Onderzoek samenwerking leidt mogelijk tot fusie voetbalclubs 'HVC/Taxi Verstraaten in stijl het jaar uit Sportnieuws -info Leopold en Inge sportman en -vrouw 2004 Lake Valley sluit slechte serie af Freek Thoone op schot in de zaal Berden en Jansen aan kop topscorers lijst Dames SSS'18 snakken naar winterstop Arbiter Wijers: "Ik floot TVF OTTO niet" Sponsors HVC/Taxi Verstraaten ESG SV Meerlo SVV Jeugd SV Ysselsteyn SV Oostrum Bowlen giPEEL EN MAAS Donderdag 23 december 2004 - Pagina 2 Enkele maanden geleden is SV Venray samen met TVF/OTTO en HVC/Taxi Verstraaten een onder zoek gestart naar de mogelijkhe den voor een toekomstige samen werking. Nu is duidelijk dat deze samenwerking kan leiden tot een fusie tussen de drie verenigingen waardoor in Venray binnen enke le jaren voetbal op topniveau mogelijk moet zijn binnen zowel veld- als het fütsal. Het onderzoek is inmiddels in volle mg. Bijna wekelijks hebben afge- •digden van de drie verenigingen rieg en wordt er vormgegeven aan :t proces dat uiteindelijk kan leiden tot een fusie tussen de drie vooraan staande voetbalverenigingen van Ven ray. Met deze krachtenbundeling kun nen de doelstellingen van de afzonderlijke verenigingen wellicht eerder worden verwezenlijkt. Zowel SV Venray als HVC/Taxi Verstraaten liggen op koers om aan het einde van het seizoen met de kampioensschaal aan de haal te gaan. Het bestuur van deze verenigingen spreken deze doel stelling ook hardop uit en ieder ander resultaat zal niet (meer) bevredigend zijn. Dat het daaropvolgende seizoen moeilijker zal zijn om dat resultaat te evenaren is bij de verenigingen bekend. Juist daarom is een krachten bundeling welkom en kan de nieuw ontstane vereniging putten uit een vergroot spelersmateriaal. De drie verenigingen vullen elkaar prima aan. Zo is, bijvoorbeeld, het idee en de werkwijze over de jeugdopleiding van zowel SV Venray als TVF/OTTO bijna identiek en kan de continuïteit voor de toekomst gewaarborgd blij ven. Een goede afstemming van onder meer de trainingsintensiteit of spel technieken moet bijdragen aan suc cessen in zowel het veldvoetbal als in het futsal Op dit moment worden de ver schillende aandachtsgebieden van het onderzoek uitgewerkt. Zo moeten onder andere het technische beleid en het commerciële beleid van de clubs op elkaar afgestemd worden. Daarnaast zullen ook praktische pro blemen als speeltijden, spierbelasting, accommodatie etc. onder de loep worden genomen. Om belangenver strengeling te voorkomen tijdens het fusieproces, is de werkgroep op zoek naar een onafhankelijke voorzitter die het proces begeleidt en probleemloos ieders belangen kan beoordelen. Hier voor zijn inmiddels kandidaten bena derd maar is er nog geen naam uit de hoge hoed gerold. Het streven is erop gericht om hier op korte termijn in te voorzien omdat dit, de voortgang en tevens de kwaliteit van het onder zoek, zeker ten goede komt. Zevende thuiszege in successie voor Venrayse zaalvoetballers VC/Taxi Verstraaten- 'n Diek/Bosscherveld 5-1 (3-0) Doelpunten: 9- Saïd Yahia 1-0; 19. Niels Dekkers 2-0; 22. Eric Toisfontaine 