ólharding laat unten liggen [enray doorbreekt igereeks Rohde Swolgense Boys troeft Melderslo af ie Schijrr Summa Topschutters Klassement Hardwerkend SVOC'01 verliest Indre Cornelissen jieuwe trainer ilharding DVG maatje te groot voor Leunen /7V7 Venray en Volharding bekeren SV Meerlo SV Swolgense Boys SV Ysselsteyn SSS'18 EN MAAS Donderdag 16 december 2004 - Pagina 21 e at redactie van Peel en Maas zet aim in het voetbafeejzoen 21 wekelijks een speler, trainer a^nder 'voetbaldier' van Xereniging uit de gemeentei^Venray en Meerlo-Wanssum in [owerpers. Ook spelers v^n SSS'18, Volharding en Holthees w it jaar in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevot d. (jstspeler voorspelc/et als de voetbalkenners van het Venra; rsblad ook nu \u4er de uitslagen van tien amateurduels die :nd gespeeldj^orden. Zijn de voorspellingen van de gastspe K-, dan wint hfj of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn v< renigirm/uie beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan d in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun tota ls- r enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en M las e om de eerDeze keer geen voetballer in de Schijnwer >er it zondag een beperkt inhaalprogramma en bekervoetbal op na staat. Jné Tissen (BW'27) kwam met zijn voorspellingen uit op vijf put en I redacteur Henk Lammen negen. De redactie van Peel en Maas bot kte nee weer eens de winst in de voetbalnibriek. Tissen staat met dit aajil jpig op een achtste plaats in het klassement. Hij heeft nog wel een d want uitgerekend het duel van zijn eigen ploeg tegen Oostrum vlei ig afgelast. ind: Jhil Versteegen (Ysselsteyn) 11 punten Hick van Hoek (Merselo) 9 punten Jert Custers (Swolgense Boys) en Frits Meelkop (Wanssum) 8 punten lob Janssen (TOP'27) 7 punten Koen Gielens (Leunen) en Sjors Teeuwen (Oostrum) 6 punten Jené Tissen (BW'27) 5 punten ander Dinghs (SVOC'Ol), Patrick Wijnen (Holthees), Wout Gommers (SV ■enray) en Erik Ermers (Volharding) 4 punten, bost Bruijsten (Meerlo) 0 jst Bruijsten (Meerlo) heeft het programma nog te goed dat op 21 Dvember in zijn geheel werd afgelast. Dit programma wordt ingehaald op [6 januari 2005. [rits Meelkop (Wanssum) heeft de gestaakte wedstrijd Wanssum-TOP'27 ij een 1-0 stand in de 31e minuut gestaakt) van zondag 5 december nog fgoed. Tissen (BW'27) heeft het duel BW'27-Oostrum nog te goed dat op jndag 12 december werd afgelast top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Cornelissen uit Mill volgt seizoen de vertrekkende Chris Burhenne op bij iser Volharding. 37-jarige Cornelissen is al op jleeftijd gestopt met actief voet- 1 heeft zich toen volledig toege- het trainersvak. Tijdens zijn ileiding behaalde de Millenaar ima Trainer-Coach 1 en hij is samen met René Meulen- jt Beugen (technisch trainer United, red.) de enige ld van Cuyk die dat papiertje :it heeft. Daarnaast is Come- docent trainer-coach 3 bij de loit te zijn gestart als jeugdtrai- tinde Andre Cornelissen SVEB jekhuizenvorst (3 jaar), EWC nkel 1 jaar) en de A-jeugd van 2 jaar). Met EW en SVEB wist :h te plaatsen voor de nacompe- Op dit moment is hij voor het achtereenvolgende seizoen aam bij derdeklasser HVCH uit :h. Met dit team behaalde bij jaar eveneens de nacompetitie tweede te eindigen. Promo tie werd daarin echter niet afgedwon gen, maar dit jaar doet hij met z'n ploeg opnieuw een serieuze gooi naar het kampioenschap. HVCH is momenteel met Milsbeek gedeeld koploper in de 3e klasse D. Volharding denkt dat de aanstelling van Andre Cornelissen zeer