Kerkelijke mededelingen Amnesty Venray bezoekt nieuwe moskee E Oude foto Weekend diensten KWF Kanker bestrijding Oud papier BEZORGEN? pe: ;r e geme bezv izeve Het jaarverslag van de stichting KWF Kankerbestrijding is vorige maand uitgeroepen tot het meest transparante jaarverslag van goede doelen. De prijs is ingesteld door de Donateursvereniging en het accoun tantsbureau PricewaterhouseCoop- ers. De prijs is ingesteld om charitatie ve organisaties te stimuleren een heldere financiële rapportage te publiceren. Esther Jacobs van de Donateursvereniging stelde bij de uit reiking: "Er zijn niet alleen mopperen de donateurs die informatie willen hebben, maar ook veel gevers die graag willen weten waaraan zij hun geld schenken." De voorzitter van de jury, Morris Tabaksblad, stelde dat in sommige verslagen een duidelijke toekomstverwachting ontbrak en dat de bestuursstructuur vaak onduidelijk was. Vol lof was hij echter over de rapportage van KWF Kankerbestrij ding. Hij omschreef de rapportage als helder, degelijk en goed leesbaar. Namens KWF kankerbestrijding nam Milou Halbesma de prijs in ontvangst. Hij was duidelijk verheugd met de prijs. "Deze prijs komt geheel onver wacht. Voor onze organisatie met 120 duizend vrijwilligers en 750 duizend donateurs is publieks vertrouwen van groot belang." In Venray hebben dit jaar ruim 150 vrijwilligers gecollecteerd voor KWF Kankerbestrijding. De opbrengst was 11.313,42 euro, ruim tien procent hoger dan in 2003. Dit is vooral te danken aan het feit dat meer collec tanten dan vorig jaar op pad geweest zijn. Desselke In verband met de feestdagen zal het oud papier in het Desselke, en dus ook de flat de Hoge Beek niet op vrijdag 31 maar op donderdag 30 december worden opgehaald. De container aan de Hubenhof is op de vrijdagen 24 en 31 december geopend. Hier kunt u het oud papier brengen ten bate van de st. Heil der Zieken die met de opbrengst mensen die dat nodig hebben een reis naar Lourdes kunnen aanbieden. Atletiekvereniging Venray- Regio AV Venray-Regio haalt op woens dag, 29 december oud papier op in de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, Groenewoltsepad, Kruis straat, St. Franciscuslaan, St. Antonius- straat, Paterslaan en de straten in Molenklef, Vlakwater, omgeving Werckenslaan, Aan den Dril e.o. Mer- seloseweg. Bewoners worden ver zocht uiterlijk 18.30 uur, oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Ook bestaat iedere zaterdag van 09.0-13 00 uur de gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercon tainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hóek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Nadere informatie: tel. 583529 of 582842. container De papiercontainer van Atletiekver eniging Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg, is extra geopend op vrijdag, 31 december van 09-00- 13-00 uur. Dit in de plaats van de openstelling op de zaterdagen 25 december en 1 januari, wanneer de container gesloten zal zijn. Vanaf zaterdag 8 januari 2005 is de contai ner weer iedere zaterdag geopend van 09 00-13 00 uur. Info: 583529 of 582842. Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Grote Kerk Deken H. Smeets, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Vrijdag: Kerstavond en Kerst nacht. 9.00 Geen H. Mis. 17.00 Kindje Wiegen. 