WOONHUIZEN ALFASS Kat ja de Geus b. v. Li KATJA DE GEUS n Te koop gevraagd IN ALLE PRIJSKLASSEN. Snel en goed krel Fijen Makelaardij ra mmmmü TE KOOP VRIJSTAAND WOONHI Boek- en kantoorboekhandel van den Munckhof WEGENS VERKOOP RESULTATEN WONINGEN TE KOOP GEVRAAGD! PEEL EN MAAS Donderdag 4 november 2004 - PagiÜüJ^ HIEUW! OPEN HUIS 6 NOV. VAN 12.00 TOT 13.00 UUR. Venray, Alfridahof Vraagprijs: op aanvraag Ruim opgezet appartement gelegen in geliefd gedeelte van het centrum van Venray. Het appartement is gele gen op de 2e verdieping in residentie "St. Jozefpark". Ruime woonkamer (ca. 35 nv) met gesloten keuken v.v. elektrische kookplaat, koelkast en combi-oven. Bijkeuken/berging met 'aansluiting wasmachine en ketelop- stelling. 2 ruime slaapkamers, toilet ruimte, badkamer met ligbad, dou che met wand en wastafel Garagebox met automatische deur opener Servicekosten ca 93,-. Venray, Merseloseweg 75 Vraagprijs: op aanvraag In het centrum van Venray op een kavel van ruim i .300 m,2 gelegen vrijstaand herenhuis met praktijkruimte van ca. 65 m2. Uitermate geschikt voor kantoor of prakti|k aan huïs. mdeüng Souterrain - ketöemrimte. B.g.g.. woonhuis, eet- en woonkamer, keuken. Praktijkruimte naast de hal met vier kamers. 1e verdieping, 4 slaapkameis, badkamer en doucheruim te. 2e verdiepinghobbyruimte/slaapka mers. Achter de woning ligt een dubbe le garage Inhoud woonhuis ca. 8SQ m'. praktijkruimte ca. 240 m\ Aanvaarding in overleg. Oostrum, de Hulst Vraagprijs: op aanvraag Zeer luxueus en royaal vrijstaand land huis met bedrijfsruimte. Opp. ca. 1460 nr. Inhoud woonhuis ca. 675 m Ruime hal, bijkeuken en tussenportaal. Twee slaap- c.q. studeerkamers. Ruime woon kamer (ca. 50 ff"). Ruime keuken met luxeinbouwapperatuur, leverdieping: 4 slaapkamers en moderne badkamer. De 2e verdieping is middels een vlizotrap toegankelijk. Gebruiksvriendelijke tuin met zwembad en optimale privacy. Well, Rietdekkerstraat 6 Vraagprijs: 348.500,- k.k. Modern opgezette vrijstaande villa met inpandige garage op ruim perceel (49 i m1). Inhoud ca. 550 m', Ind.: hal met natuursleenvloer, zonnige woonkamer (opp. ca. 43 mO met esdoorn planken vloer Middels openslaande tuindeuren beeft men toegang tot het terras. Open keuken v.v. luxe apparaten. Ruime bij keuken met aansluiting voor wasma chine. Ie verd.: 3 ruime slaapkamers met inbouwkasten en badkamer met ligbad, separate douchecabine, wasta fel en wanddoset Door de 4 dakka pellen biedt deze verdieping veras send veel ruimte. 2e verd,: ruime berg zolder via vlizotrap Keunge afwerking en gelegen nabij natuurgebied. Venray, Mgr. Verrietstraat 23 Vraagprijs: 210.000,- k.k. Deze jonge, in het centrum gelegen, geschakelde stadswoning werd recentelijk aan de achterzijde uitge breid met een bijkeuken en een over dekt terras. Perc.opp. 124 nv. inhoud' ca. 350 m', bouwjaar 2001 Indeling: Z-vormige woonkamer, moderne keuken, bijkeuken 1e verd. 3 slaapkamers, badkamer. De woning is optimaal geïsoleerd en is ideaal gelegen met het winkelcen trum binnen handbereik, Venray, Etudestraat 36 Vraagprijs: 175.000,- k.k. Geschakelde eindwoning gelegen op ruim perceel met aan de voorzijde een inpandige berging Hal, woonkamer, open keuken. Op de Ie verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan en de in 1996 gerenoveerde badkamer. 2e verdieping via vaste trap met nog een ruime slaapkamer. Perc. opp.: ca. 230 m: Inhoud ca. 385 nr. Venray, Langstraat 2 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek vrijstaand woonhuis in het centrum van Venray. Perceelopp. 