20% KORTING coecDew TV Ysselsteyn tenniskampioen van Venra; Golfkampioenschappen in Geijsteren Hotrods strijden voor World Cup Jubileum- toernooi JBC Venray 80 Kidsday op Ordina Open Jeugd TC Venral succesvol fc OP ALLES* OPHEFFINGSUITVERKOOP Wervelende show synchroonzwemsters Finale Jeugdcup Limburg vissen Motorcross Dubbel goud voor Dion Dreesens PC De Jumpers Nobel Oostrum Ons Genot Leunen De Roerdomp Hengelsport Het Alvertje Niets! *zie voorwaarden in de winkel Hofstraat 5, Venray, Tel. 0478-582828 KOOPAVOND OP VRIJDAG PEEL EN MAAS De Stichting Matchplay houdt voor het eerst in de 17-jarige traditie van het Nederlands matchplay kampioen schap (dames en heren) op donder dag 23, .vrijdag 24 en zaterdag 25 juni het nationaal open matchplay open 2005 voor heren op de baan van de golf- en countryclub Geijsteren. Tevens wordt in dezelfde periode op dezelfde baan het Nederlands Kam pioenschap Matchplay voor professio nals dames gehouden. Dit nieuwe national open matchplay wordt gehouden door de Stichting Match play, onder auspiciën van de NGF en de PGA Holland en krijgt de status van een officieel NGF toernooi. Naast het Nationaal Open Strokeplay is er dus nu ook voor het eerst ook een Nationaal Open Matchplay. Uitgegaan wordt van een deelname van onge veer zeventig professionals en onge veer vijftig amateurs, die zich via onderlinge voorselectiewedstrijden dienen te plaatsen voor de officiële voorronde. De bredere deelname met een hoger kwaliteitsniveau en de spanning tussen professionals en beste amateurs maken het toernooi aantrekkelijk. Het wedstrijdprogram ma voor het nationaal open match play kampioenschap en het Neder lands kampioenschap matchplay voor professionals dames: Donderdag 23 juni 8.00 uur; start le ronde nationaal open matchplay; vanaf 12.30 uur start eerste ronde Nederlands kampioenschap match play, vanaf 14.00 uur start tweede ronde nationaal open matchplay. Vrijdag 24 juni vanaf 8.30 uur start kwartfinales Nederlands kampioen schap matchplay dames, 9-15 uur nationaal open matchplay heren; vanaf 13-30 uur start halve finales Nederlands kampioenschap match play dames; 14.00 uur nationaal open matchplay heren. Zaterdag 25 juni ca. 15.15 uur start finale Nederlandse kampioenschap matchplay dames; 15.30 uur nationaal open matchplay heren; ca. 19.00 uur prijsuitreiking. Voor de eerste Hole-in-One ges coord door een van de professionals wordt een auto beschikbaar gesteld door AutoArena. Vrijdag vanaf 12.00 uur) en zaterdag kunnen alle bezoe kers (zowel golfers als niet-golfers) deelnemen aan de Otto Putt van 500 euro. Met een kleine bijdrage heeft men de kans - door het maken van een eenvoudige putt - om 500 euro te winnen. Op zaterdag om 17.30 uur is de finale van de Putt van 500 euro. De opbrengst zal in ontvangst worden genomen door Mr. Pieter van Vollen hoven, voorzitter Slachtofferhulp Nederland. Zaterdag 25 juni begint om 10.00 uur een pro-am wedstrijd. Dit is een grote wedstrijd waarin 28 teams(telkens een professional en drie amateurs) strijden om de eer en de prijzen. Aan de pro-am nemen ook dit jaar weer enkele prominente en bekende Nederlanders uit de wereld van politiek, sport en tv deel. Diezelf de dag begint om 16.00 uur de Bava ria shoot-out, een korte wedstrijd over drie holes met zes bekende Nederlanders en vier professionals. Meer informatie is verkrijgbaar op www.matchplay-pro.nl Op zondag 26 juni zal op Raceway Venray alweer de vierde van de in totaal negen wedstrijddagen om het kampioenschap worden verreden. De trainingen beginnen om 10.00 uur, de