Sportnieuws -inf Petra van Dijck y;,at wint Masters in Meerlo Weer geen titel voor TC Rodhe Anton de Groot Limburgs judokampioen Lotte Dirkx Limburgs kampioen Twee kampioenen TC Venray TC Rodhe TV Ysselsteyn Bridgen in Venray e.o. Duivensport St. Jan Merselo Hengelsportvereniging Alvertje Rijvereniging Ons Genot De Piëlhaas De Roerdoi Dartclub D' Oldtimer PEEL EN MAAS Donderdag 16 juni 2005 - Pagi EE Het eerste gemengde tennisteam van TC Venray (foto onder) heeft het kampioenschap behaald in de 3e klas se landelijk. Na een zeer spannende laatste speeldag bleef TC Venray de naaste concurrenten slechts één punt voor. TC Venray was de laaste speel dag begonnen op de derde positie op de ranglijst. Vooraf ware de kansen op een kampioenschap klein, echter niet verkeken. Venray moest zelf het maximale resultaat behalen (8-0) om nog een kans te maken. De concur renten zouden punten moeten ver spelen. Venray deed zijn plicht en rolde hekkensluiter Bemmel op. Na de singels en dubbels leidde Venray met 6-0. Het was vervolgens afwach ten wat de concurrentie had gedaan. De concurrenten uit Eindhoven en Uden konden de druk büjkbaar niet aan en lieten belangrijke punten Eg gen. Genoeg punten uiteindelijk om er voor te zorgen dat Venray de belangrijkste kandidaat was voor het behalen van de titel. Venray moest de laatste twee mixen winnen om kam pioen te worden. De spelers van Ven ray waren zich bewust van dit feit en dat zorgde voor een extra lading span ning op armen en benen. Ondanks alles verliepen de partijen in Venrays voordeel en kon de champagne ont kurkt worden. Een geweldige presta tie van Carmen Ebus, Marleen Cus- ters, Laurien Palmen, Michiel Boers, Ruud Geurts en captain Rob Luijben. Het eerste herenteam van TC Ven ray (foto boven)heeft het kampioen schap in de 5e klasse behaald. Na een spannend seizoen waarin drie teams tot de laatste dag kans maakte op het kampioenschap was het toch Venray dat aan het langste eind trok. In de poule van Heren 1 was het dit seizoen opvallend dat alle kansheb bers regelmatig punten knoeide zodat het tot de laatste dag spannend bleef. Tegen de twee belangrijkste con currenten was Venray twee keer de sterkste waardoor de laatste speeldag het verdiende kampioenschap gevierd kon worden. Hans Wethly, Kevin Rijke, Bob Lodewijks, Django Hermans, Mark Boer en Ron Creemers waren dit jaar 'simply the best'. Op de laatste wedstrijddag van de voorjaarscompetitie trokken de heren 35+ van TC Rodhe afgelopen zaterdag ten strijde tegen het gepromoveerde SLTC 1 uit Sittard. Helaas moest team captain Wilbert Bovee deze competi tiedag aan zich voorbij laten gaan, maar Roel Swakhoven was wederom beschikbaar. Vol goede moed en met een vleugje hoop op een naderend kampioenschap werd de eerste partij van de dag gestart. De le herenenkel werd door Rikus ten Brucke gespeeld tegen de praktisch ongeslagen Joep Vandenbergh. Helaas kon Rikus geen vuist maken en verloor de le set met 6-0. De tweede set leek een kopie te worden van de le set. Bij een 5-1 stand in het voordeel van Joep wist Rikus toch iets van zijn eigen spel te gaan spelen en kwam terug tot 5-3 en een paar breakpunten op de service van Joep. Het mocht echter niet baten en Joep won ook de tweede set met 6-3. De tweede herenenkel werd gespeeld tussen Tjeerd Jenniskens en Hans Slagboom. Tjeerd kwam eigen lijk geen moment tot