eunen wint errassend ndoortoernooi Negende uitverlies VF OTTO lake Valley kijkt weer iomhoog Oranje Wit na rust op dreef es De Peelkorf simpel langs de Klimroos HVC met de schrik vrij Uitslag kleurwedstrijd Nipte zege korfbaldames Merselo Erica weer maatjes te groot voor SVO Korfbalsters SVOC'01 verslaan HBSV ur Jan Poels verlaat Geldrop Programma zaalvoetbal Ksa S Venray inalfa PEEL EN MAAS Donderdag 13 januari 2005 - Pagina 21 leter Weert Derdeklasser Leunen is afgelopen zondag de verrassende winnaar geworden van het indoortoernooi in Tenniscentre De Maaskant in Bergen. De oranjehemden van de scheidende trainer Noud Jansen wonnen in de serie A-finale van het organiserende Volharding met liefst 4-1. Grote man bij Leunen was Freek Thoone, die eer der in het pouleduel tegen Volhar ding gespaard werd (de uitslag was toen precies andersom, red.), en daar door als een van de weinige spelers nog een fitte indruk maakte in de eindstrijd. Volharding -dat alle duels tot de finale overtuigend won, met topscorer Zafer Akbal (hij trof zes maal doel> kwam in de eindstrijd nog wel op voorsprong door Patrick van Kempen, maar onder aanvoering van Thoone pakte Leunen uiteindelijk nog een ruime overwinning. Buiten Leunen was Volharding Al de grote smaakmaker van de serie A. Het team van de scheidende coach Math Aerts (hij traint volgend seizoen het standaardteam van ZSV uit Zeil- berg, red.) verving op het laatste moment SSS'18 uit Overloon en deed dat met verve door als derde te eindi gen. De junioren wonnen al hun pou lewedstrijden tegen de seniorenteams en met name de 6-2 tegen Venray met prachtig veldspel was een regelrechte sensatie. Met Venray is meteen de grootste tegenvaller van het toernooi genoemd. De trotse koploper van de tweede klasse H werd zelfs laatste in haar poule. Titelverdediger derdeklas ser Wittenhorst kwam eveneens niet door de groepsfase heen. Montag- nards uit Bergen degradeerde naar de serie B. Zaterdag behaalde Venray 2 de titel in de serie B door in de finale met 2-1 te winnen van vijfdeklasser Juliana'18 uit Mill. Aangezien Venray 2 niet kan promoveren komt Juliana -dat voor het eerst deelnam- volgend jaar uit in de serie A. Een mooie prestatie van het team van oud-Volhardingspeler en -trainer Tonnie Theunissen. De Volharding-reserves wonnen de strijd om de derde en vierde plaats van zesdeklasser Wanssum met 4-2. Het team van trainer Wiel Franssen - die zijn contract onlangs met een jaar verlengde- leek hard op weg naar de toernooizege door drie meer dan overtuigende zeges in de poulewed strijden, maar liet zich in de halve finale verrassen door nieuwkomer Juliana. TVF OTTO kon het maandag- »nd niet bolwerken tegen Roer- ialen/Alfass. In de sporthal in lelick leed de Venrayse zaalvoet- lalhoofdklasser de negende uit- tederlaag op rij: 8-2. Door dit ver lies passeerde Roerdalen/Alfass Het verhaal wordt eentonig. Alle 3 zestien punten die TVF OTTO tot nu toe vergaarde werden behaald in 9 sporthal De Wetteling. Buitenshuis 9 staat de teller nog altijd op nul. Maan- 9 dagavond was coach Jos van Gerven 9 verhinderd. Hij werd vervangen door 9 Danny Fasen die als speler geschorst 9 is. "Uit spelen we gewoon een paar 9 klassen minder dan thuis. We weten 9 echt niet waar dat aanligt. De sfeer is perfect en iedereen gaat ervoor. We l7!ff wilden de knappe zege van een week eerder een goed vervolg geven. Maar 49 opnieuw gingen we de boot in. Het gebeurt gewoon. Misschien moeten [22 we eens psycholoog inschakelen", suggereert Fasen. 