Sportnieuws 3 -info Hockeydames van slag Teun Maessen scoort hattrick verliest nipt Dion Dreesens grossiert in goud Tenniskampioenen De Schaapskooi Honkballers van start Summa/Red Stars Bowlingvereniging Internationaal tafeltennistoernooi gehandicapten Spio 9e op NJK synchroonzwemmen Mindere dag Red Stars De Peelkorf Oranje Wit Korfbal SV Merselo SVOC 01 SV Oostrum TC Rodhe De Witte Hoeve HSV Het Alvertje MHCV DOS HSV De Roerdomp TV Ysselsteyn Zwem loop Venray De Roos peel en maas Donderdag 24 maart 2005 - Pagina 27 De hockeydames van Venray hebben slecht overwinterd. Na vorige week al de koppositie te hebben verloren aan Heesch, werd afgelopen zondag opnieuw een nederlaag geleden. Op eigen veld was HC Venray niet opgewas sen tegen Uden 3- 2-4. In de beginfase tastten beide ploegen elkaar af. Onder een stralend voorjaarszonnetje ging het gelijk op en waren de kansen op een hand te tellen. Het waren de gasten die als eerste succesvol waren. De Venray- se hockeydames kwamen echter al weer snel terug in de wedstrijd. Een aanval door het centrum werd door Lama Terpstra goed afgewerkt: 1-1. Na die twee treffers werd de strijd levendiger en kregen beide teams ook meer kansen. Het waren opnieuw de gasten die nog voor de rust de leiding namen. De 1-2 bete kende tevens de ruststand. Venray kwam na de thee goed uit de startblokken en ging fanatiek op jacht naar de gelijkmaker. De Venrayse hockeydames kre- j gen een fikse domper te verwerken, toen Uden 3 geheel onverwacht de stand naar 1-3 tilde. Venray toonde veerkracht en kwam door een treffer van Anke Muijsers, die bij een scrimmage voor het Uden-doel de bal binnentikte, weer helemaal terug in dit sportieve duel. In alle ijver om de gelijkmaker te forceren, Ij gaf de thuisploeg achterin te veel ruimte weg. De gasten profiteerden hier gre- tig van en gooiden met een vierde treffer de deur in het slot. In een prachtige wedstrijd verloren de dames van TTV Summa/Red Stars zaterdag in Schiedam met 4-3 van Brandersstad. De twee teams met lou ter Nederlandse speelsters lieten zien, dat ook zonder Chinezen en Russin nen heel mooi tafeltennis gespeeld kan worden. Liefst vijf partijen wer den pas in de vijfde game beslist. Kelly Willems had hier een groot aan deel in: zij won haar beide enkelpar tijen in vijf games, van Jolanda Water reus en Daniëlle Maas. Sabina Larmenë won van Sue Ann Leong, eveneens in vijf games. Ze verloor met 3-1 van Waterreus. Sandra Leijten kwam in haar beide enkelpartijen met 2-0 voor in games, maar wist telkens het winnende punt niet te maken. Achteraf had er meer ingezeten, maar de eindstand is onverbiddelijk. Summa/Red Stars gaat de degradatiep oule nu in op gelijke hoogte met Amsterdam '78 en met 4 punten ach terstand op Brandersstad. In april vol gen deze belangrijke wedstrijden, waarvan er twee een uitwedstrijd zijn: tegen Amsterdam '78 en het niet meer in te halen Tabak Bouwmateria len. Op 16 april volgt eerst de thuis wedstrijd tegen Brandersstad. Een dag later gaan de dames naar Amster dam. De datum van de laatste wed strijd is nog niet bekend. De heren haalden zaterdag flink uit in de thuiswedstrijd tegen AA Drink/FVT 2, Met 8-2 werden de Rot terdammers naar huis gestuurd. Ronald Bogaard bleef ongeslagen deze avond. Frank van der Vleuten en Patrick Zwiers wonnen beiden twee maal en samen ook het dubbelspel. Makkelijk was het niet, want enkele partijen werden nipt met 11-9 in de vijfde game