Bij Arkant staat het individu centraal De meest veelzijdige dakbedekker in uw regio Martin Cuypers: alles voo kantoor én thuiswerkplek^' Koi-vissen zwemmen in een container van Van Leendert JACOBS BV Bedrijven Informatie Krant 2005 Peel en Maas De Echo van Horst Donderdag 9 juni 2005 - pjrijven I dakbedekkingen "Vanaf dag 1 zorgen we er voor onze cliënten aan het werk kunnen" Jacobs Dakbedekkingen Wanssum Van Leendert Transport Broekhuizenvorst Aanbieding: koop voor 17 juni de ergonomische bureaustoel Spring voor 199 en bespaar liefst 100 De thuiswerkplek is in opkomst. Het aantal starten de ondernemers dat thuis begint en het aantal werkne mers dat één of meerdere dagen per week van huis uit werkt, neemt toe. De ver wachting is dat deze trend de komende jaren verder zal doorzetten, temeer omdat de overheid het investeren in een thuiswerkplek wil subsi diëren. Martin Cuypers speelt op die ontwikkeling in door meer diepte en breedte te brengen in haar assorti ment kantoormeubilair. Voor ieder budget kan een ergonomische thuiswerk plek worden ingericht. Mar tin Cüypers heeft zo alles voor kantoor én thuiswerk plek. Om dat te onderstre pen, heeft de kantoorspecia list een aanbieding in petto: koop voor 17 juni de ergono mische bureaustoel Spring voor 199 en bespaar liefst 100. Martin Cuypers maakt al tien tallen jaren de 'pay-off waar, die in kapitalen op het opvallende pand op het Keizersveld in Ven- ray prijkt: alles voor kantoor. Martin Cuypers is erkend en her kend specialist in het inrichten van kantoren en thuiswerkplek: van meubilair tot geavanceerde multicopiers, van het kleinste paperclipje tot de meest uiteen lopende soorten papier. Martin Cuypers kent drie spe cialismen: kantoorartikelen, kan toormachines en kantoormeubi lair. Deze drie afdelingen versterken elkaar waar mogelijk met expertise, kunde en erva ring. Door de samenwerking en het volume kan Martin Cuypers tegen scherpe prijzen inkopen en een snelle dienstverlening waarborgen. Die synergie geeft de kantoorspecialist een voor sprong in de markt. ALLE BUDGETTEN De opkomst van de thuiswerk plek is voor Martin Cuypers aan leiding om het assortiment kan toormeubilair te verbreden en te verdiepen. Voor alle budgetten en segmenten is meubilair te koop: van low budget meubilair voor de eenvoudig ingerichte thuiswerkplek tot het hoogste segment voor grote kantoren en bedrijven die veel waarde hech ten aan designinrichting van de werkplek. Martin Cuypers richt de thuis werkplek in van een startende ondernemer of een werknemer die van huis uit werkt, maar adviseert ook bij grote en presti gieuze projecten zoals de kan toorinrichting van de nieuwe Rabobank in Venray. Honderd kantoorwerkplekken van de Rabobank zijn met smaak en expertise ingericht door de spe cialisten van Martin Cuypers, in samenwerking met interieurar chitecten. De zorg voor ergonomie en een gevoel van welzijn op de werkplek, is bij Martin Cuypers in vertrouwde handen. VERGADERLOCATIES Om haar dienstverlening en service een extra meerwaarde te geven, biedt Martin Cuypers 'Meeting Point Service' aan. In de showroom worden drie representatieve en volledig inge richte vergaderlocaties ter beschikking gesteld aan klanten en relaties voor vergaderingen, bijeenkomsten en besprekingen. De 'personal room' biedt plaats aan vier tot zes personen, de 'meeting room' is geschikt voor vergaderingen tot acht personen en in de 'conference room' kun nen maximaal twintig personen vergaderen, een training of demonstratie volgen. De drie vergaderlocaties zijn luxueus, beschikken over airco, zijn voor zien van fraaie kunst en bieden een mooi uitzicht. Er mag gratis gebruik worden gemaakt van audiovisuele middelen zoals beamer, DVD-speler, een tv met videorecorder en white-boards. Bovendien is het pand van Mar tin Cuypers gemakkelijk bereik baar en beschikt het over vol doende eigen parkeerplaatsen. Het huren van de vergaderfacili teiten kan in combinatie met een lunch of een andere maal worden geregeld. Dat de vergaderlocaties leen a toegevoegde waarde zijn, b! de afval uit de interesse. Steeds ro de on< (kleine) bedrijven en instd kunner gen die zelf niet beschik! gang v; over voldoende of represents ter