19-00 Gezinsmis opgeluisterd door Bandelieren en Tomorrow People; voor Jo Ous ters; jrd. Teng Loonen; Loes Jan sen; ouders V. Dijck-Derckx en Henk v. Veghel. 21.00 Jongeren mis opgeluisterd door Tomorrow People; voor Mia Schillings-Geen- en. 23-00 Nachtmis opgeluisterd door het Groot Koor St. Petrus' Banden; voor overl. echtp. Johan en Marie Jonkers-Claessens en overl ouders en fam.; overl. ouders Trees en Vic Goumans- Sanders (coll.). Zaterdag: Kerstmis. 9.30 PI. Latijnse Hoogmis voor Janco Hoe- Ien; Johan Schwachöfer; fam. Pouwels-Maessen en kinderen; Pierre Bermans (coll.); Riek Bee- len-Beerkens; Harrie en Truus Messemaeckers; Ferdie Dobbela- er; Arnoldus en Theo Jacobs en Tonny Verbeme-Franssen. 11.00 PI. H. Mis opgeluisterd door ons Venray's Mannenkoor; voor Mathieu Coenen en overl. ouders; lev. en overl. leden van het Venray's Mannenkoor; Jo v. Oers; Jan en Annie Schwachöfer- Dijkmans, opa en Marian en Wim Driessen en overl. fam.; overl. fam. De vilder-Rutte; Jan Wikkers (coll.); Ab v. Roosmalen (coll.); Herm Schatorie (coll.); Harrie Janssen (goudsmidstr.); Jac queline Oudenhoven-Aarts; Pie- ter v. Lieshout en overl. fam. V. Lieshout-Ardts; fam. Coopmans-v. Kessel en overl. kinderen Zondag: 2e Kerstdag; H. Familie, Jezus, Maria en Jozef. 9.30 Geen H. Mis. 11.00 PI. H Mis opgeluis terd door MMSK St. Petrus'Ban- den. voor lev. en overl. leden van MMSK St. Petrus'Banden; jrd. Diena Verstraaten; jrd. Ine v. Kes- sel-Lamers; Lei Beterams. Anne- lies en fam. (coll.); Frans en Mies Stappers-Pouwels; Toon v. Grins- ven; Thei en Jeanne VuIIings; Jo Janssen; overl. ouders Flinsen- berg-Erkelens en zoon Piet; piet en Jo Willems-Tijssen; jrd. Teng Geurts en overl. fam.; Henny Fre- derix-Vink en overl. ouders Fre- derix-Wijnen; Wim v. Soest en overl. fam.; overl. van de fam. Hermanussen-Hendrix en de overl. van de fam. Verstraelen-v. Meijel; voor Pater Jan Peeters, Franeiseaan. overl. te Weert. Maandag: H. Johannes, apostel en evangelist. 9-00 H. Mis; een spe ciale intentie. Dinsdag: HH. Onnozele kinderen, martelaren. 9 00 H. Mis voor de naamloze kinderen voor wie het monument is opgericht; Antoon Lucassen, schoonzoon Luciën en kleinzoon Marcio. Woensdag: 5e Dag onder het oktaaf van Kerstmis. 9-00 H. Mis voor de overl. priesters uit het Dekenaat Venray. Donderdag: 9-00 H. Mis t.e.v. de H. Rita. Vrijdag: Oudjaar. 9-00 Geen H. Mis. 19.15 PL H. Mis voor Henk Smits; overl. ouders Janssen-Huij- bers en zoon Johan. Dienbeurten: vr 19.00: Mare, Naomi, Anne, Daan, Erwin, Milou, Marloes, Pleuni, Carlijn, Anouk, Adriaan, Martine; 21.00: Bas, Elianne, Leroy, Yannick, Wouter, Merel, Renske. Jo-Ann, Stef, Anouk, Harm; 23-00: Gerrit, Ties, Jacqueline, Job, Martijn, Marjoleine, Cas, Laurens, Judith, Suzanne, Niek, Andrea, za: zie lijst; zo 11.00: Andrea, Erwin, Renske, Anouk en Hamr Lectoren: za. 9-30: J. Truijen; 11.00: T. Verbeek. Vincent van Gogh Vrijdag: Kerstavond. 10.30 Kerst viering den Heuvel; voorganger: W. den Hartog. 18.30 Kerstvie ring Servatiuskapel; voorganger: G. van Loenen; lector: A. van Eijk en P. Wittenbols. 