gewonnen. Patrick Zwiers: "Je weet dat je goed staat te spelen, maar telkens valt het naar de andere kant. Deze keer vielen de puntjes een keer net naar onze kant," De achterstand op nummer vier, Sala manders, bedraagt nu 4 punten en zij zijn tevens de volgende tegenstander (in Wateringen) Het zal nog heel moeilijk worden hen in te halen Afgelopen zondag werd in Neder- weert het tweede A-Ranglijsttoernooi voor de jeugd gespeeld. TTV Summa/Red Stars was met drie spe lers aanwezig, doch wist geen aan sprekend resultaat te behalen Bij de meisjes Junioren waren Kelly Willems en Sandra Leijten belangrijke gegadig den voor de titel, maar beiden redden het niet. Sandra wist weliswaar de halve finale te bereiken, maar verloor daar van Simone de Klerk In de her kansing (met de derde plaats als hoogst haalbare) won ze het onder onsje met Kelly die uiteindelijk zesde werd Sandra verloor vervolgens van Saskia Liefers en werd uiteindelijk vierde. Bij de jongens Pupillen speelde Raoul Helmes zijn eerste A-toernooi Zijn hoge verwachtingen en de daar op volgende spanning zorgden ervoor, dat hij nauwelijks in zijn spel kwam Hij verloor al zijn partijen. Uitslagen Eerste klasse: Kantoor v.d. Boomen-Scores 18-10 Pinhunters-Café de Buren 16-12 BT Jamin-La Mousse 10-18 Sigma's/Comelco-BT Hoeijmakers25- 3 BT Hoeijmakers blijft ondanks de grote nederlaag tegen Sigma's/Comel- co de ranglijst aanvoeren met een voorsprong van slechts 3-5 punten op VTU-Telecom. Sigma's/Cornelco bezet voor Pinhunters de derde plaats. Bij de dames scoorde Fien Jen- niskens het hoogst met een 248-game en 623-serie. De hoogste game bij de heren werd gescoord door Bart van Rens met 268, terwijl Joos Peeters met 635 de hoogste serie op zijn naam bracht Tweede klasse: Red Arrows-The Nitwits 13-15 Close Encounters-VvGI 10-18 Plus Van Dijck-Club Up 9-19 Hit Miss-Altijd Raak/AVIT 21-7 Plus van Dijck werd onaangenaam verrast door het onderaan bungelen de Club Up, maar behield de tweede plaats nog wel, maar VvGI/van Rensch is via de overwinning op Close Encounters duidelijk dichterbij gekomen. Ria Latimer was met een 191-game en 520-serie de beste dame en Frank Peters met een 226-game en 584-serie de beste heer. Trioleague: Proshop RBVenray-BT Jami n 19-2 Crash-Bokual/Mijling 8.5-12.5 De Joepies-AWI Isolatie 9 5-11 5 Sigma's/Comelco-Hit Miss 17-4 BT Kuijten Ass.-Pinhunters 7-14 Plus Van Dijck-Nutrivisie 7-14 Ook al had Bokual/Mijling het niet gemakkelijk tegen Crash, de overwin ning werd binnengehaald en de voor sprong op De Joepies, dat een neder laag kreeg te slikken van A.W.I. Isolatie, uitgebreid tot 9 punten. Pros hop RBVenray lijkt zich ook nog te gaan bemoeien met de bovenste plaatsen en met overwinningen zoals tegen B.T. Jamin zou dat nog best eens kunnen. Ook hier was Fien Jen- niskens de beste dame met een 213- game en 586-serie. Bij de heren scoor de Nicky Claessens het hoogst: game 258, serie 695. Dubbelleague: DOK-In the Pocket 10-8 Taxi Twan Peeters-Wakers 2 15.5-2.5 The Marks/Den Terp-Strikezone 1-17 Wakers 1-EMS 16-2 Ook In the Pocket was niet bij mach te om koploper D.O.K. te weerstaan. Daarenboven werd ook nog de twee de plaats verloren aan Strikezone, dat The Marks/Den Terp verpletterde. Olanda Achten was de beste dame met een 139-game en 488-serie; Hans Bonants scoorde het hoogst bij de heren met een 248-game en 781-serie. Nationale (5-tnen) League. In de hoofdklasse 2 speelde Sig ma s/Rest .BowlVen ray op de