Sportnieuws -i Basisscholenkampioenscha tafeltennis in nieuwe opzet! Jos Achten verslaat ongeslagen Ying-Fu-Li Korfbalsters Oostrum verliezen derby Rooyse dames sluiten jaar af met winst HV Manual trein dendert door Opnieuw zege korfbalsters SVOC '01 Knappe zege Oranje Wit Venrayse volleyballers op dreef Spio Nieuwe TTV Red naam Stars Overtuigende winst De Peelkorf Korfbaldames Merselo koploper Rooyse V.K. De Peelkorf Set Up Manual S S' rfiiC.ij £.JM MAAS Donderdag 23 december 2004 - De korfbalsters van De Peelkorf hebben een overtuigende zege behaald op, Rosolo. 14-8 De Peelkorf was in de eerste helft superieur aan haar tegenstander uit Reusel. In de eigen hal konden de Ysselstevnse korfbalsters het publiek een aantal fraaie dingen laten zien en stonden al snel op een 4-0 voorsprong. Rosolo kon aanvallend geen vuist maken en had geen antwoord op het voorverde- digen van de tegenstander.De Peel korf kon met een comfortabele 8-3 voorsprong de rust in gaan. De Yssel- steynse dames kwamen gewaar schuwd het kleedlokaal uit want Rosolo had zeker iets goed te maken in de tweede helft. De Peelkorf bleef echter geconcen treerd verdedigen en bleef aanvallend goed presteren. De Ysselsteynse dames liepen op een overweldigende overwinning af .maar het laatste kwartier van de wedstrijd stokte de aanvalsmachine Rosolo schakelde in de verdediging om naar achterverde- digen en speelde dit tactisch goed. De Peelkorf bleef goed spelen maar miste de scherpte in de afwerking. De ver diende overwinning kwam echter geen moment in gevaar want de Peel korf speelde de wedstrijd vakkundig uit. Voor de Ysselsteynse dames scoorden Marianne Potten en Nicole Tielen (beiden 3x), Evelien Arts, Christel Derkx en Sandra Smits (alle drie 2x), Tineke Vergeldt en Mayke van Ass. Het zit de Oostrumse korfbalsters niet mee. Afgelopen zondag werd er opnieuw verloren van Oranje-wit uit Leunen: 6-13 Oostrum begon goed aan de wedstrijd tegen de nummer één van de competitie. In de 2e minuut opende Dessie Jansen de score voor SVO. Snel daarna kwam Leunen op gelijke hoogte en ging direct daarna over de Oostrumse score heen. Annet Jeucken bracht Oostrum weer op gelijke hoogte door een mooi afstandschot. Vanaf dat doelpunt sprong Leunen weg bij Oos trum weg qua doelpuntensaldo. Na vier doelpunten van de kant van Oranje-wit, was het eindelijk weer de /beurt aan Oostrum. Helga Cornelis- sen scoorde in de 25ste minuut de 3- 6. Leunen eindigde de eerste helft met nog eens twee doelpunten. Na de rust maakte Helga Cornelissen haar tweede treffer van de wedstrijd. Toch mocht dit niet meer baten. Leunen bleef Oostrum telkens een stapje voor. Na een doelpunt van de gasten maakte Mieke Stam weer een knap doelpunt voor Oostrum. Oranje Wit antwoordde met een groot afstand schot. Dessie Jansen liet zien dat goede supporters de wedstrijd maken en scoorde in de 23ste minuut de 6- 10. Oostrum speelde vooral de laatste minuten bijzonder goed, maar kon de laatste drie Leunse tegendoelpunten niet meer voorkomen. De senioren van Merselo hebben afgelopen zondag het jaar met succes afgesloten. Ze boekten een 11-6 over winning tegen Gazelle Hierdoor zijn de Merselose dames voorlopig koplo per in de 2e klasse. Dit is voor trainer Hay Lemmen een mooi resultaat want pas vorig jaar promoveerden de senioren van Mer selo naar de 2e klasse. De dames van Merselo begonnen vol enthousiasme aan deze thuiswedstrijd. Het spel ging gelijk op waardoor de stand na