Suhima tanssum wint ook indere' wedstrijd Sportnieuws -info Leunen snakt naar winterstop jchijnwefpel*^r lolthees te slap Summa Topschutters Klassement Volharding bekert verder Langere winterstop veldvoetballers SV Leunen SV Geijsteren VV Holthees Meerlo-trainer Winkelhag verlengt contract SV Merselo SVOC '01 EN MAAS Donderdag 23 december 2004 - Pagina 23 t redactie van Peel en Mdas zet ook in het voetbalseizoen 20 4- I wekelijks een speler/trainer of ander 'voetbaldier' van een ai a - hereniging uit de araieenten Venray en Meerlo-Wanssum in de Bnwerpers. Ook^pelers van SSS'18, Volharding en Holthees w >r- [dit jaar in deiriroriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevo< ld. tstspelerv*<orspelt net als de voetbalkenners van het Ven ra se wsblad unk nu weer de uitslagen van tien amateurduels die lat |kend pféspeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspt Ier i wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn v< et- [eréniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan iet jseniusplcin in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun tota ils- f mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en M las mee om de eer komende feestelijke weken ontbreekt de rubriek De schijnwerpe op it de heren voetballers gaan genieten van een welverdiend kerstrece In ieuwe voetbaljaar 2005 zijn we weer bij u terug. ;elopen week geen voorspellingen in onze rubriek omdat er slechts c ike- ïaalduels en bekerwedstrijden werden gespeeld. Wel voegde Frits N eel- (Wanssum) nog een puntje toe aan zijn totaal. Het restant van het uel ssum-TOP'27 leverde uiteindelijk een 2-0 zege op voor de thuispl ieg. kop voorspelde een 2-1 zege voor zijn team en mag bij zijn puntena. ntal icht nog eentje bijschrijven. Met negen punten deelt hij nu de tweede s met Nick van Hoek van Merselo. tand: 'hil Versteegen (Ysselsteyn) 11 punten lick van Hoek (Merselo) en Frits Meelkop (Wanssum) 9 punten iert Custers (Swolgense Boys) 8 punten tob Janssen (TOP'27) 7 punten (oen Gielens (Leunen) en Sjors Teeuwen (Oostrum) 6 punten toné Tissen (BW'27)5 punten ander Dinghs (SVOC'01), Patrick Wijnen (Holthees), Wout Gommers (SV fenray) en Erik Ermers (Volharding) 4 punten, oost Bruijsten (Meerlo) 0 oost Bruijsten (Meerlo) heeft het programma nog te goed dat op 21 tovember in zijn geheel werd afgelast. Dit programma wordt ingehaald op 16 januari 2005 (ené Tissen (BW'27) heeft het duel BW'27-Oostrum nog te goed dat op rondag 12 december werd afgelast. top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 zesde klasse F heeft Holthees wedstrijd tegen SVS verloren: 3- en slappe openingsfase was het s dat de beste mogelijkheden L In de zesde minuut gaf Hakan de bal goed voor maar de kop- Rob Poels had niet de juiste ing. Twee minuten later was het Rob Poels die gevaarlijk is maar afstandschot ging net over het ensbeekse doel. Holthees kreeg enkele kansjes, maar de thuis- leek voor de pauze op voor- l te komen, maar na een goede t werd de bal net over gekopt, jees begon beter aan de tweede besloot Sander Arts een solo jen schot net naast het doel en van Tilburg miste het doel