18.30 Kerstvie ring Vincentiuskapel; voorgan- De dagen voor kerst waren dit jaar extra donker. Na de moord op Theo van Gogh raakte de maatschappij overspannen. De brandstichting in de moskee in Helden en een verijdelde aanslag in Venray brachten de span ningen rond de moslimgemeenschap wel heel dichtbij. "Als Amnesty Ven ray wilden we op onze eigen manier de kou uit de lucht nemen en tegelij kertijd wat meer te weten komen over de Venrayse moslimgemeen schap", aldus Mare van der Sterren van de Venrayse afdeling van Amne sty International. "Zou het mogelijk zijn de nieuwe moskee in het Brukske te bezoeken? Een telefoontje gaf uit sluitsel. We waren van harte welkom. Niet alleen voor een bezoekje, maar ook voor een rondleiding door de moskee en een uitgebreide toelich ting op de islam. De Venrayse Amne- stygroep mocht ook familie en vrien den meenemen. Op 9 december, daags voor mensenrechtendag, trok ken we onze schoenen uit We wer den hartelijk ontvangen door Abdel- hafid Mekran en Abderahim Najja die uitgebreid vertelden over de Islam en de vijf fundamenten, en door meneer Sebar en zijn van oorsprong Neder landse vrouw. Mevrouw Sebar vertel de heel open over haar overstap van het katholicisme naar de islam." Vol gens Van der Sterren was alles bespreekbaar. Moslimextremisme, - fundamentalisme, alles passeerde de revue. "We stonden uitgebreid stil bij de moord op Theo van Gogh en de gevolgen voor de moskee in Venray. Deze wordt sinds de verijdelde aan slag dag en nacht bewaakt. De drei ging bestaat, al komt deze van buiten het Brukske. De Venrayse moslims en de inwo ners van de wijk gaan al jarenlang als goede buren met elkaar om. Na de uitgebreide uitleg bekeken we de rest van de moskee. Eerst de wasruimte, waar de moslims zich reinigen voor het gebed. Daarna mochten we op kousenvoeten het prachtige tapijt in de gebedsruimte betreden." De warme ontvangst in de moskee bracht de leden van Amnesty licht in de duisternis. Maar niet alleen Amne- styleden, iedereen is van harte wel kom in de moskee in het Brukske. De deuren staan altijd open. Wie voor het bezoek contact opneemt met de Venrayse Moskee (0478-512964) mag rekenen op een ontvangst met koffie, uitleg over de islam en een rondlei ding. ger: B. Faas. 19.00 Kerstviering Annakapel; voorganger: W. den Hartog; lector: H. de Jong. Zaterdag: Kerstmis. 10.00 Litur gieviering Annakapel; voorgan ger: W. den Hartog; lector: G. Oli- slagers. 11.15 Liturgieviering Vincentiuskapel; voorganger. B. Faas. Zondag: 2e kerstdag. 10.00 Litur gieviering Annakapel; voorgan ger: G. van Loenen; lector: C Peters. 15.30 Kerstzang Vincenti uskapel. Dinsdag: 10.30 Liturgieviering Heuvel; voorganger: W. en Har tog. Woensdag: 11.00 uur Liturgievie ring Vincentiuskapel; voorgan ger: B. Faas. Stilteruimte: gesloten. Paterskerk Geestelijken: Aalmoezenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5. tel. 0478-580202; Kapelaan I. Crasborn, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Kapelaan W. van Dijck, Albionstraat 30, tel 0478-581575 Noodgevallen/bedieningen: zie kenhuis, tel.nr. 0478-522222. De administratie is bereikbaar op ma, di, wo en vr. van 9-30 tot 10.30 uur en op do. van 18.00 tot 19 30 uur.(Leunseweg 5, 0478-580202). Dan kunt u de misintenties opge ven. Als u wenst dat de intenties in Peel en Maas gepubliceerd worden, dient u de intenties 14 dagen van te voren op te geven. Vrijdag: Kerstavond. 12.00 Plech tige Kerstcommunie naar zieken en thuiszittenden. 