Sportnieuws -inf< Nipte zege voor volleybaldames Set Up Belangrijke winst Rooyse VK Bowlen Charissa 150ste lid Manual Anne Say goed op dreef voor Herbalife Dames Rooyse VK verpletteren koploper Revanche voor HV Manual De Roos Manual Set Up Midgetgolf Club Buitenlust Rooyse VK PDV De Maasvogels h; Wanssum PEEL EN MAAS Donderdag 16 december 2004 - Pagina {EEL Uitslagen le Klasse: La Mousse-Pinhunters 14-14 Scores-BT Hoeijmakers 16-12 VTU-Telecom-BT Jamin 9.5-185 Sigma's/CoraelcoCafé de Buren 23-5 Na een spannende strijd tegen BT Jamin verloor koploper V.T.U.-Teele- com voor de tweede keer op rij, maar bleef aan de leiding omdat de naaste achtervolger, BT Hoeijmakers, ook niet tot winst kon komen tegen het laaggeplaatste Scoresteam. Sigma's/ Cornelco had niet veel moeite met Café de Buren en verkleinde de ach terstand op de lijstaanvoerder tot 20 punten. In de lagere regionen deel den Pinhunters en La Mousse de pun ten De hoogste game en serie kwam bij de dames op naam van Fien Jennis- kens met 191 en 555 en bij de heren op die van Lars Lenssen met 258 en 715!!! Ben van Rens bleef daar met een game van 257 niet ver achter en scoorde een serie van 640. Ook boven de 600 bleven Bert Tax met 645, Han Rooijakkers met 634, Bart van Rens met 622, René Geurts en Mat van Houdt met 6l6, Henk Hoe ijmakers en Henk Janssen met 609 en Chris Koreman met 601 Uitslagen 2e Klasse: Club Up-Close Encounters 16-12 The Nitwits-Altijd Raak/AVIT 20-8 Strikers/Groeip.-Plus Van Dijck 22-6 Hit Miss-VvGI/V. Rensch 7-21 Ook in deze klasse werd de lijstaan voerder Plus Van Dijck voor de twee de keer op rij geklopt en wel door Strikers/Groeipunt Door die neder laag en de winst, die The Nitwits behaalde op Altijd Raak/AVIT, moest de eerste plaats worden afgestaan aan The Nitwits, die een seizoen draaien zoals nooit tevoren. Close Encounters verloor verrassend van staartploeg Club Up en moest daardoor de vierde plaats afstaan aan V.v.G.I./Van Rensch, dat Hit Miss ruimschoots de baas bleef.. Toos Janssen scoorde met 200 de hoogste game en Jeanne Swinkels met 539 de hoogste serie bij de dames. Bij de heren werd Bart van Rens met zijn 237-game en 681-serie door geen andere heer overtroffen. Uitslagen Trioleague: Hit Miss-Proshop RBVenray 14-7 De Joepies-Sigma's/Comelco 16-5 B,T- Jamin-BT Kuijten 13-8 Plus Van Dijck-Pinhunters 6-15 Nutrivisie-BT AWI Isolatie 17-4 Bokual/Mijling-Crash 18-3 De Joepies handhaafde zich via winst op Sigma's/Comelco aan de kop van de ranglijst. Bokual/Mijling, dat met grote cijfers won van Crash, zit de koploper stevig op de hielen met een achterstand van nog maar 7 punten Proshop RBVenray liet een steek val len door te verliezen van Hit Miss. Pinhunters bleef de meerdere van Plus Van Dijck en Nutrivisie lijkt zich hersteld te hebben van een zwakke seizoenstart en won nu van A.W.I. Isolatie terwijl BT Jamin BT Kuijten de baas bleef.. De hoogste damesga- me werd gescoord door Kim Pelzer en Joke van Rens scoorde met 520 de hoogste serie bij de dames. Erik Loyen kreeg de eer van de beste herengame met 243 en Twan Claes- sens die eer met de hoogste serie met 643- Bedrijfsbowlen De teams uit de 7e en 8e klasse speelden als laatste de zogenaamde extra ronde, waarin zowel individueel las als