ënray «topper voor cruciale tegen Mierlo-Hout Sportnieuws -info Ysselsteyn verliest twee punten SVOC'01 in 'n dal ^Swolgense Boys komt knap terug Holthees te sterk ~Yoor Sambeek SSS'18 klopt terecht Toxandria Oostrum haalt uit tegen SVS Complete off-day van Wanssum 1 HÉ MM Holthees SV Geijsteren SV Oostrum SVOC'01 SSS'18 SV Ysselsteyn Swolgense Boys Vierde klasse G Vijfde klasse F Pagiiii PEEL en maas Donderdag 24 maart 2005 - Pagina 23 2 paasmaandag 28 maart wordt ten belangrijke dag voor Venray. )e koploper in de tweede klasse ontvangt de grootste titelcon- current Mierlo-Hout op sportpark pe Wieën. Bij een overwinning «laat Venray een gat van zes pun- en met de achtervolgers en neemt alvast een voorschot op i iet kampioensfeest. Verliest de Venrayse koploper dan joint Mierlo-Hout op gelijke hoogte l.CODen kruipen tevens de achtervolgers tliode en Margriet weer dichterbij, let is op tweede paasdag dus een literst cruciaal duel voor de Venray- iaren. Trainer Jan Pruijn verklaarde ia afloop van de derby tegen Volhar- ling dat de 1-1 wel eens een beslis- ende rol in de titelstrijd, kan spelen. Pant met een nederlaag in Vierlings- ieek zou de koploper deze week met ;en veel slechter gevoel naar de top per hebben toegeleefd. De Helmonders liepen in de afgelo- ien twee weken vier punten in op (enray De lijstaanvoerder kwam egen Blerick (0-0) en Volharding niet erder dan een remise. Terwijl Mier- ï-Hout wel wist te winnen van SVC 10 (2-1) en Venlosche Boys (1-0). de 'oon kens Alhoewel beide zeges niet echt over tuigend tot stand kwamen. Op 17 oktober in Helmond liep Venray de eerste en enige nederlaag op en verl oor 2-1 van Mierlo-Hout. In vergelij king met de opstelling tegen Volhar ding zijn Wout Gommers en Bert Spee weer inzetbaar. Aanvoerder Rob Scholten zal de topper wellicht mis sen na zijn twee gele kaarten. Leunen moet na het dramatische 0- 1 verlies tegen SES een stapje terug doen in de derde klasse D. De Leu- nenaren verkeren weer in acuut degradatiegevaar en het is de vraag of de oranje-witten nog wel geloof heb ben in klassebehoud. Maandag wacht opnieuw een zespuntenduel. Leunen speelt de uitwedstrijd tegen Witten- horst dat drie plaatsen hoger staat Thuis werden de Horstenaren nog met 4-2 geklopt. In de vierde klasse G speelt ook Ysselsteyn weer een degradatieduel. De Ysselsteyners hopen maandag in Boxmeer tegen Olympia'18 de stij gende lijn vast te houden. Sinds de winterstop is de ploeg ongeslagen en hoefde doelman Rob Berkers nog geen enkele tegentreffer te incasse ren. Olympia'18 heeft evenveel pun ten (twaalf) en staat net boven de rode streep. Maar het beeld is verte kend want Ysselsteyn speelde drie duels meer dan de Boxmeerse ploeg. SSS'18 ontvangt maandag Stormvo gels op sportpark De Raay. De streekderby Swolgense Boys- SVOC'01 is op tweede paasdag een belangrijke ontmoeting in de vijfde klasse F. SVOC'01, dat vierde staat, heeft twee punten meer dan de Swol- genaren die 'slechts' achtste staan. Dit illustreert dat de verschillen uiterst klein zijn in de langgerekte midden moot in 5F. Want bij winst passeren de Swolgenaren SVOC'01 op de rang lijst. In Oirlo won de thuisploeg in een tumultueus duel nipt met 1-0. Verdediger Bart Jenneskens scoorde toen schitterend de winnende treffer. De ploeg van trainer Fred Donkers, die bezig is aan een mooie serie, zal belust zijn op revanche. Meerlo kwam zondag tegen laag vlieger Hegelsom niet verder dan 0-0. Dit was al de zesde wedstrijd dat de Meerlonaren niet verloren. Maandag komt Hapse Boys, de winnaar van de eerste periode, op sportpark Bergs- bos op bezoek. De Brabanders staan twee plaatsen