eigen thuisbanen en boekte twee overwin ningen; met 3 - 0 werd Bowling Sche- veningen verslagen en Ruiten Installa tiebedrijf moest er met 2 - 1 aan geloven. B.T. Hoeve de Aar was met 3 - 0 te sterk voor de Venraynaren, die met 19 punten de laatste plaats inne men, maar de onderlinge verschillen zijn uiterst klein. Bokual/Mijling/Wil- lems speelde in Eindhoven in de le Klasse en bracht slechts twee puntjes mee naar Venray. Nu wordt de vijfde plaats op de ranglijst ingenomen met evenveel punten als het nummer vier. Mix-Trioleague Limburg. In poule B deed het trio van Just Do It Venray het uitstekend. Zes van de zeven wedstrijden werden in winst omgezet en er werd alleen verloren Uitslagen midweek De Peelkorf 4-Oostrum 2 2-2 Vonckel Girls-de Peelkorf 5 10-6 Programma zaterdag 26 maart Klimop A 1-De Peelkorf A2 14.00 Welpen 5-Welpen 6 13-55 SVOC 2-Welpen 5 14.45 Welpen 6-DES 3 15.10 Peeelkorf BI-Oranje Wit BI (v) 14.00 Programma woensdag 30 maart MKV 2-de Peelkorf 4 20.00 Recreanten-ROKA 20.00 Uitslagen Midweek 3-Swift 4 8-6 Donateursactie vanaf 28 maart. van V.B.V. Met 61 punten voert Just Do It nu de ranglijst aangevolgd door BC Venlo met 58 punten en Heerlen met 46 punten. Jeugdbowlen Op de voorlaatste speeldag heeft Venray 1 beslag op het kampioen schap van de Jeugd Trio League Lim burg. Na eerst Heerlen 1 met 2-1 geklopt te hebben (dit was het eerste verliespunt in drie jaar), volgden tweemaal een 3-0 overwinning op Venray 3 en Heerlen 2, waardoor Venray met nog één speeldag te gaan onbereikbaar werd voor de concur rentie. Het team onder leiding van coach Twan Claessens bestond uit Nicky Claessens, Tim van Houdt, Lars Lenssen en Jochem Magermans. Laatstgenoemde was de beste speler met een gemiddelde van 188,66 en scoorde met 231 tevens de hoogste game van de dag. Venray 2 en Sittard vochten een verbeten duel uit met als inzet de tweede plaats en een eventu eel mogelijke plaatsing voor de halve finale. De eerste game werd nipt met 5 pins gewonnen, mede door een 201-game van Bram Snellen. De twee de game leverde 26 pins verlies op, waardoor de wedstrijd werd met 2-1 werd verloren. Tegen Heerlen 1 volg de een zeer krappe 2- overwinning (8 pins winst, 6 pins verlies), terwijl Venray 3 ruim 3-0 werd verslagen. Bram Snellen was de beste speler met 173,40 gemiddeld. Venray 3 begon tegen het onderaan staande Heerlen 2 zeer zwak en dat leverde terecht ver lies op, maar herstelde dit ruim schoots in de tweede game, waardoor Heerlen 2 nog vaster de op laatste plaats werd gedrukt, Zoals mocht worden verwacht was de volgende wedstrijd tegen kampioen Venray 1 te hoog gegrepen en viel er geen eer te behalen: 0-3. Ditzelfde resultaat werd ook neergezet tegen Venray 2, al moest Venray 2 tot aan het achtste frame in de billen knijpen om geen puntverlies te lijden.,maar zover liet Venray 2 het niet komen. In de laatste game was het dan ook snel met de tegenstand gedaan, waardoor Venray 3 dan ook met 0-3 aan het kortste eind trok. Stef Billekens bleek hier het vizier meest scherp te hebben staan met een gemiddelde van 153,40. Zoals hierboven vermeld werd Venray 1 kampioen met 38/14844, gevolgd door Sittard met 26/13276 en Venray 2 25/12442). Venray 3 staat op de vijfde plaats met 11/11089- Zaterdag 26 maart wordt thuis de return van de uitwisseling Venray- Boekel gespeeld en wel om 10.30 uur. Voor de overige leden is er dan geen bowlen. Programma zaterdag 26 maart Oostrum-welpen v. 12.45 Oranje Wit-Merselo 1 F-pup. 13-30 De Merels Dl-Merselo Dl 12.30 Programma woensdag 30 maart Merselo 2-Wittenh. 