Fien en Martijn Venrayse bowlingkampioenen Sportnieuws -info Set Up verliest eervol van koploper H Ég Jeugdbowlen il Atletiek Vereniging Venray-Regio Amazones in de prijzen Aanmelden voor de 29e Vlakwatercross Danstoernooi De Peeldancers Eenvoudige zege handbalheren Manual Spio Goede start heren Rooyse VK Midgetgolf Sporters voor Azië lïna PEEL EN MAAS Donderdag 20 januari 2005 - Pagina 19 w Afgelopen zondag werden in Res taurant Bowling Venray in Oostrum de finales gespeeld van de Venrayse Bowlingkampioenschappen 2005. 63 Deelneemsters en deelnemers stre den in drie heren en twee damesklas sen om een plaats in de finale. In de Heren A-klasse, een klasse voor spe lers met een gemiddelde boven 185, werd een uiterst spannende strijd geleverd door Robert Peeters, die als beste uit de series was gekomen, en Martijn Magermans, die daar slechts 6 pins op was achtergebleven De strijd om de derde plaats leek te gaan tus sen de kampioen van vorig jaar Jaap Jongejan, Mark Mijling en Bart van Rens In de eerste vier van zes finale games bouwde Robert zijn voor sprong uit tot 39 pins, maar in de vijf de game sloeg Martijn toe. Met een game van 234 zette hij zijn achters tand om in een voorsprong van 5 pins. De zesde game moest de beslis sing brengen en bracht die ook in het laatste frame. Robert bowlde een split, terwijl Martijn daar een strike tegenover zette. Martijn werd de ver diende kampioen met een totaalsco re van 3570 pins over 16 games, een gemiddelde van 223 13- Toen Robert, die met 3551 pins als tweede eindig de, de nieuwe kampioen feliciteerde. Zei Martijn:"Je hebt het mij wel flink moeilijk gemaakt" Jaap Jongejan, die als vijfde de finale was ingegaan, knokte zich langs Mark Mijling (3283) en Bart van Rens (3233) en bereikte een eindscore van 3326, wat hem de derde trede van het erepodium ople verde. Bij de Dames-A ging de titel naar Fien Jenniskens, die met een ach terstand van 24 pins op Joke van Rens de finale was ingegaan. Maar Fien speelde ijzersterk en bouwde game voor game haar voorsprong op de concurrenten langzaam maar zeker uit. Met een totaal van 2881 werd zij overtuigend kampioene. Ria Latimer, als vierde de finale ingegaan, bowlde ook een prima finale en kwam haar totaal van 2813 op de tweede plaats Joke van Rens had niet haar beste dag en zakte van de eerste naar de derde plaats met een totaal van 2799 pins. Vierde werd Marlies Thijs- sen met 2787 en vijfde Kim Pelzer met 2771Bij de Heren-B bleken er na de voorronde twee titelkandidaten te zijn en wel Leo Jansen met zijn totaal van 2046 en Rinus Kanning met 1991 En al in de eerste finalegarag sloeg Rinus toe met een 238-game, waar Leo slechts een 168 tegenover kon zetten, maar in de volgende games vocht Leo zich terug en de laatste game zou de beslissing moeten bren gen. En het werd een geweldige game. Met een score van 288 zette Rinus de kroon op zijn bowlingwerk en mocht zich met een totaalscore van 3224 laten uitroepen tot kam pioen. Leo had blijkens zijn gamesco- re van 254 nog hevig tegenstand geboden, kwam daarmee op een totaal van 3173, goed voor de tweede plaats. Na 16 games was de strijd om de derde plaats nog niet beslist, want Math Offermans en John Joosten ein digden gelijk met 2985 pins, waar door een barrage noodzakelijk was. Die werd na een spannend verlopen game gewonnen door Math Offer mans John Joosten werd dus vierde en Henk Janssen werd met 2944 vijf de. Bij de Dames-B stak Vivian van de Voort in een uitstekende vorm. Na de voorronde had zij al een voorsprong op haar naaste concurrente