er mus N ELI PAK Jilibtiditey blitta Techniek 2005 Gilde -BT Jenniskens venray ■<y x 12 maart Deelnemende bedrijven Kl0S TGcHniGk 2005 Ton Peeters Rabobank FLEXTRONIC! Kersten^urope Plyers installatie .aOVTSB- 5 o mm JabroTools Stichting Kies RegictVenray v r terdag PEEL EN MAAS Donderdag 10 maart 2005 - Pagin pE 'ofernet Con"""""* Flyers Internet Communicatie Voor een professionele website die uw doelgroep aanspreekt, neemt u contaci op met Flyers Internet Communicatie: communicatieadvies ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites content management systemen content creation webpromotie Bekijk alvast onze website: www.flyers.nl CONTRACTING Gilde-BT Contracting Gilde-BT Contracting is dé partner op het gebied van scholing en biedt een full-service pakket aan trainingen, cursussen en opleidingen op het gebied van management communicatie, arbo veiligheid, techniek, logistiek, gezondheidszorg, administratie ICT voor zowel groepen als individuen. Daarnaast verzorgt Gilde-BT Contracting producten als human resource ondersteuningsdiensten, opleidings- en projectmanagement en subsidieadvies. Voor meer informatie ga naar www.gilde-bt.nl tecvmie* ing elektro f, a r t e 11 S Plataanstraat lbi 5ê02 EJ Venray Elektro Martens Installatie B.V. Elektro Martens Installatie B.V. is met zijn dertig medewerkers één van de toonaangevende elektrotechnische installatiebedrijven in de regio Venray. ^Elektrotechniek, data-en telecommunicatie, brand- en inbraakbeveiliging, toegangscontrole en camerabewaking zijn niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Er is echter zoveel specialistische vakkennis nodig, dat meer en meer bedrijven en instellingen één aanspreekpunt willen voor al hun technische installaties. Elektro Martens Installatie B.V. kan U deskundig adviseren en begeleiden vanaf hef oriënterende gesprek tot en met de werkelijke installatie en het latere preventieve onderhoud. ft Hermus BV Hermus is een systeemleverancier van op (nauwkeurig) plaatwerk gebaseerde producten. Deze producten worden in opdracht van klanten ontwikkeld, en in serie geproduceerd. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de hoogwaardige eigen productieafdeling, die in staat is complexe plaatwerk onderdelen en samenstellingen te produceren. Daarnaast worden veel onderdelen ingekocht, en uiteindelijk wordt alles tot een compleet systeem geassembleerd. Verwarming-Ventilatie-Sanitair-Elektro-Airconditloning Oude Kerkstraat 3, 5861 CD Wanssum Tel. 0478 - 532441Fax. 0478 - 532645 Jenniskens Installatie In beweging voor u! Een installateur die paraat staat en meteen komt bij een storing of probleem. Wij zijn u van dienst bij de installatie en hef onderhoud van centrale verwarming, sanitair, elektra, loodgieterswerk, airconditioning en ventilatie. Inmiddels ruim 40 jaar actief in de particuliere en zakelijke sector. Koninklijke Luchtmacht - Groep Geleide Wapens "Als Groep Geleide Wapens leveren wij hoogwaardige luchtverdediging met PATRIOT-, en STINGER wapensystemen, waar en wanneer de Nederlandse staat dat van ons verlangt. Een •dergelijke inzet kunnen wij zowel zelfstandig als in (inter-)nationaal samenwerkingsverband leveren binnen een korte reactietijd en gedurende langere tijd. Verder zijn wij voorbereid om bij te dragen aan humanitaire missies en om bijstand te leveren bij rampen en calamiteiten. Wij verzorgen tevens opleidingen voor de grondgebonden luchtverdedig ingssystemen van de Koninklijke Luchtmacht." ZORGT DAT HET ROND KOMT v/ww. kersteneurope.com Kersten Europe Kersten Europe is al veertig jaar voorloper in profiel-, plaat-, en