Opening seizoen Raceway Venray Ons Genoegen opent buitenseizoen NK motorcross in Well Glansrijke start Iris Verreijt Vijf keer goud voor judoka's Geup-examens Derde stek crosser van de Ven Rietje Goumans wint sjoeltoernooi Mudhunters Atletiek Venray Peelrunners Nobel Oostrum Midgetgolf Buitenlust TV Venray Bridgen in Venray e.o. Huggers moeizaam langs Peters Dartclub De Pielhaas DC D'n Oldtimer Medailles judoka's PEEL EN MAAS Donderdag 24 maart 2005 - Pagina Komend weekend start voor de handboogschutters weer het buiten seizoen in deze regio met een twee daagse veldwedstrijd. De Ysselsteyn- se vereniging Ons Genoegen is er weer in geslaagd om op een nieuwe locatie een prachtig parcours uit te zetten voor de groeiende groep veld- schutters, zowel dames als heren. Deze keer heeft de organisatie het oog laten vallen op de bossen aan de Ossendijk, waar men met de mede werking van diverse grondeigenaren, onder andere kan beschikken over de zogenaamde Weverslose berg. Hier door is het mogelijk om de aanwezige hoogteverschillen optimaal te kunnen benutten met een fraai en uitdagend parcours als resultaat. Door de organi satie zijn er 24 doelen geplaatst op afstanden variërend van 10 tot 60 meter. De deelnemers zullen het par cours twee keer nemen, een keer op bekende afstanden en een keer op onbekende en zelf in te schatten afstanden nadat het parcours is aange past. De ruim 100 deelnemers uit bin nen- en buitenland zullen, in groepjes van vier, het parcours volgen en op elk doel drie pijlen lossen. Onder de deelnemers veel regionale sporters maar uiteraard ook de beste schutters uit heel Nederland en Belgie. Afgelopen zondag was in Ossend- recht de Nederlandse seizoensope ning en op 2 en 3 april is de eerste wedstrijd in Wuustwezel (B) van het gerenommeerde vijflandencircuit. Daardoor was de animo om in Yssel- steyn aan de meet te verschijnen zeer groot. Belangstellenden kunnen het parcours bereiken door de borden te volgen die vanaf de weg Venray-Deur- ne naar het wedstrijdterrein leiden. Er is een tent met catering geplaatst en van daaruit kan men ook de deelne mers op een veilige manier volgen en in actie zien. Afgelopen weekend waren de motorcrossers te gast op het circuit de Biezendijk in Zijtaart. Een negende plaats bij de 65 versnellingen kleine wielen kwam op naam te staan van Jeremy de Vink die in de manches een zevende en een tiende stek voor zich veilig wist te stellen. Voor Emile Cox eindigde de 125 jeugd in een vierde stek, hij wist een vijfde en een derde stek voor zich veilig te stellen en kwam de 21e stek op naam te staan van Tommy de Bruyn door de reeksen beide keren als twintigste te eindigen door rustig zijn rondjes te rij den. Andre Cox wist de top vij vol te maken bij de veteranen door beslag te leggen op een zevende en een vierde stek na het rijden van de twee reek sen. Bij de wedstrijd van zondags die onder prachtige omstandigheden ver reden werd kwam bij de zijspan natio naal een zesde stek in handen van Piet Aben/Ties van Dijk die de eerste manche als negende af te sluiten en in de tweede manche een vijfde plaats voor zich veilig te stellen. Henk van de Pasch/Mat Wijers wisten op een zestiende en een twaalfde plaats over de meet te gaan en waren tevreden met een veertiende plek in de daguit slag. Een tiende stek bij de Inters 500 werd