Rosita Jansen van 210 pins en na de finale was dat verschil uitgegroeid tot 282 op Nicole Peters, die Rosita (2506) nog van haar tweede plaats verdrong met vier pins verschil. Vivian bereikte met haar eindscore van 2792 pins een gemiddelde van 174.50 en zou daar mee bij de Dames-A derde zijn gewor den. Bij de Heren-C ging de kam pioenstitel naar George Brenkman, die een totaal scoorde van 2723 pins. Hans Bonants, die als derde de finale was ingegaan, bowlde de hoogste finaleserie in deze klasse en verbeter de zich met een totaal van 2674 naar de tweede plaats en dat ging ten koste van Frits Thijssen, die deson danks toch tevreden was met zijn derde plaats. Bij de dubbels in de A-Klasse ging de titel naar het duo Twan Claessens Mark Mijling met 1576, gevolgd door John de Koning Jaap Jongejan met 1549- De derde plaats werd gedeeld door de koppels Bart van Rens Eef van Merkestein en Chris Koreman Ben van Rens met een totaalscore van 1532. In de B-Klasse was het duo Leo Jansen John Joosten een paar apart. Met hun totaal van 1637 wonnen zij niet alleen in deze klasse, maar wer den zij ook het beste koppel van Ven ray. Op de tweede plaats eindigde het koppel Robert Peeters Joke van Rens met 1584 en derde werden Heino Derks en Rinus Kanning met 1497 pins. In de 7e en 8e klasse van de bedrijfsbowlingcompetitie werd de vierde speelronde afgewerkt. In de 7e klasse maakte koploper Ed Koi geen fout en won met 195-8.5 van Klusservice Wim Minten, dat nu de vijfde plaats inneemt, 13 punten voor Edah, dat met 18 -10 zijn meerdere moest erkennen in O.O.Z.O., dat nu derde staat. Peelrand Makelaardij hield Parketworld Oostrum met 18 - 10 achter zich en bezet nu met een achterstand van 9.5 punten op de koploper de tweede plaats. In de 8e klasse werd om de koppositie gestre den door Nestlé 4 en Restaurant Bow ling Venray. Die strijd werd overtui gend met 24 - 4 beslist in het voordeel van eerstgenoemd team, dat daarmee ook de leidende positie overman van de Bowlingreserves. Rivez Assuran tiën blijft het goed doen. Nu werd Heveco met 17-11 bedwongen en de derde plaats behouden. Nestlé 3 ver liet de laatste plaats ten koste van Footlocker, dat in een rechtstreeks duel met liefst 26 - 2 werd verslagen op jj ïeul am bt Hef rist nj, •ffent 1 nedi 7-8.1 Jigoï q :n ini >loe| om 1. T< laatj. inei en v< 'eelkl Tint) ASS; -s (al# i n Lint e str) wamt 5 dof fouty Ie wd anten et ten rikx leslii 4 I korfl ide 5 wel en li :n hi e he :t ka 1 Richard, Paula en Lars jeugdkampioe nen Afgelopen week werdén de Venrayse Jeugdkampioenschappen gespeeld in drie verschillende leeftijdsklassen. Bij de Pupillen (tot 13 jaar) was her Richard Addae, die na de vier regulie re voorrondegames op kop nestelde met een pinfall van 593, op de voet gevolgd door Stef Billekens (580) en de verrassend goed spelende Chris de Mulder (542). Kevin Litjens (527), Niels de la Roy (511) en "rookie" Ralph Oosterwijk (405) waren de overige finalisten na de vier reguliere ronden. In de vier finalegames wist Stef Billekens zijn kleine achterstand niet te overbruggen, waardoor Richard Addae zich voor het eerste Pupillenkampioen mocht noemen niet 1177 pinfall (147 gemiddeld). Stef Billekens werd tweede met 1160 pins. Chris de Mulder was na zijn prima eerste finalegame (154) het spoor bijster en moest Kevin Litjens voor laten gaan, zodat het Kevin (1053) het brons voor zich opeiste en Chris genoegen moest nemen met de vierde plaats met 1007 pins. Niels bleef vijfde met 982. Ralph zal ondanks zijn mindere finalegames toch niet ontevreden