Welkome zege TVF OTTO Sportnieuws -info Eerste plek voor Robin Teunissen en Suzan Stevens Kostbaar gelijkspel HVC Huib Rost wint ATB-duathlon De Hommel wint scholierenloop Uitslagen Vlakwatercross Voetbalcompetitie start op 4 september Welke vereniging wordt onze testpiloot? Hans de Ruiter nieuwe trainer BVV'27 in TBVV SV Leunen SV Oostrum SV Merselo SVOC'01 Stichting CAI Venray zoekt een vereniging die met ondersteuning op zoek gaat naar mogelijkheden om meer te doen met ICT. SV Meerlo SVV veteranen PEEL EN MAAS Donderdag 3 februari 2005 - Pagina 17 afi S en 'al ei laan nnek iburg hote ds. fi imam ïers nengi >r joe Venrayse hoofdklasser blijft in gevarenzone die ezell impi >ubli( Ande vera ekeni e vlo ree za den stee ertoi] eft h :stbai mgei :lassii Abb Sisi dat TVF OTTO behaalde maandag 'een uiterst belangrijke 4-1 over winning op H77/le Village. Door de winst behoudt de Venrayse hoofdklasser aansluiting met drie 'clubs die net boven de fatale streep staan. Met nog zeven duels voor de boeg spitst de degradatie strijd zich toe. (Door Henk Willemssen) De laatste drie ploegen degraderen rechtstreeks naar de eerste klasse. De nummers veertien en dertien, Graus Bouw en Eijsden, staan op zo'n grote achterstand dat een stapje terug onvermijdelijk lijkt. TVF OTTO bevindt zich met de twaalfde plek eveneens in de bedreigde zone. De Venraynaren hebben evenveel pun ten als de nummer elf Roerdalen/Alf- Jass dat een beter doelsaldo heeft. Ook voor de elfde positie is klassenbe- houd allerminst zeker. De ploeg die elfde wordt krijgt nog een herkansing via de nacompetitie tegen de periode kampioen uit de eerste klasse. (l Voor zowel TVF OTTO als tegen- Stander H77/le Village was het maan dag een belangrijke ontmoeting. Bij winst zouden de Roermondenaren afstand nemen van de vier bedreigde 'plaatsen. De Venraynaren konden 'zich daarentegen geen verlies permit teren om niet nog dieper in het moe ras te zakken. Een meevaller was de terugkeer van Gert-Jan Wismans die hersteld is van een knieblessure. Ook coach Jos van Gerven speelde weer mee terwijl Danny Fasen, hij heeft er nu vijf van de zes duels schorsing opzitten, als coach op de bank plaatsnam. Beide ploegen gaven elkaar aanvan kelijk niet veel toe. In de beginfase waren er over en weer wat kansen maar beide doelmannen voorkwamen een vroeg doelpunt. Gaandeweg werd H77/le Village steeds dominan ter. TVF OTTO zakte terug op eigen helft maar loerde op gevaarlijke uit vallen. Na een klein kwartier was het raak. Gert-Jan Wismans onderschepte op eigen helft een vijandelijke aanval. Hij passte naar Gijs Philipsen die op links de diepte inging. Het jonge talent hield overzicht en schoof de bal op het juiste moment in de voeten Van de meegelopen Stephan Sijbers die met links hard uithaalde: 1-0. In het restant van de eerste helft bleef het spelbeeld ongewijzigd. De bezoekers hadden een licht over wicht maar stuitten telkens op de hechte Venrayse afweer. Na de hervatting viel al na veertig seconden de gelijkmaker. H77/le Vil lage zette vanaf de aftrap een lange aanval op die door aanvoerder Misja Webers koelbloedig werd afgerond: 1-1. Daarna kende de thuisploeg een lastige fase. De Roermondenaren wil den meer en verhoogden de druk op het Venrayse doel. De defensie van TVF OTTO wankelde maar doelman Martijn Houwen