Sportnieuws -info 11 SV Venray moet herkenbaar blijven voor de achterban" Hockeydames grijpen net naast titel traatvoetbal i het Brukske ■een loofdprijzen oor Red Stars eugdtoernooi Jubilerend SV Venray pakt uit Veteranenvoetbal in Swolgen Competitie-indeling Venray bekend Tom Kessels tweede in Penalty Trophy jteranen immon nse avertje Vier Receptie Swolgense Boys BVV'27 Bridgeclub Venray Vlakwater Open PDV Ysselsteyn TV Ysselsteyn Vrolijke Schutters De Maasvogels De Zwaluw SV Merselo Suizende Vleugels - Pagjf L EN MAAS Donderdag 9 juni 2005 - Pagina 21 crdag 25 juni vindt een straat- iltoernooi plaats in de voetbal- degen langs de hal van tafelten- eniging Red Stars. De ligging eze accommodatie is prima, n in de wijk en daar horen dit activiteiten ook thuis. Vorig Kik op de laatste zaterdag van werd ter gelegenheid van de ng van de voetbalkooi voor het een dergelijk toernooi gehou- let initiatief komt voort uit de van de gemeente Venray om >ort te bevorderen Opnieuw is ranisatie in handen van Topfut- nray (ontstaan uit de fusie tus- VF/Otto en HVC/Taxi Verstraat- samenwerking met Brukske Actief en Wijkcomité Brukske. Inschrijven is mogelijk in twee leef tijdscategorieën en wel 10-14 jaar en 15-18 jaar. Uiteraard kunnen meisjes en jongens teams inschrijven. Gespeeld kan worden met maximaal vier tegen vier. De wedstrijden wor den gespeeld tussen 13-00 en 17.00 uur. Inschrijfformulieren zijn af te halen en na volledige invulling ook weer in te leveren bij het Wijkcen trum De Kiosk. Van maandag t/m. donderdag kan men hier terecht van 18.30uur tot 22.00uur en op zaterdag van I4.30uur tot 17.00uur. Inschrij ven kan tot en met uiterlijk zaterdag 18 juni 2005. pmma zaterdag 11 juni rugen 17.00 ramma vrijdag 17 juni lelderslo 19.00 wisselbeker van bridgeclub mon Sense voor het seizoen 2005 is uitgereikt aan de win- i Jeanne Korsmit en Jac Huys. olie vermeldingen gingen naar dies Rooyakkers en Martien Ver- n voor hun tweede plaats en 1 Ricky Creemers en José Verha- vanwege het behalen van de plaats. Verder is er een bridge- trijd in vrij verband gehouden, el werden Hans Koopmans en agarde eerste met 62.50 procent, ilgd door Maria van Duynhoven iny Schaminee met 61.25 pro- terwijl Jo Linders en Jo Kok Ie werden met 59-38 procent. In waren Leny en Jos Arts de beste 5677 procent. De tweede plaats voor Riet Dobbe en Cor van (dter met 55-73 procent en de pplaats was met 52,08 procent [Nel Gorree en Leny Worst, jdgeclub Common Sense heeft 1 een zomerbridgewedstrijd len. In de gele lijn zijn Hans is en Frans Oudenhoven eer- rorden met 60.42 procent [Worst en Nel Gorree werden Ie met 59 90 procent en met I procent was de derde plaats (Riet Dobbe en Cor Elzakker. In Ie lijn was de eerste plaats voor |en Bert van de Linden met rocent. De tweede plaats was '7 procent voor Irma Huys en [Verheyen en de derde plaats Hk Jos en Leny Arts met 52.78 Jgeclub Klavertje Vier heeft een I vrij gespeeld. In geel was er rdeelde eerste plaats voor Van »m met Van Glabbeek en Man- met Canli met 60.83 procent. De plek was voor Haeghens en |hs met 56.67 procent In groen ilden Cuppen en Jenniskens de e plaats met 64.58 procent. Met 1 procent was de tweede plaats Rooyakkers en Tiggeloven en 10 procent werden Van Ham en nit derde Op zaterdag 11 juni zal het eerste voetbalteam van de SV Swolgense Boys recipiëren van 20.00 -21.00 uur in zaal Wilhelmina in Swolgen. Het team promoveerde door het winnen van de