PEELRAND: BRENGT DYNAMIEK IN DE BESTAANDE WONINGMARKT. as putaWfr Peelrand sin Hl M Makelaardij www.peelrand.com www.funda.nl PEEL EN MAAS Donderdag 16 juni 2005 - Pagij^EN In het buitengebeid van het dorp Broekhuizen staat aan de doorgaande weg deze geheel gerenoveerde langgevelboerderij met vrijstaande garage op een kavel van ca. 8600 m'. Het pand grenst aan het stiltege- bied en heeft een schitterende uitrijmoge- lijkheden voor de paardenliefhebber. Indeling: begane grond: Hal met vide en gar- derobehoek. meterkast, slaapkamer, ruime woonkamer (ca. 40 m') met open haard en 2 lichtkokers met Velux dakramen, tussenhal, royale woonkeuken met L-vormige inbouw- keuken voorzien van een keramische kook- plat, Itho afzuigkap, combi magnetron en koelkast. Vanuit de keuken is het opkamertje bereikbaar. De badkamer is ingericht met een ligbad, douche en wastafelmeubel. Separaat toilet, wasruimte met aansluiting voor de wasmachine, droger en afwasmachine en toe gang tot de kelder, berging. Ie verdieping: vanuit de vide zijn de 2e en 3e slaapkamer bereikbaar. De royale, op het zuiden gelegen achtertuin is ingericht met een gazon, 2 ter rassen, diverse bloemborders, waterpartij en voorzien van een grondwaterput en sproeiin- stallatie. De achtergelegen grond kan beplant worden en is deels bosgrond. B.jr: 1900, inh.: ca. 670 m' en garage ca. 70 m!, opp.: ca. 8670 m2. Vraagprijs: 415.000,- k.k. In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterste functioneel ingedeeld appartement. De plafonds zijn op deze begane grond hoog, hetgeen zeer ruimtelijk werkt. De parkeerplaats en de berging zijn gelegen in het souterrain (af te sluiten en veilig) en middels een lift en een zeer korte loopweg bereikbaar. Dit maakt het geheel tot een uiterst comfor tabele woonplek. Indeling: royale hal met videofoon, berg ruimte met HR combiketel en de unit van de balansventilatie (mogelijk plaatsing van de wasmachine en droger), toilet met fontein tje, meterkast, badkamer met douche, wasta fel en aansluiting voor de wasmachine en droger, 2 slaapkamers (ca. 13 en 8 m2) met TV-aansluiting, royale woonkamer (ca. 36 m:) half open keuken (ca. 10,5 m!) met inbouwkeuken en tuindeur naar de loggia (ca. 6 m:). B.jr.: 2001, woonopp.: ca. 100 m!. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Deze op een perfecte locatie in de wijk Veltum gelegen royaal halfvrijstaand woonhuis is uitstekend onderhouden en recentelijk op diverse punten verbe terd en gemoderniseerd. Indeling: Begane grond: Hal, toilet, meterkast, sfeervolle ruime woonkamer met schuifpui naar de tuin, keuken v.v. een luxe inbouwkeuken met alle appara tuur, bijkeuken, garage. Ie verdieping: Overloop, 3 ruime slaapkamers waarvan er één voorzien is van een eigen dou cheruimte. Balkon en een luxe badka mer ingericht met ligbad in combinatie met douche, dubbele wastafel en designradiator. De 2e verdieping is middels een vaste trap bereikbaar en kan ingericht worden als 4e en/of 5e slaapkamer. De op het zuidoosten gele gen en geheel omheinde tuin heeft een vrije achterom en biedt voldoende pri vacy. B.jr.: 1980, inh.: ca. 550 m', opp.: ca. 319 m2. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Aan een rustige woonstraat in het kerk dorp Oostrum gelegen, zeer ruim, vrij staand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en een leuke, kind vriendelijke tuin op het zuiden. Alle hou ten kozijnen van het pand zijn in 2003 vervangen door kunststof met HR++ glas en ook de CV-combiketel is in 2003 ver nieuwd. Indeling: begane grond: riante hal, toilet (vrijhangend), m.k., sfeervolle L-vormige woonkamer met haard en openslaande tuindeuren, gesloten eetkeuken v.v. alle inbouwapparatuur, tussenhal met toegang tot de tuin en de garage, geïsoleerde garage met aansluitingen voor de wasma chine en droger. Ie verd.: ruime overloop met inloopkast, 3 ruime slaapkamers (w.v. één met bal kon) en een in 1998 vernieuwde, luxe en zeer complete badkamer. 