voorkwam met drie knappe reddingen een achterstand. Een kwartier voor tijd kreeg het Venrayse team even wat lucht. Na een sterke individuele actie van Gert- Jan Wismans aan de linkerkant kwam de bal voor de voeten van Hicham Hlimi die 2-1 binnenschoot. Het tot dusver sportieve duel werd wat grimmiger. Arbiter Strijbosch uit Oostrum trok geel voor eeri Roer- mondse speler, die op de bank zat, omdat hij commentaar leverde op de leiding. Vlak daarna kreeg de Venray se verdediger Mohamed Aoussar eveneens de gele prent na een ondui delijke overtreding. Aoussar snapte helemaal niets van de tijdstraf en nam hoofdschuddend plaats op de stoel naast tijdwaamemer Van Schijndel. Er braken toen twee heel belangrijke minuten aan die TVF OTTO in onder tal moest zien door te komen. En dat lukte. Met weliswaar kunst- en vlieg werk hield de Venrayse ploeg de tegenstander van de 2-2 gelijkmaker af. De spanning nam steeds verder toe. Vijf minuten voor tijd lanceerde TVP OTTO een perfecte aanval. Die begon op eigen helft bij Stephan Sij bers. Hij stuurde Jos van Gerven weg over links. De speler-coach vond Hicham Hlimi voor het doel die de bal hard en hoog binnenjoeg: 3-1- Een minuut later kwam TVF OTTO heel goed weg toen Jos van Gerven achter in in een benarde positie kwam en de bal bijna in zijn eigen doel werkte De paal bracht redding. Direct daarna besliste de thuisploeg de wedstrijd. En opnieuw was het een aanval uit het boekje. Ditmaal stond Gert-Jan Wismans van achteruit aan de basis. Jos van Gerven was opnieuw het tus senstation en Hicham Hlimi was wederom de afmaker: 4-1. Het was al de 21e competitietreffer van Hlimi in dit seizoen. TVF OTTO won in eigen hal De Wetteling tot dusver zeven van de negen thuisduels. Die leverden de 21 punten op waarmee de Venraynaren nog net in de gevarenzone staan. De tien uitwedstrijden brachten nog geen enkel punt op. TVF OTTO is na carnaval vrijgeloot voor de tweede bekerronde en speelt de eerstvolgen de wedstrijd op maandag 21 februari uit tegen Amicitia. Stand hoofdklasse De Sjötter 19-40 Altweerterheide 18-39 't Kesjotje 19-35 Amicitia 19-35 Fermonia Boys 2 18-33 ZW Jaffa 19-32 FCH/Decora H. 2 19-30 ZW Rood Wit 19-27 AJ Deume 19-23 H77/le Village 19-22 Roerdalen/Alfass 19-21 TVF OTTO 19-21 ZV Eijsden 19-11 ZVB Graus Bouw 19-6 •s wei ar ni In de strijd om de titel in de eerste divisie heeft HVC/Taxi Verstraaten duurt puntverlies geleden in de uitwedstrijd tegen Arcan/wWv Reschlo (Maastricht): 1-1. Doordat concurrent Malabata won in Eind hoven van R&R/Cibatax (2-3), ak eii ipeemt de ploeg uit Roosendaal Met i voorlopig de koppositie over van ld/"" Do Wel heeft HVC/Taxi Verstraaten n J'rlog een inhaalwedstrijd te gaan en ^or|'kan bij winst de koppositie weer over8 terug veroveren. Opnieuw was HVC ze niet geheel compleet. Naast de afwe- erhaijizigen Dennis Snijder en Niels Dek- •naval kers, ontbrak nu ook Roel Mocking. Ie Jen HTVC startte overtuigend en leek pranq eigenlijk onbedreigd naar een een- j voudige zege op weg te zijn. Echter 'bij de diverse kansen die men kreeg c'öntbrak de scherpte of de precisie. - 5'"- Een van de beste kansen werd gemist bij een strakke voorzet richting twee- lagen ede paal. Daar ontbrak op het juiste le lol moment de inlopende speler. Even i dat Jeek het erop dat het eerste doelpunt is ellTan