15.30 Biecht gelegenheid 17.00 Kindje Wie gen. 18.30 Gezinsmis (Kinder koor Chrisko); voor Herman Theeuwen; Maria Helena van den Bosch-Nicolaï en overl. fam.; Sandra van Vliet, Christine en overl. fam. 21.00 Vroege Nacht mis (koor: Herenkoor); voor overl. ouders Aloys en Maria Spee-Seegers; Harry Coopmans en overl. fam.; Gerlachus Spee en overl. fam. (coll); Bert Fleuren (verj.); Ton Bongers; Sraar Verste gen; overl. fam. Kappel-Ewalts, Cor Bonants en overl. ouders Janssen-Maurus en zoon Jan 23 00 Late Nachtmis (koor: Zan gers van St. Frans); voor Margaret Voermans-Kruysen en overl. fam. Zaterdag: Eerste Kerstdag. 9.30 Dageraadsmis (Volkszang); voor Antoinette Jeurissen en Cor Kin derdijk. 11.00 Hoogmis; koor: Zonnelied; voor Pierre Gom- mans; jgt. overl. fam. Slits; t.i.v. Frans Jans-Beken en overl. fam. (coll); jrd. ouders Jenneskens- Elbers; Harrie Wismans; Harry Cldphas. 14.00 Openstelling Paterskerk voor bezichtiging van de kerststal Zondag: Tweede Kerstdag. 10.30 Hoogmis; koor: Zangers v. St. Frans; voor Maria Petronella Hele na Janssen; Lien Arts en overl. fam.; ouders Janssen-Maurus; overl. fam. Slits; lev. en overl. fam. Duykers-Wismans; jrd. Ger rit de Haart en kleinzoon Johnny; Annie en Wim van Mil (coll). 14.00 Openstelling Paterskerk voor bezichtiging kerststal. Maandag: 18.30 H Mis voor alle slachtoffers van zinloos geweld. Dinsdag: 10.00-12.00 uur: open stelling kerk. 18.30 H. Mis voor overl. fam. Janssen-van Beunin- gen; G.J. Hovens (verj.). Woensdag: 18.30 H Mis voor onze parochie Venray-Zuid. Donderdag: 18.30 H. Mis vVoor alle armen en zieken. Vrijdag: Oudjaar. 18.00 H. Mis; koor: Zangers v. St. Frans; voor lev. en overl. fam. De Haart-Cree- mers; Harrie en Jan-Willem Wijn hoven. Parochie Oostrum Vrijdag: Kerstavond. 18.30 Gezinsmis (kinderkoor/leerlin genorkest); voor overl. ouders Camps-Wolters; Jeanne v. Hel- den-Camps. Misdienaars: Serena Luijkx, Lotte Kamphuis. 22.30 Nachtmis (koor Harmony en de harmonie); voor Mia Mooten, Annie Rutten-Weijs; Erna v. Rat tingen-Soulimans. Misdienaars: Job Linskens, Jack Goumans, Zaterdag: Eerste kerstdag. 10.30 H. Mis (harmony); overl. fam. Bovee-Bartels en zoon Chretien; Past. de Ceuster; Han Korendijk en overl. fam.; Jeu Willems; mevr. Linssen-Zeegers. Misdienaars: Lisanne Meulendijks, Janneke Schelbergen. Zondag: Tweede kerstdag. 10,30 H. Mis (herenkoor); voor Truus Janssen-Kessels; fam. Vennekens- Verschuren en wederz fam., overl. ouders Camps-Willems; Mien Valckx-Janssen. Misdie naars: Iris Oudenhoven, Brigitte Broeksteeg. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Han Korendijk en overl. fam.; fam. Vennekens-Verschuren en wederz. fam.; voor priesterroe pingen. Donderdag: 9.00 H. Mis voor de vrede; voor de vluchtelingen. Parochie Oirlo Vrijdag: Kerstavond. 19 00 le Nachtmis met het Jonge Garde Koor; voor Jac Martens. 21.00 Nachtmis met Fanfare Ofis Genoegen en het Dameskoor. Voor Gerrit Bastiaans; Lia Eversj Speijcken en overl. ouders; Fran^ Michels; overl. ouders Nelissen- van de Sterren; overl. fam. Noij- en-Claessens; Piet Peeters (verj.); Jan Peeters, Martin Creemers en zoon Martin; Sef Claessens en zoon Simon; Thei Classens. Zaterdag: Hoogfeest van Kerst mis. 10.00 Hoogmis met Kinder koor. Voor Leon Swinkels; st. Wil helmus Heidens en Maria Snellen Zondag 2e Kerstdag. 10.00 Hoogmis Feest van de H. Familie (Herenkoor); st. Carolien Philip- sen; st. Jos Verstappen, Antoinet te Smits en Antonia Verstappen; st. Jan Duijckers, Petronella van Dijck en overl. kinderen; Martien Versteegen; overl. ouders Jacobs- Arts; Mien Nellen-Peeters; overl. ouders Peeters-Hermans en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: Oudejaarsavond. 