Jcs Smits ROLLUIKEN rosy H'e'at 't ROEKENBOSCH Net zwanger? Zomervoordeel Donderdag 16 juni 2005 - Pagina 31 De Steegh 4 5973 PZ Lottum Tel./Fax 077-463 20 58 Mobiel 06-5390 25 44 E-mail; info@1egelze1terij-jossmits.nl Internet; www.tegelzetterij-jossmits.nl Als kwaliteit en een hoog afwerkingsniveau belangrijk is. Gedurende de zomermaanden juli en augustus, kunt u bij ons Slenderen tegen het gereduceerde tarief van 50,00 voor 10 lessen Reden genoeg om eens een afspraak te maken Een proefles is altijd gratis zijl enzi lande f adro :htig( len.B rwijl V ie bui! Slender You Af slankcabines Vacu Step Massagestoel en zonnebank Leunseweg 20 Venray, 0478-510459 I Lessen alleen geldig in juli en augustus 2005| GEGARANDEERD GOED VERA VENRAY B. Industrieterrein De Hulst FAMILIE-RESTAURANT 65+ Korting op het Familie-buffet Aktie geldt heel 2005 De korting bedraagt 15% Kinderen t/m 6 jaar eten gratis mee tijdens het Familie-buffet alleen in juni, juli en augustus 2005 Kinderen 7 t/m 12 jaar betalen €1per leeftijdsjaar Iedere zondag brunch van 11.00 tot 13.30 uur. €18,50 p.p. Kinderen 0 t/m 12 jaar betalen €1,- per leeftijdsjaar 19 juni Vaderdagbrunch Familiebuffet en a la carte reserveer telefonisch Verse asperges Diverse heerlijke gerechten, ook op het terras o.a. Aspergemenu 3 gangen €23,50 p.p. A la carte Dagelijks kunt u ook bij ons a la carte dineren vanaf 12.00 uur Lentemenu 3 gangen €15,- p.p. Meer info en akties? Kijk op: www.roekenbosch.com Ooijenseweg 16 Blitterswijck 0478-531843 Routes des asperges (fiestroute) bij ons gratis verkrijgbaar. Ook andere wandel en fietsroutes verkrijgbaar. Ervaren werkvoorbereider calculator Voor een bouwbedrijf zijn wij dringend op zoek naar een ervaren werkvoorbereider calculator. Functie-eisen: MBO-bouwkunde, leeftijd circa 30-40 jaar, ervaring in bovengenoemde functie, representatief, kennis van automatisering. Het betreft een full-time functie voor vast. Neem voor meer informatie snel kontakt met ons op! Productspecialisten Voor een groot farmaceutisch bedrijf zoeken wij voor diverse regio's in Nederland commerciële product specialisten. Ervaring in commerciële functie en (para-)medische affiniteit zijn gewenst. HBO of aca demische opleiding vereist. Uitstekende communica tieve vaardigheden en klantgerichte instelling. In bezit van rijbewijs B. Commercieel talent Wij zijn op zoek naar een vlotte representatieve dame met ruime commerciële ervaring en bij voorkeur ster ke affiniteit met de transportbranche. Je gaat met name telefonisch, nieuwe opdrachten binnenhalen en daarnaast ondersteun je de directeur m.b.t. de ver koop. Het is een binnendienstfunctie voor 3 dagen per week. Je hebt goede kennis van Word, Excel en MSOutlook. Ben je tussen de 35 en 40 jaar en spreekt deze uitdagende functie jou aan? Neem dan snel kontakt met ons op. Vakbekwame hoveniers Voor een groot hoveniers/boomverzorgingsbedrijf in Nrd-Limburg zijn wij dringend op zoek naar een vakbekwaam hovenier, een voorman hovenier en een leerling hovenier. Voor de functie van vakbekwaam hovenier, voer je aanleg- en onderhoudswerkzaamheden zelfstandig en nauwkeurig uit. Het gaat om fulltime werk, per direct en voor langere tijd! Operator Pons Laser Wij zoeken met spoed een jonge enthousiaste opera tor op LBO/MBO niveau. Affiniteit met techniek is een must. Verder kun je tekeningen lezen, werken met een schuifmaat en heb je kennis van vorm en plaats toleranties. Bereidheid om in ploegendienst te wer ken. Het gaat om