zijn favoriete spel en verloor de eerste set met 6-3. Na een korte pauze, ook deze dag waren de weergoden de tennislief- hebber niet gunstig gezind, werd de wedstrijd hervat. De pauze zorgde bij Tjeerd helaas niet voor de gewenste ommekeer en verloor ook de tweede set met 6-2. Donkere wolken hingen boven het tennispark en het leek een zwarte competitie dag te worden. Thom Spee startte de derde wedstrijd van de dag tegen Guido Hendrix iet wat nonchalant en verloor de eerste set met 7-5. Thom begon agressief aan de tweede set en won deze met 6- 1Ook de derde set werd door Thom met 6-1 gewonnen. De vierde heren- enkel werd gespeeld door Rob Olt- hoff en Olaf Houben. Met geconcen treerd spel won Rob de le set met 6-3. Ongeconcentreerd en veel te gemakzuchtig werd door Rob helaas de 2e set met 6-3 verloren. De derde set ging bij een 5-5 stand het 'licht' uit en werd helaas met 7-5 door Rob ver loren. Met een 3-1 achterstand werd Ter gelegenheid van het 25-jarige bestaan van tennisclub TC Rodhe in Venray wordt er op zaterdag 25 juni een feestdag gehouden. Van 14.00 tot 16.00 uur wordt er deze dag een cli nic gegeven door trainer Don Mulder. Iedereen is van harte welkom om deze presentatie van dichtbij mee te maken. Van 17.30 tot 19-30 is er een receptie voor genodigden, leden en oud-leden. Aansluitend is er een vanaf 20.30 uur een feestavond voor alle leden en hun partners. Alle activitei ten vinden plaats op tennispark Land- weert aan de Smakterveldweg in Ven ray. Ook niet-leden zijn van harte uitgenodigd om te komen kijken naar de clinic. aan de twee herendubbels begonnen. De le dubbel werd door Thom Spee en Roel Swakhoven gespeeld tegen Olaf Houben en Guido Hendrix. Thom en Roel speelden een zeer soe vereine wedstrijd en legde van het begin af aan hun wil aan de tegenstan der op. Deze partij werd dan ook met 6-1 en 64 door Thom en Roel gewon nen. De tweede herendubbel, gespeeld door Rikus ten Brucke en Rob Olthoff, diende de beslissing op te leveren voor een gelijkspel of ver lies. Redelijk voortvarend werd door Rob en Rikus de le set in de wacht gesleept met een stand van 6-3. De tweede set leverde winst op voor hun tegenstanders Geert Mooren en Freek Steegh met 6-3. Net als tijdens andere competitie dagen moest ook hier de 3e de beslissing brengen. Rob en Rikus kwamen geen moment meer in de problemen en wonnen de set met 6-2. Eindstand 3-3. Ook dit jaar zijn de mannen van TC Rodhe er net niet in geslaagd kampioen te worden in de hoofdklasse 35+. De enig overgebleven concurrent Stein diende alleen de zevende over winning te behalen om het kampioen schap zeker te stellen. Stein maakte geen fouten en won ook deze wed strijd met 4-2 van TC Nieuwenhagen uit Landgraaf dat uiteindelijk terecht degradeerde samen met ACE uit Roer mond. Afgelopen week is het 12e Keijsers- Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. Met 110 inschrijvingen van in totaal negen verenigingen was dit toernooi wederom zeer goed bezet. De week werd op zondag afgesloten met zeven spannende finales. Vooral in de klasse Gemengd Dubbel 5 wer den prachtige wedstrijden gespeeld. De prijzen werden na afloop uitge reikt door de sponsor van dit toer nooi, Servé Keijsers. De winnaars: Gemengddubbel 8: 1. Maria en Jules Loenen TV Ysselsteyn 2. Josje Geurts en Richard van Dijck TV Ysselsteyn Damesdubbel 7: 1. Lenie Crienen en