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); tot dankzegging voor de gunsten ver kregen in het afgelopen jaar. Collectanten: vr 19.00: G. Peters; 21.00 L. Nelissen; za: A. Pouwels; zo: P. van Dijck. Misdienaars: vr 19.00: S. Gom- mans, A. Drabbels; 21,00 K. en M. en L. Nelissen; za: A. Verkoey- en, A. Janssen; zo: A en T. Jans sen. Parochie Castenray Vrijdag. Kerstavond. 20.30 Kerst viering met zang van Dames en Herenkoor. Jrd. Anna Willems- sen-van Roosmalen en Leo Wil- lemssen; Nella Classens-Janssen en Geert Classens; jrd. Nel Strij- bos-Duijkers; jrd. Thei Seijkens. Zondag: Kerstmis. 11.00 Gezins viering met zang door "Cajeko". Vrijdag: Oudjaar. 19-00 H. Mis met zang door het Dames en Herenkoor. Misdienaars: vr: Karlijn, Inge, Chris, Chantal; zo: Chris, Nick, Roel, Ilona; vr: Mark, Ilse, Inge, Nick. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575. Parochie Leunen Kapelaan W. van Dijck, Albion straat 30, 5809 AE Leunen, tel 0478-581575. Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of telefo nisch: A. Reintjes, 582221. Vrijdag: Kerstavond 18.00 Gezinsviering; Teng Houben en overl. fam.; Suzanne van Hees. Ber van Ooi en zoon Wim. Mis dienaars: Sten J, Rens, Pirn, Aram. 22.00 Nachtmis; voor Harry Hee- sen; tot een bijz. int.; Dien van Osch-Vullings en Jan Verheyen. Misdienaars: Patrick, Cane en Iris Lector: Jeanny Jenniskens. Zaterdag: Hoogfeest Geboorte van Christus; Kerstmis. 10.45 H. Mis voor Wiel WUIems en Jo Wil- lems-Loonen; Dien van den Berg- Vermeulen; Piet Beckers; jrd. Toon Hendrickx. Misdienaars: Nathalie, Jaimy en Julia. Lector: Annie Reintjes. Zondag: 2e Kerstdag. 10.30 H Mis; jrd. Mientje Claessens-Voer- mans; Otto Stevens en Marie Ste- vens-Vandevenne; overl. ouders Emonts-Nellen en Piet Emonts; Henricus Leyssen dochter An en kleindochter Annie, Jan Reintjes. Misdienaars: Geert, Luuk en Felix. Lector: Tiny Janssen. Woensdag: 19.00 H. Mis voor Bert en Truus Jenniskens-Droes- sen en overl. fam.; fam. Loenen- Pouwels. Misdienaars: Julia en Liz. Rectoraat Veulen Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of telefo nisch: N. van Staveren, 0478- 585134. Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lor- baan 9, tel. 0478-588215. Vrijdag: Kerstavond. 20.00 H. Mis; Gezinsviering. Voor Teng Jennes- kens en overl. fam. H. Mis m.m.v. Kerkelijk Zangkoor en Luuster Efkes. Misdienaars: Katie, Ilze, Wouter. Niek. Yvon. Zaterdag: Kerstmis. 9 15 H. Mis voor overl. fam. Van Staveren van Son. Misdienaars: Jan, Amke, Nikki, Sef, Evi. Lector: Martien Classens. Rectoraat Heide Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of telefo nisch: D. Drabbels. 0478-510316. Contactpersoon parochie: L. Pou wels, Heidseschoolweg 1. tel. 0478-582421. Vrijdag: Kerstavond. 20.00 Nacht mis voor Sef Michels; They Vol- lenberg; overl. ouders V. Vegchel- Lemmen Lector: Gerrie v.d. Haghen. Zaterdag: Kerstmis. 9.30 H. Mis voor Johan Loonen: Lector: Ria Derikx. Geven-Royackers; dankb.J. v.d. Heuvel-Peters. Voorgangers: Maria en Tonnie. Misdienaars: vr: Ilse, Bart, Lisa en Rianne; zo: Mare, Teun, Maarten en Wouter. Lezers: vr: Josien; zo: Liesje. Rectoraat Smakt Vrijdag: Vigilie van Kerstmis. 20.00 Kerstviering, Gezongen Eucharistieviering. Voor Piet Poels; Christ van Veggel. Lectrice: Truus Goumans. Zaterdag: Hoogfeest: Geboorte van Christus. Kerstmis. 