360 nv. Inhoud ca. 665 mIndeling: woonkamer met eiken houten vloer en sfeervolle gashaard. Ruime keuken verdeeld in twee ruimtes waarvan één ruimte wordt gebruikt als leefkeuken en de andere als tuinkamer. Keuken is voorzien van -diverse apparaten. Middels tuindeuren heeft u toegang tot de verzorgde achtertuin. Op de Ie ver dieping treft u 2 ruime slaapkamers aan en de moderne badkamer. De 2e ver dieping is bereikbaar via vaste trap.Hier bestaat de mogelijkheid om eenvoudig 2 slaapkamers te creéren. De ligging zo dicht in het centrum is uniek te noemen. Maashees, Rieterweg 43 Vraagprijs: 243.500,- k.k. Helft van voormalige woonboerderij mét garage en carport. Perc. opp. 880m2 Inhoud ca, 500 mJ. Bouwjaar ca. 1932. Gesloten woonkeuken met serre. Woonkamer Vanuit de serre is de douche eh de toiletruimte toegankelijk Op de Ie verdieping zijn 3 slaapkamers, een 4e ruimte wordt gebruikt als was- /toiletruimte. Eigen achterom naar diepe achtertuin en veel privacy Venray, Klarinetstraat 32 Vraagprijs: 180.000,- k.k. Zeer fraaie tussenwoning met inpan dige garage gelegen in kindvriende lijke buurt. Ruime woonkamei, open keuken Op de 1e vérdieping zijn 4 slaapkamers en een badkamer. Tuin met vrije achterom, gelegen op Zuid- Oosten. Perc. opp. 159 minhoud ca. 450 m'. Een ruime woning met een keurige afwerking. Venray, De Boog 18 Vraagprijs: €269.000,- k.k. Halfvnjstaand woonhuis met garage gelegen in zeer kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van centrum Venray. Perceeloppervlakte ca. 244 m2. Inhoud ca. 415 m3 (exd. garage). Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v. hardhouten vloer. Via een schuifpui is de keurige patio- tuin bereikbaar De keuken heeft een moderne opstelling en is voorzien van granieten aanrechtblad en luxe inbouwapparatuur Op de leverdie ping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een moderne luxe badkamer De 2e verdieping is middels een vaste trap bereikbaar .en heeft de beschik king over 2 slaapkamers. Een woning met verrassend veel ruimte! Aanvaarding december 2004 in voorbereiding Arcen, Boerenweg 70 Vraagprijs: 309.000,= k.k. Net buiten het centrum van Arcen gelegen vrijstaand woonhuis met vrijstaande garage op zeer ruim per ceel van 2620 m2. inhoud ca; 850 m3. Vanuit de hal heeft men toegang tot de slaapkamers (5 in totaal), de badkamer, de woonkamer met tuin deuren (uitgebreid in 1982), de keu ken en de bijkeuken, De keuken werd in 1998 vernieuwd en v.v. afzuigkap, inductiekookplaat, koelkast en combi-magnetron. De le verdieping kan als bergzolder worden gebruikt en is toegankelijk via een luik Aan de achterzijde heeft men vrij uitzicht op de weilanden. Kortom: Een woning met heel veel privacy. Holthees, Gildestraat 34 Vraagprijs: op aanvraag Deze vrijstaande woning met garage werd onlangs uitgebreid en gemoderni seerd en is gelegen in een rustige lan delijke omgeving. Perceeloppervlakte ca. 520 m2. Inhoud woning ca. 450 m3. Begane grond: woonkamer en tuinkamer met schuifdeuren naar terras, nieuwe keuken voorzien van luxe inbouwapparatuur zoals: Boretti gas komfoor met grilplaat, oven, vaatwas ser en koelkast (Siemens). De Ie verdie ping heeft twee ruime slaapkamers, toi letruimte met wasmachineaansluiting. Verder treft men hier een moderne bad kamer (1998) met ligbad, douche en vaste wastafel. Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: 390.000,- k.k. Luxe vrijstaande woning (ca. 550 m3) met inpandige garage gelegen in het vrije ectorgedeelte van de wijk "landweert Deze woning ligt op een perceel van ca. 624 m2. Op de begane grond treft u aan: ruime hal met toilet, woonkamei (opp. ca, 50 m2). woon keuken pp de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De tuin met veel privacy ligt op het zuid- Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: 335.