vat ve vergadercapaciteiten, mal gebruil graag gebruik van de facilitei Compe van Martin Cuypers. tiiek er iinHors AANBEEDI elektrc Om de inrichting van de tb werkplek te stimuleren, h( van d Martin Cuypers een grootse a motor, bieding in petto: koop voor juni de ergonomische bure ACE stoel Spring, uniek design, krijgbaar met harde wielen vt gebruik op vloerbedekking soft wielen voor gebruik opp ket of tegelvloer, stoffen Re-use zwart. Nu voor 199, exdus 19% BTW. Wenst u meer informal! Loop dan binnen bij Martin C pers op Keizersveld 65 in Y< ray. De specialisten van Matt ducer Cuypers adviseren u graag. Martin Cuypers BV, Keizersveld 65, Venray, Tel. 0478-551800, Fax 0478-551809, Website: www.martin-cuypers.nl Bart Everaerts en Eric Arts (R) adviseren u graag over de mogelijkheden van Martin Cup De NLW Groep in Venray concentreert zich sinds enke le jaren ook op het begeleiden van mensen naar de arbeids markt. Die activiteiten heeft NLW sinds september vorig jaar ondergebracht in een nieuwe onderneming met een eigen naam en identiteit: Arkant. Arkant is vooral bezig met reïntegratie van mensen, detachering bij bedrijven en test en training van personen. "Mensen terugkrijgen in de arbeidsmarkt" is tegenwoordig een veelbesproken onderwerp. Arkant is een onderneming die het niet alleen bij praten laat. De reïntegratie van mensen is een van de belangrijkste activiteiten van Arkant. "Onze opdrachtgevers zijn gemeenten, de UWV maar ook het bedrijfsleven. Onze "work- first" aanpak speelt in dat hele proces een belangrijke rol". Aan het woord is Tejo Konrod, direc teur sociale zaken binnen NLW en Arkant. "Work-first, de naam zegt het al, betekent dat wij vanaf dag 1 ervoor zorgen dat onze cliënten aan het werk kunnen. De mensen krijgen dan een functie binnen de NLW organisatie. Ze gaan dan halve dagen werken terwijl ze zich op de andere halve dagen bezig houden met een mogelijke oriëntatie op de arbeidsmarkt. In een logboek worden alle stappen bijgehouden zodat het hele tra ject makkelijk te volgen is. Daar bij is het belangrijk dat onze cli ënten leren van al die stappen." De mensen waar Arkant mee aan de slag gaat zitten in een uit keringssituatie. Dat kan variëren van mensen in een ww of wao situatie of een uitkering krijgen binnen de wet werk en bijstand. "Door die grote verscheidenheid aan mensen is een individuele benadering noodzakelijk. Het contact tussen begeleider en cli ënt is zeer belangrijk". Zo wordt voor elke cliënt dan ook een indi vidueel plan opgezet. Soms is het nodig dat mensen begeleidt wor den om regelmaat in hun leven te krijgen, voordat ze weer een plek 'Als je maar een dak boven je hoofd hebt' is een gezegde dat enerzijds maar al te waar is en anderzijds ook weer minder waar. Een 'goed dak' zou de juistheid beter bena deren. Maar wat is een goed dak? Op die vraag kan Jacobs Dakbedekkingen in Wans sum u al jaren het juiste ant woord geven. Jacobs Dakbedekkingen in Wanssum staat in de wijde omgeving bekend als een profes sionele, flexibele en gedegen dakdekker, die met veel toewij ding werkt aan elk dak. Het bedrijf richt zich zowel op de industriële, overheid als de particuliere sector. Een groot deel van de werkzaamheden bestaat uit het vervangen, ren overen en isoleren van hellende en platte daken en het plaatsen van dakkapellen, dakvensters en bekleden van boeiboorden met onderhoudsarm materiaal. KWALITEIT Jacobs Dakbedekkingen vol doet aan alle eisen die gesteld worden aan een moderne dak bedekker. Het bedrijf is ISO 9001-gecertificeerd, in het bezit van het veiligheidscertificaat VCA" en de KOMO-procescerti- ficaten hellende en platte daken. Jacobs Dakbedekkingen is even eens aangesloten bij en groot aantal brancheorganisaties, zoals Vebidak, Het Hellende Dak en Dakgroep90. Bovendien mag het bedrijf de titel Dakmeester voeren. "Stichting Dakmeester is een samenwerkingsverband tussen dakproducenten en dakdekkers. De samenwerking heeft als doel stelling dat er gewerkt wordt met producten die voldoen aan de meest recent geldende nor men. De klant is zodoende altijd verzekerd van de allerhoogste kwaliteit. Ons productenpakket beslaat elk aspect van een dak en iedere vorm van dakbedek