haar.'Na nog kansen voor ik en opnieuw Van Tilburg, pSazak e viel de openingstreffer aan de andere kant. SVS wist na een rommelige situ atie voor het doel van Holthees de bal in het doel te werken: 1-0. Jelle van Tilburg had in de eerste de beste aan val na de goal de mogelijkheid om de gelijkmaker te scoren, maar zijn kop bal ging opnieuw net langs. Na ruim een half uur in de tweede helft beslis te de thuisploeg het duel Holthees- doelman Patrick Wijnen bracht nog wel enkele keren redding, maar moest uiteindelijk ook buigen voor een overtal aan SVS-spelers. Nog geen drie minuten later werd het duel definitief beslist toen de scheidsrech ter een duwpartij in de zestien meter honoreerde met een penalty voor SVS De gastheren wisten wel raad met dit buitenkansje en bepaalden de eindstand op 3-0. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2004-2005. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2004- 2005- U kunt maandag de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Telefo nisch kan ook via 0478-850460 (u kunt de namen van de doelpuntenma kers aan de telefoniste van Summa Adviesgroep doorgeven). In het beperkte inhaalprogramma werd maar sporadisch gescoord. De doelpunten die vielen hadden echter geen invloed op onze standen in het Summa Topschutters Klassement. Bas Joosten en zijn ploeg SSS'18 gaan als koplopers in respectievelijk het indi viduele en teamklassement het nieu we jaar 2005 in. De sportredactie van Peel en Maas wenst u prettige kerst dagen en een voorspoedig, gezond en vooral sportief 2005. Teamklassement: 1. SSS'18 34 2. SV Venray 32 3. Merselo 29 4. SVOC'01 25 5. BW'27 24 6. Oostrum en Wanssum 23 8. Meerlo en Volharding 21 10. Holthees en Swolgense Boys 19 12. Leunen 16 13. TOP'27 15 14. Ysselsteyn 11 Individueel klassement: 1 Bas Joosten (SSS'18) 14 2. Willem Koenen (Merselo) 12 3. Farid Idrissi (SV Venray) 11 4. Zafer Akbal (Volharding) 10 5. Ivan Maes (SVOC'01), Hans Weijers (Wanssum) en Johan Speycken (BW27) 9 8. Jelle van Tilburg (Holthees) 8 9. Wout Janssen (SSS' 18). Ralf Hend- rikx (BW'27), Geurt Clevers en Edwin v.d. Winkel (beiden Meer lo), Nick van Hoek (Merselo), Bas Heijnen (Swolgense Boys) en Nico Rongen (TOP'27) 6 16. Ivo v.d. Weerden en Said Yahia (beiden SV Venray), Patrick Borghs (SSS'18), Jan van de Ven (Oostrum), Hakan Sazak (Holt hees) en Jurien Beterams (Wans sum) 5 22. Rik Schlepers (Oostrum), Niels Arts (SVOC'01), Fred Donkers (Swolgense Boys), Ronny Bovee (Ysselsteyn), Niek van Lin (TOP'27), Klaas van Arendsber- gen (Meerlo), Luc Janssen (SSS'18), Roel Biezenaar (Merse lo) en Frank Brands en Freek Thoone (beiden Leunen) 4 Een foutje in de stand? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 en vraag naar Henk Lammen. Maatwerk in financiële zekerheid Uitslagen: BW D2M-GFC33 D4M Vitesse'08 F2-BW F1 Stormvogels F3-BW F2 TOP'27 MF1/2-BW MF 1/2 BW 1-Oostrum 1 Ysselsteyn 4-BW 2 gisseur Sjek Wilmsen: "Er zit voor ons nog veel meer in" ssum-TOP'27 2-0(1-0) - jelpunten: 22. Cyril Pingen en doel) 1-0; 59. Jochem Pin- 2-0. Scheidsrechter: Kolorz frden). Toeschouwers: 80. kaart: Paul Beterams en ré Rutten (Wanssum), Bram 1 ems en Rob Heidens (TOP). 