terugkijken op zijn eerste finale. Stef Billekens scoor de met 166 de hoogste pupillengame. Bij de Aspiranten (tot 17 jaar) stond de uitstekende bowlende Paula Jan sen (724 pins 181 gemiddeld) al na de voorronde (vier games) een straat lengte voor op Eric Minten (647), de eveneens goed spelende Lisa Jansen (627), Luke Verhoeven (591), Rob bert Jansen (523) en Patricia Camps (507) als overige finalisten. In de fina le begon Lisa met een 207-game, zodat de spanning flink werd opge voerd. Paula kwam niet verder dan 146 en Eric sloot zijn eerste game af met 164. Hierna herpakte Paula zich en kwam haar verdiende Aspirantenti- tel niet meer in gevaar. Met 1373 pin fall (171 gemiddeld over acht games) werd Paula dan ook kampioene. Opmerkelijk was de bijzonder sterke opmars van de wat uit vorm lijkende Luke Verhoeven, die zich in de finale de sterkste toonde (182 gemiddeld), maai' samen de met score uit de voor ronde (1319) wel Lisa Jansen (1296) en Eric Minten (1266) wist te passe ren, maar niet de felbegeerde eerste plaats. Daarvoor was de opgelopen achterstand uit de voorronde te groot. Lisa Jansen (162 gemiddeld) speelde een sterk toernooi en kreeg daarvoor de bronzen plak als belo ning. Voor pechduivel Eric waren de druiven zuur met de vierde plek. Patricia Camps (1098) wist zich een plaatsje te verbeteren ten koste van Robbert Jansen (1059), die ten slotte als zesde eindigde. De hoogste game kwam op naam van Paula Jansen met een game van 213. Bij de Junioren werd verschrikkelijk goed gebowld Er vielen maar liefst 29 games boven de 200 te noteren. Lars Lenssen (1298 pins gem. 216) was in de single voorronde (6 games) ongenaakbaar en sloeg al een gat van 150 pins op de als tweede geklasseer de Tim van Houdt (1140) en de opmerkelijk sterk spelende Antoon Camps met 1102 pins. Nicky Claes sens (1074) stond op dat moment op de vierde en laatste finaleplaats. In de vier games doubles was Lars Lenssen opnieuw een klasse apart (844 pins) en scoorde als enige boven de 200 gemiddeld. De overige drie kandida ten ontliepen elkaar niet veel. Antoon Camps verbeterde en passant zijn PR en bracht dit op 247. In de finale speelde Nicky Claessens als een Phoenix, die uit de as herrezen was en pakte 149 pins terug op Lars met een serie van 1291 (215 gem.) met een game van 279 als hoogtepunt en verdrong daarmee de zeker niet slecht spelende Tim van Houdt (1146) naar de derde plaats. De zes finalegames van Lars (1142) waren ruim voldoende om nar het Kersttoer nooi ook het kampioenschap bij de Junioren in te palmen met 3284 pins (205,25 gemiddeld over 16 games). Tweede werd dus Nicky met 3127 en Tim van Houdt ten slotte derde met 3041. Antoon Camps mag met een gemiddelde van ruim 173 op een geslaagd kampioenschap terugkijken, maar moest zich toch tevreden stellen met de vierde plaats Bij de doubles ging te titel naar het duo Lars Lenssen Nicky Claessens (1606 pins). Tweede werd het dubbel Tim van Houdt /Jochem Magermans met 1442 en als derde eindigde Bram Snellen Antoon Camps met 1414 pinfall. Zaterdag a.s. wordt in Venray de vijfde speelronde van de Jeugd Trio League Limburg gespeeld. Alle teams dienen om 10.30 uur in de bowling aanwezig te zijn. Zondag a.s. wordt in Eindhoven de landelijke finale van de Jeugdsteden- ontmoeting gehouden. Zowel het Junioren en het Pupillenteam (als winnaars in Limburg), als het Aspiran tenteam (op basis van pinfall) wisten zich voor deze finale te plaatsen. De bijeenkomst in de bowling is om 8.45 uur. Nicky Claessens 3e in Amstel veen Op het B* toernooi