king, waaronder ook PV-zonnep- anelen en groendaken", vertelt Roel Jacobs, die samen met zijn vader Piet de directie voert over het 23 medewerkers tellende bedrijf. DAKKAPELLEN Verder is Jacobs Dakbedekkin gen door Ubbink geselecteerd voor het verkopen en plaatsen van de populaire Ubbink dakka pellen. Ubbink maakt een onder- houdsvriendelijke kunststof dak kapel met tien jaar garantie, die binnen één dag op de woning gemonteerd wordt. Zo blijft de overlast van een verbouwing tot het minimum beperkt. Maar uiteraard maakt het bedrijf ook traditioneel getimmerde dakka pellen. Hellende en platte daken, dak vensters en dakkapellen, meta len daken en metalen gevelbe kleding. Jacobs Dakbedekkingen regelt het allemaal. "Een flexibe le instelling, moderne bedrijfs middelen en de vakbekwaam heid van alle goed opgeleide medewerkers zorgen ervoor dat geen opdracht ons te groot of te klein is. Wij streven naar grenze loze kwaliteit en betrokken heid", weet Roel Jacobs. Wanneer de klant voor een bepaald dak op een nieuw dak gekozen heeft, levert Jacobs dak bedekkingen om te beginnen vrijblijvend technisch advies. Van het eerste ontwerp tot de laatste montage neemt het bedrijf alle werkzaamheden op zijn schouders. En gaat het om onderhoud of renovatie, dan zoekt Jacobs Dakbedekkingen samen met de klant naar de meest efficiënte oplossingen om ongemakken nu en in de toe komst te voorkomen. DOE-HET-ZELVER In het magazijn van Jacobs Dakbedekkingen komt iedere doe-het-zelver ruimschoots aan zijn trekken. De meeste produc ten zijn op voorraad en een gedegen advies over het verwer ken of plaatsen van de geleverde producten is heel normaal. Het bedrijf biedt de klant extra zorg en inzet, zowel voor als na een groot of klein project. "Wanneer iemand ons inscha kelt, komen wij eerst ter plaatse kijken om ons een beeld te vor men van de toestand van het dak", legt Roel Jacobs uit. "Ons team van adviseurs doet vervol gens een concreet voorstel, dat afgestemd is op de specifieke wensen van de klant. Uiteraard zonder enige verplichting. Komt het tot een samenwerking, dan voeren wij correct en volgens afspraak de opdracht uit. Of het nu om het vervangen van een lekkende dakgoot gaat of de complete bedekking van een huis. Daarnaast rijdt onze servi- cedienst ook bij de klant voor als er noodreparaties nodig zijn. Wij staan altijd met raad en daad voor onze klanten klaar." Vanzelfsprekend zijn in de showroom alle mogelijke soor ten dakpannen, dakbedekkin gen, dakgoten, dakkapellen en dakvensters te zien. Van harde dakbedekkingen, zoals beton- of keramische pannen in verschil lende soorten, maten en kleuren tot zachte dakbedekkingen van kunststof of bitumen. Vele gang bare types en afmetingen zijn uit voorraad leverbaar. Medewer kers van het bedrijf lichtten de klanten op deskundige wijze voor. Informatie over de pro- dukten ligt voor u klaar bij Jacobs Dakbedekkingen. U vindt Jacobs Dakbedekkin gen aan de Stayerhofweg 7 in Wanssum. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrij dag van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur. Tele foon: 0478-531795. U kunt ook kijken op de site: www.jacobs-dakbedekkingen.nl Jacobs BV Dakbedekkingen, Stayerhofweg 7, 5861 EJ Wanssum, tel. 0478-531795 Dagelijks rijden er zo'n dertig feloranje vrachtwa gens van Van Leendert Transport door de hele regio. Het transportbedrijf uit Broekhuizenvorst levert onder andere containers voor bouw- en sloopafval, maar vervoert ook verspro ducten en verkoopt zand en grind. Wie zand nodig heeft om zijn zandbak te vullen of natuur steentegels om zijn tuin aan te leggen kan bij Van Leendert terecht. En de waterdichte con tainers waar de koi-vissen tij dens de Koi-dagen in Arcen overnachten? Ook van Van Leendert, net als de containers gevuld met zand waar kinderen tijdens de Menwedstrijden in kunnen schatgraven. Daarnaast zorgt het bedrijf voor het ver voer van vijftig procent van de erwtjes en boontjes die in de plaatselijke supermarkten in de schappen liggen. Kortom, Van Leendert Transport uit Broek huizenvorst is van vele markten thuis. Natuursteen Eric en Marleen van Leendert namen het in 1979 opgerichte transportbedrijf enkele jaren geleden over van de ouders