3-0; 28. Niels Dek- [kers 4-0 42. Dave Hollanders 4-1; Saïd Yahia 5-1. Scheidsrechter: Leijser (Brunssum). Toeschou wers: 85- Gele kaart: Saïd Yahia (HVC). HVC/Taxi Verstraaten: Janssen; Beerkens, Brands, Dekkers, Jeu ken, Kroes, Snijder, Troisfontaine en Yahia. (Door Henk Willemssen) HVC/Taxi Verstraaten heeft het jaar 2004 in stijl afgesloten. Vrij dagavond boekten de Venrayse zaalvoetballers de zevende thuis overwinning op rij. D'n Diek/Bos scherveld werd probleemloos met 5-1 aan de kant gezet. Samen met medekoploper Malabata rolt IVC/Taxi Verstraaten het nieuwe jaar in waarin de eredivisie lonkt De tegenstander uit Maastricht ver- slechts met één wisselspeler in sporthal De Wetteling. Alhoewel arbiter Leijser had gezegd klokslag 20.45 uur voor de aftrap te fluiten wisten de Maastrichtenaren, door extra lang in het kleedlokaal te blij ven, er toch nog enkele minuten bij te smokkelen. Want het wachten was op het tweetal Dave Hollanders en Ivo Jongepier. Zij trainen vrijdag- 1 avond op het veld bij het Belgische Veldwezelt. Na de training, die daar oih 18.00 uur begint, haast het duo zich per auto in rap tempo naar de zaal waar hun club D'n Diek speelt. Mak na 21.00 uur stormden de twee, na een haastige autorit van anderhalf uur, De Wetteling binnen. Twee minuten later sloop Dave Hollanders al op kousevoeten, met de schoenen in zijn hand. de zaal in. Even later volgde Jongepier. Na een vluchtige 'warming up' namen ze plaats op de bank en in een mum van tijd stonden ze binnen de lijnen. Geen ideale situ atie voor D'n Diek dat op papier een van de sterkste formaties uit de eerste divisie B heeft. Toch reiken de debu terende Maastrichtenaren niet verder dan een bescheiden middenmootpo- sitie. Terwijl het met Ralf Keulen en ex-prof Patrick Deckers over een gevaarlijk aanvallersduo beschikt. "Het zijn individueel allemaal goeie voetballers", vindt HVC-coach Paul Janssen "Maar als je er geen team van kunt smeden dan houdt het op." Tij dens de competitie-ouverture moes ten de Venraynaren nog twee punten (3-3) in Maastricht achterlaten In eigen huis kende HVC/Taxi Ver straaten geen enkel probleem met D'n Diek. De Venrayse ploeg pres teert dit seizoen heel constant en maakt een volwassen indruk De orga nisatie staat als een huis, getuige het lage aantal tegentreffers, en voorin worden de kansen goed afgemaakt. Paul Janssen gaf vrijdag de voor keur aan Niels Dekkers boven Coen linskens. De HVC-coach passeerde Linskens omdat Dekkers momenteel van meer waarde voor het team is. De nieuwkomer, afkomstig uit het Bra bantse Zeeland, maakte zijn uitverkie zing waar. HVC trok vanaf het beginsignaal het duel naar zich toe Frank Beer kens, die later uitviel met een liesbles sure, verscheen kansrijk voor het doel maar keeper Gubbels plukte de bal voor zijn voeten weg. Saïd Yahia opende na negen minuten de score. Vanuit de tweede lijn, de spitsen creëerden voor hem een opening, haalde de Helmonder met zijn linker voet doeltreffend uit: 1-0. Vlak na de entree van Hollanders en Jongepier verdubbelde de thuis ploeg haar voorsprong. Niels