149 In de eerste tien minuten ging de 35 j wedstrijd nog gelijk op, Na de 1-0 ver- 24 hoogde de thuisploeg de druk en ver dubbelde na een kwartier de score: 2- 0. Vlak voor rust kreeg Hicham Hlimi een gele kaart vanwege praten tegen de scheidsrechter. Roerdalen/Alfass profiteerde van de overtalsituatie: 3-0. Op slag van rust werd het zelfs 4-0 en was de wedstrijd al grotendeels beslist. Na de hervatting waren de rol len omgedraaid. De Venraynaren kozen voor de aanval en zetten de tegenstander onder druk. In tegen stelling tot de eerste helft kreeg TVF OTTO nu ook goede kansen. Maar de Roermondse thuisploeg wist uit twee gevaarlijke counters de voorsprong op te schroeven tot 6-0. Hafid Azarfa- ne kreeg nog geel na een overtreding maar deze tijdstraf bleef zonder nade lige gevolgen. Pas zes minuten voor tijd kon TVF OTTO iets terugdoen. Stephan Sijbers scoorde de 6-1. Een minuut later bracht Hafid Azarfane de stand op 6-2. Verder zouden de Venraynaren niet meer komen. In de slotfase voerde Roerdalen/Alfass de score op naar een geflatteerde 8-2 overwinning. Komende maandag ontvangt TVF OTTO koploper Altweerterheide in sporthal De Wetteling. Stand hoofdklasse Altweerterheide 16-33 De Sjötter 16-33 Amicitia 16-29 ZW Jaffa 16-29 't Kesjotje 16-29 FCH/Decora H. 2 16-27 Fermonia Boys 2 16-27 ZW Rood Wit 16-23 Roerdalen/Alfass 16-20 H77/le Village 16-19 TVF OTTO 16-18 AJ Deume 16-17 ZV Eijsden 16-10 ZVB Graus Bouw 16-4 e-mail: redactie® vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Aan het einde van dit seizoen ver laat Jan Poels hoofdklasser Geldrop. De 39-jarige Venrayse trainer heeft er dan vijf seizoenen bij Geldrop opzit ten. In het eerste jaar degradeerde hij uit de hoofdklasse om vorig seizoen met vlag en wimpel kampioen te wor den in de eerste klasse en zo het ver loren gegane terrein goed te maken. Op dit moment neemt Geldrop in de hoofdklasse een fraaie derde plaats in. Er zijn zelfs nog volop titelkansen voor de scheidende trainer. Deson danks komt er een einde aan de samenwerking. "Het bestuur van Gel drop heeft besloten dat er een frisse wind moet gaan waaien. Bovendien is het de bedoeling dat de hoofdtrainer zich vanaf volgend seizoen meer gaat bezighouden met het Masterplan voor de jeugd. Daarvoor ontbreekt me echter de tijd." Poels vindt het jammer dat hij Geldrop, evenals zijn assistent Rob Meulendijks, gaat verla ten. Over wat hij volgend seizoen gaat doen, is nog niets zeker: "Er zijn wat contacten, maar nog niks con creets. Mijn ambities liggen bij een andere hoofdklasser, maar daar is de spoeüng dun. Het is best ook moge lijk dat ik een jaartje niks doe. Ik heb bij Geldrop in ieder geval een hele mooie periode achter de rug." Vrijdag 14 januari Sporthal De Wetteling 20.43 HVC/Verstraaten-OS/AJwako 21.45 HVC/Verstr.2-Fermonia B.3 22.45 TVF OTTO 4-MZV/De Ruif 2 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de TijdLakeValley 3 21.00 ZW Leunen2-Beringe 3 Sporthal Meerlo 20.00 ZWMari-GFC Zaterdag 15 januari Sporthal De Weert 16.00 OBR-ZV/Serum 5 17.00 TVF OTTO 5-HVCTaxi Verstr. 5 18.00 ZW Leunen-OTTO (dames) 19 00 Venrode-ZV/Serum 2 20.00 Gallus/Café de Tijd 4-Meerlo Maandag 17 januari Sporthal De Wetteling 20.30 TVF OTTO-Altweerterheide 21.30 TVF OTTO 2-ZVCO Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-MZV/De Ruif 21.30 Lake Valley 5-Gallus/de Tijd 3 22.30 Boca Juniors-Venrode Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-TVF OTTO 5 Dinsdag 18 januari Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley 4/Taxi Verstr. 