1 onderheid: Deze wedstrijd d op 5 december na 31 minu- gestaakt, bij een 1-0 stand, ens een blessure van arbiter s. anssum: Mike van Kcssel; ré Rutten, Paul Beterams, Sjek pi unsen en Freek Lenssen; Frits fop, Rob Wijnhoven en "rten Beterams; Hans Weijers, ièn Beterams en Jochem Pin- P'27: Bram Willems; Jan Sen, Rob Heidens, Cyril Pin- in Mike Vervoort (81. Maikcl toers); Rick van Rijswick, Knoops en Nico Rongen; |n Rongen (81. Ralph van )j Ward van Rijswick en Phüipsen (52. Marcel B). (Door Jan Leijsten) kan niet op voor Wanssum. rop'27 werd in een matige aan de zegekar gebonden: fa deze wedstrijd met een eschiedenis was evenwel et sterke Wanssum van de weken te bewonderen, klom de ploeg van trainer erkers, door de zesde zege op rij, op naar de derde plaats in de zesde klasse F. Het restant begon met een corner van rechts voor de thuisclub. Frits Meelkop zal nog nooit in zijn carrière zo'n 'aftrap'"verricht hebben. Even later mocht Meelkop weer vanaf de hoekvlag voorzetten nadat Jurién Beterams de 'Topkeeper' met een mooie actie zag redden. Zes minuten voor de thee stond Hans Weijers scherp maar hij zag zijn alleengang richting het gastendoel gedwars boomd door de Tienrayse grensrech ter Hay van Rijswick die liet voordeel van de twijfel kreeg. Na een normale pauze werd klok slag 15 00 uur aan het tweede bedrijf begonnen. Met een sterker TOP'27 dat vooral door invaller Marcel Dinghs in deze fase gevaar stichtte. Doch veel steun ondervond hij niet van de 'afgemelden' Martijn Rongen en Andy Philipsen. Alhoewel Philip- sen pal na rust met een gehaast schot zich voor één moment liet zien. De smeekbede van de Wanssumse routinier Sjek Wilmsen "zet er eens wat meer pit in daar voren" bleek niet aan dovemansoren gericht Maar eerst was het nog TOP-invaller Marcel Dinghs die met zijn directe acties het meeste gevaar stichtte. Toen het vuur eenmaal was aange wakkerd bereikte Juriën Beterams met een dieptepass Jochem Pingen die iedereen eruit liep en met links keurig afrondde: 2-0. De balvaardige spits Juriën Beterams had kennelijk die fraaie actie nodig. Hij nam zijn team op sleeptouw voor nog meer. TOP, dat zijn naam geen eer aandeed, kwijnde langzaamaan weg op eigen helft. Wanssum-verdediger André Rutten, die een mannelijke actie bestraft zag met een vrije trap tegen, wachtte nog erger. Zijn reactie "ik deed niets" noopte scheidsrechter Kolorz tot het trekken van de gele kaart. De derby kreeg nog één opleving. Keeper Bram Willems tackelde de doorgebroken Juriën Beterams op de rand van het strafschopgebied. Kolorz liet genade voor recht gelden. Hij gaf de Tienrayse goalie geel en legde de bal op de zestienmeterlijn. Sjek Wilmsen, weliswaar een paar kilootjes meer meetorsend dan in zijn Volharding-jaren, is voor zijn team nog van grote waarde. De 35-jarige routinier: "Ik ben blij met deze drie punten. Alhoewel we aanvankelijk speelden alsof we lood in de schoe nen hadden. Toch echt verbazen doet deze zegereeks me niet. Vooral de omzettingen hebben het team goed gedaan. Maar ook de trainingen dra gen ertoe bij. We werken weer met simpele oefeningen en geen ingewik kelde trainingsmethodes. 