een kwartier spelen op 2-2 stond. Hierna kreeg Merselo in de twintigste minuut 1 éen vrije worp mee en deze werd benut met een fraaie treffer van Anja van Dijck. Hierna vielen de doelpun ten voornamelijk uit doorloopballen. Net na rust werd Merselo geconfron teerd met twee tegendoelpunten van Gazelle hetgeen resulteerde in een 7- 5 stand. Ook kregen ze een kwartier na rust nog een strafworp tegen waar Gazelle dankbaar gebruik van maakte. Maar de dames van Merselo speelden de wedstrijd goed uit en benutten de gecreëerde kansen. Hierdoor werd de eindstand 11-6. De doelpunten kwa men op naam van Anja vanrDijck en Marijke Loonen ieder 3x, Petra Maas- sen en Angela van Tilburg (ieder 2x) en Ellen van Dijck. Afgelopen zaterdag wonnen de vol leybaldames van Rooyse VK de uit wedstrijd tegen MVC' 64 in Maashees: 1-3. Het in het klassement hoger geplaatste Rooyse VK overrompelde MVC in de eerste set met een sterke service en een sterk blok. De eerste set werd dan ook relatief makkelijk - binnengehaald met 25-16. De tweede set werd gekenmerkt door veel per soonlijke fouten van beide teams. In deze moeizame set wist MVC aan het langste eind te trekken en werd de set gewonnen met 23-25. Tijdens de derde set was het de beurt aan de Rooyse VK om overrompeld te wor den. De sterke middenaanvallers van MVC zorgden al snel voor een kleine voorsprong. Toch wisten de Venrayse dames zich op te pakken en de set binnen te slepen met 25-20. De dames van MVC lieten in de vierde set de koppen hangen, na veel service fouten van MVC kwamen de dames van de Rooyse VK al gauw op een grote voorsprong en wisten zo vrij gemakkelijk de laatste set te winnen met 25-14. Op 22 januari zullen de dames het weer tegen Civitas opne men. Na deze korte 'winterstop' hopen de Rooyse dames hun vorm te behouden f Met alweer de zevende zege van het seizoen keerde de Senioren van HV Manual terug uit Nederweert. Dankzij een 19-21 overwinning op Merefeldia 3 blijft de Venrayse ploeg op kampioenskoers Al meteen aan het begin van de wedstrijd nam Manual het initiatief. Via Patrick van den Broek en Twan Hawinkels werd snel een 0-2 voorsprong genomen. In een wedstrijd die in hoog tempo gespeeld werd nam Sander Barents het voortouw. Via drie treffers op rij bracht hij de stand op 2-6. Merefeldia, ,dat op de ranglijst een zesde plaats inneemt, kreeg na een twaalftal minu ten meer grip op de wedstrijd en wist de marge tot op 1 te brengen 6-7. Met het inbrengen van A-junioren Martijn Schütte en Wouter Janssen probeerde Manual coach Arjan Boon zijn man nen weer wakker te krijgen. Na een treffer van Jo de Jonge, scoorde Schutte, ondanks hard verdedigend spel van de tegenstander, zijn eerste doelpunt. Bennie Beckers bracht uitendelijk de ruststand op 9-11 Ook in de tweede helft was de -beginfase voor Manual. Van den Broek met twee treffers op rij vanuit de linkerhoek zorgde weer voor de ruimere marge. Door aanvallend con tinu de beide hoekspelers met de cir kelloper te wisselen zorgde de Ven rayse ploeg voor veel verwarring in de Nederweertse verdediging wat resulteerde in doelpunten van Jo de Jonge en Joost Ueberbach, beide ook vanuit de linkerhoekpositie. Nadat Barents voor de 11-15 zorgde met nog zeventien minuten op de klok, viel hij uit na een ongelukkige botsing met een tegenstander. Een fikse tegenval ler met nog zoveel tijd op de teller. Maar via De Jonge en Schütte bleef de Venrayse ploeg aan de goede kant van de score. Met twee benutte