goed past bij het profiel van de club. De club was op zoek naar een jonge trainer uit de directe regio met bewezen kwaliteiten én iemand met oog voor de volledige vereniging. Ook voor de zeer ambitieuze Cornelissen zelf lijkt Volharding een logische volgende stap in zijn ontwikkeling als trainer. De Millse oefenmeester is werkzaam als sportconsulent bij de gemeente Tilburg is derhalve ook beroepsmatig intensief bezig met sportontwikke ling- Bij zijn nieuwe club Volharding komt Andre Cornelissen alvast twee oude bekenden tegen. De spelers Patrick van Kempen en Marcel Kowald van het eerste elftal had hij namelijk bij de VW-jeugd al eens onder zijn hoede. Ook dit jaar kunnen de top schutters van alle ploegen uit de gemeenten Venray en Meerlo- Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aan tal Peel en Maas-abonnees in de omgeving van Holthees, Vier lingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volhar ding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tij dens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2004-2005. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbal competitie 2004-2005. U kunt maandag de namen van de top scorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. Telefo nisch kan ook via 0478-850460 (u kunt de namen van de doelpun tenmakers aan de telefoniste van Summa Adviesgroep doorgeven). In het teamklassement vergrootte vierdeklasser SSS'18 met twee treffers tegen Montagnards de voorsprong ten opzichte van SV Venray dat slechts eenmaal doel trof tegen Rhode. In het individuele klassement maakte Hans Weijers van Wanssum een reuzesprong door vier keer te scoren tegen Holthees. Hij staat nu met negen treffers op een gedeelde vijfde plaats. Willem Koenen (Merse lo) scoorde een keer en staat nu op twaalf goals. Hij verkleinde zijn ach terstand op koploper Bas Joosten (SSS'18) die niet tot scoren kwam en op veertien treffers blijft staan. Teamklassement: 1. SSS'18 34 2. SV Venray 32 3. Merselo 29 4. SVOC'Ol 25 5. BW'27 24 6. Oostrum 23 7. Meerlo, Wanssum en Volharding 21 10. Holthees en Swolgense Boys 19 12. Leunen 16 13- TOP'27 15 14. Ysselsteyn 11 Individueel klassement: 1Bas Joosten (SSS' 18) 14 2. Willem Koenen (Merselo) 12 3. Farid Idrissi (SV Venray) 11 4. Zafer Akbal (Volharding) 10 5- Ivan Maes (SVOC'Ol), Hans Weijers (Wanssum) en Johan Speycken (BW'27) 9 8. Jelle van Tilburg (Holthees) 8 9. Wout Janssen (SSS'18), Ralf Hend- rikx (BW'27), Geurt Clevers en Edwin v.d. Winkel (beiden Meer lo), Nick van Hoek (Merselo), Bas Heijnen (Swolgense Boys) en Nico Rongen (TOP'27) 6 16. Ivo v.d. Weerden en Said Yahia (beiden SV Venray), Patrick Borghs (SSS'18), Jan van de Ven (Oostrum), Hakan Sazak (Holt hees) en Jurien Beterams (Wans sum) 5 22. Rik Schlepers (Oostrum), Niels Arts (SVOC'Ol), Fred Donkers (Swolgense Boys), Ronny Bovee (Ysselsteyn), Niek van Lin (TOP'27), Klaas van Arendsber- gen (Meerlo), Luc Janssen (SSS'18), Roel Biezenaar (Merse lo) en Frank Brands en Freek Thoone (beiden Leunen) 4 Een foutje in de stand? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 en vraag naar Henk Lammen. Tweede klasse H Uitslagen Blcrick-Volharding 1-1 Roermond-Mierlo Hout 04 Vitesse'08-Venlosche Boys 3-1 Rhode-Venray 0-1 Margrier-Wilhelmlna'08 l-J Dijksc Boys-SVC 2000 34) Stand Venray 12-31 (32-9) Mierlo-Hout 12-24 (26-14) Margriet 12-21 (20-13) Rhode 12-21 (18-12) Dijkse Boys 12-19 (20-17) Volharding 12-18 (21-18) Wilhelmina'08 12-17 (24-20) Blerick 12-13 (17-19) Venlosche Boys 12-11 (13-18) Roermond 12-11 (15-22) Vitesse'08 12-8 (1747) SVC2000 12-7 (18-32) Programma 19 december geen wedstrijden iet laatste competitieduel voor interstop speelde Volharding gmiddag in een zeer aantrekke- ïedstrijd gelijk tegen SV Blerick. het derde achtereenvolgende 'rrd het in Blerick 1-1. Met de liet een goed en agressief spe- rolharding twee dure punten 1 goede fase in het eerste dertig leverde Volharding geen iten op, al waren Maikel in (2x) en Patrick van Kem- Idicht bij. Aan de andere kant (eerste kans wel raak. Volstrekt verhouding in kwam Blerick )r,sprong door middenvelder Hendrikx. Spits Didi Taihuttu helemaal vrij gelaten door de ding-defensie en diens door- iwerd door Hendrikx zomaar i gelopen: 1-0. Nog voor rust ólharding via Zafer Akbal dicht gelijkmaker, maar hij zag zijn schot rakelings overvliegen In de tweede helft bracht trainer Chris Burhenne -die ondanks de ach terstand vol voor de winst wenste te gaan- direct een extra aanvaller in het veld in de persoon van Bram Cornelis sen. Verdediger Hendrik Ermers werd daarvoor opgeofferd. Binnen de minuut leek die ingreep effect te sor teren, maar een afgemeten voorzet van diezelfde Cornelissen werd tot ontzetting van alles en iedereen door Erik Ermers over het doel gekegeld. Toen Blerick-middenvelder Koen Ver- straelen in de 57e minuut vervolgens met een tweede gele kaart van het veld gestuurd werd, voerde Volhar ding de druk op het Blerick-doel nog verder op. Met succes, want vier minuten later kopte Maikel Fransman een perfect afdraaiende voorzet van Patrick van Kempen snoeihard tegen de touwen: 1-1-^ Daarna verzuimde opnieuw Erik Ermers tot tweemaal toe Volharding op voorsprong te zet ten. Eerst kopte hij geheel vrijstaand een corner van Marcel Kowald naast en even later schoot hij in de rebound tegen Blerick-goalie Pascal Roox aan, die een vrije trap van Zafer Akbal los had gelaten. Het hartverwarmende aanvalsspel van de gasten hield ook risico in. Uit counters was Blerick tot driemaal toe gevaarlijk, maar gelukkig voor Volharding hadden Adam Ammi, Niek Hendrikx en Patrick Peulen het vizier niet op scherp staan. Aan de andere kant miste Patrick van Kem pen nog een enorme mogelijkheid om de Bekenaren de winst te bezor gen. Na een fraaie solo verdween zijn inzet net langs de verkeerde kant van de paal, waardoor de 1-1 uiteindelijk op het scorebord bleef staan. Volharding speelt voor de winter stop nog een wedstrijd. Komende zondag treden de roodwitten in Veg- hel voor de beker aan tegen de reser ves van Blauw Geel'38. Het duel begint om 14.00 uur. ■Rohde zich niet gemakke- onnen zou geven afgelo- dag in Sint-Oedenrode lag ir de hand. Maar dat Rohde ray zo moeilijk zou kun- ten, had het Venray kamp IJniet verwacht. Thuis was f namelijk nog heer en !r in het eerste duel in het Toen won de Venrayse |vrij gemakkelijk met 4-0. wist de trotse koploper maar nipt te winnen van 'iploeg: 0-1. Maar ook een zege telt, de drie punten Pfflee naar Venray. jtwas thuis al ruim 1,5 jaar i, maar Venray was er alles faen om deze reeks te door breken. Dit lukte uiteindelijk, in een felle en pittige wedstrijd. Bert Spee van Venray werd na twee keer geel van het veld gezonden en Venray moest ltierdoor in het laatste kwartier met tien man verder. Het eerste kwar tier was Venray de ploeg die toch een klein veldoverwicht veroverde. Het was Bart Linders die in de twintigste minuut de diepte in werd gestuurd door Farid Idrissi. Linders omspeelde behendig de Rohde-doelman: 0-1. Tien minuten daarna was het Said Yahia die de 0-2 op zijn schoen had, maar de bal werd