TEL 0800 - 6068 555 HYPOTHEEKACTIE$.NL HYPOTHEEK TUINPLANTEN Peelrand Makelaardij: ook voor AANKOOP uw juiste partner! □i Q Peelrand M Makelaardij BI Word vriend vluchteling van een vluchteling Rio de Janeiro TE KOOP PARTNERS RENTE 5 JAAR VAST V.A. 3-75% RENTE 10 JAAR VAST V.A. 4.2% RENTE 30 JAAR VAST V.A. 4.75% PEEL EN MAAS Donderdag 4 november 2öU4 - PayinT ANNIE ROMEINSTRAAT 2 TE VENRAY NIEUW MGR HANSSENSTRAAT 47 TE OOSTRUM Dit jonge, perfect onderhou- L den, halfvrijstaand woonhuis f met garage, vrije achterom, tuin op het zuiden en riante I 2e verdieping met dakkapel, is I gelegen op een royale kavel en op een schitterende locatie in de jonge, ruim opgezette wijk St. Antoniusveld tegenover de "Fibula vaart". Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer (ca. 36 nr') en open keuken (Siematic) met alle apparatuur. Aangebouwde garage. Ie verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer, ingericht met een lig bad, douche, wastafel en vrijhangend toilet. 2e verdieping: bereikbaar middels een vaste trap. Overloop, wasruimte, dak terras en slaapkamer met dakkapel. De op het zuiden gelegen tuin heeft een vrije achterom en is speels aangelegd. B.jr.: ca. 1997, opp.: 254 m'. inh.: ca.: 450 m\ Wonen in een halfvrijstaande woning met NHG?: dan moet u beslist hiei komen kij ken1 Op een leuke plek in de wijk Landweert, dichtbij scholen, speelvoorzie- ningen en winkels, ligt deze speels inge deelde halfvrijstaande woning met berging, royale volledig geïsoleerde serre met dub bele schuifpui en een onderhoudsvriende- lijke, zonnige tuin op het zuiden met maxi male privacy. Indeling: begane grond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer met tegel vloer en riante aangebouwde serre, keuken met eenvoudige keukenopstelling, berging. Ie verdieping: overloop, 3 slaapkamers en badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: Overloop met aansluiting voor de wasmachine, droger en CV. Hier bestaat de mogelijkheid voor het realiseren van een 4e slaapkamer. Aan de voorzijde is eenvoudig een carport te realiseren. B.jr.: 1989. opp.: 159 nr". Vraagprijs: 199.000,- k.k. Op steenworp afstand van het centrum van Venray staat deze keurig onderhouden tus senwoning met berging en vrije achterom. Het pand is geheel vooizien van kunststof kozijnwerk met dubbele beglazing en rol luiken. Indeling begane grond: Hal. luxe toilet, trapkast met meterkast, gesloten keuken met een eenvoudige inbouwkeuken, geheel vernieuwde royale, rechte woonka mer met een massieve eiken vloer. Ie ver dieping: overloop met inloopkast, 3 slaap kamers en een keurige, geheel betegelde badkamer met toilet, douchecabine en een wastafel. De achtergelegen tuin is onder- houdsvriendelijk aangelegd middels sierbe strating en biedt optimale privacy. B.jr.: 1961, inh.: ca.: 325 m!, opp.: 132 m'. Vraagprijs: 167.000,- k.k. SLEUTU8LOEM 54 TE VENRAY Dit pand moet u van binnen komen zien Het pand meet ca. 770 m'! Dit halfvrij staand woonhuis (type langge- vel), met de mogelijkheid tót het vestigen van een bedrijf aan huis is gelegen nabij N.S.