10.00 Eucharistieviering met volkszang. Voor Vader en Moeder Kersten, Sraar en Corrv. Piet Kersten: Jan Kersten; bijz. intentie. Dienbeurt: Boy Janssen en Tim Seijkens. Lec trice: Olga van der Meer. Zondag: 2e Kerstdag. Feest: H. Familie Jezus, Maria en Jozef. 10.00 Eucharistieviering met volkszang voor Arnold Reijnders; Thea van Triel-Reijnders; ouders Van de Winkel-Geurts; overl. fam. Kroon-Janssen. Dienbeurt: Tim Seijkens en Robin van Es. Lectri ce: Riek van Kempen. 15.00 Doopviering voor Lars van Hel den. Woensdag: In de St. Jozef genade kapel ter ere van St. Jozef. 09 30 u. H. Mis tot zekere intentie (B.); Mie Bongaerts-Kersten; de wel doeners van deze kapel; Gerda Keulen. Parochie Ysselsteyn Parochie Tienray Vrijdag: Vooravond van Kerstmis. 19 00 Gezinsviering, Woord- en communiedienst. Voor Maria Peters. 23.00 Nachtmis; voorjeu Claessens; Toon Wismans; Rie de Boer-van Staveren en overl. fam.; uit dankbaarheid (25-j. huwelijk); 'n overledene. Zaterdag: Hoogfeest van Kerst mis. 915 (Enjoy Together); jrd. Gerrit en Mia van Dijck-Driessen; Mia Spreeuwenberg-Koppens; uit dankbaarheid bij 25-j. huwelijk. 11.00 (Fanfare); Martien Couwen- berg en overl. fam.; lev. en overl. fam. Muldcrs-Maessen. Zondag: 2e Kerstdag. 9.15 (Oude- renkoor); jrd Agnes Philipsen- v.d.Sterren; overl. fam Lemmens- Poels; jrd. Harry Michels en Nella Michels-Lamers; overl. ouders V. Vegchel-Verheyen; jrd, Riek Cleas- sens-Berkers. Vrijdag: Oudjaar. 19.30 (Jeugdor kest); Frans Stiphout: Drika en Jan Jaspers-Lammers en kleinkinderen Jeroen em Edwin; jrd. Jeu van de Ven en Anna Winnen. Misdienaars: vr 23-00: Klaas en Bart; za 9.15: Stef en Joris, zo 9 15: Mike en Kevin, vr: 19 30 Jelle en Erwin. Parochie Merselo Vrijdag: Vooravond van Kerstmis. 19-00 Gezinsviering. Eucharistie viering voor vrede. Zaterdag: Hoogfeest van Kerst mis. 10.45 Teng Arts en fam. Zondag: 2e Kerstdag. 10.45 Johannes Arts en Regina Aben; Teun en Fien Janssen-Arts; Gerrit Baten 6 wkd; Sraar van Dijck (fam. en buurt); Teng van Hoof en Mien van Tilburg. Vrijdag: Oudjaar. 17.30 Mathilda Muysers-v. Tilburg eri Comelis en Johannes Muysers; René Arts; Ben en Henk van Meyel. Rectoraat Vredepeel Vrijdag: Vooravond van Kerstmis. 19.00 Gezinsviering. Eucharistie viering voor vrede. 21.00 Plechti ge Nachtmis voor Tilla Jansen (verj.), voor de parochie. Zaterdag: Hoogfeest van Kerst mis. 10.45 Vvoor Vrede. Zondag: 2e Kerstdag. 10.45 Ouders Peeters-Janssen; ouders Spreekuur Kerkbestuur in de Sacristie iedere woensdag van 19.30-20.00 uur. Zeereerwaarde Heer R. Verheggen. Hoofdstraat 19, 5864 BG Meerlo, tel. 0478- 691217. Vrijdag: Kerstavond. 23.00 Hoog mis Kerstnachtmis; voor Lies Coenders-Goertz, overl. ouders Gijsbers-Kuypers en kinderen; Piet Lucassen; Mei Thiesen; voor de lev. en overl. leden van Tie- nay's Fanfare. Zaterdag: Kerstmis. 10.30 Hoog mis; voor Z.E.W Pastoor Alfhons Geurts; Peter Johannes Derks; Sef Vostermans; jrd. overl. fam. Beurs- kens-Willems-van Dijk. Zondag: 2e Kerstdag. 10.30 Hoog mis; Gezinsmis voor overl. ouders Rongen-Drüggen; jrd. Nel Dries- sen-Weijs. Woensdag 19-00 H. Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw voor alle lev. en overl. van onze parochie. Misdienaars: vr: José, Lizet; za: Danielle, Tessa; zo: Lotte, Lea. Collectant: vr: P. Dinghs, W. Nab- ben; za: G. Kersten: zo: Sr. Reijn ders. Lector: vr J. Wijnands; za: W. Jacobs; zo; Fr. Jongerius. Parochie Meerlo Spreekuur pastoor R. Verheggen elke woensdag van 17.45 tot 18.30 uur in de pastorie. Hoofd straat 17 te Meerlo, tel. 0478- 691217. Misintenties opgeven bij Arnold Jacobs, tel. 04"78-692526. b.g.g. Anrtie jPeelen. tel. 0478: 691457 Vrijdag: Vooravond van Kerstmis. 21.00 H. Mis (Nachtmis) voor Jan Grob; Piet Peters en overl. fam Peters-Rijkx. Misdienaars: Reinie Gerrits, Jacob van de Kerkhof, Doris de Boer. Lector. May Ver beek. Opluistering: Gemengd koor Rutbachkapel. Zaterdag: Geboorte van Christus; Kerstmis. 10.30 Gezinsmis. Mis dienaars: Luc van Hartingsveldt, Femke Coenders, Danique Steeghs. Zondag: Geen H. Mis in Meerlo. 9 00 H. Mis in Swolgen. 10.30 H. Mis in Tienray voor Jan Hendriks en Anna Hendriks-Arts. Donderdag: 9 00 H. Mis voor Nico Ulder. Vrijdag: Oudjaar. 19-00 r voor alle overl. van de pa Misdienaars: Donné de 1 Dominque de Ruyter, Fran mans. Lector: Gerry Vergel) Protestantse Ket Predikant: vacant. Scriba: i Schattevoet- ter Horst, td 4650749. Protestantse Ké Zonnelied, Kiosk 6 te Website: www.zonnelied.ij Aanvang diensten: Kerstnacht 24 december uur. le Kerstdag 25 december uur. 2e Kerstdag 26 december uur. Oudejaarsdienst 31 dep 19-30 uur. Voorganger tijdens alle diej Ds T. Br3am uit Zeist Vj allerkleinsten is er kindei Er zal kindernevendienstj den worden. Na afloop j een kop koffie of thee drinken en voor de kindi er limonade klaar. harte welkom! Alleen tijdens de en oudejaarsdienst is opvang, koffiedrinken. Oecumenische pt basisgroep De oecumenische baswrfll "Heel de kerk, Heel de «Jujl heeft op vrijdagavond 24 F ber in de kapel van het Sef veld, Bergweg 2, een Ken; met brood en wijn. Op w; naar Kerstmis hebben zij ij vieringen drie thema's u zen: ontberen; verlangen; F ling. De kerstviering htj thema: 'vervulling'. Skkeri De dienst begint om 21 tyenst Iedereen is van harte welk^== Rehoboth eK Ned.Herv.Evangelisatie o josk Gebouw Rehoboth: Cuppi 2a, Evangelist: J A.J Bals, Creemersstraat 57, 5961 JI Tel. 077-3987786. Fax 3971607 mail: jajbals@kliksafe.nl Diensten met Kerst: Zaterdag 25 december onf uur: Ds. A H. Veldhuizen denberg. Zondag 26 december om 14.30 uur: Evangelist J.A.J, Vrijdag 31 december on uur: Kand. J.K.Abbink. veen. 's-morgens is er kinderopp De Bijbelwinkel. De Chr en Lectuurshop De Bijbel Geopend ma. t/m vrij. 13 00 uur én na tel. www christelijkeboekhani It V! en en m recht. itp Ivrijb Bijbelgemeente Op 24 december is er on ering uur in 'De Witte Hoeve'. G iborat 5 in Venray een bijzondi viering met als them "Nobis Pacem (Geef ons vn worden bekende en nieuv liederen gezongen, ge voorgedragen en er is cc echn denking. Na afloop is e met kerstbrood Voor de k u<'e9 wordt een kerstfilm vertoc &ter Op eerste kerstdag is c dienst. Tweede kerstdag is er or uur een gezinsdienst f\N7 Kemphaan', Kennedypk ly/- Venray. Dit is een dien vAL iedereen van jong tot o kerstliederen, verhalen veel meer. Secretariaat van de Bijbelg te: C. Kranendonk, Kog 35. 