Riet Koopmans TV Ysselsteyn 2. Annelies van de Wegen en Jean Pee- ters TV Yssels'teyn Heren dubbel 7 1 Henk Drabbels en Rob van Osch TV Ysselsteyn 2. Ron van der Zanden en Marcel van der Vorst TC Rodhe Gemengddubbel 7 1. Roos Bockholts en André Maessen TV het Molen- eind/TC Venray 2. Steffie en Wim de Wit TV Ysselsteyn Damesdubbel 6 1 Kristel Gielen en Liesbeth Altink TV Ysselsteyn 2. Kathelijn de Wit en Lindsey Pouwels TV Ysselsteyn Gemengddubbel 5 1. Kristel Gielen en Ruud Vermeer TC Ysselsteyn 2. Kathelijn en Twan de Wit TC Yssel steyn Herendubbel 5 1. Rikus ten Brücke en Wilbert Bovee TC Rodhe 2. Micha Saalmink en Franky Francis TV Rodhe. Afgelopen zaterdag hebben in Bom de Limburgse kampioenschappen voor mensen met een beperking plaatsgevonden. Sportinstituut Verha gen uit Venray was ook met zijn judo ka's aanwezig. Anton de Groot was duidelijk de sterkste in zijn groep, hij wist al zijn judoka's met een Ippon (vol punt) op de grond te leggen. Voor Job Gielens was het de eerste keer dat hij mee deed aan een wed strijd. Hij werd verassend tweede. Ook werden Kick Bos, Jasper Hol- tackers en Rob de Bakker tweede. Deniz Arts die ook voor de eerste aan een toernooi deel nam werd verras send derde. Rens Goosens, Kay Loe nen, Bart Nabben, Stefan Claessens en Rob Martens werden eveneens derde. Bridgeclub Venray De ladder wordt door minder paren beklommen dan de normale wekelijkse competitieavonden bij Bridgeclub Venray. Dat is begrijpelijk zo kort voor het vakantieseizoen, want het geeft de gelegenheid eens anderen te treffen. Wanneer men nog elke week komt, wordt de totaalscore vanzelf hoog en kan men aan het einde van de reeks in de top eindigen. Na twee avonden voeren Verheijen en Peetjens de ranglijst aan. Met nog vier avonden te gaan is er voor ande ren nog volop kans om op de ladder te stijgen. In de gele lijn waren Verhe ijen met Peetjens te sterk voor Boek- holt met Corzilius en Boekholt met Verheijen. In de rode lijn werd gele- genheidspaar Darmstad met Bender eerste gevolgd door Van Hooft met Jungslager en Cunnen met Hooge- veen. De Maasdorpen Bridgeclub De Maasdorpen heeft in het seizoen 2004-2005 continu in twee lijnen gespeeld. Openingsdrive; A-lijn Pingen en Hooft 71.35 procent, B-lijn Van de Kooi en Zwitserlood 63.75 procent. Distrikt viertallen; viertal bestaande uit Wijnhoven met Pingen en Schuffelers met Tissen hebben zich gehandhaafd in de tweede Klasse. Kerstdrive A-lijn Kersten en De Vries met 64.58 procent, B-lijn Tax en Janssen met 59 90 procent. Persoonlijke drive; speler van het jaar, West met 61.90 procent Els Bovee, 2e Zuid met 60.71 procent Sef Willemsen, 3e Oost met 58.63 pro cent Rietje Ardewijn, 4e Noord met 56.85 procent Leo Pingen. Paasdrive; A-lijn Ardewijn en Van de Mast met 62.50 procent, B-lijn Wijnhoven en Pingen met 59 90 pro cent. Kampioenschap; er werd een lad der van 33 zittingen gespeeld. Het lopende resultaat van de ladder lever de de kampioenen op; 1 De Beer en Wijnhoven 53-73 procent gemiddeld, 2 echtpaar Keulards 53.45 procent gemiddeld, 3 Bovee en Aerts 53 37 procent gemiddeld. Slotdrive; A-lijn echtpaar Keulards met 61.67 procent, B-lijn Kersten en De Vries met 61.81 procent. Enkele malen is er vanwege afmel dingen in één lijn gespeeld. Dit van wege het minimale aantal leden om in twee lijnen te kunnen spelen. Er zou den daarom nog best enkele