'This is zesde klasse, men' Het plezier in het oefenen is helemaal terug", zegt Wilmsen die raadselachtig vervolgt. "Er zit voor ons nog veel in." Hoeveel dan? "Wij kunnen van iedereen in onze klasse winnen. Dit is mijn laatste seizoen in Wanssum 1 en dat wil ik zo goed mogelijk afsluiten", aldus de stu wende kracht achter de opmerkelijke opmars. Senioren: Ook dit jaar is weer een kerstzaalvoet- baltoernooi georganiseerd. Ondanks dat de opkomst minder groot was als vorig jaar werd er weer met heel veel inzet gevoetbald. Hieronder volgt de uitslag van het toernooi: 1 Geijste ren; 2. Swift Boys 8; 3- VOV; 4. Fc dat- denk.tk; 5. Fc Knudde. Programma: Winterstop! Zolang er genoeg animo is blijven we gewoon trainen. Eventu eel verhuizen we naar de zaal. Waar schijnlijk hervatten we de competitie na de carnaval. Uitslagen: Oostrum El-Merselo El 2-5 Oostrum E2-Astrantia El 16-1 Oostrum DAl-Westerb. Boys DA1 7-0 Uitslagen: Hegelsom Vet.-Holthees Vet. 5-0 SVS-HoIthees 1 34) Holthees 2-Meerlo 4 13-2 Gehavende ploeg kansloos tegen koploper Milsbeek Milsbeek-Leunen 4-0 (1-0) Doelpunten: 5. Glenn Angenent 1-0; 67. Wouter Peeters 2-0; 77. Rick van Schaijk 3-0; 81. Ruben Eickelmann 4-0. Scheidsrechter: De Kleijn (Uden). Toeschouwers: 110. Gele kaart: Roel van Wijk (Milsbeek) en Rob Willems (Leu nen). Leunen: Jaap Litjens; Holtac- kers (40. Jenneskens), Bas Litjens (62. Keijsers, 80. Koenen), Swin- kels en Willems Thijssen, Edwin Berden en Van Lierop Gielens, Brands en Marco Berden. (Door Henk Willemssen) Zaterdagavond werd Noud Janssen tijdens het Venrayse sportgala nog uitgeroepen tot 'Coach van het jaar'. Een dag later ziet de Leunen-trainer zijn zwaar gehavende ploeg kansloos met 4- 0 verliezen van koploper Mils beek. "Ik kon vandaag die uitver kiezing niet waarmaken. Ik ben blij dat het nu winterstop is. Dan kunnen we de accu, die helemaal leeg is, weer opladen. Want straks krijgen we de ploegen waar we punten van moeten pakken", zegt de immer strijdvaardige Janssen. Het vooruitgeschoven duel Mils beek-Leunen was bij voorbaat een ongelijke strijd. Leunen strompelt de Volharding heeft zich door een 4-0 uitoverwinning op de reserves van Blauw Geel'38 uit Veghel geplaatst voor de vierde bekerronde. De score kwam moeizamer tot stand dan de uitslag doet vermoeden. Zeker in de eerste helft bakte Volharding er wei nig van. Het zichzelf opladen voor dit bekertreffen tegen een tweede elftal bleek voor het merendeel van de spe lers een te grote klus. Blauw Geel'38 2 was voor rust dan ook de betere ploeg met name doordat zij het mid denveld compleet in handen hadden. Niek Jans was een paar keer dichtbij de openingstreffer voor de Veghelna- ren, maar scoren lukte hem niet. Na de thee stelde Volharding ech Vijfde klasse F Uitslag Heijen-Melderslo 7-1 Stand VCA 12-25 (33-20) Excellent 12-25 (24-17) SVOC'01 12-21 (25-18) Heijen 12-19 (27-19) Hapse Bovs 12-19 (25-22) HRC 12-19 (26-24) Resia 12-16 (25-24) Swolgense Boys 12-16 (18-18) Meerlo 12-15 (21-27) Hegelsom 12-14 (14-19) VIOS 12-13 (23-30) Melderslo 12-4 (1640) Zesde klasse F Uitslagen