1 midw. 20.00 Uitslagen Noviomagum Al -SVOC A2 13-3 SVOC 2-Merselo 2 8-2 Programma zaterdag 26 maart Oranje Wit Cl-SVOC Cl 11.45 SVOC Dl-DES Dl 10.00 SVOC F2-Oostrum 1 13-30 Oranje Wit 1-Welpen 2 13-30 Welpen 2-Peelkorf 5 14.45 Welpen 3-Welpen 4 14.20 Oostrum 1 -Welpen 3 15.10 Welpen 4-Merselo 1 13-30 Welpen 3-Welpen 4 14.20 Programma maandag 28 maart Midweek Swift 4-SVOC 2 21.00 Programma dinsdag 29 maart Recreanten Roka-SVOC 20.00 Midweekdames uitslag: Peelkorf-Oostrum 2-2 Programma zaterdag 26 maart Welpen Oostrum-DES 13-55 Oostrum-SVOC 15.10 Pupillen 1 SVOC-Oostrum 13-30 Programma woensdag 30 maart Midweekdames ODÓS-Oostmm 20.00 Afgelopen zondag hebben de hoc- keyheren van Venray thuis drie pun ten gepakt door met 6-1 van Heerlen te winnen. Halverwege de eerste helft wist Wouter Clermonts te scoren en kwam Venray op voorsprong. Venray bleef druk zetten en wist zo meerdere strafcorners te versieren. Maurice Holla profiteerde hiervan en maakte de 2-0. Kort voor rust maakte Teun Maessen er 3-0 voor de thuisploeg van. De tweede helft begon Venray een beetje slapjes waardoor Heerlen ook kansen kreeg en vooral veel straf corners. Tweemaal bracht de paal redding voor de thuisploeg. Venray was gewaarschuwd en ging weer meer aanvallen. Teun Maessen slaag de erin Venray op een 4-0 voorsprong te zetten. Kort daarna maakte Rob Schrooten na een mooie combinatie met Rob van Sundert de 5-0. Toch wist Heerlen nog te scoren en was de eer gered. Kort voor tijd was het opnieuw Teun Maessen die doel trof, ditmaal via een mooie com binatie met Roel Waals. Daarna speel de Venray de wedstrijd gecontroleerd uit en kon het de winst gaan vieren. Tennisclub Rodhe houdt op zon dag 3 april een openingstoemooi. Aanmelden kan tot en met 29 maart door middel van het opgaveformulier in de kantine. Biljartvereniging De Witte Hoeve speelde onlangs driebanden KNBB tegen centrum IWH met een uitslag van 25-26. Tien punten werden behaald door H. Veltrop, gemiddeld 0,465- Ook J. Janssen tekende voor tien punten, gemiddeld 4.07. M. Pee ters noteerde zes punten, gemiddeld 0,53- Afgelopen weekeinde speelde J. Janssen een voorwedstrijd 3e klasse driebanden bij OGO in Overloon. Hij eindigde op de tweede plaats met een gemiddelde van 0,56, partijgemiddel de 0,64. Op vrijdag 1 en zaterdag 2 april speelt H. Veltrop 2e klasse drie banden bij het Zwaantje in Sint Anthonius en M. Siebers speelt deze dag driebanden bij De Treffers in Box meer. Op zondag 3 april is de aftrap van het seizoen met de eerst vijf dorpen- wedstrijd waaraan, naast leden van het Alvertje, ook vissers meedoen van de Roerdomp Venray, het Bliekske Horst en de Snutters Well. Er wordt gevist van 8.00 uur tot 11 30 uur in vijvercomplex het Wanssums Ven. Bij het wedstrijdrooster is een aan meldingsformulier voor clubwedstrij den toegevoegd. Hiermee kan men zich aanmelden voor de meeste wed strijdseries van 2005. Wedstrijdvissers die hiervan gebruik wensen te maken, verzoeken zij dit formulier zo snel mogelijk in te vullen en op te stu ren, of hun aanmelding te doen via e- mail of met behulp van het formulier op website www.hsvhetalvertjë.nl. Kinderen die mee willen doen aan onze jeugdviscursus op 13 en 27 april, 18 en 21 mei en 4 september, kunnen zich hiervoor aanmelden tot uiterlijk 1 april bij Pieter Kunen tel. 077-3662920. Kijk