Sportnieuw: Jan Linders marathon voor jeugd SV Meerlo Sportinstituut Verhagen succesvol Venrayse schutterij opent seizoen sterk Batavieren winnen Venray Cup Iris Verreijt weer in de prijzen Brons voor Bram Verhofstad tennisvereniging ie Gagel leerlo-Wanssum Persoonlijk bonds- kampioenschap Squashvereniging De Sprank duivensport Dartclub D'n Oldtimer Niets! Nationale menwedstrijden Nobel Oostrum Spio wedstrijd- zwemmen TV Venray HBSV Diana HSV De Roerdomp Het Alvertje Oostrum Peelrunners Atletiek Venray pagi®EL EN MAAS Donderdag 14 april 2005 - Pagina 27 Afgelopen weekend is ook voor TV Gagel de buitentenniscompetitie )5 weer van start gegaan. In totaal en team doen mee aan de kring- iet- en landelijke competitie van KNLTB. Het eredivisieteam met «ain Elroy Janssen opende het sei- jn zaterdag met een thuiswedstrijd jen Groot Zuideveld uit Dussen. werd meteen een spannende ijd; na de vier enkelspelen was de id'2-2 en de twee dubbelpartijen .sten dus de beslissing brengen, „ion Engels en Jules Gommans _Jnen hun wedstrijd in drie sets, aar Elroy Janssen en Jeroen Meijer oesten helaas hun derde set in een j break aan de bezoekers laten. De ndstand was 3 -3, waarmee de igelboys hun eerste overwinning is net voorbij zagen gaan. Ook het irendubbelteam, uitkomend in de lofdklasse, begon met een thuis- edstrijd. Blerick werd met een kans- |e4-0 naar huis gestuurd. De debuterende dames van de in de zaterdagdistrictscompeti- tie verloren ruim van Venlo 1:0-5 Uitslagen districtscompetitie Heren 35+:ParkEG 1-De Gagel 1 1-5 Heren 18+: Helden 2 -De Gagel 1 2-4 Heren 50+: De Poelder-De Gagel 2 2-2 Dam 35+:Panningen 1-De Gagel 1 2-2 De Gagel 2-TC Bosdael 4-0 Venlo 1 - De Gagel 3 3-1 De Gagel 4 - Venray 1 1-3 Het districtsjeugdteam speelt op woensdagmiddag en gemengde team begint a.s. vrijdag aan de competitie van 2005- Landelijke competitie Dames Schinveld - De Gagel 1 4-2 Jongens Neerkant-De Gagel 1 2-4 Het herendubbelteam van TV De Gagel gestoken in 'n gloednieuwe outfit aangeboden door Bouwcenter Driessen. Het team bestaat uit San Ebrn, Arnold Disveld, Frans Timmer mans en Captain Jan van der Heijden en wil dit seizoen de Lim burgse Titel naar Meerlo-Wanssum halen BC'2002Rookvrij )onderdagmiddag waren Mia oopman en Annie Clermonts in een oedvorm. Met maar liefst 71,5% rden zij eerste in de gele lijn. Heel Tassend werden met 57,6% Loes pgel en Theo Jacobs tweede en Piet tn Aar scoorde samen met Toon den Irok 50%. In de rode lijn was de eer- Ie plaats voor Riek Bouten en Thea d. Berg met 58.1 De tweede aats was voor Bep Martens en Gar- e Schelbergen met 57.2% en de :rde plaats voor Annemie Vossen en ion Stiphout met 54.2%. iag De Kemphaan dagavtT l0k Wc Bridgesoos De Kempaan heeft de gdiedckalfde 'adder van haar competitie van ^sPee'd- 'n oranje wonnen Henny ok pl jjkenade en Dorry Driessen met ).42 procent. Tweede werden Jan nssen en Frans Mertens met 56.25 i - -.. v. tijden m en met 54 58 Procent was de mans met 61,46%, Ger Janssen en k de i fde plaats voor Greet Koningstein Mien Pijpers werden met 58,33% l®i Pac Wf»nnv rharW lïhri<-h - - - geel: 1. dames Faas-Tiggeloven 56.25% 2. echtpaar Verhoeven 55-83% 3- dames Cremers-Peters 55-42%; groen: 1. heren Sturm-de Vries 63-75% 2. heren Bruins-Dusée 54.86% 3- dames Bistervels-v.Meijel 54.51%. NRBC In de derde competitieronde, wis ten Leon Bollen en Rob Keijzer met 63,91% iedereen in de gele lijn voor te blijven. Goede tweede werden Jac queline van der Slik en Jan van der Slik met 59,27%, gevolgd door Toon den Brok en Rens Philipsen met 58,44%. In de tweede lijn scoorden Annie Boekholt en Mia Lommen met 