veilig gesteld door Maarten van der Aa met een dertiende en een acht ste plek na het rijden van de twee manches, terwijl bij de Inters 125cc Jim Janssen 23e werd door als 22e en 21e te worden afgevlagd. Rob van Benthum wist een 25e plaats voor zich op te eisen en in de manches ging als 23 en 24e onder de finishvlag door. Bij de 250 senioren reed Edwin Logtens een sterke manche en stelde de vijfde beker veilig. In de eerste manche werd hij de achtste en in de tweede manche wist hij na een verbe ten strijd achter de winnaar te wor den afgevlagd. Een zevende plek was er voor Werner Kuenen door als vijf de en negende de streep te passeren, Sjoerd Bongers finishte als elfde en zevende en dat was voldoende voor een negende plek. Marc van Dijck wist nog net binnen de top tien te eindigden en werd in de manches twaalfde en achtste. Bij de 500 junio ren eist Mark van de Ven de derde beker op door ook nu de sterren van de hemel te rijden en beslag te leggen op een tweede en een vierde plaats in de manches en eindigde Jan Kuenen twintig plaatsen lager en wist de eer ste punten binnen te halen door de manches op een achttiende en een 22e plaats af te sluiten. In het paasweekend rijdt de jeugd zaterdags in Well en maandags in Schaijk en zijn er nationale wedstrij den zondags in Well en Schaijk. Motorcrossclub MCV Well houdt voor de dertigste keer in haar veertig jarig bestaan een paascross, op zater dag 26 maart en paaszondag 27 maart onder auspiciën van Motorsport Orga nisatie Nederland, een motorcross meetellend voor het Nederlands kam pioensschap, op het circuit De Goede Hoop in Well. Op zaterdag zal de jeugd, de liefhebbers en de veteranen van start gaan. Bij de jeugd in de klas se 125 cc, starten verschillende jeug dige talenten uit de regio, die het op moeten nemen tegen de top van het afgelopen seizoen, waaronder Renè Albers uit Groesbeek en Emile Cox uit Wanssum. Bij de veteranen zullen verschillende coureurs uit de regio deelnemen. Bij de liefhebbers start onder ander clublid Sandy Laurensen uit Siebengewald, die in het verleden goed met de top wist mee te draaien. Op paaszondag gaan de 125cc junio ren als eersten van start, met Lars v. d. Sterren uit Arcen als lid van de organi serende vereniging als debuterende nieuwkomer. Vervolgens starten de 250cc junioren en de 500cc nationa- kn. Hierna zijn de 125cc senioren aan de beurt, met Paul Eickmans, die het afgelopen jaar bij de 125cc junioren derde werd voor het MON-kampioen- schap. In de klasse 125cc inters wordt de organiserende vereniging sterk vertegenwoordigd door Kevin Tassenaar en Menno Verleng, beiden uit Velden. Op eigen terrein zullen de coureurs in de top proberen mee te draaien, omdat dit meetelt voor het Nederlands kampioenschap en de selectie voor het Europees kampioen schap 2005. Charrel Sweebe uit Dor drecht kampioen 2004, in de klasse 125cc inters, gaat zich dit jaar bemoeien met het kampioenschap bij de 250cc inters, die als laatsten van start gaan. Dat hij op felle tegen stand kan rekenen zorgen Heikki v.d.Berg uit Zeeland, Jos v.Keulen uit Wijk bij Duurstede en anderen cory feeën wel voor. In deze klasse starten tevens uit de regio, Ruud Pijpers Wanssum en Dennis v. Lin uit Hegel- som. Op beide dagen beginnen de wedstrijden om 12.00 uur. Voor zondag 27 maart is het pro gramma Reuver komen te