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand woonhuis met slaapkamer en badkamer op begane grond. Onder de gehele woning is een kelder met hobbyruimte en garage. Ruime woonkamer,gesfötèn keuken, bij keuken. 1 e verdieping: 4 ruime slaapka mers. een toiletruimte en een tweede badkamer. Zolderverdieping via vaste trap. Een woriing met veel mogelijk heden gelegen in het maasdorp Maashees. Makelaar /Taxateur o.g. bij ons is de klant nog koning GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS! HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. En voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Venray, Sambastraat Geschakelde twee onder een kap woning met serre, garage en carport. Ligging in een kindvriendelijke buurt aan een woon- plein. Ind: entree, toilet, woonkamer, keu ken, bijkeuken, serre en garage (aanbouw en renovatie in 2001le verd: overloop. 2 slaapkamers en badkamer. 2e verd: over loop, 2 slaapkamers en CV-ruimte. Kavel 227 m:. Vraagprijs 198.000,-k.k. Oirlo, Haalakker Vrijstaand pand met garage. Ind: entree, toilet, royale woonkamer, keuken met moderne inbouwkeuken en garage met berging, le verd: overloop. 3 slaapkamers, hobbyruimte en badkamer. Kavel 513 m;. Vraagprijs 320.000.--k.k Meerlo, van Hatzfeldstraat Twee onder een kap woning met tuinhuis je. In een kindvriendelijke buurt. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken, kamer en berging(voorheen garage).le verd: overloop, 3 slaapkamers en badka mer. 2e verd: vaste trap zolderruimte en 4e en 5e slaapkamer. Kavel 290 nv. Vraagprijs 205.000,-k.k. Venray, Penningkruid Patiobungalow met berging. Royale entree, toilet, bergruimte, grote woonka mer (ca. 40 nv), eetkeuken, gang, badka mer. 3 slaapkamers en berging. Kavel 267 Vraagprijs 250.000,- k.k. Ons kantoor is zaterdags geopend van 10.00 - 13.00 uur. STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille ver koop. TE HUUR: Bedrijfspanden: Oirlo. Hoofdstraat 25 c Twee kantoorruimtes. (In voormalig bankgebouw) Met voldoende parkeer plaatsen. A. Begane grond: Dit kantoor wordt gestoffeerd verhuurd. Opp. ca. 160 nv. Huurprijs 865,—p. maand. B. Ingang aan voorzijde, le verdieping: De le verdieping wordt gestoffeerd en gemeubileerd verhuurd. Opp. ca. 188 nv'. Huuprijs 785,--p.maand. Zowel de begane grond als de verdieping zijn voor vele doeleinden geschikt. Venray, Julianasingel Kantoorpand in het centrum van Venray. Opp. ca. 25 m:. Huurprijs 350,-- per maand Venray, Patersstraat Winkel cq. kantoorpand Begane grond ca. 85 m:. en de le verdieping is ca. 60 m:. Ligging in het centrum van Venray. Huurprijs 1540 p. maand. Venray, Alaertslaan Kantoorruimte met parkeerplaats. Gestoffeerd en gemeubileerd. Op mooie locatie (Vlakwater 2). Ind: entree, toilet en 2 kantoorruimtes en archief. Totale oppervlakte ca. 56 nv. Huurprijs 390,-p.mnd. excl. kosten. WOONPANDEN Venray, Sarabandestraat Geschakelde woning met garage. Ligging in een rustige (doodlopende) straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken en garage, le verd: overloop. 4 slaapkamers en badkamer. 2e verd. Vlizotrap naar vlie ring. Kavel 187 nv'. Vraagprijs 175.000,--k.k. Venray, Henseniusstraat Appartement (op 2e verdieping) met ber ging en parkeerplaats. In centrum van Venray. Ind; entree, toilet, woonkamer, keuken, bergkast. 2 slaapkamers en bad kamer. Berging in de kelder. Vraagprijs 155.000,-k.k. Well, Overbrouck Vrijstaand pand met garage en carport. Ligging aan het einde van een doodlopen de straat. Ind: entree, woonkamer, keuken en bijkeuken met ruime kelderkast, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badka mer. 2e verd: vaste trap naar zolder met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 293 nv. Vraagprijs 279.000,-k.k. Venray, Henseniusstraat Appartement (op 3e verdieping) met ber ging en parkeerplaats. In centrum van Venray. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, bergkast, 2 slaapkamers en bad kamer. Berging in de kelder. Vraagprijs l36.000,-k.k. Westerbeek, Koehardstraat Vrijstaand pand met zwembad, 3 loodsen en weiland. Geschikt voor paarden lief hebbers. Ligging buiten de bebouwde kom. Ind: achterportaal, bijkeuken, kan toor, badkamer, serre, keuken, woonka mer en gang. le verd: overloop, 3 slaap kamers en toilet. 2e verd: vaste trap naar zolder. Bij het pand horen een loods van 18 x 25 m., een loods van 20 x 20 m. en een loods 8 x 34 m. Kavel 8020 nv. Vraagprijs 450.000,-k.k. Grubbenvorst, Ericaplein Ruime twee onder een kapwoning met garage. Ligging in rustige kindvriende lijke buurt. Mooi uitzicht over (speel)plein Ind: Entree, toilet, woonka mer, keuken, bijkeuken en garage, le verd: overloop 3 slaapkamers en badka mer. 2e verd. Vaste trap naar ruime zolder met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 242 nv'. Vraagprijs 265.000,—k.k. Venray. Kruitweg Vrijstaand pand met praktijkruimte (in voormalige garage). In het centrum van Venray. Ind: entree, toilet, kelder, woon- kamer, eetkeuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. In de (voormalige) garage, is een mooie prak tijkruimte gemaakt, bestaande uit 2 ver trekken. wachtruimte met toilet en behan delkamer. Kavel 610 nv. Vraagprijs 385.000,-- k.k. Venray, Boterbloem Tussenwoning met vrijstaande berging en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woon kamer met mooie parketvloer, keuken met moderne inbouwkeuken (2002). le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd. vlizotrap naar vliering. Kavel 127 nv. Vraagprijs 185.000,-- k.k. Horst, Paulus Potterstraat Royale semi-bungalow met kantoor. Dit pand is perfect onderhouden. Mooie tuin met een tuinhuisje en fietsenschuurtje. De tuin biedt veel privacy. Ind: ruime entree, toilet, woonkamer, eetkamer, luxe keuken met granieten vloer en mooie inbouwkeu ken met granieten aanrechtblad, achter portaal, bijkeuken, kantoor(slaapkamer), 2 slaapkamers en luxe badkamer (bubbel bad. aparte douche, dubbele wastafel en bidet), le verd: overloop met 2 slaapka mers en grote ruime zolder (mogelijkheid tot nog 2 slaapkamers).Kavel: 607 m' Vraagprijs 465.000,-- k.k. Lottum, Horsterdijk Geschakelde woning middels garage, met vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, badkamer, slaapkamer, garage en berging, le verd: overloop met 2 slaapkamers en badkamer. Kavel 737 nv. Het pand is goed onderhouden. Vraagprijs 318.000,-- k.k. Venray, Rumbastraat Geschakelde woning met garage en tuin huisje Goed onderhouden. Ind: entree, garage, toilet, keuken en woonkamer, le verd: overloop met 3 slaapkamers en bad kamer. Het pand ligt in een rustige straat. Kavel: 156 nv. Vraagprijs 169.000,-- k.k., Venray, Pettenmakerstraat Vrijstaand pand met garage en mooi aan- gelegde tuin. Het pand ligt op loopafstand GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS Woonplein Limburg.nl LA/IV Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: huizenka@tref.nl - Lid LMV van het centrum. Ind: ruime hal met toilet en een open hardhouten trap naar de ver diepingen én een hardhouten trap naar de keider, royale woonkamer van ca 44 nv, eetkeuken met luxe inbouwkeuken, ber ging, achterbouw en garage, le verd: overloop met 4 slaapkamers en badkamer. 