van Amstel veen is Nicky Claessens in de Junio renklasse als derde geëindigd met een pinfall van 1641, nadat hij als eerste de finale was ingegaan met een score van 1069 pins (213,8 gemiddeld), In de finale moest hij winnaar Patrick Oranje (1690) en Michael Kok (1664) voor laten gaan. Zijn eindgemiddelde bedroeg 205,12 over acht games. Zijn hoogste game was 244. In dezelfde klasse wist Jochem Magermans ondanks zijn prima gemiddelde van 191 de finale niet te bereiken en bleef op de negen de plaats steken. tegt n do ePPe' iurt do*' vas 10-9 tij. V flarijl >bal tenu c( cksu dam om (5j Uitslagen Heidense Bossencross: In het kader van de LimBracross, is in Helden de Heidense Bossencross gehouden. Suzan Stevens en Julia Keijzers behaalde de eerste plaats in hun pupillencategorie, Bob Keijzers werd tweede bij de jongens A pupil len. Bij de recreanten, veroverde Katja Broers een fraaie tweede plaats op de korte cross en bewees daarmee dat zij weer op de weg terug is. Tijdens indoorwedstrijden in Gcmcrt behaal de Evi van Berlo een podiumplaats door als 2e te eindigen bij de meer kampen voor meisjes pupillen B. Bir- git van Merkestein behaalde een mooie vierde plaats op de meerkamp voor meisjes C De trainingen zijn als volgt: Pupillen Maandag zaal De Weert (geb 1993 en 1994)18.00-19.15; Woensdag zaal De Weert (1995-1998)18.00- 1900, Zaterdag (bos vanaf De Sprank) 11.00-12.15- C/D-juriiorën in overleg trainers: Maandag zaal De Weert (jun D) 18.00-19-15; Maandag baan jun C 19.00-20.30; donderdag (looptraining Carolus) 18.15-19.30 (technisch/Jasper) 19-00-20.30. AB junioren senioren: dinsdag 19.00- 20.30, donderdag 19.00-20.30, vrijdag (Overloon) 17.00-19.00, zondagoch tend: in overleg trainer. NSG-atleten: Donderdag zaal Raayland 18.00- 19-00. Lopersgroep/alle niveaus: dins dag 19.00, baantraining, donderdag (start atletiekbaan) 19.00 baan, bos of wegtraining. De baantrainingen wor den op de kunststofatletiekbaan gehouden. Telefoon tijdens trainin gen. 585522. informatie bij de trai ners of tel. 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel: 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray - Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 09.00-13.00. Wedstrijden: 29 en 30 januari: Venray Vlakwatercross. Afgelopen zondag werden in Hin gen de Limburgse kampioenschappen dressuur voor pony's verreden. In de klasse B kwamen meerdere ruiters en amazones uit de gemeente Venr&y aan de start. Na afloop van een mooie en span nende wedstrijd werd Liz Arts met Scooby van ruitervereniging St. Jan Merselo Limburgs kampioen. Ze reed een schitterende dressuurproef in de klasse DB. Haar resultaat werd door de jury beoordeeld met 175 en 179 punten. Nathalie Verkoeijen met Sha- don van Rijvereniging Ons Genot Leu nen behaalde een verdienstelijke vijf de plaats. Op bijgaande foto staan beide prijswinnaars: links Liz Arts met Scooby en rechts Nathalie Verkoeijen met Shadon. Atletiekvereniging Venray-Regio organiseert ook dit jaar weer de Vlak watercross voor jong en oud. Na het succes van afgelopen jaren, waarbij de cross een 2-daags evenement werd, gaat de vereniging door op deze ingeslagen weg. Zaterdag 29 januari zullen de scholieren van de gemeente Venray en de omliggende gemeenten in een aantrekkelijke loop, met veel feestelijke activiteiten, uitmaken wie zich de sterkste school- atleet/-atlete of sterkste school van de regio mag noemen. De scholieren loop staat voor zaterdag 29 januari gepland, vanaf 11.00 uur kun je al terecht. Rondom de cross zijn ver schillende