team tegen het eigen gemiddel de moest worden gespeeld. In de 7e klasse deed het team van Peelrand Makelaardij dat het beste en scoorde 26 van de mogelijke 28 punten en steeg daardoor naar de tweede plaats, achter Ed Koi, dat 21 punten aan hun totaal kon toevoegen en daarmee de leiding overnam van Parketworld Oostrum, dat slechts 3 punten kon pakken en nu de derde plaats inneemt. Een prima prestatie zette het Edah-team neer door 24 punten te behalen. De Oostrumse ondernemers scoorden 18 punten en namen daar door de vierde plaats over van Klus- service Wim Minten. dat 13 5 punten aan het totaal kon toevoegen. In de 8e klasse is Nestlé 4, dat 24.5 punten behaalde, de voorlopige kop loper omdat het tweede team van Restaurant Bowling Venray nog in actie moet komen en dan alsnog de leiding kan nemen. Footlocker deed het prima met 21 punten, maar dat was niet genoeg om de vijfde plaats te verlaten. Derde blijft Rivez Assuran tiën, dat 12 punten behaalde. Heveco scoorde 10 punten en blijft daarmee vierde en Nestlé 3, dat ook tot 10 punten kwam, blijft laatste. Jeugd Trio League De derde speeldag vond plaats in Heerlen Koploper Venray 1 ont moette in de eerste wedstrijd Venray 2, dat echter te weinig tegenstand bood om het de koploper lastig te maken. Jochem Magermans (202 en 215) was de grote smaakmaker bij de vaandeldragers. Hij en zijn teamgeno ten speelden de wedstrijd professio neel naar een 3-0 overwinning. Heer len 1 was de volgende tegenstander en scoorde 1 pin meer dan Venray 2 in de vorige, terwijl bij Venray 1 het machtsvertoon alleen maar groter werd mede door de 233 van Jochem en de 218 van Nicky Claessens, zodat ook nu weer een dik verdiende 3-0 zege op het bord kwam. Beste speler was uiteraard Jochem Magermans met 210,75 gemiddeld. De Venrayse reserves traden in de tweede wed strijd aan tegen Sittard, nummer twee van de ranglijst. En het moet gezegd, ze herstelden zich knap en dat leidde uiteindelijk er toe, dat een niet ver wachte 3-0 zege werd binnengehaald. Beste speler was Luke Verhoeven met 161 gemiddeld en Eric Minten (184) tekende voor de hoogste game. Ten slotte Venray 3- Ook dit team speelde tegen Sittard en wel in de eerste wed strijd. Aanvankelijk leek het er op dat Venray 3 voor een stunt ging zorgen, maar de Sittardenaren begonnen beter hun lijntje te vinden en dat resulteerde in de eerste game een kleine nederlaag voor de onzen, mede doordat hun laatste man een "fourbag- ger" produceerde. In het tweede part van deze match brandde Sittard los en was er voor onze jonkies geen hou den aan, zodat een 0-3 nederlaag werd geleden. In de laatste wedstrijd was Heerlen 2 de opponent, die in haar eerste wedstrijd verrassend Heerlen 1 met 2-1 het nakijken gaf Venray 3 was dus gewaarschuwd Er werd geconcentreerd gespeeld en het was ook nog spannend omdat de Zuidlimburgers van meet af aan gelijk opgingen. Tegen het einde van de eerste game kwamen er wat meer fouten van hun kant en kon Venray 3 de winst naar zich toe trekken. In de laatste game was het verzet bij de Heerlense reservisten gebroken, mede door de fraaie 180-game van Richard Addae (met 152 gemiddeld tevens de beste man van zijn team) en de l6l van Stef Billekens. In de stand liep Venray 1 (18/6676) drie