60,42% het beste. Irene Camps en Annie Siroen werden met 58,75% tweede en Annemarie Boelaars en Andre Poels werden goede derde met 55,83%. Lijn C werd aangevoerd door Netty Sonnemans en Pierre Sonne- 5 Wil Pas. Henny en Charles R'hrich a<erden in rood eerste met 63-33 pro den ti ^'es Burg en Maria Voet werden ik oir 'eede met 6125 procent en derde intei 'erclcn Mieke van Osch en Mientje Heijé *ster met 55,75 procent. In groen lemerronnen Berta en Jan Kessels met n dec procent. Nel Loeffen en Mariet ■n Ric °"e',er8 werden tweede met 63.02 ionecirocent en met 61-46 procent wer- ien Co Th'issen en Anny Verdepaal bijzo: rde' ópet IC Harten Drie de Uitslag 4e blok clubkampioen- De dames Buyssen - Spekhorst -.'bben, weer met vol gas de aanval s)ocl eopend op de promovering naar de 'eten e[e groep. Zij scoorden de hoogste jy™ aalscore met 64.17%. De uitslag: 01 eel: 1. Mw. Nollen-dhr. Manders 1.68% 2, Mw. v.d. Beele-dhr Teunis- 57.64% 2. de heren den Hoedt- omen 57 64% 3. de heren v.d. Beele- iggeloven 54.17%; Rood: 1. de ames Buyssen-Spekhorst 64.17% 2. ie dames van Haren-Schaeffers 52.50% 3. Echtpaar van Son 57.08%. Klavertje Vier igelinii^'en Paren in de gele lijn en ifj Waah paren in groen speelden in de Weede sessie van de tweede compe- onid! ^er°nde.De uitslag was als volgt lopen ïpoi' i Ko )e Zwaluw is ze' Hts lag wedvlucht Huy 00 duiven. De beste 25 duiven zijn me* an. 1,6,24 C. van Vught; 2,16,17 P. oonen- 3 u 19> 20j. Voesten; 4, 1 3,21, 22, 23, 25 M. Basten; 5 L. Snij- ®e" ers; 7 A. Sijbers; 8 H. Vermeulen; 9, oesten en dochter; 10, 11, 12 Chr. «nits; 15,18 J. Kerstens. vootl tweede en de derde plaats was voor Riet Muermans en Jos Linders met 53,75%. Riek Arts en Ilona Orosz waren met 57,92% de eerste in de blauwe lijn. De tweede plaats was voor Jo Fleurkens en Mia Oostveen met 57,50% en Henk van Bergen en Cor Oostveen werden samen met Annet Timmer en George van Ham derde met een percentage van 53,33- Common Sense Brigdeclub Common Sense heeft haar eerste wedstrijd van de clubkam pioenschappen gespeeld. In geel haal den Alie Overbeek en Thea Peeters 61.81 procent, terwijl Jeanne Korsmit en Jacq Huys met 56.94 procent de tweede plaats bezetten. De derde plaats was voor Jo Linders en Jo Kok met 56.25 procent. In de rode lijn werd het hoogste percentage gehaald door Ger Claessens en Tonny Wijnho ven met 67.19 procent, direct gevolgd door Leny en Hos Arts met 62.50 procent. Supermarkt Jan Linders heeft feest vanwege de nieuwe outfit en andere grote acties en heeft daarom een marathon op touw gezet langs 46 filia len. In totaal wordt 450 kilometer met de brandende fakkel gerend. De marathon wordt gesponsord door leveranciers en klanten die de lege flessen bonnetjes kunnen inleve ren. De supermarkt verdubbeld het bedrag en verdeeld dat onder 46 goede doelen. Filiaalmanager Jos Ver meulen van Tienray en zijn medewer kers kozen de jeugdafdeling van sportvereniging Meerlo uit tot het goede doel. Ger Gooren en Karei van Hartingsveldt van de Meerlose sport vereniging waren van de partij toen de marathon Tienray aandeed. De ver deling van het sponsorgeld moet nog plaatsvinden, maar het ziet er naar uit dat de goede doelen minstens dui zend euro ontvangen. Afgelopen weekend is Sportinsti tuut Verhagen naar twee judowed strijden geweest. Zaterdag werden de Limburgse kampioenschappen -15 jaar gehouden in Bom. Sportinstituut Verhagen bad vier judoka's in de finale staan. Dirk Len ders werd kampioen in de klasse -60 kg tot groene band. Jessie Wismans werd in de klasse -32 kg. voor groene band en hoger kampioen. Djoeke Bouwmans -36 kg. en Jim van