wedstrijden om 12.00 uur. Enorme verschuivingen in het puntenklasse ment van dit kampioenschap, maken seizoen 2005 interessanter dan ooit. Zo was het Roy Hendriks in de Stock car Formule 2 klasse die zijn lang ver wachtte sprong naar de subtop maak te met zijn eerste overwinning, en zo van plaats éénentwintig naar plaats zeven in de tussenstand schoot. In deze klasse zoals altijd een sterk bezet deelnemersveld, spectaculaire races, en scherpe rondetijden. Emiel Jans sen was de pechvogel in de derde race van het jaar, hij eindigde de dag met een harde klap tegen de vangrail. De Saloon Stockcarklasse profileert zich steeds meer als de attractie van de dag. Er wordt hier gevochten om elke plaats, en crashes en koprollen zijn aan de orde van de dag. De saloon's zijn verplicht tijdens het pas seren van een concurrent, deze met een gerichte tik van koers te laten ver anderen. Slippartijen kenmerken zodoende deze voor het publiek spec taculaire raceklasse. Door afwezig heid van nestor Derek Siebers in de Formule Toyota klasse, wist Stephan Driessen (Baankampioen 2004) op een alles overheersende wijze zijn achterstand op Siebers in het huidige kampioenschap te verkleinen.Me:t drie overwinningen geen slechte oogst. Dat deze heren de snelste ron detijden rijden van alle klassen mag niet iedereen bekent zijn maar met 15,1 sec. per ronde, maken zij enor me indruk Bij de StockRods weer races op het scherpst, met twintig auto's op de baan een goed startveld. Sjeng Smidt was weer van voren te vinden, dan is spektakel gegarandeerd. Door zijn durf alweer een dagoverwinning met als goede tweede zoon Danny. John van den Bosch in de Nat. HotRod klas se reed een goede wedstrijddag maar wist geen sprong in het klassement te maken. Door zeer close en verdedi gend racen wist van den Bosch moei lijk uit het gedrang te komen, en dan ook steeds gevolg door Josef Willem- sen. Roel Bongaerts liet punten liggen maar staat nog steeds aan kop van het klassement. Karei Nelleman hengelde de finale winst binnen, dit nodigt uit voor meer. Perfecte races die een ver volg zullen krijgen tijdens de vierde wedstrijddag. Als er dit jaar één klasse is waar een favoriet ver te zoeken is, dan is het wel de Stockcar Formule 1 klasse. De toppers pakken zo als elk jaar de punten, maar de overwinnin gen worden weg gesnoept door de subtop. Van Lier mocht al drie maal een ereronde maken en is met zijn nieuwe bolide aan een prima seizoen bezig. Verhoef is na een desastreuze start van het seizoen terug aan de kop met een zeer snelle Stockcar. In de Formule 1 en 2 zal aandacht weer liggen bij het verdienen van punten om zo de best mogelijke start plaats tijdens de World Cup in augus tus te bemachtigen. In de nationale hotrod klasse is dit de laatste kans om punten te pakken voor de World Cup in juli, de belangrijkste race op de hotrod kalender. Ook weer aanwezig de Stockcar Formule 1 duo-zitter. Voor u de kans op een weergaloze ervaring. Rij mee met de vaste chauffeur of een F1 coureur naar keuze. Info: www.stockcar-fl.com Op zaterdag 25 juni verzorgen de synchroonzwemsters van SPIO weer een wervelende show. Met 65 zwem sters worden veertien uitvoeringen gezwommen in diverse samenstellin gen. De leeftijden van de meisjes varieert van 7 tot 24 jaar. Ook de uit voeringen gezwommen op de Neder landse kampioenschappen zullen te zien zijn. Aan het eind liggen alle meisjes tegelijkertijd in het water. De show van 19-30 uur is helaas uitver kocht. Voor de show van 17.00 uur zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar op zaterdag