strafwor- pen bracht Paul Klomp Manual op een veilige 15-20 voorsprong en via De Jonge werd nog de 21e treffer aan getekend uit een break out. Met de zege veilig gesteld mocht Merefeldia nog wat terugdoen met een 19-21 uit slag tot gevolg. Dankzij deze zege gaat Manual de winterstop als koplo per in. Topscorers Manual: Barents 4, De Jonge 4, Van den Broek 3, Hawin kels 3. Jaarlijks wordt het nieuwjaarstreffen georganiseerd, zij nodigen u daar graag bij uit om tevens tegen uw zoon/dochter een wedstrijd te spe len, dit vindt plaats op 6 januari in De Wetteling. Deze avond is bij uitstek geschikt om de sportieve prestaties van uw zoon/dochter aan den lijve te ondervinden, door zelf met de andere ouders tegen het team te spelen waar uw zoon of dochter in speelt. Schroom niet om zelf eens een keer tje sportief bezig te zijn. Het schema voor de jeugd is als volgt: 17.30- 18 30: Circulatievolleyballers en de jongens Cl Nieuwjaarstreffen in de kantine voor alle deelnemers 18.30- 19-30 Meisjes Cl, C2 en C3 Nieuw jaarstreffen in de kantine voor alle deelnemers 19.00-20.30 Meisjes BI, B2 en Jongens BI 20.30 Nieuwjaars treffen in kantine voor de B groepen en alle senioren van de vereniging. 21.00-23-00 Senioren mixtoemooi volgens speelschema dat op deze avond bekend zal worden gemaakt. De korfbalsters van SVOC'Ol heb ben de smaak te pakken. Na de eerste zege vorige week werd afgelopen weekend ook de uitwedstrijd tegen Vitesse gewonnen: 7-10, Na een slechte voorbereiding, een lange bus reis en de shirst vergeten, kwam SVOC'Ol in groene trainingshesjes al snel op een 2-0 achterstand. De jarige Rianne Smits bracht met een mooi afstandsschot haar team weer in de race: 2-1. De thuisploeg had in de beginfase het beste van het spel en liep vervol gens uit naar 4-1. Alleen Yvonne Clas sens kon met een mooi afstandsschot nog iets terugdoen. Met een vijfde treffer nam de thuisploeg al snel weer een voorsprong van drie treffers SVOC'Ol toonde nog voor de pauze veerkracht en dubbelen was tot aan de thee het toverwoord. Via door loopballen van Rianne Smits, Kim Dircks en Yvonne Classens kwamen de gasten zelfs op gelijke hoogte: 5-5. Ook na de pauze bleef SVOC'Ol goed op dreef via twee fraaie afstandsscho ten van Anke Wennekers werd voor het eerst in deze wedstrijd een voor sprong genomen: 5-7. Via twee door loopballen van Kim Dircks en Yvonne Classens werd het zelfs 5-9 voor de tricolores. Met opnieuw een door loopbal besliste Ellen Geerets het duel uiteindelijk definitief. Vitesse scoorde in de slotminuten nog wel twee keer maar kon een nederlaag niet meer afwenden. Met een fraaie 7- 10 zege begon SVOC'Ol aan de lange terugreis. De korfbalsters van Oranje Wit hebben een fraaie zege geboekt in de uitwedstrijd tegen DOT: 5-8. De wed strijd begon met een mooie opening van Oranje Wit. Annelie Reintjes maakte na een mooie doorbraak 0-1. Niet lang daarna kon ook Loes Kate- man vrijkomen. Na een kleine twijfel om door te spelen achter de korf, maakte haar tegenstander een fout waardoor Kateman aan een klein kansje voldoende had om te scoren: 0-2. Na de vakwissel maakte Oranje Wit een foutje. DOT kreeg een straf worp mee en benutte die uitstekend: 1-2. De thuisploeg drukte door en kwam zelfs op 2-2 via een afstand schot Oranje Wit ging daarop verder met aanvallen en Loes Kateman kreeg weer de kans om te schieten. De bal viel ongelukkig uit haar handen, maar het resulteerde toch in een score voor de Leunse