vervallen. Vanaf 29 maart gaan de Mudhunters weer op dinsdagavond trainen om 19-00 uur. De eerste weken zal deze training nog wat kort zijn maar als mei op de kalender staat zijn het al trainingen van ongeveer twee uur. De algemene ledenvergadering heeft ervoor gezorgd dat er na wat druk van diverse kanten weer een vijfkop pig bestuur is. Een positieve ontwik keling. De kalendercommissie heeft weer een mooie variatie van activitei ten weten te plannen. Deze kalender vind je op www.mudhunters.nl Planning: Zondag 27 maart vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray. Zondag 3 april vertrek 8,00 uur voor een tocht in Berlicum 30 of 45 km. Amazone Iris Verreijt van ponyclub Ons Genot Leunen is het nieuwe bui tenseizoen glansrijk van start gegaan. Afgelopen zondag werd in Chaam de eerste internationale samengestelde wedstrijd van dit seizoen verreden. Iris startte met haar pony Full-moun tains Mellissa in de klasse M voor dé eerste keer. In de dressuur behaalde ze een vijf de plaats met 168 punten. Daarna startte ze met Bon Vivant Contessa in de klasse L en behaalde een dikke eer ste plaats voor de dressuur met 194 punten. Met Melissa ging ze vervol gens het springparcours foutloos rond. Bij de crosscountry, bestaande uit 25 hindernissen waaronder de waterbak, paddestoelen en hoefijzer, was er een weigering op hindernis 5 maar toch wist Iris binnen de optima le tijd over de finish te komen. Dit resulteerde in een mooie zesde plaats in de klasse M. Met Contesse liet ze in het in het springparcours punten lig gen, maar in de crosscountry maakte ze alles goed. In de ideale tijd kwam ze over de finish en behaalde zo een mooie eerste plaats. Op donderdag 24 maart vanaf 18.30 uur wordt een trainingswed strijd gehouden tussen de Komeet, Scopias en AV Venray-Regio voor de pupillen en c/d junioren. AV Venray- Regio is inmiddels weer met een nieu we beginnersgroep gestart. Deze groep is bestemd voor personen boven 18 jaar, die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. Aanmelden: in clubgebouw AV Ven ray-Regio of info@av-venray.nl De trainingen zijn als volgt: Pupillen: maandag zaal De Weert (1993 en 1994), 18.00-19.15 uur, woensdag zaal De Weert (1995-1998) 18 00-19.00 uur zaterdag 11.00-12.15 C/D-junioren in overleg trainers, maandag zaal De Weert (jun D) 18.00- 1915 uur, maandag baan jun C 19-00- 20.30 uur, donderdag (looptraining Carolus) 18.15-1930 uur (technisch/Jasper) 19.00-20.30 uur AB junioren en senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00- 20.30 uur, zondagochtend in overleg NSG-atleten donderdag zaal Raay- land 18.00-19.00 uur Lopersgroep/ alle niveaus: dinsdag 19-00 uur baantraining, donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainin- gen worden op de atletiekbaan gehouden. Wedstrijden/agenda: 24 maart Venray trainingswedstrijd Komeet en Scopias en AV Venray- Regio 03 april Helmond quatro-meeting 17 april Venray Scholieren Atletiek- dae Trainingen: Dinsdag baantraining, 19 00 uur, Kas- tiëlse Baan, donderdag duurloop, starttijd 18.30 uur. Afstand: 10 of 18 km. Startplaats 24 maart Annemie Hendriks, Van Merwijckstraat 23, Horst; zaterdag bostraining 15.30 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen in Meterik. Wedstrijdkalender: 28 maart Weert halve marathon Uitslagen: Staatsbosloop in St. Anthonis. Op het programma stond een 5 km. en een halve marathon. 