Woen- sel -66 kg. groene band en hoger wer den tweede. Jessie, Djoeke en Jim hebben zich geplaatst voor de Neder landse kampioenschappen -15 jaar. Hier mogen alleen judoka's mee doen die groene band of hoger hebben. Deze kampioenschappen worden op 23 april gehouden in Den Bosch. Vol gens Trainer Rudi Verhagen is Jessie Wismans kanshebber voor eremetaal. Aangezien zij al meerdere belangrijke toernooien op het podium heeft gestaan zou dit niet onmogelijk zijn. Voor Djoeke en Jim is plaatsing al een hele prestatie. Afgelopen zondag was er een judo toernooi in Haps. Sportinstituut Ver hagen had 21 judoka's ingeschreven. Aan dit toernooi deden ruim 350 judoka's mee. De volgend judoka's behaalde de hoogste trede van het erepodium: Mickey Taylor, Anke Thoonen, Stef Jeuken, Didier Peeters en Sjoerd Jordans. Een tweede plaats was er voor Evan Wilmsen, Pauline Manders, Kay v. Lier en Dennis Kran- neburg. Nora Badr, Misha Eijt, Glenn Taylor en Lars Voleberg werden derde. De schutters van de Venrayse schutterij 't Zandakker Gilde Sintjan hebben afgelopen weekeinde tijdens een schietwedstrijd van de Schutters- combinatie Noord-Limburg in het Noordlimburgse Beringe het schut- tersseizoen goed geopend. In zowel de A- als de C-klasse wisten de Ven rayse schutters een gedeelde eerste plaats te bemachtigen. Het A-zestal, dat bestond uit de ver trouwde samenstelling met voorop- schutter Henk de Klein, Sjaak van Rhee, Peter Henssen, Hans van Rhee, Ron Linders en Giel Krijnen toonden aan dat de Venrayse schutterij het komende schuttersseizoen zeker een woordje wil meespreken tijdens de diverse schietwedstrijden. Het team behaalde met 72 punten een perfecte a >6 Maasvogels rinflii) jjltslag wedvlucht Huy m, d1 mien deelnemers, 239 duiven. De «te 25 duiven zijn van: '9,20 F. Textor; 2, 16, 17 G. Jans- n; 3,10,22 J. Verhoeven; 4,5,7,8, '2,13, 25 J. Kuijpers; 6, 14, 24 in Td -Roosen; 15 A. Aarts; 18 G. Peters; 'H. Francken; 23 M. Bol. uizende leugels g wedvlucht Huy fen deelnemers, 179 duiven. De fSte 25 duiven zijn van: 1 Th. Klee- M'4, 5, 7, 12, 14, 16, 22, 23 M. r' B°ekel en Reynders-cuypers; 6, 8, 17,19, 20 W. bouten; 9, 13, 18,21, 24 W. JUisen; 25 P. Waals. DV Ysselsteyn lag wedvlucht Huy P deelnemers, 183 duiven. De te 25 duiven zijn van: 1, 2, 3, 4, fj9,25 G. Linders; 5, 6, 11, 13, 17 en&Laenen; 7, 9, 10, 15, 16 G. 8,12,18, 23, 24 G. Maessen jr.; "i'Hendrix; 21, 22 H.Janssen. In het weekeinde van zaterdag 16 en zondag 17 april houdt Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray het persoonlijk bondskampioenschap van de Schuttersbond Juliana. Vanwe ge de milieuproblematiek is de Ven rayse schutterij gedwongen om elders te gaan schieten bij de drie gezamen lijke schutterijen van Tegelen. Dit bondskampioenschap zal dus plaats vinden op de schuttersweide op de Hei in Tegelen. De vraag is wie Giel Krijnen opvolgt als bondskampioen. Niet iedereen kan deelnemen aan het persoonlijk bondskampioenschap. De deelnemers aan dit persoonlijk bonds kampioenschap hebben zich in het afgelopen jaar moeten kwalificeren voor de eindkavelingen door tijdens de inschietrondes van de bondsschut- tersfeesten. niet te winnen. De navol gende schutters zullen deelnemen aan deze schietwedstrijd: Henk de Klein, Ron Linders en Giel Krijnen (A- klasse), Harry Puijn, Pierre Lenssen, Piet van Lierop, Stefan van Lierop en Pascal de Klein (B-klasse), Lisette van Rhee-van den Broek. Jeannet Krijnen, Ria de Klein-Peters, Marian van Lier- op-Rooyackers en Toos Linders-Ver- haeg (Allen C-klasse) en Patrick de Klein, Joep Krijnen, Paul de Klein, Bianca van Dorrestein, Alex lamers en John