punten uit op Sittard (11/6082). Venray 2 bezet de derde plaats (10/5554 net voor het als vierde geklasseerde Venray 3 (9/5253). Harrie Claessens League In deze persoonlijke competitie waren er drie spelers, die boven de rest uitstaken. Allereerst was het Jelle Creemers (132 punten), die met zijn 150 gemiddeld zijn leidende positie kon behouden, al voelt hij nu wel de hete adem van runner-up Ralph Oos- terwijk (128 punten) in zijn nek. Hij presteerde het om tweemaal achter een zijn PR aan te scherpen (133 en 137) en daardoor kon hij oprukken van de zeventiende naar de tweede plek. De laatste van de drie was Wil lem Denissen en hij scoorde een gemiddelde van 136 en dat was goed voor een stijging in de rangschikking van de vijftiende naar de vierde plaats met 112 punten, net achter Antoon Camps, die met 113 punten de derde plaats in handen heeft. Zaterdag a.s. gaat een team van Venray een uitwisseling spelen in Boekei tegen Boekei, Mill en Veghel. Bijeenkomst in de bowling is om 9 15 uur. De overige leden spelen Harrie Claessens League om 11.30 uur. Uitslagen: De Roos 1-Belfeld 1 84) Beste schutter: H. Hermans, 275p. Maasbree 3-De Roos 2 6-2 Beste schutter: P. Martens, 256p. De Roos 1 staat aan kop in de Hoofd klasse. Heeft u interesse in deze schietsport? Neem gerust contact op met H Her mans, tel. 581483 Handbalvereniging Uitslagen: Hs: Manual-Vilt/Be Ouick 23-15 HA. Manual 1-Swift2000 11-30 JB: Manual 1-Merefeldia 11-14 JC: BSAC 2-Manuall 6-9 DA: Loreal 2-Manual 1 11-13 DB: Manual 1-SWH 9-10 MC 1Explosion-Manual 0-14 M C2: Manual 2-NOAV 2 2-28 D2j Manual 2-BSAC 2 4-19 Programma zaterdag 18 dec.: Dij: Blerick 1-Manual 1 10.00 Programma zondag 19 dec.: Dj2: Vios 2-Manual 2 12.35 JC: Vios 1-Manual 1 14.20 DA: Bevo HC 2-Manual 1 12.00 Hs: Merefeldia 3-Manual 1 14.00 Sporthal de Weert: Dr: Manual-Stramproy 11.00 MC2: Manual 2-Blerick 2 12.00 MB: Manual-Merefeldia 13-00 JB: Manual-Hercules 14.00 Handbalvereniging Manual uit Venray heeft afgelopen zondag haar 150ste lid in de bloemetjes gezet, De 9-jarige Charissa Withaar werd door voorzitter Hans Kersten verrast met een splinternieuwe handbal en een bos bloemen. Op de foto de gelukkige Charissa met haar moeder en teamgenootjes. In de 1 e klasse van de tafeltennis- bedrijfsrecreantencompetitie van Red Stars zijn de volgende wedstrijden gespeeld. Er waren diverse verrassen de uitslagen te vermelden, onder andere de 5-5 van Huggers tegen After Fifty's (1) en de 3-7 nederlaag van Adviesbureau Brandveiligheid tegen Herbalife. Adviesbureau Brandveiligheld- Herbalife 3-7 Anne Say (Herbalife) begon goed tegen Toos v.d. Laar, want Anne won in 5 spannende games van Toos. Anne was dermate geconcentreerd tij dens deze wedstrijd dat zij bij een stand van 15-14 in haar voordeel dacht de game al te hebben gewon nen terwijl ze nog een punt moest maken. Ze ging er dus maar even bij zitten en nadat zij weer alles op een rijtje had, vervolgde zij haar game en maakte het winnende punt. Zo haal je je tegenstandster uit het spel, moet Anne gedacht hebben! Thea v.d. Bosch en Gerda van Meijel Brandv. zaten dit keer op de reservebank.Toos v.d Laar, Elly Coe- nen en Ton Peeters moesten de eer verdedigen en gingen een heel lastig avondje tegemoet Anne