door een aanvaller van Rohde nog net van de lijn gehaald. In de eerste helft moest de uitstekend op dreef zijnde Venray- doelman Niels Nielen een aantal malen reddend optreden op een aan tal gevaarlijke inzetten van Rohde. Hij deed dit uitstekend. De tweede helft was het Rohde dat nog meer aandrong en met oppertu- nistisch voetbal werd Venray terugge drongen op eigen helft. Echter Ven ray toonde deze middag wederom aan dat het dit seizoen, naast een prima aanval en middenveld, ook over een prima verdediging beschikt, met een uitstekend doelman op doel Dat Bert Spee tweemaal tegen geel aanliep en dus rood kreeg, deed niets af aan de feestvreugde na het laatste fluitsignaal. Venray is door de 0-1 zege op Rohde nu tien punten uitge lopen op deze geduchte tegenstan der Zondag speelt Venray tegen Spar ta Beek en Donk voor de beker een uitwedstrijd. De tweedeklassers Venray en Volharding zijn de enige regionale clubs die zijn doorgedrongen tot de derde bekerronde. Deze ronde wordt afgewerkt op zondag 19 december De aftrap is om 14.00 uur. Venray speelt de uitwedstrijd tegen Sparta'25 uit Beek en Donk. Venray is zoals bekend koploper in de tweede klasse H terwijl tegen stander Sparta'25 hekkensluiter is in derde klasse D. Ook Volharding lootte een uit- duel tegen een ploeg die te klop pen is. De Vierlingsbekers spelen in Veghel tegen Blauw Geel 2. Het reserveteam van eersteklasser Blauw Geel komt uit in de reserve hoofdklasse waarin ook Volhar ding 2 speelt. Volharding 2 klopte Blauw Geel 2 eerder dit seizoen in Veghel met 0-1. Trainer Donkers: "De stijgende lijn doortrekken" Swolgense Boys- Melderslo 2-0 (0-0) Doelpunten:72. Bart Rütten 1-0; 82. Robin Tissen 2-0. Scheidsrech ter: Bos (Meerlo). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Sander Thijssen (Swolgense Boys). Swolgense Boys: Custers; Mar tens, Kerstjens, Van Leeuwen (30. Kleeven) en Lemmen; Sander Thijssen, Hendrix en Van Mierlo; Heijnen, Rütten (78. John Thijs sen) en Tissen. (Door Henk Willemssen) Swolgense Boys gaat toch met een goed gevoel de winterstop in. Door de verdiende 2-0 overwin ning op Melderslo kunnen de Swolgenaren weer omhoog kij ken in de vijfde klasse F. Na de 0-0 ruststand verhoogde de ploeg van trainer Fred Donkers de druk op het vijandelijke doel en moest de Melderslose defensie toch capitu leren. Een week eerder won de Swolgen se club al met 4-3 van VIOS. Met deze twee zeges werd een magere periode afgesloten die de rood-zwarten dicht bij de bedreigde zone brachten. Nu de meeste geblesseerde en geschorste spelers weer inzetbaar zijn beschikt Donkers weer over een ruimere keuze. En hoeft de Helmondse coach zelf niet meer de voetbalschoenen aan te trekken. De verdedigers Martijn Christians en Paul Kursten keerden terug van hun schorsing maar zij kwamen niet in actie. Christians zat op de bank en Kursten keek geblesseerd toe. Don kers wilde zijn winnende team van een week eerder zoveel mogelijk intakt laten. Alleen de absente Niels Heijnen ontbrak en voor hem speelde good-old Peter Hendrix als centrale man op het middenveld. In de eerste helft gaven beide ploe gen elkaar weinig toe. De honderd koukleumende kijklustigen zagen in de vrieskou veel felle duels tussen twee strijdbare teams. De beste kan sen waren aanvankelijk voor Swol gense Boys. Uit een vrije trap van PeterHendrix kopte Robin Tissen rakelings over. Bas Heijnen zag zijn schot vlak naast het doel verdwijnen. De Melderslose defensie onder aan voering van Rob Driessen gaf verder weinig weg. De Swolgenaren zochten te weinig de