Dekkers ontfutselde Ralf Keulen de bal en scoorde zijn eerste competitietreffer: 2-0. De Venraynaren speelden gecon centreerd en waren bijzonder fel in de duels. Daardoor viel ook de 3-0. Ditmaal troefde Ruud Brands Jonge pier af in een rechtstreeks duel. De uithaal van Brands werd gekeerd door Thomas Gubbels maar uit de rebound tikte Eric Troisfontaine toch 3-0 bin nen. De Maastrichtenaren protesteer den hevig bij arbiter Leijser omdat Brands bij het veroveren van de bal een overtreding zou hebben gemaakt. Dit was de voorbode van doorlopend Maastrichts commentaar op de arbi trage. HVC/Taxi Verstraaten liet zich niet gek maken en bleef uiterst gediscipli neerd spelen. De keren dat D'n Diek gevaarlijk werd stond de grieperige doelman Raymond Janssen op zijn post Op slag van rust verzuimden Fred Jeuken en Ruud Brands de score nog hoger op te voeren. Vlak na de hervatting viel de beslis sing. Na goed voorbereidend werk van Said Yahia schoot Niels Dekkers de 4-0 binnen. Eric Troisfontaine knal de nog op de paal en aan de overzijde verrichtte goalie Janssen enkele knap pe reddingen. Toch moest de HVC- keeper één keer de gang naar het net maken. Dave Hollanders verraste hem met een plotselinge uithaal: 4-1. Dat was ook het enige wapenfeit van de Zuid-Limburgers. Saïd Yahia troefde op eigen helft een tegenstander af. Dennis Snijder ging met de bal aan de haal en bedien de op het juiste moment de meegelo pen Yahia: 5-1. Een perfect uitge speelde aanval. Een minpuntje was dat Yahia in de slotfase nog ten onrechte een gele kaart kreeg. Maar dit mocht de pret niet drukken. Met een keurige serie - elf zeges en twee remises - sluit HVC/Taxi Verstraaten de eerste competitiehelft af. "Ons doel was heel snel in balbezit te komen en vandaar uit onze eigen spel te spelen. Dat kunnen we goed en dan zijn we bijna niet te kloppen", weet Paul Janssen die alweer aan zijn vijfde seizoen bij HVC bezig is. Onder het bewind van de coach uit Malden heeft de ploeg nog ieder jaar progres sie geboekt. "Het was vandaag een perfecte afsluiting We op zijn sterkst als we heel scherp zijn en écht moe ten. We staan er nu heel goed voor maar de competitie wordt pas op het eind beslist." Stand ere divisie B HVC/Taxi Verstraaten 13-35 Malabata 14-35 Lions Nefkens 14-23 OS/Alwako 14-22 FCH/Decora Houkes 14-20 FSG 14-20 R&R/Cibatax 13-18 ODVYema 14-18 D'n Diek/B'veld 14-16 Arcan 14-16 Sport Peti 14-15 ESZWTotelos 14-14 ZVBTupamaros 14-14 FCNiumaga2 14-5 TAXI VERSTRAATEN BVB VERVOER OP MAAT J-UOiCWA Trading 1 linumuiioiml bv Keizersveld 19 Venray Human jJ Insurance Group bv Leciiwslraal 4 Tel 0478 53 00 35 ID jmlli Grotestraat 56 Venray sportcate -cafetaria LA ND WEERT fjOKruidenlaanj EQ 105 Venray Tel. (0478) 580 480 'De groen Aanpap Janslust 8, Heide 'i Peel rand »M^: Schoolstraat 25-a Venray Sjoartyinn Henseniusplein 5c DE WETTELING Lake Valley heeft de eerste com petitiehelft afgesloten met een klinkende 7-0 overwinning op laagvlieger 't Haofke. Het Venray se zaalvoetbalteam had van de vorige vijf duels er vier verloren en was daardoor weggezakt naar de middenmoot