3 Woensdag 19 januari Sporthal De Weert 19 00 HVC/ Verstr. 5-Kronenberg 2 WEHi BI 49 25 20 10 39 49' 69 75 69 100 155 155 49,95 39- 55 35 Lake Valley heeft een goede week achter de rug. Na de moeiza me 3-2 zege op Inter'80 werd drie dagen later Beringe simpel met 7- 0 aan de kant gezet. Door deze twee overwinningen doet de Ven rayse ploeg weer mee in de sub top van de eerste klasse A. ZW Leunen won eveneens van Berin- ge (4-3) maar moest het afleggen tegen De Gastronoom (3-6). ZW Leunen-Beringe 4-3 Het duel tussen ZW Leunen en Beringe zat lange tijd op slot. De bezoekers trokken zich massaal terug rond het eigen doelgebied. Voor het Leunse team was er bijna geen door komen aan. De eerste helft werd zon der doelpunten afgesloten. Beide doelmannen werden nauwelijks op de proef gesteld. Het enige echte gevaarlijke moment deed zich voor in de zevende minuut toen een schot van Barry Janssen via de keeper en de lat over het doel verdween. Ook na de pauze bleef ZW Leunen domineren zonder veel kansen te creëren. Geheel tegen de verhouding nam Beringe een 0-1 voorsprong. De wedstrijd was nu opengebroken en binnen een minuut had de Leunse ploeg de schade weer hersteld. Op aangeven van Barry Janssen schoot Edwin Berden de 1-1 gelijkmaker bin nen. Beringe bleef via counters drei gend en wist opnieuw de leiding te nemen: 1-2. Bas Claassens trof de paal maar wist uit de rebound toch het doel te vinden: 2-2. Voor de derde keer nam het Beringse team een voorsprong: 2- 3. Die stand stond twee minuten voor tijd nog steeds op het scorebord. ZW Leunen zette toen een succesvol slot- offensief in. Freek Thoone veroverde de bal, ging een een-twee aan met Bas Claassens en scoorde de 3-3 gelijkma ker. De thuisploeg rook de overwin ning en sloeg op de valreep toe. Keeper Gijs Jeuken bereikte Freek Thoone die zich knap van zijn tegen stander ontdeed en de bal hard in de kruising joeg: 4-3- In de blessuretijd kreeg Marco Berden nog de gele kaart nadat hij een tegenstander vlak buiten het doelgebied neerhaalde. De vrije trap, het allerlaatste moment van de wedstrijd, werd een prooi voor Gijs Jeuken waardoor ZW Leunen een benauwde maar gezien het spelbeeld verdiende zege uit het vuur sleepte. Lake Valley-Inter'80 3-2 Lake Valley had vrijdagavond zijn handen meer dan vol aan middenmo ter Inter'80. De Venrayse subtopper boekte uiteindelijk een zwaarbevoch ten 3-2 overwinning na twee keer op achterstand te zijn gezet. Al in de derde minuut openden de bezoekers uit Tegelen de score: 0-1 .De Venrayse ploeg kwam vrij snel langszij. Lennard Jansen ontdeed zich handig van zijn opponent en schoot de 1-1 gelijkma ker binnen. Lake Valley verzuimde daarna een voorsprong te nemen. Ronny Spruit raakte de paal evenals later in de eer ste helft Lennard Jansen die ook meerdere kansen onbenut liet. Inter'80 sprong zorgvuldiger met de mogelijkheden om en wist na na een kwartier een 1-2 voorsprong te nemen. In de tweede helft had Lake Valley een duidelijk overwicht. Ronny Spruit trok de stand weer gelijk: 2-2. Vlak daarna schoot Spruit op de paal en trof Lennard Jansen in de rebound de lat. Ook Inter'80 kreeg enkele kansen maar doelmao. Patrick Bergs voor kwam een nieuwe achterstand. Zeven minuten voor het einde viel de beslis sing. Na een goede actie over de lin kerkant trok Daniël Wijnands de bal voor. De inlopende Lennard Jansen was iets eerder bij de bal dan de Reu- verse goalie Ron Reijnders (ex-HVC) en de Venrayse topscorer liet 3-2 aan tekenen. In de spannende slotfase bleef Lake Valley overeind. In