vanaf 16.00 uur in De Sprank. Afgelopen zondag waren de motor crossers te gast in Mill. Het prachtige circuit de Kuilen lag er perfect bij en ook de club CCM de Zandhazen had alles prima voor elkaar. De wedstrij den verliepen geheel volgens schema en werden verreden onder tropische temperaturen en voor de officials, baancommissarissen en rijders was het dan ook afzien. Voor deze wed strijd hadden zich ongeveer 220 rij ders aangemeld die zorgde voor prachtige wedstrijden. Bij de Zijspan Nationaal wist Henk van de Pasch/Mat Wijers een 11e plaats voor zich op te eisen door in de manches beslag te leggen op een 10e en een 12e plaats. Een 14e plek bij de Inters 500 werd veilig gesteld door Maarten van der Aa door de manches op een 14e en een 12e plaats af te sluiten. Komende zondag is er een nationa le wedstrijd in Stevensbeek op het radiocircuit en de organisatie ligt in handen van Wanroy. Afgelopen zondag is in Dordrecht is afgelopen zondag de Nederlandse Jaargangfinale 2005 gezwommen voor de jonge zwemmers tot en met 12 jaar. Dion Dreesens wist zijn posi tie als snelste zwemmer van Neder land in de afgelopen 3 jaar bij de jon gens te handhaven. Ook dit jaar behaalde hij goud op het konings nummer de 100 meter vrije slag in een persoonlijk record van 1.03.42 bij de jongens tot en met 12 jaar. Daar naast won hij goud op zijn favoriete nummer de 100 meter vlinderslag in een persoonlijk record van 1.12.70. Hij miste net een bronzen medaille op de 200 meter wisselslag. Hij was daar mee de meest succesvolle zwemmer van Limburg. Een spannende strijd leverde Stan Gorree bij de jongens van 11 jaar op het onderdeel 50 meter vlinderslag. Hij behaalde hier zilver in een tijd van 0.34.49- Van de overi ge zwemmers van SG.Noord-Limburg zwom Alex Bos bij jongens tot 10 jaar op de 100 meter schoolslag naar een zesde plaats. Geoff Ebskamp werd zevende op de 100 meter vrije slag en achtste op de 100 meter vlinderslag. Minke Janssen behaalde bij de meisjes van 11 jaar de dertiende plaats op 50 meter vlinderslag. Hengelsportvereniging het Alvertje Oostrum houdt op zaterdag 2 juli in samenwerking met de wedstrijdcom missie van de Federatie Limburg de allereerste finale om de Jeugdcup Limburg; het Limburgse kampioen schap. Hiervoor komen 48 jeugdige vissers, uit de hele provincie, in de leeftijd van 7 tot 18 jaar naar het Wanssums Ven om te strijden voor de titel. Zeven jaar geleden werd in hen gelsportfederatie De Vriendschap Noord-Limburg, die zich uitstrekte van Afferden tot Venlo, het initiatief genomen om te komen tot een vis wedstrijd voor de jeugd. Al vanaf het begin was de animo voor deze wed strijden groot. Elk jaar werden er vier wedstrijden gevist, allemaal in visvij vers in de regio. Er waren zelfs enkele verenigingen die hun viswater beschikbaar wilden stellen, ook al hadden ze zelf geen deelnemende jeugd. Zo zijn dit jaar de wedstrijden in de visvijvers in Broekhuizenvorst, Horst, Oostrum en Venray. Na een fusie van de drie Limburgse federaties tot één federatie Limburg werd de naam ver anderd in Jeugdcup Noord-Limburg. De jeugdcommissie van de nieuwe federatie Limburg vond de Noord- Limburgse opzet echter zo goed dat er initiatieven genomen werden om ook in Midden- en Zuid Limburg een dergelijke wedstrijdenreeks op te zet ten. Ook ontstond er het plan om deze series af te sluiten met een fina le. Er is afgesproken dat uit elke klas se de 8 hoogstgeklasseerde vissers _L van elk van de drie voorrondes zich plaatsen voor de finale. Dat houdt dus in dat er 24 vissers uit de B klasse en 24 uit de