van de eerste klasse A. In het inhaalduel tegen 't Haofke jkende Lake Valley weinig problemen. Naast het trio geblesseerden Lam fers, Rutten en Wijnands ontbrak Baandag ook doelman Vincent Buwalda vanwege zijn werk. Hij werd uitstekend vervangen door Arjan Schatorjé. In de beginfase waren er kansen "ver en weer. De Venraynaren had- fen een licht overwicht maar het duurde tot de dertiende minuut voor dat de openingstreffer viel. Lennard fcnsen controleerde de bal en bedien de de opkomende Tom van Stokkem °P maat. Van Stokkem zette goed door en scoorde de 1-0. Lake Valley liet veel kansen onbenut. Vijf minuten voor rust mochten de Venraynaren een strafschop nemen na een hands bal. Sjoerd van der Coelen mikte de bal op de paal. Vlak daarna trof 't Haofke de lat. In de slotminuut van de eerste helft nam de thuisploeg toch ruimer afstand. Luciën Conjaerts tikte de 2-0 binnen. Een Roermondse speler kreeg de gele kaart en uit de vrije trap knalde Niels Hermsen op slag van rust 34) in Het tweede bedrijf begon met wat rumoer omdat 't Haofke protesteerde tegen de bal. De Roermondenaren vonden dat het geen echte plofbal was omdat ie teveel zou stuiteren. Ronny Spruit scoorde al snel 4-0. Arbiter Brenkman was het aanhou dende gezeur over de bal beu en stuurde de keeper-aanvoerder van 't Haofke met geel voor twee minuten naar de kant. In overtal voerde Ronny Spruit de score op tot 5-0. De wedstrijd werd alsmaar pittiger en doelman Schatorjé voorkwam met enkele knappe red dingen een tegentreffer. 't Haofke kende geen geluk en trof ook nog de paal. Luciën Conjaerts kreeg na een overtreding de gele prent. Een minuut later moest ook een tegenstander voor twee minuten naar de kant. Terwijl beide ploegen met een man minder op het veld ston den voltooide Ronny Spruit zijn hat trick: 6-0. In slotminuut bracht Tom van Stokkem met een fraaie uithaal de 7-0 stand op het scorebord. Een week eerder verloor Lake Val ley met 4-3 bij Reuver De Venrayna ren stonden een paar minuten voor tijd nog met 2-3 voor door drie treffers van de goed spelende Len nard Jansen. Reuver profiteerde van een tijdstraf toen Lennard Jansen van wege commentaar op de leiding de gele kaart kreeg: 3-3 Op het eind trok Reuver ook nog de winst naar zich toe: 4-3- Uitslagen: Swolg. Boys Al-Meerlo/W Co Al 1 -4 W/Meerlo Co Bl-Rood Wit B1 0-5 TSC 04 Cl-Meerlo/W Co Cl 5-0 Venray D4-W/Meerlo Co Dl 0-2 W/Meerlo Co D2-Resia D2 5-1 Kronenberg El-Meerlo El 9-0 Meerlo 3-Holthees 2 2-13 Programma maandag 27 dec.: MEWA-Zaalvoetbaltoernooi in de Sporthal in Meerlo Zaalvoetbal Uitslagen: Meerlo zv 2-HVC/Taxi Verstr. 5 3-5 Meerlo zv 1-Lake Valley 5 8-4 Programma maandag 3 jan.: ZVOC 2-Meerio zv 2 20.00 Programma zaterdag 8 jan.: Zw/t Trepke-Meerlo zv 1 18.00 Agenda: Donderdag 6 januari Nieuwjaars Tref fen Dart toernooi 21.00 uur Bergs- Springruiter Leopold van Asten is zaterdagavond uitgeroepen tot sport man van het jaar 2004 in Venray. In een drukbezochte Schouwburg Ven ray kreeg bowlster Inge Lenssen de trofee als beste sportvrouw van het jaar overhandigd. Het recurveteam van