nacompetitie naar de 4e klasse van de KNVB Op vrijdag 17 juni is er vanaf 20.00 uur in de kantine van BW'27 een receptie voor het tweede elftal dat afgelopen seizoen kampioen gewor den is. Bridgeclub Venray heeft een bridgewedstrijd gehouden. Coenen met Corzilius en Keizers met Teunis- sen scoorden het hoogste. In beide lij nen was de tweede plaats voor Peet- jens met Van Jaarsveld en Verheijen met Peetjens. De derde plaats was voor Rottgering en Willems. Dit jaar wordt van maandag 27 juni tot en met zondag 3 juli voor de negentiende keer op het tennispark van TC Venray aan de Kempweg het 2VM Vlakwater Open Toernooi gehouden. En alweer voor het derde jaar onder de naam van de hoofd sponsor 2VM. 2VM Makelaars is een makelaarskantoor voornamelijk gericht op de verkoop van particulie re woningen in Venray e.o. Een van de eigenaren van 2VM, Bemd Rottge ring, is zelf lid van TCV. Het toernooi wordt verder ondersteund doop sub sponsoren Personato (Werving en Selectie) en Helderman Sport Venray. Iedereen kan zich voor dit toernooi inschrijven. Er wordt gespeeld in de categorieën 3 t/m 6 (alle leeftijden), categorie 7 (17+) en categorie 8/9 (17+). De wedstrijden beginnen door de week vanaf 17.30 uur en in het weekend vanaf 9.00 uur. De inschrij ving sluit op maandag 13 juni. Inschrijvingskaarten liggen klaar in het clubhuis van TC Venray. Ook is er de mogelijkheid om via de website van TC Venray www.tcvenray.nl. in te schrijven. Zoals gebruikelijk tijdens hét 2VM Vlakwater Open wordt er op de finaledag weer een loterij gehou den met prijzen. [gelopen weekend werd de finale Ie Nationale Jeugdmeerkampen [tennis gespeeld in Panningen. I het eerst werden de halve en I finale samengevoegd in een ramp over twee dagen. TTV Wed Stars was met drie spe- ■s tot deze finale doorgedron- [Kjfly Willems en Sandra Leijten Isies junioren) en Raoul Helmes fcens pupillen). Waren Kelly en pi Sandra vooraf favorieten, uit- plijk vielen ze buiten de prijzen T«n vierde en vijfde plaats. Kelly pr zaterdags van Sandra, Nicky (de uiteindelijke winnares) en bliefers. Sandra verloor die dag van een lager geplaatste speel- tn kon dat zondags tegen de Pieten rechtzetten. Dat gebeurde niet, want door een schouderblessure kon ze niet meer voluit. Ze verloor van zowel Nicky als Simone de Klerk. Kelly herstelde wel van zaterdag en bleef zondag ongeslagen. Hierdoor eindigden Kelly en Sandra op een gedeeld derde plaats met Simone en bleek na puntentelling, dat Simone de beide speelsters aftroefderRaöul Hel mes beleefde een moeilijk weekend. Hoewel hij met de beste spelers mee- kan, bleek de druk om te winnen te groot. Slechts sporadisch kon hij laten zien, wat hij kon. Op zaterdag verloor hij dan ook al zijn partijen, hoewel hij de latere winnaar Harmen van den Bergh tot de volle vijf games dwong. Op zondag ging het al niet veel beter, maar gelukkig kon hij ten minste nog één partij winnen. 'P zondag 12 juni organiseert de We fusieclub Topfutsal Venray ■weede ESG jeugdfutsaltoemooi ;.n! Wetteling. Acht teams ülentvolle spelers onder negen- Par strijden vanaf 10.00 uur om L je Oprijs. De finale is gepland om A Ij 5 uur en de toegang is de gehele I indeling faul Venray Kuijpers (Lichtenvoorde) !