de laat ste minuut kregen de Tegelenaren nog een dikke kans maar de bal ver dween net naast het doel. Beringe-Lake Valley 0-7 Dei Venrayse eersteklasser boekte maandag in de sporthal van Pannin- gen de vierde zege op rij. Lake Valley is duidelijk op de weg terug na een mindere periode. Tegen Beringe werd ook een hoger niveau gehaald dan in de voorgaande duels. De stug verdedigende thuisploeg wist tot hal verwege de eerste helft het Venrayse team van doelpunten af te houden. Het was Luciën Conjaerts die de wed strijd openbrak: 0-1. Pal voor rust bracht Niels Hermsen de stand op 0- 2. Na de pauze was Lake Valley heer en meester en met goed uitgespeelde aanvallen werd de score opgevoerd naar 0-7. Tussen de 33e en de 40e minuut scoorden de Venraynaren vier keer: Ronny Spruit, Tom van Stok- kem, Daniël Wijnands en Lennard Jan sen tilden de stand naar 0-6. Vijf minu ten voor tijd bepaalde Daniël Wijnands de einduitslag op 0-7. "We scoorden zeven perfecte doel punten", zei coach Jeroen van Stok- kem. "Beringe had niets in te bren gen. Het begint bij ons weer te lopen nu de meeste geblesseerden weer terug zijn. We waren heel scherp en speelden goed voetbal. We moeten onze aspiraties wel iets naar beneden bijstellen. We hopen nog de nacom- petitie te kunnen halen." Gastronoom-ZW Leunen 6-3 Middenmoter ZW Leunen hoefde maandag niet onder te doen voor de nummer twee De Gastronoom. Toch liepen de Leunse zaalvoetballers tegen een 6-3 nederlaag aan. De mees te tegendoelpunten ontstonden door de opkomende Gastronoom-doelman waar ZW Leunen onvoldoende ant woord ophad. De thuisploeg nam met de 1-0 de leiding waarna Edwin Berden de 1-1 gelijkmaker binnenschoot. Al vrij snel in de eerste helft werd het 2-1 wat tevens de ruststand was. De Gastro noom trof nog de lat terwijl Edwin Berden zijn schot op de paal zag belanden. Vlak na rust kwam de Leunse ploeg op gelijke hoogte. Op aangeven van Edwin Berden scoorde André Peeters de 2-2. Daarna trok De Gastronoom de wedstrijd naar zich toe. De thuisploeg strafte balverlies goed af en wist met de meevoetballende keeper steeds een vrije man te vinden. Ook profi teerde het team uit Neer van een overtalsituatie toen Edwin Berden na een overtreding de gele kaart kreeg. Zo keek ZW Leunen, dat nog een man-meer-situatie onbenut liet, tegen een 6-2 achterstand aan. Vlak voor het einde bepaalde Rob Willems de eindstand op 6-3. Stand eerste klasse A Haelen 15-38 De Gastronoom 16-35 Lake Valley 17-34 Reuver 15-31 HVC/Taxi Verstr. 2 15-29 Altweerterheide 2 15-24 ZW Leunen 17-23 Fermonia Boys 3 15-22 Inter'80 15-20 DOMU 15-18 Amicitia 2 15-18 Beringe 16-13 Roerdalen/Alfass 2 15-4 'tHaofke 15-3 hoofdsponsor^- official dealer (kledingsponsor) Jeugd Zaterdag 15 jan.: UDI '19 A1 -Venray A1 (c.) V. 13.00 Venray A2-Bavos Al a. 15.00 Olympia' 18 A2-Venray A3 V. 13.30 Mierlo Hout Bl-Venray BI V. 12.30 Venray B2-Melderslo BI a. 1315 MVC'19 Bl-Venray B3 V. 13.30 Venray B4-Sparta'18 B2 a 14.45 Bavos Bl-Venray B5 V. 12.00 ZSV Cl-Venray Cl 'V. 11.30 L Venray C2-Bavos Cl a. 13.15 Fortis Bank Venray -Mannheime Group. Venlo. Verzuimmanagement Venray C3-Ysselsteyn Cl a. 13-15 Meterik Cl-Venray C4 v. 12.30 Venray C5-SV Meerlo Cl a. 14.45 Venray C6-SVOC01 Cl all .45 Venray C7-Meterik C2 a. 11.45 Sparta'18 CM-VenrayC9M v. 13.00 Volharding Dl-Venray Dl v. 10.45 Senioren: 16 jan.: Olympia 2-Venray 6 RKHW-Venray 1 11.30 14.00 oefenw. van der Putt Advocaten, V 18 jan.: Venray 1-Eijsden 1 20.00 oefenw. 