hoger en hebben slechts één puntje meer. Bij een over winning kunnen de blauw-witten een mooi sprongetje maken. In de zesde klasse F pakt koploper Merselo, na een weekeindje vrijaf, de draad weer op. Het uitduel tegen Ast- rantia in Middelaar mag maandag geen problemen opleveren voor de geel-zwarten. BW'27 deed zondag zijn plicht door Astrantia met 6-1 te kloppen. Daardoor verstevigden de Blitterswijckers de tweede positie en naderden Merselo tot op zes punten. Maandag wacht in Tienray de derby tegen TOP'27. BW'27 heeft het altijd knap lastig tegen de Tienrayse club die de laatste weken goed op dreef is en opklom naar de vierde plaats. TOP'27 en Wanssum hebben een dubbel programma. TOP'27 speelt zaterdag de uitwedstrijd tegen Astran tia en Wanssum krijgt dan EWC op bezoek. Twee dagen later speelt Wanssum op De Broekberg de derby tegen Oostrum dat de Wanssummers is gepasseerd op de ranglijst. De ploeg van trainer Twan Bloemen heeft zich goed hersteld van een min dere periode en zal revanche willen nemen voor de 3-4 thuisnederlaag tegen Wanssum. Middenmoter Holt- hees speelt maandag thuis tegen EWC. Na het gevoelige verlies van vorige jveek wilde SVOC zich voor eigen jubliek revancheren. Dat zou dan noeten gebeuren tegen de nummer :en na laatst VIOS. De wedstrijd in Beugen leverde ien 2-2 gelijkspel op. Ook nu kwam iVOC'Ol niet verder dan een bloede- oze 0-0. Beide ploegen begonnen slecht aan de wedstrijd, Slechte pas ting, rommelig voetbal en weinig Dverzicht zorgde voor veel balverlies aan beide kanten. Van een fatsoenlij- te aanval was dan ook geen sprake. SVOC werkte zich een slag in de rondte, maar de veroverde bal werd al weer snel ingeleverd. Voorin kon alleen Ivan Maes voor dreiging zor gen, de andere voorhoede spelers twamen niet aan de bak. Het was dan tok Maes die, na een sterke verdedi- ;ende actie van Tom Strijbos (geko- :en tot man of the match), vrij voor de keeper keihard naast schoot. Een taar minuten later kreeg hij een soortgelijke kans, maar nu lag de doel man in de weg. Daarna plaatste Niels Arts nog een corner op de lat en kopte Paul Tissen net naast uit een roorzet van Maes. VIOS werd nog enkele keren gevaarlijk, de schoten misten echter kracht en overtuiging. De tweede helft was een kopie van fe eerste, alleen waren er nog minder ansen te noteren. Het spel was af en oe niet om aan te zien. Aannames waren slecht, ballen over drie, vier meter kwamen niet aan. En als de bal, na hard werken, weer veroverd was dan werd hij weer net zo gemakkelijk ingeleverd. Af en toe kwam SVOC tot een goede aanval, maar dan was de voorzet niet op maat waardoor een scoringsmogelijkheid om zeep werd geholpen. VIOS zette hier niets tegen over en was net zo slordig met het balbezit als SVOC. Maes had vlak na rust de openingstreffer op zijn slof, maar hij kreeg de bal er niet in. De Mulder kon zich onderscheiden na een prachtige save op een vrije trap van de gasten. Hier bleef het echter bij totdat trainer Ruud Vermeer het tij probeerde te keren door drie wissels toe te passen. Dit had een veldover- wicht tot gevolg. Het leverde echter maar een kans op toen Tom Houwen de bal vlak voor tijd, helemaal vrij, naast knikte. Daardoor bleef het op de Heesakker bij een 0-0. SVOC maakt een moeilijke periode door. Enkele spelers die de eerste competitiehelft nog bepalend waren zijn uit vorm. Daarbij zijn er nog steeds een aantal spelers geblesseerd. SVOC kan dit momenteel niet opvan gen en dat gaat ten koste van het spel en de resultaten. Er wordt iedere week keihard gewerkt, maar dat blijkt vooralsnog niet genoeg te zijn. Het spel zal beter moeten, net als het benutten