5 km. Anja van Hees 29:33. Gertie Hermkens 29:43. John Weijs 18:38 Halve marathon Riny Ebisch 1.56:59 Nicole Jacobs 2.01:16 Mieke van Enckevort 2.04:32 Linda Litjens 2.04:32 Wilma Jeurissen 2.06:02 Arno Jeurissen 1.25:01 Wim Ebisch 1.26:14 Leon Mooren 1.26:22 Geert Emons 1.30:28 Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of 077-4678240. Afgelopen zondag heeft Bianca Enders deelgenomen aan een wed strijd in Panningen. Hier behaalde zij met haar pony Olena een mooie, tweede prijs met 173 punten. Met de tweede proef behaalde zij eveneens een winstpunt met 157 punten. Afgelopen zondag nam Judovereni ging Venray succesvol deel aan het Groot Beginners toernooi in Greven- bicht. 22 Venrayse judoka's in de leeftijd van 6 t/m 11 jaar namen deel aan dit toernooi. De judoka's streden in ver schillende klassen, afhankelijk van hun leeftijd, gewicht en ervaring voor een prijs. Alle deelnemers van Venray wonnen een medaille. Vijf judoka's behaalden een eerste prijs, te weten Goof Classens, Jari van Meijel, Teun- tje Altunyuva, Martijn Janssen en Bianca Jenneskens. Negen judoka's wonnen een tweede prijs, namelijk Celeste Pijnenborg, Leon van Swaay, Jelle van Aquoy, Luc van Bommel, Mo Berg, Mirthe Detiger, Arjan de Groot, Bas Philipsen en Rick Philipsen. Ver der waren er nog acht judoka's die een derde prijs verdienden: Niels Coopmans, Niels Kaptein, Finn Vul- lings, Stephan Hermus, Roger Claes- sens, Nic Goumans, Yasser Bouyousfi en Daniël Pijnenborg. Afgelopen zaterdag hield Sjoelclub Den Hoender een open toernooi in het kader van het 20-jarig jubileum. Van Sjoelclub Venray deden elf leden hieraan mee Rietje Goumans wist de eerste plek te behalen in de klasse A met een gemiddelde van 139.6. Ben Rongen kwam op de tweede plaats terecht in de klasse B met 121.8 gemiddeld, ter wijl Anny van der Heijden op de derde plaats eindigde gemiddeld 119-9- Van de overige leden waren de resultaten, klasse B 4e Harrie Rongen 118.2, klasse B 7e Truus Jenniskens 116.4, klasse D 7e Paul Bouten 107.9, klasse D 8e Truus Schoeber 107.8, klasse E 12e Sjeng Goumans 102,7, klasse E 4e Regien Sanders 104.8, klasse F 4e Wim Pijnenburg 94.6 en klasse F 6e Andre Tersteegen 89 7. Afgelopen zondag heeft taekwond overeniging Tong-Il uit Venray weer geup-examens gehouden in de sport zaal in Oostrum Er waren ditmaal acht kandidaten die voldoende voorbereid waren voor het behalen van hun nieuwe gradu atie. Alle acht wisten ook te slagen. Voor de eerste geup (rood/zwarte band) slaagden Kees Hendriks en Kim den Holder, voor de vierde geup (blauwe band) Bas Driessen en Marlie Schlepers, voor de vijfde geup (groen/blauwe band) Achnine Soufia- ne, voor de zesde geup (groene band) Kimball Huwae, voor de zevende geup (geel/groene band) Rutger Drie gen en voor achtste geup (gele band) Abdel Mighiss. Op maandag 28 maart gaat het nieuwe seizoen op Raceway Ven ray van start. Voorafgaand aan de wedstrijden op paasmaandag krij gen de liefhebbers al op zaterdag 26 maart een voorproefje als de eerste trainingen om 12.00 uur van start gaan. De openingswedstrijden op Race way Venray zijn weer in zicht, tijd voor de laatste vernieuwingen op een rijtje te zetten. De baan ligt er weer strak bij en wacht op de eerste nieu we baanrecords. Ook de pr-groep heeft