A-klasse mee mogen doen. De organisatie van de allereerste fina le om de Jeugdcup Limburg is toebe deeld aan het Alvertje Oostrum, mede gezien het feit dat deze vereniging over meer dan voldoende viswater beschikt om een dergelijk aantal deel nemers te herbergen. Er is afgespro ken dat de jongste groep, de B klasse, in de jeugdvijver gaat vissen. De oud ste categorie vist in vijver 2. Vanaf 11.00 uur worden alle deel nemers verwacht in het clubhuis van het Alvertje café-zaal Back in Time in Oostrum. Om 11.30 uur is de officiële opening door de voorzitter van de wedstrijdcommissie van de federatie Limburg, Harrie Schroembgens uit Grubbenvorst. Vanaf 11.45 uur wordt geloot voor de plaatsnummers. Elke deelnemer wordt dan persoonlijk naar voren geroepen om zijn eigen startnummer te trekken. Daarna ver trekken de deelnemers naar het vis water, waar ze dan vanaf 13-00 uur mogen beginnen met het klaarmaken van hun hengelspullen en alle verdere voorbereidingen voor de wedstrijd mogen treffen Om 14.00 uur klinkt het beginsignaal en zal iedereen zijn beste beentje voorzetten om zoveel mogelijk vissen in zijn of haar net te krijgen. Om 16.00 uur is de wedstrijd afgelopen en volgt de weging van de vangst. Vervolgens gaat men weer naar het clubhuis. Daar wordt rond 17.30 uur de uitslag bekendgemaakt. Met een huldiging van de winnaars wordt de eerste finale om de Limburg Cup afgesloten. Tijdens de tweede selectiewed strijd in Meerlo slaagde de dressuur en springamazones van paardenclub De Jumpers in Oirlo er in prijzen bin nen te halen. In de springring won Katja Jeurissen in de categorie DM met Roosje. Met dressuur behaalde Jaleesa van de Hof de eerste prijs met Sven in de categorie E-lIn de catego rie EL-2 was het Jacky Schaap die de eerste prijs binnen haalde met Koala. Een vijfde prijs werd nog door Pearl Stol behaald met Daily in de categorie DL-1. Bij de springring sleepte Katja Jeurissen de tweede prijs binnen in de categorie DB met Manolito. Iris Jeurissen behaalde de tweede prijs in de categorie DM met Tinka's Boy en de vijfde prijs in de categorie DL met Sandro Boy. Afgelopen zondag zijn de ponyrui- ters naar de wedstrijd in Meerlo geweest. Marloes van Rattingen behaalde hier met haar pony Arno een 2e prijs met 174 punten in de klasse ELI Luca de Rijck startte met Black Beauty in de AB klasse en behaalde de derde prijs met 166 punten. Klinte de Rijck won de eerste prijs op Hollanda S. in de C LI met 168 punten. Juliët Willems is in de klasse BL1 6e geworden met 158 punten. Ook ons jongste viertal behaalde reed een prachtige proef waardoor ze een le prijs behaalde met 149 punten. Dit viertal bestaat uit Vera, Kim, Luca en Juliët. Ponyclub Ons Genot Leunen heeft in Ede deelgenomen aan de samenge stelde wedstrijd voor M pony's en L paarden. Iris Verreijt startte met Bon Vivant's Contessa voor de eerste keer in de klasse M. Het was technisch een zware cross. Met heel veel mooie hin dernissen. In de dressuur liet Verreijt wat steekjes vallen. Maar na een mooie cross verreden te hebben behaalde ze met Bon Vivant's Contes sa een eerste plaats en met Full Moun tain's Melissa een derde plaats. Verder behaalde Verreijt onlangs in Meerlo met haar pony Full Mountain's Melis sa in de klasse springen D/E zwaar een eerste plaats. Afgelopen zondag werd door de afdeling pony's van Rijvereniging Ons Genot Leunen-Veulen-Heide deelge nomen aan de tweede selectiewed strijd in Meerlo. Via deze selectiewed strijden kan men zich plaatsen voor de Limburgse kampioenschappen die dit jaar in op zondag 14 augustus