van de kansen. Zondag staat de derby tegen Swolgen voor de deur. Een mooie gelegenheid voor SVOC om zich uit het dal te knokken. Binnen zes minuten van 3-0 naar 3-3 n zoetLJ oiep H luit De Boys van Haps en Swolgen peelden zondag in een merk waardige wedstrijd met 3-3 gelijk, die zes doelpunten vielen in de rarste 22 minuten van de tweede ïelft. Hapse Boys nam een 3-0 eoorsprong waarna de Swolgena ren binnen zes minuten de stand weer gelijk trokken: 3-3- De gelijkopgaande eerste helft werd doelpuntloos afgesloten. Hapse loys en Swolgense Boys staan met ivenveel punten in de middenmoot [an de vijfde klasse F. Alleen hebben Swolgenaren een wedstrijd meer jespeeld De tweede helft was nog geen ilve minuut oud toen de Brabanders le score openden. De Swolgense libe ra Sjoerd Kerstjens ging onder een diepe bal door waarna Jeroen Hend- vrij voor het doel opdook: 1-0. De onstond na een goed lopende [apse aanval die op het randje van litenspel door Jeroen Egelmeers werd afgerond: 2-0. In de zestigste minuut legde arbiter Lucassen de bal >p de stip. Swolgen-verdediger Paul Kursten maakte een tackle met twee A 275 benen op zijn tegenstander Een domme overtreding die terecht met een penalty bestraft werd. Vanaf elf meter schoot Joost van de Groes 3-0 binnen. Voor de Swolgense formatie, die toch al zo moeilijk tot scoren komt, leek een nederlaag onafwendbaar- Maar de rood-zwarten kregen weer hoop toen John Thijssen uit een scrimmage vrij snel 3-1 wist te sco ren. Vijf minuten later nam de zojuist ingevallen Joop Martens een hoek schop die door Sander Thijssen werd binnen gekopt: 3-2. Een minuut daar na wees de leidsman opnieuw naar de stip. Niels Heijnen kreeg een duw in het strafschopgebied. Deze penalty leek vrij gemakellijk gegeven. John Thijssen schoot de strafschop feilloos binnen en stuurde de doelman naar de verkeerde hoek: 3-3- Na de gelijkmaker verzuimden de Swolgenaren door te drukken. Sjoerd Kerstjens, die na de 3-0 was doorge schoven, ging weer achter zijn defen sie spelen Beide-ploegen" hinkten daarna op twee gedachten. Omdat ook de krachten afnamen bloeide de ontmoeting langzaamaan dood. Zesdeklasser Holthees was zondag eigen veld te sterk voor Sambeek 2-1. De gasten kwamen goed uit de startblokken en waren direct gevaar lijk Tot twee keer toe moest Holt- hees-doelman Patrick Wijnen redding wengen. In de achttiende minuut was de thuisploeg voor her eerst echt gevaarlijk. Hakan Sazak zag echter inzet uit een hoekschop net langs n Na een half uur spelen kwam Holthees goed weg. Na een fout in de verdediging werd de bal maar net ™gs geschoten Drie minuten kwam Holthees op voorsprong. Een vrije rap van Jos van de Winkel belandde Op het hoofd van Koen Wijenberg die Je bal de juiste richting meegaf: 1-0. 3p slag van rust kreeg Loek Zegers n°g een kans voor de thuisploeg, Jiaar ook zijn inzet miste net het loei. In de tweede helft begon Hok jes sterk en kreeg verschillende kan sen om de voorsprong verder uit te weiden. De inzetten van Hakan Sazak en Loek Zegers misten echter opnieuw de juiste richting. Een treffer van Sazak werd daarnaast nog «gekeurd door de scheidsrechter. In ie 32e minuut werd Sazak diep gestuurd en na de keeper omspeeld e nebben, schoot hij de bal in het Je"e van Tilburg en Enver nektas lieten vervolgens de mogelijk- onl liggen om het duel definitief te beslissen. Vijf minuten voor tijd kwa men de gasten terug in de wedstrijd. Jacobs zag zijn schot via een Holthees been in het doel verdwijnen: 2-1. In de laatste minuten kwam Sambeek niet mee langszij en kon Holthees weer eens 'n overwinning bejubelen. Uitslagen Holthees vet.