BW'27-Oo.strum afg. Wanssum-TOF27 2-0 SVS-Holthees 34) Stand Merselo 11-28 (28-10) EWC 11-20 (19-13) Wanssum 11-19 (23-19) BW'27 10-17 (25-17) Sambeek 12-16 (12-13) Oost rum 10-15 (23-14) TOP'27 10-15 (13-15) Holthees 11-15 (19-18) SVS 11-9 (14-19) Astrantia 10-7 (11-29) Lottum 11-7 03-36) ter alsnog orde op zaken. Eerst misten de uitstekend spelende Joris van de Weegh en Buten was het Zafer Akbal, weer hij, die de score opende; 0-1. De Venlonaar in Vierlingsbeekse dienst heeft zich gedurende dit seizoen ont popt tot een ware doelpuntenmachi- ne. Inmiddels staat de teller voor Akbal op achttien, tien in de competi tie en acht in de beker. Een kwartier voor tijd verdubbelde Maikel Frans man na een mooie solo de voor sprong voor de roodwitten: 0-2. Negen minuten voor tijd leverde invaller Tom van de Heuvel met zijn eerste balcontact een panklare voor zet af voor Erik Ermers, die fraai bin nenkopte: 0-3. In de extra tijd bepaal de dezelfde Ermers, opnieuw met het hoofd na een indraaiende vrije trap van Patrick van Kempen, de eind stand op een enigszins geflatteerde Hans Winkelhag heeft zijn contract met voetbalclub Meerlo met één sei zoen verlengd. De oefenmeester uit Tegelen is bezig aan zijn eerste jaar bij de Meerlose vijfdeklasser. Winkelhag tekende bij zijn aanstelling voor één seizoen met een optie voor nog een seizoen. En die optie is nu gelicht. "De trainer, spelersgroep en de ver eniging zijn zo tevreden, dat zij uit zien naar een langere samenwerking", zo laat voorzitter Arie Janssen weten. Hans Winkelhag was voorheen jeugdtrainer bij Sportclub Irene en trainde enkele Duitse clubs. De Tege lenaar van Duitse komaf werd pas eind mei door Meerlo gestrikt. De club kwam op 10 april zonder trainer te zitten toen Peter de Roock, die zijn contract al verlengd had, plotseling opstapte. Oud-trainer Sjef Siero maak te toen het seizoen af. winterpauze in en hoopt dat er betere tijden aanbreken. De promovendus staat voorlaatste in 3D met een mage re score van acht punten uit dertien duels. Als deze tendens doorzet dan keert de oranje-witte formatie al na één seizoen roemloos terug naar de vierde klasse. Niet iedereen binnen de club is daar rouwig om. Maar Noud Janssen weigert zich op voor hand neer te leggen bij degradatie. "We wisten dat we het zwaar zouden krijgen. Maar ik wil per se in deze klasse blijven. En dat geldt evenzeer voor de spelersgroep. We leggen ons zeker niet neer bij degradatie. Dan zou het kampioenschap van verleden jaar toch helemaal voor niets zijn geweest." Tegen Milsbeek zat spits Freek Thoone zijn laatste wedstrijd van vier duels schorsing uit. Daarnaast ontbra ken de geblesseerde verdedigers Arno Kuenen en Koen Gielens. Tijdens de wedstrijd vielen achterin ook nog Ronny Holtackers en Bas Litjens met blessures weg. De laaggeklasseerde Leunse ploeg zit duidelijk in de hoek waar de klappen vallen. Noud Janssen hoopt dat de komen de rustpauze een heilzame uitwer king zal hebben op zijn zwalkende team Zodat Leunen zich toch nog op eigen kracht uit de degradatiezone weet te ontworstelen. Theoretisch gezien is dat zeker mogelijk want de verschillen in de