in Lottum worden gehouden. Op deze wedstrijd werden de volgende resul taten bereikt: afdelingsdressuur voor viertallen klasse licht: Ons Genot le prijs; afdelingsdressuur voor achttal len klasse licht: Ons Genot 2e prijs; individuele dressuur: klasse DB Stefa- nie Baltissen met Moonlight 6e prijs, klasse DL1 Jenny Achten met Jasmijn H. 4e prijs, klasse EL2 Lian Vullings met Kyra 2e prijs, klasse Bixie AA dressuur Kiki Bergsma met Rossy 3e prijs; springen: klasse DB Stefanie Bal tissen met Moonlight 3e prijs, klasse EZ Iris Verreyt met Melissa le prijs. De volgende en tevens de laatste selectiewedstrijd wordt zondag 26 juni gehouden in Sevenum. Het is voorlopig verboden om te vissen in visvijver De Ballonzuil wegens zeer ernstig zuurstofgebrek in het viswater. Alle viswedstrijden in De Ballonzuil zijn daarom voorlopig afgelast. Zaterdag 25 juni is er een koppelwedstrijd in Boxmeer en zon dag 26 juni 1ste maaskoning op de Maas in .Maashees, vrije wedstrijd Informatie is verkrijgbaar bij de wed strijdcommissie de heer De Klein via tel. (0478)581066. het laatste nieuws stat op www.hsvderoerdomp.nl Uitslagen: bij de koppel wedstrijd in Kessel was er een tweede plaats in de sector voor het koppel J. van de Broek en L.Duif. Op de zesde wedstrijd van de zomeravond competitie waren de vangsten zeer goed te noemen; 1 H. De La Roy 2 R. Sanders 3 M. Voer- mans 4 H. Goemans 5 Sj. Philipsen. De wedstrijden tegen Milheeze zit ten er op, door de goede prestatie van vooral L. van de Hoogenhof in de tweede wedstrijd werd het een groot succes voor de vissers uit Venray. De uitslag; 1 L. van de Hoogenhof Venray, 2 C. Kools Venray, 3 P van Schijndel Gemert, 4 A. van Doorn Gemert, 5 J. Philipsen Venray. Ook het korps werd met over macht gewonnen door de vissers uit Venray; Korps Venray, Korps Gemert. Uitslagen senioren: tweede wed strijd om de vijverkoning. 1 Sjaak Theeuwen 2 Henk Theeuwen 3 René Wijnhoven 4 Jan Sanders 5 Marco Classens De tweede wedstrijd om de lente koning voor korte hengels is gevist. Uitslag: 1 Huub Reijnders 2 Sjaak Theeuwen 3 Math van Ooyen 4 Math Houwen 5 Will Berden. De derde wedstrijd uit de picker- competitie is gehouden. Uitslag 1 Henk Hendriks 2 Henk Theeuwen 3 Harrie Theeuwen 4 Pieter Kunen 5 Sjaak Theeuwen. De derde wedstrijd om de jeugd cup Noord-Limburg is gevist in het Wanssums Ven in Oostrum. Er wer den behoorlijke aantallen, vooral klei- Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS nere, vis gevangen. Daardoor waren de gewichten niet zo hoog, maar de pret was er niet minder om want de jeugd vindt het altijd leuk om veel vis te vangen. In de B-klasse sloegen de vissertjes uit America hun slag. Ze bezetten de eerste drie plaatsen. Daar mee lieten ze zien dat het vissen op gewicht toch wel iets anders is dan het vissen op aantal. Toch wel een goede les met het oog op de finale om de Limburg Cup die op 2 juli in de jeugdvijver wordt gevist. In de A klas se behaalde Jeffrey Agterberg voor de derde keer op rij een tweede plaats. Hij maakt een goede kans op de titel, want de slechtste wedstrijd mag afval len. Martijn Kusters heeft echter nog alles in eigen hand. Een plaats bij de top 3 volgende week en hij is kam pioen. Uitslag A-klasse; 2 Jeffrey Agterberg 6 Martijn Kusters B-klasse 4 Jop Matij- sen 5 Sill Cremers 7 Luuk Blenckers 8 Jeroen Janssen 9 Thomas Nijenhuis 11 Arjan Geerets 14 Bram Tacken 15 Roy Wismans 16 Pepijn Janssen 17 Bram Hansen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en infor matie kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920 