21 jan.: Venray 2-Panningen 2 Beker 11.00 Reuver 3-Venray 3 10.30 comp. RKDEV 3-Venray 8 11.00 comp. Wittenh. 8-Venray 9 9.30 comp. Sen. Dames 23 jan.: Venray 3-Oostrum 1 9.30 comp. RKDEV 1 -Venray 1 beker 11.00 Zondag 16 januari 2005: Zaalvoetbal VvGI 09.00 -10.30 uur 10.30-12.00 uur 12.00-13.30 uur 13.30- 15.00 uur D7+D8 D5+D6 D3+D4 C9m Donderdag 20 januari 2005: Foto-dierentocht 18.00 - 20.00 uur El t/m E12 E13m Spelers krijgen een brief via de leider zorg dat je als dier verkleedt bent! Vrijdag 21 januari 2005: "Zoek de schat tocht" 18.00 - uur Dl t/m D8 en D9m Spektakel van het jaar dit mag je niet missen! De korfbalsters van Oranje Wit hebben een royale zege behaald op Lottum: 11-6. Voor de pauze hadden de korfbalsters nog moeite met het laaggeklasseerde Lottum (ruststand 5- 4), maar na de pauze was er voor de gasten geen houden meer aan. Lot tum opende de wedstrijd meteen ver rassend doelpunt via een doorloop bal. Oranje Wit werd door de openingstreffer meteen wakker geschut. Na dit doelpunt werden ze herin nerd aan de afgelopen wedstrijden, waarin telkens achter de feiten werd aangelopen. Annelie Reintjes reageer de echter direct met een ver afstand schot: 1-1. Het andere vak kreeg nu de kans om de voorsprong te pakken. De aanval draaide lekker en kregen genoeg kansen. Marloes v. Dijck maakte eerst een mooi afstandschot en scoorde hierna nog een heel knap pe doorloopbal met één hand: 3-1. De dames uit Lottum toonden daarna over veerkracht te beschikken en kwamen via twee treffers kwamen ze op gelijke hoogte: 3-3 Hierna ging het duel gelijk op en de ploegen waren aan elkaar gewaagd. Allebei kregen ze veel kansen, maar Oranje Wit wist als eerste weer te scoren. Inge Smits scoorde met een mooi afstandschot 4-3. Lottum reageerde hier weer meteen op en maakte 4-4. Er waren nog een paar minuten te gaan voor rust. Annelie Reintjes wilde toch met een voorsprong de kleedlokalen ingaan. Ze scoorde van uit een afstandschot de 5-4 voor de thuisploeg. De tweede helft begon goed voor Oranje Wit. Caroline Michels maakte meteen een heel belangrijk doelpunt met een afstandschot. Nu mocht het andere vak de voorsprong uitbreiden en dat gebeurde ook via Inge Smits. Ze kreeg een strafworp mee en Petra v.d. Haghen legde die er zonder moei te in: 7-4. Lottum wist daarna de ach terstand terug te brengen tot twee treffers. Oranje Wit was in het twee de bedrijf echter sterker en via Linda Houben, zij benutte een klein kansje achter de korf, kwam de thuisploeg op 8-5. Nog een keer kwam Lottum terug tot twee treffers, maar het slot akkoord was helemaal voor Oranje Wit. Rian Derikx scoorde via een afstandsschot 9-6, waarna Petra v.d. Haghen uit een strafworp en Annelie Reintjes met een doorloopbal de eind stand op 11-6 bepaalden. Na twee weken rust wonnen de korfbalsters van De Peelkorf afgelo pen zondag eenvoudig van de Klim roos in Hapert: 5-10. Beide ploegen waren in de eerste helft aan elkaar gewaagd en hielden de score in even wicht. Toch wist de Peelkorf meer kansen te creëeren, maar verzuimde in de afwerking. Klimroos daarente gen benutte elke kans optimaal en hield de aansluiting. De Peelkorf kon met een 5-6 voor sprong de rust ingaan. Na de pauze liet de Peelkorf verzorgder korfbal zien en leek geconcentreerder te werk te gaan. Klimroos kwam er hele maal niet meer aan te pas en wisten zelfs niet meer tot scoren te komen. De Ysselsteynse dames konden de voorsprong vergroten naar 5-8 en had de kans Klimroos met grote cijfers te verslaan. Dit scenario kon niet tot uit voering worden gebracht maar de Peelkorf wist