£ondor (Utrecht) (Boskoop) (Sittard) ja (Wijchen) Primus (Hasselt/B) 'S/Rubalas (Schiedam) mm a wedstrijden [SCWM-FC Niumaga p Cobra Primus- mbovs/Rubalas 10.50 Topfutsal Venray-LZV Kuijpers 11.15 WingsCondor-BVP 11.40 FC Niumaga-Cobra Primus 12.05 Dreamboys/Rubalas-SCWM 12.30 BVP-Toplutsal Venray 12.55 LZV Kuijpers-WingsCondor 13-20 SCWM-Cobra Primus 13-45 FC Niumaga-Dremaboys/Rubalas 14.10 LZV Kuijpers-BVP 14.35 Topfutsal Venray-WingsCondor Kruisfinales 15 00 Nr.4 poule A-nr.3 poule B 15.25 Nr.3 poule A-nr.4 poule B 15.50 Nr. 2 poule A-nr. 1 poule B 16.15 Nr. 1 poule A-nr. 2 poule B Finales 16.40 Om 7e en 8e plaats 17.05 Om 5e en 6e plaats 17.30 Om 3e en 4e plaats 17.55 Finale om le en 2e plaats In het jubileumjaar een kampioen schap van zowel heren 1 als heren 2. SV Venray heeft dus wat te vieren. Dat doet de club dan ook. Op vrijdag 10 juni en zaterdag 11 juni staat sport park De Wieën bol van de activitei ten. "Ontzettend mooi", zegt voorzit ter Sjef Keijzers. "dat we in het jubileumjaar ook nog twee kampioen schappen binnenhalen. Dat is een impuls voor de hele club." Geheel vol gens traditie trekken de kampioenen op een platte kar door het Venrayse centrum, op vrijdag 10 juni rond 18.15 uur. De route is als volgt: Sport- laan, Zuidsingel, Leunseweg, Paters- straat, Grotestraat, Marktstraat, Schoolstraat, Langstraat, Zuidsingel, Sportlaan. "Vanaf 20.00 uur is de offi ciële receptie in clubgebouw Den Boggerd", vertelt Keijzers. "Het bestuur nodigt u van harte uit beide kampioensteams persoonlijk de hand schudden én de vereniging te felicite ren met haar 60-jarig bestaan. Om er daarna samen een mooi feest van te maken." De voorzitter: "Om het jubileum op te luisteren heeft een commissie van gedreven vrijwilligers voor zaterdag 11 juni een uitgebreid programma op poten gezet. Een programma met een nostalgisch tintje, want zowel dames 1 als de veteranen treden aan tegen de sterren van weleer. De mannelijke Old Stars hebben onder meer een aan tal spelers in de gelederen uit het team dat eind jaren tachtig kampioen werd in de hoofdklasse." Illustere namen als John Vievermans, Theo Philipsen, Noud Janssen, Norbert van Haren, Frank Eibers, Jan Poels, Char lie Ewalts, Joop de Klerk, Noud Jans sen, Jan Poels en Wim Cuppen komen speciaal voor deze gelegen heid nog een keer in actie. De Venrayse kampioen speelt om 16.15 uur een wedstrijd tegen een regioteam onder leiding van Noud Janssen en Jan Poels. In dit regioteam spelen (onder voorbehoud) Ivan Maes, Tom Strijbos en Ruud de Mul der (allen SVOC'01), Willem Koenen, Bas Litjens en Wim van Tilburg (allen SV Merselo), Roy Willems, Rik Schle- pers en Stan Janssen (allen Oostrum), Daniël Wijnands, Jeffrey Versteegen en Ronnie Peeters (allen Ysselsteyn) en Frank Brands, Koen Gielens en Freek Thoone (allen Leunen). Gast- speler in dit team is PSV-er Dirk Mar cellis, De jonge Horstenaar staat op het punt van doorbreken bij de Eind- hovense kampioensploeg en is aan voerder van het Nederlands jeugd- team onder zeventien jaar. De wedstrijd wordt geleid door toparbi- ter Reinold Wiedemeijer en zijn assis tenten Ruud Bexkens en Roy Theeu- wen. Om 18.00 uur barst het feest los in het clublokaal. Voor (oud-)leden, vrijwilligers en sponsoren die zich hebben ingeschreven is er ook een barbecue. Puppies Huisorkest en dis cotheek Big Brothers Road Show zor gen voor de muzikale omlijsting. Doordat het jubileumfeest samen valt met de Avondvierdaagse zijn de aangekondigde jeugdactiviteiten afge last. Maar het bestuur plant voor aan vang van het nieuwe seizoen een feestdag speciaal voor de SW-jeugd. Venray 1 treft komend seizoen in de eerste klasse D