handboogvereniging Ons Genoe gen uit Ysselsteyn mag zich het beste team van het sportjaar 2004 noemen. Noud Janssen van voetbalclub Leunen werd uitgeroepen tot sportcoach van het jaar, terwijl de waarderingsprijs naar Adrie van Stokkem, trainer van Judovereniging Venray, ging. Wesley Connor, die een zevenjarig profcontract tekende bij een Ameri kaanse honkbalploeg, werd onder scheiden met de aanmoedigingstro fee. Maarten Wintels was afgelopen jaar Inge Lenssen werd onderscbeider. als sportvrouw van bet jaar 2004 de beste G-atleet. Verder werdei jeugdsporters in het zonnetje geze die afgelopen jaar op (inter-)nationaa niveau een prestatie hebben neerge ZW Leunen niet verder dan twee gelijke spelen ZW Leunen kwam in de uit wedstrijden tegen Inter'80 (6-6) en Amicitia 2 (3-3) niet verder dan een gelijkspel. In beide duels had het Leunse team een over wicht maar moest telkens in de slotfase genoegen nemen met een remise. Freek Thoone was de afgelopen week flink op schot in de zaal. Tegen Inter'80 scoorde hij vier treffers en maandag tegen Amicitia 2 maakte hij alle drie de doelpunten voor ZW Leu nen. In de sporthal van Tegelen kende het Leunse team een vliegende start tegen Inter'80. Na een kwartier leidde ZW Leunen al met 0-3 door een loep zuivere hattrick van Freek Thoone. Al na twintig seconden scoorde Thoone de openingstreffer: 0-1. In de twaalf de minuut onderschepte Edwin Ber den de bal en liet Thoone 0-2 binnen schieten. Uit een vrije trap voltooide de Leunse aanvaller zijn hattrick: 0-3. Na het sterke begin zakten de bezoekers terug. De Tegelenaren kwamen uit een vrije trap op 1-3. Een minuut later werd het zelfs 2-3. Op slag van rust verruimde ZW Leunen de marge weer. Op aangeven van Bas Claassens liet Freek Thoone 2-4 aante kenen. Uit een hoekschop verkleinde Inter'80 de achterstand tot 3-4. André Peeters onderschepte een foutieve pass en scoorde 3-5. De thuisploeg wist weer terug te komen tot 4-5. Maar het Leunse team wist de marge weer snel te herstellen. Uit een pass van Freek Thoone tilde Barry Janssen de stand naar 4-6. In de slotfase moest het Leunse team toch nog de zege onnodig uit handen geven. Het hoger geklasseer de Inter'80 wist nog twee keer te sco ren en een zwaarbevochten punt bin nen te halen: 6-6. Afgelopen maandag speelde ZW Leunen de inhaalwedstrijd tegen Ami citia 2. Eind november ging dit duel niet door omdat het Leunse team toen over te weinig spelers beschikte. Dit zal wellicht nog een straf van de KNVB opleveren ZW Leunen moest aantreden zon der de geblesseerden Barry Janssen en Mischa Nabben. Routinier Nabben kampt al langere tijd met een knie blessure. Bas Claassens is daardoor overgeheveld vanuit het tweede team. De Midden-Limburgers namen de leiding: 1-0. Freek Thoone scoorde de 1-1 gelijkmaker maar nog voor rust kwam de thuisploeg opnieuw op voorsprong: 2-1 De uitstekend op dreef zijnde Thoone bracht de Leunse ploeg na rust opnieuw langszij: 2-2. Toen een Amicitia-speler met geel voor twee minuten naar de kant moest profiteer den de bezoekers. Freek Thoone buit te de overtalsituatie uit: 