2e verd: zolder mogelijkheid 5e slaapka mer of hobbykamer. Kavel 426 nv. Koopsom 299.000,— k.k Horst, Gasthuisstraat Karakteristiek herenhuis met unieke park tuin en winkel Het perceel ligt in het cen trum van Horst. Ind: begane grond, eptree. kamer, grote woonkamer en keu- kén. Achterbouw: eigen ingang, kamer (voormalige wachtruimte), toilet, slaap)kamer, praktijkruimte en douche. Kelder: CV-kelder en hobbykelder, le verd: overloop, keuken, slaapkamer, bad kamer en grote woonkamer. 2e verd: vaste trap naar royale, hoge zolder. De winkel (voormalig koetshuis) is geheel gereno veerd en heeft begane grond én een ver dieping. Kavel: 2840 m:. Vraagprijs: 1.500.000,--k.k. Overloon, Stevensbeekseweg Ruim woonhuis met bedrijfsruimte( geschikt voor verschillende doeleinden)garage en 6 parkeerplaatsen. Ind: entree, kantoor, toilet, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken en garage, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. Bedrijfsruimte: portaal, toilet, bedrijfs- ruimte(72m2), opslagruimte, kantine en wasruimte. Vaste trap naar le verd. Bedrijfsruimte met 3 grote velux ramen. Tuin is zeer mooi aangelegd met veel privacy. Kavel: 1125m Vraagprijs op aanvraag. Venray, Overloonseweg Twee onder een kap woning met garage en paardenboxen. Ligging bij bossen, buiten de bebouwde kom van Venray. Ind: entree, woonkamer, achterportaal, keuken, gang. moderne badkamer (2000), bijkeuken en slaapkamer, le verd: over loop en 2 slaapkamers. Kavel 6075 m;. Vraagprijs 425.000,-- k.k. Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.ni/geus www.LMV.nl www.woonpleinlimburg.nl WWW.zoekhuis.nl Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij De Vlies 24 5814 AH Veulen telefoon 0478 630375 fax 0478 630483 gsm 06 18137602 email ats.dirkx@planet.nl Onderhoud en vervanging van centrale verwarming Badkamerrenovaties Installatiewerk ton dirkx technische service DEALERSCHAP ZWEMBADEN Verkoop, aanleg en onderhoud van opbouw en, inbouw-zwembaden Hegelsom, Pastoor Debijestraat/ 't Bakhuuske Koopsom: vanaf 245.000,= v.o.n In de kern van Hegelsom, op steenworp afstand van Horst zijn wij gestart met de verkoop van 6 ruime twee-onder-een-kap woningen. Het plan bestaat uit 2 woning types tw. type A en type B. Inhoud va'n deze woningen: ca. 500 m3. Begane grond: entreehal met toilet, woonkamer met erker, trapkast en open keuken. Via vaste trap is de le verdieping bereikbaar met 3 ruime slaapkamers en de badka mer. De zolder is tevens via een vaste trap bereikbaar. Beide types zijn voorzien van een garage/berging. De materialen zijn: van hoog afwerkingniveau. De woningen worden gebouwd onder GIW garantie Inlichtingen verkrijgbaar op ons kantoor .-/> VENRAY, VLAKWATER Een 4-tal nieuw te bouwen patiowoningen op percelen van ca. 1500 m* Inschrijven nu mogelijk. Venray, Kempweg 41D Vraagpijs: 147.500,- k.k. Op een uitstekende locatie op loopaf stand van het centrum gelegen appartement met gesloten garagebox en vrij uitzicht aan de achterzijde Het apparrement ligt op de le verdieping. Hoofdentree met centraal trappen huis. Indeling- hal. slaapkamer, toilet ruimte, badkamer. Woonkamer met open keuken (ca. 35 m') en ruim overdekt balkon. Inhoud woning ca. 240 nr. Woonoppervlakte ca. 80 m I Geschikt voor zowel jong als oud WONINGMAKELAAR BEDRIJFMAKELAAR TAXATIES een kwestie van vériróuwen Woonplein /oMT Limburg.nl LKIWI NVM Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. patersstraat 2ia 5801 at venray postbus 18 5800 aa venray t 0478 63 69 22 f 0478 63 69 14 e' wonen@carelfijen.nl e! bog@carelfijen.nl www.carelfijen.nl Verzekeringen Hypotheken Makelaardij Verzekeringen Hypotheken Makelaardij Pensioenen Financieringen Financial planning Belegging Spaarreken ingen Fiscale adviezen Belastingaangiftes Bedrijfsadviezen Employee-benefits Veldstraat 34, 5915 CX Merselo Postbus 5071, 5800 GB Venray Tel. (0478) 