vorige week herhaald zou gaan en „jyorden. Ruud Brands, de meest drei- uurti 8ende aanva"er deze avond, ging goed door over rechts en legde de bal terug op Fred Jeuken. Die was net iets te ver naar voren door gelopen om de bal nog echt goed gericht op doel af i te werken. Andersom was het in de j 16e minuut. Fred Jeuken zag Ruud Brands wederom over rechts vertrek ken en gaf een pass op maat. Deze I gelegenheid liet Ruud Brands niet onbenut en hij rondde bekwaam af: 0- raag j Vooj. de mst 5]eef HVC het spel tione dicteren, doch scoren deed men niet entnï -rhieer Wel kwam Ruud Brands nog De eë eenmaal in ideale positie. Hij koos cam - voor een gericht schot dat net langs ging. Zodoende werd de rust met een wat magere Ó-l voorsprong bereikt. Na de rust was het de thuisploeg die moed geput had uit het missen van de kansen door de gasten. Dit resulteer de al na twee minuten in de gelijkma ker. Dit doelpunt werd knap ges coord, uit de draai en laag en strak in de hoek: 1-1. Hierna had HVC duide lijk een mindere periode en drongen de gastheren sterk aan. De verdedi ging met doelman Raymond Janssen aan het hoofd gaf echter geen krimp Langzaam maar zeker groeide het overwicht van HVC weer, maar sco ren bleef een probleem. Op de inzet en de wil om te winnen was niets aan te merken, maar er werd te weinig de combinatie gezocht. Teveel en soms uit onmogelijke situaties werd het individuele succes nagejaagd. Kansen waren er zeker, doch de bal wilde er niet in. Eenmaal trof een inzet van Ruud Brands de paal en de andere keer liet de scheidsrechter bij een heuse overtreding op Frank van Kem pen een vrije trap zelfs helemaal ach terwege. Uit de counter die hieruit volgde scoorde de thuisploeg zelfs bijna. In de laatste paar minuten van de wedstrijd probeerde coach Paul Janssen alsnog de volle winst te berei ken. Als meevoetballende doelman werd Fred Jeuken ingebracht en even leek het al bij de eerste en beste aan val tot resultaat te leiden. Bij een van de tegenstoten was de Maastrichtse ploeg zelfs nog dichtbij de winnende treffer. Voor HVC/Taxi Verstraaten rest aan de vooravond van carnaval de belangrijke inhaalwedstrijd tegen R&R Cibatax, die vrijdag 4 februari in sporthal De Wetteling gespeeld zal worden. 11.00 11.00 fog N Programma en va Zondag 6 januari (Carnaval) i, wat Geen Programma ,'d £ondag 13 januari (Vriendschappe ilen 'W^)' America 1-BW 1 ■J. n America 2-BW 2 /te ft m ds, h Jeugd djPe' Zaterdag 29 januari 1 m' Compleet programma afgelast, rers <f 'Op zaterdag 5 februari zijn alle jeugd- eters: -teams vrij Programma woensdag 2 februari: leunenDl-SVQC'01 Dl 19-00 Programma zaterdag 12 februari: ZSV D2-Leunen D2 11.30 Oefenprogramma zondag 13 februari: Leunen 1-IVO 1 12.00 Leunen 2-SSST8 2 11.30 leunen 3-Bavos 3 11.00 SSS'18 4-Leunen 4 10.30 Programma zondag 27 februari: Oostrum 2-Leunen 3 12.00 leunen 4-Lottum 3 11.00 Leunen 7-Sambeek 4 10.30 Programma zondag 27 februari Leunen 5 (Met Jeugdprins Maikel en 'Vorst Guus) - Leunen C2 (Met Prins rMarcel en Vorst Erwin 11.30 bej tot irmai Gèrü ■fei it ji >p do» 8 8ai 532' irni wat< Lg. Hi arryzj om d .en vaj st ad it voo arna t i reldij lil bes gs ec et daal h jzika ovei om o kome irnav den Programma 4 febr.: zaalvoetbal: 18,00 -19-00 Oostrum Cl Vincent van Gogh 19-00 - 20.00 Oostrum BI Vincent van Gogh zaterdag 5 feb.: 10.00 -11.00 Oostrum Dl Gymzaal O 11.00 -12.00 Oostrum D2 Gymzaal O 12.00 - 13-00 Oostrum D3 Gymzaal O Bavos vet. - Oostrum vet. 15-30 vertrek 14.20 VV Smakt/Holthees Programma: Holthees vet.