niet stil gezeten en er wordt met man en macht gewerkt om vanaf de seizoensopening de puntentellin gen, rondetijden eri de laatste nieuw tje zichtbaar te maken op een beeld scherm bij de jurytoren. Veel informatie zal hier op zijn terug te vinden. In een vernieuwde kantine zult u zoals altijd gastvrij geholpen worden. Buiten deze organisatorische ver nieuwingen ook een aantal extra's tij dens het vijftiende autospeedway sei zoen op Raceway Venray. Het is al bijna een traditie. De Roparun lopers uit Akersloot doen samen met de Stockcar Formule 1 coureurs op zon dag 24 april een beroep op uw gulle gift tijdens de collecte voor ongenese lijk zieke jonge kankerpatiënten. Al het geld dat ingezameld wordt door talloze teams in Nederland, komt ten goede aan de diverse projecten die een betere laatste levenfase voor de patiënten wil verzorgen. Dit door tal loze activiteiten en voorzieningen voor patiënt en familie mogelijk te maken. Ook de Engelse Rebels komen in augustus op bezoek maar daarover meer dit jaar. Druk wordt er gesleuteld aan de Op het toernooi van MGC Eindho ven heeft het Buitenlust 1-team, bestaande uit Harrie Lenssen, Gerrit Janssen, Gerrit Vermeulen en Jan Engels, beslag weten te leggen op de MGC Eindhoven wisselbokaal, dat dit jaar voor de zeventiende keer werd gespeeld. Met 418 holeslagen bleef men zevenvoudig winnaar MGC Gel drop (422 slagen) en het organiseren de MGC Eindhoven (425 slagen) voor. Het team van Buitenlust werd uiteindelijk vijfde achter MGC Heeze. Individueel werden er ook successen geboekt en vooral bij de Heren Senio ren B, waar het podium alleen door Buitenlustspelers werd bevolkt. Win naar werd ten slotte Gerrit Vermeu len, die zijn teamgenoot Gerrit Jans sen na de noodzakelijk geworden barrage (beide spelers eindigden op 106 slagen) naar de tweede plek ver wees. Leo Wilms completeerde het Venrayse podium door met 108 sla gen als derde te eindigen. Jan Litjens bezette hier de vierde plaats met 114 slagen. In de Heren Senioren A was het Harrie Lenssen, die met 100 sla gen iedereen naar zijn hand wist te zetten en daardoor de overwinning veilig kon stellen. Carrie van de Beek, Eindhoven (101 slagen) en Hans van der Aa, Geldrop met 102 slagen, flan keerden Harrie Lenssen op het podi um. Jan Engels verprutste een moge lijke podiumplaats, door in de laatste ronde met 30 terug te komen en zakte daardoor met 106 slagen naar de vijfde plaats achter Eindhovenaar Jac. Hugers, die zijn toernooi op 103 slagen afsloot. In de Dames Senioren B werd Jo Litjens vierde met 126 sla gen en hield daarmee clubgenote Bets Wilms (133 slagen) als vijfde achter zich. Winnares werd hier Gonny Kol- steren uit Geldrop met 104 slagen. Jo Klerken is op het moment zeer actief in de loopwedstrijden. Hij liep afgelopen week maar liefst drie snelle uitslagen. Dit allemaal in voorberei ding op zijn jubileum, de 500e wed strijd, de Powerman in Venray. In de Nettetal loopserie werd hij twaalfde in de eindstand bij de H55. Jan Oudenhoven liep die wedstrijd ook mee, maar aangezien hij twee van de drie wedstrijden gedaan heeft, werd hij niet opgenomen in de eindstand. Op de halve marathon in Sint Antho nis was TV Venray goed vertegen woordigd: maar liefst vijf mannen waagden zich er aan. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: Jeugd en senio ren. 19.15-20.15 uur Zwembad De Sprank Venray. Donderdag: jeugd lopen 18,15-19.00 uur. Atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19-20.45 uur. Atletiekbaan Venray. Zaterdag: jeugd lopen 11-12,15 uur. Bos vanaf par keerplaats bij de Sprank; Senioren lopen 15-17 uur. Training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zondag geen trainingen Uitslagen 19-3 halve marathon, Sint Anthonis: 9e Dave Ewalts 1.18 uur, 11e Frank Timmermans 1.19 uur, 16e Peter Scheres 1.21 uur, Ludy Verstappen 1.27 uur, Twan Jeuken 1.38 uur 19-3 derde wedstrijd Nettetal loopse rie. 11 e M55 Jo Klerken 1.09.45 uur 33e M55 Jan Oudenhoven 1.11.17 uur. Programma: 27 maart ATB-tocht Westerbeek (30/50km.) inschrijven 8.30 tot 9.30 uur; 28 maart toertocht Siebengewald Rund urn den Totenhugel (35/65/110km.) inschrijven 08.00 tot 10.00 uur bolides bij Stockcar Formule 1 Team de Dekker, Team Schaap en zo ook bij Racing Team Hendriks waar maar liefst drie auto's in topconditie staan te wachten op het nieuwe seizoen. Twee 'nieuWe' Stockcar Formule 2 (Roy Maessen en Toon Schut) zullen bestuurd worden door respectievelijk Joep Hendriks en Roy Hendriks die in de laatste race van het vorige seizoen liet zien, met beter materiaal een seri euze kandidaat voor een topklasse- ring te kunnen zijn. Nummer drie is de gloednieuwe eigenbouw Formule 1 Stockcar van Theo van Lier waar met een opgewaardeerde krachtbron het gat naar de top moet worden gedicht. In diezelfde Stockcar Formule 1 klasse zal Henk Jan Ronitz dit jaar de World Cup hattrick proberen op zijn naam te schrijven. Overigens iets wat nog niemand is gelukt. Concurrentie ligt natuurlijk op de loer in de perso nen van Dave Schaap en Martin Ver hoef. In de Saloon Stockcarklasse wor den enkele nieuwe gezichten ver wacht. In deze klasse geldt hoe meer zielen hoe meer vreugd en crashes. Spanning alom in de zes raceklasKrab tijdens de eerste van in totaal nq lelde wedstrijddagen op Raceway Ven i825 Zal baankampioen Formule Top >478- Stephan Driessen nestor drek Sieb achter zich weten te houden? BlijÉ Wi: familie Smidt in de StockRod kli de te kloppen driespan? Niet te s| ken over de enorme concurrentie! nen de Formule 2 Stockcars. En a hegemonie van National Hotrod 1 pioen John van den Bosch woi doorbroken? Dit zal duidelijk wonb ^'-1 tijdens het vijftiende race seizoeti Raceway Venray. Trc Wij BC2002 Rookvrij NRBC In de gele lijn wisten Mia Koopman Mia/Annie Clermonts met 58.8% iedereen voor te blijven, ofschoon Tonnie Janssen en Doortje v. Melick met 57.6% dicht in de buurt kwamen. Op enige afstand werden zij gevolgd door Joke en Henk van Heumen met 53.1%. In de rode lijn was de uitslag zeer close. Beide paren Riet Dobbe/Annie v. Mill en Annemie Vos sen/Toon Stiphout werden eerste met 54.9%. Derde werden Linie v.d. Heu vel met haar Frans met 50.7%. Common Sense De uitslag van de paasdrive. Met 65,63% waren Irma Huijs en Adele van Leuken nummer een. Op een tweede plaats met 63,02% stonden Jeanne Korsmit en Jac. Huijs en de derde plaats in geel was voor Tonny van de Heuvel en Jules Selder met 51,5.6%. Ook in rood werd er gespeeld en daar stond Tiny Schami- nee en Frans Oudenhoven op een eer ste plaats met 58,33% en Annelies Rooyakkers met Martien Verheijen op een tweede plaats met 57,50%.Er was ook iemand derde en wel Thea Lamers en Ger Wiegman