wist ook van Elly Coenen te winnen in 3 games en sprokkelde dus twee winstpunten bij elkaar. Zij moest wel buigen voor Ton Peeters, die deze avond alleen van Jos Volleberg verloor. Heel leuk was ook de partij tussen Toos v.d Laar en Maria Willems. Na vijf zinderende games won uiteindelijk de linkshandi ge Toos met een paar prachtige smas hes van Maria en kreeg van de talrijke en hondstrouwe supporters van Brandveiligheid een staande ovatie, onder leiding van supersupporter Gerda van B. die weer het hoogste woord had. Toch hulde voor het team van Herbalife die het hoofd koel hield en tevens het dubbelspel won en Adviesb. Brandv. nu tot op drie pun ten genaderd is op de ranglijst in de le klasse. Peters Voegwerken-VBit 2-8 VBit deed goede zaken door Peters Voegwerken met een ruime neder laag naar huis te sturen. Wim Vullings (VBit) bleef wederom ongeslagen. Ook Jac. Swinkels kon Vullings niet verrassen, ondanks hevig verzet. Patrick Hendriks, deze avond goed op dreef en lekker in zijn vel zittende, won evenals Geert van Boven van zowel Mark v.d. Langenberg en Frans van Meijel. Jac. Swinkels won wel gedecideerd van Hendriks en Geert van Boven en pakte dus in z'n eentje de twee puntjes voor Peters Voegwer ken. Ook het dubbel was voor VBit, die Huggers tot op de hielen gena derd en slechts 2 punten achter staan op de koploper. Het wordt dus nog een razejid^pannende 2e helft van de Jc9^pétitJe; 'dif op 3 januari 3005 alweer begint, net na de oliebollen van oudejaarsavond. Huggers Elektronika- After Fifty's (1) 5-5 Huggers keek na vier wedstrijden zeer verrassend tegen een 1-3 achters tand op tegen outsider After Fifty's. Weliswaar verloor Piet Verstappen zijn eerste wedstrijd tegen Geert Hug gers, doch de volgende drie partijen gingen verloren voor Huggers inclu sief het dubbelspel. Huggers kwam terug in de wedstrijd doordat Cees Min de nogsteeds naar zijn vorm zoe kende Piet Verstappen versloeg in drie games en Geert Huggers en Frans Larmene wonnen van resp. Janos Ros- manics en Elly Moors. En toen stond Huggers ineens met 4-3 voor. Weder om bleek After Fifty's veerkrachtig en won Janos Rosmanics van zijn vaste trainingsmaatje Cees Min en Piet Ver stappen heel simpel van Frans Larme ne en stond het ineens 5-4 voor After Fifty's Toen moest teamcaptain Geert Huggers in zijn laatste wedstrijd zijn ongeslagen reeks in deze wedstrijd veiligstellen en deed dat in drie games tegen een zich fel verzettende Elly Moors. Uiteindelijk dus een zeer ver diend gelijkspel voor de Fifty's die htm tanden hebben laten zien in deze wedstrijd. After Fifty's (2>NLW 5-5 De beide lantaarndragers in de le klasse deelden de punten broederlijk in deze wedstrijd. Mena Berhitu weer heerlijk agressief en Gerard Moors wonnen elk twee partijen en Bert Engels won van Annette Sonne- mans NLW Jan van Gerven was de grote man bij NLW, want hij bleef deze avond ongeslagen. Wilbert Jans sen stelde wat teleur en won alleen van Bert Engels in z'n eerste partij. Wel won NLW het dubbelspel en zodoende kwam NLW op vijf punten in deze onderlinge strijd. NLW blijft dus wel op vier punten achterstand staan ten opzichte van After Fifty's (2). Annette Sonnemans moet duide lijk nog wennen aan het niveau in de le klasse, doch