voor meer infor matie op de website. Nieuwe leden zijn natuurüjk nog steeds van harte welkom. Voor meer informatie: Pieter Kunen, telefoon 077-3662920 of mail naar info@hsvhe- talvertje.nl of Ton Deenen, telefoon 0478-532927of mail naar deenel 11 @planet.nl Programma zaterdag 26 maart Helmond B3-MB3 14.30 MCl-Gemert MCI 11.30 Helmond D3-MD1 11.30 Helmond A2-JA1 16.00 Venlo C1-JC1 tijd volgt Uitslagen KNBB De Peel-DOS Cl 6-1 BC Stammi-DOS C2 3-4 Net als vorige week nu 6-1 verlies uit bij BC Helden. Gerrit Vermeulen speelde gelijk en veroverde hiermee het enige punt. Gerrit speelde een redelijke partij. In 19 beurten 140 car amboles, gemid. 9,36 en een mooie serie van 85. Het C2 team verloor haar voorlaatste competitiewedstrijd uit tegen BC Stammi.De enige hier die punten behaalde was Lambert Coenen Lam bert had voor zijn 65 caramboles 20 beurten. Een gemid. derhalve van 3,25 en een HS van 15 Op 2 en 3 april neemt Jolanda Stip hout deel aan de voorronde om de Ladycup. Zij speelt haar wedstrijden bij de Jordaan in Horst. Jan Beekmans en Huub van Rhee heb ben zich geplaats voor de finale 3- Band, 2e klas van de VBB. Zij spelen hun finale op 31 maart, en 1 en 2 april bij VOP Cafe Halfweg. Op zaterdag 26 maart koppelwed strijd op de Maas in Afferden met de vrije hengel. Er wordt gevist van 10.00 tot 15.00 uur. Op maandag 28 maart, tweede paasdag, lentekoning op de visvijver, bijeenkomst 07.15 uur en vissen van 08.00 tot 12.00 uur. Op zondag 3 april eerste vijfdorpen in Oostrum. Op de visvijver vissen van 07.45 tot 11.30 uur. Men kan voor verdere informatie contact opnemen met de wedstrijdcommis sie, opgeven voor deze wedstrijden bij de wedstrijdcommissie, voor de vijfdorpen wedstrijden kan men zich opgeven tot op donderdags voor de wedstrijd tot 20.00 uur bij A.de Klein tel. 0478-581066. Het laatste nieuws over de geplande wedstrijd en ook de uitslagen staan ook altijd op onze website vermeld www.hsvderoer- domp.nl Afgelopen zondag is het wedstrijds eizoen voor de senioren begonnen. Er werd deze eerste wedstrijd behoorlijk goed gevangen. De uitslag: 1G.Rob- ben 5600 gram 2 A. van Mill 3300 gram 3- F. Tempelaars 2950 gram 4. R. Sanders 2270 gram 5- L. v.d. Hoogenhof 2020 gram. Aan de vooravond van de nieuwe competitie hebben de teams van honk- en softbalclub Red Caps de eer ste oefenwedstrijden gespeeld. De honkballers van Red Caps Venray tra den thuis in het strijdperk tegen DVS uit Waalre. De bezoekers, die een klasse lager spelen dan hun Venrayse gastheren, konden het de eerste twee inningen nog bijhouden maar daarna was het bijna een one-team show Na vijf inningen keken de bezoekers al tegen een 16-1 achterstand aan. De aspiranten, dit jaar uitkomend in de 2e klasse, wonnen en verloren een wedstrijd. De eerste wedstrijd bij DeHazenkamp in Nijmegen ging met 12-10 verloren. De tweede wedstrijd werd met 13-9 gewonnen. Vooral de sterke slagkracht van zijn ploeg stelde coach Eddy van der Linden tevreden. De vele twee honkslagen maar ook een mooi dubbelspel opgezet door Patrick Classens lieten zien dat de tegenstanders uit de competitie veel problemen zullen krijgen tegen dit jonge Red Caps-team. Wie heeft er vroeger op de lagere school van een paaltje geslagen? Iedereen toch? Nu kan dit ook in ver enigingsverband. Honkbal- en softbal- vereniging Red Caps Venray start dit jaar met peanutbal. Peanutbal is een leuk en aantrekkelijk spel voor jon gens en meisjes (dus ook