tien Lim burgse tegenstanders en één Bra bantse opponent Er zijn vijf ploe gen nieuw in 1D. Groene Ster en Vinkenslag degradeerden uit de hoofdklasse. Drie teams promo veerden uit de tweede klasse. MSP'03 (kampioen 2G), Venray (kampioen 2H) en Wilhelmina'08 (2H/winnaar nacompetitie). Omdat 1D één ploeg aan de hoofd klasse leverde (kampioen Panningen) terwijl er twee clubs eruit afdaalden, telde de voorlopige indeling dertien ploegen. De grote vraag was wie van de twee Brabantse clubs, Blauw Geel of Someren, zou worden overge plaatst naar het district Zuid I. De KNVB heeft de indeling nog niet officieel bekend gemaakt maar de website van Someren weet te melden dat Blauw Geel uit Veghel komend seizoen uitkomt in de eerste klasse C. Dit is geografisch gezien ook het meest logische, vooral gezien het grote aantal Zuid-Limburgse clubs. Venray treft komend seizoen veel oude bekenden maar ook enkele nieuwe gezichten. MSP'03 uit Heer len is ontstaan uit een fusie van Corio- vallum en KEV. Schaesberg is een samensmelting van RKONS en Kolo- nia, eveneens in 2003- Indeling eerste klasse D Groene Ster (Heerlen) Vinkenslag (Maastricht) EHC (Hoensbroek) GSV'28 (Genhout/Beek) BSV Limburgia (Brunssum) Someren RIOS (Pey-Echt) FC Geleen Zuid Schaesberg (Landgraaf) MSP'03 (Heerlen) Venray Wilhelmina'08 (Weert) Tom Kessels uit Venray is afgelo pen zaterdag in de Amsterdam Arena tijdens de T-Mobile Penalty Trophy fraai tweede geworden. Dit was de finalcdag waarop kinderen in de leef tijd van 8 tot 16 jaar streden om de titel beste penaltynemer van Neder land. Na enkele voorronden plaatste Tom Kessels zich voor de grote finale. Hij stond in de penaltyseries oog in oog met Fred Grim van Ajax en Rene Ponk van FC Utrecht. Door het benut ten van drie strafschoppen van een serie van vijf, behaalde Tom in de finale een prachtige tweede plaats. Hiervoor kreeg hij een VlP-arrange- menten voor twee personen voor de WK-finale onder 20 jaar in Utrecht. Tevens kreeg hij van Martijn Reuser een prachtige beker en een mooie bos bloemen overhandigd. Het hele spektakel is te zien op 11 en 18 juni op SBS-6 om 18.30 uur. Het jaarlijks terugkerende MEWA- toemooi wordt dit jaar georganiseerd door de vereniging Swolgense Boys op sportpark Kerkebos te Swolgen. De gemeentelijke kerkdorpen wor den op zaterdag 11 juni vertegen woordigd door hun voetballende veteranen, die strijden om de hoogste voetbaleer in de gemeente Meerlo - Wanssum. De winnaar van vorig jaar- BW uit Blitterswijck- heeft, ondanks dat de vereniging de wisselbeker na de winst van vorig jaar mocht hou den, de beker weer beschikbaar gesteld aan de organisatie. Dit jaar is het toernooi anders van opzet. In tegenstelling tot voorgaande jaren ontmoet elk team nu alle deelnemen de teams tijdens het toernooi. Verder worden er dit jaar door de deelne mende verenigingen ook strafschop pen genomen, die plaatsbepalend kunnen zijn bij een gelijke eindstand. Swolgense Boys-doelman Ger Custers en de voormalige keeper van het eer ste elftal, Mare de Swart, trachten de strafschoppen te stoppen. Het toer nooi begint om 13 00 uur en de prijs uitreiking is gepland om 18.00 uur. Zeven vragen aan voorzitter Sjef Keijzers SV Venray viert komend week end het 60-jarig jubileum. Aan de hand van zeven vragen aan voor zitter Sjef Keijzers blikt Peel en Maas terug op een succesvol sei zoen en vooruit naar de toekomst van de grootste voetbalvereniging in Noord-Limburg met 