2e verd.: overloop met plaatsing c.v. en 2 slaap/hobbykamers. B.jr. ca 1975, perc.opp.: 268 m2, inh.: ca. 500 m1. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Deze royale halfvrijstaande woning met aangebouwde garage is gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlocatie in de wijk Landweert en verkeert in een prima staat van onderhoud. Indeling: begane grond: hal, toilet, meter kast, ruime L-woonkamer met een fraaie massief eiken planken vloer en erker aan de voorzijde, verdekt opgestelde keuken met keukenblok en een 6 pits gasstel. Ie verdieping: overloop met massief eiken planken vloer, 3 ruime slaapkamers ca. 13, 11 en 10 m2j, badkamer ingericht met een ligbad, doucne, wastafelmeubel en toi let. De ruime 2e verdieping is bereikbaar mid dels een vaste trap en is in gebruik als 4e slaapkamer en als wasruimte met de aan sluiting voor de wasmachine en droger. Tevens hangt hier de CV-ketel en unit voor de mechanische ventilatie. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het noordwesten en heeft een prima bezonning en biedt de nodige priva cy. B.jr.: ca. 1995, opp.: 195 m2, inh.: ca. 430 Vraagprijs: €232.000,- k.k. Als u langs deze woning rijdt ziet u aan de buitenkant niet hoeveel wooncomfort hier aangeboden wordt. Deze zeer ruime vrij staande woning is voorzien van veel luxe en gelegen in een rustige woonstraat die met de achterzijde grenst aan een bosge bied. De gehele begane grond heeft een leisteenvloer. Indeling: hal, meterkast, toi letruimte, portaal met vide, ruime kelder ruimte, Z-vormige woonkamer met sfeer volle kachel en twee schuifpuien die zorgen voor een direct contact met de tuin, keu ken voorzien van moderne inbouwkeuken (2000) uitgerust met 5 pits gaskookplaat, RVS-afzuigschouw, oven, koelkast, vaat wasser en granieten werkblad. Indeling le verdieping: overloop, 3 slaapkamer, 2 bad kamers. 2e verdieping: 2 slaapkamers en CV-ruimte. De vrijstaande garage is ver bouwd tot fitnessruimte en sauna. Aan de voormalige garage is een prachtige serre gebouwd die eveneens beschikt over een leisteenvloer. De tuin is aangelegd met diverse borders, een gazon, diverse terras sen en een verwarmd zwembad. De tuin biedt maximale privacy en bezonning. De berging en garage die achter in de tuin zijn gesitueerd zijn middels een vrije achterom te bereiken. B.jr.: ca. 1975, opp.: 8Ó5 m', inh.: ca. 590 m'. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Op een UNIEKE kavel van ca. 4.500 m: staat dit geheel onderkeldert halfvrijstaand woonhuis met garage en carport. Het pand heeft een inhoud van ca. 6200 m! (incl. garage) en hierdoor 4 royale slaapkamers. De kavel is in gebruik als siertuin (ca. 700 nr) en weilana ca. 3.800 m!). Indeling kelder: Provisieruimte, 2e woon kamer, hobbyruimte en een wasruimte. Begane grond: Hal, toilet, meterkast, woonkamer met parketvloer (ca. 32 m2) en een gesloten keuken met eenvoudige inbouwkeuken. le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers met een oppervlakte van ca. 16, 15 en 9,5 m2 en een badkamer voorzien van ligbad, douche, toilet en een wastafel. 2e verdieping: Overloop met een 4e slaap kamer 18 m'). Het perceel is verdeeld in een 4-tai weides. Kortom: dit object is zeer geschikt voor diegene die royaal wil wonen en het hobbymatig houden van paarden, schapen enz. als droomwens heeft. B.jr.: 1977. inh.: ca. 620 m', opp.: 4.509 m*. Vraagprijs: 289.000,- k.k. Op een vrijgelegen locatie in het tengebied van Ysselsteyn-Heide, op kavel van 5.240 m', staat deze staande woonboerderij met inpam garage. De mogelijkheid bestaat wonen op 1 niveau (slaapkamer, dom op begane grond). Indeling: Beg grond: hal, kelder, meterkast, wooi mer (ca. 24 m2) v.v. een schouw houtkachel en de bovenlichten zijn authentiek glas-in-lood ramen, di; woonkeuken met oorspronkelijke gran ten vloer, slaapkamer (ca. 9 m'), s gesitueerd op de achtertuin, dour toilet, berging/bijkeuken, inpandl royale garage (ca. 74 m2) met smeeJ en oliekachel met heater, le verdiepfl 2 grote slaapkamers (resp. ca. 17 e«l m vernieuwde badkamer (2003) if richt met douche, zwevend toilet, 1 tafel en designradiator. De rondom gl gen fraai aangelegde tuin is omnl door een singel van bomen, biedt na male privacy en is o.a. ingericht! een vrijstaande schuur (ca. 36 m;)T een grote vijverpartij. B.jr.: ca. 191 inh.: ca. 800 m'. Vraagprijs: 459.000,- k.k. VENRAY, DE LATER1JE 8 Deze royale, halfvrijstaande jonge woning met vrijstaande garage is gelegen in het centrum van Venray. De ruime, zonnige op het zuiden gelegen tuin beschikt over een vrije achterom. Vraagprijs: 269.000,- k.k. In het dorpje Wanssum ligt aan een kind vriendelijke straat dit halfvrijstaand woon huis met aanbouw over de gehele breedte ('02), waardoor het leefoppervlak op de begane grond wordt vergroot. Vraagprijs: 197.000,- k.k. Op een schitterende kavel in een fantasti sche, bosrijke, woonomgeving staat deze, onder moderne architectuur gebouwde, villa met inpandige garage. Vraagprijs: €519.000,- k.k. Op een van de meest gewilde locaties van Venray, op steenworp afstand van het cen trum staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Tegenover is er een groenvoorzie ning en de achterzijde is geheel vrijgelegen. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Deze halfvrijstaande woning met vrij staande garage, vrije achterom en riant perceel van 395 m2 is gelegen in een rustige woonstraat in de wijk Veltum op loopafstand van het centrum van Venray. De gehele begane grond heeft een travertin vloer. Indeling: begane grond: hal, toilet, meterkast, ruime woonkamer met sfeervolle open haard en open trap naar le verdieping, royale open woonkeuken, le verdieping: 3 ruime slaapkamers (ca. 7, 14 en 16 m!), badkamer met toilet, ligbad, douche- hoek en wastafel. De woning heeft kunststof kozijnen en de cv-ketel is in 1998 vernieuwd. De vrijstaande garage bevindt zich dwars achter de woning en is te bereiken middels de royale oprit die plaats biedt voor 2 auto's. De riante tuin op het zuidoosten is netjes aange legd en biedt maximale privacy en bezonning. B.jr.: 1972, perc.opp.: 395 m!, inh.: 345 m' (excl. garage). Vraagprijs: 225.000,- k.k. Midden in het hartje van Venray, op het zuiden gelegen, staat dit jonge, royale, luxe afgewerkte appartement met veel lichtinval op de 2e verdieping met een eigen parkeerplaats en berging in het souter rain. Het complex is uitgerust met een lift, videobewaking en een balans ventilatiesysteem. Indeling: Royale hal, meterkast, luxe toi let, berging met wasmachine, diepvries en CV ketel, zeer ruime woonkamer (ca. 55m:) met veel lichtinval en uitzicht over hartje Venray, overdekt balkon (4x3,5 m) op het zuiden gelegen en heeft een perfecte bezonning, open keuken met inbouwkeuken, voorzien van een Siemens 4-pïts keramische kookplaat, afzuigkap (schouw), combimagnetron, koelkast en vaatwasser, moderne badkamer met i schuifdeur naar de slaapkamer ingericht met een Villeroy 8, Boch lig- bad, een inloopdouche, wastafel en een designradiator, 2 ruime slaapkamers (ca. 15 en 10 m!) met een raampartij over de gehele breedte en 1 slaapkamer is v.v. een kastenwand met 3 schuifdeuren, een telefoon- en CAI-aansluiting. Er is een afgesloten parkeerplaats i in de ondergrondse parkeergarage en een berging (ca. 12 nr) in het souterrain. Bjr.: 2003, woonopp.: ca. 92 m!, inh.: ca. 270 m Vraagprijs: 279.000,- k.k. Op een van de meest aantrekkelijke loca ties in de kern van Venray op de hoek van de Grotestraat en het Schoutenstraatje