aluminiumbuigen. Kersten Europe onderscheidt zich in moeilijk en/of zwaar profielbuigwerk. Wij buigen alles in ferro en non-ferro materialen. Ook bij plaatbuigen zorgt Kersten Europe ervoor dat alle platen perfect "krom" gemaakt worden. Ook verzorgen wij gekwalificeerd laswerk volgens klantspecificaties en kan men verder bij ons terecht voor het op maat snijden van platen, zet-, pers- en zaagwerk. Kortom, Kersten Europe zorgt dat het rond komt. Nelipak BV Nelipak biedt veelzijdig werk aan 400 mensen, die zich bezighouden met het ontwerpen en produceren van gethermovormde producten zoals: Blisters voor implantaten (bijvoorbeeld kunstheupen en pacemakers) Blisterverpakkingen voor mobiele telefoons, scheerapparaten en cosmetica Transporttrays voor kleine medische of elektronica producten Carrosseriedelen zoals tractorbehuizingen, zonnebanken en tentpanelen Verder ontwikkelt en bouwt Nelipak ook blistersealmachines, naar specificatie van klanten. Rocom Telecommunicatie Rocom combineert spraak- en dataoplossingen in een geïntegreerd dienstenpakket. Daartoe behoort o.a. -Kostenbesparing op infrastructuur en belkosten (vast en mobiel); -Aanvraag en verzorgen van alle infrastructuur; -Volledig op maat gemaakte telefoon- en datavoorzieningen binnen zowel één als meerdere vestigingen; -Koppeling van telefoon- en dataverkeer tussen vestigingen; -Uitstekende servicevoorzieningen voor telefoon en data. Custers Hydraulica B.V. Custers Hydraulica B.V. behoort tot de oudste Noord Limburgse ondernemingen in de metaalsector. Rond 1900 begonnen als smederij, uitgegroeid tot machinefabriek en constructiewerkplaats, hebben wij ons sinds de jaren 60 toegelegd op de ontwikkeling en bouw van hydraulische hoogwerkers. Vanaf 1980 werd een tweede productielijn ontwikkeld op het gebied van aluminium steigersystemen, daarbij wordt gebruik gemaakt van de modernste productietechnieken, met als doel het creëren van een veilige werkplek op hoogte. nor onrfprnpmm™ Innovatienetwerk voor ondernemers1 Syntens Innovatienetwerk Syntens is de organisatie voor ondernemers die willen en kunnen vernieuwen. Zij stimuleert en begeleidt ondernemers bij innovatie. Syntens draagt met kennis, contacten, diensten en projecten bij aan hef versterken van het innovatievermogen van deze bedrijven. De activiteiten van Syntens worden mogelijk gemaakt door het Ministerie van Economische Zaken. Inalfa Venray Inalfa is een internationaal opererende leverancier van metaalcomponenten en schuifdaksystemen voor de automobielindustrie. Inalfa Mastertools levert gereedschappen voor het maken van complexe metaalcomponenten voor de automobiel- en vliegtuigindustrie. Inalfa Roof Systems ontwerpt, ontwikkelt en assembleert schuifdaken en complete daksystemen voor auto- en truckmerken als onder andere BMW, Mercedes-Benz, Cifroën, Volvo en Renault. In de hoofdvestiging te Venray werken meer dan 600 mensen. Hier is ook het grootste Technische Centrum van Inalfa gevestigd. Bij Inalfa Mastertools in Venray werken ruim 60 mensen. Bekijk ook onze websites www.inalfa-roofsystems.com en www.inalfa- maslertools.com. V Gespecialiseerd in: Ton Peeters Industriële Automatisering BV Ton Peeters Industriële Automatisering B.V. is gespecialiseerd in ontwerp, ontwikkeling en implementatie van besturingssoftware voor industriële toepassingen. PLC-besturingen worden merkonafhankelijk ontwikkeld voor machines en productielijnen, opslag-en transportsystemen. Procesbediening en visualisering (HMI/SCADA) worden in eigen beheer ontwikkeld, evenals Tracking Tracing en andere produktiebeheersingssystemen (MES) die gekoppeld kunnen worden