korfbalsters: 2-3- Annelie Reintjes kon vervolgens haar tweede treffer scoren en toen Kristie Ambrosius met een mooie doorloop bal 2-5 scoorde, leek Oranje Wit de buit al binnen te hebben Nog voor de pauze kwam DOT via een door loopbal weer dichterbij. De 3-5 bete kende tevens de ruststand Na de pauze duurde het lang voordat er ges coord werd Beide ploegen kregen kansen, maar wisten vooralsnog niet te scoren. Via Caroline Michels met een afstandschot en opnieuw Annelie Reintjes liep Oranje Wit uit naar een riante 3-7 voorsprong.. Na de vakwis sel wist de thuisploeg nog een keer terug te komen en 4-7 te scoren. Na een fraai een-tweetje met Petra v.d. Haghen wist Rian Derikx de marge van vier treffers weer te herstellen. Dat de thuisploeg in de slotfase nog 5- 8 scoorde, was alleen nog van belang voor de statistieken. Korfbal Uitslagen: SVOC '01 A2-De Peelkorf Al 2-5 De Peelkorf Bl-Altior B1 5-9 Spes (M) C2-De Peelkorf Cl 4-1 De Wilma's Cl-De Peelkorf C2 5-3 De Merels Dl-De Peelkorf D1 5-2 KSV El-De Peelkorf El 2-0 Oranje Wit (L) El-De Peelkorf E2 1-1 Welpen 1-Oostrum 1 9-0 Oranje Wit 1-Welpen 1 0-3 DES 4-Welpen 6 0-1 Welpen 5-Oostruml 1-1 Oostrum 1-Welpen 6 0-1 De Peelkorf 1 -Rosolo 2 14-8 De Peelkorf 2-Emos 1 8-5 De Peelkorf 3-Roka 2 7-7 Oostrum 2-de Peelkorf 4 9-7 Recreanten-de Merels 3-8 Trainen in de kerstvakantie. Alle trainingen voor de jeugdteams en de Senioren 3 in de Gymzaal Yssel- steyn. Vervallen in de week van 27 december en 3 januari. Hervatting van de trainingen weer in de week van 10 januari 2005. Er is voor Junio ren Al en A2 en voor de Aspiranten B2 geen trainen op dinsdag 28 en woensdag 29 december. De trainin gen op dinsdag 4 en woensdag 5 janu ari 2005 gaan wel door! Voor de Aspi ranten BI gaan de trainingen op don derdag 30 december en donderdag 6 januari gewoon door! Houdt er reke ning mee dat er op zaterdag 8 januari en zondag 9 januari competitie wed strijden gespeeld worden! Instructieavonden ouders Er is nog plaats voor enkele enthousiaste ouders die graag wat meer willen weten over de korfbal sport die hun kind beoefent. Tijdens vier avonden wordt er nadere uitleg gegeven over de vereniging, de opbouw en inhoud van een training, spelregels, ehbo en mag je zelf ook een keer de sportschoenen aan doen. Start op woensdag 12 januari, aan vang 19.30 uur De overige data zijn 26 januari. 16 en 23 februari. Heb je interesse meld je dan bij Mieke Ron gen, tel. 541940. Jeugdleidsters. Word je tijdens een zaalwedstrijd benaderd door een fotograaf die vraagt of hij/zij een foto van het team mag maken dan moet je hiervoor geen toestemming geven. Programma woensdag 29 dec.: SVOC 01-De Peelkorf 4 a.20.30 De Peelkorf 5-Olympia (o) 3 v. 18.45 Programma donderdag 30 dec.: Flamingo"s-De Peelkorf 1 (oef.) v.19.00 In een lege en koude De Burcht wonnen de volleybalheren van Rooy se VK in de uitwedstrijd tegen het onbekende Unitas uit Boekei: 0-4. Drie punten minder had de thuis ploeg dus wederom zou het erom gaan spannen. Via via hadden de Ven- raynaren al te horen gekregen dat de Boekelnaren taai waren en in ieder geval over een gevaarlijke aanvaller beschikten. Dat bleek ook zo te zijn, althans, de laatste zinsnede. Van echte taaiheid is geen sprake geweest. De Venraynaren daarentegen zijn na een kleine dip weer terug in het gareel, vorige week werd na een mooie wedstrijd Activia met een troostpuntje huiswaarts gestuurd en nu moest het maar tegen Unitas gaan gebeuren. Zeker