2-3. Evenals in het vorige duel tegen Inter'80 wist ZW Leunen ook nu de voorsprong niet vast te houden. De thuisploeg kwam weer op gelijke hoogte: 3-3. ZW Leunen hervat de competitie op maandag 3 januari 2005- Dan staat de derby tegen Lake Valley op het programma. De wedstrijd wordt gespeeld in sporthal De Weert, aan vang 21.30 uur. Marco Berden (ZW Leunen) en Lennard Jansen (Lake Valley) zijn halverwege het seizoen de meeste scorende zaalvoetballers. Beide spelers scoorden vijftien doel punten. De verschillen in de top van de ranglijst zijn uiterst klein. Want het leidende duo wordt op de voet gevolgd door drie spelers (Saïd Yahia, Danny Fasen en Hicham Hlimi) die ieder veertien keer doel troffen. Voor het klassement tellen alleen Venrayse standaardteams mee die in de eerste klasse of hoger spelen. Topscorerslijst 1Marco Berden (ZW Leunen) 15 Lennard Jansen (Lake Valley) 15 3- Saïd Yahia (HVC/Taxi Verstraat en) 14 Danny Fasen (TVF OTTO) 14 Hicham Hlimi (TVF OTTO) 14 6. Ronny Spruit (Lake Valley) 13 7. Ruud Brands (HVC/Taxi Ver straaten) 12 8. Edwin Berden (ZW Leunen) 11 Freek Thoone (ZW Leunen) 11 10. Niels Hermsen (Lake Valley) 10 Paul Rutten (Lake Valley) 10 Rob Willems (ZW Leunen) 10 13 Dennis Snijder (HVC/Taxi Ver straaten) 9 14. Mohamed Aoussar (TVF OTTO) 8 André Peeters (ZW Leunen) 8 16. Tommy Kroes (HVC/Taxi Ver straaten) Barry Janssen (ZW Leunen) 7 18. Gert-Jan Wismans (TVF OTTO) 6 In het koude Oldenzaal stond voor de dames van SSS'18 afgelopen zon dag de inhaalwedstrijd tegen het hooggeklasseerde FC.Gelre op het programma. De ploeg uit Overloon had in de rust nog uitzicht op een goed resultaat maar na rust wist FC. Gelre toch twee keer het doel van de geel-zwarten te vinden. Het lukte SSS'18 opnieuw niet om voor de win terstop te scoren: 2-0. De thuisploeg uit het Gelderse Wehl stond na tien wedstrijden op een mooie derde plaats, de voetbal sters uit Overloon staan al een hele tijd op de èèn na onderste plaats met nog steeds vijf punten In de wed strijd van afgelopen zondag was het verschil op de ranglijst nauwelijks zichtbaar. Het team van Fc.Gelre had enkele goede mogelijkheden om voor rust de openingstreffer te noteren. De zeer sterke aanvalster, Wendy Tiemes van Fc. Gelre, werd goed verdedigd door Malie de Vet. Toch wist ze gevaar te stichtten voor het Overloon- se doel. De ploeg van SSS'18 kon geen gevaar stichten voor het doel van de tegenstander maar kwam voor rust ook niet echt in de problemen. De 0-0 ruststand was dan ook niet geheel onverdiend. Na rust kwam de Achter- hoekse ploeg al snel op voorsprong. Na een mooie aanval van SSS'18 werd ongelukkig balverlies geleden en Fc.Gelre wist hiervan optimaal te pro fiteren. Aanvalster Wendy Tiemes zag haar afstandsschot via de lat wat gelukkig in het Overloonse doel ver dwijnen. Na deze tegenvaller wist de ploeg uit Overloon enkele kansen te creëren. Maar opnieuw, zoals zo vaak deze competitie, ontbrak de scherpte in de Overloonse voorhoede. De ver dediging van SSS'18 kwam niet in de problemen maar kon desondanks niet voorkomen dat de ploeg uit Wehl de 2-0 