niet, heerlijk buiten op het terras, of binnen met een lichte zonnestraal! Wij leveren iedere buitenzonwering precies op maat, zoals u wenst. Ontdek de voordelen van een gepaste buitenzonwering. f openingstijden 1 Di. t/m vr. 10.00 - 18.00 u. (gesloten 12.30 - 13.00 u.) ■vr. koopavond, za. 10.00-16.00 u. ma. gesloten. Industrieterrein Hoogveld-Oost, Expeditiestraat 4, Horst T 077-396 17 77 F 077 - 396 17 78 info@gebrwijnhoven.nl - www.gebrwijnhoven.nl met kantoor en kantine, gelegen op bedrijventerrein te Ysselsteyn, Gezellenbaan 3 Opp. werk/opslagruimte ca. 120 m2; kantoor/kantine ca. 60 m2. Verwarming, krachtstroom, electr. overheaddeur. Eigen oprit en parkeerplaatsen, aanvaarding 1 aug. a.s. Tel. 0653 697 145 prijs Hoofdstraat 14, Horst 077-3970197 - Venray De Bleek 13-15 UN ALLE PRIJSKLASSEN. els i! m noesi tanw Ifrwec !7jui lezoe aatst< Ma; liven Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vry blij vend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschap; Een huurprijs die past in deze tijd! 700,- voor 112,5 Voor meer info: www.Willems-Groep.nl/dekeizer of bel 0478 55A lezot :en liver: iezot le pa 3m hi Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituatie! I Steunt u Kinderhulp daarbij? tel 0570-611899 www.kinderhulp.nl Kinder! Venray Grotestraat 27, tel: 0478 583938 Kindermode- en Outletstore "de Bengeltje: Geysterseweg 4a, Wanssum, Tel.: 0478-571234 Wij hebben diverse merken: Carbone, Doerak en onze stoere spijkermode Vingino e uiteraard onze leuke babymode Zondag 3 juli geopend (i.v.m. Luikse Markt) en starten wij tevens met de zomeruitverkoop! Op deze dag krijgt u Zondag 3 juli geopend van 10.00-16.00 uur Graag tot ziens bij "De Bengeltjes" Openingstijden: Woensdag 9-12 uur, 13.30-17.00 uur Vrijdag 9-12 uur, 13.30 - 19.00 uur Zaterdag 10.00 - 16.00 uur r Ni [gedi an leii 'ijc de j ing£ enk Bor: lens Ven Ikn een de mei

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4