TOTAAL BODE enray gaat weer uit ijn muzikale dak A MUZIKAAL venray centraal frijdag 1 juli - Venray Muzikaal Totaal 2005 Gemeente Venray Samenwerkende Centrum Horeca-ondernemers CORNÜI.CO safety fraay winkelen tot 23.00 uur fraay muziek tot oi.oo uur ijdag 1 juli is het weer zo ver en staat het centrum 1 Venray in het teken van gezelligheid met conti- life muziek her en der door het centrum, lekker nkelen en heerlijk een terrasje pikken. "Venray izikaal Totaal" afgekort VMT is de naam van deze lisch Venrayse activiteit. Dit jaar presenteren we de 9e editie en daar zijn we samen met de muzi- nten, horeca en winkeliers uit Venray erg trots op n. VMT is in de loop der jaren een festijn gewor- dat niet meer weg te denken is op de regionale inementenagenda. Muzikanten uit de hele regio Iden zich aan en het publiek komt uit alle wind- tingen. winkeliers organiseren ludieke acties (met als ma 2=1 )en zijn tot elf uur geopend voor het 'enaamde "Late Night Shoppen". En de horeca is uk in de weer om alle bezoekers van een drankje een hapje te voorzien. VMT is bedoeld voor jong oud en wij nodigen iedereen dan ook van harte dit feest met ons mee te komen vieren. De tree is gratis en de muziek speelt tot 01.00 uur! rig jaar mochten we ruim 15.000 bezoekers ver- lkomen en als het weer meewerkt, zullen we dat ital dit jaar wellicht overtreffen. 1996 bestond VVV- Venray 50 jaar. Ter gelegen- id van dit jubileum werd door het bestuur een dzomermuziekfeest georganiseerd en aan de nrayse bevolking aangeboden. Met veel onder- uning van muzikanten en van de winkeliers en reca van Venray werd dit grote feest opgezet, ndat de organisatie zoveel goede reacties van het bliek mocht ontvangen, werd besloten om een rgelijk muziekfeest ieder jaar te gaan organiseren., werd een commissie samengesteld die bestond VW bestuursleden, centrum- ondernemers, reca-ondememers, muzikanten en presentatoren., eraard allemaal op vrijwillige basis. In 1997 ging L t muziekfeest onder de naam Venray Muzikaal 1 taal voor de eerste keer van start. 'erigens is de organisatie dit jaar herkenbaar aan u oranje bodywarmers met het VMT logo! B do ïzie morj Blelst Hlomc ■del Kei *3bc doelstelling van VMT is divers. Een terugkerend ïziekevenement, alle soorten muziek zijn welkom, or jong en oud toegankelijk en als saus over deze elstellingen willen we "Fraay Venray in de regio •moten. Tot slot is het de bedoeling om een kos- lekkend evenement te organiseren. VMT is [elijk doordat we een groot aantal sponsoren •ben. De gemeente, Venray Centraal en de geza- ïlijke horeca-ondememers ondersteunen de doel- llingen van VMT en zorgen samen voor de basis- onsoring. Verder zijn er in Venray veel ondeme- 'rs en particulieren die dit evenement een warm rt toedragen en een aanzienlijke bijdrage leveren, lar de belangrijkste sponsoring komt van de muzi- iten die allemaal kostenloos optreden en zonder e dit geweldige feest niet tot stand zou komen! IT 2005 belooft weer een groot succes te worden 't een gevarieerde muziek, spectaculair winkelen, llijst met een natje en een droogje. 'fhebbers, wij zien u graag op 1 juli in het gezelli- centrum van Venray mens de organisatie van Venray Muzikaal Totaal ja Kateman-van Opbergen, voorzitter 0478-515155 of 06-20433205 Venray Muzikaal Totaal is mede mogelijk gemaakt door*: V'_, Rabobank centrumondernemers venray Leo Nooyen Tudor Meubelen Jola Mode Janssen Stucadoors Hunkemöller Martin Cuypers Toy Toy Fair Play Centers en diverse particuliere sponsoren. voor zover bekend bij het ter perse gaan van deze krant. venray

Peel en Maas | 2005 | | pagina 33