paren kunnen aanschuiven bij De Maasdor pen. Common Sense Bridgeclub Common Sense heeft met zestien paren een wedstrijd gespeeld. De eerste plaats was voor Irma Huys en Jeanne Korsmit met 62.15 procent. Tweede werden Jo Linders en Jo Kok met 58.33 procent en met 55.90 procent was de derde plaats voor Tiny Schaminee en Maria van Duynhoven. Klavertje Vier De uitslag van de derde avond van de zomerbridge bij bridgeclub Klaver tje Vier. In geel werden Haegens en Steeghs eerste met 63.02 procent. De tweede plaats ging naar Tiggeloven en Verheijen met 60.42 procent en Claessens en Hermans werden derde met 55,21 procent. In groen ging de eerste plaats met 65.28 procent naar Van Ham en Korsmit en met 60.83 procent was de tweede plek voor Manders en Canli. Derde waren Van de Boom en Van Glabbeek met 60,42 procent. Bridge kroegentocht De elfde bridge kroegentocht Ven ray wordt dit jaar gehouden op zater dag 17 september. Aanmelden kan door overmaking van 37,50 euro per paar naar rekeningnummer 153944161 ten name van bridge kroe gentocht. Voor bridgers die. slecht ter been zijn rijden er deze dag twee auto's van locatie naar locatie. Men dient dit wel van tevoren door te geven. Tijdens de finales van het Limburgs kampioenschap turnen in Meerssen heeft Lotte Dirkx de Limburgse titel voor zich opgeëist. St. Christoffel uit Venray was met acht turnsters in Meerssen vertegenwoordigd. De uit slagen: los 6 pupil 2 Luca de Rijck plaats 7, los 5 pupil 1 Bette Hebben plaats 10, los 4 jeugd Elke Pelzer plaats 10, los 3 senior Lotte Niens plaats 8, los 3 junior Kim Bakker plaats 4, NWS 2 junior Kim Verstap pen plaats 6, NWS 2 jeugd Geertje Bakens plaats 5, NWS 2 jeugd Lotte Dirkx plaats 1. Op zondag werden ook nog de toestelfmales geturnd. Hierbij haalde Lotte Dirkx liefst vier medailles. Op vloer, brug en balk werd ze wederom kampioen van Lim burg en op sprong behaalde ze een zilveren medaille. De uitslagen: balk jeugd NWS 2 Lotte Dirkx plaats 12 Geertje Bakens plaats 5, vloer jeugd NWS 2 Lotte Dirkx plaats 1, 2 Geertje Bakens plaats 5, vloer junior NWS Kim Verstappen plaats 5, balk junior NWS 2 Kim verstappen plaats 4. Lotte Dirkx was bijzonder succes vol tijdens het LK turnen PDV Ysselsteyn Uitslag wedvlucht T04 Montauban, 55 duiven. 1, 3, 5 G. Hendrix; 2 L. Gommans; 4 P. van Asten. Uitslag wedvlucht LeMans, zes deelnemers,' 57 duiven. 12, 3, 5, 6, 7 G. Linders; 4, 9 Th. Hendrix; 8 P. van Asten, 10 J. Maessen. De Zwaluw Uitslag wedvlucht Pont St. Maxen- ce, 28 deelnemers, 304 duiven. 1,11, 17, 21 Chr. Gerrits; 2, 3, 14, 25 J. Voesten; 4J. van Kessel; 5 J. Kerstens; 6, 10, 12 P. Loonen; 7 J. Sijbers; 8 C. van Vught; 9,15 H. Vermeulen; 13 M. Basten; 16 M. van Abel; 18 N. van Hoof; 19 J. Henckens; 20 P. Smits; 22, 23 A. Sijbers; 24 M. Voesten en doch ter. Uitslag wedvlucht Le Mans, 19 deelnemers, 123 duiven. 1, 3 J. Sij bers; 2, 10, 13 P.Janssen; 4, 23 Chr. Gerrits; 5 J. Versleijen; 6, 22 M. Bas ten; 7, 8, 14, 24 Van Haren-Stiphout; 9 H. Peeters; 11, 20 W. Heynen; 12, 17 M. Voesten en dochter; 15 H. Strij- bosch; 16 J. Voesten; 18 W. van Osch; 19 C. van Vught; 21 J. Henckens; 25 P. Smits. Suizende Vleugels Uitslag wedvlucht Pont St. Maxen- ce, acht deelnemers, 76 duiven. 1, 14 C. de Hoog; 2, 4 5, 8, 10, 17 W. Bou ten; 3, 6, 12 M.van Boekei; 7, 13, 18 Reynders-Cuypers; 9, 11, 16, 19 W, Jilisen. Uitslag wedvlucht Le Mans, dertien deelnemers, 99 duiven. 