vleugels op. Alle ballen verdwenen in het overvolle centrum. Bovendien werden de aanvallen niet secuur uitgespeeld omdat de eindpass vaak slordig was. Daardoor kon Mel derslo lange tijd stand houden. De bezoekers kregen na ruim een half uur zelfs de beste kans. Na een slip pertje van libero Sjoerd Kerstjens schoot Roel Wijnen op de lat boven goalie Gert Custers die verder een vrij rustige middag had. Tijdens de rust was het topdrukte in de kleine, knusse kantine op sport park Kerkebos. De toeschouwers warmden zich op voor het tweede bedrijf dat een veel hogere amuse mentswaarde zou hebben. Want Swolgense Boys schroefde het tempo op en zette de bezoekers stevig onder diuk. "Voor rust speelden we alles in de trechter", verklaarde Fred Don kers. "Het baltempo moest omhoog en we moesten veel meer de combi naties zoeken. Dan was ik ervan over tuigd dat we drie punten zouden pak ken." Bas Heijnen wurmde zich door de defensie maar hij vond het zijnet. Mel- derslo-keeper Koen van Lipizg maakt een schot van Bart Rütten onschade lijk. De Swolgenaren bleven komen en in de 72e minuut bezweek Mel derslo onder de druk. Libero Driessen kon niet afdoende wegwerken en Michel Kleeven retouneerde vanaf de rechterkant de bal in het strafschop gebied- Zijn voorzet bereikte bij de tweede paal Bart Rütten die de ope ningstreffer binnenschoot: 1-0. Melderslo, met ex-Venraynaar Alex de Swart in de gelederen, probeerde nog wat terug te doen, maar de Swol gense ploeg had duidelijk meer in haar mars. Invaller John Thijssen strandde op de doelman. Acht minu ten voor tijd viel de beslissing. Bas Heijnen verzond een diepe bal naar Robin Tissen die zich ontdeed van zijn bewaker. Tissen ging alleen op het doel af en passeerde goalie Van Lipzig met een bekeken schuiver: 2-0. Na een jaar blessureleed is het Swol gense talent weer vrijwel terug op zijn oude niveau. Hij werd na zijn beslissende treffer bedolven onder zijn dolgelukkige ploeggenoten. "In de tweede helft waren we een Robin Tissen wordt afgestopt door een overtal aan Melderslose verdedigers maatje te groot", vond trainer Don kers. 'We hebben nu wat afstand genomen van de degradatiezone. Onderin horen we ook niet thuis met deze jonge ploeg. We moeten straks de stijgende lijn zien door te trekken." Deze week trainen de Swolgenaren nog en dan heeft de selectie vrij tot 9 januari. "Zo kunnen we rond Kerstmis en nieuwjaar het voetbal even van ons afzetten." Vijfde klasse F Uitslagen SVOC'Ol-Excellent O-l Hapse Bóys-VCA 0-2 Hegelsom-Heijèn 2-1 HRC-Resta 1-2 Meerio-VlOS 2-0 Swolgense Boys-Melderslo 2-0 VCA 12-25 (33-20) Excellent 12-25 (24-17) SVOC'Ol 12-21 (25-18) Hapse Boys 12-19 (25-22) HRC 12-19 (26-24) Heijen 11-16 (20-18) Resia 12-16 (25-24) Swolgense Boys 12-16 (18-18) Meerlo 12-15 (21-27) Hegelsom 12-14 (14-19) VIOS 12-13 (23-30) Melderslo 11-4 (15-33) Programma 19 december Heijen-Melderslo In 3D is Leunen er zondag niet in geslaagd om DVG uit het Brabantse Liempde punten afhandig te maken: 1-4. In de eerste helft konden de man nen van Noud Janssen de gasten rede lijk goed bijbenen, maar in de tweede helft schakelden de bezoekers een tandje bij en kwam Leunen er niet meer aan te pas. Leunen begon fel aan het toch belangrijke duel. DVG is tot nu toe geen hoogvlieger gebleken, en dus zag Leunen wel mogelijkhe den. De eerste kans van de wedstrijd was na vijf minuten dan ook voor Leu nen. Edwin Berden kwam echter net niet aan de bal. Na tien minuten kreeg DVG zijn eerste kans. Een corner werd doorgekopt, maar Leunen-doel- man Jaap Litjens