1200 leden. Het was sportief gezien een suc cesvol jaar voor SV Venray? Keijzers: "Dat mogen we gerust stellen. Het eerste is op een overtui gende wijze kampioen geworden in de tweede klasse en promoveert naar de eerste klasse. Na de winterstop hebben we een mindere periode gehad, maar over het hele seizoen genomen is de titel meer dan ver diend. Ook het tweede elftal heeft het fantastisch gedaan. In een indrukwek kende eindsprint met drie finales op rij is het kampioenschap gepakt en promotie naar de reserve hoodklasse bewerkstelligd. Het niveau waar ons tweede team ook thuishoort. Ook de dames hebben een mooi seizoen ach ter de rug, ondanks dat ze opnieuw net geen kampioen zijn geworden. Maar met een tweede plaats in de competitie en het bereiken van de districtsbeker was het toch een prima jaar voor de dames. Binnen de jeugd afdeling mochten we veertien kam pioenen begroeten en op een totaal van 59 jeugdteams is dat een heel mooi aantal." Het gaat SV Venray dus voor de wind? Keijzers: "Beslist, ik heb nooit onder stoelen of banken gestoken dat de hoofdklasse ons uiteindelijke doel is. Met de promotie naar de eerste klasse hebben we weer een stap in de goede richting gezet. Maar dat doel willen we niet ten koste van alles bereiken. Ons vaandelteam moet her kenbaar blijven door de eigen jeugd in te blijven passen. Dat zijn we ook verplicht ten opzichte van onze jeugdopleiding en de supporters. Alleen als het nodig is om dat kleine duwtje naar boven te kunnen realise ren, halen we versterkingen van bui tenaf. U ziet daarin ook een rol weg gelegd voor de voetbalverenigin gen in de Venrayse kerkdorpen? Keijzers: "Ik vind het belangrijk dat we samen het product voetbal goed op de kaart zetten in Venray. Spelers die echt uitblinken bij de clubs in de kerkdorpen kunnen voor ons een goede versterking zijn. In een prima verstandhouding moeten we daarover afspraken kunnen maken. Ik vind dat een talentvolle voetballer zo hoog mogelijk moet proberen te voetbal len. Als SV Venray zijn we ook enorm trots als we spelers aan een betaalde voetbalclub kunnen afleveren. Zo kan een talentvolle speler zich ook bij ons ontwikkelen. Het mes snijdt aan twee kanten, want als zo'n voetballer op latere leeftijd terugkeert kan zijn eigen vereniging daar nog veel profijt van hebben. We leggen spelers van ons ook geen strobreed in de weg als ze verkassen naar een andere club. Een goed voorbeeld is Merselo dat met enkele spelers van SV Venray, die bij ons in de selectie buiten de boot vielen, kampioen wordt. Dat geeft de hele club meteen een geweldig posi tieve injectie. Ik hoop dat we in de toekomst met alle clubs goed kunnen gaan samenwerken." Wat zijn de verwachtingen voor het nieuwe seizoen? Keijzers: "Met Jan Pruyn, Stefan Boom en Jan Poels voor het eerste en tweede team en het Al is de techni sche staf volgend seizoen uitstekend ingevuld. In de breedte wordt de selectie ook sterker. Het is jammer dat Said Yahia is vertrokken, want dat is toch een voetballer die iets extra's heeft. Hij was afgelopen seizoen een van de smaakmakers. Zijn verlies kun nen we echter binnen de selectie opvangen. We herbergen heel veel kwaliteit met alle aspecten die in het voetbal vereist zijn: hardheid, snel heid, techniek en veel voetballend en scorend vermogen. Waar het schip uiteindelijk strandt, is koffiedik kij ken. Ik kan niet inschatten hoe sterk de eerste klasse is. Afgaand op onze kwaliteiten weet ik