wel geflatteerd met 5-10 de overwinning binnen te halen. Voor de Peelkorf scoorden: Mayke van Ass, Tineke Vergeldt, Sandra Smits (allen 2x), Marianne Potten, Evelien Arts, Nicole Tielen en Esther v.d. Pas. Zaalvoetbalvereniging HVC/Taxi Verstraaten heeft de uitwedstrijd tegen FC Niumaga 2 uit Wychen, de nummer laatst uit de Eerste Divisie B, winnend weten af te sluiten. Na een 0-0 rust stand werd het uiteindelijk 1-3 voor HVC. Gemakkelijk was het zeker niet, gezien het feit dat 30 seconden voor dat de officiële tijd verstreken was, de stand nog steeds in evenwicht was: 1- 1. In de laatste seconden van de wed strijd werd er nog twee maal gescoord zodat de eindstand uiteindelijk 1-3 werd. Gedurende de gehele wedstrijd kon HVC niet echt een vuist maken tegen de stugge tegenstander, die van uit een zeer gesloten verdediging speelde. Voeg daarbij het feit dat enke le spelers niet hun gewenste niveau haalden en de kansen die HVC zich creeerde niet werden verzilverd. Kort voor rust kreeg een speler van HVC een twee minuten straf. Dat leverde direct na rust de 1-0 voor de thuis ploeg op. Daarna kreeg HVC nog meer overwicht, maar de echte scherpte ontbrak deze wedstrijd. Acht minuten voor tijd viel dan toch de gelijkmaker. Een voorzet werd in het strafschopge bied door een speler van Niumage met de hand gespeeld waarop de scheids rechter een penalty toekende aan HVC Deze werd door Ruud Brands feilloos genomen: 1-1. In de laatste minuten nam HVC nog meer risico om de winst te pakken; doelman Raymond Janssen werd vervangen door een extra veldspeler, Fred Jeuken. Dit leverde echter niet het gewenste resul taat. Twee minuten voor tijd werd dit dan ook weer terug gedraaid. In de laatste minuur kreeg HVC net buiten het strafschopgebied een vrije trap die wederom door Ruud Brans onberispe lijk werd ingeschoten: 1-2. Daarna pro beerde de thuisploeg nog een slot- offensief, maar dit resulteerde uiteindelijk via een snel uitgespeelde counter tot 1-3 via Said Yahia. Door dit resultaat blijft HVC/Taxi Verstraaten bovenaan staan in de eerste divisie B met drie verliespunten minder dan de nummer twee, Malabata. Vrijdag om 20.45 uur speelt HVC in sporthal de Wetteling tegen nummer drie van de stand, OS/Alwako uit Valkenswaard. Zaalvoetbalvereninging Gallus/Café de tijd heeft ook dit jaar kerstbomen verkocht om de clubkas te spekken. Iedereen die een kerstboom kocht, mocht aan een kleurwedstrijd mee doen. Vorig jaar kregen alle kinderen een prijs die aan de kleurwedstrijd deelnamen. Omdat er deze keer veel inzendingen waren moeten zij zich dit jaar beperken met negen prijzen ver deeld in drie leeftijdscategorieën. Win naars leeftijdscategorie 1 t/m 3 jaar: 1 Glenn Duijf (3 jaar) 2. Peun Vollenberg (3 jaar) 3- Eva Laurensse (2 jaar). Win naars leeftijdscategorie 4 t/m 6 jaar 1 Bas Creemers (6 jaar) 2. Mark Steeghs (5 jaar) 3- Sofie Jeuken (5 jaar). Win naars leeftijdscategorie 7 t/m 10 jaar 1. Nicky Teunissen (9 jaar) 2. Maarten Steeghs (7 jaar) 3- Sanne Creemers (8 jaar). Via loting zijn nog eens vijf troostprijzen toegewezen aan Kelly Baarslag, Jesse Willems, Silke Verblakt, Rens Franssen en Vince van der Cruij- sen. Alle prijzen worden komende vrij dag naar de prijswinnaars gebracht. In een tot de laatste minuut span nende korfbalwedstrijd heeft SVOC'01 een nipte zege behaald in de uitwedstrijd tegen HBSV: 2-3. Na een aantal mooie kansen was het Anke Wennekers die de score opende voor SVOC'01 en de brilstand van het sco rebord liet verdwijnen. Zij wist door middel van een