deed haar uiterste best om de schade te beperken. Old Devils-Barto's Broodjes (inhaalwedstrijd in de Hoofdklas se) 5-5 Hier al direct een daverende verras sing omdat Dudley Moss de altijd lasti ge materiaalspeler Twan van Vegchel wist te verschalken. Bij de onbereken bare Moss is het altijd alles of niks tegen dit soort tegenstanders en deze avond was het dus alles. Jos Achten Old Devils) speelde tegen Leo Man- ders (Barto's) een goede partij en vooral zijn backhand topspin lukte weer heel goed. Tegen Moss ging het een stuk moeizamer, vooral in de laat ste en 5e game na bij het wisselen nog voor te hebben gestaan. Uiteinde lijk wist de deze avond ongenaakbare Moss de partij naar zich toe te trek ken. Moss bleef ongeslagen omdat hij ook van dit keer opgestelde Jos Koe nen won. Het dubbelspel ging naar Old Devils. Ernst Brecheisen won alleen van Jos Koenen alhoewel hij zich tegen Van Vegchel goed weerde. Ook tegen Jos Achten speelde Ernst een voortreffelijke partij en pas in de 5e game, na nog met 7-3 te hebben voorgestaan, moest hij buigen voor een hevig wakker geschrokken Jos Achten, die met meer geluk dan wijs heid alsnog de laatste game naar zich toetrok en een ontredderde Breichei- sen achter liet. Old Devils verliest dus een paar belangrijke punten en zal TextDepartment zeer waarschijnlijk niet meer kunnen verrassen in de race naar het kampioenschap. De volleydames van Set Up uit Meerlo hebben afgelopen zaterdag een nipte 3-2 zege behaald in de thuiswedstrijd tegen Hands Up. De eerste set ging lange gelijk op, maar de gasten trokken uiteindelijk aan het langste einde en pakten de setwinst. In de tweede en derde set schakelde de thuisploeg een tandje b nam door twee gewonnen sets een voorsprong in de wedstrijd: 2-1Hands Up toonde echter over voldoende veerkracht te beschikken en pakte de vierde sa 'O™ die 2-2 stand in sets moest uiteindelijk de vijfde set de beslissing brengen Set Up had de beste controle over de zenuwen en in een fraaie slotset pakte de tl oelam ploeg de volle winst. De volleybaldames van Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag voor een enorme stunt gezorgd door koploper Aspargos uit Grubbenvorst op een 4-0 nederlaag te trakteren Aspargos had voorafgaand aan het duel nog maar vier verliespunten en was trotse rang- lijstaanvoerder in de poule. De Rooy se dames stegen boven zichzelf uit en door goed verzorgd spel troefden ze de tegenstander af. Op spectaculaire wijze zetten ze een prachtige presta tie neer en wisten daardoor de volle vijf punten uit deze wedstrijd te trek ken De eerste set begonnen de dames sterk Met goed opgebouwd spel kwam ook de aanval goed uit de verf. Door een ijzersterk blok wisten ze veel van de aanvallen van de tegen partij tegen te houden. Ze maakten weinig fouten en wisten daardoor de set relatief makkelijk binnen te halen. De tweede set begon de tegenstander druk op de ketel te zetten. Met harde re services en meer risico probeerden ze de set te winnen. De Rooyse dames moesten hierdoor ook een tandje bijzetten en tot de tien punten keken ze tegen een kleine achters tand aan. Daarna waren ze aan de ver hoogde druk gewend en wisten de achterstand om te zetten in een voor sprong. Door een goede en constante pass