gemengd) in de leeftijd van 5 tot en met 8 jaar. Het spel heeft een grote verwantschap met honkbal en softbal. Door de een voudige spelregels, de veiligheid en de betrekkelijk geringe ruimte die het spel vraagt, is het erg populair. Het doel van Peanutbal is om kin deren op zeer jonge leeftijd al kennis te laten maken met een spel in groepsverband, waarbij het accent niet op wedijver maar op spelvreugde ligt. De jonge peanuts en de ouder(s) zullen samen op een leuke, sportieve manier bezig zijn. Er wordt dus van de ouder(s) verwacht dat hij/zij zoveel mogelijk bij trainingen en wed strijden aanwezig is/zijn. Ook zal er geregeld een wedstrijdje tussen ouders en kinderen worden gespeeld. Ook proberen? Dat kan. U mag vier keer met uw kind gratis meetrainen En als het bevalt? De contributie bedraagt dan 60,00 per jaar. Wat bieden zij: een gratis peanut t-shirt, een leenhandschoen, veldmateriaal en na elke wedstrijd natuurlijk een glas ranja. Maar boven alles, een leuke tijdsbesteding voor ouders en spelers in een gezellige vereniging. Interesse en wilt u meer informatie? Neem dan contact op met: Patrick van Fessem, tel. 0478-580852 of mail naar: techni- schezaken@redcapsvenraycom Al vele jaren organiseert de Inva liden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. in samenwerking met TTV Summa/Red Stars uit Venray op paaszaterdag in Sporthal De Wette- ling in Venray het Internationale Ranglijst Tafeltennistoernooi voor gehandicapten. Op 26 maart is de 21e editie van dit geweldige sportevenement. Onder de bezielende leiding van Huub Thijssen van TTV Summa/Red Stars zullen ongeveer 110 gehandicapten met of zonder rolstoel uit heel Nederland, Duitsland en België hun vaardigheden vertonen. Daartoe behoort ook de nationale top van Nederland, die zo succesvol is geweest tijdens de Para lympics van 2004 in Athene. Zij staan er mede garant voor dat de toeschou wers en deelnemers kunnen genieten van prachtige en sportieve strijd op hoog niveau in de verschillende klas sen. Een bezoekje aan dit toernooi is dan ook zeker de moeite waard. De leden van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. tre den voor de eerste keer aan in hun nieuwe sportkleding. Deze heeft de vereniging aan kunnen schaffen mede dankzij de opbrengst van de Promin- tenrace tijdens het wielerevenement van Powerman in het voorjaar van 2004 door het centrum van Venray. Op vrijdag 1 april houden ze de bijeenkomst voor de voorjaarcompetitie KNLTB Hier worden naast de aanvoerders ook de deelnemers verwacht. In tee bijeenkomst reiken we de competitiebescheiden en ballen uit. Ook is het e bedoeling dat de competitiebijdrage wordt voldaan. Aanvang 19.30 uur. De maandagavond competitie gaat van start op 4 april. De deelnemers wor den op sterkte ingedeeld. Als je niet mee kunt doen of een bepaalde tijd abso luut niet kunt, geef dit dan vóór vrijdag 25 maait door aan Lianne (541753) of Hilda (541433). In de maand april is er voor nieuwe potentiële jeugdleden de gelegenheid °meens kennis te maken met de tennissport. Op de maandagen 4-11-18-25 april organiseert TVY vanaf 18.00 uur een serie kennismakingslessen. Doel- f>roep is kinderen van 8-12 jaar. Heb je hiervoor belangstelling, dan kun je je rot uiterlijk zaterdag 26 maart opgeven bij Paul Litjens, tel. 541932 Op woeasdag 30 maart staat het openingstoemooi op het programma. Afgelopen weekend zijn Lisa en Dion Dreesens en Stan Gorree actief geweest op een