of mail naar info@hsvhetalvertje.nl Donderdag 23 juni 2005 - Pagina jLE als 13-15 jaar, waren de teams van TC Rodhe en Leunen/Veulen/Heide dui delijk de meerdere. In de senioren D2/E-klasse plaatsten de teams van TC Rodhe en TV Ysselsteyn zich voor de finale. Oirlo/Castenray had sinds jaren weer eens een team in de Dl- klasse afgevaardigd. Bijna met speels gemak werd meteen de finale gehaald. In de andere poule was de strijd feller, maar was uiteindelijk het team van Ysselsteyn duidelijk win naar. In de Open klasse lag de strijd na de wedstrijden op vrijdag en zaterdag eigenlijk nog helemaal open. Het team van TC Venray was in de klasse 50+ duidelijk superieur De poule-wedstrijden werden zaterdag afgesloten op het park van TC Rodhe met een zeer goed verzorg de barbecue. De finalë-we'dsfrijden op zondag-op de banen van TC Ven ray werden gespeeld onder bijna tro pische omstandigheden. Om 12.15 Sinds enkele jaren bezoekt de jeugdcommissie van TC Rodhe tijdens het tennistoernooi Ordina Open in Rosmalen met een aantal jeugdleden dit toernooi. Op de zaterdag vooraf gaand aan het toernooi bezoekt de oudere jeugd de kwalificatiewedstrij den. Hoogtepunt van het bezoek dit jaar was een persoonlijke ontmoeting met Sjeng Schalken (zie foto), omdat de jeugdleden van TC Rodhe de eer ste klanten waren die het nieuwe Sjeng-tenue kochten. De jeugdleden van Rodhe die nog op de basisschool zitten bezochten op woensdagmiddag de kidsday van Ordina. Tijdens de kidsday gaat de aandacht uit naar de jeugd en kunnen de kinderen in de Kids Village een balletje slaan, prijzen in de wacht sle pen of een interview houden met hun tennisidool. Dit jaar werd Michaëlla Krajicek geintervieuwd, onmiddellijk nadat ze -onder het toeziend oog van de Rodhejeugd- haar plaats in de kwartfinale had veiliggesteld. In het intervieuw sprak Michaëlla de hoop uit dit jaar eindelijk door te kunnen dringen tot het toernooi van Wimble don en daar samen met haar broer uit te komen in het gemengd dubbelspel. Helaas verstapte ze zich één dag later in de kwartfinalepartij tegen Meg- hann Shaughnessy en liep een scheur tje in de meniscus van de rechterknie op, waardoor ze moest opgeven en Wimbledon voor Michaëlla weer niet in handbereik ligt. pbez Ik Sm Jeu de boules vereniging JBC Venray 80 bestaat in 2005 25 jaar. Bij een jubileum hoort een feest en daarom wordt er op zondag 26 juni vanaf 10.30 uur een jeu de boules toernooi gehouden bij het Vlakwa ter aan de Kempweg in Venray. Het is een open toernooi voor doublet ten (twee tegen twee) Deelnemers dienen zich voor 10.15 uur te melden bij de wed- strijdtafel. Er zijn vijf wedstrijden in poules. Het eindklassement per poule opgemaakt en er poule mooie prijzen te Inschrijven voor Frans van Erp via tel. bij Marian Zeelen-Begas (0478)584380 of bij Jos tel. (077)3984869. Verder op woensdag 10 augustus mistoernooi gehouden en op dag 4 september is er het rays kampioenschap met als de wisselbeker Venrays uur de teampresentatie, waarbij de verenigingen zich presenteerden aan het publiek. Tijdens de opening werd door de kersverse voorzitter van TC Venray, Timo Eibers, het spandoek van Venray Open Venray Open samen 7x zo sterk onthuld. Vervol gens startte met enige vertraging de spectaculaire tennisclinic voor de jeugd, wederom verzorgd door enke le A-spelers van Nederland. De finale bij de jeugd van 10-13 jaar werd op gamesaldo gewonnen door het team van TC Rodhe. De groep 13-15 jaar werd afgetekend gewonnen door TV Leunen/Veulen/Heide. Bij de senio ren werd de finale in de klasse 8/9 