van Eric. Naast onder andere het vervoer van versproducten en het afvoeren van afval verkoopt Van Leendert Transport sinds twee jaar verkoopt grind en natuursteentegels. Het bedrijf heeft zo'n 120 soorten grind, geschikt voor gebruik in de tuin. Klanten krijgen een mon ster van het grind mee naar huis om te kijken of de kleur en structuur ook bij de rest van de omgeving past. Daarnaast werkt het bedrijf samen met diverse hoveniers. De natuursteentegels zijn eveneens in diverse materia len te verkrijgen, variërend van hardsteen tot marmer en lei steen. Wonen levies vai ur in Hoi i uniek e jecifieke iterieur 1 p maat, t eukens, dert speciale verkeerslc n beddei voor kinderen van de badaard school. Door hen duideh) »Q ervo< maken Wat de vrachtwj ^ek is.' chauffeur wel en niet ziet in spiegels, leren kinderen v Het inti aan het verkeer te dec [Ch twinti nemen. Dat deze initiatii e instanti gewaardeerd worden blijkt asten, in uit het feit dat Van Leende rerd het a 2002 de ARBO prijs kreeg iet badka 2004 genomineerd werd ejs en k de Peel Maas Regio Ondt rincipe 1 mersprijs. En dat Van LeenlujS aankli Transport kunst wel wee n meub waarderen blijkt uit het fei jgenaar de onderneming deelneem jen dat n de expositie "25 tronen 100rbeeld Beatrix". In deze expositie jnderen van 28 juni tot en mei peens he augustus in Arcen te bewo |aar wor< ren is, worden 25 tronen faak ee toongesteld gemaakt doorl emaakt. stenaars uit het hele land ragen bij van hen, Ruud van der Be wikkeling plaatste zijn troon in een or ;ebreid a container van Van Leenden. Jns terecl 'ie klanti Van Leendert Transport, Ooyenseweg 14, 5871 CA Broekhuizenvorst, Tel. 077-320 9700 naken b raker geb [errnkes. ïalig b< zo hc SAMENLEVING Naast de dagelijkse werk zaamheden, zet het bedrijf zich ook graag in voor de samenle ving. Zo rijden er elk jaar vracht auto's van de onderneming mee met de Truckrun en won Van Leendert voor zijn inzet voor Funpop, een festival voor ver standelijk gehandicapten, afge lopen jaar de Funpopaward. Daarnaast organiseert Van Leen- machi Voor meer informatie: Arkant, Smakterweg 19, Venray, Tel. 0478-552311 of www.arkant.nl breed zoeken. Ook hier geldt weer dat een goede begeleiding belangrijk is. "Dat gebeurt via het Persoonlijk Ontwikkelings Plan. Aan de hand daarvan wordt de gehele ontwikkeling van de men sen gevolgd en aangestuurd". Arkant staat ook voor Test en Training. Het is niet bij iedere cli ënt duidelijk wat de mogelijkhe den cq. onmogelijkheden van desbetreffende persoon zijn. Middels het Test en Trainingpro gramma worden de mensen indi vidueel bekeken. "Door ze roule rende werkzaamheden te laten uitvoeren waar geen tijdsdruk op zit, krijgen we een goed beeld van wat iemand kan, wat iemand wil, wat je er van kunt verwach ten en welke aanpak noodzakelijk is" Het Test en Trainingprogram ma is zo succesvol dat ook andere bedrijven, die zich met reïntegra tie bezig houden, cliënten in dit programma plaatsen. Het is duidelijk dat de mens binnen Arkant centraal staat. In totaal werken binnen Arkant elf casemanagers terwijl in de per soon van Arno Peters een nieuwe commerciële medewerkers actief is. Het werkgebied strekt zich uit van Gennep tot en met Helden. kunnen vinden op de arbeids markt. Arkant is ook betrokken bij een project van de Industriële Club Venray (ICV). Onder de noemer "Beter werk" ondersteunen leden van ICV elkander bij de reïntegra tie van werknemers door die mensen bij elkaar onder te bren gen. Detachering van mensen bij andere bedrijven is ook een acti viteit van Arkant. Doel hiervan is om mensen vanuit de NLW Groep door te laten stromen naar het reguliere bedrijfsleven. Op termijn moet detachering leiden tot een definitieve werkplek. "We hebben dit altijd op bescheiden schaal gedaan maar de laatste tijd zit er een goede groei in" aldus Tejo Konrad. "Zo hebben we onlangs een aantal koeriers kun nen plaatsen bij Taxi Verstraaten en een aantal mensen als huiska mer toezichthouders bij Beuken rode. Twee totaal verschillende functies voor mensen met totaal andere eigenschappen" vervolgt Konrad. Volgens hem is het ook logisch want met 1000 SW-ers binnen NLW moet je het ook

Peel en Maas | 2005 | | pagina 34