Stevens (Allen D-klasse). In totaal zijn komende zaterdag 223 per sonen uitgenodigd om deel te nemen aan dit kampioenschap. In vier ver schillende klassen wordt er volop gestreden om de hoogste eer en de algemeen beste schutter over alle vier de klassementen is de algemene bondskampioen van de Schutters bond Juliana. Iedereen is dan ook van harte welkom zaterdag vanaf 13.00 uur op de schuttersweide in Tegelen, deze is gelegen nabij de speeltuin 'Klein Zwitserland' en de organisatie is in handen van Schutterij 't Zandak ker Gilde Sintjan uit Venray. De Koekebakkers behouden een kleiue kans op het kampioenschap door een 7-3 thuiszege tegen koplo per DC Van Hoek uit Asten. Marcel Verhaegen gooide een 115 finish en Erik Jansen gooide een 100 finish. De Wegwerpers zijn gedegradeerd naar de derde divisie na een 64 nederlaag in de uitwedstrijd tegen Van Hoek Voegwerken, Het TAG-Team won n Helmond royaal van de Gigantjes met 2-8. In de PDB-beker zorgde het TAG- team voor een stunt door het een klasse hoger spelende 't Wapen van Asten met 8-5 te verslaan. Het TAG- team staat nu in de laatste acht van de verliezersronde. Zaterdag 16 april is alweer het zevende rankingtoernooi bij DC D'n Oldtimer in Venray. Aanvang 20.30 uur en inschrijven is mogelijk tot 20.15 uur bij cafe D'n Oldtimer zelf of via het telefoonnummer 0478- 510431. Iedereen kan en mag aan dit toernooi deelnemen. Inschrijfgeld is 7,50 p.p. en er is een totale prijzen- pot van 140,- en er zijn natuurlijk ook weer punten te verdienen voor de ranking en de finale dag, wedstrijd en eindigde met vier andere verenigingen op een gedeelde eerste plaats. Het B-zestal wist met twee mis sers 70 punten te behalen en dit was goed voor een vierde plaats. Het Cl- zestal behaalde eveneens 70 punten en dit was eveneens goed voor een vierde plaats in hun klasse. Het C-2-zestal van de Venrayse schutterij presteerde beter. Het team dat bestaat uit de jeugd Bianca van Dorrestein, Natascha Hendrickx, Paul de Klein, Tanja van Lierop-Bos, Patrick de Klein en Bemie van Lierop leek lange tijd een perfecte wedstrijd te schieten, maar in de laatste ronde zorgde één misser voor een punten- aantal van 71 punten. Dat was goed was voor een gedeelde eerste prijs in de C-klasse, gedeeld met Sint Jan Grubbenvorst en verrassend de C3 van de Venrayse schutterij. Dit team bestond uit John Damen, Jo Lenssen, Joep Krijnen en achteropschutter John Stevens. Ook zij behaalden dus 71 punten. In de tussenstand na deze wedstrijd bezet de Venrayse schutte rij de tweede plaats in het algemeen klassement, na de schutters van Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo. De volgende wedstrijd zal plaats vinden op zondag 24 april op de Ven rayse schuttersweide, wanneer wederom de twaalf verenigingen zul len strijden om de Schutterscombina- tie Noord-Limburg. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Sinds de oprichting van De Sprank heeft Venray squashbanen ter beschikking. Dit resulteerde dat er in 1995 een zestal spelers zich verenig de om voor de SBN (Squash Bond Nederland) in de regio zuid wedstrij den te gaan spelen. Uit deze groep kwam het initiatief om in 2002 een squashvereniging op te richten waarbij het doel was om sportiviteit en gezelligheid te combi neren tijdens squashavonden op vrij dag. Tijdens de squashavond spelen de leden onderling tegen elkaar en bestaat er de mogelijkheid om intro ducés mee te brengen zodat deze kennis kunnen maken met de sport. Naast de gebruikelijke squashavond zijn er twee teams die aan de Kleine Kompetitie Squash meedoen. Deze competitie is een regionaal gebeuren waarbij