-Volharding vet. 17.00 Senioren Zondag 13 februari '05 Oefenwedstrijd: Vianen Vooruit PMerselo 1 12.00 Competitie: Merselo 3-SVS 2„ 10.30 Volharding 6-Merselo 4 12.00 Jeugd Programma zaterdag 12 februari 2005 TSC '04 Bl-Merselo BI V.1315 SPV Cl-Merselo Cl V.12.00 Veteranen zaterdag 12 februari '05 .Merselo-SVOC 'Ó1 Afgelopen zaterdag werd in het Vlakwatergebied in Venray een Run- ATB-Run georganiseerd door Triath- lonvereniging Venray in samenwer king met Atletiekvereniging Venray. Dit jaar stond er een internationaal sterk deelnemersveld aan de start met bekende namen uit de triathlonwe- reld van senioren als Sione Jongstra en de broers Huib en Dave Rost. Allen hebben de nodige internationale overwinningen op hun naam staan. In de eerste run van 5,7 kilometer sloeg Huib Rost al direct een gat met de tegenstanders. Op enige afstand werd hij gevolgd door een paar sterke lopers van de koppelwedstrijd (waar bij de ene het loopparcours en de andere het fietsparcours voor zijn rekening nam), en door zijn broer Dave. Echter in de wisselzone was het Dave die het snelste wisselde en als eerste de fiets op sprong, voor 20 kilometer te mountainbiken. Bij het mountainbiken vormde zich al snel een groep met de broers Rost, en van de koppels Slaats en Kusters. Zij kwa men vrijwel allemaal tegelijk aan in de wisselzone wat voor de koppels de finish betekende en voor Huib en Dave de laatste wissel naar het lopen toe. Zij sloten af met 1,9 kilometer lopen, waarin het op een spannende eindsprint aankwam, waarbij Huib, de jongste van de twee, aan het lang ste eind trok. Hij eindigde in 1.11.54u., Dave volgde hem na twee seconden, derde werd Jurgen Claas- sen uit Groesbeek in 1.13.27u. Bij de dames leidde Sione Jongstra van start tot finish, zij eindigde in 1.24.15u., na vier minuten gevolgd door Jorine Koopman uit Delft, Marleen Stroomer uit Nibbixwoud (de nummer één van vorig jaar) werd dit jaar derde in 1 29-37U. De koppelwedstrijd werd gewon nen door het duo Geurken-Slaats uit Volkel in 1.05u., zij werden drie seconden later gevolgd door het kop pel Hoeymakers-Kusters uit America, derde werd van den Munckhof-Jans- sen uit Venray in 1.06.46u. Uitslag ATB duatlon dames: 1 Simone Jongstra Assen 1.24.15 2 Jorine Koopman Delft 1.28.25 3 Marleen Stroomer Nibbixwood 1.29.37 Uitslag ATB duatlon heren: 1 Huib Rost Boxmeer 111.54 2 Dave Rost Rijkevoort 1.11.56 3 Jurgen Claassen Groesbeek 1.13-27 24 Jos Hebben Overloon 1.25.52 25 Hans Pouls Venray 1.26.42 28 Willem Freriks Venray 1.28.13 Uitslag run ATB koppels 1 Geurken-Slaats Volkel 1.05.00 2 Hoeymakers-Kustérs America 1.05.03 3 Vanden Munckhof-Janssen Venray 1.06.46 6 Teunissen-Fonteijnen Venray-Lottum 1.08.54 9 Maessen-Claessens Venray-Ysselsteyn 1.13-11 13 Teunissen-Teunissen Ysselsteyn 1.16.49 14 Loenen-Frederiks Leunen 1.17.37 21 Timmermans-Pouls Venray 1.35.50 De nieuwe voetbalcompetitie gaat op zondag 4 september 2005 van start. In tegenstelling tot dit seizoen starten zowel de eerste elftallen als de reserveteams en de dames op de eer ste zondag in spetember. Normaal beginnen de standaardteams een week