-SVCB 1-0 Holthees-Sambeek 2-1 Holthees 2-Sparta 6 7-3 Menos 2-Holthees 3 2-3 Programma zaterdag 26 maart BW vet.-Holthees 16.30 Holthees 4-SVEB 4 16.30 Programma maandag 28 maart Holthees-EWC 14.30 Holthees 2-Geijsteren 1 11 00 Holthees 3-SVS 2 11.30 Merselo 4-Holthees 4 10.30 Uitslagen Geijsteren-Melderslo 4 3-2 Swolgense Boys-veteranen 2-0 Programma zaterdag 26 maart Veteranen-RKDSO 16.30 Hegelsom 3-Geijsteren 16.30 Programma maandag 28 maart thees 2-Geiisteren11.00 SSS'18 was in de uitwedstrijd tegen Toxandria uiteindelijk na 90 minuten de terechte winnaar: 1-2. Zij creeer- den de meeste kansen, maar lieten hun aanhangers lang in onzekerheid omdat doelpunten uitbleven. De eerste mogelijkheid voor Over- loon ontstond na acht minuten, toen een knappe voorzet van rechts, voor langs gekopt werd door Paul Janssen. In de tiende minuut was er een drei gende actie van Toxandria die, wegens een 'schwalbe', de eerste gele kaart van de wedstrijd opleverde. De dreiging van Toxandria ontstond veel al door onzorgvuldig uitverdedigen van de SSS achterhoede. Gelukkig werd dit veelal door het slot op de grendel Wout Jansen afdoende gecor rigeerd In de veertiende minuut mocht Toxandria een vrije trap nemen die door de Overloon keeper in eerste instantie gelost werd. Geluk kig voor SSS herstelde hij zijn fout tij dig. In de 30ste minuut miste Over loon de eerste riante kans. Bart van der Kroon wist een goede voorzet van links niet in het doel te werken. Aanvallend oogde het spel van Over loon dreigender. Zo leverde Bas Joos- ten in de 37ste minuut een schitteren de voorzet af die net gemist werd door Luc Janssen. Een minuut later liep Paul Janssen ongelukkig tegen een gele kaart op. Het daaropvolgen de schot door Toxandria werd goed door de Overloon keeper verwerkt. Aan de andere kant wist Jeroen van Kampen een schot van Toon Ver- straaten goed te verwerken. De daar uit resulterende corner werd voor langs gekopt. De tweede helft was amper drie minuten oud of de bal lag al achter keeper Bram Dekkers, de Overloon-goalie 1-0 voor Toxandria via Lucien Willems. Toxandria was feller en geconcentreerder uit de kleedkamer gekomen. Dé eerste tien minuten na de pauze waren voor Toxandria, maar daarna herpakte SSS zich en voerde de druk op de achter hoede van de thuisploeg op. Een goede actie van Paul Janssen kon alleen onregelmatig gestopt worden binnen de zestien. Gevolg gele kaart voor Toxandria en strafschop voor SSS'18. Bas Joosten wist hier wel raad mee: 1- Overloon wisselde Bart van der Kroon voor Paul Joosten en ging over op een 4-3-3 systeem, waardoor de de zijkanten beter werden benut. Dit leidde tot meer dreiging en in de 32ste minuut werd een prima voorzet van links, door Luc Janssen beheerst binnengeschoten: 1-2. In de 38ste minuut had Paul Joosten aan alle onzekerheid een einde kunnen en moeten maken na een foutieve terug speelbal in de Toxandria-achterhoe- de, maar zijn schot eindigde in het zij net. Mede daardoor bleef het spannend tot de laatste minuut. Maandag neemt SSS'18 het op tegen Stormvogels en de verwachting is dat de uitslag uit de heenwedstrijd (1-11) niet herhaald zal worden. Oostrum heeft afgelopen zondag uitgehaald tegen SVS. De gasten uit Stevensbeek konden na 90 minuten voetbal met een 6-0 nederlaag aan de broek huiswaarts keren. Zonder de geschorste aanvoerder Bas Kessels, die uitstekend vervangen werd door Roy de Kleijn, trok Oostrum direct ten aanval. Dit leverde enkele kansen op voor de thuisploeg. Met kunst en vliegwerk hield de SVS-doelman zijn doel in het begin van de wedstrijd schoon, maar het was al snel duidelijk dat als er eenmaal gescoord zou