per seizoen de teams tegen een negen- a tiental andere teams uit andere plaatsen in een driehoekswed strijd spelen. Driehoekswedstrijden houden in dat op acht tot negen zater dagen drie teams, uit drie plaatsen, tegen elkaar spelen bij een squash- centrum. Ook hier gaat het hoofdza kelijk weer om sportiviteit en gezel ligheid te combineren waarbij het wedstrijd verband, het winnen, de hoofdmoot is. Het seizoen 2004-2005 is voor beide teams van De Sprank zeer goed verlopen daar beide boven aan in de poules eindigden. Indien mensen interesse hebben om kennis te maken met het squashen, of om hun squashactiviteiten in verenigings verband verder te ontplooien of voort te zetten kan men geheel vrijblijvend contact opnemen met Math. Koch (tel. 06-22804137) of e-mail: mathias.koch@home.nl Ook bestaat er de mogelijkheid om op vrijdag avond, van 19.00 tot 22.00 uur, te komen kijken of een balletje mee te slaan. Met proefabonnement van 15,- voor één maand kan men na deze maand bepalen of men een vol ledig lid wil worden. Sinds kort heb ben ze een clubtenue dat beschikbaar is gesteld door Helderman Sport Ven ray. De jaarlijkse strijd tussen de hand boogschietverenigingen in de gemeente Venray, de Venray Cup, is opnieuw gewonnen door de Batavie ren uit Castenray. De Venray Cup werd uitgereikt door Bert Suilen van de gemeente Venray. Bij de Venray Cup schiet iedere vereniging tegen zijn eigen competitiegemiddelde en wel procentsgewijs. De uitslag was als volgt: 1. Batavieren Castenray plus 17,91% 2. St. Joris Leunen 11,32% 3- Ons Genoegen Yselsteyn 6,13% 4. St Sebastiaan Heide 2,96% 5- Diana Ven ray 2,14%. Willem Tell Oirlo is niet in de uitslag opgenomen wegens te wei nig aantal schutters die aan de wed strijd konden deelnemen. De organi satie was dit jaar in handen van Willem Tell en St. Joris. Tijdens een samengestelde wed strijd voor pony's en paarden in Etten- Leur behaalde Iris Verreijt van Ons Genot Leunen een derde plaats met Full Mountains Melissa. Het was een groot concours met deelnemers uit binnen- en buitenland. De wedstrijd begon weer met de dressuurproef. Iris behaalde met Bon Vivant's Contessa in de klasse L 169 punten. Dit leverde haar een achtste plaats op na onderdeel 1. Met Full Mountains Melissa in de klasse M behaalde ze 168 punten en werd daarmee vierde. In het springpar- cours nam ze met Bon Vivant's een balk mee en met Full Mountains Melissa bleef ze foutloos. De cross was heel erg zwaar. Na een hevige regenval zaterdag was de grond heel erg drassig en modderig. De cross bestond uit hele mooie hindemissen: schaapskooien, wegversmallingen, zadelrekken, waterbak en een ouder wetse uitkijktoren. Iris moest met Bon Vivant's Contessa als eerste de cross in. Tot hindernis zes ging alles goed, dit was een smalle punt. Ze nam de hindernis goed maar verloor hierbij haar zweep. In de cross kwam ze nog enkele hindemissen tegen, waarbij ze haar hand gebruikte als zweep. Iets te laat kwam ze binnen en kreeg hiervoor 8.8. strafpunten toch behaalde ze uiteindelijk een mooie vijfde plaats. Met Full Moun tains Melissa bleef ze vervolgens fout loos in de cross en kwam binnen de optimale tijd binnen. Iris werd met Full Mountains Melissa derde en behaalde hiermee weer een podium plaats. De Nationale Menwedstrijden op de Kasteelse Bossen in Horst worden dit jaar gehouden op zaterdag 16 en zondag 17 april. Het evenement bestaat uit dressuurwedstrijden, vaar- digheidsproeven en een marathon. Meer dan honderd combinaties, waar onder de wereldkampioen indoor 2005 Ysbrand Chardon, verschijnen aan de start. Op zaterdag worden van 8.30 uur tot 15.30 