grootsmeerdaags inter nationaal zwemtoemooi in het Belgi sche Seraing. Op dit toernooi waren sterke verenigingen vertegenwoordigd uit ondermeer Nederland, België, Duitsland en Luxemburg. Direct bij binnenkomst werd het voor de zwem mers van Spio en SG Noord-Limburg duidelijk waarom deze wedstrijd elk jaar zulke sterke verenigingen trekt. De accommodatie was van Olympische allure en de organisatie was perfect. Deze ambiance zorgde er mede voor dat er goed gepresteerd werd door de zwemmers, met vier keer goud behoor de Dion bij de toppers van het toer nooi. Met een goede prestatie op de 200 vlinder behaalde Iisa een zilveren medaille en een zesde plaats in de fina le van de 100 vlinder. Stan behaalde ondanks zijn ongunstige indeling in de leeftijdscategorie een fraaie vierde plaats op de 200 vrij en ging verder met drie mooie pr's en een mooie en leerzame ervaring huiswaarts. De uitslagen: 50 vrij Dion le 0.30.05, Liza 9e 0.30.49, Stan 8e 0.33.32, 200 vrij Stan 4e 2.40.97, 200 vlinder Dion le 2.41.29, Lisa 2e 2.43.49, 100 vrij Dion le 1.06.18, Lisa 5e 1.06.62, Stan 7e 1.14.11. 100 vlin der Dion le 1 14.70, Lisa 1.13.49 Zondag 3 april vindt inmiddels voor het vierde jaar op rij de zwemloop in Venray plaats. Dit evenement wordt georganiseerd door Triathlonvereni- ging Venray en speelt zich af in en rond zwembad de Sprank (op de hoek van de Kempweg en de Westsingel). Dit jaar valt deze zwemloop in de Nationale Sportweek, een week waar in er extra aandacht besteed wordt aan sporten, en waarin allerlei sporten uit geprobeerd kunnen worden. Een zwemloop leent zich daar vanzelfspre kend uitstekend voor want in één wedstrijd beoefend men twee sporten Er zijn vier afstanden: de kortste afstand is 150 m. zwemmen en lkm. lopen: deze afstand gaat om 10 uur van start en is voor kinderen van geboortejaar 1992 t/m 1998 en later, vanaf dat ze kunnen zwemmen, kun nen ze dus meedoen. Een half uur eer der (om 9-30 uur) beginnen ze met 250 m. zwemmen en 2,5 km. lopen, aan deze wedstrijd kan zowel jeugd (geboortejaar 1990 en 1991), als senio ren, als koppels (de eerste zwemt, de andere loopt) meedoen. Nadat de allerjongsten klaar zijn wordt om 10.30 uur het startschot gegeven voor 500 m. zwemmen en 5 km. lopen: dit is voor junioren (geboortejaar 1986 t/m 1989), senioren en koppels. Ze sluiten de ochtend af, met de langste afstand (1 km. zwemmen en 10 km. lopen), die gaat om 11.00 uur van start, hieraan kunnen senioren en kop pels meedoen. Bij iedere afstand zijn voor verschillende leeftijdscategorieën ook verschillende prijzen. De gehele ochtend is dus gevuld met een pro gramma voor zowel jeugd als volwas senen, de deelnemers zijn van alle leef tijden, voor jeugd is deelnemen al mogelijk vanaf dat ze kunnen zwem men. Het inschrijfgeld bedraagt voor de kortste afstand vier euro, en voor alle andere afstanden acht euro, kop pels betalen tien euro per koppel. Iedere deelnemer ontvangt een herin nering. Voor inschrijving en informa tie kijk op: www.twenray.nl of bel: 077-4674070. Inschrijven kan nog tot en met de dag zelf. Schietvereniging De Roos in Leu nen heeft het afgelopen weekend competitiewedstrijden gespeeld. Het eerste team Leunen ging de strijd aan met het eerste team van Sevenum. Leunen verloor met 1-7. Beste schut ter was H. Hermans met 273 punten. Het tweede team van Leunen speelde tegen het tweede team van Sevenum en Leunen verloor ook deze wedstrijd met 2-6. De beste schutter