en goede aanvallen wisten ze deze ook tot het einde van de set te behouden. Het niveau van de Venray se volleybaldames zakte in de derde set een beetje in. Er werden een aan tal persoonlijke fouten gemaakt, waardoor er minder orde in het spel zat. Door het enthousiasme in het veld en vooral langs de kant wisten de dames terug te komen. Bij een stand van 22-24 konden ze twee setpoints voor de tegenstander weg werken. Met een spannend einde ging ook deze set naar de Rooyse kant. De Rooyse dames wilden natuurlijk de voilé winst pakken en daarvoor moest ook de vierde set gewonnen worden. De tegenstander had zich al gewon nen gegeven, de puf was eruit. De Rooyse kon de punten zo scoren en de tegenstander liet over zich heen lopen. Met een ruime marge werd ook deze set binnen gehaald. Een prachtige prestatie van de Rooyse dames tegen een moeilijke tegenstander, die in de Venrayse vol leybaldames haar meerdere moest erkennen. De setstanden waren respectievelijk 25-16, 25-21, 27-25, 25-17. De thuiswedstrijd tegen Vilt-Be Quick stond afgelopen zondag in het teken van revanche: 23-15 voor de Venrayse handballers. In de tweede wedstrijd van het seizoen verloor HV Manual nog onverwachts met 20-19 in Berg en Terblijt Aangezien Manual thuis nog geen nederlaag te slikken heeft gehad, werd er toch met ver trouwen aangetreden tegen de Zuid- Limburgers. Na de eerste score van Patrick van den Broek vanaf de linkerhoek, werd duidelijk dat de Venrayse ploeg de opbouwspelers van Vilt vast probeer de te zetten met een 4-2 verdediging. Oftewel, de linker- en rechterop- bouwspeler werden vroeg gestoord in de opbouw, met het idee dat ze minder makkelijk tot scoren konden komen. Vroeg in de eerste helft lukte het Vilt om zelfs een 2-3 voorsprong te nemen, Daarna hield de verdedi ging van Manual goed stand. Het spel- plan in de verdediging leek precies te kloppen. Aanvallend klopte het ook Via weer Van den Broek en scores van Twan Hawinkels en Jo de Jonge werd de achterstand snel goed gemaakt. Daar Bennie Beekers en San- der Barents vanuit de opbouwposities voor veel dreiging zorgden, stonden hoekspeler Van den Broek en cirkel- loper Joost Ueberbach vaak ongedekt wat voor Venrayse treffers zorgde. Na iets meer dan 20 minuten spelen was de voorsprong al uitgebouwd tot 4 treffers (10-6). Via weer Ueberbach en twee keer Hawinkels werd de rust stand op 13-6 bepaald. Na de rust hervatte Manual dezelf de speelstijl. De mannen uit Vilt had den weinig in te brengen tegen deze spelopvatting. Door het aanvalsspel in hoog tempo te blijven uitvoeren, werden de gaten in de verdediging van Vilt vanzelf getrokken, waarbij vooral Beekers het doel makkelijk vond. Met een 23-13 voorsprong met 2 minuten te spelen was het voor het Venrayse team wel genoeg geweest. Een tweetal treffers voor de gasten als eindakkoord bracht de einduitslag op 23-15. Coach Arjan Boon die met de rust niet veel te melden had, aange zien het goed ging, was ook na afloop zeer tevreden. Cirkelloper Ueber bach, met drie treffers en twee gefor ceerde strafworpen een van de betere spelers zondag, was tevreden: "Het was een goede wedstrijd waarbij we weinig momenten in de problemen kwamen, hooguit in het begin, toen ze nog goed fit waren. Volgende