uur de dressuur wedstrijden gehouden. De vaardig- heidsproeven duren deze dag van 11.00 uur tot 16.00 uur. Op zondag wordt de marathon verreden. Evenals vorig jaar loopt het traject ruwweg rondom het terrein van de Kasteelse Bossen Daar waar in het verleden de marathon tijdens het stap- en draftra ject wat moeilijk te volgen was, kan men nu al wandelend of fietsend de combinaties voorbij zien komen. De eerste combinatie start om 9-30 uur. De laatste combinatie draait om onge veer 17.00 uur weer het terrein van de Kasteelse Bossen op, om daar een zestal hindemissen te nemen. Tijdens de halve finale van de Nederlandse kampioenschappen turnen voor heren in Roermond heeft Bram Verhofstad van GV St. Christoffel uit Venray beslag gelegd op een bronzen medaille. Zes turners hadden zich geplaatst voor deze halve finale. Thijn Haverkort kon helaas niet deelnemen aan deze wedstrijd omdat hij tijdens een training zijn arm liad gebroken. De uitslagen: instap C. Bram Verhofstad 3e. hij gaat rechtstreeks naar de finale op 28 mei in Breda; pupil G Stan Classens 6e, hij zal zich voor de finale proberen te plaat sen via de play- off op 23 april in Vught; Guldo Grens 22e en Bart de Vries 26e; jeugd C: Koen Raedts 5e, hij zal zich voor de finale proberen te plaatsen via de play-off op 23 april in Vught. De jonge amazones zijn het afgelo pen weekend op wedstrijd geweest in Velden en hebben daar een paar mooie prestaties neergezet. Lisette van den Berg werd met haar pony Mickey tweede in de klasse DB met 174 punten. Juliët Willems moest het opnemen tegen tien andere ruiters in de klasse BL1 en wist daarbij even eens een mooie tweede prijs te beha len met 161 punten. Jeanine Huijbers reed een keurige dressuurproef in de klasse DL1 met haar pony Soraja en behaalde een prachtige eerste prijs met 177 punten. Marloes van Rattin gen reed ook een erg mooie proef met haar pony Arno waarmee ze een eerste prijs wist te behalen in de klas se ELI met 161 punten. Uitslagen van de vijfde en laatste wedstrijd in de verenigingscompeti tie. 4x25m schoolslag estafette: Twan Harkx, Famke Jansen, Alex Bos, Lisa Peeters Dis AA; 4x 50m vrije slag esta fette: Inge arts, Kimberly Teunissen, Renee Harkx, Lisa Dreesens 2.0425 lste pl. Alec Ebskamp, Jelle Crooy- mans, Sjors Thomassen, Geoff Ebs kamp 2.05.75; 8x 50m vrije slag esta fette: Dion Dreesens,Lisa Dreesens, Kasper v Dijk, Inge Arts, Jelmer v. Dijk, Kimberly Teunissen, Job v. Duijnhoven, Renske Nielen 4.01.41. lste pl. 4x 50m wisselslag.Kasper van Dijk Jelmer van Dijk, Dion Dreesens, Job v Duijnhoven 2.09.18 2e pl.; 100m wisselslag: Silvia Vousten 1.19.07 lste pl. Renee Harkx, Tessa Quaedvlieg, Kelly Agterberg, Famke Jansen 1.43.89 3e pl. Maxime Rintjema, Kat ja Vullings, Bemadette Vestegen, Sarah Bos, Dion Dreesens, Alec Ebskamp, Thijs Quaedvlieg; 200m wisselslag: Inge Arts 2.43.20 lste pl. Kimberly Teunissen, Daphne v. Gabain, Saskia van Dijk, Lieke Koopmans, Jpob v. Duijnhoven 2.31.27 3e pl. Jelmer van Dijk; 50m vlinderslag: Minke Janssen 0.37.55 lste pl., Lori Leenen, Vera Hendriks, Nina Smits, Lisa Peeters, Freddy Harkx, Claire Schluter, Geoff Ebskamp 0.34.53 lste pl, Stan Gorree 0.35.36 2e pl„ Alex Bos 0.41.96 3e pl., Richard Schluter, Twan Harkx; 50m vrije slag: Renske Nielen, Saskia v Dijk, Lieke Koopmans, Kelly Ste vens, Dion Dreesens, Daan Kreijger, Rob Arts; 100m vrije slag: Lisa Dree sens 1.04.28 lste pl., Minke Janssen 1.13 68 lste pl Daphne v. Gabain, Cyril Landstra 1.17.80 2e pl., Lori Leenen, Freddy Harkx, Vera Hendriks, Nina Smits, Claire Schluter, Lisa Peeters, Job van Duijnhoven 1.00.72 2e pl., Dion Dreesens 