was hier L. Battels met 261 punten. Afgelopen weekend hebben de Nederlandse Jeugd Kampioenschap pen Synchroonzwemmen plaatsge vonden in Harderwijk. Vijf zwemsters van Spio uit Venray hebben hieraan deelgenomen in de Categorie Age III (zestien jaar en jonger). Zaterdagochtend werden bij de techniek de volgende resultaten behaald: Sylvie/Elise 79e met 51,769; Suzan 81e met 51,443; Dian 90e met 50,034; Fieke 91e met 49,371 en Els 92e met 49,316. Na individueel de techniek gezwommen te hebben, mochten de Venrayse dames zater dagmiddag deelnemen aan de finale voor ploegen Age III. Hierbij zijn zij als negende van de elf geëindigd met een puntentotaal van 52,093- Annie van de Heijden en Geraldine Luijten met 48 punten. Met 43 pun ten werden Cor Ruyten en Jetty van de Groes vierde en vijfde met een totaal van 33 punten werden Ingrid Bax en Dagmar Mathijssen. De zesde plaats werd behaald dpor Jaqueline Leenen en Gertie Lucassen met 19 punten. In de B-poule van de bedrij- vencompetitie waren de kaarten, met nog een wedstrijddag te gaan, al geschud. Van Hooft advocaten had tij dens de gehele competitie nog maar 7 wedstrijdpunten afgegeven En aan deze scoretijd wisten zij ook afgelo pen zaterdag vast te houden. Drie van de vier wedstrijden sloten ze in hun voordeel af. De vierde wedstrijd ein digde op 9-8, waardoor zij dus weer 15 wedstrijdpunten bij konden schrij ven. Het was voor de tweede keer in de historie van deze indoorcompetitie dat een team boven de 100 punten scoorde. Van Hooft advocaten viel deze eer te beurt door met 104 pun ten het ereschavot te beklimmen. De tweede plaats was voor Pedicuresalon Oda met 67 punten. Derde werd De Aide Smidse met 65 punten en de vierde plaats was voor Tennishal De Schaapskooi 2 met 60 punten. Met een totaal van 58 punten was de vijf de plaats weggelegd voor Plus van Dijck. Intoned/Jeuken werd zesde met 42 punten en Timmerfabriek Peter Janssen werd"zevende met 31 punten. De laatste plaats was er voor Bouwmij Janssen BV met een totaal van 21 punten. In tennishal De Schaapskooi is onlangs de damescompetitie afgeslo ten. In de E-poule kregen Gemma Vis sers en Gerry Jenneskens de volle twaalf punten van de zesde wedstrijd dag omdat de tegenstander verstek had laten gaan. Daardoor was het ver schil tussen de nummers een en twee nog maar drie punten. Op de laatste wedstrijddag moesten deze teams het ook nog tegen elkaar opnemen. Geor gette Poppelier en Marjolein Lubbert wisten deze dag te winnen en werden uiteindelijk eerste met 57 punten en met 50 punten werden Gemma Vis sers en Gerry Jenneskens tweede. Madeleine Willemsen en Danielle Engels behaalden de derde plaats met 42 punten en vierde werden Lucy Vervoort en Maria Bruysten met 39 punten. De vijfde plaats was voor Anda Mijling en Wil Creemers met 36 punten en de zesde en zesde plaats ging met 28 punten naar Annemie Reijnen en Marina Lutam. In de F- poule was de strijd om het kampioen schap nog lang spannend. Vier van de zes team hadden nog kans op de eer ste plaats met een tussenstand van 41 42,43 en 50 punten. Het werd uitein delijk een fotofinish want met 5 wed strijdpunten werden Petra Thielen en Helen Stassen eerste met 55 punten. Ze werden dicht op de hielen gezeten door Karin van Heugten en Nicolle Jeurrissen. Zij wisten de volle 12 wed strijdpunten in de wacht te slepen en met een totaal van 54 punten werden zij tweede. De derde plaats was voor

Peel en Maas | 2005 | | pagina 27