in de 65ste minuut wist te scoren. Opnieuw was noodlottig balverlies in de voorhoede er de oorzaak van dat Fc.Gelre kon uitlopen naar 2-0. Via een rommelige situatie voor het SSS- doel wist Wilhelmien Stad de bal langs keepster Vivian van Wijk in het doel te schuiven. Door deze neder laag gaan de Overloonse dames na 12 wedstrijden met 5 punten de winter stop in. Na de winterstop zal het team van SSS'18 punten moeten pakken om ook het volgend seizoen actief te blijven meedoen in deze landelijk le klasse. Misschien dat de terugkeer van Lizet Gerrits, na een verblijf van vier maanden in Bolivia, hieraan wat kan gaan bijdragen. Uitslagen: Achates Al-Venray A2 3-2 Venray Bi-Volharding BI 1-5 Venrav B2-Vitesse'08 BI 0-6 IVO B2-Venray B3 2-5 Kronenberg B3-Venray B4 4-2 Venray Cl-Schijndel Cl 2-2 Venray C3-Hegelsom Cl 2-1 Venray C9M-SSE C2 2-7 TOP'27 Dl-Venray D3 2-1 Venray D4-Wanssum Dl 0-2 Venray El-Montagnards El 8-3 Venray E7-Leunen E4 64) TOP'27 E3-Venray E8 08 Venray E10-Venray E9 0-2 Blerick F2-Venray F3 0-6 Venray F4-Meterik F1 0-4 Venray F6-Achates F2 0-3 Venray F7-EWC F2 2-2 Venray F8-Sp. Irene F5 0-2 Achates F3-Venray F10 0-5 Venray F13-Venlosche Boys F9 3-6 Scheidsrechter Berry Wijers uit het Zuid-Limburgse Oirsbeek reageert op een zaalvoetbalver- slag in deze krant. Wijers werd twee weken geleden bij het duel Graus Bouw-TVF OTTO ten onrechte opgevoerd als scheids rechter. "Ik heb die wedstrijd helemaal niet gefloten. Want op die avond heb ik een scheidsrechterscursus gegeven. En ik kwam er in het verslag ook niet zo goed vanaf. En dat wordt door iedereen gelezen. Het kan de goede naam van een arbiter aantasten", vindt Wijers die zijn naam graag gezuiverd ziet. In de wedstrijd Graus Bouw-TVF OTTO kregen de Venrayse spelers Hicham Hlimi en Danny Fasen beiden een omstreden rode kaart In het ver slag wordt de rol van de arbiter ter discussie gesteld. Wijers weet niet wie er die avond wel gefloten heeft "Daarvoor moet je bij de KNVB zijn." Een telefoontje naar de voetbalbond leert dat F. van der Meijden uit Heer len op 6 december in Brunssum de dienstdoende arbiter was. Dat is bij deze rechtgezet. Afgelopen zaterdag zijn de F1 en de F4 kampioen geworden in hun competitie. Uitslagen: Ysselsteyn F1 -Volharding F1 2-0 Ysselsteyn B 1-Lottum B1 6-2 Leunen Cl-Ysselsteyn Cl 54) Vitesse'08 D1 -Ysselsteyn Dl 7-1 Ysselsteyn El-Volharding El 0-5 Lottum È2-Ysselsteyn E3 9-1 Ysselsteyn Fl-EWC F1 84) kampioen Ysselsteyn F2-Meterik F2 1-5 Wittenhorst F5-Ysselsteyn F4 afg. kampioen Zaalvoetbaltoernooien: Maandag 27 dec.: F1 in Meyel v.09-30 Dinsdag 28 dec.: E2 in Meyel v.08.30 Woensdag 29 dec.: Dl in Meyel v.09.15 Donderdag 30 dec.: Cl in Meyel v.08.45 Voetbal Uitslagen: Oostrum A1 -SVOC'01 A1 3-2 Oostrum El-Merselo El 2-5 Oostrum E2-Astrantia El 16-1 Oostrum F2-Leunen F6 1 l-l Oostrum Vet -America Vet. 0-3 Wanssum 2-S.V. Oostrum 4 2-2 Oostrum 5-Sparta'18 5 2-0 Oostrum DAl-Westerb. Boys DA1 74) Korfbal Uitslagen: Oostrum-Peelkorf welp. 0-1 PeelkorfOostrum welp. 2-1 Oostrum-Peelkorf pup 1 0-9 Oostrum-SVOC 1 pup.l 08 Oostrum-SVOC 2 pup. 2 04) Oostrum-Peelkorf pup.2 1-2) Oostrum-Peelkorf mw. 9-7 OostrunvQuick-up asp. 05 Oostrum-Oranje wit sen. 1 6-13 PEEL EN MAAS een abonnement waard Huisleague Uitslagen le Klasse: BT Jamin-Scores 10-18 BT Hoeijmakers-La Mousse 208 Pinhunters-Sigma's/Comelco 18-10 V.d Boomen-VTU-Telecom 5-23 V.T.U.