met 55,83%. BC Harten Drie Tijdens een paasdrive werd de hoogste zaalscore opnieuw behaald door de dames Buyssen-Spekhorst met 66.25%. De uitslag: Geel: 1, het echtpaar Vierhout 58.33% en de heren Jakobs-Penninx 58.33% 2. de heren Manders-Schoonhoven 57.81% 3. de dames v.d. Munckhof-Reintjes 56.88% Rood: 1. de dames Buyssen-Spek horst 66.25% 2. het echtpaar v.d. Slik 60.00% 3- de heer Aits-mevrouw Schoonbeek 57.50%. De Kemphaan. Tijdens de negende laddercompeti tie van bridgesoos De Kemphaan werd gespeeld in drie lijnen met als eerste in oranje, Jan Janssen en Frans Mertens met 60.00%. Op de tweede plaats staan Henny Alkemade en Dorry Driessen met 56.77 en op de derde plaats Cis en Jan Selders met 55.73%. In de rode kleur waren Annie van Bindsbergen en Corry Borssen eerst met 65.83%. Jo Linders en Wim Rambags waren netjes tweede met 63.67% en ook niet slecht waren Frie da Kalkman en Jeanne Korsmit met 60.83%. Ook in groen werd gespeeld en wel met tien paren Op de eerste plaats met 61.98% waren Lot Beyers- bergen en Mia van de Munckhof, op de tweede plaats Philo van Enckevort en Annie van Kempen met 58.85% en op de derde plaats met 52.90% Ton nie Claessens en Wim Hermans. Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft in twee lijnen een vrije bridgeavond gehouden. In geel was de eerste plaats weggelegd voor de heren Van de Boom en Van Glabbeek met 62,50 procent. Tweede met 56,77 procent werd het echtpaar Verhoeven en een gedeelde derde plaats met 55,21 pro- cent was er voor de heren Sirven en Smits en mevrouw Rooyakkers en de heer Tiggeloven, De heer Bistenwals en Van Meyel werden met 63,75 pro cent eerste in groen. Tweede werden de heren Creemers en en Peeters met 60,44 procent en de derde plaats was voor de heren van Bimsbergen en Van Klink. L.S. Hier volgt een verslagje van de bridgeavond op 15 maart Een correctie op de uitslagen van vorige week. In de rode lijn waren op 1 maart de heren Bollen/Keyzer eer ste met 70% en de dames Koop man/Visser tweede met 65%. De uit slag van vorige week. In de eerste lijn werden Hay Houwen en Theo Jakobs eerste met 58,85%, tweede Mia Koop man en Annie Visser met 58,33% en derde Lou Gilissen en Wim Verschuy- ten 55,73%. Lijn B: 1 Antoinette Cop- pus en Riet Willems 60,50%, 2 Luc Duyn en Henk van Heumen 59,50%, 3 Tineke Meurs en Maaike Wolfs 58,42%. Lijn C: 1 Ger Janssen en Mien Pijpers 59,90%, 2 Nelly Camps en Mieke van Osch-Kusters 53,13%, 3 Carla van Kempen en Bert van Kem pen samen met Thea van de Berg en Siem Leyen 52,60%. Lijn D: 1 Gerda Stoffels en Lidia Thijssen 65,10%, 2 Lia Meijer en Dries Albers 62,50%, 3 Riet Blok en Betsie van de Sluis 60,42. Overloonse Bridgeclub Afgelopen woensdag werd de derde ronde afgesloten en de drie sterkste waren deze keer in de gele lijn: 1 Harry enRiet Willems 66.58% 2 Wim en Luus van Son 59.58% 3 Toon den Brok met Jack Huis 57.50%. In de rode lijn komen de volgende drie op de beste plaatsen 1 Marie Kersten met Nellie Basten 70.63% 2 Frans van Heuvel met Tony Jansen 69.27% 3 Thea Waterreus met Linie van Heuvel 61.25%. Bridgeclub Venray Op de laatste avond van het vierde competitieblok werd in elk geval bekend dat de heren Bender-Corver als eerste zijn geëindigd in de gele lijn en de dames Cunnen-Hoogeveen in de rode lijn. Zij hebben, ook wanneer de uitslag nog iets zou