week tegen Merefeldia moeten we onze goede lijn voort zetten, zodat we met de kerstvakantie een ruime voorsprong hebben op de achtervol gers." Topscoorders Manual: Beekers 5; Van den Broek, Hawinkels 4 Volleybalclub Raadpleeg ook de teletekst-pagina's 650 en 651 op TV Reindonk. Website www.vcsetup.nl Algemeen secretariaat. Beatrixstraat 29, Meerlo. Tel.: 04784)98844 E-mail adres: setupmeerlo-wanssum@hcc- net.nl Data om te onthouden: 30 december: Kersttoernooi (zie mededelingen) 8 januari 2005: Open Clubkampioen schappen MC 9 januari: 3e bekerronde Dames 1 en MCI. 22 januari: Winteractiviteiten Heren Recr. Uitslagen: Heren: Set Up-VC Athos '70 1-3 Dames: Set Up 1-Hands Up Set Up 3-Livoc Liessel Set Up 5-Sportivo 3 Jeugd: Set Up-Pex/HHC Avoc-Set Up Nivo 5 Brovoc-Set Up Nivo 5 Set Up Nivo 4-VC Athos '70 2 Set Up Nivo 4-VC Meterik 2 Heren Recreanten HVR 1-Set Up 1 1-3 Set Up 4-Setpoint 2 04 Dames Recreanten Set Up 2-Phoenix 1: 2-2 Programma zaterdag 18 dec.: Dames: Achilles-Set Up 2 16.00 Civitas 3-Set Up 3 18.30 Jeugd: Accretos-Set Up MB v.10.10 Programma zondag 19 dec.: Jeugd: Set Up MCI te Venlo v. 15.30 Set Up MC2 te Baarlo v. 11 30 Heren recreanten: Set Up 3-Set Up 4 10.00 Programma woensdag 22 dec.: Recreanten: Touch 1-Set Up 2 21.00 uur Mededelingen: In week 53, tussen kerst en nieuw jaar, is er geen trainen voor jeugd, senioren en recreanten. Op donderdag 30 december vindt het jaarlijkse kersttoernooi plaats Aan het toernooi kunnen alle senioren- en recreantenteams en A- en B-jeugd deelnemen Aanvang: 19.00 uur Opgave op het mededelingenbord in de sporthal. Attentie. Willen jullie de uitslagen en verslagen in het weekend van 18/19 december sturen naar: k.vestjens@wxs.nl )BK 2-: >00 1 CY1-1 De volleybalheren van Rooyse VK hebben een prima zege behaald in de thuiswedstrijd tegen Activia: 3-1 Vooraf aan het duel deelden Rooyse VK en Activia de derde plaats op de ranglijst. Na een lang en goed gesprek na de training van afgelopen donder dag begonnen de Venraynaren fel en fanatiek aan de wedstrijd. Het was voor beide teams even aftasten: wat heeft de ander voor vlees in de kuip? Het spel was redelijk verzorgd en er werd hard gewerkt, precies het spel dat Rooyse nodig heeft om te kunnen winnen van iedereen. Dat bleek de eerste set gelijk, deze werd met netjes volleybal binnengehaald De tweede set was een ander verhaal. Activia liet de middenmensen wat harder wer ken en deze speelden het Venrayse blok geregeld zoek. Onzuivere pas sing en een matige concentratie bij Rooyse deden nog een extra duit in het zakje. Gevolg, de Brabanders wonnen de set vrij eenvoudig. Abso luut onnodig, zo vonden de heren van coach Hans Hendriks, dus zou uit een ander vaatje getapt moeten worden En zo gebeurde het dat Rooyse de concentratie terugvond, de passing kwam weer goed aan het net en de aanvallers konden naar hartelust 'ram men' omdat de spelverdeling zo een stuk makkelijker kon lopen. Opval lend was dat er ook met de service een hoop punten werden gescoord. Met name eerdergenoemde Hans en Leon Langenhuizen waren goed op dreef. Langenhuizen sloeg met zijn sprongservices in de gehele wedstrijd bijna een set binnen. De vierd* was een herhaling van de do Rooyse blokkeerde sterk, ook del 2 denman