630052 Fax. (0478)513667 www.alfass.nl venravfa.alfass.nl AFFERDEN Werkelijk prachtig verbouwde woonboerdery BROEKHUIZEN Direct aan de Maas gelegen woonhuis met 1.100 m2 CASTENRAY Karakteristiek gerenoveerd woonhuis met 600 m2 HORST-Centrum Gerenoveerd huis uit 1920, veel authentieke details HORST, rand Centrum Origineel 30-er jaren huis, in prut] staat, vrijstaand. MEERLO Vrijstaande bungalow op 640 m'. alle kamers b.g.g. OVERLOON Bijzonder vormgegeven huis in Kuluutsheuvel, 830 m2. SWOLGEN Half vrijstaand huis met hobbygarage; dichtbij bossen TIENRAY Romantisch huis met fraaie uithouw; 30 m van bossen TIENRAY Royaal herenhuis ('93) op klein bedrijventerrein VENRAY, de Brabander Het nieuw woonhuis, keuken en sanitair nog in te vullen VENRAY Zeer royaal herenhuis, met 5 slaapt en 2 badkamers WANSSUM Prima onderhouden halfvrijst. hnii op mooie plek WELL Half vrijstaand huis met inpandig garage; leuk gelegen Voor meer info of een brochure 1 naar kantoor of surft u naar www.huislLjn.nl/rijswick lid WC lmv 1 Makelaar o.g. en beëdigd taxateur Gelegen in 't centrum van Wellerloj Catharinastraat 16a 06-21572571 www.dimd Grotestraat 68 Venray 0478-582727 VENRAY KEMPWEG BINNENKORT VERWACHTJ Luxe 3 kamer appartement met pi plaats leuk gelegen in het centrum Venray. Luxe sanitair en I n richtï Vloeroppervlakte: ca 80 m2. 2001. TE HUUR winkelruimte gelegen aan de rand van het winkelcentrum, op een goede lokatle. Deze ruimte is ook ideaal le gebruiken als kantooi .Tolaal oppervlakte ind, sou terrain ca 95 m2, Het pand is voorzien van een pantry en een toilet. Huurprijs: op aanvraag Ruime geschakelde tussenwoning met garage. Deze woning is gelegen aan een kindvriendelijke straat in de gioene woonwijk "Veltum" nabij diverse uitvalswegen. Bouwjaar 1975. Perceel: ca. 180 m2. Inhoud: ca. 390 m2. Koopsom 159.000,- k.k. Zeer luxe. geheel onderkelderde villa, gelegen in het buitengebied, nabij de dorpskern met een dubbele garage, hob- bykas en 3 tuinhuisjes. Inhoud: ca 1100 m3. Bij het pand behoren 5 bedrijfslood- 8en en een kantoor, waardoor het pand voor diverse doeleinden geschikt is. Totaal opp, ca. 2,5 ha. Koopsom: op aanvraag. VENRAY KONINGSKAARS Leuk halfvrijslaand woonhuis met garage, berging en carport. In een pret tige woonbuurt gelegen, nabij sportfa ciliteiten, een winkelcentrum en scho len. Het pand is aan de achterzijde op de 1e verd. over de volle breedte uitgebouwd en is voorzien van een nieuwe badkamer. Woonkamer v.v. Vloerverwarming. De woning is aan de achterzi|de vrij gelegen. Vraagprijs op aanvraag VENRAY MAASHESEWEG 1 Lage tarieven Hoge verkoopsnelheid Gratis waardebepaling Geen advertentiekosten MAKELAARS- EN TAXATIEKANTOOR Schitterend appartement met eigen entree in het centrum van Venray nafct I het St. Jozefklooster Woonopper vlakte: ca. 85 m2. Ind.. hal. woonkamtf met ruim overdekt balkon, luxe keukeo met inbouwapp., c.v-ruimte, luxe toilet luxe badkamer, royale slaapkamer, bet- ging gelegen in het souterrain. Bouwjaffij 2001. Koopsom: 179.000,- k-k HORST STATIONSWEG Vooroorlogse hoekwoning met tuin huis en schuur op goede woonstand nabij het centrum gelegen. Begane grond: gang, woonkamer, keu ken, kelder, opkamer, achterhuis met badruimte én tollet- 1è verd.: 4 kamers, bergzolder en vliering. Grote tuin: Perceelsopp.: 527 m2 Bouwjaar ca. 1920. Koopsom: €185.000,- k.k. Patersstraat 19a Venray tel.: 0478-585958 www.hilhorst-makelaars.nl hilhorst@home.nl LMV Luxe 3-kamer appartement met b ging gelogen in hot centrum van Horst. Het complex i8 op een goede lokatle.-1 gelegen. Het appartement is luxe uiige- f voerd en voorzien van een liftinstallaf Koopsom: op aanvraag

Peel en Maas | 2004 | | pagina 2