staat dit Gemeentelijk Monument. Wij kun nen u hier de basis voor een riante woon plek in het Centrum aanbieden. Achter deze schitterende monumentale gevel schuilt een gigantisch mooie woonplek. De ontsluiting van dit appartement zal aan de zijkant via het schoutenstraatje plaatsvin den. Hier is op de b.g. de mogelijkheid een stadstuintje te realiseren. Ook is hier de ruime berging gesitueerd. Via een (nog aan te leggen) trap bereikt met een groot dak terras (op west gelegen) waaraan de voor deur komt. Op de eerste en tweede etage is de mogelijkheid om een royale woning te maken. Het pand is doorspekt met karakte ristieke elementen. Het uitzicht aan de voorzijde vanuit de woonkamer biedt door de Wilhelminastraat zicht tot aan de Julianasingel. Het plan is in een ontwikke lingsfase. Indien u interesse heeft kunt u hiervoor al informatie aanvragen. Vraagprijs op aanvraag Op een unieke, rustige locatie aan de rand van horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: €412.000,- k.k. Deze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinberging, is gelegen in het bungalowpark de Helaerse Duinen op een ruime kavel van 497 m!. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Deze jonge, perfect onderhouden, vrijstaande waterwoning is gelegen aan een rustige dood lopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 235.000,- k.k. "Henscheniushof" in hartje venray wordt gerealiseerd! Er worden appartementen (maisonnettes) te koop en te huur aange boden, alle gelegen op de le en 2e verdie ping van het complex. Vraagprijs op aanvraag Midden in het centrum van Venray gelegen appartement (op de begane grond met tuin), met een aparte berging in het Souterrain en een eigen parkeerplaats. Vraagprijs: 169.000,- k.k. long en ruim appartement op de begane grond, met inpandige parkeerplaats en ber ging in het souterrain, schitterend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. BROEKHUIZEN. MR. BERGERSTRAAT 2A H m I VENRAY. PR. HENDRIKSTRAAT 13 Deze verrassend ruime, onder architectuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning Ï2003) met mogelijkheid voor kan toor/praktijk aan huis. Vraagprijs: €398.000,- k.k. Op een unieke kavel gelegen, aan de achter zijde grenzend aan ae bosrand, staat deze, zeer degelijk gebouwde villa met inpandig bereikbare garage en carport. Vraagprijs op aanvraag Royaal vrijstaand woonhuis met grote gara ge en ruime (vaste trap) 2e verdieping. De tuin met vrije achterom biedt optimale pri vacy (389 m!). Vraagprijs: 339.000,- k.k. Op een vrij gelegen kavel, staat dit op de begane grond, zeer royale en uitgebouwde vrijstaande woonhuis met vrijstaande garage (mogelijkheid om op 1 niveau te bewonen). Vraagprijs: 298.000,- k.k. In broekhuizen, aan een rustige woonstraat gelegen, dit jonge, vrijstaande woonhuis met inpandig bereikbare praktijk-/kantoor- ruimte (v.v. Aparte entree). Vraagprijs: €339.000,- k.k. Op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de "oranjebuurt" gelegen, vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, zonnige tuin en vrij gelegen overdekt terras. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Zeer modern, onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aan bouw en garage op een ruime kavel (457 m2) aan de rand van Landweert. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Aan een vbn de mooiste en rustigste wou straten in de wijk Landweert op een sdï terende kavel van ca. 770 m' staat onder achitectuur van dhr. Colsen getete gej( zeer royale (ca. 900 m') en function ingedeelde luxe villa. Vraagprijs: 469.000,- k.k. Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Landelijk gelegen, geheel verbouwde langge- velboeaerij v.v. Alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakteristieke elementen. Vraagprijs: €649.000,- k.k. Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrijstaande woning met garage. IN PRIJS VERLAAGD. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, carport en fraai aangelegde tuin met bergingen, en een terras op een ruime kavel. Vraagprijs: 409.000,- k.k. Op een van de toplocaties in het centrum Van venray, staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 309.000,- k.k. Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande ber ging, gelegen in een jonge wijk. een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs: 264.000,- k.k. Gelegen in een mooie woonstraat nabij de bossen, zeer royaal, goed onderhouden geschakeld woonhuis met inpandige garage en een zonnige tuin met veel privacy. Vraagprijs: 239.000,- k.k. In de wijk landweert, aan een doodloj straat staat dit vrijstaand geschakeld, uitgebouwd woonhuis met garage en c? port. IN PRIJS VERLAAGD. Vraagprijs: 249.000,- k.k. ipenï door i Op een volledig vrij gelegen kavel (i 1000 m'üiü) Aan één van de mooi: Aan één van de mooiste woonstraten in landweert staat dit, onder moderne architectuur gebouwd, geschakeld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs: 359.000,- k.k. Op een mooie locatie met vrij uitzicht, staat royale woonhuis met dakterras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 289.000,- k.k. Jong, perfect onderhouden, halfvrijstaand woonhuis met garage, vrije achterom, tuin op het zuiden en nante 2e verdieping met dakkapel, gelegen op een royale kavel. IN PRIJS VERLAAGD. Vraagprijs: 265.000,- k.k. Aan een rustig woonhofje gelegen, halfvrij staand Woonhuis met garage en carport. De woning is geheel v.v. Kunststof Kozijnen met dubbele beglazing. Vraagprijs: 199.000,- k.k. In een rustige woonomgeving in het kerk dorp Broekhuizen, staat deze ruime, goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en carport. Vraagprijs: 184.000,- k.k. Op een leuke kindvriendelijke locatie schuin tegenover een groenvoorziening met speel- mogelijkheden, staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert ligt deze uitstekend onderhou den, en vooral op de begane grond luxe uit gevoerde halfvrijstaande woning met tuin huis en vrije achterom. Vraagprijs: 196.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met serre en 9» tl ge in gebruik als kantoor/praktijk ruimti [j^j Het pand is in prima staat van onderhout recentelijk is de keuken geheel vernieuwd uPeDSI Vraagprijs: 274.000,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden Op een zeer forse kavel van 1.185 m' gele gen, royaal uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis met een directe ligging aan de maas. Collegiale verkoop. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001. Zaken als keuken, badka mer, kozijnwerk en ketel verkeren in absolute nieuwstaat (2001). Vraagprijs: 279.000,- k.k. Tussenwoning met berging gelegen in de woonwijk 't Brukske. Vraagprijs: 164.000,- k.k. Woonplein NVM'WONEN tagee «'oord fearmi Zf ftMrfrêé k Dit ruime karakteristiek woonhuis met appartement en een unieke hobbyschuur is gelegen aan een van de oudste Straatjes in net dorpje Well met aan de achterzijde direct contact met rivier de Maas. Vraagprijs: €449.000,- k.k. Aan een doodlopend straatje, in het dorp Wanssum gelegen, op een kavel van 1.013 nr, staat deze goed onderhouden splitlevel bungalow met dubbele garage. Vraagprijs: €389.000,- k.k. Prinses Beatrixstraat 16 te Venray Muurpeper 2 te Venray Prins Bernhardstraat 76 te Venray Bosschermolen 10 te Venray Isabellahof 34 te Venray Pastoor Ruttenstraat 3 te Venray Vingerhoedskruid 54 te Venray Oe Hees 34 te Sevenum Zevenblad 42 te Venray Venrayseweg 23 te Wanssum Eikenlaan 7 te Venray Wilhelmina Sangersstraat 23 te V Kruidenlaan 54 te Venray Maai Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com

Peel en Maas | 2005 | | pagina 2