eerder De junioren, pupillen en meisjes beginnen hun competities op zater dag 3 september. De aftrap van de eerste bekerronde voor standaardteams, die uit drie pou lewedstrijden bestaat, is op dinsdag 23 augustus. De andere andere twee speeldagen zijn zaterdag 27 augustus en dinsdag 30 augustus. De tweede elftallen bekeren in de eerste ronde op donderdag 25 augustus, zondag 28 augustus en donderdag 1 september. De bekercompetitie voor dames begint op zondag 28 augustus. De poulewedstrijden voor junioren en pupillen gaan op zaterdag 27 augus tus van start. Programma: Inhaal: 13 februari 2005 Venray 10- SVOC'01 6 9-30 1 maart is er leiders/aanvoerders over leg voor seniorenvoetbal om 20.30 Winterprogramma Selectie SVOC 2005- Woensdag 9 februari Trainen 19.30 Jeugd: Vriendschappelijke wedstrijden D-l: 2 febr. 05: Leunen Dl-SVOC'Ol Dl 19 00 Veteranen: Zaterdag 5 feb: Zaalvoetbal in Horst a.16.30 Stichting CAI Venray Uitslagen Meerlo 3-Sw. Boys 3 afg Meerlo da-Venray da 2 3-3 Wittenhorst 3-Meerlo zv 1 3-6 TVF/OTTO 5-Meerlo zv 2 12-2 "Oefen"programmavoetbal Do 3 Febr Venray 2-Meerló 1 20.00 Do 10 Febr Meerlo 1-Wanssum 1 19.30 Zat 12 Febr Meerlo 3-Meerlo vet 16.30 Zon 13 Febr Ysselsteijn 1-Meerlo 1 11.30 Meerlo da-JVC Cuijk da 11.00 Programma zaalvoetbal Vr 11 Febr Meerlo zv 2-Kronenberg 2 20.00 Meerlo zv 1-café de Tijd 3 21.00 Vr18 Febr Meerlo zv 2-OBR 1 20.00 Meerlo zv 1-Kronenberg 3 21.00 AGENDA Vr 4 Febr Verkleed voetbal daarna Mutsenbal aanvang 19-30 uur Programma zaterdag 5 februari: Beugen-SW 14.30 Vertrek vanaf De Evenaar. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen tel. 06-28612346 Gelieve de contributie vóór 1 maart a.s. te vol doen op CVB 936990856. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Triatleet Dave Ewalts houdt stand tussen wedstrijdlopers Robin Teunissen is een klasse apart bij de jongens C. De 14-jari- ge Venrayse scholier won zondag tijdens de Vlakwatercross met grote overmacht de loop over 3200 meter binnen een tijd van elf minuten. De talentvolle Teu nissen heeft afgelopen jaar veel progressie geboekt onder de nieu we trainer Carolus Bouten. (Door Henk Willemssen) De Vlakwatercross maakt deel uit van de Limbracrosscompetitie. Robin Teunissen heerste ook in de andere zes wedstrijden die hij allemaal gemakkelijk won. "Alleen in de eerste cross ging ik te snel van start en was het verschil niet zo groot", zegt hij. Ondanks dat Robin Teunissen nauwe lijks concurrentie te dulden heeft beleeft hij toch veel plezier aan zijn sport, zo verzekert hij. "Ik krijg nu veel betere looptraining en ben van plan de echte top te halen", aldus de winnaar. Bij de meisjes pupillen A zorgde Suzan Stevens (10) voor een verras sing. In de vorige crosslopen over 1600 meter waren Sanne Witteveen en Rowen Reemers meestal sneller. De twee Helmondse atletes gaan ook aan kop in het Limbracrossklasse- ment. Maar zondag voor eigen publiek toonde Suzan Stevens zich het sterkste. Ze finishte in een snelle tijd van 6,14 minuten en liet de twee Helmondse concurrenten vier en tien seconden achter zich. Bij de senioren konden de Venray se lopers en loopsters niet meestrij den om de ereplaatsen. Enige uitzon dering was Dave Ewalts (29). De uit Wanssum afkomstige triatleet, hij woont sinds twee jaar in Venray, ein digde in 28,27 minuten op een fraaie