'T PODIUM ruisend lidzomeravondfeest ni Playback Show Kinderpodium! Fraay Venray Riddle Jux Junction (24.00 uuo Zenzation (22.30 UUr) ^■ay en de regio gaat op vrijdag 1 juli de 9e van Venray Muzikaal Totaal beleven, spetterend muzikale happening met late- ^üt-shopping. Een succesformule die steeds ]re allure heeft gekregen en gerangschikt orden onder de categorie grootschalige menten met enorme uitstraling, sfeer en :ment. •oots en bruisend midzomeravondfeest, »r een puike organisatie van maar liefst ijwilligers van de Stichting Venray Totaal in een prima samenwerking Ie centrumwinkeliers en de horeca jlijk wordt gemaakt. Deze partijen heb- ien een succesformule ontwikkeld: loeien tot 23-00 uur, live muziek door lens op vijf locaties in hartje centrum 1.00 uur, uitnodigende terrassen en hang- voor een drankje. Een ideale mix van >anning, optredens, shoppen, terrasje :n en amusement. Ruim 500 muzikale ^Bemers treden deze midzomeravond gra- ^^T>or u op en musiceren op vijf locaties in centrum Venray. Een breed scala van 1, kapellen, zanggroepen en bands zorgen voor een bruisende muzikale sfeer, .kapellen trekken "dweilend" door de straten en maken een muzikale verbinding le pleinen. rummanagement Venray geeft in haar rol van Venray Promotie dit evenement trachtige stimulans aan een positief imago van Venrays centrum. In de publica- pver dit evenement is het logo van Fraay Venray verbonden met het logo van de ^O/tyjting Venray Muzikaal Totaal: samenwerking alom en dat geeft kracht aan de •e 's ayse evenementen. Alle reden dus om juist dit evenement te bezoeken, shop- luisterend, genietend, staand of zittend. ay bruist vrijdag 1 juli. Beleef het en geniet ervan. Van harte aanbevolen. )riessen ïouder evenementen eente Venray tart van Venray Muzikaal Totaal wordt al negen jaar op rij de traditionele Mini pack Show georganiseerd. Een groot succes waar ieder jaar weer een grote kinderen met veel plezier aan mee doet. F dit jaar gaat er iets veranderen; we noemen het vanaf nu "Kinderpodium"! Niet i de naam gaat veranderen maar ook het soort optredens wat toegelaten zal len. Jt het vertrouwde playbacken zouden we het ook heel erg leuk vinden als de jpemers live zouden willen zingen! ©eel je een muziekinstrument wat je wilt laten horen, dan ben je ook van harte lom. wat binding heeft met muziek schrijven wij graag in voor dit Kinderpodium. 'nderjoekskapel, een dansgroep, een eigen bandje, noem maar op. |iy Muzikaal Totaal is dit jaar op vrijdag 1 juli en het Kinderpodium zal rond J) uur beginnen op het grote podium op de Grote Markt. I week worden op de basisscholen de inschrijfformulieren afgegeven; vraag er als je het nog niet gezien hebt of stuur een mail naar maja@reisbureauvicever- meer weten, neem dan contact op met Maja Kateman-van Opbergen tel 06- Jr'if f3205 of Marja van de Weiden-van den Heuvel tel 0478-588682! Ins Venray Muzikaal lal bij vele winkeliersl Onder de noemer Fraay Venray worden tal van acti viteiten georganiseerd cq. ondersteund om de pro motie van het centrum van Venray te bevorderen. Venray Muzikaal Totaal is een van de activiteiten die Fraay Venray ondersteunt, financieel, maar ook met een aantrekkelijke actie om meer bezoekers naar het centrum van Venray te trekken. Bij tal van ondernemers kunt u op vrijdag 1 juli terecht voor veel 2=1 aanbiedingen. Dus sla op 1 juli niet alleen uw muzikale slag. Tot ziens in Fraay Venray. (21.00 uur) Riddle is een Rockband gevestigd in Horst, Venray en omgeving en speelt een keur aan geva rieerde roek-nummers, zowel covers als eigen werk. Riddle staat garant voor een avondje stevige en energieke Rock. Riddle is ontstaan eind 2002, na het vertrek van