-Telecom gaat aan de leiding met 259 punten, gevolgd door BT Hoeijmakers met 251. Sigma,s/Cor- nelco is derde met 226 en BT Jamin vierde met 200.5 punten.. De hoogste game was bij de dames voor Regina D'Amore met 207, de hoogste serie voor Nicole Peters met 536. Bij de heren scoorde Cyriel met 259 de hoogste game en Chris Koreman met 696 de hoogste serie. Uitslagen 2e Klasse: Plus G. van Dijck-The Nitwits 23.5-4.5 Altijd Raak/AVIT-Club Up 25-3 Close Encounters-Hit Miss 10-18 Red Arrows-Strikers/Groeipunt 14-14 Door winst op de Nitwits nam Plus van Dijck de leiding over met 244.5 punten. Ook Strikers passeerde The Nitwits en staat tweede met 234 pun ten, 4,5 meer dan The Nitwits. Vierde is Close Encounters met 212 punten Marlies Thijssen was de beste bij de dames met een 226-game en 589- serie. Bij de heren scoorde Nicky Cla- essens het best met een 230-garae en 660-serie. Uitslagen Trioleague: Crash-Pinhunters 16-5 Hit Miss-BT A.W.I. Isolatie 0.5-20.5 Plus van Dijck-Nutrivisie 7-14 Sigma's/Comelco-BT Kuijten Ass. 19-2 BT Jamin-Bokual/Mi jling 7-14 De Joepies-Proshóp RBVenray 6-15 Nieuwe koploper in deze league is Bokual/Mijling met 194.5 punten, één meer dan De Joepies. Derde is Pros hop RBVenray met 182 punten en Crash neemt met 176.5 punten de vierde plaats in. Joke van Rens zette met 199 en 536 de hoogste game en serie bij de dames neer. Marlijn Magermans bracht met 236 de hoog ste game bij de heren op zijn naam en Lars Lenssen deed datzelfde met zijn 629-serie. Uitslagen Dubbelleague: D.O.K.-In The Pocket 11-7 The Marks/D. Terp-EMSA'. Boys 184) Strikezone-Wakers 1 14-4 Wakers 2-Taxi Twan Peeters 7-11 De Oude Kerels gaan hier aan de lei ding met 166.5 punten, 11,5 meer dan The Marks op de tweede plaats. Strikezone is derde met 152 en In the Pocket vierde met 135 punten. Jolanda Achten bracht de hoogste damesgame en -serie op haar naam met 120 en 423, terwijl bij de heren Henk Hoeijmakers het best scoorde met een 223-game en 783-serie. Bedrijfsbowlen In de le Klasse is Ruhl-Haaegens- Molenaar de nieuwe koploper door met 26-2 te winnen van Ford van Haren. De Vrolijke Treffers blijven tweede ondanks hun 7-21 nederlaag tegen Inalfa. Ook Flextronics verloor en wel met 9-19 van Vine. v. Gogh 2. Vine. v. Gogh 1 had veel moeite met www.mkn maar won uiteindelijk met 17.5-10.5. In de 2e Klasse bleef de leiding in handen van Henk Hoeijmakers, ondanks de 8-20 nederlaag tegen Houterman/Klessens. V.O.F. Beer kens kwam tegen Vine v Gogh 4 niet verder dan een 14-14 gelijkspel, maar blijft tweede. W.J de la Roy B V won op het nippertje (14.5-13 5) van Van Rattingen en staat nu derde. A.W.I. Isolatie won wel met 24-4 van Vine. v. Gogh 3, maar kon de laatste plaats daarmee niet verlaten.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 25