reageerde bekwaam. Na een kwartier spelen moest Jaap weer handelend optreden, en hij deed dit met een prima reflex. In de 20e minuut dacht Leunen via Marco Berden te scoren, maar de overigens prima leidende scheidsrechter Hou- ben kon vanuit zijn positie niet beoor delen of de bal de lijn al dan niet gepasseerd was. Ja dus. Volgens vriend en vijand was de inzet van Marco minstens een halve meter over de doellijn geweest voordat de DVG- doelman de bal eruit sloeg, Vanaf dit moment speelde Leunen gelijkwaar dig met DVG mee en er ontstond een best aardige fase in de wedstrijd met kansen aan weerszijden. Het was ech ter DVG dat de score openbrak. In de 35e minuut kwam Mare de Kinderen namens DVG in balbezit en zijn prima inzet was onhoudbaar voor Jaap Lit jens: 0-1.Leunen liet het hoofd niet hangen en dit resulteerde in de 42e minuut in de op dat moment verdien de 1-1. Een schot van Edwin Berden ketste via beide palen voor de voeten van Roel Gielens die de bal simpel kon binnentikken. Roel kreeg op slag van rust nog een dikke kans. maar zijn schot werd geblokt door een DVG- verdediger. Na de rust een veel feller DVG en een zeer matig acterend Leu nen. DVG zette vanaf de eerste minuut druk op de bal en Leunen kwam maar niet in zijn spelletje. Men kreeg de bal alleen nog weg door deze maar lukraak naar voren te trap pen, waar hij dus weer een dankbare prooi was voor de DVG-mannen. Het was eigenlijk wachten op de 1-2. Deze viel in de 63e minuut en wel door een penalty. De spits van DVG werd door Arno Kuenen in de zestien meter gehaakt, en dan blijft er maar een straf over. De pingel werd benut door Hugo v/d Sanden. Wie nu dacht dat Leunen alles of niets zou spelen kwam bedrogen uit. Het was alleen maar DVG dat voetbalde, en langs de kant vroeg men zich al af hoe hoog de nederlaag zou uitvallen. In de 71e minuut ontsnapte Mare de Kinderen aan buitenspel en scoort de 1-3. DVG kreeg via de snelle spitsen nog diver se kansen, maar Jaap Litjens was een van de weinige Leunenaren die in goede doen was. Hij redde de ploeg diverse keren met schitterende reac ties. Alleen in de 88e minuut moest hij nog een keer capituleren toen Theo van Abeelen alleen op hem afkwam en de bal onder hem door schoot: 14. Derde klasse D Uitslagen Nulandia-Milsbeek 1-2 Sparta'25-Avanti 1-1 Leunen-DVG 14 Wittenhorst-Festilent 1-2 SES-HVCH 1-2 Berghem Sport-SVEB 1-2 Stand Milsbeek 12-28 (37-13) HVCH 12-28 (29-13) Festilent 12-27 (31-16) Berghem Sport 12-24 (31-19) Avanti 12-23 (35-17) DVG 12-20 (22-17) Nulandia 12-12 (25-24) Wittenhorst 12-11 (24-33) SVEB 12-11 (13-34) SES 12-9 (17-35) Leunen 12-8 (1642) Sparta'25 12-3 (13-30) Programma 19 december geen wedstrijden Uitslagen: Meerlo/W co Al-Venray A2 44 Meerlo/W co Al-Achates Al 1-0 Meerlo/W co C 1-Venray C3 0-3 De overige wedstrijden werden afge last. Meerlo 1-VIOS 1 2-0 BW'27 2-MeerIo 3 afg. Meerlo da-Westerb. boys da 12-2 Erp Vet.-Meerlo Vet. afg. Programma c rij dag 17 dec.: Mix toernooi 19-00 verzamelen, 19.30 aanvang, hierna gezellig samen zijn in Kantine Bergsbos Programma zaterdag 18 dec.: Swolg. Boys Al-Meerlo/W co Al 14.30 W/Meerlo co Bl-Rood Wit BI 14.00 TSC 04 Cl-Meerlo/W co Cl 12.30 Venray D4-W/Meerlo co Dl 09.00 W/Meerlo co D2-Resia D2 10.00 Kronenberg El-Meerlo El 09 30 Meerlo Fl-Heyen F1 10.30 Programma zondag 19 dec.: Meerlo 1 vrij Meerlo 3-Holthees 2 11.00 Meerlo da vrij Programma woensdag 22 dec.: Astrantia B 1-W/Meerlo co B2 19 30 (Deze wordt in Wanssum gespeeld) Zaalvoetbal Uitslagen: Meerlo zv 2-Herberg De Peel 2 2-6 Meerlo zv 1-Wittenhorst 