zevende plek in de lange cross over 8100 meter. Bijna anderhalve minuut achter de verrassende winnaar: de pas 17-jarige Gijs Jacobs, lid van HAC uit Helmond. Jacobs, die nog A-junior is, boekte zijn eerste grote overwin ning bij de volwassenen. Vanaf het begin domineerde hij de wedstrijd met Peter Huls en Hans van de Mor tel. In de laatste ronde schudde de Helmonder zijn beide concurrenten af en won met een voorsprong van vijftien seconden. "Ik ben afgelopen week ziek geweest. Daarom heb ik de eerste ronden vrij rustig gelopen. Alleen in de laatste ronde heb ik echt aangezet. En het ging best goed", aldus Gijs Jacobs die binnenkort acht tien wordt. Hij won eerder ook al een korte cross bij de senioren. De Vlakwatercross werd dit jaar gedomineerd door lopers uit Brabant en de regio Weert. De 110 deelne mers aan de lange cross, waaronder drie vrouwen, voerden een felle strijd door de heuvelachtige Venrayse bos sen. De weergoden waren de Vlakwa tercross zondagochtend bij de start om half elf goed gezind, 's Ochtends vroeg regende het nog en vlak nadat de A-junioren 's middags tegen half drie hun laatste rondjes liepen begon het opnieuw te regenen. Tussen het Brabantse geweld hield triatleet Dave Ewalts zich knap staan de. "Dit is typisch een wedstrijd voor lopers. Voor mij is het een voorberei ding op het triatlonseizoen. Ik wil eens kijken hoe ik er met lopen voor sta. Ik ben nu bijna twintig seconden sneller dan verleden jaar. Dus het zit wel goed", zegt Ewalts die dit jaar de stijgende lijn hoopt door te trekken. Hij wil goed presteren bij het NK op 25 juni in Stein. En bij de andere nationale wedstrijden hoopt hij even eens progressie te boeken. "Ik heb al veel plaatsen in de top tien behaald. Dit jaar wil ik proberen binnen de top vijf te komen. Ik ben nu heel veel bezig met zwemmen. Om dat onder deel te verbeteren." Op 25 februari vertrekt hij met twee andere leden van de Venrayse triatlonvereniging naar Mallorca. Daar heeft de Nederlandse selectie een trainingskamp opgeslagen. Ewalts blijft er tot begin maart en wil zich daar vooral toeleggen op het fiet sen. Hij wil zo'n duizend trainingskilo meters maken. "Half mei begint het seizoen weer. Ik ga door op de presta- tieve manier zolang ik nog vooruit gang boek. Als dat er niet meer inzit dan wil ik mijn sport nog alleen recre atief bedrijven." Dave Ewalts werkt parttime als sportinstructeur bij De Sprank in Venray en houdt zo vol doende tijd over om zijn favoriete sport te bedrijven. De korte cross over 4050 meter was een prooi voor Sander Steijvers uit Weert in 13,25 minuten. Beste Venraynaar was Hans Teunissen, voorzitter van AV Venray-Regio, die als elfde finishte in 14,46 minuten. Bij de junioren en de pupillen waren buiten de eerste plekken van Robin Teunissen en Suzan Stevens nog meer Venrayse ereplaatsen. Bob j Keijzers (10) moest bij de jongens pupillen A opnieuw zijn meerdere erkennen in de snelle Rik van der Steen uit Deume. Bob Keijzers kwam op de meet acht seconden tellen tekort en moest weer genoegen nemen met de tweede plek. Bij de meisjes pupillen C waren de verschillen heel klein. Na 1130 meter finishte de 7-jarige Julia Keijzers op een mooie derde plaats. Net buiten het podium vielen Don Keijzers (12) bij de jongens D en Dirk Scheres (8) bij de pupillen B. Ze behaalden bei