- statión, A73 en uitvalswegen, in de kerri van het kerkdorp Oostrum. Het pand is vanaf 2000 middels een riante serre uit gebouwd en op een perfecte manier aangepast aan de normen en eisen van deze tijd. Het pand heeft een gigantisch teefop- pervlak op de begane grond en kan op 1 niveau bewoond wor den, (slaapkamer en badkamer op de beg. grond). De royale le verdieping is naar eigen idee in te delen (de voorbereidin gen voor een badkamer zijn getroffen). De inpandige garage is middels een elektrische rolpoort en een aparte loopdeur bereikbaar. Kortom: een uitstekend onderhouden pand met diverse mogelijkheden!!! Opp.: 415 m'. Vraagprijs: 314.500,- k.k. umni Op een zeer royale kavel van ca. 340 m' gelegen zeer ruim en uitgebouwd woonhuis met garage, 5 slaapkamers en een zonnige tuin met vrije achter om en vrijstaand berging. Indeling: begane grond.: ruime hal met meter kast, toilet en trap naar le verdie ping, grote woonkamer met uitge bouwde tuinkamer, halfopen keuken, inpandig bereikbare garage met kan- telpoort. le verdieping: overloop met vaste trap naar 2e verdieping, 3 slaapkamers en volledig betegelde badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: 4e en 5e slaap kamer (beide met een dakvenster). Dit pand biedt een forse woon- en leefruimte voor een betaalbare prijs. B.jr.: 1975, inh.: ca. 450 m', opp.: ca. 340 m'. Vraagprijs: 209.000,- k.k. IN VOORBEREIDING In het groen, op één van de mooiste plekjes van de wijk Veltum, met een onder architectuur aangelegde tuin, staat dit jonge, vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage en zelfstandig bereikbare praktijk/hob byruimte. Smakterveldweg 6 te Venray Op een schitterende en volledig vrij gelegen kavel van ca. 1000 m'(!!ü!) aan één van de mooiste woonstraten in wijk Landweert staat dit, onder moder- 1 ne architectuur gebouwd, geschakeld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs: 359.000.- k-k. Eindstraat 9 te Venray Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis in het centrum, met gedeelde woonka mer, uitbouw met keuken, tuinkamer en zonnige tuin met tuinberging. Vraagprijs: 181.500,- k.k. Kaardebol 47 te Venray Op een royale kavel, in de wijk Landweert gelegen, modem, perfect onderhouden en uitgebreid halfvrijstaand woonhuis met een vrije achterom. Vraagprijs: 257.000,- k.k. Overloonseweg 79A te Venray Op een zeer gewilde locatie nabij St. Anna-bossen en de nieuwbouwwijk "de Brabander" staat deze, zeer degelijk gebouwde, twee-onder-een-kap woning met aanbouw en garage. Vraagprijs: 198.500,- k.k. Vingerhoedskruid 55 te Venray Deze ruime 2-onder-l kap woning met aangebouwde garage is gelegen op een leuke plek in tie wijk Landweert nabij scholen, winkels en uitvalswegen. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Weth. Reintjesstraat 29.te Leunen Deze goed onderhouden uitgebouwde halfvrijstaande woning niet garage en carport is gelegen in net kerkdorp Leunen, nabij sportvelden en uitvals wegen naar venlo, Nijmegen en In een rustige woonstraat, aan de rand van het maasdorp Well ligt dit halfvrijstaand woonhuis met garage. Indeling begane grond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer met laminaatvloer en trapkast, halfopen keuken met eenvoudige inbouwkeuken. le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers met een oppervlakte van ca. 13,11 en 7 m1. Oe geheel betegelde badkamer is uitgevoerd met een douche en een wastafel. 2e ver dieping: overloop met aansluitingen voor wasmachine, droger en cv-ketel. Op de 2e verdieping is een 4e slaapkamer gereali seerd (ca. 13 m') met de nodige bergruim te. De achtergelegen tuin heeft een zuid west bezonning en een prima privacy. Via de garage is er een achterom gecreëerd. Achter de garage is een extra berging waar de grondwaterput geplaatst is. Kortom een unieke kans voor Starters!!! B.jr.: 1988, inh.: ca. 370 m1, opp.: 194 m'. Vraagprijs: 174.500,- k.k. Eligiusweg 15 te Venray In een kindvriendelijke straat in één van de rustige hofjes van Veltum II. goed onderhouden en ruim uitgebouw de hoekwoning met vrijstaande gara ge. Vraagprijs: 212.500,- k.k. Eindhoven. s: 209.000,- k.k. Helfrichstraat 34 te Venray Op een uitstekende locatie in het cen trum van Venray gelegen tussenwoning met aanbouw, berging en tuin met vrije achterom. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Ravelstraat 30 te Venray Aan een rustige woonstraat gelegen royale tussenwoning met garage. 4 slaapkamers en zonnige tuin met zwembad. Vraagprijs: 161.500,- k.k. Sambastraat 3 te Venray Deze ruime geschakelde tussenwoning met garagebox en tuinberging is gele gen in een kindvriendelijk woonhofje aan de buitenring van woonwijk "Brukske". Vraagprijs: 189.000,.- k.k. Patersstraat 42 te Venray Goed onderhouden appartement op de 2e verdieping met berging in het sou terrain en privé parkeerplaats gelegen in de inpandige parkeergarage perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Jerusalem 41 te Venray Dit jonge, ruime appartement op de bgg met vaste parkeerplaats.en ber- nin het souterrain is gelegen aan estzijde van het complex'in het hart van Venray. Vraagprijs; 249.000,- k.k. Op loopafstand van het centrum van Venray ligt deze functioneel ingedeelde tussenwo ning met berging. Het pand is geheel voor zien van kunststof kozijnwerk met dubbele beglazing en deels afsluitbaar middels rol luiken, tevens is het politiekeurmerk veilig wonen aanwezig. Indeling begane grond: Entree met beklede trapopgang naar de lste verdieping, geheel vernieuwde meter kast, toilet, dichte keuken met luxe inbouwkeuken voorzien van een gaskook- plaat. afzuigkap en oven. Vanuit de keuken zijn kelder (3x3 mtr.) en de wasruimte bereikbaar. De rechte woonkamer is recen telijk voorzien van een massieve eiken vloer, lste verdieping: overloop. 3 slaapka mers waarvan 2 met een muurkast en 1 met een wastafel. De geheel betegelde badka mer is ingericht met een ligbad in combi natie met douche, toilet en wastafel. 2de verdieping: middels vlizotrap bereikbaar en in gebruik als bergruimte. De achtergele gen tuin is voorzien van een stenen ber ging en een tuinhuisje. De tuin heef een prima bezonning en maximale privacy, tevens is tuin bereikbaar middels een vrije achterom. B.jr.: 1956, percopp.: 143 m', inh.: 320 m'. Vraagprijs: 175.000,- k.k. Meerloseweg 5 te Wanssum Geheel vrijgelegen, karakteristieke woonboerderij met diverse bedrijfsmo- gelijkheden. Een bezichtiging is nood zakelijk om de mogelijkheden goed te kunnen beoordelen. Vraagprijs: 449.000,- K.K. Ghunenbeek 16 te Oostrum Deze verrassend ruime, onder architec tuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) met moge lijkheid voor kantoor/praktijk aan huis is gelegen in het kerkdorp Oostrum. Vraagprijs: op aanvraag. Koestraat 8 te Arcen Ruime, karakteristieke, multifunctione le, woonhuis met bedrijfsruimte op een royaal perceel van 710 m'. Het object is verdeeld in een voorhuis en een ach terhuis. Vraagprijs: 419.000,- k.k. Bredeweg 5 te Holthees Vrijstaand woonhuis met vrijstaande garage en aangebouwde serre (1992), zeer vrij gelegen op een ruime kavel (610 nr) in het dorp Holthees. Vraagprijs: 278.000,- k.k. Gildestraat 22 te Holthees In de kern van Holthees, staat dit recentelijk gebouwde woonhuis met garage. Het pand is functioneel inge deeld en heeft veel leefruimte op de begane grond. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Op een leuke locatie, in de kindvriendelijke woonwijk Landweert, nabij scholen en winkelcentra staat dil luxe en over de gehele breedte uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis, met vernieuwde badkamer ('04), op een royale kavel van 250 m'. De gehele begane grond is voorzien van een massieve Frans grenen vloer. Indeling begane grond: Hal, toilet, meterkast, moderne open keu ken met luxe inbouwkeuken voorzien van ('98) met gaskookplaat, afzuigkap, oven. koelkast en een vaatwasser. De woonkamer en keuken hebben samen een oppervlakte van ca. 65 m;, waarvan de sfeervolle woon kamer uitzicht biedt op de achtertuin. Vanuit de woonkamer is de berging bereik baar. le verdieping: Overloop met vaste trap naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers (ca. 8, 10 en 12 nr). Geheel vernieuwde design badkamer ('04), luxe betegeld en ingericht met een ligbad in combinatie met douche, toilet en wastafel. 2e verdieping: Royale vertrek eventueel in te richten als 4e slaapkamer met dakkapel ('04). Oe ach tergelegen tuin is mooi aangelegd met sierbestrating, gazon en een tuinhuisje. B.jr.: 1992, perc.opp.: 248 m', inh.: ca. 410 m'. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Koenraadhof 1 te Venray Aan een rustig hofje in de woonwijk Veltum II op een royale kavel, in een bosrijke omgeving, gelegen ruim uitge bouwde villa. Vraagprijs: op aanvraag. Mgr. Geurtsstraat 29 te Maashees Dit statig, karakteristiek, vrijstaand herenhuis met praktijkruimte (detail handelbestemming) is in 1999 t/m 2001 geheel gerenoveerd met oog voor de karakteristieke elementen. Vraagprijs: 565.000,- k.k. Ooyenseweg 9B te Broekhuizenvorst Aan de rand van Broekhuizenvorst is deze vrijstaande woning (voorzien van alle luxe) met vrijstaande garage/prak tijk- of kantoorruimte gelegen. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Prins Hendrikstraat 27 te Venray Ruime vrijstaande woning "(ca. 450 m1) met aanbouw en vrijstaande garage in de "Oranjebuurt op ruime kavel (334 Vraagprijs:305.000,- k.k. Prins Hendrikstraat 13 te Venray In het Centrum van Venray, op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de Oranjebuurt gelegen, vrijstaand woon huis met aangebouwde garage en over dekt terras. Vraagprijs: 298.000,- k.k. NVM'WONEN Md Gé#*0* v\ ■grk&d't! Deze ruime tussenwoning met ber ging en een vrije achterom is gelegen in een rustige woonstraat in de woonwijk 't Brukske. Indeling: hal, meterkast, woonkamer, woonkeuken, tussenportaal met trap opgang naar de verdieping en toilet, le verdieping: overloop, 3 slaapka mers en een in 2002 geheel gereno veerde badkamer ingericht met een douche, een wastafel en een design radiator. Middels een vlizotrap is de ruime bergzolder bereikbaar. De mogelijkheid bestaat om hier een 4e slaapkamer te realiseren. De op het oosten gelegen achtertuin is voorzien van een berging en heeft een vrije achterom. B.jr.: 1973, perc.opp.: 131 m', inh.: ca. 383 m'. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Ranonkel 17 te Venray Op een perfecte, vrijgelegen kavel staat dit moderne vrijstaand woonhuis met garage/berging, met de mogelijkheid om op 1 niveau te wonen (slaapkamer en badkamer op de begane grond). Collegiale verkoop. Vraagprijs: 325.000,- k.k. gebouwde vrijstaande woning met gigantische aanbouw en vrijstaande garage op een ruime kavel (457 m') aan de rand van Landweert. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Spurkterdijk 6 te Oostrum Landelijk gelegen, geheel verbouwde langgevelboedenj v.v. alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakteris tieke elementen. Vraagprijs: 695.000,- k.k. Venrayseweg 23 te Wanssum Karakteristiek vrijstaand pand met aan bouw en vrijstaande garage gelegen in het dorp Wanssum. Het pand is vanaf 1995 rigoureus gerenoveerd. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Westsingel 42 te Venray Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrij staande woning met garage. Vraagprijs: 319.000,- k.k. Wilh. Sangersstraat 8 te Venray Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, car port en fraai aangelegde tuin met ber gingen, en een terras. Vraagprijs: op aanvraag. De Hulst 12 te Oostrum Dit onder verfrissende architectuur gebouwde vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel. In 1990 zijn het woonhuis met de beg. gr. verdieping van het bedrijfs pand gebouwd. In 1999 is nog een le verd. op de bedrijfsruimte gebouwd. Vraagprijs: op aanvraag Op een unieke locatie, in de bosrijke villa wijk Westeinde staat dit zeer degelijk gebouwd vrijstaand woonhuis. Het pand is ruim opgezet (ca. 600 mJ) en grenzend aan een bosrand. Indeling begane grond: Royale entree, mk, kantoor/hobbyruimte, riante, sfeervolle woonkamer met gas haard. halfopen keuken met inbouwkeuken voorzien van apparatuur en een bijkeuken, le verdieping: Overloop, 4 slaapkamers met veel extra bergruimtes en een badka mer voorzien van ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e Verdieping: middels vlizotrap te bereiken en in gebruik als bergruimte. De rondom gelegen tuin is geheel aange legd mét gazon en diverse plantenborders, aan de achterzijde van het pand is een overdekt terras gemaakt welke verwarmd kan worden. B.jr.: 1982, perc.opp.: 654 m'. inh.: ca. 600 m'. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Melchiorhof 5 te Venray Royaal vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verd. De tuin met vrije achterom biedt opti male privacy. Vraagprijs: 359.000,- k.k. Meterikseweg 99 te Horst Geheel gerenoveerde karakteristiek vrij- st. woonhuis met vrijst. gebouw (250 m j, In 2001 vernieuwd en van alle hedendaagse gemakken voorzien. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Paulus Potterstraat 7 te Horst Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer dege lijk, royaal gebouwde vrijstaande bun galow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: 429.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Marjolein 18 te Venray Gelegen op een hoek in een mooie en rustige woonstraat in de wijk Landweert, staat dit vrijstaand gescha keld (met garage) woonhuis. Vraagprijs: op aanvraag. VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Grotestraat la te Well Herderstasje 18 te Venray Langeweg 55 te Venray Jerusalem 126 te Venray Gunhoekweg 4 te Oirlo MET SUCCES VERKOCHT Penningkruid 88 te Venray Jerusalem 51 te Venray Venrayseweg 50 te Wanssum Zwanebloem 22 te Venray www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl STICHTING www.vluchteling.org STICHTING SINT MARTINUS voor hulp aan Straatkinderen leven als ratten op straat in een oneerlijke strijd op leven en dood wij helpen hen al tien jaar aan onderdak, medische verzorging, onderwijs, sport, ontspanning en begeleiden hen naar een job. U kunt meehelpen door een gift over te maken Bankrek: 17.74.12.089 Stg. Sint Martinus Nuenen t.b.v straatkinderen SecrHoofdslraat 36. 