wijzigen een straatlengte voorsprong op de achtervolgers. De promovendi worden volgende week bekendgemaakt omdat met name in de groene lijn misschien nog wel iets geschoven moet worden en de ver schillen in die lijn zijn erg klein. Op de laatste speelavond van het blok werden in de gele lijn de dames Boekholt- Kuiper eerste, gevolgd door de heren Bender- Corver en Kei zers- Teunissen. In de rode lijn mevrouw Camps-de heer Jeurissen, gevolgd door mevrouw Baak-de heer Merkx en mevrouw Bloemen-de heer Simons. In de groene lijn tenslotte waren de eerste plaatsen voor mevrouw Gorree-de heer Voesten en de dames Bisscheroux-Wolfs en Huis man-de Klerk. Vanavond de paasdrive en volgen de week de vierde keer dezelfde spel len top- integraal. Donderdag 7 april starten ze met het laatste competitie- blok van dit seizoen. Peters Voegwerken- Huggers Elektronica 4-6 Adviesbureau Brandveiligheid-Vbit 2-8 Herbalife-After Fifty's (2) 5-5 After Fifty's (1>NLW 9-1 PEEL EN MAAS een abonnement waard meVei Eindstraat 12, tel. 58155: Get 1MM lubei I81 Doe In café De Pielhaas wordt op dag 26 maart vanaf 20.30 uur paa: ten gehouden. Inschrijven kan zich viatel. 582187. Tijdens het Piekhaasdarten wen de winnaarsronde Dennie Plunu ste. Tweede werd Peter van de B< derde werd Bart Thissen en vi< Albert Moorrees. De vijfde plaats voor Kees van Egmond en de zt BRO voor Gerard de Bruijn. In de vei poni[ zersronde werd Chris Sycock eer tweede werd Lou Janssen. De dn plaats was voor Danny Korsten en jej vierde voor Rob van Dooren. Pa! Plum werd vijfde en Sido Kon zesde. De hoogste finish W'GEV behaald door Lou Janssen met 1 t^s_ei punten en Albert Moorrees en Den ^eeft Plum behaalden 180 punten. Vei J werden er nog wedstrijden gespt in de competitie. Bull Eye's ver) met 3-7 van koploper Dc De Li De Piëlhaas won met 7-3 van Frenske. Half om Half verloor mei 1 de Peer uit Mierlo. The Ki ruis' Bees speelde met 5-5 gelijk tegen 1 tagan. The Old Stars wonnen mei van De Midnight Express uit Bal The Boy's Girl verloren met 2-81 koploper Happy Vogelpikkers Smokey's verloren hun eerste strijd tegen de nummer 2 met 3-7' fêjdeli - - - - - "nwoon 06-53 Mikmar. The Rabbits verloren mei van Midnight Specials en WDOBf met 7-3 van Snookertown uit Miert tef Em: ,Nic Jud tel .04 Uitslagen competitie De Haagse Darters 2-De Koekebi kers De Koning-De Wegwerpcrs 't Oude Brouwhuis-TAG-team Uitslagen rankingtoernooi Finale winnaarsronde Dennis SoiL Björn Cleven 5-3 3e Jos Linders 4e Mart Boelaars Verliezersronde: le Mark Artz, 2el( Windrath, beste dame Diana Jacobs Afgelopen zondag is Sport insliw Verhagen naar een beginnerstoenw in Sittard geweest voor judoka's®] weinig of geen wedstrijdervan! Verhagen nam deel met acht pupilk die niet in de wedstrijdgroep zittf Lars de Haas en John Verstraelcn® ten alle partijen op hun naam ten ten en werden daarom eerste, b Swakhoven die zijn eerste drie p®] en binnen tien seconde wist te V nen met zijn spierballen worp (scb> derworp), werd in de laatste ptf verrast. Hij stond voor maar tegenstander was iets sterker maakte in de laatste paar seconde» een ippon. Ook Jens Gruntens enTtf v Eijzendoorn moesten tegen een if sterkerre judoka en werden o« tweede. Een derde plaats was er v# Lars Volleberg. Lotte Vermegew® vierde en Loes van den Boom vijf'®

Peel en Maas | 2005 | | pagina 28