activiteiten georganiseerd zoals: Polka de clown zal onder muzi kale begeleiding bij elke start de boel op z'n kop zetten. Een komisch duo komt overal opduiken en haalt de raarste stunten uit. Een gezamenlijke warming-up op swingende muziek. Voor elke deelnemer een lot voor de loterij met het rad van fortuin. En het belangrijkste: de spannende wedstrij den in de verschillende categorieën. De strijd om de eerste drie plaatsen, om de wisselbeker voor de grootste deelname door een school en om de Jo van Oers-memoriaal voor het beste schoolteam maken het geheel com pleet en spannend voor zowel de deelnemer als het publiek. Aanmel ding: AV Venray-Regio, Sportlaan 1 5801 AH Venray, of e-mail: info@av- venray.nl voor 22 januari. Inlever- adres: Niessenstraat 5 Venray. Zater dag 29 januari zullen de verstandelijk beperkten uit de gehele regio elkaar kunnen treffen in de unieke NSG- loop. De vereniging hoopt dat deze speciale groep mensen uit onze samenleving zich massaal zullen inschrijven voor deze loop. Het motto blijft: "Meedoen is belangrijker als winnen". RUN-ATB en DUATHLON tijdens Vlakwatercross. Gelet op het succes in 2004, start na afloop van de Scho lierenloop op zaterdag 29 januari om 14 30 uur weer een ATB- DUATHLON en RUN-ATB wedstrijd worden gehouden. De ATB-Duathlon is bes- termd voor de individuele sporter. De RUN-ATB is bestemd voor koppels 5.7 km lopen en 20 km fietsen. Aan melding e-mail: h.teunissen@tref.nl onder vermelding van naam, adres en woonplaats of op wedstrijddag tot 14.00 uur. Info: www.geocities.com/ twenray. Op zondag 30 januari star ten de verschillende RABOBANK- lopen en de KNAU-wedstrijden. Om 10.30 start korte cross over 4 km en om 11.00 uur de lange cross over 8 km. Vanaf 12.00 uur starten de diver se jeugdlopen. Alle lopen starten nabij de blokhut van Jong Nederland aan de Kempweg te Venray. Voorinschrijven, voor de verschil lende lopen, kan tot 22 januari. Ook op de wedstrijddag is (na-)inschrij- ving mogelijk. Voor informatie of inschrijving: Sportlaan 1 of Niessen straat 5 Venray of bel 0478-582842 of 559609 of 589488. Emailadres: info@av-venray.nlZie ook website: www.av-venray.nl - - - - Dansvereniging De Peeldancers houdt voor het negende jaar een eigen danstoernooi en wel op zondag 23 januari in zalencentrum Roelanzia, Lovinckplein 2 in Ysselsteyn. Het toernooi begint om 10.00 uur. De ver eniging bestaat uit 32 dansende leden. De Peeldancers bestaan uit vijf groepen: Little Stars, Show Minioren o.l.v. Tineke Camps en Marja Clas sens; Silver Stars Garde Junioren o.l.v. Jolanda Poels; Magie Stars Show Juni oren o.l.v Peggy Mennen; Electric Stars Show Jeugd o.l.v Peggy Mennen en Dancing Stars Garde Hoofdklasse o.l.v. Jolanda Poels en Nancy Buise. Er zijn ook nog vier solisten; Linsey Xho- fleer, Kimberly Xhofleer, Marleen Alders en Loes Poels. Zij worden getraind door Jolanda Poels en Nancy Buise. Vooral de nieuwe groep Magie Stars, bestaande uit dertien meiden, is een showgroep met een moderne dans. Iedereen is van harte welkom op het toernooi van De Peeldancers. Kom kijken, het is de moeite waard. Dansen is een leuke sport om te doen, maar ook om naai' te kijken. De volleybaldames van Set Up uit Meerlo hebben afgelopen weekend eervol verloren van koploper Energo. In sporthal 't Brugeind trokken de gasten na een spannende en hoog staande partij volleybal a^n het lang ste einde: 2-3. Set Up had vooraf weinig hoop op een goede uitslag gezien de stand op de ranglijst. Een stunt tegen de koplo per in de derde divisie lag voor de in de