in ieder geval dat we altijd en overal scoren. Dat is aan het begin van een nieuw seizoen een geruststellende gedachte. Ik ben opti mistisch en heb er veel vertrouwen in dat het volgend seizoen goed komt." Maar SV Venray bestaat niet alleen uit Venray 1? Keijzers: "Dat klopt. Die bood schap proberen we ook altijd uit te dragen. Alle leden zijn enorm belang rijk voor de club. We zijn er ook trots op dat we ieder weekend zoveel men sen aan het voetballen krijgen. Daar is een team van meer dan 200 vrijwilli gers verantwoordelijk voor. Dat is de kurk waarop de vereniging draait. Al die vrijwilligers verdienen een enorm compliment voor hun inzet. Iedereen krijgt bij ons aandacht die hij of zij verdient, maar voor de uitstraling van een club blijft het vaandelteam toch heel belangrijk. Nu we in de winning- mood zijn, is het makkelijker om bij nieuwe sponsors aan te kloppen. En zonder sponsors heeft een club, waar de leden nog geen 100 euro per jaar contributie betalen, tegenwoordig geen toekomst." Iets heel anders, normen en waarden staan bij SV Venray met kapitale letters geschreven? Keijzers: "De KNVB heeft een con venant'nonnen en waarden, maar wij gaan daar nog een stuk verder in. We leggen ons niet neer bij de maat schappelijke ontwikkelingen. Verbe ter de wereld en begin bij jezelf is dan ook ons credo. We willen hierin een voortrekkersrol vervullen door de leden, op het moment dat zij bij ons actief zijn, discipline bij te brengen. Mentaal een stukje te vormen. Daar is de gemeenschap bij gebaat. Dat klinkt allemaal misschien wat hoogdravend, maar we pikken het niet als leden bij ons over de schreef gegaan. We delen straffen uit en in het ergste geval is iemand niet meer welkom bij SV Ven ray. Gelukkig gebeurt dat niet veel." En tot slot, wat verwacht u van het jubileumweekend? Keijzers: "We hebben geleerd van het 50-jarig jubileum toen we een feestweek hebben georganiseerd. Achteraf bleek dat teveel van het goede te zijn, zodat we nu gekozen hebben voor een weekend. We heb ben een leuk programma met activi teiten voor jong en oud. En van twee kampioenen in een jubileumjaar kun je alleen maar dromen. Dat geeft dit feest extra cachet. Iedereen is overi gens van harte welkom om deze nieu we mijlpaal van SV Venray mee te vie ren." Uitslag Wedvlucht Etampes Par king, acht deelnemers, 153 duiven. 1, 2, 8, 9, 11, 15, 16, 22, 25 G. Linders; 3, 20 G. Maessen Jr; 4, 12, 18 Th.Teu- nissen; 5,14,17 H.Janssen; 6, 23 Pot ten Laenen; 7 H. Janssen; 10, 24 G Maessen Jr; 13 P.van Asten; 19, 21 G.Cox. De Vloerencentnim Clubkam pioenschappen mixdubbel senioren worden dit jaar gespeeld in de week van 19 juni t/m 2 juli Dit toernooi wordt gelijktijdig gespeeld met de jeugd clubkampioenschappen. Dit betekent, dat in de middaguren en in het begin van de avond de jeugdwed strijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrij den. De finales worden gespeeld op zaterdag 2 juli. Voor de clubkampioenschappen mixdubbel Senioren liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met 12 juni. Natuurlijk kun je je ook middels web site, www.ysselsteyn.com/tv}-, inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. Voor meer info: Kalle Voigt 0478-545008. De senioren van HBSO de Vrolijke Schutters waren te gast bij Willem Teil in Oirlo. De meeste punten waren voor de zeer goed in vorm zijn de Th van de Hurk van St Hubertis in Merselo, tweede was Fr. Martens en de derde plek was voor Th. Jansbe ken. De hoogste score was voor de ongenaakbare J. Hermsen. Uitslag wedvlucht Etampes Par king, twaalf deelnemers, 160 duiven. 