2 13-6 Programma vrijdag 17 dec.: Meerlo zv 2-HVC/Taxi Verstraaten 5 20.00 Meerlo zv 1 -Lake Valley 5 21.00 Agenda: Vrijdag 17 december: Mix toernooi, 19.30 uur Bergsbos Donderdag 6 januari: Nieuwjaars Tref- fen/Darttoemooi 21.00 uur Bergs bos, Uitslagen: Sw.Boys 1-Melderslo 1 2-0 Ysselsteyn 3-Sw.Boys 2 afg. Oostrum 5-Sw.Boys 3 7-0 Programma zondag 19 dec.: Alle elftallen vrij SVOC'Ol heeft in de kwaliteitsarme topper tegen Excellent niet in haar voordeel kunnen beslechten Vlak voor tijd was een scherpe counter de genadeklap voor het hardwerkende SVOC'Ol: 0-1 Beide ploegen begon nen fel aan de wedstrijd en speelden in een hoog tempo. Dit kwam het Uitslagen: Ysseslteyn Cl-DSV Cl 0-2 Ysselsteyn D 1-Wittenhorst D2 2-2 Helmondia D2-Ysselsteyn D2 64) Achates El-Ysselsteyn El 1-2 Ysselsteyn E2-America E2 7-0 Ysselsteyn E3-Wittenhorst E7 3-2 Venray F2-Ysselsteyn F1 1-1 Ysselstevn F2-Sparta' 18 F4 1-1 Ysselsteyn F3-SVOC01 F2 2-3 SSS'18 F4-Ysselsteyn F4 afg Gemert-Veteranen 3-1 HBV 1-Ysselsteyn 1 2-0 Rood Wit'62 2-Ysselsteyn 2 3-0 Ysselsteyn 3-SwoIg.Boys 2 afg. SVEB 3-Ysselsteyn 4 5-3 Ysselsteyn 5-BW27 3 3-1 Ysselsteyn 6-SSST8 5 3-1 Programma zaterdag 18 dec.: Ysselsteyn Bl-Lottum BI a. 15.00 Leunen Cl-Ysselsteyn Cl v.12.15 Vitesse'08 D 1-Ysselsteyn Dl v. 11.45 Ysselsteyn El-Volharding El a.09 00 Lottum E2-Ysselsteyn E3 v.09.00 Ysselsteyn Fl-EWC F1 a.10.45 Ysselsteyn F2-Meterik F2 a. 10.15 Wittenhorst F5-Ysselsteyn F4 v. 10.15 Programma zondag 19 dec.: Ysselsteyn 4-BW27 2 10.30 Programma zondag 19 dec.: Rood Wit'62 1-SSS' 18 1 (vr) 12.00 SSS'18 2-SSS' 18 3/4 (vr) 11.00 Competitie inhaal- Fc Gelre ds 1-SSS' 18 ds 1 14.30 Hegelsom ds 1-SSS' 18 ds 2 11 30 voetbal niet ten goede. Er was geen rust en geen lijn in het spel van beide ploegen en vaak werd de lange bal gehanteerd in plaats van de combina tie te zoeken. Met de lange bal was Excellent een paar maal gevaarlijk omdat de verdediging zich liet verras sen. Gelukkig stond Ruud de Mulder in de weg met een aantal fraaie red dingen en kon Tom Strijbos eenmaal op de doellijn redding brengen. SVOC'Ol kwam maar weinig toe aan aanvallen, maar de keren dat het een goede combinatie op de mat legde waren er meteen kansen te noteren. Een schot van Ivan Maes werd door de keeper gekeerd en een schot uit de draai van de in de basis debuteren de Thijs Kuijpers werd geblokt. De tweede helft liet Excellent zich meer en meer zakken op de eigen helft en loerde het op de counter SVOC'Ol zocht de aanval maar kon maar af en toe door de muur verdedigers heen komen. Ivan Maes schoot schuin voor het doel op de keeper en Joep Man- ders schoot na een prachtige aanval over veel schijven over. De wedstrijd kreeg steeds meer het karakter van een flipperkast en er werd gestreden voor iedere meter. SVOC'Ol leek met de overwinning aan de haal te gaan toen Tom Strijbos na een sterke ver dedigende actie een loepzuivere diep- têpass op Ivan Maes gaf. Maes nam de bal aan, tilde hem over een speler en stond vrij voor de keeper. Hij werd echter nog net iets gehinderd en daar om ging zijn schot recht op de keeper af. Toen bijna iedereeruièiunet een gelijkspel had verzoend counterde Excellent zich toch naar de overwin ning. Na de -wedstrijd maakte keeper Ruud de Mulder kenbaar dat hij na dit seizoen zijn keeperhandschoenen en voetbalschoenen aan de wilgen hangt. Na negentien seizoenen en 500 wedstrijden in het eerste elftal houdt hij het voor gezien. Dirk van de Ven werd uitgeroepen tot man of the match.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21