zijn, er een grote score in het verschiet zou liggen. Na een klein half uur werd de ban gebroken. Roy Willems werd de diepte ingestuurd en met grote passen schudde hij de laatste man van zich af. Na de keeper omspeeld te hebben schoot hij de bal hard in het verlaten doel: 1-0. Oos trum bleef de tegenstander onder druk houden. Hiervoor kwam nog voor de rust de beloning. Een goede corner van Jan van de Ven werd niet goed verwerkt door de SVS verdedi ging waarna opnieuw Roy Willems de trekker doeltreffend overhaalde. Een twee tegen nul ruststand en duidelijk was dat de zege deze middag geen moment in gevaar zou komen. De tweede helft begon als de eerste geëindigd was. Eenrichtingsverkeer richting SVS-doel. Na enkele minuten leverde dit al succes op. Een hard schot van Sjors Teeuwen werd door Roy Willems verlengd tot bij Frederik v.d. Velpen die de drie nul binnentik- te. Even later was het weer deze jonge invaller die scoorde. Vanaf de rand zestien meter haalde hij hard uit. Een half uur voor tijd maakte Alex Peerlings zijn rentree. Zijn eerste wapenfeit was een indrukwekkende sprint vanaf eigen helft waardoor hij alleen voor de doelman kwam. Helaas miste hij deze kans. Bij Oostrum wil den toen teveel mensen een doelpunt scoren, waardoor het soms vergat te voetballen. Een kwartier voor tijd mocht Bob van Mil vrij doorlopen richting SVS-doel. Beheerst schoot hij de bal in de hoek. Enkele minuten later werd de eindstand bepaald door Alex Peerlings. Hij legde alle gram in een schot van rand zestien: 6-0. Al met al een makkelijke zege voor Oos trum tegen een tegenstander die wel geteld een kans creëerde in anderhalf uur voetbal. Tweede paasdag zal in Wanssum op meer tegenstand gere kend kunnen worden, want de win naar van dat duel doet goede zaken wat betreft plaatsing voor de nacom- petitie. Wanssum vondt zondag bij hek kensluiter Lottum zijn Waterloo. De Wanssummers leden een ont luisterende 5-0 nederlaag. En er kwam tevens een abrupt einde aan een mooie ongeslagen reeks. Trainer Cor Berkers wil zich niet verschuilen achter de vele blessures. Liefst drie jeugdspelers stonden in Lottum in de basis. Aanvoerder Rob Wijnhoven keerde terug van een schorsing maar hij moest geblesseerd toekijken. Evenals de vleugelspitsen Jochem Pingen en Hans Weijers. Wijnhoven en Weijers gaan deze week weer trainen en wellicht zijn ze in het paasweekeinde weer inzetbaar. Want dan heeft Wanssum een dubbel programma. Op zaterdag tegen EWC en twee dagen later tegen Oostrum. Berkers kon tegen Lottum ook geen beroep doen op Björn Poels en Frank Volleberg die een week eerder tegen Merselo nog op de vleugels speelden. In Lottum vormde Juriën Beterams de aanvalslinie met de jeugdspelers Stef Francken en Freddy van den Munckhof. De eerste kansen waren Wanssum. Maar Juriën Beterams slaagde er niet in te scoren uit een paar uitstekende mogelijkheden. De thuisploeg nam daarna met 1-0 de lei ding. Vlak voor rust profiteerde Lot tum van balverlies in de opbouw en werd doelman Mike van Kessel, terug na een schouderblessure, met een afstandschot geklopt: 2-0. In de tweede helft haalde libero Paul Beterams een doorgebroken Lotummer onderuit. Beterams kreeg de rode kaart maar de toegekende strafschop werd gemist. Het beteken de slechts uitstel van executie voor de Wanssumse ploeg. Want even later moest Sjek Wilmsen zich met een blessure laten vervangen. Met tien man gaven de blauw-witten de wed strijd daarna helemaal uit handen. En kon Lottum uitlopen na een geenszins geflatteerde 5-0 zege. Wanssum viel door het verlies terug naar d.e middenmoot in de zesde klasse F. "We begonnen te slap aan de wedstrijd", vond Berkers. "Het lag niet aan de drie jeugdspelers maar de kern van het elftal liet het afweten. Het was gewoon een off-day. Ik heb idere verklai Degradatieduel met RKDEV blijft doelpuntloos Ysselsteyn-RKDEV 0-0. Scheidsrechter: De Graaf (Venray). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Dirk Geurts (RKDEV). Ysselsteyn: Rob Berkers; Van de Pas, Wijnands, Jeffrey Versteegen en Tissen: Pouwels (63. Thijs Berkers), Geurts en Van Dijck; Bovee, Peeters en Phil Versteegen (76. Kakar). (Door Henk Willemssen) In een typisch degradatieduel verloor Ysselsteyn twee kostbare punten in de vierde klasse G: 0-0. Vooral na rust werd tegenstander RKDEV helemaal zoek gespeeld. Maar de Ysselsteyners verzuim den de kansen te benutten waar door RKDEV een puntje kon ste len op sportpark De Vlies. Ysselsteyn-doelman Rob Berkers had wel een snipperdag kunnen nemen. Na afloop, bij de vijf penalty's die de pupil van de week op hem afvuurde, had Berkers meer te doen dan in de anderhalf uur daarvoor. "Doodzonde", zo reageerde trainer Peter Groenen op de doelpuntloze remise. "In de tweede helft hebben we RKDEV helemaal weggespeeld. We kregen kansen genoeg maar de bal wilde er niet in. Dit is een teleur stellend resultaat. We gooien twee punten weg. Alhoewel ik niemand iets kan verwijten. We hebben er alles aan gedaan." Ysselsteyn was 2005 uitstekend begonnen met uitzeges bij SSS'18 (0- 1) en Stormvogels (0-2). Dat waren tevens de eerste twee overwinnin gen. Het Ysselsteynse team verliet de laatste plaats en kon bij winst op Geert van Dijck sr. van Ysselsteyn wordt onreglementair van de bal gezet. RKDEV zelf bovende rode streep komen. Na de winst in Siebengewald wilde Groenen zijn elftal intakt laten Alleen de geblesseerde Eddy Kuenen ontbrak. Hij werd rechts op het mid denveld vervangen door Maurice Pou wels. Thijs Berkers, die terugkwam van één wedstrijd schorsing, begon op de bank. Onder een schraal lentezonnetje ontwikkelde zich een echte degrada tiestrijd. Rommelig spel, veel inzet aan beide kanten, felle duels en veel overtredingen. Arbiter De Graaf liet aanvankelijk de teugels teveel vieren. Maar nadat hij halverwege de eerste helft RKDEV-aanvoerder Dirk Geurts de gele kaart gaf, na het neerleggen van Daniël Wijnands, trok de Venray se leidsman de touwtjes strakker aan. Gaandeweg kreeg Ysselsteyn de wedstrijd steeds meer in handen. De aanvallen werden echter niet goed uitgespeeld of afgefloten voor buiten spel. \flak voor rust kreeg RKDEV de enige kans van de wedstrijd. Bij een Ysselsteynse aanval liet Ronnie Pee ters zich in de middencirkel aftroe ven. De bezoekers braken snel uit en de jonge aanvaller Dieuwë Geurts ver scheen vrij voor het doel maar hij schoot de bal vlak naast. Op slag van rust kon René van de Pas alleen op het doel afstormen uit een dieptepass van Ronnie Peeters. De rechtsachter kwam ten val en het publiek riep om een strafschop. Maar De Graaf vond de overtreding daarvoor niet zwaar genoeg. In de tweede helft was er nog maar één ploeg die voetbalde. Phil Verstee gen mocht al direct een hele serie hoekschoppen nemen die allen zon der resultaat bleven. Uit een diepe bal van Jeffrey Versteegen lobde Ronnie Peeters de bal rakelings over de lat. Dat was de voorbode van een lange rits Ysselsteynse kansen. Linkerspits Phil Versteegen ontdeed zich van zijn bewaker en schoot richting de krui sing. Maar doelman Peter Engels redde met een knappe save. Even later strandde Phil Versteegen opnieuw op de keeper. Na een uur spelen bracht Peter Groenen Thijs Berkers als pinchhitter binnen de lijnen. Berkers ging in de spits spelen en Ronnie Bovee nam