1, 14, 18, 22, 24 J. Welbers; 2, 6 Th. Kleeven; 3, 8, 25 Reynders-Cuypers; 4, 5, 7, 20, 23 M. van Boekei; 9, 11 B. Deenen; 10, 15 W Bouten; 12, 13, 16, 21 Peter Waals; 17 E. Deenen, 19 W. Jili sen. De Maasvogels Uitslag wedvlucht Le Mans, elf deelnemers, 73 duiven. 1, 4, 7, 13, 20 G. Peters; 2, 3, 12, 16, 18 H Franc- ken; 5 Els van Gebr.; 6, 8, 10, 14 R. Roosen; 9, 17 F. Textor; 15 J- Kuij- pers; 19 G. Francken. Petra van Dijck van St. Jan uit Merselo is winnaar geworden van het Masters Springen tijdens het driedaagse ruiterfestijn van Rijdt met Beleid in Meerlo. In een bij zonder spannende strijd rekende de 21-jarige Van Dijck met haar paard Ivestor in de barrage af met amazone Lianne van Vegchel uit Meerlo. Het Masters Springen is op zondag het kampioenenbal van het Meerlose ruiterfestijn. De deelnemers dienen daarbij iedere keer voorafgaand aan hun ronde een hindernis te verhogen. Deze keer verschenen elf winnaars van de drie wedstrijddagen in Meerlo aan de start van het sponsorspringen, waaronder topruiters als regerend Nederlands kampioen Emile Tacken, Loewie Joppen, Mans Buurman en De amazones Petra van Dijck uit Venray linksen Lianne van Vegchel uit Meerlo domineerden zondag het spannende Masters Springen Tim Horsten. De twee amazones in het gezelschap, Van Dijck en Van Vegchel, hadden deze keer echter de langste adem In de vijfde ronde moesten beide amazones gaan uitma ken wie met de titel en een prijzen geld van in totaal meer dan 4000 euro aan de haal zou gaan. Van Vegchel startte als eerste, pakte een balk met haar paard Nowing Way, waarna Van Dijck zon der te starten de Masters binnenhaal de. Het was de tweede keer dat de 21- jarige Venrayse HBO-studente voor makelaar het Masters Springen in Meerlo won. In 1999, toen deze rubriek voor het eerst op het pro gramma stond, zegevierde Van Dijck als 15-jarige Na afloop kon Petra van Dijck haar geluk niet op: "Dit is fantastisch. Ik had echt niet verwacht dat ik tussen deze topruiters kans zou maken. Zeker niet omdat Ivestor een klein paard is. Maar het ging vandaag perfect. Heb je de laatste ronde gezien? Die was perfect. We kwamen nog niet in de buurt van de balken. Zo hoog sprong Ivestor." Voor de wedstrijd moest Ivestor thuis nog van stal worden gehaald. Van Dijck had met haar jonge paard Paco de klasse zwaar gewonnen en zich zo gekwalificeerd voor het Mas ters Springen. Voor de finale koos Van Dijck bewust voor Ivestor. "Paco had al gesprongen en is voor dit grote werk nog niet klaar. Vandaar dat we ren t< om Ivestor nog snel van stal gehaald. Van extra druk wa! geen sprake. Ik heb heel ergi nen, zonder zenuwen, naan toegeleefd. Per slot van reken Gerd ik niets te verliezen", lachende Venrayse amazone zer Lianne van Vegchel staal meters naast haar ook lachend de felicitaties in om nemen. Van teleurstelling moment sprake. "Nee, waaroi toch prachtig, tweede wordei sterk deelnemersveld. Via card mocht ik aan de start nen. Dan heb je het ti gedaan Al is het zeker jami je zo ver gekomen bent uitl de titel niet pakt. Maar ik trei niet. Daarvoor heb ik vyel genoten", aldus de 18-jarigeai uit Meerlo. Afgelopen weekend werd in Meer lo de derde en laatste selectiewed strijd verreden. Ruiterclub St. Jan werd zowel in de dressuurring als met springen goed vertegenwoor- De volgende combinaties kwamen