Horeca Stichting Gelderkoel Gemeentegids 2005-2006 Winterperikelen rond de afvalcontainers Vaststelling bestemmingsplan 'Oude Raadhuis' 11 u Intrekking verkeersbeslui Invoering Wet kinder opvang Brandweer Venray stimuleert veilig gedrag vuurwerk Wet milieubeheer Goedgekeurde bestemmingsplannen kerkdorpen Oirlo en Heide Woningwet Wet ruimtelijke ordening 10 Ingekomen bouwaanvragen Ingekomen sloopaanvragen Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Sloopvergunning verleend Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken Bekendmaking Monumenten PEEL EN MAAS Donderdag 23 december 2004 - Par Burgemeester en wethou ders van Venray maken hierbij bekend dat de raad van deze gemeente met besluit van 21 december 2004 heeft besloten tot het vaststellen van de Ver ordening Wet kinderopvang Gemeente Venray. Deze veror dening treedt 3 dagen na de datum van deze publicatie in werking. Daarnaast maken Burge meester en wethouders van Venray hierbij bekend dat de volgende kindercentra in het kader van de Wet kinderop vang op dit moment zijn geregi streerd in het Kinderopvangre- gister Gemeente Venray: - Stichting Samenwerkende Kinderopvang (SSK), waar onder vallen: De kleine Circustent; Het kleine Kabouterhuis; De kleine Boomhut; Het kleine Luchtkasteel; Gastouderbureau SSK. - Stichting kinderopvang en gastouderbureau "de Bal lon". - Kinderdagverblijf Poeh- beer. - Kinderdagverblijf Ollie co. - Kindercentrum De Nisse- hoff. - Kinderdagverblijf Marga Bonants. Het register ligt ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten van de Gemeente Venray. Daarnaast zal het register gepubliceerd worden op de internetpagina van de Gemeen te Venray: www.venray.nl. Daarmee wordt het mogelijk te allen tijden via de internetpagi na een actueel overzicht te krij gen van de geregistreerde kin deropvangcentra gastouderbureaus. Met betrekking tot de naleving door kinderopvangcentra gastouderbureaus van de in de Wet kinderopvang gestelde regels, dienen Burgemeester en wethouders van Venray ambte naren van de GGD aan te wij zen als toezichthouder. Op het moment dat deze aanwijzing heeft plaatsgevonden, zal hier van mededeling worden gedaan in de Peel en Maas. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de afde ling Publieksdiensten, telefoon 523333. De afdeling Publieks diensten is op maandag geo pend van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Door het spelen van een interactief vuurwerkspel op www.brandweer.nl leren kinderen hoe ze veilig met vuurwerk om kunnen gaan. Maar het spel geeft ook tips en informatie, bijvoorbeeld wanneer het toegestaan is vuurwerk af te steken en welke kleding het minst brandbaar is. Doel van het vuurwerkspel is om kinde ren spelenderwijs bewust te maken van de gevaren van vuurwerk. Dit moet leiden tot een vermindering van het aantal ongelukken tij dens de jaarwisseling. Het computerspel wordt van harte ondersteund door de brandweerkorpsen van het district Venray: Meerlo-Wanssum, Horst aan de Maas, Gennep, Ber gen, Sevenum en Venray. Brandweer Venray geeft daarnaast op de site van de gemeente Venray www.venray.nl (rubriek Nieuws en Actueel) ook nog tips voor het afsteken van vuurwerk. De genoemde aanvragen, intrekking en melding en alle op de aanvragen, intrekking en melding betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - M. Bennenbroek, Veulense- waterweg 17 te Veulen voor een revisievergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan Veulensewater- weg 17 te Veulen. - Mts. Botden, Twistweg I te Vredepeel voor een revisie vergunning voor een vlees varkenshouderij, akker bouw-, groente- en bloem- bollenteeltbedrijf, gelegen aan Twistweg I en 2 te Vredepeel. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 23 decem ber 2004 tot en met 20 januari 2005 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning Het ontwerp- van het besluit De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschre ven. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk in te trekken van: - J.M.M. Vlemmix, Breeven- nenweg la te Leunen voor een vleesvarkens- en paar- denhouderij, gelegen aan Breevennenweg la te Leu nen. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 23 december 2004 tot en met 6 januari 2005 in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemees ter en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen moge lijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtewis seling. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-melding is binnenge komen van: - Essent kabelcom, Postbus 1812 te Maastricht voor het veranderen van een inrichting ingevolge het Besluit voorzieningen en installaties, gelegen aan Pla taanstraat 5 te Venray. De melding kan worden inge zien van 23 december 2004 tot en met 6 januari 2004 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 23 december 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. Afdelingsmanager Wonen en Werken, Drs. M.P.A. Claus Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig artikel 6 van de Drank- en Horecawet bekend dat tot vier weken na publicatie van deze kennisgeving bij de balie van de afdeling Publieks diensten (locatie 2) van het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren ter inzage ligt de ont- werpvergunning Drank- en Horecawet ten name van Stich ting Gelderkoel voor de inrich ting Heidseweg 72 te Heide. Aan deze ontwerpvergunning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming van ongewens te mededinging als in de wet bedoeld (paracommercialisme). Belanghebbenden in de zin van Algemene wet bestuurs recht kunnen zowel schriftelijk (postbus 500, 5800 AM Venray) als mondeling (tel. 0478- 523660, of tijdens een te maken afspraak) hun zienswijze ken baar maken. Nadere inlichtingen kunnen op genoemd telefoon nummer worden verkregen. Venray, 22 december 2004 Namens burgemeester en wet houders voornoemd, Afdelingsmanager Wonen en Werken, drs. M.P.A. Claus P&M04.12.23-4.doc In juli 2005 verschijnt de nieu we officiële gemeentegids van Venray. Alle organisaties en instellingen die in de huidige gids vermeld staan worden aange schreven om de gegevens te controleren. De nieuwe gemeentegids komt tot stand in samenwerking met City&Tou- rist Promotions uit Kaatsheuvel. Voor opgave van een nieuwe gratis vermelding (alléén voor niet-commerciële instellingen, bedrijven, stichtingen, verenigin gen en belangengroeperingen) kunt u onderstaande bon invul len en vóór 14 januari 2005 opsturen naar: Gemeente Ven ray, Bureau Communicatie, postbus 500, 5800 AM Venray, of per e-mail versturen aan: mirjam.smit@venray.nl Latere aanmeldingen kunnen in deze editie niet meer worden ver werkt De beslissing over gratis opname in de gids is aan de redactie in samenspraak met de uitgever. Bent u geïnteresseerd in het plaatsen van een advertentie in de gids, dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met City&Tourist Promotions, tele foon 0416-344333. NIEUWE VERMELDING GEMEENTEGIDS 2005-2006 Rubriek: Naam organisatie: Adres: Postcode plaats: T elefoonnummer: e-mail: Contactpersoon: Korte omschrijving: Nu het weer wat kouder wordt, komt het vaker voor dat de inhoud vastvriest en de ophaaldienst de contai ner moeilijk of slechts gedeeltelijk kan ledigen. Dit probleem ontstaat soms ook al bij minimale nacht vorst. Tips ter voorkoming Om deze overlast voor uzelf en voor de reinigingsdienst zoveel mogelijk te beperken, geeft de gemeente Venray u een aantal tips: 1Zet de bak 's winters op een vorstvrije plaats of een beschutte plek. 2. Leg wat lege eierdozen op de bodem, die kunnen voor komen dat de inhoud vast vriest. Is de container leeg, dan kunt u ook enkele drup pels slaolie op de bodem sprenkelen. Hierdoor vriest het gft-afval minder snel vast. 3. Gft-afval is meestal nat materiaal. Probeer dit zo droog mogelijk te houden. Meng keukenafval met droog tuinafval, droog gras of plan- tenmateriaal. Plaats lekbak- jes in de keuken (op het aan recht). 4. Zet uw container zo laat mogelijk aan de weg, zodat de inhoud geen kans krijgt om alsnog vast te vriezen. Zelf verantwoordelijk Voor het afval dat toch vast gevroren zit is er geen andere oplossing mogelijk dan te wach ten tot dit ontdooid is en alsnog geledigd kan worden. U blijft echter zelf verantwoordelijk voor het aanbieden van uw afval. Dit betekent dat u ook als de container niet geheel gele digd is wel een lediging in reke ning gebracht krijgt. Vaker schudden Sommige burgers vragen de gemeente waarom de beladers van de vuilniswagen de contai ner niet wat vaker om laten schudden, voordat ze de contai ner halfvol terugzetten. Dit is echter niet mogelijk omdat het kunststof waarvan de container is gemaakt bij vriesweer nogal kwetsbaar is. Bij veelvuldig omschudden van de container is de kans op beschadiging groot. Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray bij besluit van 2 november 2004, nr. 74, het bestemmingsplan 'Oude Raadhuis' heeft vastge steld. fiij de vaststelling is ten opzichte van het ontwerpplan artikel 4 van de voorschriften gewijzigd. De wijziging houdt in dat de op de bestemmingskaart als centrumdoeleinden aange wezen gronden zijn bestemd voor: Horecadoeleinden. Het vastgestelde bestem mingsplan vormt het planolo- gisch-juridisch kader voor de realisatie van een horecagele genheid in het voormalige raad huis aan de Grote Markt I te Venray en is een partiële herzie ning van het bestemmingsplan 'Wilhelminaplein'. Het vastgestelde bestem mingsplan en het vaststellingsbe sluit liggen met ingang van vrij dag 24 december 2004 tot en met donderdag 20 januari 2005 voor een ieder ter inzage bij de afdeling publiekdiensten in het gemeentehuis van Venray, Raad huisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrij dag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publiekdiensten, telefoonnummer 0478-523333. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen beden kingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan schriftelijk worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig arti kel 23 van de Wet op de Ruim telijke Ordening zijn zienswijze bij de raad kenbaar te maken. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bedenkingen heeft tegen de ten opzichte van het ontwerpplan aangebrachte wijzigingen. Eventuele bedenkin gen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Lim burg, Postbus .5700, 6202 MA Maaststricht. Venray, 23 december 2004 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secreatris Burgemeester en wethou ders van Venray maken, ter voldoening aan artikel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedepu teerde Staten van Limburg op 7 december 2004 (kenmerk van besluit 2004/67753), het bestemmingsplan kerkdorp Oirlo en op 14 december 2004 (kenmerk van besluit 2004/70146), het bestemmings plan kerkdorp Heide heeft goedgekeurd. Deze bestemmingsplannen vormen het planologisch - juri disch kader voor de bebouwing en het gebruik van het, binnen de betreffende kerkdorpen van de gemeente Venray gelegen, De goedkeuringsbesluiten en de bestemmingsplannen liggen van 24 december 2004 tot en met 3 februari ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Deze afdeling is geo pend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Buiten deze tijden kunnen de stukken worden ingezien na een afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoonnum mer (0478) 52 33 33. Binnen de genoemde termijn kan door degene die zich tijdig op grond van artikel 27, eerste of tweede lid, tot gedeputeerde staten heeft gewend of door een belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich over eenkomstig artikel 27, eerste of tweede lid, tot gedeputeerde staten te wenden, tegen de besluiten van Gedeputeerde Staten beroep worden inge steld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De besluiten van Gedepu teerde Staten inzake goedkeu ring treden in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepster mijn een verzoek om voorlopi ge voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 21 december 2004 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester. dhr. P.M.H. Lucassen, secreta- Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aai de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen Bouwlocatie Droesenweg 2 Joke Smitstraat 9 Joke Smitstraat 11 St. Ursulastraat 15-a St. Jozeflaan 6 Spurkterdijk 18 Menuetstraat 4 Datum indiening 14-12-2004 14-12-2004 14-12-2004 16-12-2004 16-12-2004 17-12-2004 20-12-2004 Werkomschrijving Reg.nr vergroten woning bedrijfsruimte carport carport vergroten school vergroten woning garage berging vergroten woning Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen niet ter inzage bij onze ling Publieksdiensten. ba0404l fy ba0404f*i ba0404 ba0404 Ho ba0404W ba0404' j:je o ba0404! i ben it Onderstaand treft u aan een overzicht aan van de bij burgemeester en wethouders van Venray i komen sloopaanvragen. Slooplocatie Overbroekseweg 10 Droesenweg 2 Datum Werkomschrijving: indiening 10-12-2004 woning 14-12-2004 ged. slopen garage berging Reg.nr ida crt- J slp0400 is_Vc slp0400 ersht BT 478- Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze sloopaanvragen liggen niet ter inzage bij onze ling Publieksdiensten. Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijste en/of bouwvergunning verleend. ube omei dan e •fees beste Bouwlocatie Pinksterbloem 35 Kempweg 39 t/m 43 Kruidenlaan 212 Bontekoestraat 4 Kaardebol 26 Molenpad 23 Verzenddatum besluit 14-12-2004 14-12-2004 14-12-2004 14-12-2004 14-12-2004 14-12-2004 Werkomschrijving Reg.nr. Ij Zijl gebi ichtei Uffi ba0404t jji-c Prinses Beatrixstraat 13 15-12-2004 Ossendijk 80 Akelei 52 t/m 90 Isabellahof 52 Grote Markt I Steegse Peelweg 87 Merseloseweg 15-12-2004 16-12-2004 16-12-2004 16-12-2004 17-12-2004 17-12-2004 erbei serre vervangen raamkozijnen vergroten woning veranderen voorgevel wijzigen pui garage carport vergroten woning woning bouw 4 enkele 3 dubbele bergingen- verbouwen bestaande bergruimten zwembad verbouwen voormalig raadhuis vergroten varkensstal (fase I aanleggen infrastructuur Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbendei $je v. grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemee ntell: en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzoc indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. ba0403! ba0403! ba0403( )tdon ba040455 ba0403« W78- b*04°tc ba0403lfC' ba040l' chle, ba04029 ce| j ink0305 j :NG Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergunning verlee,D Ba ntal Bouwlocatie ReS-nfcM Verzenddatum Werkomschrijving besluit Grotestraat I 16-12-2004 ged. slopen pand slp0400 Tegen bovenstaande verleende sloopvergunningen kunnen belanghebbenden op grond van de npn ne wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethoui postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen zes weken inga de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indie onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. (in procedure) etz'n Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvr lij en en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.119.2 of 19.3 van de ij me op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlen is do< IA Reg.nr dina ba0403 >dec< ba0404 ba04041 |Pmai ba0404i Bouwlocatie Hoopweg 2 Hoogriebroekseweg 23 Pascherhof 26 Weegbree 14 Kranendries I Deputé Petersstraat 6 Kennedyplein 2 Bosweg 44 Overbroekseweg 10 Pastoor Jacobspeel 2 Werkomschrijving zwembadhuisje garage berging vergroten woning vergroten woning woning ba040440 veranderen vergroten woning, bouwen overkapping carport berging garage oprichten kinderdagverblijf herbouwen woning oprichten vleesvarkensstal >a0404( l' ink0406 ink040/ ink0407 :iijkc De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 december 2004 gedui on of de 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Onderstaand bouwplan ligt met ingang van 24 december 2004 gedurende 2 weken ter inzage: Laagheidehof 5 woningba 040460 Gedurende deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk voren worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en weth ders, postbus 500, 5800 AM Venray. Vanaf heden ligt bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken tern ge: de beschikkingen tot het verlenen van vergunning als bedoeld in artikel 9 van de Monumentenvei dening 2000 gemeente Venray voor: 1het wijzigen van de erfafscheiding met poort tussen Kunstencentrum Heuvelstraat 4 en gemeö lijk monument Raadhuisstraat IVenray; 2. het renoveren van gemeentelijk monument Stationsweg 22, Venray. Op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang rechtstre bij dit besluit is betrokken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze vergunningen zijn zonden, een bezwaarschrift bij ons indienen. Venray, 23 december 2004 namens Burgemeester en Wethouders van Venray, afdelingsmanager Wonen en Werken, drs. M.P.A. Claus Invalidenparkeerplaats Oranjestraat ij hel 10 bore dec* iee1 liqu' ,-liqui 'belle eschi kom tns m'i reen j er^e «je. dan: ara •rde hul rke1 GOl hui vra lapka ».00 iker 1 ere Zc 'Rest; 10471 1(47* Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat op 17 december 2004 het besluit is genomen om het op 30 september 2004 genomen besluit, waarbij aan A.J.P.J. Gooren, Oranjestraat 16 te 5802 BH Venray, een invaliden parkeerplaats op kenteken is toegekend, in te trekken. Dit verkeersbesluit treedt in werking op 24 december 2004. Venray, 23 december 2004 for Belanghebbenden kunfl tegen dit besluit binnen weken na de dag van de tBe: bekendmaking beroep instelt bij de Rechtbank Roermd E|cu Sector Bestuurszaken, Postl^06-5 950, 6040 AZ Roermond.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 28