1.04.63 lste pl., Geoff Ebs kamp, Geoff Ebskamp 1.09-75 2e pl., Stan Gorree 1.13 87 3e pl., Alex Bos, Richard Schuluter; 200m vrije slag: Lisa Dreesens 2.19.00 lste pl. Kim berly Teunissen 2.39.49 2e pl. Cyril Landstrra, Daniëlle d. Pagter, Kasper v. Dijk 2.25.24. lste pl. Jelle Crooy- mans 2.26.85 2e pl. 100m rugslag: Renske Nielen 1.20.01 2e pl. Kelly Stevens, Rob Arts, Daan Kreijger 1.23.64 3e pl. Sjors Thomassen, Sjoerd Bouw mans 200m rugslag: Inge Arts 2.37.78 lste pl. Renee Harkx 2.58.28 2e pl. Silvia Vousten 3-04.74 3e pl. Tessa Quaedvlieg, Bemadette Verstegen, Jelmer v Dijk 2.35.84 lste pl. Kasper v Dijk 2.39 02 2e pl. 25m School- slag±; Famke Jansen 0.23.95 3e pl. Twan Harkx, Katja Vullings, Maxime Rintjema, Sarah Bos 0.28.55. 50m Schoolslag; Lisa Dreesens 0.37.87 lste pl. Kimberly Teunissen, Daniëlle de Pagter, Kelly Agterberg, Alec Ebs kamp 0.40.04 le pl. Jelle Crooymans. Sjors Thomassen, Sjoerd Bouwmans, Thijs Quaedvlieg. Afgelopen zaterdag waren een aan tal leden actief in Eindhoven op de koppelcross (250m.zwemmen-3km. rennen). Het duo Pim Scheres/Renée van den Munckhof kwamen hier als eerste over de streep, gevolgd door het duo Imke van den Munckhof/Anne Reintjes. Jo Klerken heeft zaterdag op de vliegbasis van Engelse militairen in Bruggen tien Engelse Mijl gelopen, het was een zwaar en heuvelachtig parcours waar over een harde wind blies. Trainingen: dinsdag zwemmen jeugd en senioren 19.15-20.15 uur Zwembad De Sprank Venray, donder dag jeugd lopen 18.15-19 uur Atletiek baan Venray, senioren lopen 19-20.45 uur Atletiekbaan Venray; zaterdag jeugd lopen 11-12.15 uur bos vanaf parkeerplaats bij de Sprank, senioren lopen 15-17 uur, training rondom de Kasteelse Bossen, vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst); zondag jeugd en senioren zwemmen 9-10 uur Zwembad de Sprank, Ven ray, seniorenfietsen (racefiets) vanaf 10.15 uur, vertrek vanaf zwembad de Sprank. Uitslagen: 9 april Zwemloop Eindhoven (250m.-3km.): koppels le Pim'Sche res/Renée van den Munckhof: 17.48 min. 2e Imke van den Munckhof/Anne Reintjes: 19.43 min. Bruggen (10 miles): H50: 16e Jo Klerken 1.15.30 uur. Programma: zondag 17 april duathlon Weert (verenigingscompetitie) info: www.tvweert.nl zondag 24 april Duathlon Venray info www.powerman.nl Afgelopen zaterdag werd in Oirlo en Leunen geschoten om de Venray cup. Twee zestallen per vereniging proberen om deze immense beker, geschonken door de gemeente Ven ray, te bemachtigen. Als grote win naars eindigden wederom de Batavie ren Castenray. Deze vereniging kan zich in dit soort wedstrijden echt vast bijten. Diana eindigde op de vijfde plaats. Hoogste over het gemidddelde schoot F. Hendriks. Donderdag OC. Diana - de Schutroe uit Horst. Aanvang 19-30 uur. Zaterdag rayonkampioenschappen persoonlijk en zondag rayonkam pioenschappen teams. Aanvang beide keren 10.00 uur. 16 en 17 april tweedaagse in Venlo op de Maas, vrije hengel. 17 april derde vijfdorpen in Horst op de visvijver vissen van 08.00 tot 11.30 uur. Op de tweede vijfdorpenwedstrijd van De Roerdomp op de Ballonzuil werd ondanks enkele zeer koude nachten nog redelijk vis gevangen. Vooral de vissers die op het 'kleine' spul gokten, konden redelijk veel stuks vangen, het gewicht is dan wel wat minder maar men vist dan toch een mooie wedstrijd, hier de uitslag van alle prijswinnaars van deze wed strijd: Andrè Gooren Venray A 3800 gram, Gerrie Robben Venray B 3160 gram, René Wijnhoven Oostrum A 1330 gram, Henk Cox Oostrum B 1120 gram, Huub Teeuwen Oostrum A 910 gram, Richard Knapen Venray B 770 gram, Sjaak Dekkers Venray B 600 gram (na loting). Afgelopen