als Rooyse bovenin mee wil blijven draaien. In de eerste set trok de ploeg uit Venray direct fel van leer en binnen de kortste keren stond een 16-25 op het scorebord. Zou dit zo de hele wedstrijd gaan. Gezien de stand was het aannemelij ker dat de Boekelnaren zich even ver keken hadden op de ploeg van Hans Hendriks. Dat bleek de volgende sets ook, hoewel Rooyse een klein beetje verslapte en Unitas daardoor vaker tot scoren kwam begon de thuisploeg zich meer en meer te ergeren aan het 'geluk' van de Rooyse. Aangezien een hoop punten in het voordeel van Rooyse VK veroorzaakt werden door simpele en onnodige servicefouten van Unitas, hoefden de Venraynaren maar in enkele situaties voluit te gaan De laatste twee sets gaven beide teams elkaar geen duimbreed toe, maar Rooyse had alweer de langste adem en kon de wedstrijd winnend afsluiten en daardoor weer vijf zeer belangrijke punten mee naar huis nemen. Voorlopig is het even winter stop, op 15 januari spelen de heren weer in de Wetteling tegen het twee de team van Havoc uit Haps, momen teel hekkesluiter met vijf punten uit zeven wedstrijden. Volleybalclub Raadpleeg ook de teletekst pagina's 650 en 651 op TV Reindonk Website: www.vcsetup.nl Algemeen secretariaat: Beatrixstraat 29, Meerlo. Tel.. 0478-698844. E-mail adres: setupmeerlo-wanssum@hcc- net.nl Data om te onthouden: 30 december: Kersttoernooi 8 januari 2005: Open Clubkampioen- schappen MC 9 januari: 3e bekerronde Dames 1 en MCI Uitslagen: Dames: Civitas 3-Set Up 3 0-4 Heren Recreanten: Set Up 3-Set Up 4 3-2 Dames Recreanten: BVC Holyoke 3-Set'Up 4 3-1 Mededelingen I.v.m. de feestdagen ligt de competi tie enkele weken stil. 16 januari zal voor velen het tweede gedeelte van de competitie weer van start gaan. In week 53, tussen kerst en nieuw, is er geen trainen voor jeugd, senioren en recreanten. Op donderdag 30 decem ber vindt het jaarlijkse kersttoernooi plaats. Aan het toernooi kunnen alle senioren en recreanten deelnemen. Aanvang: 19.00 uur. Opgave op het mededelingenbord in de sporthal of k.vestjens@wxs.nl, tel. 692524. Geef je snel op, want na de kerst en als opwarmertje voor oud en nieuw kun nen we wel wat beweging gebruiken! Handbalvereniging Uitslagen: Hs: Merfeldia-Manual 19-21 JB: Manual-Hercules'81 21-13 JC: Vios-Manual 19-14 DA: Bouwcoach/Bevo-Manual 14-13 DB: Manual-Merfeldia 13-13 MC2Manual 2-Blerick 2 11-9 Dij:: Blerick-Manual 3-9 D2j:: Vios-Manual 2 13-7 cleaning Traditioneel worden volgende week de Venrayse Basisscholenkam pioenschappen Tafeltennis gehouden in de zaal van TTV Red Stars. Anders dan voorgaande jaren vindt dit spor tieve hoogtepunt plaats verspreid over drie dagen en is het programma uitgebreid. Maandag 27 december treden de leerlingen van groepen 7 en 8 aan voor de strijd. Dinsdag 28 december spelen groepen 5 en 6 en op woens dag 29 december is het de beurt aan groepen 2, 3 en 4. Door deze ver spreiding zal het toernooi een stuk overzichtelijker verlopen, met name voor de kinderen zelf en hun ouders/begeleiders. Daarnaast heeft TTV Red Stars echter ook een aan trekkelijk programma opgesteld, dat verder gaat dan enkel wedstrijdjes spelen Iedere dag zal om 10.00 uur begin nen met een tafeltennisclinic De deelnemers krijgen dan leuke alterna tieve tafeltennisvormen om nog beter beslagen ten ijs te komen tijdens de wedstrijden, die om 11 30 uur begin nen. Om 13 00 uur is het pauze, waar na de deelnemers om 13-30 uur kun nen genieten van een demonstratie