van Activia was onderi ™"U trole doordat de buitenblokkee mee aansloot. Vrijwel vleugd werd Activia verslagen in deze vi set. Gezien de stand in de poulef j' we er eigenlijk vanuit dat de 'Tin se' heren een off day hadden. Roe kon daar in ieder geval van profiti og, en sleepte vier belangrijke puntt j de wacht, waardoor het gat zowel Activia als Unitas, de tegeiu 2 der van komend weekeinde, tot< punten is gegroeid. Rooyse s momenteel op een nette tw plaats, twee punten achter hetd M van Terraveen uit Odiliapeel. Koploper Jan van Dijk had een slechte dag (87 slagen) en ziet zijn riante voorsprong plotseling wel erg hard slinken (-9,80%). Dit in tegenstel ling tot dagwinnaar Gerrit Vermeu len, die andermaal goed op schot was met 50 slagen, maar nog geen stijging in het klassement kon bewerkstelli gen en dus op de vijfde plek bleef ste ken, nu met een verbetering van Programma vrijdag 17 dec.: DV3D 2-Ysselsteyn 1 Essel a.20.30 Programma zaterdag 18 dec.: Maashees-Dl a. 17.00 Maashees-D2 a. 15.00 Maashees-D3 a. 15.00 Boekel-Hl a. 17.00 Grubbenvorst-H2 a. 14.30 Meterik-MBl a. 12.30 Rijkevoort-MCl a. 10.00 Maashees-MC3 a. 11.00 MM-JB2 a. 17.00 Budel-JBl al 2.00 Helmond-JCl a. 12.30 Programma zondag 19 dec.: Grashoek-MB2 a.11.30 Metcrik-MC2, al 5.00 Programma maandag 20 dec.: DV1A 1-Peelpush 1 Essel a. 19-30 3,75%. De opmerkelijk sterk spelende Theo Litjens werd tweede met 55 sla gen, terwijl Riet Lemmens en Jan Engels met 56 slagen de derde plaats deelden. Riet Lemmens werd daar mee tevens dagwinnares en promo veerde daarmee tot de beste dame in het damesklassement en tevens als vierde in de algemene rangschikking met een verbetering van 4,65%. Dit ging dan ten koste van lijstaanvoer- ster Fieke van Ham (75 slagen), die nu met een verbetering van 1,91% de tweede plaats bezet bij de dames en op de zevende plaats in het algemene klassement staat. Jo Litjens, goed voor 63 slagen werd keurig tweede vóór Miet Clevers en Truus van Dijk, die samen met 66 slagen op de derde plaats belandden. In het damesklasse ment is Annie Litjens (69 slagen) nu derde met een negatieve verbetering van 0,59%. Bij de heren blijft Gerrit Janssen tweede (-5,67%) vóór Henk van Leeuwen (-5,26%). Theo Litjens (- 2,26%) is door zijn goede score ondertussen opgerukt naar de zesde plek. PEEL EN MAAS een abonnement waard c Riet Afgelopen zaterdag heeft P.DY 'B 2e Maasvogels haar jaarlijkse hokt f Reg toonstelling gehouden, in clubld 'ul B( De Broekberg Voor deze hokten» stelling zet elke liefhebber zes dl in. Deze zijn door de keurmi als volgt beoordeeld. Bij gelijke ten is een gedeelde klassering meldt. Uitslag hoktentoonstelling 1. Harry Cuppen; 2. Jan Kuij] Piet van Els; 3 Jos Thielen; 5 H< Broere; 5 Freddy Textor; 5 Janssen; 5. Gerrit Francken; 9 Driessen; 10. Jac Verhoeven; 11 Peters; 12. Bert Verhoeven; 13 Huibers; 14. Toon Roosen; 15 T1] Aarts; 16. Maarten Bol; 16. R< Roosen. Daarnaast de le prijswinnaars zes ingezonden rubrieken: Scl oude doffer is van Freddy T< Schoonste oude duivin is van! Kuijpers; Schoonste jarige dof van Jan Kuijpers; Schoonste duivin is van Jan Kuijpers; Sch< jonge doffer is van Harry Cup| Schoonste jonge duivin is van Cuppen.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 26