een functie voor langere tijd. Ervaren TIG-MIG Lasser Per direct zoeken we een ervaren tig-mig lasser (leeftijd max. 28 jr) die korte lassen kan maken en die ervaring heeft met het lassen van plaatwerk tussen 1 en 2 mm dik. Ook kun je tekeningen lezen en kun je werken met een schuifmaat. Het is voor een periode van enkele maanden. Ervaren Monteur aluminium/stalen ramen en kozijnen Per direct zoeken wij ervaren vakmensen die ruime werkervaring hebben als monteur ramen/kozijnen. Het is voor langere tijd met de mogelijkheid tot een vaste baan. Riool-aanleggers Voor werklocatie Someren zijn wij op zoek naar meerdere ervaren riool-aanleggers! Het gaat om alle voorkomende werkzaamheden en het is een project voor langere tijd. Metselaars, IJzervlechters, Electriciens, Timmerlieden Voor diverse projecten in de bouw zoeken wij met spoed ervaren vakarbeiders in bovenstaande functies die per direct voor langere tijd aan de slag kunnen! Scholieren vakantiekrachten Loop snel binnen en schrijf je (alvast) in voor divers vakantiewerk! Je kunt je ook inschrijven via onze website. Je bent van harte welkom! Kijk voor onze vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl Jan Peeters ofm f Mia en Martin Aarts-Peeters Gonny en Frans f Fleurkens- Peeters Toon en Tiny Peeters-Cleven Huub en Ans Peeters-Loosberg Joke Peeters Jos en Berthie Peeters-Peeters Thea en Mike Schats-Peeters Frans en Diny Peeters-Lenderink Oma's kleinkinderen en achterkleinkinderen Venray, 10 juni 2005 Zorgcentrum "Het Schuttersveld", kamer 407 Correspondentieadres Hiept 5, 5801 HL Venray De uitvaartdienst heeft plaats gevonden op dinsdag 14 juni in de St. Petrus' Bandenkerk, waarna we Moeder begeleid hebben naar haar laatste rustplaats bij Vader op begraafplaats Boschhuizen. Een doodgewone man heeft ons verlaten op een doodgewone dag. Dit doet pijn. Maar door het medeleven van doodgewone mensen, is het verdriet beter te dragen. Wij willen iedereen bedanken voor het hartelijk medeleven tijdens het ziektebed, het overlijden en de begrafenis van onze broer Broer van Bergen Fam. van Bergen De zeswekendienst voor Broer zal worden gehouden op zaterdag 25 juni om 19.15 uur in de Grote Kerk te Venray. Dreams to remember.... 20-06-2004 20-06-2005 Pieter de Kort J> And I miss you like the deserts miss the rain Jouw geluk kun je delen. In het begin van je zwangerschap zit in jouw urine het hCG-hormoon. Daarmee kunnen we andere vrouwen helpen moeder te worden. Meld je aan of bel voor meer informatie gratis 0800 - 022 80 70 of je informatrice: Mariet Vorstermans, tel. 077 - 463 27 58 ;J Kijk ook op internet: www.moedersvoormoeders.nl tro Moeders voor Moeders is onderdeel van Diosvnth B V. De partner voor uw toekomst Veel mensen zijn op zoek naar een duurzame relatie Duizenden Ingeschreven partneizoekenden geven u pas écht kans van slagen Wij hebben een uniek systeem Naast onze persoonlijke begeleiding bepaalt uzèlf met wie u in contact komt. Méér dan 95.000 mensen vonden via onze stichting een partner Belt u mij voor meer informatie en kom vrijblijvend langs. Ik laat u dan onze succesvolle werkwijze zien. Mevrouw v. d. Voorf 0478 - 588691 Nederlands grootste erkende bureau/www.st-date.nl Stichting Date voorheen Huub Penders Onze nieuwe showroom met de allernieuwste haarden en schouwen op 450 m! kijkplezier is geopend op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, woensdag gesloten. Stayerhofweg 8a, Wanssum, 0478-532703

Peel en Maas | 2005 | | pagina 31