door enkele topspelers van TTV Red Stars. Van 14.00 tot 16.00 uur worden dan de vervolgwedstrijden gesj via een hoofdronde en verliezersi de Iedere deelnemer dient dan c de gehele dag aanwezig te zijn. zaal is iedere dag om 9.30 uur openj**. De basisschool die over de d dagen de meeste punten heeft vei meld, mag zich dan de winnaar w men van de TTV Summa-Red St en wisselbeker. idge-1 not Sedijl Op de laatste avond voor de win terstop werd in de Hoofdklasse van Red Stars bedrijfsrecreanten tafelten- niscompetitie enorm gestreden voor de punten. Prachtige partijen tussen teams die elkaar niet veel ontliepen. Desondanks blijft TextDepartment winnen, ondanks een mindere avond voor de nog ongeslagen Ying Fu Li, die twee verliespartijen aan z'n broek kreeg Zij hebben dan ook ruime afstand genomen van hun concurren ten Old Devils en Headhunters. TextDepartment-Old Devils 7-3 TextDepartment heeft in een recht streeks duel concurrent Old Devils verslagen. Daarbij moet wel vermeld worden dat hun kopman Twan van Vegchel helaas om studieredenen ver hinderd was. Een gelijkspel had er dan zeker ingezeten. Zoals vermeld, verloor de nog ongeslagen Ying Fu Li niet alleen van Jos Achten maar ook van Jos v.d. Putten. Jos Achten, die eindelijk laat zien dat hij een volwas sen speler aan het worden is, speelde taktisch erg sterk door passief te spe len tegen Ying, die daardoor niet in zijn eigen spelletje kon komen en dan wel degelijk in de problemen komt. Ook de andere Jos v.d. Putten ver schalkte Ying in 3 games. Daardoor is de druk waarschijnlijk van de ketel en kan Ying de 2e helft van de kompeti tie sportieve revanche nemen. Grote man bij TextDepartment was deze avond Pieter-Jan Tacken De op kerst- verlof zijnde Humanist die ver weg in het Drentse Havelte gelegerd is, kon eindelijk zijn kunsten weer eens ver tonen en dat hebben de mannen van Old Devils geweten Pieter-Jan bleef ongeslagen al moest hij heel diep gaan tegen Jos v.d. Putten die hij pas na vijf prachtige games versloeg (12- 10 in de laatste game). Peter Clijsters was weer heel stabiel en verloor alleen van deze avond goed op dreef zijnde Jos Achten. Het dubbelspel was voor TextDepartment en daar door kunnen zij weer 7 winstpunten bijschrijven. Jos Koenen Old Devils zal de komende dinsdagavonden hard nodig hebben om zijn ritme te hervinden Gelukkig kan Jos samen met Angelina die haar (Tempo)team goed aanmoedigde, zich weer richten op de 2e helft van de kompetitie TextDepartment wist ook nog de inhaalwedstrijd tegen The Headhun ters in winst om te zetten 7-3 Inalfa-The Headhunters 2-8 The Headhunters hadden geen kind aan Inalfa. Alleen Hans van den Bosch sprokkelde twee winstpunten bij elkaar door van zowel Peter Bouw- mans en Arno Schrivers te winnen Het "Bouwmans" syndroom is blijk baar uitgewerkt bij Hans die deze keer redelijk simpel de partij naar zich toetrok. Van den Bosch schrikt niet meer van de unieke backhandbal- len vanuit de forehand van de veel tij dens de wedstrijd pratende Bouw mans. Begrijpt u het nog? Dorien v.d. Giessen liet zich vervangen door haar partner Arie, die in deze kompetitie voor het eerst zijn kunsten toonde en direct drie overwinningen boekte. Zijn materiaalspelletje was teveel van het goede voor de veteranen van Inal fa. De bijna 69-jarige Wijkie David speelde zeker niet slecht, doch kon evenals Math Arts, die hard aan vakan tie toe is, geen partij naar zich toe trekken. Ook het dubbel was voor De