onderste helft van de ranglijst zijn overbrugbaar. Al na vijf minuten nam de thuis ploeg met 1-0 de leiding. Glenn Ange nent glipte door de defensie, omspeelde doelman Jaap Litjens en schoof 1-0 binnen. Even later kopte Angenent op de paal. De lijstaanvoer der had duidelijk het beste van het spel. Maar Milsbeek sprong heel slor dig met de kansen om. Leunen moest voor rust pal tegen de hinderlijk laag staande zon inspelen. De bezoekers loerden op de counter Maar het trio Gielens-Brands-Berden kon voorin geen potten breken en kwam niet verder dan enkele speldenprikken. Doelman Francois Stevens, ex-Ven- ray, hoefde nauwelijks in actie te komen Vlak na rust verzuimde Milsbeek tot twee keer toe ruimer afstand te nemen. Omdat de 1-0 lang op het sco rebord bleef koesterde Leunen hoop. Want één goede aanval kon de 1-1 gelijkmaker betekenen. Een streep door de rekening was het uitvallen van libero Bas Litjens na een uur. De aanvoerder kampt met een slepende achillespeesblessure. De KNVB is onder druk van de voetbalclubs toch overstag gegaan. Het afgelaste programma van 21 november wordt niet inge haald op zondag 16 januari 2005. De voetbalbond heeft deze wed strijdronde nu vastgesteld op zondag 20 februari Daardoor krijgen de ama teurvoetballers toch een langere win terpauze. Veel trainers en clubs protesteer den fel tegen 16 januari omdat dit de planning in de war zou sturen Trai ners zagen zich genoodzaakt vlak na de feestdagen weer de trainingen te hervatten in plaats van de geplande langere rustperiode. Ook wintersport en carnaval werden als tegenargu menten aangevoerd. In eerste instan tie hield de KNVB voet bij stuk. Want voor aanvang van het seizoen was de competitiekalender bekendgemaakt. De clubs hadden dus kunnen weten dat 16 januari een inhaaldag was, zo redeneerde de competitieleider. Uiteindelijk heeft de voetbalbond toch gehoor gegeven aan de protes ten. Daarbij speelde mee dat de com petitie tot nu toe redelijk goed op schema ligt. Bijna alle clubs hebben twaalf van de 22 wedstrijden afge werkt. Op zondag 20 februari 2005 (twee weken na carnaval) staat de eerste volledige competitieronde gepland. Daarvoor worden incidenteel beker en inhaalduels vastgesteld, zoals bij voorbeeld BW'27-Oostrum in de zesde klasse F. Op zondag 1 mei wordt de regulie re competitie afgesloten. SV Leunen op internet: www.Leu nen, nl/svLeunen Afgelastingennummer: 0900-9019074 Trainingspauze voor de F- en E- jeugd. Voor de F en E is in week 51 de laat ste training van het jaar, we beginnen weer in week 3 van januari. Alle andere jeugdteams trainen gewoon door. Trainingspauze voor de D op don derdag. In week 51 is de laatste training voor de D op de donderdag, in week 3 beginnen we weer Trainen lagere elftallen Op woensdag 29 december is er geen trainen voor de lagere elftallen. Sfeeravond Donderdag 30 december aanstaande zal de jaarlijkse sfeeravond plaatsvin den in de kantine van SV Leunen. Deze avond wordt special georgani seerd voor alle senioren, A-spelers veteranen en natuurlijk onze vrijwilli gers. Een gezellige avond die om 19 30 uur zal beginnen met een trai ning onder leiding van Noud Janssen. Vele handen... maken licht werk Ook dit jaar is er weer snoeien op het sportpark. Op woensdag 29 decem ber we beginnen om 9-30 uur. 