duidelijk met 9-3 gewonnen door TV Ysselsteyn. De strijd in de klasse 7 werd eveneens beslist in het voordeel yan TV Ysselsteyn. In de Open klasse ging de hoo'fclprijs na een ortgedjëen' spannende strijd-' uiteindelijkmet- ruim verschil naar TV Ysselsteyn, waarmee de trilogie werd voltooid. In de klasse 50+ was TC Venray wi oertji om te sterk voor het team van nen/Veulen/Heide. De meest bdfl AT rijke wisseltrofee, sportiviteitsbeker, werd dit gewonnen door TV OiCa. De uitslagen: Jeugd 10-13 jaar: 1) TC Rodli TV Leunen/Veulen/Heide 3/1 Venray en TV Ysselsteyn 5/6 TVI selo en een combinatieteam 13-15 jaar: 1) Leunen/Veulen/Heide 2) TC Rod TC Venray Senioren klasse 8/9: 1) TV steyn 2) TC Rodhe 3) TC Ven TV Leunen/Veulen/Heide Klasse 7: 1) TV YsselsteynM^ OiCa 3) TC Rodhe 4) TC Venra) Merselo 6) TV Leunen/Veulei Open klasse (5, 6); 1) -Ty„ öktéyïi 2) TC Venray 3) TC T -TV Leunen/Veulen/Heide 50+ (veteranen): 1) TC Vei TV LVH 3) TV Oostrum Tennisvereniging Ysselsteyn mag zich met recht tenniskampioen van Venray noemen, nu ze zich tijdens het Rabobank Venray Open in alle seniorencategorieën de beste hebben getoond van alle deelnemende tennis verenigingen. Afgelopen weekend is op de banen van de zeven Tennisver enigingen van Venray het 9e Rabo bank Venray Open gespeeld. Ruim 350 tennisspelers en speelsters, zowel jeugd als senioren, hehben daarbij in de verschillende catego rieën gestreden om het kampioen schap van Venray. De poule-wedstrij den voor de jeugd op de vrijdagavond en zaterdag werden gespeeld op de tennisparken van Merselo (10-13 jaar) en Oostrum (13-15 jaar) en die van de senioren op de banen van TC Rodhe (Open klasse, speelsterkte 5/6), Yssel steyn (Dl-klasse, 7), Leunen/Veu len/Heide (D2/E-klasse, 8/9) en de klasse 50+ ook op de banen van Oos trum. Zowel bij de jeugd, 10-13 jaar competitieseizoen werd afgeslt met een gezellige barbecue voof jeugdige spelers. Onlangs was de voorronde veld en driekwarttoernooi vooi Limburgse kampioenschappen. liefst 47 kinderen-voor minivell -fi- zeventien kinderen voor drieki van tien verschillende verenigii uit de regio deden aan het toer» mee. Zo'n grote deelname hadden wr di nog nooit gehad. Sportief en in ten md i werd er getennist door de kinde lis ve om poulewinnaar te kunnen word eerlc Vier kinderen van TCV mogen mini op 4 en 5 september naai Limburgse kampioenschappen ook vier kinderen voor driekwart 27 en 28 augustus. Maar er doem otrui kinderen van TCV mee aan voon ladhi des in Baexem, Venlo en Grubkfenra] vorst, aan een minitoernooi in lingsbeek en een bal/slagvaai heidsdag in Best. In Baexem is ori RAV weer een kaart voor de Limbuflfesser gewonnen. Tijdens de ALV jeugd vergadering afgelopen vrijdag zijn maar liefst vijf van de dertien jeugd/junioren teams van Tennis Club Venray gehuldigd als winnaars van de Districtcompetitie 2005 binnen hun afdeling. De win naars zijn: jongens t/m 12 jaar 2e klas se Tom Kessels, Comeil Schaminée, Nick Janssen, Maurice Cox en Bram Mulder; meisjes t/m 17 jaar 2e klasse Lotte vd.Weiden, Emmy Vullings, Mignon Zietsman en Linde Smits; meisjes t/m 17 jr le klasse Ima Beurskens, Laura Spee, Anouk Spee en Silvie-Elise Schaminée; junioren meisjes t/m 17 jr. 2e klasse Annema- rijn Vriesekoop, Liezl Zietsman, Jas mijn Smits en Annick Janssens; junio ren gemengd t/m 17jr 2e klasse Lisa Visser, Glenn Cremers, Paul Geurts en Marloes vd Linde Drie andere jeugdteams (waaron der ook de minispelers) hebben zich net niet weten te kwalificeren en zijn op de tweede plaats geëindigd. Het

Peel en Maas | 2005 | | pagina 28