Headhuntermannen en met hun acht winstpunten zijn ze Old Devils voor bij gestreefd en staan met 1 punt voorsprong op de 2e plaats in de Hoofdklasse. Arno Schrivers en Hans van den Bosch hadden nog nooit tegen elkaar gespeeld en maakten er een leuke en spannende wedstrijd van. Door beheerst te spelen tegen de stugge, licht geblesseerde verdediger Schrivers won van den Bosch uitein delijk in 5 games. Inalfa staat op de ranglijst nog net voor Stroeken en TempoTeam, doch voelt hun hete adem in de nek. Barto's Broodjes- Keukenkenners 6-4 Ook deze wed strijd had een spannend verloop. Het sterker geachte Barto's Broodjes moest alles uit de kast halen om De keukenkenners op de knieen te krij gen. Dat lukte pas na de stand 4-4 toen Leo Manders en Dudley Moss resp. Marcel Swaghoven en Jeroen Swinkels versloegen. Jan Zanders (Keukenkenners) had een behoorlijk aandeel in de 4 winstpunten door van zowel Ernst Brecheisen en Moss te winnen. Zanders die niet hoefde te biljarten verloor alleen van de uitste kend spelende Leo Manders, die deze avond ongeslagen bleef. Jammer dat de talenten van Ernst Brecheisen er nog niet uitkomen, terwijl hij toch iedere dinsdagavond trouw de trainin gen volgt en zich daar nadrukkelijk laat zien, legen de aldaar zeer sterke sparringpartners Marcel Swaghoven zie foto) gaat steeds beter spelen en wist in een hele spannende en ener verende partij de favoriete Brecheisen te verslaan. Jeroen Swinkels was niet erg gelukkig deze avond en wist alleen van Brecheisen te winnen Het tellen ging Jeroen beter af dan Tinkel spelen deze avond Het dubbel voor de Broodjesmannen. Stroeken Electro-TempoTeam 4 Ook weer een nipte uitslag, indeli keer in het voordeel van Tem|iemm; Team, waar kopman John Bonai tie liji wederom ongeslagen bleef Omda! veedt ook het dubbel wonnen en de ri un/Ar punten van Nel Dorssers en Ka laats Bonants, vergaarden zij de 6 belara nnie ke winstpunten tegen Stroeken E tro. Ton Zieltjens (Stroeken) was bortj< dreef en won van de beide strakgd aken de TempoTeam dames Karin en kze k Alleen voor John Bonants moest Dg m buigen maar dat is geen schan *eedc Karin Bonants won in een heel Ie: an H en bizar spannende wedstrijd 1 looie Wilma Oostrom. (Gamestanden laats 14, 13-11, 13-15 en 10-12). Karin n~ zichtbaar genoot van deze over? ning werd dan ook na afloop '»IRt geknuffeld door haar echtgen John. Fons Coppus won van - Karin maar moest wel stevig buigt ndgel en balen voor de andere Temj ipgt Team dame Nel Dorssers die er lustig op los timmerde met haar ba Kt 68. hand. Wilma Oostrom had haar ave |ijgcn< en vorm niet ondanks de aanwei ijbers heid van dochter Sandra, die nettt n zware training achter de rug had Huub Thijssen Het dubbel wasvoren TempoTeam, die Stroeken en lm ,eder< dicht op de hielen zit voor een 0 e[ncn denmootplaats in de Hoofdklasse, "n di Stand na de le helft Textdepi >erjar ment 55-15. Headhunters 41-29.1 e Devils 40-30, Barto's 36-34, Inalfa 30-40, Stroeken 29-41, Td *njar poTeam 28-42 en Keukenkenners! erech 49 wnp, 1 lerodi BC" Bep Tin :rdc 1 Wedstrijd- zwemmen Uitslagen van de Nederlandse Kampioenschappen in Drach ten: 1500m vrije slag Jelle Crooymans 20.29 46; Kasper v Dijk 21.03.60. Uitslagen van de eerste wedstrijd van de Drie Provinciën: in Culem- borg: 50m vrije slag: Thijn Verhagen 0.51.86 le. 100m vrije slag: Silvia Vousten 1.12.80; Renee Harkx 1.12.88; Kelly Stevens 1 39 92; Jelmer v Dijk 1.01.44 2e; Daan Kreijger 1.14.21; Sjors Thomassen 1 15.44; Thijs Quaedvlieg 1.23-01. 