afstandschot haar ploeg op voorsprong te brengen. De verdediging was volop aan het storen om onze aanval tot scoren te laten brengen. Alle zeilen werden bijgezet, maar helaas resulteerde dit,niet in een doel punt. Totdat Anke Wennekers net voor rust wederom het gaatje wist te vinden en de voorsprong verdubbel de. HBSV klampte meteen aan, waar door het nog voor de pauze 2-1 werd. Nu was het aan het andere aanvalsvak om te scoren. Helaas bleken zij ook veel moeite te hebben om de bal door de korf te boren. Er werd goed gespeeld, maar kansen werden niet benut. Vele speelminuten later was het dan toch Ellen Geerets die via een afstandschot de 3-1 achter haar naam zette. Opnieuw kwam HBSV direct met een tegendoelpunt, waar door SVOC'01 zenuwslopende laatste minuten beleefden. De scheidsrech ter besloot deze thriller met het ver lossende fluitsignaal, waardoor SVOC'01 wederom met de volle buit huiswaarts kon keren. De eerste wedstrijd van het nieuwe jaar wonnen de korfbaldames van Merselo uit tegen de Merels 2 nipt: 5- 6. Deze tegenstander in de 2e klasse van de binnencompetitie hadden de senioren van Merselo niet eerder ont moet. De Merels begonnen meteen middels een hoog baltempo aan de wedstrijd. Dit resulteerde binnen een minuut al in een 1-0 achterstand die meteen werd weggewerkt door een mooi afstandsschot van Yvonne Kop- pes. Tot aan rust gingen de teams gelijk op. Merselo leed vaak onnodig balverlies doordat ballen niet goed werden afgevangen. Hierdoor kregen de Merels meer tijd voor de aanval. Mede hierdoor was de stand net na rust dan ook 4-4. Het spel werd hier na niet echt beter. Gelukkig wist Anja van Dijck vijf minuten voor tijd nog te scoren uit een doorloopbal. Met deze nipte overwinning (5-6) blijft Merselo voorlopig koploper in de 2e klasse van de binnencompetitie. Al met al geen wedstrijd om nog lang over na te praten. De doelpunten kwamen op naam van Anja van Dijck (2x), Sanne van Els, Diana van der Duyn en Ellen van Dijck en Yvonne Koppes. De korfbalsters van SVO uit Oos trum hebben dit weekeinde wederom verloren van Erica uit Horst-America. In de veldcompetitie liep deze ont moeting uit op een 13-3 nederlaag voor de Oostrumse ploeg, die dit uiteraard graag recht wilde zetten. Toch viel er na het laatste fluitsignaal weer een nederlaag te noteren: 16-4. Erica speelde vanaf de eerste minuut zeer geconcentreerd en stond na twaalf minuten officiële speeltijd al met 5-0 voor. Oostrum ging technisch steeds beter spelen en dit liep in de 14e minuut uit op een mooie weg- trekbal waaruit Mieke Stam de eerste treffer voor Oostrum scoorde. Na dit PEEL EN MAAS een abonnement waard doelpunt was het voor de toe schouwers lang wachten op spekta kel. Pas in de 25ste minuut scoorde Erica weer, vrijwel direct gevolgd door een klassetreffer van Helga Cor- nelissen voor SVO. Vlak voor rust kreeg Mieke Stam een strafworp mee die doel miste. De rebound werd echter goed benut en zo kon Oostrum met een kleine achterstand van de pauze genieten: 6-3. Na de rust kwam Erica weer vol vertouwen het veld op en dat resulteerde al snel in een doelpun- tenregen. Een kwartier na aanvang van de tweede helft stond de ploeg uit Horst-America met 11-3 voor. Helga Cornelissen maakte nog een doelpunt voor Oostrum, maar de ach terstand was niet meer in te halen Na nog vijf doelpunten aan de kant van Erica klonk dan eindelijk de verlos sende zoemer voor Oostrum en wer den ze met een 16-4 nederlaag huis waarts gestuurd.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 20