de vorige drum mer besloten Mathieu Verstraelen (bassist), Marcel Verstraelen (Gitarist) en Robert Peeters (zang), de band Riddle weer op poten te krijgen. Patrick Arts voormalig drummer van coverband Backwoods deed intreden in februari 2003- Nadat er gedurende drie maanden regelmatig gerepeteerd was, werd oud Black-Jack bandlid Roel Paulissen (gitarist) erbij geroepen. De basis was nu definitief gelegd en er werden concrete plannen gemaakt. Dit resulteerde o.a. in 2004 met een demo CD. Voor meer informatie over de band Riddle, kijk op www.riddlerocks.nl De band ZenZation bestaat sinds november 2002. Een jaar eerder werd de basis gelegd door twee van de inmiddels uit vier per sonen tellende band. In de plaats Well (L) werden de eerste akkoorden gespeeld en al gauw werd er gezocht naar uitbrei ding om te komen tot een basisbezetting voor een band. De zoek tocht was van korte duur want al gauw kwamen we in contact met twee ex-muzikan- ten van de band "Onattic" die enkele jaren geleden grote bekendheid genoot in Venray en wijde omgeving. Na slechts 1 repetitie waren we het er samen over eens: dit moet beslist een vervolg krijgen En dat vervolg kreeg het ook. Deels opgegroeid in de tijd van de jaren '90 geeft het ons de inspiratie tot het spelen van met name de rockmuziek uit die tijd. Vol enthousiasme en inzet wordt er weke lijks gerepeteerd en treden we regelmatig op. ZenZation is een jaren '90 coverband die met name rockmuziek speelt van o.a. U2, Live, Red Hot Chili Peppers, Bush, Skunk Anansie, The Cure, Neil Young, en Clash maar daarnaast ook een duidelijke knipoog maakt naar het heden met onder andere nummers van Lenny Kravitz, Kane, 3 Doors Down en The White Stripes. Ook een aantal eigen nummers staan inmiddels op onze setlist. Juist deze combinatie staat garant voor een bijzonder gevarieerd repertoire ZenZation bestaat uit Ramon Brauer zang en gitaar; Peter van Vegchel, gitaar; Rob Peeters, drums; Noël Jilissen, basgitaar. Voor informatie, tel. 0485-575127 of info@zenzation.nl en de website www.zenza- tion.nl Jux is 4 twintigers die gevangen zitten in een verkeerd lichaam. Ze hadden in Califomië op moeten groeien om zich in hun puberteit te wijden aan semi-professio- neel skateboarden, wat ze uiteindelijk op zouden geven om al hun energie en tijd te kunnen steken in een punk rock band. Uiteraard zouden ze later hun eigen onafhan kelijke, maar erg succesvolle platenlabel starten, andere punk bands produceren, de wereld rondreizen en supermodellen imponeren. Jammer genoeg werden zij in Nederland geboren alwaar zij opgroeiden om les te geven, de administratie te doen of eeuwig te studeren. We werken onze kont eraf om instrumenten te kopen en brengen de regenachtige, koude dagen hier door met het schrijven van punk rock. We zijn begonnen in 2002 en binnen een jaar namen we een volledig album op met veertien punk rock nummers die zowel muzikaal als tekstueel zeer gevarieerd zijn. We zijn er niet op uit om de nieuwe hype in punk rock te worden, we willen wel goede nummers aan het genre toevoegen. In 2003 zijn we gescheiden van onze bassist Joep en trouwden met een nieuwe, we hadden een one night stand met pianist Rob en tijdens de lente van 2004 speelden we vier maan den regelmatig in zaaltjes. De zomer hebben we doorgebracht met het schrijven van nieuw materiaal en dat willen we graag live brengen Door htm voorprogramma te verzorgen heb ben de volgende bands ons geholpen dich ter bij onze extravagante en roekeloze rock- sterrenlevensstijl te komen: Belvedere (Canada), Beer Bong (Italië), Strike at the source (Schotland), The Popsters (Italië), Of no avail (Nederland).

Peel en Maas | 2005 | | pagina 35