50m rugslag: Thijn Verhagen 1 06.40 le. 100m rugslag: Inge Arts 1.12.15 le, Renske Nielen 1.18 66 2e; Tessa Quaedvlieg 1.26.06; Daphne v. Gabain 1.30,65; Freddy Harkx 1.30.94; Daniëlle d. Pagter 1.32.26; Kimberly Teunissen 1.24.08 Dis RD. 200m rugslag: Job v. Duijnhoven 2.33 84 2e; Geoff Ebskamp 2.52.36; Alec Ebskamp 2.53.89. 100m schoolslag: Lisa Peeters 1.50.94; Famke Jansen 1.58.88; Jel mer v. Dijk 1.20.33 le; Alec Ebs kamp 1.28.84; Stan Gorree 1.36.95 le; Daan Kreijger 1.41.51; Alex Bos 1.44.22 2e; Sjors Thomassen 1 47 89; Thijs Quaedvlieg 1 49 64, Twan Harkx 2.12.86 3e 200m schoolslag: Tessa Quaedvlieg 3.27.82, Daiëlle d. Pagter 3-34.12; Silvia Vousten 3.28.05 50m vlinderslag: Lisa Peeters 0.51.14 2e; Famke Jansen 0.51.54; Stan Gorree 0.38.38 le; Alex Bos 0.43.69 2e; Twan Harkx 114.40 3c. 100m vlinderslag: Inge Arts 1 16.18 2e, Kimberly Teunissen 1.20.84 3e; Renee Harkx 1.27.39; Renske Nielen 1.31.65; Freddy Harkx 1.47.92, Kelly Stevens 2.17 22 Dis VD; Daph ne v. Gabain 1.33-58 Dis VI; Job v Duijnhoven 1.09-13 2e; Geoff Ebs kamp 1 20.56 3e. 4x 50m wisselsalg estafette: Inge Arts, Silvia Vousten, Kimberly Teu nissen, Daphne v. Gabain 2 26.26 2e; Jelmer v Dijk, Alec Ebskamp, Job v. Duijnhoven, Daan Kreijger, 2 18.46 2e; Renske Nielen, Daniëlle d. Pagter, Renee Harkx, Tessa Quaedvlieg 2.34.29. Vanaf januari 2005 gaat de Venray se tafeltennisvereniging Red Stars ver der onder een nieuwe naam TTV Summa-Red Stars. Onlangs kwam Red Stars tot een driejarige sponsorovereenkomst met Summa Adviesgroep, adviseurs op het gebied van financiële zaken voor zowel de particuliere als zakelijke markt met kantoren in Oirlo, Pannin- gen en Bergen De Venrayse tafeltennisvereniging is blij met de nieuwe overeenkomst. Peter Bouwmans, voorzitter: "Hoewel we dit jaar ons 40-jarig jubileum heb ben gevierd, nopen het dalende ledental en de daardoor dalende inkomsten ons om actief leden te werven én te behouden. Door de sponsorovereenkomst met Summa kunnen we hier de komende drie jaar verder aan blijven werken. Daarvoor verbinden wij graag ons naam aan Summa, want het stelt ons in staat om regionaal als breedtesport- vereniging aan de weg te blijven tim meren. Die uitstraling, samen met het bedrijven van topsport (ons dames team speelt Eredivisie) sluit boven- dien goed aan bij Summa." Summa is een regionaal opererl de adviesgroep op het gebied B.C. finaniën, of het nu gaat om verzd ringen, pensioenen, hypotheken, rentes of financieringen. Waarom de keuze Red Stars kibka sponsoren? Chris Jagers, lid van t directie van Summa: "Welnu, Suras J Adviesgroep voelt zich verbond* met sport in het algemeen, en 10: 7/1 sport in het bijzonder omdat zij l>>"l nen de financiële dienstverlening 01 '7^ dagelijks topsport bedrijft. De coniti natie van sport en business is dus ideaal huwelijk en Summa-Red Stt k; de club, die graag voor Summa uf ®evc traalt wat een relatie mag verwtf cn ten. Kwaliteit en dynamiek in d We financiële dienstverlening. Suini» nc sportief en zakelijk in beweging.' Vc ftalei Ook de komende jaren blijft ray en de verre omgeving dus geni ten van toptafeltennis en breed" sport-impulsen vanuit Summa-Red Stars. Een nieuwe na: maar hetzelfde beleid dat de verei ging tot ver buiten Venray bekt heid heeft gebracht. >4,1% lam v\ ert Ell cn de heo J lauwe cit va «■eedt Dels laats r ledef itting oor al ■dti Kcntii *en 6 0**5' Ill.S

Peel en Maas | 2004 | | pagina 26