in de dressuurring in actie: Karin Win nen won met Uranca in de klasse B een 4e prijs met 171 punten. Susan Hendriks startte met Unique D ook in de klasse B en behaalde een 5e prijs met 169 punten. Esther Peereboom reed met Ahats twee proeven en behaalde een Ie prijs met 177 punten en de tweede proef werd ze 4e met 168 punten. Helga Witzel werd met Ramona 4e in de L2 met 166 punten. Brigitte Kreuzer startte met Tsarina in de Ml en liet hier goed van zich horen. Ze behaalde in de eerste proef een 2e prijs met 179 punten en in de tweede proef werd ze 5e met 173 punten. Marie-José Clevers behaalde met Nathalie in de klasse Ml een 7e prijs met 172 punten. Eva van Ooi reed met Rebel ook in de klasse Ml en werd 7e met 164 punten. Met Silvano behaalde ze in dezelfde klasse een 3e prijs met 168 punten en de tweede proef werd ze 4e met 171 punten. Conny van Duijnhoven startte met Livius in de klasse M2 en behaalde een 3e prijs met 158 punten. Petra van Dijck reed Jumpdolivio Z in de klasse M2 maar een 3e plaats met 165 punten. In de klasse ZI startten de volgende combinaties: Monique van Dijck met Lolivia behaalde in haar eer ste proef een le prijs met 189 en 182 punten. In de tweede proef werd ze 2e met 186 en 192 punten. Ellen van Dijck werd met Pouwer 3e met 191 en 186 punten. En als laatste de heer in het gezel schap Ton Arts. Prince was goed in vorm en ze behaalden een le prijs met 199 en 187 punten. In diverse springwedstrijden kwa men de beentjes goed van de vloer. Ingrid Willems werd met Rodina zaterdag 7e in de klasse B met 45 stijl- punten. Zondag werd ze 3e in met Rodina in de klasse B met 50 stijlpun- ten. Marion Janssen werd met Mickey 7e in de klasse B. Susan Hendriks behaalde met Solana een 3e plaats met 45 stijlpunten. In de klasse L werd Karin Winnen met Summer 8e. Ze reden twee keer een foutloze ronde. Jolanda Willems werd in dezelfde klasse 10e met Ricomtesse. Petra van Dijck werd met Paco zater dag 2e in de klasse Z. Zondag liet ze iedereen achter zich en behaalde een le plaats. Hierdoor mocht ze zondag starten in het Masterspringen. In een zeer spannende strijd, waarbij elke ruiter telkens een hindernis mag ver hogen liet ze met Ivestor alle balken liggen en werd de winnaar. Ze ging met een door de sponsors goed gevul de envelop naar huis en mag zich ook nog een nieuwe outfit laten aanme ten. De eerste wedstrijd om de vijverko ning van hengelsportvereniging Alvertje Oostrum is gevist. Vooral de vissers die bij een waterlelie konden vissen, vingen redelijk vis; vooral flin ke brasem en zeelt. Uitslag; 1 Marco Classens 2 Pieter Kunen 3 René Wijnhoven 4 Will Ber den 5 Antoon Sanders. De eerste wedstrijd om de lenteko ning voor korte hengels, is gevist. Ook hier was er weer grote vis te vangen. Uitslag; 1 WU1 Berden, 2 René Wijn hoven, 3 Huub Reijnders, 4 Toon van Ooyen, 4 Dieter Wagner. De vangsten van de tweede wed strijd uit de pickercompetitie waren tegenvallend. Uitslag; 1 Joost Verberkt, 2 Henk Hendriks, 3 Henk Theeuwen, 4 René Wijnhoven, 5 Peter Cuppen. Tijdens de tweede wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg werd er gevist in de visvijver van het Bliekske Horst. Er werd hoofdzakelijk grote brasem gevangen. Zo bestond de vangst van Martijn Kusters uit één brasem van ruim twee kilo. Uitslag A-klasse; 1 Martijn Kusters 2 Jeffrey Agterberg 6 Gijs Martens