onderste regionen bivakkerende thuisploeg niet in de lijn van de ver wachtingen. In de eerste set leek het er dan ook op dat Energo met een makkelijke zege huiswaarts kon keren. Ondanks dat de set lange tijd gelijk opging, pakte Energo in de slotfase toch nog vrij eenvoudig de winst: 19- 25- Set Up putte moed uit de goede eerste set en nam in de tweede, ondersteund door een fanatiek meele vend publiek, zelfs brutaal de leiding. Met 25-23 werd de spannende tweede set binnengehaald en kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. In de derde set waren de rollen weer omge draaid. Set Up was aanvallend niet sterk genoeg om Energo onder druk te blijven zetten. De gasten pakten met 18-25 de set winst. Set Up toonde over veel veer kracht te bezitten en trok een span nende vierde set in een spannende slotfase naar zich toe: 25-23- In de beslissende vijfde set kwam de thuis ploeg al snel met 1-4 achter en kon daarna het tij niet meer keren. Met 11-15 pakte Energo de set en de winst in de wedstrijd. Voor Set Up resteer- j den twee puntjes. Trainer-coach Jan Brandsma was na afloop desondanks tevreden over de verrichtingen van de Meerlose volleybaldames: "We hebben de koploper in de derde divi- sie uitstekend partij gegeven. Dat j biedt volop perspectief voor de rest j van het seizoen. Zo spelend hoeven I we in ieder geval voor geen enkele ploeg bang te zijn." Afgelopen zondag boekten de handbalheren senioren van HV Manu al alweer de zevende zege op rij. In en tegen Brunssum werd een degelij ke 12-18 overwinning behaald. Na de openingstreffer door de gast heren, nam Manual direct het initia tief. Via snel balspel en aanvallend veel positiewisselingen te hanteren, werd er via Twan Hawinkels en Patrick van den Broek (2x) een voor sprong genomen. Het statische aan vallende spel van Brunssum kon de Venraynaren niet verontrusten, ges coord werd er door hen nauwelijks. Jo de Jonge en A-junior Martijn Schift te brachten, beide met twee treffers op rij, de score op 3-7 in Venrays voordeel. Vooral Schiftte toonde aan dat er bij de jeugd talent genoeg zit om het eerste team te gaan versterken in de komende jaren. Aangezien Brunssum geen vat kreeg op de gehanteerde speelwijze van Manual, werd deze de gehele eerste helft gehanteerd. Bennie Beekers twee maal en weer De Jonge en Van den Broek zorgden ervoor dat het een redelijk makkelijke eerste helft leek (6-12). De tweede helft had een for maliteit moeten zijn. Maar zoals vaker dit seizoen maakte Manual het zich zelf nog moeilijk. Het kostte maar liefst 16 minuten eer er doel getroffen werd door Beekers. De voorsprong was op dat moment al geslonken tot 10-13 Achtereenvolgens werden twee strafworpen gemist en zeven keer stond de doelman of paal en lat in de weg. Deze score was het zetje wat nodig was om de wedstrijd tot een goed einde te brengen. In de laat ste tien minuten was er geen vuiltje aan de lucht en werd de wedstrijd professioneel uitgespeeld. Verdedi gend werd er weinig meer weggege ven. Vooral Wouter Jansen, ook A- junior, liet zijn tegenstander keer op keer kansloos en was zelf in de break out ook nog doeltreffend. Uiteindelijk een eenvoudig zege waarmee de voorsprong op de ranglijst behouden blijft. Coach Arjan Boon was kort in zijn commentaar na afloop: "De twee punten zijn binnen en daar gaat het om. Toch wil ik even benadrukken dat ik uitermate tevreden ben over het spel van jongelingen Wouter en Martijn, die beiden een goede wed strijd gespeeld hebben." Topscorers Manual: De Jonge 4, Beekers 3, Van den Broek 