op het middenveld de plaats van de gewisselde Maurice Pouwels in. Vlak na de wissel ontstond de beste kans van de wedstrijd. Ysselsteyn was con stant aan het beuken op de groen-gele vesting. Na een aanval belandde de bal bij Geert van Dijck. De routinier speelde zich vlak voor het doel knap vrij maar hij schoot veel te zacht in. Goalie Engels kon de bal simpel opra pen. Geert van Dijck baalde als een stekker dat hij zo'n kans niet wist te verzilveren. Ysselsteyn liet zich niet ontmoedi gen en drukte door. Een kopbal van Thijs Berkers was een prooi voor Peter Engels. Ronnie Peeters zag zijn schuiver rakelings voorlangs verdwij nen. En invaller Hamed Kaker ver scheen uit een dieptepass van Geert van Dijck vrij voor het doel maar hij liet zich door keeper Engels de kaas van het brood eten. Slechts één keer verschenen de bezoekers uit Arcen/Lomm nog voor het domein van Rob Berkers. Een schuiver ging richting de tweede paal maar daar stond René van de Pas op de doellijn om het gevaar af te wenden. De 0-0 stand bleef op het score bord staan. "We waren heer en mees ter", vond Groenen. "Qua veldspel en positiespel waren we veel beter. En achterin gaven we weinig weg. Er zit duidelijk progressie in ons spel. We creëren nu ook genoeg kansen alleen het schortte vandaag aan de afwer king." Ysselsteyn blijft evenwel in de bedreigde zone. Groenen: "We gin gen met een grote achterstand de winterstop in. We hebben daarna alles op alles gezet om ons te handha ven. Zeven punten uit drie duels is een mooi resultaat. Maar we zijn er nog niet." Uitslagen Oostrum Al-EWC Al CO 1-0 SVEB Al-Oostrum A2 5-0 America Cl-Oostrum Cl 3-3 Oostrum Dl-Lottum Dl 3-1 Montagnards D3-Oostrum D2 0-0 SVOC'01 D3-Oostrum D3 54 Irene E2-Oostrum El 7-1 Venlose Boys E4-Oostrum E2 1-1 Oostrum E3-Hegelsom E3 1-13 Oostrum Fl-Venray F7 1-1 Oostrum F2-V enlose Boys F6 11-0 Oostrum F3-Sparta' 18 F8 3-3 Wanssum MFl/2-Oostrum MF1 1-3 Wanssum MFl/2-Oostrum MF2 5-5 Oostrum MF3/4-HegeIsom MF1 3-2 Oostrum vet.-Leunen 4-6 SV Oostrum-SVS 6-0 SV Oostrum 2-IVO 3 0-1 Wanssum 3-SV Oostrum 3 0-0 RKDEV 3-SV Oostrum 4 0-8 SV Oostrum 5-SVEB 5 4-2 SVS DA1-SV Oostrum DA1 1-10 Programma zaterdag 26 en zon dag 27 maart Limburg Cup: Oostrum Al in Venray zaterdag 11.00 uur, zondag 12.00 uur Oostrum BI in Venray zaterdag en zondag 11.00 uur Oostrum Cl in Venray zaterdag en zondag 11.00 Oostrum Dl in Merselo zaterdag en zondag 14.00 Oostrum D2 in Oostrum zaterdag en zondag 1330 Oostrum El in Venray zaterdag en zondag 10.00 Oostrum E2 in Merselo zaterdag en zondag 10.00 Oostrum F1 in Oostrumzaterdag en zondag 9.20 Oostrum F2 in Oostru zaterdag en zondag 9.20 (voor meer info limburg cup zie www.expersport.com) Programma zaterdag 26 maart Maashees vet.-Oostrum 16.40 Programma maandag 28 maart Wanssum-SV Oostrum 14.30 Hegelgsom 2-SV Oostrum 2 11.30 SV Oostrum 3-Sp. Irene 5 12.00 SV Oostrum 4-Olympia' 18 5 10.30 Ysselsteyn 5-SV Oostrum 5 10.30 SV Oostrum 6-Excellent 4 10.00 Melderslo DA1-Qt>strum DA1 10.15 Uitslagen SVOC-Vios'38 0-0 SVOC 2-Swolgense Boys 2 1-1 SVOC 3-Resia 2 14 Wittenhorst 8-SVOC 4 5-1 Kronenberg 3-SVOC 5 4-1 ExceUent 4-SVOC 6 2-3 Programma maandag 28 maart Swolgense Boys-SVOC 14.30 Wittenhorst 4-SVOC 2 10.00 EWC 3-SVOC 3 10.30 SVOC 4-Venray 9 11-30 SVOC 5-Sparta 5 10.30 SVOC 6-Fiducia 3 09-30 Programma zaterdag 26 maart Vet. SVCB-SVOC'01 A SVOC'01 B-SJW Deurne 16.00 16.3 Leunen A2-SVOC01 Al 0-6 MVC'19 B2-SVOC01 BI 8-1 SVOC'01 Dl-TSC'04 D2 3-3 SVOC'01 D2-GFC '33 D3 8-1 SVOC'01 D3-SV Oostrum D3 54 Venray SVE3-SVOC01 El 4-1 TOP '27 El-SVOC'Ol E2 1-3 Milsbeek E3-SVOC01 E3 2-3 SVOC'01 Fl-IVO F3 3-1 Hegelsom F2-SVOC01 