B- klasse 4 Bram Tacken 6 Sill Cremers 8 Thomas Nijenhuis 13 Pepijn Janssen 14 Arjan Geerets 15 Luuk Blenckers 16 Bram Hansc-n 17 Jeroen Janssen. De koppelwedstrijd waarbij een jeugdlid samen met pa, ma, opa of oma viste was een succes. Winnaar werd Danny Houwen met zijn vader met 48 vissen. Tweede werd Mike Kanning met zijn vader met 41 vissen en op een gedeelde derde plaats ein digden Arjan Geerets met zijn vader en Koen Lenssen met zijn vader met 40 vissen. De extra prijs voor de hoogstgeplaatste moeder ging naar mevrouw Houwen die samen met haar zoon Rob viste en een 15e plaats behaalde. Tot en met 14 september zijn er elke woensdagmiddag tussen 13.30 en 17.00 uur enkele jeugdlei ders bij de jeugdvijver aanwezig zijn om jeugdvissers die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veilig heid. Ouders kunnen dus met een gerust hart hun kinderen naar de vis vijver brengen voor een leuk vismid- dagje. Op zaterdag 2 juli komen er 48 jeugdvissers uit heel Limburg naaf het Wanssums Ven om daar te gaan vis sen om het Limburgs Kampioen schap. In Zuid- Midden en Noord-Lim burg is namelijk de afgelopen weken gestreden om de regiocup, zoals u in bovenstaande uitslagen kunt zien. De acht beste vissers per categorie uit elke regio plaatsen zich daarbij voor de finale op 2 juli. Activiteiten; zaterdag 18 juni Lente koning 2 voor korte hengels, nieuwe vijver, zondag 19 juni pickercompeti tie 3 bij Rob Wijnhoven, dinsdag 21 juni Vijverkoning 3, nieuwe vijver. Bijeenkomst voor de pickercompeti tie is om 6.45 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst voor de vijverkoning uiterlijk 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. De afdeling paarden van Rijvereni ging Ons Genot Leunen-Veulen-Heide heeft deelgenomen aan het concours in Well. Hierbij werden de volgende resultaten behaald: Dressuur: Klasse M2 Marielouise Philipsen met Rex 4e prijs; Klasse L2 Marielouise Philipsen met Top Royal le prijs; Ellen Claessens met Sinea 3e prijs. Klasse LI Babette v.d. Munck- hof met Nathalie 5e prijs; Christianne van Eek met Uniquele prijs (le proef); Christianne van Eek met Uni que 3e prijs (2e proef). Klasse B Annemieke Kuenen met Urbanus 2e prijs; Iris Verreyt met Moreno 2e prijs (le proef); Iris Verreyt met Moreno 6e prijs (2e proef); Marleen Claessens met Sinea le prijs. Springen: Klasse B Elian Poels met Kreolanda le prijs. De afdeling paarden heeft ook deel genomen aan de selectiewedstrijd in Meerlo. Hierbij werden de volgende resultaten bereikt. Dressuur: Klasse M2 MarieLouise Philipsen met Rex 2e prijs; Klasse L2 Ellen Claessens met Sinea 3e prijs; Klasse LI Gerty Peters met Tilana 2e prijs. Klasse L2 Mariel ouise Philipsen met Top Royal 2e prijs (le proef); Marielouise Philipsen met Top Royal le prijs (2e proef). Klasse LI Christianne van Eek met Unique le prijs (le proef); Christian ne van Eek met Unique le prijs (2e proef); Susan Hendriks met Marco 3e prijs (2e proef); Loes Geelen met Umiro 6e prijs (le proef); Christianne van Eek met Saskatchewan 4e prijs (2e proef). Klasse B Marleen Claes sens met Sinea 3e prijs (le proef); Marleen Claessens met Sinea 2e prijs (2e proef); Iris Verreyt met Moreno 5e prijs (le proef); Iris Verreyt met Moreno 2e prijs (2e proef); Annemie ke Kuenen met Urbanus 4e prijs (2e). In café De Piëlhaas wordt op zater dag 18 juni vanaf 20.30 uur weer