den de vierde plaats. Niek Aarts (13), eerstejaars bij de jongens C, deed knap vooraan mee. Lange tijd liep hij op de vierde plek maar uiteindelijk finishte hij als vijfde. Precies drie kwart minuut achter zijn winnende clubgenoot Teunissen. Atletiekvereniging Venray-Regio kan terugzien op een zeer geslaagde scholierenloop tijdens de Vlakwater cross 2005. Onder goede weersom standigheden, met geslaagde neven activiteiten voor de jeugdige deelnemers, in het bijzijn van veel ouders, namen ruim 415 jongens en meisjes deel aan de lopen door het fraaie recreatiegebied Vlakwater. Basisschool De Hommel won dit jaar de Jo van Oers-memorial en de wissel trofee die werd uitgereikt door Ans van Oers. Basisschool de Hei uit Heide was ook dit jaar de school met procentueel de meeste deelnemende scholieren en deze school ontving dan ook terecht de betreffende wis selbeker. De belangrijkste uitslagen zijn: Jongens groep 3/4: 700 meter: 1 Benjamin Djukic, De Landweert;2.Dirk Scheres De Weis- terbeek Horst; 3- Stijn Brinkman, De Kruudwis Meisjes groep 3/4 700 meter: 1. Femke Reinsema Petrus Banden; 2. Bo Brands, De Hommel; 3- Daphne de Beer, de Vlaswei Jongens groep 5/6: 1100 meter. 1. Tyson van Delft Wijnberg; 2. Remco van Boxtel De Foekepot; 3- Kevin van Meijel St Oda; Meisjes groep 5/6: 1100 meter: Myrthe Moorrees Coninxhof; 2. Lisan- ne vd Boomen St Josefschool Over loon; 3- Lisanne Elshof De Landweert Jongens groep 7/8: 1100 meter: Jop Mathijsen St Oda; 2. Sjoerd Vie- vermans De Hommel,3. Joeri Vrou- wenvelder De Kruudwis Meisjes groep 7/8: 1100 meter: 1. Jasmiene Bombala Focis; 2. Suzan Ste vens De Bongerd; 3. Kelly Agterberg De Hommel. Op zondag 18 april zal op de atle tiekbaan door AV Venray-Regio weer de jaarlijkse Schoolatletiekdag wor den georganiseerd voor de leerlingen van de basisscholen en kunnen alle scholieren hun officiële schoolatle- tiekdiploma behalen. Hans de Ruiter wordt met ingang van komend seizoen de nieuwe trai ner van BW'27. De 44-jarige Venlo- naar wordt de opvolger van Pieter Delauw die bezig is aan zijn derde jaar bij de Blitterswijckse zesdeklasser. De Ruiter heeft momenteel geen club maar had afgelopen seizoen Ble- rick 2 onder zijn hoede. In de jaren negentig was hij bij vier clubs actief als hoofdtrainer. Bij Kro nenberg (1990-1993), Grashoek (1993-1995), MVC (1995-1998) en vervolgens HBSV. Bij de laatste club stopte hij halverwege hij begin 2000 vanwege een veranderende werk kring. Voorzitter Hans Speijcken is blij met de komst van De Ruiter. "We den ken dat het een trainer is die bij onze club past." De huidige trainer Delauw doet vanwege zijn werk en gezond heid straks een stapje terug. "We heb ben met hem schitterende jaren gehad. Ik hoop dat we dit seizoen goed afsluiten en opnieuw de nacom petitie halen", zegt Speijcken. BW'27 bezet momenteel de vierde plaats in zesde klasse F. Afgelopen jaar eindigden de Blitterswijckers nog als tweede maar liepen in het slotduel van de nacompetitie (verlies tegen VIOS) promotie naar de vijfde klasse mis. Lange cross 8100 m. 1. Gijs Jacobs (HAC) 27.00 2. Peter Huls (Loopgroep PK) 27.15 3. Hans van de Mortel (LG Deume) 27 17 4. Theo Peetere (AW) 27.42 5. Henk van Eek (GAC Gemcrt) 28 03 6. Femrno Hermans (HAC) 28.10 7. Dave Ewalts (Venray) 28.27 8. Marcel Vaessen (Swift) 28.29 9. Frank