5864 BG Meerlo tel: 0478698241 CBF sintmartinus.newsman.com Vrijstaand woonhuis Laurentiusstraat 20 Vierlingsbeek In dorpskern en in een rustige woonomgeving gelegen, vrijstaand woonhuis met royale garage, tuinhuis en een diepe tuin met veel privacy. Gelegen op loopafstand van school, kerk en winkels. Indeling: Hal, kantoor/slaapkamer met inbouwkast, luxe inbouwkeuken met apparatuur, ruime voorraadkelder, woonkamer met authentieke schouw, toilet, geheel betegelde badkamer met ligbad en 2 wastafels, berging met wastafel en ruimte voor wasmachine en droger. Verd.: Overloop met 2 inbouwkasten, toilet met wastafel; 2 ruime slaapkamers met inbouwkasten. Bwjr.: 1950, inh. huis 305m3, perceel opp. 808m2, garage 11,5 x 5. Recente bouwvergunning en tekening voor uitbreiding woonhuis aanwezig. Prijs op aanvraag. Telefoon: 0478-630093 06-53885383. voor meer info: www.dimo.nl ERSVk HAUZER^ Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 o Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 91 Q[ Horst, Burg. Geurtsstraat 2 Op een schitterende lokatie gelegen vrijst. bungalow met diverse mogelijkheden. Algemeen: Bouwjaar ±1975, deels verbouwd in 2001 Perceel 1258m2, Woonoppervlakte ca 260m 2 badkamers. 4 slaapkamers, 2 keukencomb. Grotendeels dubbel glas. Aanvaarding, in onderling o Vraagprijs: €448.000,- k.k. Venray, Rumbastraat 17 Gelegen aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderhouden tussenwoning met een lui keuken en badkamer, 3 slaapk. en inpandige garage. Algemeen: bouwjaar.±75, perceel 1 entree, woonkamer, luxe keuken voorzien van alle apparatuur, 3 slaapkamers, luxe badkamer, c Aanvaarding in onderling overleg. Koopprijs: 165.000,- k.k. GEZOCHT VOOR RELATIES In Venray of Horst, een (patio)bungalow met minimaal 2 slaapkamers in de prijsklasse tussen 250.000,- en 3SO.OOO,-. Venray een tussengelegen of een halfvrijstaande woning met 3 slaapkamers, vaste trap naar 2e verdieping in de prijsklasse 175.000,- tot 215.000,-. Vrijstaand woonhuis, jaren dertig bouwstijl, in Venray of omliggende dorpen in de prijsklasse 300.000,- tot 3SO.OOO,- Broekhuizen Nieuwbouwplan "De Weem" [wort mor j,oo nig" lOrzi (lus: is ht (ca. 45 autominuten van Eindhoven resp. Nijmegen) In kleinschalig nieuwbouwplan "De Wee worden 2 riante villa's in fraaie jaren '30 architectuur gerealiseerd. Panoramisch "maaszicht" ruime won. (inhoud ca. 1000 m3) kavelgr. ca 900 m2 zeer luxe en comp. afw. gel. in pittoresk nr nabij Venlo. Kleuren brochure beschikbaar Prijs: 640.000 en 696.000 v.o.n. Lottum, 6 monumentale hoevevuoningen ii Door de Limburgse Monumenten Stichting, wordt binnenkort in het pittoreske centrum(L "rozendorp" Lottum de monumentale, voormalige boerenhoeve "van Dijk", gerestaureerwl verbouwd (deels herbouwd) tot 6 woningen en een huisartsenpraktijkruimte. De monumer sfeer blijft gehandhaafd. Er wordt tevens veel aandacht geschonken aan een hoog comfort-niveauiaB moderne maatstaven Er worden diverse typen gerealiseerd, waaronder een type met slaapkamer en badka op de begane grond. Een aantal woningen is voorzien van een privé-tuin. Alle woningen hebbenw gezamenlijke "binnenplaats" en een eigen garage. Kortom: Centraal, sfeervol en monumentaal wonen alle comfort en luxe vèn nu' Prijzen vanaf ca. 220.000,- Ind. garage v.o.n. Bezichtigingen óók zaterdags Bel voor ons overige aanbod of kijk op www.hauzer.com tot 17 uur mogelijk ASSURANTIËN RISICOBEHEER B.V. Rivez Assurantiën Risicobeheer B.V. Patersstraat 35, 5801 AT Venray Tel. (0478) 55 26 00 e-mail: Rivez@rivez.nl ELIANNE WEET NU ALLES OVER CUBA Vice Versa r&isbure®^ Henseniusplein 3 tel. 515155 www.reisbureauviceversa.nl tuincentrum - boomkwekerij P. Bistervelts Steegse Peelweg 55 LEUNEN NIEUWE OPENINGSTIJDEN MAANDAG T/M DONDERDAG GESLOTEN VRIJDAG EN ZATERDAG OPEN VAN 9.00 - 17.00 UUR I O.A. CONIFEREN, KLIMPLANTEN, BOMEN EN SIERHEESTERS JACQUELINE WEET NU ALLES OVER BARBACAN OP GRAN CANARIA! Vice Versa 'sisburea^ Henseniusplein 3 tel. 515155 www.reisbureauviceversa.nl

Peel en Maas | 2004 | | pagina 6