's Mid dags om 13-00 uur starten we met het versnipperen van het snoeimateriaal. Uitslagen: SVEB Al-Leunen Al 0-3 Leunen BI-Erp BI 1-2 Wittenhorst B2-Leunen B2 afg. Leunen Cl-Ysselsteyncl 5-0 DSV Dl-Leunen Dl afg. SSS' 18 D2-Leunen D2 afg Leunen D3-Venl. Boys D6 1-2 Heijen El-Leunen E3 2-6 Leunen E2-SSST8 E2 1-4 Venray E7-Leunen E4 6-0 Leunen F1-SSS'18 F1 2-3 Baarlo F2-Leunen F2 afg. SVOC'01 Fl-Leunen F3 afg. Quick Boys'31 F4-Leunen F5 afg. Oostrum F2-Leunen F6 11-1 Leunen F7-SSST8 F4 7-1 Leunen Vet.-Heijen Vet. 0-3 Milsbeek 1-Leunen 1 4-0 Wittenhorst 3-Leunen 2 1-2 Voor rust moest rechtsachter Ronny Holtackers al geblesseerd naar de kant. Linksback Rob Willems ging nu laatste man spelen en hij moest de geïmproviseerde defensie overeind zien te houden. Dat lukte slechts heel korte tijd. Want halverwege de twee de helft sneed Wouter Peeters door het hart van de verdediging en liet eindelijk de 2-0 aantekenen Die tegentreffer betekende de genadeslag voor Leunen. Noud Janssen hoopte dat zijn team tot een kwartier voor tijd stand kon houden. "Als het dan nog 1-0 was dan waren we achterin één-op-één gaan spelen om nog de gelijkmaker te for ceren." De invallers Rick van Schaijk en Ruben Eickelmann, beiden stonden slechts een paar minuten in het veld, drukten het overwicht in nog meer treffers uit: 4-0. Derde klasse D Uitslag Milsbeek-Leunen 4-0 Stand Milsbeek 13-31 (41-13) HVCH 12-28 (29-13) Pestilent 12-27 (31-16) Berghem Sport 12-24 (31-19) Avanti 12-23 (35-17) DVG 12-20 (22-17) Nulandia 12-12 (25-24) Wittenhorst 12-11 (24-33) SVEB 12-11 (13-34) SES 12-9 (17-35) Leunen 13-8 (1646) Sparta'25 12-3 (13-30) Uitslagen Oostrum El-Merselo El 2-5 Hegelsom Fl-MerseloFl 2-3 Melderslo F2-Merselo f2 11-1 Training senioren De eerstvolgende training is weer op donderdag 6 januari 2005. Training Jeugd De trainingen van de jeugd gaan door t/m donderdag 23 december a s. De laatste week van december 2004 en de eerste week van januari 2005 is er geen training. De trainingen beginnen weer op maandag 10 januari 2005 Zaalprogramma BI en Cl zaterdag 8 januari 2005 van 13 00 u-16.00 u Luchtmachtbasis De Peel. D t/m F op de zaterdagen (voor middag) 8, 15 en 22 januari 2005 Coninxhof Venray. Op zaterdag 1 januari is er weer de gebruikelijke nieuwjaarsbijeenkomst. Iedereen is vanaf 14.30 uur van harte uitgenodigd in de kantine. Korfbal Uitslagen: Merselo D1 -HBSV D1 D-pup 1-1 De Merels Bl-O. Wit B3 asp.B3 5-2 O Wit B2-SVOC' 01 BI asp.B2 7-11 O. Wit A2-Noviomagum Al jun.A2 1-8 O. Wit Al-ODIO Al jun.Al 6-3 Merselo 1-Gazelle 1 en. 11-6 Oranje Wit 3-Merselo 2 midw. 7-3 Er is geen nieuw programma. Korfbal Uitslagen: SVOC Al-Klimroos Al 18-12 SVOC A2-Peelkorf Al 2-5 SVOC A3-Play Girls Al 2-4 Oranje W B2-SVOC BI 7-11 Oranje W Cl-SVOC Cl 0-5 Wittenhorst C1-SVOC C2 3-1 Swift Dl-SVOC Dl 4-1 SVOC El-Lottum El 1-6 Oranje Wit 1-SVOC F1 0-7 Oostrum 1-SVOC F1 0-8 Oostrum 2-SVOCF2 04) DES-SVOC F2 4-0 Vitesse -SVOC 1 7-10 SVOC-HBSV 0-2

Peel en Maas | 2004 | | pagina 23