3, Hawinkels 3- Wedstrijdzwemmen Uitslagen van de derde westrijd in de lste districtsklasse van de KNZB Competitie: 4x 25m schoolslag esta fette: Stan Gorree, Cyril Landstra, Geoff Ebskamp, Minke Janssen 1.24 50 lste pl 4x 50m wisselslag estafette: Inge Arts, Daniëlle de Pagter, Kimberly Teunis- sen.Lisa Dreesens 2.27.51 lste pl. 4x 100m wisselslag estafette: Kasper v Dijk, Jelmer v Dijk, Job v Duijnho- ven, Dion Dreesens 4.53 20 2e pl. 4x 100m vrije slag estafette: Renske Nielen, Lisa Dreesens, Kimberly Teu- nissen, Inge Arts 4.41.69 lste pl. 25m vlinderslag: Lisa Peeters 0.23.97 2e pl. Twan Harkx 0.30.44. 50m vlinderslag: Lisa Dreesens 0.33.38 lste pl. Kimberly Teunissen 0.36.42 2e pl. Daphne v. Gabain 0.40.13 3e pl Nina Smits 0.55.57. Dion DreesnescO.34.24 lste pi. Geoff Ebskamp 0.35.86 2e pl. Sjors Thomas sen 0.42.80. 50m schoolslag: Minke Janssen 0.46.97 3e pl. Cyril Landstra 0.48.43. Lori Leenen 0.50.02. FReddy Harks 0.52.06. Stan Gorree 0.44.33 lste pl. Alex Bos 0.46.83 2e pl. Hans Wester kamp 0.51.29. 200m schoolslag: Lisa Dreesnes 3.03.51 lste pl. Mariska Verstegen 3.21.18. Renske Nielen 3-24.24. Daniëlle d Pagter 3-36.75. Saskia v Dijk 3.48.47. Job v Duijnhoven 2.52.38 2e pl. Jelmer v Dijk 2.58.90 3e pl. Geoff Ebskamp 3-30-53- 50m rugslag: Lisa Peters 0.52.62 3e pl. Twan Harkx 0,56.15 100m rugslag: Inge Arts 1.17.61 lste pl. Renee Harkx 1 26.39 2e pl. Minke Janssen 1.26.55 lste pl. Tessa Quaed- vlieg 1.30.53. FReddy Harkx 1.33-03 2e pl. Lori Leenen 1.38.80 3e pl. Nina Smits 1.52.91. Kasper v Dijk 1.18.88 3e pl. Alec Ebskamp 1.22.50. Daan Kreijger 1.20 97. Stan Gorree 1.29.77 2e pl. Alex Bos 1.31.19 3e pl. Hans Westerkamp 1.38.08. Thijs Quaed- vlieg 1.3954. 200m rugslag: Inge Arts 2.43.20 lste pl. Renske Nielen 2.48.81 2e pl. Daphne v Gabain 3.20.03- Cyril Land stra 3-22.80. Job v Duijnhoven 2.40.98 3e pl. Alec Ebskamp 2.57.74. Sjors Thomassen 3.03.29. 50m vrije slag: Jnge Arts 0.32.11 lste pl. Kimberly Teunissen 0.32.33 2e pl. Daniëlle de Pagter 0.35.88. Daniëlle d Pagter 0.36.46. Kelly Stevens 0.44.16. Kelly Stevens 0.46.34. Andrea Nijssen 0.46.43. Andrea Nijssen 0.46.78. Dion Dreesens 0.30.94. Geoff Ebskamp 0.32.06 2e pl Rob Arts 0.32.90. Thijs Quaedvlieg 0.38.28. 100m vrije slag: Renee Harkx 1.13.43 2e pl. Mariska Verstegen 1.15.79. Sas kia v Dijk 1.21.57. Jelmer v Dijk 1.02.64 3e pl. Dion Dreesens 1.06.79. Rob Arts 1.14.43. Daan Kreijger 1.2364. 200m wisselsalg: Lisa Dreesens 2.45.13 lste pl. Kimberly Teunissen 3.02.70 2e pl. Tessa Quaedvlieg 3.10.77 3e pl. Jelmer v Dijk 2.33.50 lste pl. Kasper v Dijk 2.42.79 2e pi. Na een maand rust zijn de volley balheren van Rooyse VK goed van start gegaan in 2005. De Venrayse ploeg was met 4-0 enkele maatjes te groot voor Havoc 2 uit Haps. De eer ste twee sets was het een beetje de tegenstander uitproberen en vooral ook proberen zelf gevarieerd te spe len. Maar het belangrijkste was dat de heren weer lekker konden ballen en dat deden ze ook. In de derde set kwam nieuweling Tim Scham in het spel. Voor het eerst sinds lange tijd stond hij weer eens in competitiever band tussen de lijnen en hij had er zin in. Ook setupper Rob Schoeber werd gewisseld voor collega Pascal Rou- wette, voor wie deze wedstrijd uitste kend geschikt was om wat ervaring op te doen. Het maakte in elk geval niks uit want ook de derde set werd met winst binnen gehaald. In de vier- de set lieten onder anderen Tim en 1 Pascal zien dat ook zij met het team 2 mee kunnen draaien, zeker in deze wedstrijden waarin de tegenstander van het kaliber is dat