5803 HN Venra 0478510337. Email donk® 12movenl Een witte kerst, zo was het in 1968 Een serene rust hier op het Hensenius- plein rondom de kerstkribbe, die ook in 1968 een plaats heeft gekregen. Op de achtergrond nog zichtbaar hotel De Gouden Leeuw. Het was de eerstd (Trienekens) van het nieuwe rectoraat van O.L. Vrouw van Zeven Smart v*ai op het idee kwam om een kerststal te plaatsen naast het H. Hartbeeldi Paterslaan Een provisorisch in elkaar getimmerde kerststal en enkele kd ren moest de bezoekers en voorbijgangers wijzen op het grote gebeurt met Kerstmis wordt herdacht. Het initiatief van deze rector is destijds zfl aangeslagen. Ook dit jaar (2004) heeft Venray weer zijn buiten kerststal e op de Grote Markt. Jan van derl PEEL EN MAAS HUISARTSENDIENSTEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse Huis- ArtsenPosten: tel. 0900-8818. ZIEKENVERVOER TeL 077-3575757 ONGEVALLEN TeL 112 APOTHEKEN VENRAY Openingstijden van Apotheek St. Oda, Apotheek De Monnikskap en Apotheek Antoniusveld: Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur. Op zaterdag en zon dag is Apotheek Antoniusveld tevens geopend van 17.00 tot 18.00 uur. Stationsweg 60d, tel. 584877. Apotheek Veltum dagelijks van 08.00 tot 12.30 uur en van 13-30 tot 17.00 uur. Buiten deze tijden, uitsluitend Apotheek Antoniusveld terecht via het dienstluik. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: L. VERHAEGEN, tel. 582281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgevallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 J.M van Winden, W H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en M. Theu- nissen R. EELDERINK en M. THEUNISSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 DIERENAMBULANCE NOORDLIMBURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19-30 tot maandag 07.30 uur H. v. EERTEN, teL 06-22922151 WEEKDEENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskun dige praktijk Venray worden vanaf maandag 07,130 tot vrijdag 19 30 uur waargenomen door: H. v. EERTEN en R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tus sen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TEUJKE GEZONDHEIDSZORG Stationsweg 46, 5803 AC Venray, tel. 0478-527066. E-mail: igg@wgi.nl Openingstijden: Maandag t/m donderdag van 09.00 tot 12.00 uur en maandag, dinsdag en don derdag van 13-30 tot 16.30 uur. MELDPUNT ALGEMENE HULPDIENST VENRAY TeL 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09-00 tot 12.00 uur en van 13-30 tot 16.30 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulpvragen van de Algemene Hulpdienst en het Gehandicaptenplatform. OUDEREN ADVISERING SYNTHESE Informatie en advies bij ouderen thuis over Wonen, Welzijn, Zorg en Financiële regelingen. Voor een afspraak kunt u bellen met de ouderenadviseur van Synthese, tel. 517317 VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06-55790271 SLACHTOFFERHULP Maandag tot en met vrijdag van 09-00 tot 17.00 uur: tel. 0900- 0101. www.slachtofferhulp.nl BUREAU VOOR RECHTSHULP Z.O.N. De Clockert, Bergweg 4, 5801 EG Venray. Juridisch (gratis) spreek uur op afspraak: tel. 077- 3209191. Gespecialiseerd in arbeidsrecht, uitkeringsrecht, huurrecht, vreemdelingenrecht en consumentenrecht, met name voor de minder draagkrachtigen in onze samenleving. THUISZORG NOORD-LIMBURG Rayon Peel Maas. Kennedy- plein 18, 5801 VH Venray. Tel. 0478-538222. Fax: 0478-513212, www.thuiszorgnoordlimburg.nl j^jRaems s^^Rioolservica Rioleringsproblemen? Wij lossen het voor u op! Ontstoppingen Camera inspecties Bestaand riool aanpassen Nieuwe riool aansluiten Raedts Rioolservice Oostrum Tel.: 0478 - 581469 Donderdag 23 december 2004 - PagilN Mj

Peel en Maas | 2004 | | pagina 30