zondag visten ze de tweede wedstrijd van de vijfdorpen- serie. Gelukkig vingen deze keer de meesten van de 40 deelnemers wel wat vis. De uitslag van deze wedstrijd was: 1. André Gooren Venray 3800 gram 2. Gerrie Robben Venray 3160 gram 3- René Wijnhoven Oos trum 1330 gram 4. Sef Willems Horst 1200 gram 5. Henk Cox Horst 1120 gram 7. Huub Teeuwen Oostrum 910 gram. Zondag 17 april is de derde vijfdor penwedstrijd in de visvijver in Horst. De bijeenkomst is om 7.00 uur aan de Forellenvijver. Opgave voor deze wedstrijd is mogelijk tot uiterlijk don derdag 14 april 20.00 uur bij Pieter Kunen tel. 077-3662920. Op zaterdag 23 april organiseert het Alvertje een individuele wedstrijd in vijvercom plex het Wanssums Ven. De loting is vanaf 10 uur bij de jachthaven en er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Opgave bij Pieter Kunen. Op donderdag 21 april is de twee de trainingen van het jeugdteam. Alle deelnemers worden om 18.00 uur bij de jeugdvijver van het Wanssums Ven verwacht. Op woensdag 27 april is de tweede middag van de jeugdcursus in café Back in Time in Oostrum. Trainingen: dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan; donderdag düurloop 18.30 uur; startplaats par keerplaats t.o. Toverland, Sevenum; zaterdag bostraining 16:00 uur par keerplaats Schadijker Bossen. Voor de duurloop op donderdag is voor de afwisseling gekozen voor drie loca ties. De startplaatsen zijn de parkeer plaatsen Schadijker bossen in Mete- rik, bij de wandelroutes van het Schuitwater in Melderslo en bij de wandelroutes tegenover Toverland in Sevenum. Er kan gekozen worden uit een korte route van ca. 5 tot 10 km en een lange route van ca. 15 km. Er wordt gestart om 18.30 uur. In een koud en regenachtig Rotter dam stonden in het internationale startveld ook vier Peelrunners klaar voor de Rotterdam Marathon. Aange moedigd door een fanatieke suppor- tersgroep werden er gezien de omstandigheden uitstekende tijden gelopen. Arno Jeurissen en Jan van Dongen liepen een vet persoonlijk record. Geert Emons en Leon Mooren waren tevreden, hoewel Leon in het slotstuk toch nog wat tijd in moest leveren: Arno Jeurissen 3.02:30, Leon Mooren 3-23:40, Geert Emons 3-35:30, Jan van Dongen 4.03:46. Gas- tloper John Janssen eindigde in 2.54:52 Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of 077-4678240. Op vrijdag 15 april wordt de voor jaarsvergadering gehouden. Aanvang is om 20.00 uur. Voorafgaand aan deze vergadering worden een ruil beurs en een informatiebijeenkomst (19.30 uur) voor de atleten en ouders gehouden over komend baanseizoen. In de vergadering komen o.a. aan de orde de uitreiking van de prestatie- en aanmoedingsprijzen en de jaarlijks uitreiking van de waarderingsbeker. Ook staat op het programma de jaar rekening 2004. Voor het eerst sinds jaren zal een meisjes A-ploeg weer aan de landelijke competitie 2005 deelnemen. De wedstrijden worden gehouden in Etten-Leur op zondag 24 april. Op zaterdag 23 april organiseert AV Venray-Regio een competitiewed strijd voor de C/D junioren. De ver eniging staat voor een krachtmeting, want liefst 47 ploegen hebben zich aangemeld in deze poule. De pupillen hebben hun eerste competitiewedstrijd in Weert op zon dag 24 april. Iedere zaterdag is de papiercontai ner van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Vel- tumse Kleffen, geopend van 09.00- 13.00 uur. Wedstrijden: 17 april Venray Scholieren Atletiek- dag 23 april Venray le competitie c/d junioren 24 aprilEtten Leur le competitie meisjes A Weert le competitie pupil len PEEL EN MAAS een abonnement waard

Peel en Maas | 2005 | | pagina 27