1,11,13,14, 23 G. Peters; 2,7, 10, 16 R. Roosen; 3, 19 W. Theeuwen; 4, 25 F. Textor; 5, 12, 18 L. Verhoeven; 6, 9, 20, 22, 24 H. Francken; 8, 15, 21J. Kuijpers; 17 G.Janssen. Uitslag wedvlucht Montauban, der tien deelnemers, 151 duiven. 1, 3, 8, 10, 11, 17, 18, 20, 21 Theeuwen Jacobs; 2 E. Driessen; 4,12 R. Roosen; 5 A. Aarts; 6 Els van Gebr; 7, 13,19 A. Jacobs; 9, 14, 15 P Ruigrok; 16, 23, 24, 25 H. Cuppen; 22 G. Francken. Uitslag wedvlucht Montauban, negentien deelnemers, 251 duiven. 1, 7,13,19, 23 V. van Dijk; 2 M. Voesten en dochter; 3, 14, 22 P. van Houdt; 4, 8, 12, 20, 21, 24 H. Philipsen; 5 G. van Houdt; 6, 10, 15 L. Willems; 9, 25 Comb. Hendriks-Arts; 11J. Basten; 16 M. Basten; 17,18 Cuppen-Siebers. Uitslag wedvlucht Etampes, 23 deelnemers, 271 duiven. 1, 5, 8, 9, 14 J. Sijbers; 2, 12, 19, 25 J. Kerstens; 3 L. Snijders; 4, 13 C. van Vught; 6, 10, 21 M. Voesten en dochter: 7 Comb. Verdellen; 11, 15, 17, 22 P. Loonen; 16, 20 J. Voesten; 18 J. Henckens; 23 A. Sijbers; 24 P. Janssen. Uitslag Vet. Merselo-Leunen 0-2 Programma zaterdag 11 juni Vet. SVCB-Merselo 16.00 Uitslag wedvlucht Etampes Par king, negen deelnemers, 86 duiven. 1, 4, 5, 9, 17 W. Jilisen; 2, 11, 13, 14, 20 M. van Boekei; 3 C. de Hoog; 6, 8, 10, 12, 15, 16, 19, 21, 22 W. Bouten; 7, 18 Reynders-Cuypers. De Venrayse hockeydames hebben ondanks een 0-6 zege op de slotdag van de competitie in de uitwedstrijd tegen Boekei net naast de titel gegre pen. Koploper Heesch maakte geen fout tegen nummer vier Uden en pakte daarmee het kampioenschap. Het was zondag duidelijk te mer ken dat de Venrayse hockeydames nog een sprankje hoop hadden op het behalen van de titel. De wedstrijd in Boekei begon in de stortregen dan ook wat rommelig, maar algauw corri geerde Venray zich en benutte het kletsnatte veld door elkaar kort aan te spelen. Dat gaf mogelijkheden om, middels de nodige glij- en schuifpartij- en, te scoren. Voor de rust werd het dan ook 4-0 voor Venray, waaronder door een tip-inn van Bertien Herm sen. De rust werd gebruikt om kle ding uit te wringen, op te warmen middels een kop thee en telefoneren met Uden voor de tussenstand van Heesch en Uden. De tweede helft begon het spel weer op normale snel heid te komen en bleef Venray sco ren. Woman of the match Kim van Kessel had een goede middag ondanks het slechte weer. Zij scoorde maar liefst drie keer. Ook Sanne Wou ters versierde een fraaie hattrick, die de keeper het nakijken gaf. De wed strijd bleef niet gestructureerd verlo pen en leidde zelfs tot een persoonlij ke verwonding aan de kant van Boekei hetgeen resulteerde in een gehecht voorhoofd. Venray had haar laatste wedstrijd gewonnen maar het wachten was toch op de uitslag van Heesch-Uden. Na ongeveer tien minu ten na de wedstrijd kwam het verlos sende bericht. Heesch was kampioen geworden door Uden met 4-0 te ver slaan. Venray moest helaas genoegen nemen met de tweede plaats met een punt achter Heesch, maar met een hoger doelpuntensaldo. Toch wel een bittere pil na een uitstekend seizoen. Volgend seizoen krijgt Hockeyclub Venray twee damesteams. De vereni ging zoekt daarom nog sportieve en gedreven dames en meiden. Interes se? Stuur dan een mailtje naar Barbara Biesheuvel via barbarasoumang@hot- mail.com.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 21