gedart om levensmiddelenpakketten. Iedereen kan aan dit toernooi deelne men. Inschrijven tot'20.15 uur. Dit kan telefonisch via (0478)582187. Uitslag zomeravondcompetitie: winnaarsronde; 1 Pascal Janssen, 2 Frank Coumans, 3 Peter van de Berg, 4 Peter Thissen, 5 Dave van Zeist. Verliezersronde; 1 Roy Roelofs, 2 Chris Verkoeyen, 3 John Tebarts, 4 Rob van Dooren, 5 Mat Janssen,. Jos Heesen, Peter Thissen en Roy Roelofs gooiden 180 en de hoogste finish was voor Pascal Janssen met 128 punten. Uitslag darten: winnaarsronde; 1 Gerard de Bruijn, 2 Patrik Plum, 3 Lou Janssen, 4 Pascal Janssen, 5 Henk van Moorsel, 6 Dennie Plum, 7 Jolanda Gisberts, 8 Marcel Gielen. Verliezers- ronde; 1 Sascha Boothe, 2 Rob van Dooren, 3 Jos Heesen, 4 Peter van de Berg, 5 Sascha Diender, 6 Jolanda Koenen, 7 Nelly Plum, 8 Sam de Geest. Hengelsportvereniging domp in Venray houdt van vi tot en met zondag 19 juni eet marathon op visvijver De Bi Inlichtingen zijn verkrijgbaai 06-48070652. De visvijver is deze wedstrijd gewoon toegz voor andere vissers. Op zaten! is de tweede wedstrijd Gemt ray, bijeenkomst 13 00 uur in( aan de visvijver, en vissen van tot 17.00 uur. Op woensdag 22 juni m zevende zomeravondcom gehouden. Bijeenkomst 18. vissen van 18.30 tot 21.30 uul kan voor verdere informatici opnemen met de heer A. de Wi de wedstrijdcommissie via tt' 581066 het laatste nieuws geplande wedstrijd en ook de gen staan altijd op onze webii meld www.hsvderoerdomp.nl Uitslagen; bij de voorselecu strijd in Hom van de federal! burg wist Roerdomps enige i mer A. Gooren zich met eent plaats in zijn sector te plaatse het Nederlands kampioensd Kessel wist het koppel A. van B. van de Beuken een vijfde pi behalen en in Overlangen wasi vijfde plaats in de sector va koppel G. Robben en M. vand Tijdens de vijfde wedstrijd zomeravond competitie wan vangsten weer goed te noemfi Goemans, 2 R.Sanders, 3 M.Vi Sande, 4 H, De La Roy, 5 B, Hoogenhof. Björn Cleven heeft de finalef Oldtimer Ranking seizoen 2001 gewonnen. Voor deze avondt de beste 32 personen van dei zich geplaatst, en er werd gespfl acht poules van vier personen van de nummers 1 en 2 van poule, zich plaatsten voor de naarsronde en de nummers 3 voor de verliezersronde. Na dep wedstrijden werden er wedsli op het scherpst van de snede vochten. De uitslagen van de laatste at de winnaarsronde waren: Dj Smits-Ben Camps 3-0; Jeffrey Erik Jansen 3-0; Björn Cleven Jacobs 3-2; Jos Linders-Arno Vi gen 3-2. In de halve finale bleekl Cleven met 4-1 veel te sterk voor nis Smits en in de andere halve! was Jeffrey Kieft met 4-3 net beter als Jos Linders. In een zifldj öe'di de finale kwam Björn Cleven snd ^dij 4-1 voor, maar Kieft kwam kna tot 4-4 en het leek erop of gaan winnen, maar Björn fin ®^er knap 80 met twee darts tripp! -0e 1 dubbel 10 terwijl Jeffrey op stond. De verliczersronde gewonnen door Marcel SwagW hij versloeg in een spannende5 Nieky Artz nipt met 3-2, De h<X finish was voor Marcel Verin' mam met 121. deze hij e voorl maar zijn i vario beide ches te ley versr 9e pl de Vi te ley mam afget bij di door diet af te eindi le a plaat het r jeugc verse He I na ei voor klass' ten Tomi 33e uitsli rekei cindi plek een man< 36e op zi plek 13e werd Dijcl De klass den waar van c ook Bij d van i mem zich mam den plaat de Zi te st; door plaat wist Bent Natie 3 Kc

Peel en Maas | 2005 | | pagina 24