aan overige informatiesystemen in een organisatie. Ton Peeters Industriële Automatisering BV - Hoogakker 1 Venray - wwwJonPeeters.com - tel. 0478- 538140 5802 MA Autowijk Keizersveld Venray 'Autowijk Keizersveld' staat te boek als een echte autoboulevard. De deelnemende dealers hebben samen acht merken (Nissan, Skoda, Citroen, Mazda, Hyundai, Opel, Chevrolet/Deawoo en Toyota) in huis en twee autobedrijven zijn gespecialiseerd in occasions. Een belangrijk voordeel van deze groepering van autobedrijven is de beloopbare onderlinge afstand. In enkele uren tijd ziet de autoliefhebber de grootst mogelijke variatie aan vierwielers, met hoge inruilkortlngen, aantrekkelijke kortingen en gunstige financieringsmogelijkheden. Tegelijkertijd kan hij rekenen op deskundige adviezen. Kijk ook op:.www.autowijkkeizersveld.nl Blitta BV Activiteiten: Ontwerp, Enginering, Productie en Montage van Raamsysfemen, Deursystemen, Vliesgevelconstructies en Gevelbekleding in aluminium, staal en RVS Gezichtsbepalend sinds 1 874 Aantal werknemers: 90 Website: www.blitta.nl Maasheseweg 77 Venray Rabobank Groep De Rabobank Groep is de grootste financiële dienstverlener op de Nederlandse markt. Klanten helpen bij hef realiseren van hun ambities en dromen, dat is onze missie. Daarvoor bieden we alle mogelijke financiële producten aan. Op een manier die bij ons past: dichtbij, betrokken en toonaangevend. Omroep Venray Op Zaterdag 12 maart komen de programma's tussen 10.00 - 15.00 uur vanaf de manifistatie Kies Techniek. Omroep Venray doet verslag van deze manifestatie en is te vinden in een van de gastbedrijven, Manders Automation. Kies zaterdag 12 maart niet alleen voor techniek maar ook voor de freqenties 90.2 FM en 87.5 kabel, www.omroepvenray.nl Flextronics International Europe BV Flextronics is wereldwijd leider in de EMS-industrie (Electronics Manufacturing Services) en er werken meer dan 90,000 mensen. Flextronics Venray: Assemblage van printers en ATM's, geld verwerkende systemen Productie van print cartridges Remanufacturing en recycling activiteiten van office equipment High Precission Plastics Manufacturing Diverse laboratoria diensten Cox Metaal, betrouwbaarheid in fijnplaatwerk. Cox Metaal is een betrouwbare toeleverancier van fijnplaatwerk, plaalwerkproducten en licht constructiewerk in diverse staalsoorten aluminium roestvast en thermisch staal. Onze organisatie is gericht op het produceren van kleine en middelgrote series. Ook voor de productie van enkel stuks en prototypes zijn wij volledig ingericht.! MACHINE-METAAL-1NDUSTRIE B.V. MMI BV MMI is een toeleverancier gespecialiseerd in het verspanen van verschillende materialen. Deze worden met behulp van computergestuurde machines bewei tot halffabrikaten of eindproducten. De producten variëren van eenvoudige tot zeer nauwkeurige en complexe onderdelen. Kwaliteit is bij MMI een vanzelfsprekendheid. Voor meer informatie kunt u onze website www.mmivenray.nl bezoeken. Norbert Dentressangle Group De Norbert Dentressangle Group is een grote Europese ondernem op het gebied van transport en logistiek. Met meer dan 70 vestigingen in heel Europa heeft het bedrijf een uitgebreid netwerk gecreëerd, waarmee specifieke klantwensen kunnen worden ingev In Nederland zijn er vestigingen in Oosterhout (NB), Oss en Venra met ruim 200,000m2 opslagcapaciteit. lnfo:www. norbert-dentressangle.com A SECO TOOLS COMPAH Jabro Tools Jabro Tools is een moderne onderneming met visie, waar op hoog- kwaliteitsniveau volhardmetalen frezen voor de verspanende indusf geproduceerd worden.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 22