je wel heel gek moet doen om geen vijf punten te 1 pakken. Deze vierde set sloten de Rooyse mannen ook af met ruime I winst: 25-9. Al met al geen geweldig goede wedstrijd om naar terug te kij ken. Goed geconcentreerd en dege- i lijk volleybal werd er getoond, waar bij het vuur nooit echt hoefde op te 1 laaien. Wellicht dat de volleyballers komende zaterdag in Berlicum weder om vijf punten kunnen pakken, dat zou dan de zesde keer zijn dit sei zoen. De setstanden waren 25-14, 25- 20, 25-12 en 25-9. De negende speeldag van de indoor- competitie leverde een verrassing op bij de dames. Miet Clevers sleepte de dagprijs in de wacht met een score, die gelijk was aan de score van het winnende duo bij de heren Huub Straatman en Gerrit Vermeulen, namelijk 55 slagen. Zij klom daarmee drie plaatsen in het algemene klasse ment en bivakkeert nu op de achtste plaats. Achter Miet Clevers pakte lijs- taanvoerster Riet Lemmens met 59 slagen de tweede plaats. De derde plek was voor Annie Litjens met 65 slagen. In het damesklassement staat Fieke van Ham met een verbetering 5,22 nog steeds als tweede geklas seerd achter Riet Lemmens (9,10 Miet Clevers kroop door haar zege iets naar Fieke van Ham toe, maar blijft derde met 2,73 Bij de heren werd de opnieuw sterk spelende Jan Litjens tweede met 56 slagen. Jan Engels en Harrie Lenssen deelden met 58 slagen de derde plaats. Het klasse ment bij de heren: Jan van Dijk leidt met een verbetering van 9,22 Ach ter de koploper verwisselden Huub Straatman (4,55 en Gerrit Vermeu len (4,35 van plaats en staan ach tereenvolgens tweede en derde. In het algemene klassement heeft Jan 1 van Dijk de tot nu toe kleinste voor- sprong (0,12 van dit seizoen ten r opzichte van de naaste concurrentie, te weten Riet Lemmens en Fieke van Ham, die met de tweede en derde plek op het vinkentouw zitten. Don- derdag wordt de jaarvergadering gehouden en wel in Zaal Back in Time in Oostrum. De aanvang is om 20.00 uur. Naar aanleiding van de recente watersnoodramp in Azië wordt een sponsorloop georganiseerd voor de slachtoffers. Deze sponsorloop start in Apeldoorn en eindigt in Maastricht en Pieterburen en zal worden gehouden op zaterdag 22 januari en zondag 23 januari. Het is de bedoeling om zoveel mogelijk geld voor de slachtoffers in Azië op te halen. Om dit te realiseren wordt gehoopt dat veel sporters van verschillende disciplines en niveau bereid zijn een deel, bijvoorbeeld 10 km, van de totaal ca 400 km te ren nen. Sporters dienen in hun eigen cir cuit een sponsoring voor deze loop te regelen, bijvoorbeeld familie, vrien den, verenigingen, bedrijven enz. Het binnengekomen geld zal worden over gemaakt naar giro 555. Venray is een etappeplaats in deze estafetteloop en Atletiekvereniging Venray-Regio heeft zich bereid verklaard om mee te hel- pen bij de organisatie. Op zondag 23 januari om 08.00 uur start het tweede J gedeelte van de etappe die loopt naar i Maastricht. Het betreft de etappe Ven- ray-Leunen-Horst. Daartoe zal de atle- tiekaccommodatie, gelegen Sportlaan 1, sportpark De Wieën geopend zijn vanaf 07.30 uur. Het is de bedoeling dat sporters zelf zorgen voor vervoer naar startpunt en van het eindpunt van de etappe. Er wordt gezorgd voor sportdrank en voor begeleiding van de deelnemers. Nadere informatie kan worden verkregen: www.sporters- voorazie.nl of via info@av-venray.nl AV Venray-Regio hoopt veel sporters en sportsters te mogen begroeten op zondag 23 januari om 08.00 uur op de atletiekbaan Venray.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 19