F2 2-2 SVOC'01 F3-Swolg.Boys F2 0-5 SSS'18 F4-SVOC01 F4 44 Programma zaterdag 26 maart SVOC'01 Al-Volharding A2 14.30 SVOC'01 Bl-Spcl. Irene B3 14.00 SVOC'01 C 1-Hegelsom Cl 13.00 SVOC'01 F2-Ysselsteyn F4 12.00 Uitslagen Toxandria-SSS'18 1-2 Toxandria 2-SSS'18 2 3-0 SSS'18 3-De Zwaluw 3 2-6 HRC'27 2-SSS'18 4 34 SV Venray IO-SSS'18 5 1-0 SSS'18 Da2-Quick Boys'31 Dal 3-5 Programma maandag 28 maart SSS' 18-Stormvogels' 281430 SSS' 18 2-Juliana Mill 2 12.00 SSS'18 4-SV Venray 8 10.00 SSS'18 5-SV Leunen 7 10.00 VDZ Dal-SSS'18 Dal 13-00 SV Meerlo Dal-SSS'18 da2 10.30 Uitslagen Beekse boys-veteranen 0-3 Ysselsteyn-RKDEV 0-0 Ysselsteyn 2-SSE 2 2-5 Venray 5-Ysselsteyn 3 1-1 Ysselsteyn 4-Hegelsom 3 2-3 Leunen 5-Ysselsteyn 5 04 Volharding 7-Ysselsteyn 6 4-2 Programma 26 maart Elsendorp-veteranen 14.30 RKMSV 2-Ysselsteyn 2 16.00 Ysselsteyn 3-Swolg Boys 2 16.30 Sparta 18 6-Ysselsteyn 4 16.30 Ysselsteyn 6-Sambeek 4 16.30 Programma maandag 28 maart OIympia'18-Ysselsteyn 14.30 Ysselsteyn 3-Melderslo 2 13-00 Merselo 2-Ysselsteyn 4 12 15 Ysselsteyn 5-Oostrum 5 10.30 Ysselsteyn 6-Westerb Boys 10.00 Uitslagen Merselo Bl-Ysselsteyn BI 4-3 Hapse Boys Cl-Ysselsteyn Cl 2-0 Ysselsteyn C2-Someren C3 1-2 Ysselsteyn D1-SSS' 18 D1 1-9 Baarlo D3-Ysselsteyn D2 0-0 Hegelsom El-Ysselsteyn El 2-2 Ysselsteyn E2-Venray E4 1-1 Venray E9-Ysselsteyn E3 1-1 Ysselsteyn Fl-Irene sp cl F1 24 Ysselsteyn F2-SSS' 18 F3 5-0 Ysselsteyn F3-VCH F1 1-10 Volharding F4-Ysselsteyn F4 3-5 Venray F13-Ysselsteyn F5 2-1 Wittenhorst-Ysselsteyn MF 1-2 13-15 Ysselsteyn MF 3-4-Meterik MF 1 6-22 Programma zaterdag 26 maart Heijen Bl-Ysselsteyn BI 14.30 Ysselsteyn C2-SVSH Cl 13-30 Limburg cup Cl in Venray v 10.00 Limburg cup Dl in Merselo v 13-30 Limburg cup F1 in Oostrum v 09.15 FCV rksv D3-Ysselsteyn D2 12.00 EWCF3-YsselsteynF2 10.00 SVOC'01 F2-Ysselsteyn F4 12.00 Sparta'18 F8-Ysselsteyn F5 13-00 Ysselsteyn MF 1 -2-Wittenh .1-2 11.00 Hegelsom 1-Ysselsteyn MF 34 11.00 Programma zondag 27 maart Limburg cup Cl in Venray, Dl in Mer selo, F1 in Oostrum Programma donderdag 31 maart Ysselsteyn F4-Resia F2 18.30 Hapse Boys-Swolgense Boys 3-3 SVOC'01 2-Swolgense Boys 2 1-1 Swolgense Boys 3-Wittenhorst 11 2-7 Programma zaterdag 26 maart Ysselsteyn 3-Swolgense B. 2 a. 16.30 Programma maandag 28 maart Swolgense Boys-SVOC'Ol 14.30 Swolgense Boys 2-GFC33 2 10.30 SVEB 5-Swolgense Boys 3 .9.30 HBV-Olympia'18 5-1 Sparta' 18-Montagnards 3-2 ZSV-De Zwaluw 2-2 Toxandria-SSS'18 1-2 Achates-Stormvogels 2-1 Ysselsteyn-RKDEV 0-0 Stand Achates 14-30 (31-15) ZSV 16-30 (40-26) HBV 13-26 (27-13) Toxandria 14-23 (21-19) SSS'18 15-23 (37-25) Sparta'18 13-22 (29-20) De Zwaluw 15-21 (25-23) Stormvogels 14-15 (23-34) RKDEV 14-13 (17-27) Olympia'18 13-12 (20-28) Ysselsteyn 16-12 (14-32) Montagnards 15-9 (12-34) Programma zaterdag 26 maart Olympia' 18-T oxandria Stormvogels-Sparta' 18 Achates-HBV Programma maandag 28 maart Toxandria-ZSV De Zwaluw-Sparta'18 Montagnards-HBV Olympia' 18-Ysselsteyn RKDEV-Achates SSS' 18-Stormvogels Uitslagen SVOC'Ol-VIOS Hapse Boys-Swolgense Boys Hegelsom-Meerlo HRC-Melderslo VCA-Heijen Excellent-Resia Stand Excellent VCA Heijen SVOC'01 HRC Resia Hapse Boys Swolgense Boys Meerlo Hegelsom VIOS Melderslo 0-0 3-3 0-0 4-2 04 3-2 14-29 (29-21) 15-27 (35-26) 15-24(35-23) 15-23 (26-20) 14-22(31-28) 15-22 (31-27) 14-21 (30-27) 15-21 (23-22) 15-20 (23-28) 15-15 (15-24) 13-14(23-30) 14-5 (1945) Programma zaterdag 26 maart VIOS-HRC Melderslo-Excellent Programma maandag 28 maart HRC-Hegelsom Meerlo-Hapse Boys Swolgense Boys-SVOC'Ol VIOS-Excellent Resia-VCA Melderslo-Heijen

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23