van Eijk ('t Jasper Sport) 28.33 10. John van Bussel (Venlo) 28.39 Korte cross vrouwen 4050 m. 1. Annemieke v.d. Pol (AV Nijmegen)l4 34 2. Anne van den Hurk (Pr Hendrik) 14.34 3. Anja v.d. Heijden (LG Deume) 15 01 10. Katja Broers (Venray) 16.49 12. Geertje Thuijls (Venray) 16.57 17. AngeÉque van Rens (Venray) 17.54 Korte cross mannen 4050 m. 1. Sander Steijvers (AV Ween) 13.25 2. Guus Gilsing (HAC) 13-30 3. Tim van Griensven (HAC) 13 36 4. Ron Beurekens (Loopgroep PK) 1345 5. Paul Dekkers (GAGGemert) 14.13 11. Hans Teunissen (Venray) 14 .46 13. Jan Poels (AV Venray) 14.53 Meisjes A 3200 m. 1Caressa Janssen (AV Heythuysen) 2. Sigrid den Teuling (Achilles Top) 3- Emilie de Vries ('t Jasper Sport) Meisjes B 3200 m. 1. Jitske v. Heeswijk (AV Hqthuysen) 2. Esther Arts (LG Deume) 3. Stephanie Crooijmans (HAC) 7. Diane van Gotp (AV Venray) Meisjes C 1600 m. 1. Jessie Fairiey (Seven Hills) 2. Richelle Vlenterie (Scopias) 3. Renske Dickhout (Seven Hills) 20. Mariska Reen (AV Venray) 26. Mayke Receveur (AV Venray) Meisjes D 1600 m 1Cherry Krak (PSV) 2. Suzanne Timmermans (Unitas) 3. Joske Huijsman (PSV) 22. Rianne de Beer (AV Venray) 29 Brigitte Witvliet (AV Venray) 32. Lisanne Meulendijks (AV Venray) 33- Carmen Linssen (AV Venray) Meisjes Pup. A l600 m. 1Suzan Stevens (AV Venray) 2. Sanne Witteveen (HAC) 3- Rowen Reemers (HAC) 10. Tessa v. Pinxteren (AV Venray) 13. Ariannc Derickx (AV Venray) 14. Lynn Vievermans (AV Venray) 15. Lisanne v.d. Boomen (AV Venray) 16. Milou Smits (AV Venray) 17. Nickv Teunissen (AV Venray) 18. Aukje Michiels (AV Venray) 22. Linda Riensema (AV Venray) 24. Ilse v.d. Boomen (AV Venray) 25. Elrna Staaks (AV Venray) 36. Daphne Waaijenberg (AV Venray) Meisjes Pup. B 1130 m. 1. Nina Kuczek (Unitas) 2. Robin van Hoof (t Jasper Sport) 3- Sophie Bisschops ('t Jasper Sport) 7. Evi van Berlo (AV Venray) Meisjes Pup. C 1130 m. Wassima Ououmar (Scopias) 2. Sanne v.d. Horst (HAC) 3. Julia Keijzers (AV Venray) 7. Tcuntje Altunyuva (AV Venray) 13- Benicc van Els (AV Venray) Jongens A 4050 m, 1Werner Gentle (LG Deume) 2. Eric Jaspers ('t Jasper Sport) 3. Wim van Ottcrdijk (LG Deume) Jongens B 4050 m. 1Jelle Kemper (Oss-Voló) 2. Roel van de Wouw (HAC) 3. Willem van Otterdijk (LG Deume) 6. Sjors Thielen (AV Venray) Jongens C 3200 m. 1. Robin Teunissen (AV Venray) 2. Rens Seunis (AV Heythuysen) 3. Joeri Spoor (PSV) 5. Niek Aarts (AV Venray) 8. Erik Stevens (AV Venray) 17. Johan Knol (AV Venray) 18. laurens Stam (AV Venray) 27. Gregory van de Ven (AV Venray) Jongens D 2260 m. 1Maikel v.d. Steen (LG Deume) 2. Toufeek Alkaamouchi (AV Weert) 3. Daan Braijsten (Seven Hills) 4'. Dón Keijzers (AV Venray) 16. Kevin Teunissen (AV Venray) 18. Sjoerd Mathijsen (AV Venray) 33. Nick Smits (AV Venray) Jongens pup. A l600 m. 1Rik v.d. Steen (LG Deume) 2. Bob Keijzers (AV Venray) 3. Arno Dekkers ('t Jasper Sport) 16. Tyson van Delft (AV Venray) 26. Tijmen Witvliet (AV Venray) 35. Tom Ponjee (AV Venray) Jongens pup. B 1130 m. 1Ruud Kuijpers (LG Deume) 2. Miel Andriessen (HAC) 3. Alwin v.d. Heuvel (HAC) 4. Dirk Scheres (AV Venray) 12. Stef Smits (AV Venray) 13. Cas Cremers (AV Venray) Jongens pup. C1130 m. 1 Jochem Berkers (LG Deume) 2. Jordi v.d. Heijden (LG Deume) 3- Eessam Alkaamouchi (AV Weert) 8. Koen Westerkamp (AV Venray)

Peel en Maas | 2005 | | pagina 16